Digidexo.com

Jak można Olej z wiesiołka Pomoc owulacja?

Co to jest olej z wiesiołka

Olej z wiesiołka jest pochodną Wildflower, wiesiołka, który znajduje się w Ameryce Północnej. Olej jest bogaty w witaminę E i kwas gamma-linolenowy, kwas tłuszczowy, który jest korzystny dla osób, które mają trudności w tworzeniu go w swoich ciałach. Olej z wiesiołka jest znany z wielu właściwości, aby pomóc w łagodzeniu bólu i innych świadczeń zdrowotnych. W Anglii, na przykład, jest stosowany do leczenia egzemy i wysoki cholesterol. Wiele kobiet korzysta z wiesiołka, jak również w celu zmniejszenia piersi i bóle menstruacyjne. Olej ma również właściwości, które stały się korzystne dla kobiet, zajmujących się problemami z płodnością.

Problemy z płodnością

Płodne kobiety produkują płyn szyjki macicy podatny jakości, jajko biały śluz szyjki macicy, który jest niezbędny do poczęcia. Śluz szyjkowy, który jest zbyt cienki, wodnisty, jasne i płodne pomaga skoku plemników przez macicy do jajowodu lub do jaja, co pojęcie to możliwe. Utrzymuje on także plemniki przy życiu aż do pięciu dni w jajowodzie, który może zwiększyć szanse poczęcia, jeśli stosunek płciowy nie występuje ponownie w czasie owulacji. Kobiety, które mają problemy z zajściem w ciążę często płyn szyjki macicy, który jest gruby, brązowy i suchy.

Olej z wiesiołka i Płodność Produkcja

Szanse kobiety na poczęcie są większe, jeżeli pije dużo wody i bierze olej z wiesiołka. Olej produkuje większą ilość i lepszą jakość płodnego śluzu. Kwasu gamma linolenowego i kwasu linolenowego w oleju z wiesiołka pomaga wytworzenia prostaglandyny, które mają właściwości przeciwzapalne i są również korzystne do indukowania skurczów macicy i robocizny. Syntetyzowane wersja Olej z wiesiołka jest wykorzystywany do promowania tworzenia prostaglandyn w organizmie i zwiększenie ilości i jakości płodnego śluzu.

Jak się go stosuje

Olej z wiesiołka jest zazwyczaj jako dodatek w okresach od miesiączki do owulacji. Na ogół dawka, jest wykonany między 1500 mg do 3000 mg dziennie. Ponieważ potrzeba czasu na oleju do budowania w organizmie, wyniki nie występują aż do co najmniej miesiąc lub dwa po zażyciu suplementów. Zaleca się również do okresów wykres owulacji, aby upewnić się, kiedy przestać biorąc olej z wiesiołka.