Digidexo.com

hydroksyzyna w leczeniu neuropatii

Co to jest Hydroksyzyna Pam?

Organizm wykorzystuje różne substancje chemiczne dać instrukcje do komórek. W pewnych przypadkach, dwa różne szlaki sygnalizacji pokrywa się, co prowadzi do niepożądanych objawów. Jest to przypadek cząsteczki zwane histaminy, który wykazał się być ważną częścią reakcje alergiczne i zaburzenia lękowe. W efekcie docelowe cząsteczki histydyna jest czasami stosowane w stanach lękowych.

Identyfikacja

Hydroksyzyny pamonian jest wczesna forma przeciwhistaminowy. To jest chemicznie związany z innym związkiem, piperazyny. Embonian hydroksyzyny służy do zablokowania konkretnego rodzaju receptora zwane receptory H1. Receptorami H1 są małymi białkami, które używa się do wykrywania ciała i odpowiedzi na histaminę, która jest wykorzystywana przez organizm jako sygnał chemiczny. Blokowanie tych receptorów H1 zapobiega Histamina pewne efekty, w tym momencie wyzwolenia reakcji alergicznych.

Preparaty

Embonian hydroksyzyny jest zwykle podawany doustnie w postaci małego zielonej tabletki. Te tabletki mogą zawierać 25, 50, 75 lub do 100 mg leku. Hydroksyzyny pamonian jest ogólnie dostępna jedynie za pośrednictwem recepty i jest sprzedawany pod wieloma nazwami handlowymi, w tym Vistaril i Equipose.

Do Lęku

Embonian hydroksyzyny jest powszechnie stosowany w leczeniu zaburzeń lękowych, ponieważ wiele objawów lęku spowodowane związku histaminy. Hydroksyzyna jest również stosowany jako środek uspokajający w wielu sytuacjach klinicznych, w szczególności do celów dentystycznych i porodu. Niektóre z jej zastosowań medycznych wynika z jego zdolności do nasila działanie innych leków uspokajających, co pozwala na mniejsze dawki środków uspokajających opioidowych.

Nonaddictiveness

Embonian hydroksyzyny powszechnie stosowane ze względu na ich niski potencjał uzależnienia. W przeciwieństwie do wielu innych leków uspokajających i przeciwlękowych, hydroksyzyny nie powoduje uczucia euforii. W rezultacie, nie ma prawie żadnego dowodu hydroksyzyny nadużywania.

Przeciwwskazania

U gryzoni stwierdzono hydroksyzyny, gdy podane w dużych dawkach do kobiet w ciąży, powoduje wady wrodzone. Chociaż efekty te nie zostały udokumentowane w ludzi, FDA zaleca, że ​​nadal Hydroxyzine przyznać tylko do kobiet w ciąży w czasie porodu. Zaleca się również to, że nie można hydroksyzyny z alkoholem, ponieważ może zwiększyć działanie uspokajające.

Co to jest efekt Beta Blocker w leczeniu zaburzenia psychiatrycznego?

Beta-blokery typu lek stosuje się do leczenia różnych chorób i stanów, w tym zaburzeń psychiatrycznych i fobie. Beta-blokery skutkuje zarządzania fizyczne objawy takich zaburzeń.

Definicja

Środki blokujące beta-adrenergicznych, powszechnie znane jako beta-blokery, to rodzaj leku, który obniża ciśnienie krwi. Acebutololu i propranolol są przykłady beta-blokerów.

Zastosowanie

Beta-blokery mogą być stosowane w leczeniu różnych warunkach, w tym wysokie ciśnienie krwi, migreny, anginy i jaskry. Beta-blokery mogą być również stosowane w leczeniu fizycznych objawów zaburzeń psychicznych, takich jak zaburzenia lęku i fobii społecznych.

Cechy

Beta-blokery mogą złagodzić fizyczne objawy zaburzeń lękowych, fobii społecznej i lęku wydajności, takie jak pocenie się, drżenie i szybkie bicie serca.

Lęk

Według Narodowego Instytutu Zdrowia Psychicznego (NIMH), beta blokery, leki przeciwdepresyjne i leki anty-lękowe są najczęściej leki stosowane w leczeniu zaburzeń lękowych.

Funkcja

Beta-blokery blokują działanie adrenaliny. Beta blokery zmniejszają również częstość akcji serca, otwarte naczynia krwionośne i pomoc przepływ krwi.

Rozważania

Według NIMH, beta-blokery są przeznaczone do krótkotrwałego stosowania w leczeniu lęku. Działania niepożądane mogą obejmować zawroty głowy i zmęczenie.

Chemioterapia w leczeniu SM

Twoje nerwy są pokryte powłoką ochronną znany jako mieliny. Podczas opracowywania stwardnienie rozsiane, Twój mielina zostaje zniszczone, zgodnie z Mayo Clinic. Jak nerwy zaczynają się pogarszać, to poddać się wyniszczające powikłania, że ​​nie można wyleczyć. Jednakże istnieją formy zabiegów, chemioterapii, które mogą łagodzić objawy ze choroby.

Konwencjonalne zabiegi MS

Lekarz będzie początkowo próbować traktować Cię z lekami takimi jak kortykosteroidy, aby pomóc z objawami produkowanych przez MS. Chemia, należy uwzględnić tylko w ostateczności do leczenia.

Mitoksantron

FDA zatwierdziła wykorzystanie mitoksantron jako formy leczenia u pacjentów, którzy są w zaawansowanym stadium SM, według Narodowego Multiple Sclerosis Society.

Betaseron

Betaseron jest inna forma chemioterapii, które mogą być stosowane samodzielnie lub w połączeniu z mitoksantronem.

