Digidexo.com

jakie są przyczyny wysokiego tsh

Jakie są przyczyny wysokiego TSH?

TSH (hormonu stymulującego tarczycę) jest częścią pętli sprzężenia zwrotnego kontrolującego poziom hormonu tarczycy. Stężenia TSH jest wysokie, kiedy części tej pętli sprzężenia zwrotnego nie działa prawidłowo. Najczęstszą przyczyną jest problemem w niedoczynności tarczycy, w wyniku, potraktowano hormonu tarczycy. Guz przysadki mózgowej lub podwzgórza mogą powodować wysoki poziom TSH i nadczynność tarczycy. Tarczycy badania tarczycy skanowania i zidentyfikować przyczynę.

TSH pętli sprzężenia zwrotnego

Hormon tyreotropowy (TSH), hormon białko jest uwalniane z gruczołu przysadkowego w mózgu, który stymuluje tarczycę do wytwarzania hormonu tarczycy, który reguluje metabolizm organizmu. TSH jest uwalniany z przysadki w odpowiedzi na uwalnianie TRH (hormonu uwalniającego tyrotropinę) z podwzgórza (również w mózgu). Pętlę ujemnego sprzężenia zwrotnego, hormon tarczycy wysyła sygnał regulacyjny do podwzgórza, aby zmniejszyć poziom TRH.

Nadczynność i niedoczynność tarczycy

Dwie przeciwstawne warunki mogą wystąpić z wysokim poziomem TSH: ciała albo wytwarza zbyt dużo hormonu tarczycy (nadczynność tarczycy) lub nie wystarczająco dużo (niedoczynność tarczycy). Nadczynność tarczycy jest stan, w którym przemiana materii przyspiesza. Osoba może schudnąć, mieć szybkie bicie serca, pot nadmiernie, być nietolerancyjny ciepła, stają się niespokojne i mają problemy z koncentracją, a na osteoporozę i biegunkę. Niedoczynność tarczycy jest przeciwieństwem stanu, wolniejszy metabolizm z przyrostem masy ciała, wolne bicie serca, zimne skóry, nietolerancja zimna, zahamowania wzrostu i zaparcia.

Tarczycy

Jeśli tarczyca nie jest w stanie produkować hormonów tarczycy, organizm zachowa wysyłania sygnalizuje do hormonu, tak jak inkasenta utrzymuje z prośbą o pieniądze. Sygnał ten jest TSH i najczęstszą przyczyną wysokiego TSH tarczycy. Tarczycy mogą wytwarzania hormonu tarczycy, jeżeli nie ma wystarczająco dużo jodu w diecie (kretynizm), lub tarczycy jest atakowany odpornościowego (choroba Hashimoto), jest chirurgicznie usunięta, lub zostanie fibrosed (tarczycy Riedel) lub stan zapalny z infekcją wirusową (de tarczycy Quervaina). Istnieje małe ryzyko wystąpienia raka tarczycy z wyższymi poziomami TSH.

Przysadki i podwzgórza

Przysadki i podwzgórza są częścią mózgu. Rzadko guz przysadki (gruczolak przysadki) może tworzyć zbyt dużo TSH. Nawet rzadziej tworzy się guza w podwzgórzu, uwalniając TRH, z kolei powodując poziom TSH wzrasta.

Diagnozowanie niedoczynność tarczycy

Problem ten może być identyfikowany, gdy poziom hormonu tarczycy i jodu zmierzone. Niski poziom hormonów tarczycy wskazują tarczycy nie działa normalnie. Poziomy jodu mogą być również sprawdzane. Tarczycy skanowanie środków czy tarczyca funkcjonuje. Na szczęście, hormony tarczycy mogą być zastąpione, poprawianie poziomu TSH.

Diagnozowania nadczynności tarczycy

Jeżeli istnieje guza w przysadce (rzadkich), poziomy TRH będzie niska, ponieważ wysoki poziom hormonu tarczycy powie podwzgórze do zatrzymania produkcji TRH. Jeżeli istnieje guza w podwzgórzu (bardzo rzadko), wówczas poziomy zarówno TRH hormon tarczycy i będzie duża. Praktycznie jednak kombinacja skanu CT lub MRI i podtypu zwanego hormonu tarczycy T3 identyfikuje te rzadkich guzów, TRH, ponieważ nie można zmierzyć.

Jakie są przyczyny Kobieta Frontal Balding?

Podczas gdy mężczyzna łysy jest lepiej znany, kobiety mogą również stracić swoje włosy. Kobieta łysiejący czołowej u kobiet może wystąpić w każdym wieku i rasy i wahają się od lekkiego przerzedzenia do całkowitej utraty włosów. Kobieta przedni łysienia może być spowodowana przez szereg czynników, w tym genetycznych, chorób systemów organizmu i uszkodzenia.

Genetyka

Niektóre kobiety cierpią łysienia typu, tak jak mężczyźni. Przyczyną tego rodzaju żeńskiego czołowej łysienia jest genetyczna. Jest ona typowo charakteryzuje przerzedzanie włosów w przedniej części głowy, często sięga wzdłuż centralnej części skóry głowy. Kobiety, które go doświadczają mieć odziedziczoną wrażliwość na działanie androgenów na ich mieszków włosowych. Kobieta przedni łysienie, które jest spowodowane przez łysienie traktuje się głównie przez zastosowanie androgenów blokowania leków lub Rogaine.

Zaburzenia

Inne kobiety doświadczają frontalnego łysienia jako objaw zaburzeń hormonalnych lub endokrynologicznych. Zespół policystycznych jajników, zaburzenia hormonów, powoduje u kobiety doświadczają wysokiego poziomu androgenów, które mogą spowodować wrażliwe mieszki włosowe, aby zatrzymać wzrost włosów. Niedoczynność tarczycy może powodować pęcherzyki kobiet do pozostania w archiwalnej etapie zamiast rosnącej nowych włosów, co prowadzi do kobiet czołowego łysienia. Kiedy kobiety są traktowane na tych zaburzeń, ich odzyskanie zazwyczaj zbiega się z powrotu do wzrostu włosów.

Obrażenia

Kobieta przedni łysienia może być spowodowane fryzury wysokiego napięcia, takie jak mocno plecionki lub końskie ogony. Te fryzury pociągnij włosy gwałtownie, kładąc nacisk na najbardziej włosia z przodu głowy. Włosy są zerwane i wyciągnął, co prowadzi do przednich łysienia. Zmiana fryzury pozwala rosnąć włosy zwykle ponownie, chyba że już na uszkodzenie przez zbyt długi czas, przy czym utrata włosów może zostać na stałe.

Psychologiczny

Niektóre kobiety doświadczają kobiet czołowej łysienia na skutek trichotillomanię, psychologicznego zaburzenia impulsu-kontroli. Kobiety doświadczają ciągnąć włosy się w korzeniach, często w stężonych plastrów wraz z przodu głowy. Stres może również powodować kobiece mieszki włosowe, aby przejść w stanie uśpienia. Prowadzi to do utraty włosów bez wzrostu go zastąpić, powodując przerzedzenie i łysienie przednich.

Inne

Są inne mniej prawdopodobne fizyczne przyczyny kobiecej czołowego łysienia. Niektóre kobiety doświadczają zapalenie mieszków włosowych ich okresie menopauzy, co może prowadzić do powstawania blizn i stałego łysienia. Mieszki włosowe mogą zostać uszkodzone przez działania autoimmunologicznych problemów, zakażeń grzybiczych i chorób dziedzicznych. Gdy mieszki włosowe z przodu kobiecej głowy są gorące przez te problemy, mieszki włosowe tracą zdolność do produkcji włosów, co prowadzi do łysienia, które jest zazwyczaj stały.

