Digidexo.com

Skutki rzucenia kontroli urodzeń

W pewnym momencie swojego życia, może być w obliczu decyzji rzucenia antykoncepcji. Może to być dlatego, że jesteś gotowy do założenia rodziny albo z powodu innych problemów czy zagadnień. Rzucenie kontroli urodzeń będą miały wpływ na twoje życie, jak i życie swojego partnera.

Zwiększone ryzyko ciąży

Jeśli nadal w swoim rozrodczym lat rzucenia antykoncepcji, czy to wewnętrzne czy zewnętrzne, zwiększy swoje szanse na zajście w ciążę. Nic nie zapobiega plemników przed dotarciem do jaj i nawożenia go, powodując ciąży.

To może trochę potrwać, jeśli są za pomocą wewnętrznej kontroli urodzeń, ale gdy organizm nie jest dostosowana do bycia na kontroli urodzeń, warunki najprawdopodobniej będzie korzystne dla zajścia w ciążę.

Zmiany hormonalne

Jeśli zostały z wykorzystaniem kontroli urodzeń, która uwalnia estrogen i progesteron w organizmie, należy wiedzieć, że poziom hormonów będzie się wahać. Może to powodować objawy syndromu napięcia przedmiesiączkowego (PMS) i przedmiesiączkowego zaburzenia dysforycznego (PMDD) powracającego lub pogarszającą.

Jeśli brały pigułki antykoncepcyjne w leczeniu endometriozy, leczenie trądziku, lub jakiegokolwiek innego stanu, objawy lub stan może powrócić lub nasilić.

Nieregularne

Pigułki antykoncepcyjne są używane do regulacji, kiedy masz czas i czasami kontrolować obfite krwawienia. Rzucenie antykoncepcyjnej może spowodować, aby stać się ponownie okresy nieregularne, więc nie wiem, kiedy masz zamiar rozpocząć lub zakończyć okres.

Rzucenie antykoncepcyjnej może powodować przepływ stać się znowu ciężkie. Może to zwiększyć swoje szanse stać niedoborem żelaza, coś, co z czasem może wystąpić ciężkie krwawienia.

Rozważania

Rzucenie antykoncepcji przyniesie na zmiany zarówno w swoim ciele iw swoim życiu. Ty i twój partner będzie w porozumieniu zarówno Ty lub on przed zatrzymaniem za pomocą kontroli urodzeń. Należy poinformować o tym pracownicy służby zdrowia, które są rzucenie kontroli urodzeń. Twoje zdrowie-opieka profesjonalna może doradzić coś może trzeba zrobić, aby zapobiec lub leczyć wszelkie problemy, jakie mogą się pojawić.

Ostrzeżenia

Jeśli ciężkie okresy lub objawy PMS i PMDD nie zmieniają, jak twoje ciało dostosowuje się do kontroli urodzeń Rzucenie lub jeśli objawy nasilą się znacznie, trzeba będzie skontaktować się z pracownikiem służby zdrowia. Możesz mieć zaburzenia równowagi hormonalnej w wyniku rzucenia antykoncepcji, które mogą wymagać uwagi.