Digidexo.com

Planowania rodziny kliniki w Columbus, w stanie Ohio

Jak najbardziej zaludnionych obszarów w USA, Columbus, Ohio ma kilka klinik planowania rodziny, aby przejść do, jeśli potrzebujesz informacji, badań lub dostaw dla zdrowia seksualnego i reprodukcyjnego.

Co to jest klinika planowania rodziny?

Kliniki planowania rodziny jest zakład opieki zdrowotnej, który oferuje materiały, informacje, badania i edukację na temat zdrowia seksualnego i reprodukcyjnego. Kliniki te są zatrudniać pracowników służby zdrowia, którzy specjalizują się w medycynie seksualnego i reprodukcyjnego. Te pracownicy są pomocne w leczeniu i edukacji pacjentów na temat ich ciał i wyborów seksualnych.

Jakie usługi są oferowane?

Klinik planowania rodziny w Columbus, jak również na całym świecie, oferuje seksualnych usług zdrowotnych, takich jak poradnictwo ciąży i badania, usługi antykoncepcyjne, badania STD, egzaminów zapobiegawczych, aborcji, adopcji i opieki prenatalnej rekomendacjach i, w niektórych przypadkach, odwołań do kwestii płodności.

Kliniki w Columbus

Istnieją dwa główne wybory w planowaniu rodziny w Columbus, w stanie Ohio. Pierwszym z nich jest system czterech klinikach Planned Parenthood, które znajdują się na terenie miasta. Antykoncepcyjne, środki antykoncepcyjne awaryjne, test ciążowy, aborcji, pokazy STD i egzaminy zapobiegawcze są oferowane w Planned Parenthood.

Jeśli uczestniczyć Ohio State University, można również wziąć udział w klinice OSU OB / Gyn. Ta klinika specjalizuje się w usługach urodzeń kontroli, usług reprodukcyjnych ciąży, egzaminów, testów STD i rekomendacjach dla prenatalnej, przyjęcia i opieki aborcji.

Planned Parenthood

Planned Parenthood ma cztery lokalizacje Columbus;

1.) 1511 West Broad St, Columbus, OH 43222

Phone: (614) 222-3525

2.) 18 East 17th Avenue Columbus, OH 43201

Phone: (614) 222-3604

3.) 206 East State St, Columbus, OH 43215

Phone: (614) 224-2235

4.) * 3255 East Main St, Columbus, OH 43213

Phone: (614) 222- 3531

* Tylko lokalizacja East Main Street przeprowadza aborcje.

OSU OB / Gyn Clinic

OSU OB / Gyn Clinic jest otwarty dla studentów i wykładowców z Uniwersytetu Stanowego Ohio.

Znajduje się w:

410 West 10th Ave, Columbus, OH 43210
Telefon: (614) 293-8045

Rozważania

Należy pamiętać, że inne miejsca w Columbus, takich jak Alfa Centrum Doradztwa Ciąża, który położony jest przy 2999 East Dublin Granville Road, Columbus, OH 43231, są wymienione w klinikach planowania rodziny, ale w rzeczywistości nie są kliniki.

Ośrodki te mogą być pomocne dla przyszłych matek, którzy stoją ciąż kryzysowych czy planują nosić ciąży do terminu. Ciąża poradni są często umieszczone obok klinik planowania rodziny w książce telefonicznej, ale nie oferują te same usługi.

Jeśli widzisz usługi antykoncepcji, edukacji seksualnej, badań STD lub aborcji lokalnej klinice Planned Parenthood i OSU OB / Gyn Clinic może pomóc.