Jakie są przyczyny Reading niepełnosprawności?

Niepełnosprawność czytanie utrudniają osoby do czytania i zrozumienia tekstu pisanego. Problemy często powierzchni, gdy dziecko zaczyna czytać w pierwszej klasie. Dziecko będzie uczyć się powoli i Szlak daleko za innymi uczniami. Wspólne czytanie jest dysleksja niepełnosprawność. Czytanie obejmuje szereg złożonych neurologicznych kroków, które sprawia, że ​​wskazywanie dokładnej przyczyny osoby czytania niepełnosprawności trudnym.

Biologiczny

Zaburzenia czytania, takie jak dysleksja może być związane z niedoborów neurologicznych. Czytanie jest złożonym procesem, w którym mięśnie oczu śledzić sekwencję liter. Mózg musi zintegrować zmiennych, takich jak struktury zdania, gramatyki, formatu i wzrokowych. Czynniki te muszą być skoordynowane ze sobą i związane ze specyficznymi znaczeń zrozumienie nastąpić. Zaburzenia neurologiczne, w wyniku której każdy z tych procesów jest spowolniony lub łamane może potencjalnie spowodować niepełnosprawności odczytu. Genetyczne dziedziczenie z rodzicami może być czynnikiem niepełnosprawnych wielu ludzi, mówi Encyklopedia of Mental Disorders.

Środowiska

Czynniki środowiskowe mogą odgrywać rolę w nasilenia niepełnosprawności w aa czytaniu. Możliwe czynniki to lokalne normy społeczne, rodzicielstwo, ubóstwo, kwestie równości płci, efekty uwięzienia i zachowań antyspołecznych. Rodzicielstwa i skuteczne metody nauczania od najmłodszych lat dziecko może pomóc jej pokonać wiele trudności. Niedociągnięcia można zidentyfikować i obejść. Mocne strony mogą być używane w celu wzmocnienia i poprawy zdolności czytania dziecka.

Kombinacji czynników

Mieszanka czynników genetycznych i środowiskowych, mogą być połączone, aby spowodować niepełnosprawności odczytu. W wielu przypadkach genetyczne mogą jedynie częściowo wyjaśnić trudności danej osoby. Trudności z czytaniem może prowadzić do unikania tematu. Może to doprowadzić do dokuczanie, kompleks niższości i antyspołecznych zachowań, które mogą pogorszyć wcześniejszą niepełnosprawności czytania. Bez specjalnej pomocy, dziecko z dziedziczną niepełnosprawności czytania może pogorszyć szybko.

Nabyła od wypadków

Niepełnosprawność czytania mogą być nabyte po urodzeniu w wyniku wypadku lub schorzeń. Ekspozycja na niektóre pestycydy lub metale szlachetne, istotnych urazów głowy lub niedożywienia wszystko może powodować uszkodzenia w organizmie, co może prowadzić do niepełnosprawności czytania.

Jakie są przyczyny sztywny kark?

Większość osób, które doświadczyły sztywny kark w pewnym momencie w ich życiu. Jednak, to zwykle trwa tylko dzień lub dwa przed pójściem dalej. Dla niektórych jednak, sztywność karku może być przewlekłą, która ogranicza mobilność i sprawia, że ​​trudno wykonać codzienne zadania. Jednak zanim można się na leczenie, ważne jest, aby znać różne przyczyny sztywność karku i określić, czy wymagają pomocy medycznej.

Spanie Nieprawidłowo

Samo spanie w obcym położeniu może spowodować szyi być sztywny po przebudzeniu. Skurcz mięśni może się w, lub może po prostu męczy mięśnie trochę. Korzystanie poduszkę, która jest albo zbyt obszerne, zbyt płaska lub nie wspiera wystarczająco może również przyczynić się do tego problemu. Śpi gdzieś obok łóżka jest również czynnikiem sztywność karku.

Głowy wystające

Trzymając głowę pod dziwnym kątem cały dzień z pewnością może przyczynić się do sztywności karku. Na przykład, jeśli siedzisz przy komputerze cały czas, będziesz prawdopodobnie wystawać głową naprzód, umieszczając nadmierne obciążenie na szyi. Słaba postawa może również przyczynić się do tego, co można rozmawiać przez telefon przez cały dzień, z słuchawki wciśnięty między ramieniem a uchem. Nawet w czasie przestoju można usiąść w pozycji, która powoduje sztywność karku, jak czytanie w łóżku z głową wygięte w kierunku klatki piersiowej.

Zapalenie opon mózgowych

Obecnie, zapalenie opon mózgowych jest bardzo rzadkie i mało prawdopodobne, aby przyczyną Twojej sztywność karku, ale ważne jest, aby wiedzieć, choroba ta jest możliwa przyczyna. Jeśli przyszedł na sztywność karku z gorączką i bólem głowy naprawdę zły, może chcesz zobaczyć się z lekarzem.

Whiplash

Jeśli były w wypadku samochodowym niedawno, może ponieśli kręgów szyjnych, które mogą powodować sztywność karku, zwłaszcza dzień lub dwa w następstwie wypadku.

Przeziębienia lub grypy Objawy

Jeśli masz katar, grypę lub infekcję zatok, można skończyć z sztywność karku. Ludzie mają tendencję do utrzymywania ciała inaczej niż normalnie, gdy są chore, co oznacza, sztywny i ból szyi jest bardziej prawdopodobne.

Stres

Stres może powodować różnego rodzaju uszkodzenia ciała, ale może być bezpośrednio odczuwalne w sposób trzymania napięcia w organizmie. Szyi, ramion i pleców są wszystkie podstawowe lokalizacje mięśnie napięte i obolałe. I najczęściej, napięte i obolałe mięśnie mają tendencję do usztywniania się w czasie.

Jakie są przyczyny dolnej części szyi ból?

Dolna ból szyi może być problematyczne w realizacji ważnych codziennych zadań. Ważnym czynnikiem w określeniu w leczeniu bólu jest ustaleniu przyczyny. To może być trudne, ponieważ istnieje wiele możliwych przyczyn niższej ból szyi.

Słaba postawa

Zgodnie z Mayo Clinic Staff "Większość przyczyny bólu szyi nie są poważne. Słaba postawa w miejscu pracy, takie jak pochylony do komputera, a podczas rekreacji, takich jak hunching nad stołem roboczym, są częstą przyczyną bólu szyi."

Szczepy mięśni

Szczepy mięśni z powodu nadmiernego zużycia może być również przyczyną bólu dolnej szyjki. Napięcie mięśni może być spowodowany nawet drobnych czynności, takich jak czytanie w łóżku, i zaciskając zęby.

Zużyte Rozbiórki

Zgodnie z Mayo Clinic Staff, "Jak w innych stawów w organizmie, stawów, szyi zużycia doświadczenie i rozdarcie z wiekiem, które mogą spowodować zapalenie kości i stawów w szyi."

Zaburzenia dysku

Zgodnie z Mayo Clinic Staff ", jak wiek, dyski amortyzujące między swoim kręgów stają się suche i sztywne, zwężenie przestrzeni w swoim kręgosłupie, gdzie nerwy wychodzą."