Inne chemioterapeutykami

Istnieje wiele innych postaci, które obejmują azatioprynę chemioterapeutyki, kladrybinę, cyklofosfamid, cyklosporynę i metotreksat. Te postacie leków chemioterapeutycznych są stosowane w leczeniu pewnych form raka, takich jak białaczki włochatokomórkowej, ale obecnie okazało się pomocne w leczeniu objawów MS, takie jak sztywność mięśni i osłabienie kończyn.

Skutki uboczne

Biorąc leki chemioterapii mogą powodować niepożądane skutki uboczne, które mogą obejmować wypadanie włosów, nudności, niedokrwistość, rozwojowi raka i rozwój zakażeń.

Zastosowania

Leki chemioterapeutyczne stosowane są w celu spowolnienia postępu SM. W zależności od zaawansowania choroby, lekarz określi, które leki chemioterapeutyczne są bardziej odpowiednie do leczenia.

Jak w leczeniu stanów zapalnych mięśni Załączniki do Grzbietu

Słaba postawa i nadmierne korzystanie z mięśni może prowadzić do zapalenia załączników mięśni kręgosłupa. Istnieje wiele sposobów leczenia tego, z naturalnych, at-home metod do zobaczenia specjalistę, urazy sportowe. Tak czy inaczej, coś musi być zrobione, aby zapewnić kontynuację radosnych i zdrowych ćwiczeń rutyny!

Instrukcje

Leczenia zapalenia mięśnia Załączniki do Grzbietu

Zatrzymaj wykonywanie i odpoczynek dla ciała, aż ból minie.

Zastosuj ciepła do obszarów, w których występują te bóle.

Wykorzystaj uchwyt ciepła, który zapewnia wsparcie i ochronę dla ciała. Koszyczki ciepła wspomagające proces gojenia poprzez gromadzenie ciepła ciała z określonego obszaru.

Zastosuj taśmę do tyłu, aby poprawić swoją postawę, a także w celu łagodzenia bólu, gdy występują. Postawa jest jednym z głównych sposobów leczenia stanu zapalnego, jak również uniemożliwiają to dzieje się w pierwszym miejscu.

Zobacz lekarza, który specjalizuje się w urazach związanych ze sportem w razie potrzeby. Lekarz może przepisać leki przeciwzapalne, a także nauczyć się o wspólnych manipulacji i masaż sportowy technik, które mogą pomóc złagodzić dyskomfort czujesz.

Wskazówki

  • Możesz poprosić lekarza o pełnej rehabilitacji, jeśli nie zauważy poprawę stanu zapalnego.
  • Nadal wykonywać i nad-użyć mięśni będzie tylko pogorszyć sytuację! Nie należy kontynuować aż do wykonywania poprawnie traktować sytuację, w sposób naturalny lub w drodze konsultacji i otrzymywania leków i / lub leczenie z zawodowym.

Jak w leczeniu i zapobieganiu Blokada szczęk lub TMJ

Szczęka jest zazwyczaj wynikiem posiadania nie dopasowane gryzienie ruch podczas żucia żywności lub czy jest wczesnym objawem zakażenia. Kiedy gryzie błędny ruch jest łatwy do stawów i mięśni szczęki napięte lub do blokady utrudniając żuć lub forma wstępna dzień działalności dzień. Leczenie jest krytyczna i należy natychmiast skonsultować się z lekarzem, jeśli występują objawy.

Instrukcje

szczęka Czasami zamek może być wczesnym objawem zakażenia zwanego tężcowi. Można zapobiec poprzez szczepienia z lekarzem i przez utrzymywanie otwartych ran właściwie załatwione. Operacja może być konieczne, aby wyjaśnić wszelkie infekcje mogą mieć. Jest to rzadki przypadek, ale, zwłaszcza w USA, gdzie środki wzmacniające są podane w celu zmniejszenia prawdopodobieństwa.

Najczęściej to, co ludzie oznaczyć jako blokady szczęki jest faktycznie zaburzenia stawu skroniowo, TMJ. Zasadniczo jest to catch all termin dla stanów zapalnych i innych problemów stawu szczękowego. Podobnie jak w przypadku każdego zapalenia, zacznij ibuprofenu z pewnego rodzaju.

wkładka grzejna umieszczona na stawy szczęk może pomóc w łagodzeniu szczelność mięśni i zmniejszyć ból. Obrzęk powinien również mam nadzieję być zmniejszona.

Spanie na plecach lub przedniej strony pomogą odciążyć jak grawitacja nie będzie grał przeciwko tobie.

Jeśli problemy występują przez dłuższy czas, należy skonsultować się z lekarzem i stomatologiem.

Wskazówki

  • Miękkie produkty są idealne do łagodzenia stresu w szczęce.
  • Jest niezwykle ważne, aby skonsultować się z lekarzem, jeśli uważasz, że masz zespół TMJ lub tężcowi.

Masaż w leczeniu skurcze mięśni w biceps i mięsień czworogłowy uda

Skurcze mięśni mogą być bardzo bolesne, a czasem nawet niebezpieczne, ponieważ mogą one ograniczyć mobilność w czasach, gdy mobilność jest ważna. Na skurcze w mięsień czworogłowy i dwugłowy, wiele z tych samych zasad i technik zastosowania.

Jeśli skurcz mięśni trwa dłużej niż pół godziny, zabiegania o pomoc lekarską. Bardzo częste skurcze mięśni mogą wskazywać na odwodnienie lub niedobór niektórych składników mineralnych, szczególnie potasu.

Technika używana

Podczas masażu, skorzystać z płaską stroną do końca palców, a nie zasięgu ręki. Gwarantuje wrażliwość i zapobiega przypadkowemu stosowania zbyt dużego nacisku. Przy stosowaniu presji, pochylić do ciała twojego pacjenta. Nie staraj się zrobić to po prostu zginanie palców: twoje ręce będą nosić się na długo przed praca jest wykonywana.

