Digidexo.com

Skutki Health Care Reform na Corporate Health Care

Wielu pracodawców w Stanach Zjednoczonych pozbył programów odnowy biologicznej na rzecz zarządzanych ubezpieczenia opiekuńczego. Jednak programy wellness pomóc stworzyć zdrowe środowisko pracy. Według St Louis Business Journal, programy wellness "korzyści ekonomiczne poprzez zmniejszenie absencji, zmniejszając na urazy pracy i koszt wynagrodzeń pracownika i zmniejszenie kosztów niepełnosprawności i zarządzania." To z tego powodu, że zreformowane prawo opieki zdrowotnej zachęt dla programów wellness w miejscach pracy.

Edukacja publiczna i programy odnowy biologicznej

Zgodnie z nowym prawem ochrony zdrowia, znaczna ilość federalne pieniądze zostaną przeznaczone na rozwój planów promocji zdrowia, w tym naturalny edukacji publicznej na temat znaczenia społeczności i miejsca pracy programów odnowy biologicznej. Korporacja będzie mieć dostęp do rządowych portali internetowych i innych narzędzi w celu znalezienia praktycznych sposobów na zwiększenie udziału w programach odnowy biologicznej i rozwoju jednolitych środków do oceny korzyści z programu na wydatki pracowników i opieki zdrowotnej.

Udział

Pełne skutki reform opieki zdrowotnej w całości zależeć od wielkości firmy, lokalizacji ", istniejącego ubezpieczenia, plany odnowy biologicznej i jak aktywnie firma jest" zamierza dokonać nowego prawa ochrony zdrowia, znany jako Ochrony pacjentów i niedrogiej opieki Act, zgodnie Płacić Scale, firmę, która dostarcza dni kompensacji w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Jednak prawo jest częściowo zaprojektowane, aby zachęcić koncerny do stworzenia zachęt dla pracowników do życia zdrowego stylu życia. Zwiększa motywację odnowy biologicznej z 20 do 30 procent wszystkich premii rozpoczynających 2014 za udział w programach takich jak zdrowe wykonywania i quiting palenia. Badanie w 2009 roku przez Kaiser Family Foundation wykazały, że średnio ubezpieczenie dla rodziny wynosi 13.375 dolarów. , Które przekładają się na roczną ulgę podatkową z 1,337 dolarów dla każdego pracownika w 2014 roku, zgodnie z prawem.

Małe firmy

Małe firmy, przedsiębiorstwa mające mniej niż 25 pracowników, o średnim dochodzie 50.000 dolarów lub mniej, kwalifikują się między 2011 i 2013 dla kredytu w wysokości 35 procent ich udziału, jeśli płacą co najmniej połowę składki na ubezpieczenie zdrowotne pracowników. Jeśli mały ubezpieczenia zakupy biznesu, w zmianach ubezpieczeń, które wejdą w życie w 2014 roku, ulga podatkowa wzrosną o 50 procent. Małych firm z maksymalnie 100 pracowników, którzy nie mają istniejące programy wellness są uprawnione do dotacji z na 200 miliardów dolarów pięcioletniego programu rozpoczynającego 2011.