Kontuzje

Urazy kręgosłupa szyjnego, jak i inne dolegliwości związane z wypadków aut może być przyczyną niższej ból szyi.

Ostrzeżenie

Niezwłocznie skonsultować się z lekarzem, jeśli ból jest tak poważne, że nie można dotknąć brodą do klatki piersiowej.

Jakie są przyczyny wybrzuszenia dysków w szyi?

Jeśli jeden z dysków między kośćmi szkiełek szyjki nieco poza miejsce, stan jest nazywany wybrzuszenia dysku, który jest mniej surowe niż pękniętego lub przepukliny dysku. Jednak warunek ten może powodować objawy jak sztywność, obrzęk i ból trudny ruch, który może się stopniowo pogarszać w niektórych ludzi, podczas gdy inni nie mają żadnych objawów. Na szczęście, większość z przyczyn wybrzuszenia dyski w szyjce można leczyć, lub którym można zapobiegać z domu lub opieki medycznej.

Rodzaje

Niektóre przyczyny wybrzuszenia dysków w wyniku szyi z istniejących problemów zdrowotnych, takich jak zapalenie stawów, choroby sercowo-naczyniowe i osteoporozę. Ludzie mogą również wystąpić wybrzuszenia dysk w szyi z powodu niekontrolowanych czynników ryzyka, takich jak starzenie się lub rodzinną historią chorób kości lub kręgosłupa. Czynniki stylu życia, takie jak palenie tytoniu, intensywne ćwiczenia lub urazami mogą również powodować wybrzuszenia dysków w szyję.

Identyfikacja

Lekarz diagnozuje przyczyny wybrzuszenia dysków w szyi, badając pacjenta i pytania o początek i intensywność objawów. Lekarz może zlecić badania takich jak obrazowanie metodą rezonansu magnetycznego (MRI), aby określać przyczynę i lokalizację dysku wypukłego. Ludzie udający się do lekarza lub uzyskiwanie MRI z innych powodów może być zdiagnozowane z dysku wybrzuszenie, że nigdy nie wiedział, co mieli.

Znaczenie

Dysk wybrzuszony w szyjce może ruchy głowy i szyi, bolesny i trudny, ból i mogą rozprzestrzeniać się do innych części ciała. Stan może również powodować dyskomfort podczas snu lub niemożność zaśnięcia. Jeśli przyczyny, takie jak choroby układu krążenia, zapalenie stawów czy osteoporozy są pozostawione bez leczenia, powikłania, takie jak nasilenie bólu, mogą wystąpić złamania kości lub nawet śmierć.

Rozważania

Ludzie, którzy mają problemy zdrowotne, takie jak zespół stawu skroniowo-żuchwowego lub choroby zwyrodnieniowej stawów mogą być bardziej narażone na ból szyi spowodowany przez wybrzuszenia dysku. Wybrzuszenia dysków, które wynikają z zapalenia stawów czy osteoporozy może pogorszyć, jeśli stan bazowy jest pozostawione bez leczenia. Osoby, których praca wiąże pracy fizycznej może również wystąpić pogorszenie bólu i sztywności w szyi, ramionach i plecach.

Zabiegi

Wiele osób z doświadczeniem wybrzuszenia dysku ulgi od objawów przez biorąc leki przeciwbólowe zgodnie z zaleceniami lekarza. Niektórzy ludzie mogą potrzebować terapię fizyczną, zwłaszcza gdy dysk wybrzuszony był spowodowany urazem. Osób w ciężkim stanie może wymagać leków steroidowych lub operacji doświadczyć ustąpienie objawów.

Zapobieganie / Rozwiązanie

Ludzie z wybrzuszenia dysk w szyi, którzy spędzają długie ilości czasu siedząc lub stojąc w tym samym miejscu, należy robić przerwy, aby poruszać się i rozciągania. Przy użyciu odpowiedniej techniki podczas uprawiania sportu, ćwiczeń lub podnoszenia może zmniejszyć presję na dyskach szyi i pleców.

Jakie są przyczyny bólu szyi?

Ból szyi jest wynikiem problemów z nerwów, ścięgien, mięśni, kości, stawów i kręgosłupa. Najczęstsze przyczyny to uszkodzenie lub zużycie i na każdym z tych elementów, a rzadsze przyczyny obejmują nowotwory i infekcje.

Szkoda

Najczęstszą przyczyną bólu szyi jest uraz mięśni i więzadeł. Wszelkie nagłe skręcanie lub szarpnięcia, takich jak doświadczenie w kolizji samochodowych, kontuzji sportowej lub upadku, może powodować ból szyi.

Choroba

Choroby zapalne, takie jak zapalenie kości i stawów i reumatoidalnego zapalenia stawów mogą wpływać na szyjkę wytwarzając stawów ostrogi kości lub stawów, co powoduje pogorszenie wyraźniejsze, utrzymującego się bólu.

Zużycia

Wraz z wiekiem, dyski w szyi są podatne na zużycie, co może prowadzić do degeneracji dysku. To kładzie nacisk na kręgosłup i może powodować przewlekły ból szyi.

Inne przyczyny

Inne rzadsze przyczyny bólu szyi obejmują nowotwory, infekcje, zaburzenia genetyczne i warunki, takie jak kręgoszczeliny, mielopatii i zwężenia.

Kiedy skorzystać z pomocy lekarskiej

Wszelkie ból szyi, który jest stały, poważne lub towarzyszy ból głowy, drętwienie, mrowienie lub ból, który rozciąga się w dół ramiona i nogi powinny być zgłaszane do lekarza.

Jakie są przyczyny rabdomiolizy?

Definiowanie rabdomiolizy?

W najbardziej podstawowym względem rabdomiolizę jest spowodowana przez szybki rozpad mięśni szkieletowych. Sportowcy, którzy popychają ich ciała zbyt trudne i ofiary nagłego urazu, takie jak kruszenia kości mogą cierpieć z tej dolegliwości. W bardziej konkretnych terminów MedlinePlus Encyklopedia medyczna dotyczy Rhabdomyolsis jako "rozpad włókien mięśniowych powodując uwolnienie zawartości włókien mięśni (mioglobiny) do krwiobiegu."

Przyczyny fizyczne - Traumatyczne sytuacje

Fizyczne metody przyczyny obejmują, ale nie są do nich ograniczone, urazowe uciskania mięśni, takie jak to, co pojawia się, gdy ich zniszczyć ofiar kości rozdrobniono w wysokich poziomów pressue i osób znajdujących się w przestrzeni zamkniętej przez długie okresy czasu, co może prowadzić do zwężenia przepływ krwi i ostatecznie podział mięśni.

Przyczyny fizyczne - Kolejne przypadki

Czasami ofiarami udaru cieplnego będzie również wystąpić problemy z tym schorzeniem. W przypadku energii cieplnej na uderzenia mechaniczne i termiczne elementy utraty mięśni występuje wraz z wyczerpaniem ATP. Jak to potrójna mikstura zniszczenia ciała występuje organizm gromadzi zbyt dużo wapnia i nie wystarczająco dużo, aby właściwie funkcjonować ATP, który ma bezpośredni wpływ na niszczenie wzrostu mięśni. Alkoholicy mogą również doświadczyć tego dolegliwość nie do skutków, które wielu ekspertów uważa, Etanol od alkoholu ma na stworzeniu możliwości ATP, podczas gdy wtórne incydenty alkoholowe, takie jak udary i śpiączki może również odgrywać efekt choć dokładne przyczyny skutki alkoholu są nadal częściowo przedmiotem dyskusji .