Miękkiej do twardej

Podczas masażu, zwłaszcza obszar rannych, start z bardzo niewielkim ciśnieniem do rozluźnienia mięśni. Jak mięśni zaczyna się zrelaksować, zwiększenie nacisku powoli. Jeśli czujesz mięśnie zacisnąć pod ciśnieniem lub gdy pacjent skarży się na ból, popuścić.

Znajdź Lump

W wielu przypadkach można znaleźć punkt, który jest szczególnie mocno lub twarde w dotyku. Po co pewne to nie kości, uzyskując tym obszarze szczególną uwagę. Przesuń klocki z palcami w małych kręgach w tej kwestii, aż poczujesz, że relaks pod ciśnieniem. Przemian masuje całe mięśnie i skupiając się na tym jednym punkcie.

Olejki i balsamy

Oleje i płyny są często związane z masażem ale nie jest to konieczne. Robią zapewnić pewne smarowanie, zmniejszenie tarcia. Wiele osób uważa to bardziej przyjemne, szczególnie jeśli olej lub balsam pachnie.

Balsamy Balsamy są inna historia. Są leki, specjalnie zaprojektowany, aby pomóc leczyć uszkodzone mięśnie. Chociaż z pewnością może pomóc złagodzić na bolące mięśnie, nie powinien być stosowany jako część masażu.

Czworogłowego

Podczas masowania czworogłowego, przenieść z góry mięśni (w pobliżu stawu biodrowego) w kierunku kolana. Najlepiej ustawić się w pobliżu stóp i przechylić się do tyłu, dzięki czemu Twoja masa ciała naciskać na tych dużych mięśni.

Biceps

Podczas masowania biceps, przejść od góry (obok barku) w kierunku łokcia. Najlepiej ustawić się przy kasie i pociągnąć ku niej. Jeśli to możliwe, nie pacjent leżeć, aby mógł odpocząć ramię podczas tego zrobić.

Komunikatów

Komunikatów są integralną częścią masażu, w którym terapeuta zacięć kciuka, palca lub nawet łokieć do szczególnie uporczywych pkt. To może zerwać węzeł w uszkodzonym mięśniu, ale może także spowodować uszkodzenie mięśnia dalej. Bez formalnego wykształcenia w zakresie technik masażu, nie używać komunikatów podczas leczenia przykurczy.

Metody alternatywne w leczeniu SM

Stwardnienie rozsiane lub MS jest chorobą autoimmunologiczną, która dotyka ośrodkowego układu nerwowego, co prowadzi do objawów takich jak upośledzenie wzroku i mowy, zaburzenia emocjonalne, osłabienie mięśni, drgawki i paraliż. SM jest chorobą nieuleczalną, a przyczyna jest nieznana. Chociaż nie można wyleczyć, może być leczony, i istnieje kilka metod leczenia poza standardowej opieki medycznej.

Dieta

U pacjentów cierpiących na stwardnienie rozsiane, układ odpornościowy atakuje mieliny, warstwę ochronną, która otacza komórek nerwowych w mózgu i rdzeniu kręgowym. Zapobiega to komórki do przekazywania impulsów nerwowych, co prowadzi do typowych objawów choroby. Aby ograniczyć objawy SM, ważne jest, aby uzyskać wystarczającą ilość kwasów omega-3 i omega-6 w diecie. Omega-3 i Omega-6 są niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe, które pomagają mieliny ciała produkcji. Zwiększenie ilości Omega-3 i 6s pozwoli odtworzyć ciała mieliny wokół komórek nerwowych, jak również układ odpornościowy atakuje stale. Neurology.health-cares.net sugeruje, biorąc suplementy olejów omega-6 bogate, takie jak wiesiołka i czarnej porzeczki. Aby uzyskać odpowiednią ilość kwasów omega-3, dodać więcej ryby do diety lub wziąć pigułki oleju z ryb. Ponieważ alkohol zaburza przemiany kwasów tłuszczowych, picia alkoholu powinna być ograniczona.

Terapie

Różne alternatywne sposoby leczenia okazały się mieć pozytywny wpływ również. Kanał można znaleźć lepsze zdrowie masaż, akupunktura i joga jako możliwych zabiegów. Ponieważ stwardnienie rozsiane często powoduje ogólny ból mięśni, coraz regularne masaże mogą pomóc rozluźnić mięśnie i złagodzić ból. Akupunktura jest chińska terapia zrobić przez wprowadzenie igły w punkty nacisku na ciało. Jak masaż, akupunktura zmniejsza napięcie mięśni i ból. Joga to technika, która polega na ćwiczenia rozciągające i utrzymujących pozach. Dostarcza organizmowi większej elastyczności, które mogą pomóc w sztywności mięśni i bólu, w przeciwieństwie do tradycyjnych ćwiczeń, które może zwiększyć ból mięśni.

Końcowy terapii, które mogą pomóc walczyć objawy i ból stwardnienie rozsiane jest medytacja. Medytacja jest świadomym aktem oczyszczania umysłu całkowicie. Gdy umysł jest wyczyszczone, to uważa się, że wprowadzają poczucie spokoju. Regularnie stosowane jako leczenie nadmiernego stresu medytacja jest również, aby promować odprężenie w całym układzie nerwowym, które mogą mieć wpływ na objawy stwardnienia rozsianego.

Informacje na temat Neuropatia

Neuropatia obwodowa jest ból i drętwienie rąk lub stóp. Może poczuć się jak utrata czucia lub mrowienie. Spowodowany przez uszkodzenie nerwów, może poprawić w leczeniu przyczyny.

