Digidexo.com

Jak do leczenia stwardnienia rozsianego Korzystanie Edgar Cayce za Protocal

Istnieją setki zabiegów, które twierdzą, aby pomóc osobom ze stwardnieniem rozsianym. Jest to trudne dla nowo zdiagnozowanych MS pacjent wiedzieć, gdzie zacząć. Większość ludzi zakłada, medycyna konwencjonalna jest ich jedyną opcją w leczeniu SM jednak, że nie jest to przypadek. Wiele niekonwencjonalne metody leczenia, jak Edgar Cayce Protocal, są w równym stopniu, a często bardziej skuteczne niż ich konwencjonalne odpowiedniki

Instrukcje

Zbadaj swoje duchowe i mentalności. Edgar Cayce nauczał pacjentów ze stwardnieniem rozsianym wierzyć ich choroba została lekcja dusza rozwija.

Oczekiwać z całego serca i duszy będzie uzdrowiony. Tych pacjentów, którzy Cayce przyjął postawę, że będą się wyleczyć, nie w rzeczywistości, uzdrowienie.

Praktyka stosowana duchowość. Edgar Cayce nauczał swoich pacjentów z SM, aby przejść na ich drodze, aby być miły, pomocny i taktowny innym. Wierzył działania kind celu wsparcie miłości i daje nastawienie, co pomogło leczenie.

Czy masz cel w życiu. Wolontariuszem. Troska o innych. Coś zrobić. Dając się i czeka na niepełnosprawność, aby ustawić w to najgorsze, co można zrobić.

Zmień swoją dietę. Edgar Cayce zaleca swoim pacjentom MS jeść głównie świeże warzywa i owoce, jeść tylko ryby, drób lub jagnięcina jako mięso, i unikać wszystkiego, co sztuczne, głęboko smażone lub przetworzone. Zasugerował też, pacjenci ze stwardnieniem rozsianym jeść dużo marchwi, a czasami posypać unflavored żelatynę nad startych warzyw.

Korzystanie z płynami komórkowych Terapia baterii. Cayce zalecał leczenie baterii komórki mokro stosując specyficzne rozwiązania dla swoich zasad wibracyjnych. Jest zalecane, chlorek złota jako podstawowy roztwór i jodu, azotanu srebra i kamfory jako roztwory wtórne.

Wskazówki

  • Medytacja jest często dobrym sposobem na zmniejszenie stresu i wspierać poczucie dobrej woli.
  • Czytaj etykiety żywności, dodatki są często ukryte.
  • Należy zwrócić uwagę na zdrowe odżywianie.
  • Nie dopuścić innych ludzi negatywne idee medycyny alternatywnej zniechęcać. Zrobić własne badania i podejmować własne decyzje.