Przyczyny nie-fizyczne

Niektóre przyczyny tej dolegliwości są w żaden sposób powiązane z stresu fizycznego. Na przykład, dziedziczne problemy enzymów takich jak choroba Mcardle może prowadzić do problemów, jak te cechy dziedziczne, mogą siać spustoszenie wśród układów mięśniowych w organizmie. Jak może ciało staje otruty z metali ciężkich, a nawet gadów jadu, co może spowodować rozpad mięśni. Ponadto nadużywanie narkotyków, takich jak metamfetaminy i kokainy może doprowadzić do problemów rabdomiolizy jak puszka żywności ponoszonych toksyn, takich jak te znajdujące się w piołun. Problemy metabolicznych mogą także prowadzić do tego stanu. w każdym z przypadków wymienionych w niefizyczne powoduje, że organizm staje się podkreślić zrobić nieprawidłowo funkcji, które powoduje, że organizm do cięższej pracy, aby poprawić sobie i ostatecznie do szybkiego rozpadu mięśni pracuje. W większości przypadków nie wysiłku fizycznego problemy pojawiają się, gdy leki, jady i toksyny zakłócać tworzenia mięśni i wyczerpujący podział obecnego mięśni. Wiele leków obniża poziom cholesterolu, na przykład, takie jak klofibrat można pozostawić na dolegliwości, ponieważ zazwyczaj mają bezpośredni wpływ na mięśnie szkieletowe w organizmie.

Jakie są przyczyny Tennis Elbow?

Boczne nadkłykcia, określany jako łokieć tenisisty jest Bardzo często uszkodzenie spowodowane przez nadmierne zużycie mięśni i ścięgien przedramienia. Pomimo swojej nazwy, łokieć tenisisty może być spowodowane przez działania inne niż tenis.

Rozważania

Łokieć tenisisty występuje, gdy mięśnie i ścięgna w przedramionach, a konkretnie mięśni, które przyczepiają się do kości w łokciu (boczna nadkłykieć miejsce przyłączania), są nadużywane w procesie zginając i wyciągając rękę i nadgarstek. W rezultacie może stać się stan zapalny mięśnie i ścięgna mogą rozwijać małe rysy. Zapalenie i ból związany z łez powoduje ból w otaczających mięśni przedramienia oraz.

Skutki Tenis

Najczęstszą przyczyną łokcia tenisisty jest sport tenis, dla których stan został nazwany. Osoby, które grają w tenisa stale podnosząc jedną rękę i kołysanie lub inne, podczas gdy w tym samym czasie, trzymając rakietę tenisową, który powoduje skurcze mięśni przedramienia. Mięśnie są już zakontraktowane z posiadania rakiet, a następnie wchłonąć dodatkowy stres, jak huśtawki gracza i uderza piłkę. Oczywiście, setki miłośników sportów grać w tenisa, nie ponosząc z tego warunku. W wielu przypadkach jest to spowodowane przez słabą techniki, takie jak te stosowane podczas rzucania zły backhand udar.

Prace budowlane

Osoby, które regularnie uczestniczą w pracach budowlanych, czy jako hobby lub jako główne źródło zatrudnienia, są narażone na rozwój łokieć tenisisty, jak również. Pracowników budowlanych spędzają całych godzin prowadzenia zadanie z jednej strony lub inne. Zadania te obejmują malarstwo, młotkiem i śrubokrętem. Wszystkie te działania wymagają uczestnika stale używać mięśni przedramienia, aby utrzymać przyczepność na narzędzie podczas wykonywania powtarzalnego ruchu w celu wykonania zadania.

Ściśnięte Nerwy

Chociaż nadużywanie jest najczęstszą przyczyną łokieć tenisisty, istnieje kilka mniej powszechne przyczyny. Osoby cierpiące na zmiażdżenia nerwu w obszarze ramienia, zwykle powodowane przez pewien rodzaj uszkodzenia kompresji mogą się rozwijać łokieć tenisisty wskutek bólu i stanów zapalnych związanych z urazu.

Leczenie

Ważne jest, aby uzyskać odpowiednie leczenie łokcia tenisisty jak tylko objawy są odkryte. Zabiegi mogą obejmować odpoczynek, lód, leki przeciwbólowe, urządzeń i wsparcia w ciężkich przypadkach nawet operacji. Już łokieć tenisisty będzie leczona bardziej prawdopodobne jest to, aby mieć długoterminowe skutki dla okolicznych nerwów i ścięgien. Tylko lekarz będzie w stanie powiedzieć, czy łokieć tenisisty jest spowodowane przez nadużywanie lub innego schorzenia.

Jakie są przyczyny arytmie serca?

Arytmia serca jest nieregularny rytm bicia serca. Serce bije od 60 do 80 uderzeń na minutę, a wszystko powyżej lub poniżej tego zakresu jest arytmia. Istnieje obecnie (2009) cztery miliony ludzi w Stanach Zjednoczonych, którzy cierpią z powodu zaburzeń rytmu serca. Istnieją dwa rodzaje arytmii: arytmia komorowa występuje w dolnych komorach zwanych komór i nadkomorowe zaburzenia rytmu serca występuje w górnej komory nazywane przedsionków. Arytmie są podzielone na trzy rodzaje: bradykardii serca, która jest mniejsza niż 60, tachykardia jest serca, które wynosi ponad 100, i migotanie przedsionków jest skurcz poszczególnych włókien mięśniowych serca.

Układu krążenia Przyczyny

Zawału serca może spowodować siniaki na sercu, co z kolei może powodować arytmię. Wcześniejsze operacje serca lub inne uszkodzenia serca, który spowodował blizny i siniaki mogą tworzyć arytmii. Wysokie ciśnienie krwi zagęszcza się ścian komory i przerywa impulsy elektryczne serca. Kardiomiopatia zmniejsza zdolność twojego serca do pompowania krwi i uszkodzenia tkanek serca. Choroby zastawek serca mogą powodować zaburzenia rytmu serca od stresu nieszczelne zastawki serca.

Wiek i Genetyki

Niektórzy ludzie rodzą się z nieprawidłowości serca, która powoduje ich mieć arytmię. I jak ludzie się starzeją, ich mięśnie serca serce osłabia i traci elastyczność. Może to wpływać na impulsy elektryczne serca, prowadząc do zaburzeń rytmu serca.

Nadużywanie alkoholu i narkotyków

Nadużywanie nielegalnych i recepty może prowadzić do zaburzeń rytmu serca. Alkohol i leki mogą wpływać na impulsy elektryczne z twojego serca, powodując zaburzenia rytmu serca. Regularne nadużywanie alkoholu może powodować obniżenie zdolności twojego serca, aby skutecznie pokonać, powodując kardiomiopatii. Migotanie przedsionków może również rozwijać z powodu pijaństwa.

Zaburzenia

Obturacyjny bezdech senny przerywa oddychania w czasie snu, a może w końcu doprowadziło do bradykardii arytmii i migotania przedsionków. Zaburzenia tarczycy mogą powodować bradykardię i migotanie przedsionków. Jest otyłych lub chorych na cukrzycę może również powodować zaburzenia rytmu serca.