Objawy

Objawy neuropatii obwodowej są stopniowe i mogą obejmować ból, który płonie, ostry lub kłujący, problemy koordynacyjne, wrażliwość na dotyk, osłabienie mięśni, paraliż jelit i pęcherza lub problemów, zgodnie z Mayo Clinic.

Przyczyny / Czynniki ryzyka

Neuropatia obwodowa może być spowodowana przez wypadek lub szkody, zgodnie z Mayo Clinic. Ponadto, może on być związany z warunkami, takimi jak cukrzyca; witaminy B, E i niacyny braki; Warunki autoimmunologicznym; infekcje; alkoholizm; choroby nerek lub wątroby; nowotwory; niedoczynność tarczycy; i zatrucia.

Diagnoza

Mayo Clinic wynika, że ​​neuropatia obwodowa może być zdiagnozowane przez kombinacji badania fizykalnego i neurologicznego, refleksu i napięcia mięśni, testy i badania krwi. Badanie przewodzenia nerwów, skanowanie CT, mogą być również stosowane MRI lub nerwów biopsji.

Leczenie

Leczenie może obejmować przeciwbólowe, leki przeciwdrgawkowe, leki przeciwdepresyjne lub do lidokainy poprawkę.

Zapobieganie

Zdrowa dieta, ćwiczenia, zarządzanie stanu bazowego i unikanie stanowisk ciasnych, powtarzających się ruchów, dym tytoniowy, toksycznych substancji chemicznych i nadmiernej konsumpcji alkoholu może zapobiec neuropatii obwodowej, zgodnie z Mayo Clinic.

Guz wątroby i zdrowej diety

W przypadku wystąpienia nowotworu wątroby, czy jest łagodne lub złośliwe, jest idealnym miejscem, aby rozważyć wprowadzenie zmian do swojej diety. Pewne produkty spożywcze mogą być związane ze zwiększonym lub zmniejszonym ryzykiem raka.

Cechy

Pewne składniki odżywcze w diecie można zapobiec uszkodzeniu DNA, które mogą ostatecznie uniemożliwić raka według American Cancer Society. Otyłość jest związek z rakiem oznacza również, że dieta odgrywa ważną rolę w zapobieganiu i leczeniu nowotworu wątroby.

Fakty

Bogate w antyoksydanty owoce i warzywa były związane z niższym ryzykiem raka. Należy upewnić się, aby włączyć pokarmy zawierające beta-karoten, selen, witaminy C i witaminy E w codziennej diecie, według ośrodków leczenia raka w Ameryce. Kwasu foliowego może zmniejszyć ryzyko zachorowania na raka. Znajduje się w produkty pełnoziarniste, owoce i warzywa.

Znaczenie

Według National Cancer Institute, szacuje się, że 22620 mężczyzn i kobiet stanie się z rozpoznaniem i 18.160 mężczyzn i kobiet umrze na raka wątroby w 2009 roku rak wątroby dotyka mężczyzn niż kobiety i to nie jest najbardziej powszechne wśród Asian / z wysp Pacyfiku .

Zapobieganie / Rozwiązanie

Po dobrze zbilansowanej diety, nie palenia i unikanie alkoholu może pomóc w zapobieganiu raka wątroby. Należy także pamiętać, że zapalenie wątroby typu B może zwiększyć swoje szanse na rozwój nowotworów wątroby, dlatego należy się zaszczepić i bezpieczny seks, aby uniknąć zarażenia się chorobą.

Rozważania

Twój organizm nie może prawidłowo wchłaniać witaminy i składniki odżywcze, ze względu na swój guza wątroby. To jest dobry pomysł, aby to suplement witaminy w codziennej diecie, a jednocześnie nadal jeść żywności o wysokiej wartości odżywczej.

Ostrzeżenie

Alkohol może znacznie zwiększyć ryzyko raka wątroby, dlatego należy unikać picia alkoholu, jeśli masz guza wątroby. Smażone, tłuste potrawy i pokarmy, które są bogate w tłuszcze nasycone są uważane zwiększyć ryzyko zachorowania na różne rodzaje raka, więc jest to idealne miejsce, aby zmniejszyć, jak wiele z nich jesz.

Co to jest neuropatia demielinizacyjna?

Demielinizacyjnych, neuropatii, zwany także przewlekłą zapalną demielinizacyjną polineuropatię, jest postępującym zaburzeniem neurologicznym. Jest to choroba zapalna obwodowego układu nerwowego, zbliżony zespół Guillaina-Barrego.

Fakty

Demielinizacyjnych, neuropatii jest stan spowodowany przez uszkodzenie osłonki mielinowej, które owija się wokół włókien nerwowych. To jest bardziej powszechne u mężczyzn niż u kobiet i zwykle dotyczy młodych dorosłych, zgodnie z Narodowego Instytutu Chorób Neurologicznych i skok.

Objawy

Objawy to osłabienie i drętwienie, które zwykle zaczyna się w palcach rąk i nóg. Może wystąpić zmęczenie i utrata odruchów.

Leczenie

Kortykosteroidy może być przepisywany przez nich samych lub w połączeniu z lekami immunosupresyjnymi. Wymiana osocza i IV terapii immunoglobulina może być korzystne. Fizykoterapia może poprawić siłę mięśni i mobililty.

Rokowanie

Rokowanie w tej chorobie jest nieprzewidywalny. Niektórzy ludzie mają spontaniczne ożywienie, podczas gdy inni doświadczają częściowego zwrotu między nawrotami.

Rozważania

Podobnie jak w innych chorobach autoimmunologicznych, CIDP może zastosować schemat nawrotów i remisji, w trakcie których objawy mogą być lub mogą nie być gorszy. Ten wzór różni się znacznie od jednej osoby do następnej, i to jest niemożliwe, aby wiedzieć na pewno, co ścieżka choroba zabierze.

