Digidexo.com

Jak korzystać z miernika elektrosmog

Częstotliwości elektromagnetyczne, znane również jako EMF-ów, to moc energii, która pozostaje w powietrzu, urządzenia elektryczne, takie jak komputery, telefony komórkowe i telewizory są w użyciu. Niewielka ilość pól elektromagnetycznych, nie są szkodliwe, ale duże stężenie może spowodować problemy dla zdrowia, takich jak bóle głowy lub mdłości. Ilość pól elektromagnetycznych w obszarze nazywa elektrosmogu i mogą różnić się z miejsca na miejsce. Możesz użyć miernika elektrosmog określić, czy teren jest bezpieczny.

Instrukcje

Wyjmij komorę baterii z tyłu miernika elektrosmogu. Włóż nową baterię 9V do komory i podłączyć elektrody. Zamknij komorę baterii. Flip "Power" wyłącznik z boku miernika na pozycję "ON" i zaświeci się licznik na chwilę.

Trzymając miernik prawą ręką w górę i w dół z górnej części był skierowany ku górze. Wprowadź w obszarze, który chcesz zmierzyć elektrosmogu. Jeśli zaczynasz czuć mdłości i ból głowy, nie należy przebywać w strefie, ponieważ najprawdopodobniej zawiera dużą ilość pól elektromagnetycznych i jest niebezpieczne.

Odczekaj chwilę i jedna z lampek na skali EMF będzie dalej. Ten lekki i informacje obok wskaże ilość pól elektromagnetycznych w obszarze, które są w. Telefonów komórkowych i sieci Wi-Fi działają przy użyciu wybuchy pól elektromagnetycznych, które mogą spowodować wiele światła do stawienia się na raz.

Jeśli światło jest zielone, jesteś w obszarze o bardzo lekkiej elektrosmogu. Jeśli światło jest żółte, to jesteś w obszarze, który ma umiarkowany Elektrosmogu ale nie na tyle, aby być uznane za niebezpieczne. Czerwone światło oznacza największy poziom elektrosmog i oznacza, że ​​jesteś w niebezpiecznej strefie. Rejestrować informacje potrzebne i zostawić jak najszybciej.