Palenie i Kofeina

Używki takie jak nikotyna i kofeina może powodować serce mieć nieregularne bicie. Powodują one również twoje serce bić szybciej, a to może doprowadzić do rozwoju zaburzeń rytmu serca. Ludzie, którzy korzystają z tych używek regularnie mają skłonność do bardziej poważnych przypadkach zaburzeń rytmu serca.

Różne Czynniki

Mające zaburzenia elektrolitowe mogą wpływać na serca impuls elektryczny i powodują rozwój zaburzeń rytmu serca. Elektrolity to substancje znajdujące się w krwi, które kontrolują impulsy elektryczne w sercu. Dalsze korzystanie z ponad-the-counter i recepty leki, które zawierają pseudoephrine może powodować zaburzenia rytmu serca, jak również.

Jakie są przyczyny zespół Stevensa-Johnsona?

Zespół Stevensa-Johnsona jest rzadkim schorzeniem, w którym skóry i błon śluzowych występuje ciężka reakcja, która powoduje objawy grypopodobne, a następnie pęcherze lub wysypka, która obejmuje niektóre lub wszystkie ciała. Chociaż zespół Stevensa-Johnsona może dotknąć każdego, to najczęściej dotyka dzieci. Odzyskiwanie stanu może potrwać kilka tygodni lub miesięcy, w zależności od tego, jak ciężka sprawa rozwinęła. Leczenie na ogół skupia się na wyeliminowaniu co spowodowało stan i leczeniu objawów. Większość przypadków zespołu Stevensa-Johnsona są spowodowane przez infekcje lub interakcji.

Zakażenia

Kilka infekcje mogą prowadzić do zespołu Stevensa-Johnsona, w tym wspólnych i nie poważnych zakażeń, takich jak bardziej poważnych i zagrażających życiu warunkach, takich jak zapalenie wątroby i HIV grypa i gorączka kociego pazura i. Inne zakażenia znane spowodował zespół Stevensa-Johnsona to opryszczka, Epsteina-Barr, śwince i Histoplazmoza.

Antybiotyki

Jednym z najbardziej powszechnych niepożądanych powoduje Stevensa-Johnsona jest antybiotyki i leki sulfonamidy, w tym penicyliny i cefalosporyny. Jednym z powodów, zespół Stevensa-Johnsona jest bardziej powszechne wśród dzieci niż dorosłych, ponieważ dzieci są przepisywane antybiotyki znacznie częściej niż dorośli.

Środki przeciwzapalne

Niesteroidowe leki przeciwzapalne, zarówno over-the-counter i typów na receptę, powszechnie powodować zespół Stevensa-Johnsona. Rodzaje NLPZ znane spowodowały stan to ibuprofen, Motrin, Advil, obrotu preparatu Bextra i Daypro.

Leki dna

Leki stosowane w celu zapobiegania atakom dny wykazano mają zwiększone ryzyko wywoływania niekorzystnej reakcji prowadzącej do Stevensa-Johnsona. Jednym z przykładów tego rodzaju leków jest allopurynol.

Leki z napadami

Anty-napad i przeciwdrgawkową leki stosowane w leczeniu takich stanów, jak padaczka są znane czasami powodować zespół Stevensa-Johnsona. Leki ujęte w tej kategorii są Dilantin i fenytoina.

Inne przyczyny

Chociaż zespół Stevensa-Johnsona jest najczęściej wywołane przez zakażenia niepożądanych reakcji leku i w rzadkich przypadkach zostało spowodowane ekspozycją na takie bodźce jak światło ultrafioletowe lub radioterapię stosowaną w leczeniu stanów chorobowych.

Jakie są przyczyny Epilipsy?

Padaczka to stan, w którym u pacjenta występują napady z powodu zakłóceń w normalnym funkcjonowanie aktywności mózgu. Istnieje wiele przyczyn tego stanu, i należy zauważyć, że nie jest przyczyna może być określane lub znaleziono 75 procent chorych. Dla pozostałych pacjentów, przyczyny obejmują pewne formy choroby, uszkodzenie mózgu i zaburzenia rozwoju płodu. Oto niektóre z najczęściej występujących przyczyn padaczki.

Chemia mózgu

Osoba może rozwinąć padaczkę z nierównowagi neuroprzekaźników. Te zaburzenia równowagi są czasem odpowiedzialne za choroby psychiczne, takie jak choroby afektywnej dwubiegunowej i szaleństwa; to zależy od tego, w jaki sposób przejawia się w konkretnej jednostce. Gdy chemiczne zapobiec neuroprzekaźników z przedstawieniem impulsy elektryczne pomiędzy komórkami, to może spowodować przerwanie napadów i osoba może zostać zdiagnozowana na padaczkę.

Genetyka

Padaczka jest silnie skorelowane z dziedziczenia w wielu przypadkach. To również zostanie przypisać jednej, określonej nieprawidłowej genu w jednym lub więcej członkami rodziny, które powoduje, że organizm wytwarza nieprawidłowe ilości substancji chemicznych w ciele. Te środki chemiczne obejmują wapnia i potasu i może przyczyniać się do rozwoju choroby.

Warunki związane z

Padaczka jest często około jako skutek poważnych stanów, które na pierwszy rzut oka powiązane. Może to obejmować guza mózgu lub choroby Alzheimera, w których stan bezpośrednio wpływa na zdolność mózgu do prawidłowego działania. Udar mózgu i zawał serca są również głównymi kandydatami do powodowania padaczki, ponieważ zakłócają zdolność organizmu do przemieszczania krwi do mózgu.

Uraz głowy

Każdy rodzaj urazu mózgu mogą powodować epilepsję rozwijać. Natomiast niewielki uraz głowy stanowi jedynie bardzo małe ryzyko tworzenia stanu, bardziej poważne obrażenia ciała, który powoduje wstrząs lub obrzęk jest bardzo wiele czynników ryzyka i potencjalne przyczyny padaczki. Czasami, nawet w przypadku poważnego urazu, napady nie może pojawić się przez kilka lat.

Uraz płodu

Płód jest narażony na dużym ryzykiem, jeśli chodzi o jego rozwijającego mózgu. Jeśli matka jest sprawca narkotyków lub cierpi zakażenie jakimś czasie ciąży, może to spowodować, że rodzaj uszkodzenia rozwoju mózgu, które mogą prowadzić do padaczki. Inne czynniki ryzyka to palenie w czasie ciąży, a nawet złe odżywianie.

Jakie są przyczyny niskiego stężenia potasu?

Hipokaliemia jest stan, w którym poziom potasu we krwi spada niska. Może to stanowić problem, ponieważ potasu rzeczywiście pracuje jako elektrolit, więc kiedy poziom spada, ciało doświadcza równowagi, które mogą mieć wpływ na serce człowieka, mięśnie szkieletowe i inne narządy w ciele. Dla większości ludzi, niski potas nie jest wielkim problemem, ale są pewne czynniki, które mogą spowodować, poziom potasu, by stać się niebezpieczne.

Leki moczopędne i przeczyszczające

Niektóre z głównych winowajców powodujących poziom potasu danej osoby do spadku są zarówno leki moczopędne i przeczyszczające. Powodem tego jest to, że te rodzaje produktów przekształcić ilość wytwarzanego moczu i stolca. Kiedy ktoś "chemicznie" zwiększa produkcję moczu i stolca, jeden z produktów ubocznych, w tym ewakuacji będzie wydalanie wody. Z tego przenikania wody, indywidualnie traci sodu, glukoza i potas. Normalnie, to nie wystarczy, aby zrobić żadnych szkód, ale długotrwałe stosowanie tych produktów może spowodować spadek stężenia potasu bardzo niska, ponieważ organizm nie jest wystarczająco dużo czasu, aby przywrócić naturalną równowagę.