Jak zwiększyć cholinesterazy w pacjentów Parkinsona

Cholinesterazy hamujące leki stosowane w leczeniu otępienia u pacjentów z chorobą Alzheimera i Parkinsona. Mimo, że te leki mogą poprawić funkcje poznawcze, mogą dodać do zmniejszenia kontroli silnika i drżenie u chorych na Parkinsona.

Cholinesterazy jest wytwarzany przez czerwone ciałka krwi i wątroby. Poprawy funkcji wątroby i wytwarzanie krwinek czerwonych może zwiększyć poziom cholinesterazy i promować lepszą kontrolę mięśni.

Unikanie źródeł inhibitorów cholinesterazy, takie jak pigułki antykoncepcyjne i pestycydów może zwiększyć poziom cholinesterazy.

Instrukcje

Zmniejszenie narażenia na inhibitory cholinesterazy przez nie za pomocą leków hamujących cholinesterazy czy demencja nie jest przedstawienie takich jak pigułki antykoncepcyjne, unikać ekspozycji na pestycydy i unikać innych źródeł, które hamują cholinesterazę takich jak kokaina, kodeiny i rtęci.

Unikaj żywności wysokiej manganu tym Collard zieleni, jarmuż, syrop klonowy, zieleni gorczycy, ananas, maliny, sałata rzymska.

Jedz dobrze. Zmniejszone poziomy cholinesterazy są związane z niedożywieniem i braku tłuszczu. Twój organizm produkuje cholinesterazę codziennie, ale nie kopać w nadbieg, gdy poziom jest niski. To może trwać do miesiąca do poziomu cholinesterazy naturalnie osiągnąć normalny poziom.

Pomoc wątroby z odżywki i suplementy w tym kwas alfa-liponowy, arginina, łopianu, witamin z grupy B, cysteina, mniszka lekarskiego, wyciąg z wątroby, metylosulfonylometan (MSM), oset, tauryny oraz witaminy A, C i E.

Wsparcie wytwarzania krwinek czerwonych ze składników odżywczych i suplementów, w tym miedzi, żelaza, kwasu foliowego, selenu, witaminy B12 i cynku.

Wskazówki

  • Inhibitory cholinesterazy były szeroko badane w medycynie środowiska. Leki stosowane w leczeniu toksyczne ekspozycji hamowania cholinoesterazy pestycydów obejmują atropinę, 2-PAM i diazepam. Możesz poprosić lekarza o te leki.
  • Są też leczenie hormonalne, które wspierają wytwarzanie krwinek czerwonych. Obejmują one erytropoetynę i testosteronem.
  • Wiele niezbędnych witamin i minerałów mają maksymalne limity. Więcej nie zawsze jest lepsze i mogą być toksyczne. Niektóre składniki pokarmowe mogą zakłócać działanie innych leków może być przyjmujących. Przed rozpoczęciem system uzupełnień skontaktować się z lekarzem.

Wczesne Leczenie Parkinsona

Choroby Parkinsona prowadzi do postępującego spadku kontroli mięśni spowodowane utratą komórek wytwarzających dopaminę chemiczną mózgu. Chociaż wczesne objawy choroby Parkinsona są na ogół łagodny, mogą nadal być kierowana terapii lekowych.

Amantadinę

Lekarze mogą przepisać lek przeciwwirusowy amantadynę w leczeniu drżenia jego najwcześniejszych etapach, zgodnie z Mayo Clinic i Medline Plus.

Skutki uboczne

Skutki uboczne amantadyną obejmują obrzęk w okolicy kostek i fioletowym skóry. Mayo Clinic informuje, że amantadinę przewiduje jedynie zwolnienie z drżeniem w krótkim okresie.

Leki antycholinergiczne

Antycholinergiczne, leki, które blokują działanie o nazwie chemicznej mózgu acetylocholiny są stosowane na początku leczenia choroby Parkinsona, według Medline Plus.

Ostrzeżenie

Antycholinergicznych mogą prowadzić do poważnych skutków ubocznych, takich jak zamieszanie i tego leku i nie może zapewnić wiele korzyści dla osób z chorobą Parkinsona, według Mayo Clinic.

Rozważania

Nie ma lekarstwa na chorobę Parkinsona, a Mayo Clinic informuje, że leki nie działają, jak również w czasie walki z chorobą.

Herbal Leczenie otępienia wielozawałowego

Otępienie wielozawałowe lub otępienie naczyniowe, charakteryzuje się upośledzeniem funkcji poznawczych spowodowane blokowane lub zwężeniem naczyń służące do mózgu. Niektóre terapie ziołowe mogą złagodzić objawy, ale nie powinno się używać alternatywnych metod leczenia bez konsultacji z lekarzem. Społeczeństwo Wielkiej Brytanii Alzheimera można znaleźć kilka zabiegów, które mogą być przydatne na podstawie badań klinicznych.

Rozważania na leczenie

Obecnie nie istnieje żaden lek na otępienie naczyniowe lub inne formy demencji. Naczyniowe objawy demencji różnić w zależności od tego jaka część mózgu została zablokowana. Najlepsze ziołowe zabiegi mogą być wybrane poprzez współpracę z lekarzem doświadczenie w leczeniu tej choroby z medycyny alternatywnej.

Charakter badań

Społeczeństwo Wielkiej Brytanii Alzheimera stwierdza, trochę wysokiej jakości badań istnieje na terapie za pomocą ziołowych naczyniowym i innych form demencji. Niektóre zabiegi okazały się obiecujące, ale wymagają więcej badań, by wyciągać ostateczne wnioski.

