Digidexo.com

Unerwienia stawu biodrowego

Merriam-Webster Dictionary definiuje unerwienie jako źródła nerwów do części ciała. Staw biodrowy jest kilka dużych nerwów, które koordynują działania mięśni i wydawać ostrzeżenia przez ból.

Struktura

Unerwienie stawu biodrowego rozciąga się od korzeni nerwowych kręgosłupa do mięśni, które kontrolują ruch w zespole stawu biodrowego. Według Amerykańskiego Towarzystwa Medycznego, olejki nerwów w tym obszarze obejmują udowej, rwa, pośladków i grup w jelicie krętym nerwowych.

Funkcje

Nerwy przekazuje impulsy z mózgu i ostrzec mózgu problemów występujących w danej części ciała. Nerwy unerwiają instrukcji stawu biodrowego podajnika do mięśni, które umożliwiają struktury kulki i gniazdo dokładnie obracać. Ból z uszkodzenia stawu biodrowego lub chorobą zniechęca chorego bólu, powodując dalsze uszkodzenia poprzez jego dalsze wykorzystanie.

Rozważania

Nerwy w stawie biodrowym może transmitować oszukańczych wiadomości bólu. Instytut biodrowych i kolanowych Los Angeles County zauważa, że ​​w pachwinie lub ból kolana może faktycznie oznaczać stawu problem. Ból stawu biodrowego lub drętwienie zazwyczaj wynika z nerwów udowych i kulszowych, według American Academy of Family Physicians.