Biegunka i wymioty

Inne częste przyczyny niskiego potasu są biegunka i wymioty. Dla większości ludzi, biegunka i wymioty nie stanowią większego zagrożenia. To dlatego, że większość ataki tych warunkach nie trwają długo. Jednakże, podobnie jak leki moczopędne, środki przeczyszczające i dłuższe odcinki albo biegunki lub wymiotów, jak byłoby to widoczne w pewnych schorzeń lub chorób, można spowodować, który odwadnia się przez utratę wody. Już osoba biegunkę więcej wody jest emitowany. Więcej wody emitowane, więcej potasu jest stracone.

Ćwiczenie

Jest również całkowicie możliwe cierpią z powodu niskiej potasu po dość rygorystycznych okresach ćwiczeń, głównie podczas długich sesji treningowych, maratonów i innych sportów, które skłaniają kogoś się pocić nadmiernie. Podobnie jak w kale i moczu, wymioty, potasu wydzielane w ciągu potu człowieka. Gdy nie jest prawidłowo uzupełnione, może spowodować kogoś doświadczyć spadku potasu.

Zaburzenia odżywiania

Istnieje również możliwość osoba doświadczyć niskie potasu, gdy cierpi z powodu zaburzeń odżywiania, zwłaszcza w przypadku bulimii. Ponownie, to nie ma wiele wspólnego z emisją wody. Gdy ktoś używa środków przeczyszczających lub przedmuchać, aby schudnąć, jest pozbawienie jego ciało nie tylko jedzenie, ale wody. Jak wspomniano wcześniej, więcej wody jest usuwany z ciała, bardziej utraty potasu. To samo może się zdarzyć z głodu, ale proces będzie nieco inny, ponieważ organizm sam wychodzi z równowagi.

Nerki

Dla niektórych osób, że ma wpływ na stan zdrowia i funkcji nerek, jak cukrzyca, nadciśnienie lub choroby nerek, może znacznie obniżyć ilość potasu we krwi. Jedną z głównych funkcji nerek jest działać jako swego rodzaju filtr dla ciała, ale niektóre warunki mogą powodować nerki, aby przejść do "hiper-drive", eliminacji toksyn i odpadów z krwi. Kiedy te toksyny i odpady są usuwane, potasu jest stracone, jak również.

Leczenie

Bez względu na to, co spowodowało potasu danej osoby do spadku tak niskie, leczenie jest naprawdę proste. Częściej niż nie, człowiek musi podjąć tylko dodatek, dodać do diety (banany, kantalupa, awokado, kapusta, szpinak, tuńczyk, fasola lima i papai, by wymienić tylko kilka) lub wymienić przez płynu (napoje elektrolitowe), aby potasu w kopii zapasowej. Oczywiście, niektóre osoby mogą należy hospitalizować jeśli potasu staje się zbyt niska. W tym przypadku, IV będzie stosowany w celu zwiększenia potasu we krwi.

Jakie są przyczyny pokrzywkę?

Pokrzywka, pokrzywka, gdyż jest powszechnie wiadomo, jest chorobą skóry, charakteryzuje swędzenie, zaczerwienienie wypukłościami, które mogą rozwijać się w dowolnym miejscu korpusu i czasem pokrywających całe ciało. Pokrzywka jest odpowiedź układu immunologicznego, które występują, gdy komórki uwalniają histaminę. Są one łatwo leczone antyhistaminowych leków doustnych, obu odmian i miejscowych. Walka z pokrzywką zwykle trwa wszędzie od zaledwie kilku godzin do około jednego dnia, a raz znikają one zazwyczaj nie pozostawiają żadnych oznak, że są tam.

Alergeny środowiskowe

Ekspozycja na alergeny środowiskowe, takie jak grzyby, pyłki i sierść zwierząt został znany powodować pokrzywkę u niektórych osób uczulonych. W tych przypadkach, pokrzywka zazwyczaj znikają wkrótce po alergenu jest usuwane z otoczenia.

Alergeny żywności

Pokrzywka występuje częściej u osób z alergią pokarmową, którzy przypadkiem połykają produktu zawierającego alergen. W niektórych przypadkach pokrzywka rozwijać jako część stanu zwanego wstrząsu anafilaktycznego, który wymaga leczenia w nagłych wypadkach. Powszechne alergeny pokarmowe, które mogą powodować pokrzywkę m.in. mleko, jajko i orzeszki, choć wiele produktów może powodować choroby.

Leki

Niektóre leki są znane powodować reakcje alergiczne, a zwłaszcza antybiotyki i leki sulfonamidowe. U niektórych osób reakcja alergiczna będzie obejmować pokrzywkę i może ewentualnie prowadzić do anafilaksji.

Ukąszenia i użądlenia owadów

Pokrzywka czasami są wynikiem użądlenia pszczół lub innych ukąszenia owadów z powodu alergii na poszkodowanego. Podobny do innych reakcji alergicznych, ule mogą być tylko jednym z elementów reakcji po użądleniu owada lub ugryzienie. U niektórych osób może to wywołać niebezpieczne reakcje.

Stres

W przypadkach, gdzie ludzie nadal rozwijać uli i żadnego oczywistego powodu, można znaleźć, lekarze często próbują ustalić, czy stres może grać rolę.

Przyczyna nieznana

Chociaż pokrzywka często można przypisać do ekspozycji na alergen lub inny drażniące, wiele osób odczuwa uli za znane żadne przyczyny. Chociaż może to być uciążliwe, pokrzywka w ogóle nie stwarza szczególnych zagrożeń dla zdrowia i prawie zawsze rozwiązać na własną rękę, nawet bez leczenia.

Jakie są przyczyny powiększenie piersi?

Powiększenie piersi Występowanie obrzęków w jednym lub obu piersi. Dotyczy to w równym stopniu mężczyzn i kobiet. Istnieje wiele powodów, dlaczego ludzie doświadczają powiększenie piersi. Niektóre przyczyny mogą być związane z chorobami, jednak zazwyczaj jest to związane z innych powiązanych objawów. W celu ustalenia dokładnej przyczyny powiększenie piersi, ważne jest, aby najpierw skonsultować się z lekarzem. Ale jest wiele, niektóre ogólne przyczyny nie związane z chorobą, na powiększenie piersi.

Przyczyny hormonalne dla kobiet

Jednym z bardziej typowych przyczyn powiększania piersi, szczególnie u kobiet, jest ze względu na zmiany hormonalne. Młode dziewczyny, które wchodzą w okres dojrzewania zazwyczaj doświadczają wzrostu piersi. Jest normalną częścią procesu starzenia się kobiet. Kobiety, które wchodzą do cyklu miesiączkowego generują niewielki wzrost wielkości piersi.

Ciąża / związanych Przyczyny Narodziny

Kobiety, które są w ciąży i rodzą również wystąpić powiększenie piersi. Ponownie, jest to spowodowane zmianami hormonalnymi kobiet doświadczenie i jest częstym efektem ubocznym ciąży. Kobiety, które karmiły piersią również wystąpić wzrost wielkości piersi. Jest to spowodowane przede wszystkim do komórek produkujących mleko i przewodów mlecznych w piersi, które są aktywowane, gdy kobieta rodzi. Jest to typowe dla wszystkich typów kobiet, niezależnie od wielkości piersi.