Sylimaryna

Sylimaryna zioło, które pomaga wątrobie rozkładają substancje toksyczne, bardziej efektywnie, może zmniejszyć choroby wątroby związane z Takryna, wspólnej leczeniu demencji. Badania cytowane przez brytyjskiego Towarzystwa Alzheimera znaleźć pacjentów, którzy przyjmowali 420 mg dziennie, mieli mniej częstość występowania toksyczności wątroby i lepiej tolerowany lek.

Medycyna Azji

Japoński preparat ziołowy Choto-san i tradycyjna chińska medycyna Yizhi przygotowanie zarówno pod warunkiem dobrych wyników w badaniach pacjentów z otępieniem naczyniowym, które zostały przytoczone przez brytyjskiego Towarzystwa Alzheimera. Towarzystwo zwraca uwagę, że badania Yizhi były złej jakości, ale wyniki wskazują, dalsze badania mogą być korzystne.

Ziołowe Oleje i masaż

Liczne badania cytowane przez Towarzystwo poinformował, że połączenie masażu i aromaterapii z niektórych olejków eterycznych, takich jak melisa i lawendy pozytywne korzyści, w tym relaks i zmniejszonym wędrówki.

Co to jest zaburzenie Leczenie dystonicznych Ruch?

Zaburzenia ruchowe, zwane również dystonicznej dystonie, to grupa schorzeń neurologicznych charakteryzujących bieżącą skurcze mięśni, które powodują mimowolne i czasami bolesne skręcenia i powtarzające się ruchy lub nieprawidłowe postawy.

Leczenie

Według Narodowego Instytutu Chorób Neurologicznych i skok (NINDS), nikt nie leczenie działa dla każdego. Lekarze korzystają z różnych metod leczenia, aby zmniejszyć lub pozbyć się skurcze mięśni i ból.

Leki

Leki na zaburzenia ruchowe dystonicznych zazwyczaj wiąże leki, aby pomóc odpowiednie nierównowagi neuroprzekaźników. Według NINDS, pierwszym lekiem (triheksyfenidylu, benztropine lub procyklidyna HCL) lekarze często przepisują jest obniżenie poziomu neuroprzekaźnika acetylocholiny. Również stosowane są leki, takie jak diazepam, lorazepam, klonazepam i baklofenu do regulacji neuroprzekaźnika GABA. Wiele innych leków dostępnych opcji.

Rozważania narkotyków

Według NINDS, odpowiedzi na leki do dystonii zmienia się u pacjentów w tej samej osoby w czasie. Lekarze przepisują często kilka rodzajów leków, w różnych dawkach, patrząc w kombinacji, która skutecznie leczy objawy powodując jednocześnie najmniejszą liczbę działań niepożądanych.

Inne zabiegi

Fizjoterapia, szynowanie, zarządzanie stresem i biofeedback może pomóc ludziom z pewnymi rodzajami dystonii.

Chirurgia

Operacja mózgu w leczeniu zaburzeń ruchowych dystonicznych jest opcja, gdy inne metody leczenia są nieskuteczne. Jednakże, zgodnie z NINDS, opcji chirurgicznych może spowodować zniekształcenia mogą być nieprzewidywalne może trwać tylko przez krótki czas i nie mogą być odwrócone.

Leczenie toksyczne Neuropatia obwodowa

Neuropatia obwodowa jest toksyczne uszkodzenie nerwu obwodowego układu nerwowego, spowodowane przez substancje toksyczne. Przykłady przyczyn toksycznej neuropatii obwodowej to narażenie na substancje chemiczne, takie jak zanieczyszczenia środowiska i substancji chemicznych w miejscu pracy i nadużywanie chemicznych, takich jak alkohol i inne narkotyki.

Leczenie

Leczenie toksycznej neuropatii obwodowej zaczyna się zaprzestania ekspozycji na substancję. Na przykład, w neuropatii alkoholowej, leczenie polega na zaprzestaniu picia alkoholu. Usunięcie każdego typu toksycznych substancji chemicznej w pierwszym etapie obróbki.

Leki

Neuropatia powoduje mrowienie, drętwienie i ból. Over-the-counter medycyny bólu może zapewnić ulgę w bólu. Lekarz może przepisać lek w celu złagodzenia objawów, takich jak ból, trójpierścieniowych leków przeciwdepresyjnych, leków przeciwdrgawkowych i miejscowego kapsaicyny śmietany.

Inne leczenie

Według eMedicine niektóre zabiegi niemedyczne mogą oferować pewne ulgi. Przykłady obejmują ciepło, masaż, podnoszące kończyny i ćwiczenia.

Rozważania

Według Stowarzyszenia neuropatii, toksyczna neuropatia w USA jest stosunkowo rzadkie. Gdy naturalna przyczyną medyczna nie jest oczywiste, neuropatia obwodowa może być błędnie jako toksyczne w przyrodzie.

Zapobieganie / Rozwiązanie

Dla toksycznej neuropatii spowodowanych przez nadużywanie alkoholu i narkotyków, zapobieganie dalszym uszkodzeniem nerwów dotyczy odzyskania od narkotyków lub alkoholu. W przypadku innych typów toksycznych neuropatii, wyeliminowanie ekspozycji na toksyny środowiskowe lub zawodowych.

Lek stosowany w Wstrząsy i depresji

Wstrząsy i depresja zarówno zaburzenia, które mogą być obsługiwane z wykorzystaniem leków. Jednakże klas leków stosowanych w leczeniu depresji i drżenia nie same.

Przyczyna

Według FamilyDoctor.org, depresja może być spowodowana przez genetyczne, środowisko lub brakiem równowagi neuroprzekaźników. Wstrząsy mogą być dziedziczone lub może wynikać z choroby, takiej jak choroba Parkinsona lub stwardnienie rozsiane.

Leczenie

Olejki drgań, które mogą być dziedziczne są zwykle leczone propranolol leku, benzodiazepinowy lub leku. Drżenie z powodu choroby Parkinsona mogą być zarządzane z anty-cholinergiczne leków.

