Digidexo.com

Jak zmniejszyć Leg Calf skurcze w nocy w łóżku

Wiele osób odczuwa ból nocne kurcze nóg, co najmniej raz w życiu. Skurcze te są znane także jako CHARLEY koni i są spowodowane przez szereg przyczyn. Odwodnienie to jedna z głównych przyczyn. Jeśli często odczuwają te skurcze nóg w nocy, istnieje duża szansa, że ​​możesz mieć niedobór minerałów, konkretnie potasu lub wapnia. Niektóre leki, takie jak leki przeciwpsychotyczne lub pigułki antykoncepcyjne, może również przyczynić się do tego skurcze łydek, jak również. Istnieje wiele rzeczy, które możesz zrobić, aby im zapobiec.

Instrukcje

Bądź nawodniony. Pić wody i innych płynów w ciągu dnia, aby odeprzeć potencjalne skurcze. Napoje alkoholowe i kofeinę, choć należy unikać, ponieważ mają tendencję do szybszego spowodować odwodnienie. Napoje które regenerują elektrolity, takie jak Gatorade i Powerade, są zalecane.

Jedz zdrowe pokarmy bogate w wapń i potas. Dobrym źródłem potasu są banany, aby zachować niektóre przydatne, i jeść raz dziennie, aby utrzymać stężenie potasu. Możesz też wypić szklankę mleka lub soku warzywnego jeśli wystąpią skurcze.

Weź suplementy potasu lub wapnia, jeśli mimo jeść więcej pokarmów bogatych w surowce, nadal występują skurcze. Jeśli skurcze nadal, skontaktuj się z lekarzem. Zwykle te dodatki są dwa razy dziennie, raz rano i raz przed snem. Można również pracować w suplementy magnezu, aby pomóc również.

Wprowadzić ekstrakty ziołowe do swojej diety, aby ułatwić spastyczne mięśni. Cohosh Black jest zioło, które mówi się pomóc złagodzić skurcze. Weź trzy czarne pigułki cohosh dziennie, aby pomóc swoim skurcze. Miłorząb jest inny herb, który pomaga, więc jeśli nie możesz znaleźć Cohosh Black, użyj ginkgo. Jeśli te opcje nie działają, może trzeba iść do lekarza, aby dowiedzieć się, co jest przyczyną skurczów.