Przyczyny związane z chorobą

Niektóre przyczyny powiększenie piersi są objawy bardziej poważnych chorób i schorzeń. Dla kobiet, zapalenia sutka, wspólnej infekcji u matek karmiących piersią, może spowodować powiększenie jednego lub obu piersi (ach). Zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, ropień piersi jest chorobą, która może wyjaśnić, dlaczego doświadczenie niezwykłe powiększenie piersi. Jest to spowodowane, gdy ropa wypełnia ropnie w piersi, zwiększenie jego wielkości. Innym powodem dla choroby związane powiększenie piersi jest niedrożność limfatyczny. Chłonnego przeszkoda pojawia się, gdy naczynia chłonne są zablokowane, powodując co najmniej jedną pierś, by stać się powiększenie.

Medyczne Leczenie Przyczyny

Innym powodem jest powiększenie piersi powodu skutków ubocznych leków lub zabiegów medycznych. Kobiety, które biorą pigułki antykoncepcyjne doświadczy nieznaczny wzrost wielkości piersi. Kobiety i mężczyźni, którzy przyjmują hormonalną terapię zastępczą również wystąpić nieznaczne powiększenie piersi w jednej lub obu piersi.

Mężczyzna Powiększenie piersi

Istnieją szczególne powody, dla których mężczyźni doświadczają powiększenie piersi. Wiele z tych czynników są różne, często związanych z objawami choroby, takie jak rak sutka, ropnie piersi, tarczycy; nowotwory wytwarzające estrogenu i inne choroby związane z piersią. Ale bardziej typowe przyczyny powiększenie piersi u mężczyzn jest wynikiem starzenia się. Jak ludzie dorastają, ich zdolność do produkcji hormonów męskich maleje, powodując zachwianie równowagi hormonów estrogenów, które związane będą powodować powiększenie piersi. Jest normalną częścią procesu starzenia się i nie jest oznaką bardziej poważnych problemów zdrowotnych.

Jakie są przyczyny pęknięć?

Większość ludzi, którzy rozwijają szczeliny odbytu będą wiedzieć, że mają. Anal szczeliny są rozerwanie błony śluzowej odbytnicy, które mogą wystąpić w środku lub na zewnątrz odbytnicy. Anal szczeliny sprawiają, że bolesne przejść wypróżnienia, mogą powodować swędzenie i podrażnienie odbytu, i mogą również produkować krew w stolcu. Ustalenie przyczyny szczelin pomaga osoba dowiedzieć, co należy zrobić, aby im zapobiec.

Zaparcia

W przypadku gdy osoba jest zaparcie, wysiłku i ciśnienia w okolicy odbytu jest powszechne. Może to doprowadzić do szczeliny odbytu. Aby zapobiec zaparciom osoba powinna spożywać więcej płynów i błonnika. Obie te pomogą zmiękczyć stolec i łatwiej je przekazać.

Duże, twarde stolce

Stara się przekazać duże, twarde stolce mogą rozerwać błony śluzowej odbytu. Duże, twarde stolce są często wynikiem oprzeć się pokusie, aby przejść do łazienki, gdy wypróżnienia jest odczuwalne. Nadmierne podróżowanie może również prowadzić do dużych, twardych stolców, ponieważ większość podróżnych nie spożywają wystarczającej ilości płynów. Ludzie, którzy prowadzą siedzący tryb życia są również narażone na ryzyko wystąpienia dużych, twarde stolce.

Poród

Poród jest znana przyczyna szczeliny odbytu. Szczelin rozwijać ze względu na uraz, który ma doświadczenie w kanale odbytu od parcia i popychając matki w ciąży wywiera podczas pchania jej dziecko z pobliskiego kanału pochwy.

Anal Sex

Osoby, które angażują się w seks analny są narażone na ryzyko rozwoju szczeliny odbytu. Jest to w dużej mierze z powodu w części do odbytu nie produkuje środki smarne. Powoduje to rozrywanie wyściółki odbytnicy.

Warunki medyczne

Istnieją pewne schorzenia, które można umieścić osobę na ryzyko dla rozwoju szczeliny odbytu. Są to przede wszystkim warunki, które powodują stan zapalny, takie jak choroba Leśniowskiego i Crohna oraz choroby zapalnej jelit.

Rozważania

Większość szczelin uleczy na własną rękę. Jeśli nie nastąpi wyleczenie należy szukać pomocy medycznej, ponieważ operacja może być wymagane, aby naprawić rozdarcie.

Jakie są przyczyny Hemmorrhoids?

Hemoroidy mogą powodować silny ból, ale rzadko prowadzić do poważnych problemów długoterminowych. Hemoroidy są spęcznienia żyły albo wewnątrz kanału odbytniczego, jako hemoroidy wewnętrznej lub na zewnątrz otworu odbytu, tak jak hemoroidy zewnętrznej.

Przyczyny

Hemoroidy powodować zbyt duże ciśnienie, gdy jest umieszczony na żyłach krwi w odbytnicy, a także w obszarze miednicy. Biegunka i zaparcia są dwa wiodące przyczyny hemoroidów. Kobiety w ciąży mogą wystąpić hemoroidy, jak dotrą do szóstego miesiąca ciąży, ponieważ zwiększa presję na swoich obszarach miednicy. Poród powoduje również sprawia, że ​​istniejące lub hemoroidy hemoroidy gorzej. Anal zakażeń lub chorób innych narządów, takich jak marskość wątroby, może również powodować hemoroidy. Jest również możliwe, że siedzi za długo w toalecie, na sobie bielizny stringi lub odbierania seks analny może powodować hemoroidy.

Objawy

Lekarz może zdiagnozować hemoroidy przez przyjrzeniu podczas odbytnicy egzamin, ale wiele objawów może wskazywać na hemoroidy, w tym świąd w okolicy odbytu, ból w okolicy odbytu, podczas posiedzenia, krwi znalezionej w WC, stolca lub papier toaletowy, twarde grudki wrażliwych wokół odbytu i ból podczas wypróżnienia. Hemoroidów wewnętrznych, kolonoskopia może być potrzebne w celu zdiagnozowania problemu.

Leczenie

Over-the-counter kremy mogą leczyć hemoroidy. Takie kremy mają się kurczyć hemoroidy tak, że cierpią one mniej podrażnień i zacząć leczyć szybciej. Innym over-the-counter leków, oczaru wirginijskiego, mogą być stosowane z waciki lub Q-porady w celu zmniejszenia świądu związanego z hemoroidów. Siedzi w ciepłej kąpieli i robienie zmiękczacze kału są dodatkowe kroki w celu złagodzenia bólu. Jeśli powyższe metody leczenia nie rozwiązać problem, konieczne może być operacja w celu usunięcia hemoroidów.

Komplikacje

Chociaż istnieje kilka przypadków, w których hemoroidy powodować poważne powikłania, należy pamiętać, że większego krwawienia z okolicy odbytu powinny być zbadane przez lekarza i może spowodować konieczność interwencji chirurgicznej. Powiększone hemoroidy mogą powodować skrzepów krwi, które mogą potencjalnie zabijają tkankę otaczającą hemoroidy.