Rodzaje

Propranolol, który zmniejsza częstość rytmu serca jest przewidziany chorobami serca i benzodiazepiny są stosowane w leczeniu zaburzeń lękowych formy. Anty-cholinergiczne leki stosowane w leczeniu otępienia.

Leki przeciwdepresyjne

Według Narodowego Instytutu Zdrowia Psychicznego, najbardziej popularny rodzaj leku przeciwdepresyjnego jest selektywnym inhibitorem wychwytu zwrotnego serotoniny (SSRI).

Skutki uboczne

Drżenie rąk i drżenie mięśni mogą być ewentualne skutki uboczne leków przeciwdepresyjnych, według FamilyDoctor.org. MindDisorders.com stwierdza, że ​​depresja może być skutkiem ubocznym propranolol.

Neuropatia W postępującą chorobą

Neuropatię nerwów dotyczy obwodowego układu nerwowego. Bez wczesnej interwencji, neuropatia może stać się chorobą postępującą.

Sensoryczne

Uszkodzenie nerwów czuciowych powoduje mrowienia, które są określone jako parestezje. Objawy mogą rozwinąć się w to dysestezje, zniekształcone postrzeganie sensoryczne, które występują podczas dotykania obiektu zewnętrznego. Ostatecznie znieczulenie czucia mogą rozwinąć, który jest brak jakichkolwiek odczuć w ogóle.

Brak koordynacji

Neuropatia czuciowa, która rozwija się na to znieczulenie sensorycznej może negatywnie wpłynąć równowagi, chodu i poczucie względnej pozycji.

Funkcje mimowolne

Gdy udział nerwów autonomicznych, mimowolne funkcje, takie jak czynności serca, trawienie, ciśnienie krwi, funkcji pęcherza moczowego, a nawet potu może zmieniać. Objawy mogą zaczynać się na zawroty głowy i zaburzenia seksualne absolwenta i moczu.

Utraty mobilności

Neuropatia naruszające peryferyjnych nerwów nóg i stóp może zacząć "mrowienia" wrażeń, zwłaszcza podczas odpoczynku lub snu. Jednak, bez leczenia, lub chodzenie może stać się coraz trudniejsze.

Rozważania

Według neuropatia Stowarzyszenia, około 30 procent przypadków neuropatii są przypisane do cukrzycy typu 1. Inne warunki, które zwiększają ryzyko wystąpienia neuropatii jako postępującą chorobą należą rak, różne choroby autoimmunologiczne, niedobory żywieniowe i zakażeń ogólnoustrojowych.

Jak wyeliminować ból neuropatyczny

Neuropatii jest stanem, w którym nerwy usterka peryferyjnego. Jest to najczęściej związane z cukrzycą, jednak można rozwijać alkoholu, narkotyków lub raka związanego z neuropatią, aby wymienić tylko kilka. Neuropatia może być bolesne, jak twoje obwodowych nerwów, które kontrolują swoje umiejętności ruchowe, czuciowe i autonomiczne nerwy są zaangażowane. Te nerwy połączyć mózg z rdzeniem kręgowym i wysyłać wiadomości do skóry, mięśni i narządów wewnętrznych; czasami te sygnały obejmować ból. Objawy neuropatii są, utrata czucia w nogach, rękach i nogach, które będą mieć wpływ na równowagę, ból i uczucie mrowienie w kończynach, męskiej impotencję, problemy urologiczne, zaparcia, nudności, zaburzenia mowy i nietolerancja ciepła. Istnieją różne zabiegi, leki i terapie, które mogą pomóc zmniejszyć, a czasem wyeliminować objawy bólu neuropatycznego.

Instrukcje

Eliminacja bólu związanego z neuropatią biorąc leki przepisane przez lekarza. Leki przeciwdepresyjne nie są podane do ludzi tylko z powodu depresji, że łagodzi nerwobóle, zgodnie z National Diabetes Information Clearing House. Przejąć przeciwbólowych ból licznik do kontroli łagodnego bólu neuropatycznego.

Łaty Użyj skóry, zastrzyki i kremy do kontrolowania bólu. Ból związany z neuropatią mogą być łagodzone w plastry i kremy, które są stosowane na skórę. Te kremy są dostępne przez lekarza i to krem ​​kapsaicyna, która jest wykonana z pieprzem cayenne i łatek lidokainy i zastrzyki. Wcierać krem ​​lub umieścić plaster na nogi, jak to jest zazwyczaj jednym z najbardziej bolesnych obszarów, gdy masz neuropatii.

kontroli cukrzycy w celu zmniejszenia objawów neuropatii, w tym ból nerwu. Jeść odpowiedniej diety cukrzycowej i śledzić insuliny, aby utrzymać poziom glukozy w granicach normy. Poprawić swoje zdrowie żywieniowe suplementów witaminy.

Ćwiczenia fizyczne lub inne leczenie zgodnie z zaleceniami lekarza, aby zwiększyć kontrolę i siłę mięśni, które może wyeliminować ból. Fizykoterapia i ćwiczenia mogą zwiększyć krążenie krwi i poprawić równowagę i wzmocnienie mięśni.

wyeliminować ból z pościel i koce na nogi w nocy za pomocą urządzenia o nazwie "łóżko kołyska" lub płyta kolana. Urządzenia te koce się podnieść, aby nie naciskać na bolesnych stopach.

Wskazówki

  • Przestać brać narkotyki i pić alkohol, jeśli masz narkotyków lub alkoholu neuropatii indukowanej. Najistotniejszą metodą leczenia w odwracaniu objawów neuropatii jest kontrolowanie lub ograniczanie, co powoduje jej. Nie będzie w stanie leczyć neuropatię alkoholu lub narkotyków, jeśli nadal pić lub ćpać.

