Digidexo.com

Jak pozbyć obcasów Spurs Naturalnie

Ostrogi pięty, małe złogi wapnia w kości pięty, są ściśle związane ze stanem znanym jako powięzi podeszwy. Jest zapalenie powięzi podeszwy; długości tkanki łącznej, które przebiega wzdłuż spodu stopy od pięty do śródstopie.
Sam bodziec pięta nie jest faktycznie przyczyną ból, to raczej zapalenie powięzi podeszwy łączącą się kości piętowej. Ból jest zazwyczaj najbardziej dotkliwe rano po śnie, a może być nie do zniesienia, zwłaszcza w ciągu tych pierwszych kilku krokach. Chociaż stopniowe rozluźnienie powięzi nieco łagodzi ból, nadmierne chodzenie lub stanie często powoduje nawrót bólu.

.

Instrukcje

stopa nosić szynę w nocy. Szyna pomaga rozciągnąć rozcięgna podeszwowego podczas snu, co zapobiega łuk stopy z umów, a powinno znacznie zmniejszyć nasilenie bólu jeśli wziąć te pierwsze kroki w godzinach porannych.

Poza oczywistym dyskomfortem, problem z tych pierwszych bolesnych etapów dnia jest to, że jest prawdopodobne, jest powięź reinjured. Zapobiegania lub przynajmniej ograniczając ilość bólu można osiągnąć poprzez rozciąganie mięśni łydki, zanim wstaniesz z łóżka. W połączeniu z ogrzewanej podkładce i masażu dolnej części stopy może znacznie zmniejszyć objawy.

Jak z obrzękiem, który wynika z zwichnięcie, stosowanie lodu na tym terenie może także przynieść ulgę, choć jest to tymczasowe wytchnienie, a nie leczy choroby. Wraz z lodem, przy lek przeciwzapalny sprzedawane bez recepty, takie jak ibuprofen mogą być ponadto skuteczne w łagodzeniu bólu.

Nabierz zwyczaju wykonywania i rozciąganie mięśni wokół rannych. Wzmocnienie ścięgna Achillesa, więzadła w stopie i mięśnie łydek mogą złagodzić niektóre stresu wprowadzonego rozcięgna podeszwowego i zmniejszyć występowanie bólu pięty czołowym. Patrz źródła poniżej kilka przydatnych ćwiczeń.

Nosić wkładki wsparcia pięty w swojej obuwia. Zwykle wykonany z materiału żelu silikonowego, rdzenie te działają jako amortyzatory, które zmniejszają obciążenie na powtarzające się stopy. Są też pełne wkłady, które oferują wsparcie dla poległych podłużne łuki, co jest najczęstszą przyczyną zapalenia powięzi podeszwy.

Zrób sobie przerwę od wykonywania rutynowych. Czasami, opierając stopę wszystko leczenie trzeba. Niestety, często może potrwać kilka tygodni do zapalenia się ustatkować się do punktu, w którym dalsze ćwiczenia nie pogorszyć stan. Upewnij się, że kiedy mają wznowić swoją działalność, możesz zrobić rozgrzewki i rozciągania, aby zapobiec dalszym szkodom.

Innym sposobem na zmniejszenie stanu zapalnego jest utrzymanie pięty podniesiony wyżej niż serce. Dobrym sposobem na to jest poprzez umieszczenie kilku poduszek pod nogi podczas snu.

Wskazówki

  • Otyłość jest związana ze zwiększonym ryzykiem rozwoju ostróg pięty, ze względu na dodatkowy ciężar ponoszą piętach. Jeśli masz nadwagę, eliminując problemy obcas może być jednym z wielu korzyści zdrowotnych będziesz cieszyć, jeśli się na program odchudzania zdrowe.
  • Zawsze należy nosić obuwie podtrzymujące. Nie chodzić boso, zwłaszcza podczas chodzenia po twardych powierzchniach, takich jak kamienne lub drewniane podłogi. Umożliwi to tylko dalsze obciążenie powięzi podeszwy.