Zapobieganie / Rozwiązanie

Aby zapobiec hemoroidy, należy zapobiec sytuacji i okoliczności, które powodują hemoroidy. Ponieważ wysiłek przy wypróżnień jest główną przyczyną hemoroidów, zaleca się, że utrzymanie wysokiej diety błonnika i pić dużo wody. Pozostałe etapy to sobie tylko bawełnianą bieliznę, najlepiej style gwarantowane nie jeździć i podrażniać jamy analny. Uniknięcia zarysowania powierzchni, niezależnie od tego, jak silne pragnienie i unikania perfumowanych tkanek toalety pomoże również w zapobieganiu i przerywaniu hemoroidy.

Jakie są przyczyny śluzu?

Śluzu ciecz substancja, która może wahać się w zgodności z wodnistej do grubości i śliski charakter. Jest on tworzony przez organizm jako mechanizm obronny, aby chronić się przed chorobą i drażniące. Błony śluzowe tworzenie śluzu i znajdują się w nosa, oczu, gardła i płuc. Stosunkowo spójny ilość śluzu jest normalne i nic się martwić. Jednakże mogą pojawić się niezwykle duże ilości śluzu w wyniku bazowego choroby lub innego stanu. Przyczyną nadmiernego śluzu można łatwo zidentyfikować w większości przypadków.

Choroby

Zwiększona produkcja śluzu jest często spowodowane przez choroby podstawowej. Jeśli śluz jest najbardziej rozpowszechnione objaw, to jest zwykle spowodowane przez coś prostego jak alergii lub przeziębienia. Inne choroby, które powodują nadmierną produkcję śluzu m.in. zapalenie płuc, grypa i zapalenie oskrzeli.

Nabiał

Spożycie produktów mlecznych może powodować zagęszczanie śluzu, co odwadniania trudniejsze. Wynik ten jest podkreślony, jeśli jest lekko uczulony na produkty mleczne lub jeśli ktoś spożywa go często.

Palenie

Palenie tytoniu podrażnia błony śluzowe w nosie i płucach, powodując wzrost produkcji śluzu i wysychania śluzu w jamach nosa. Wynika to z twardego suchej śluzu w nosie i grubości trudnych do obejściowego śluzu w pęcherzykach płucnych. To często powoduje kaszlu w próbie odpędzenia nadmiaru śluzu. Ostatecznie, ten śluz może powodować trudności w oddychaniu i prowadzić do chorób takich jak rozedma płuc.

Wziewne czynniki drażniące i alergeny

Często wdychania pyłu, smogu i inne czynniki drażniące w powietrzu może spowodować obrzęk nosa i zwiększonej produkcji śluzu w próbie uwolnić organizm cząstek drażniących. To jest to, co powoduje, że wspólne objawy alergii, takie jak kichanie i katar.

Przyczyny hormonalne

Ciąża i biorąc pigułki antykoncepcyjne mogą również prowadzić do zwiększonej produkcji śluzu. Jest to spowodowane zmianą hormonów. Jakiekolwiek zmiany w naturalnej równowagi w organizmie może prowadzić do różnych objawów, takich jak śluz i zawroty głowy, mdłości, aż do dopasowywania ciała.

Jakie są przyczyny cukrzycy u dzieci?

Cukrzyca nie jest jedno uniwersalne-wszystko stan. Dzieli się on na dwa typy, z typu 1 jest najbardziej dotkliwe i typu 2 jest najczęściej typu common.Each ma własne przyczyny, objawy i treatments.While Dokładna przyczyna cukrzycy typu 1 nie jest znane; Wiadomo, że układ immunologiczny odgrywa rolę. Typu 2, insulina jest produkowana, ale inne procesy nie radzą, jak powinny.

Przyczyną cukrzycy typu 1 u dzieci

Cukrzyca typu 1 u dzieci jest wynikiem układu odpornościowego atakuje komórki produkujące insulinę w trzustce. Nikt nie wie, dlaczego układ odpornościowy atakuje komórki te potrzebne, ale podejrzewa się, że genetyka i wirusy mogą odgrywać pewną rolę w tym stanie lub w wyzwalaniu go. Zniszczenie tych komórek może zagrażać życiu, jeśli nie są uznane i traktowane.

Przyczyny cukrzycy typu 2 u dzieci

W cukrzycy typu 2, u dzieci, komórki produkujące insulinę w ciągu trzustki nie zostały zniszczone. Zamiast albo organizm nie działa, ponieważ kiedy należy insulina uwalnia się z trzustki (ponieważ staje się odporne na insulinę) lub trzustka produkuje ilości wymaganej do spełnienia dziennego zapotrzebowania organizmu.

Insulina i jej rola

Niektóre komórki w obrębie trzustki są odpowiedzialne za produkcję insuliny, której organizm będzie używać do regulacji poziomu glukozy (cukru) we krwi w organizmie po jedzenie zostało zjedzone. Ten insulinę, działając jak straż, krąży w krwiobiegu szuka glukozy, który został wydany.

Po insuliny lokalizuje glukozę (cukier, która jest faktycznie potrzebny wielu komórkach naszego organizmu jako źródło energii), insulina otwiera drzwi komórki, umożliwiając glukozy wchodzi do komórki i opuścić do krwiobiegu.

Zbyt dużo glukozy

Jeżeli insulina nie jest obecny we krwi (cukrzyca typu 1) i korpus jest odporny na insulinę niektórych przypadkach (cukrzyca typu 2), glukoza (cukier) zaczyna gromadzić się w krwiobiegu, co powoduje cukru we krwi do niebezpiecznego poziomach.

Twoje dziecko może cierpieć wiele niebezpiecznych skutków ubocznych od zbyt dużej ilości glukozy w swojej krwi. Efekty te mogą wahać się od swędzenie skóry i problemów do ślepoty lub potrzeby przeszczepu nerek.

Poważne konsekwencje nieleczoną cukrzycą

Jeśli jej cukrzyca jest nieleczona, dziecko może doświadczyć dodatkowych poważnych powikłań jak dorosłego, takich jak udar mózgu, zawał serca i amputacji kończyny.

Jakie są przyczyny neuralgii potylicznej?

Neuralgii potylicznej jest rodzaj bólu głowy, który powoduje przewlekłe bóle i skurcze w okolicy szyi i głowy. Ból jest na ogół zlokalizowane w tylnej powierzchni górnej części szyjki i spowodowany uszkodzeniem nerwu lub podrażnienia.

Trauma

Uraz do tyłu głowy, takie jak kręgów szyjnych, może spowodować stan zapalny i obrzęk. Stan ten może wpływać na nerwy z powodu skrajnych mięśni szyi.

Medyczne

Zapalenie kości i stawów, nowotwory, uszkodzenia szyi, kręgosłupa kompresji, dna moczanowa, zakażenie, cukrzyca i stan zapalny naczyń krwionośnych są schorzenia, które powodują stan zapalny. Zapalenie nerwów może spowodować uderzenie prowadzącą do neuralgii potylicznej.

Objawy

Najczęstsze objawy neuralgii potylicznej głowy, to zlokalizowane przetargu i ból skóry głowy i / lub ciśnienie za oczami.

Leczenie

Leczenie neuralgii potylicznej skupia się na leczeniu objawów. Masaż, odpoczynek, fizykoterapia, leki przeciwdepresyjne, bloki nerwowe i sterydy są leki, które są przewidziane dla opcji leczenia.

Badania

Dokładna przyczyna neuralgii potylicznej jest nieznany. Narodowy Instytut Chorób Neurologicznych i Stroke jest przeznaczony do przeprowadzenia badań w celu zrozumienia mechanizmów bólu i / lub opcji leczenia.