Digidexo.com

Jakie są przyczyny Sinus Migrena?

Bóle zatok i migreny są często mylone ze względu na podobne objawy ciśnieniem twarzy i intensywnego pulsowania w głowicy, która jest często zlokalizowane na jednej stronie. Błędnej diagnozy obu warunkach zwykle powoduje migreny są traktowane jako bóle zatok.

Znaczenie

Bóle zatok nosa są spowodowane przez zatory wynikające z alergii lub wirusa zatkania zatok, podczas migreny są wyzwalane przez emocjonalne, zaburzenia równowagi hormonalnej, wrażliwości chemicznych i mutacje genów dziedzicznych.

Funkcja

Infekcje zatok, które powodują bóle głowy wynikające z zapalenia i ciśnienia z powodu nadmiaru płynów. Migreny fizycznie wynikają z obrzęku wskutek rozszerzania naczyń krwionośnych, schorzeń neurologicznych lub podwichnięcia kręgów.

Identyfikacja

Bóle zatok towarzyszy katar, wydzielina, zapalenie ucha i zatory, a migreny produkować objawy aury, powodując lekkie i wrażliwość na dźwięki, nudności, wymioty, zawroty głowy, dezorientację i chwilowy paraliż.

Zapobieganie / Rozwiązanie

Zatokowe bóle głowy reaguje na antybiotyki i leki przeciwhistaminowe w ciągu 24 do 48 godzin, w przeciwieństwie do migreny, które występują cyklicznie w całym życiu człowieka, wymagając beta-blokery, leki przeciwdepresyjne, terapii hormonalnej i leków przeciwzapalnych.

Nieporozumień

Mylące, "Sinus migrena" mogły być błędnie użył do opisania podwójny warunek, bóle zatok i migrena, potencjalnie spowodowane przez przypadkowego bólu, miesiączki, brak snu i stres podczas infekcji zatok.