Leki na drżenie

Drżenie, znany również jako drżeniem najczęściej występuje u rąk, ale może również wystąpić w dowolnej części ciała. Objawy są najbardziej widoczne podczas próby wykonania prostych zadań, takich jak pisanie, podnosząc szklankę wody lub próbuje zawiązać buty. Chociaż nie jest to stan zagrażający życiu, objawy drżeniem może pogarsza się w czasie. Drżenie samoistne może pojawić się w każdym wieku, i zgodnie z National Institutes of Health, ponad 14 procent osób powyżej 65 lat mają.

Leki

Chociaż ludzie z łagodnym drżeniem nie trzeba będzie leczyć warunek, jeśli objawy nasilą się, może chcesz zobaczyć lekarza o leki. Lekarz może przepisać beta blokery, takie jak propranolol, atenolol i metoprolol, aby pomóc kontrolować drżenie. Niestety, jeśli wcześniej istniejących warunków zdrowotnych, takich jak astma lub problemy z sercem, nie można brać beta blokerów. Inne opcje są leki stosowane w leczeniu padaczki, takie jak gabapentyny i topiramatu, i uspokajające dla ludzi, których wstrząsy są gorsze od stresu i niepokoju. Dla osób z drżeniem głowy i głosu, Botox może pomóc złagodzić objawy na okres do trzech miesięcy w czasie. Botox nie jest przydatna do drżenia rąk.

Terapii i chirurgii

Fizycznej terapeuta może nauczyć się ćwiczenia w celu zmniejszenia drżenia poprawiając kontrolę mięśni i koordynację. Możesz używać cięższych talerze i naczynia w domu, jak również szersze długopisy i ołówki, kiedy piszesz. Jeśli leki są nieskuteczne i leczenie, lekarz może zalecić operację. Procedura ta nazywana jest głęboka stymulacja mózgu, gdzie długo, urządzenie elektryczne jest wstawiony do wzgórza. Przewód od sondy jest następnie rozebrany pod skórą klatki piersiowej, w którym urządzenie jest wszczepiony. To urządzenie wysyła impulsy elektryczne, które sygnały we wzgórzu, które powodują drżenie zatrzymać.

Strona główna zadośćuczynienie

Jest bardzo ważne, aby umiarkowane spożycie alkoholu i kofeiny. Środki pobudzające, takie jak kawa wytwarzać adrenalinę w organizmie, co prowadzi do pogorszenia drżenia. Alkohol może pojawić się uspokoić drżenie, ale gdy słabnie wrócą w formie bardziej nasilonej. Uzależnienie od alkoholu, aby stłumić drżenie jest głównym problemem dla osób z chorobą. Najważniejszą rzeczą jest, aby nauczyć się zrelaksować, ponieważ stres i zmęczenie są najczęstszą przyczyną wstrząsów. Uzyskanie odpowiedniej ilości snu i ćwiczeń jest najważniejsza, gdy próbuje kontrolować drżenia.

Neuropatia leki

Neuropatia obwodowa zwykle objawia się drętwienie i ból rąk i stóp. Zwykle sygnał innym zaburzeniu u, ból związany z neuropatią obwodową jest często określany jako mrowienie lub pieczenie. Choć cukrzyca jest jedną z głównych przyczyn neuropatii, infekcji, urazów, toksyn i problemów metabolicznych, również może wywołać stan. Najczęściej, neuropatii mogą być leczone, jeśli stan bazowy traktowany jednak istnieją pewne terapie ukierunkowane na objawy oraz neuropatia.

Leczenie

Jeśli przyczyna neuropatii jest traktowany, drętwienie i ból będzie rozwiązać na własną rękę. Jednakże, lekarz może przepisać leki, aby pomóc w bólu związanego z neuropatią. Jeśli objawy są łagodne, over-the-counter leki, takie jak ibuprofen i naproksen są zwykle wystarczająco. Jeśli nie, lekarz może przepisać coś mocniejszego. Ważne jest, aby być ostrożnym, ponieważ niektóre z tych leków zawierają opiaty, które mogą być uzależniające. Ponadto, niektóre leki, przeznaczone do leczenia epilepsji, takich jak gabapentyna, topiramat i pregabaliny pomoc bólu. Leki te często mają efekty uboczne, takie jak zawroty głowy i senność.

Innych leków

Lekarz może także zaproponować stosowania poprawki z miejscowego środka znieczulającego lidokainy. Przez zastosowanie go do obszaru z najbardziej ból, te poprawki będą znieczulić obszar. Można użyć do trzech poprawek w ciągu dnia. Jedynym skutkiem ubocznym ludzi doświadczyło jest wysypka w miejscu plastra. Leki stosowane do zwalczania depresji, takich jak amitryptylina i nortryptylina również stosować u pacjentów z neuropatią. Poprzez wpływ na sposób Twój mózg i rdzeń kręgowy ból procesu, te leki zatrzymać objawy związane z neuropatią.

Domowe leki

Ważne jest, aby właściwie zadbać o swoje stopy, jeśli masz neuropatii. Jeśli nosisz obcisłe skarpety lub obcisłe buty, może to prowadzić do bardziej intensywnego bólu. Zgodnie z Mayo Clinic, zalecane są miękkie, luźne bawełniane skarpety i ocieplane buty. Ważne jest również, aby korzystać w celu kontroli poziomu cukru we krwi i pomaga zmniejszyć ból. Lekarze zalecają także, aby rzucić palenie, ponieważ ma negatywny wpływ na układ krążenia. Inne sposoby, aby uniknąć nasilenia neuropatii są masuje swoje ręce i nogi i unikanie zbytniego nacisku na łokciach i kolanach przez dłuższy czas.