Digidexo.com

slabe nogi przyczyna

Co Witaminy Przyczyna Leg skurcze?

Nie ma nic aż tak irytujące jak się skurcze nóg. Jeśli śpisz, budzisz się z bólu. Jeśli jesteś w odległości może być kłopotliwy potknięcie. Jeśli siedzisz, nie może mieć miejsca do rozciągnięcia się nogę. Możesz zmniejszyć swoje szanse na uzyskanie skurcze nóg zapewniając dieta jest bogata w witaminy i minerały. Chociaż biorąc witaminy nie spowoduje skurcze nóg, nie mając pewnych witamin w organizmie spowoduje ich.

Definicja

Kurcze nóg jest krótki, mimowolne kurczenie się z mięśni nogi, głównie łydki, stopy lub uda. Innymi słowy, mięśni zgina na własną rękę i pozostaje w ten sposób, czy tego chcesz, czy nie.

Przyczyny

Przyczyną jest brak kurcze nóg. Pływacy wydają się skurcze, czy wskazują one swoje palce w określony sposób. Więcej mięśni nogi wydają się również bardziej podatne na skurcze. Niski poziom elektrolitów i diuretyki przydatne związane ze skurczem nogi. U pacjentów dializowanych i kobiety w ciąży skarżą się także skurcze nóg częściej niż inni. Powodem skurcze kończyn dolnych mogą być słabe krążenie w kończynach dolnych, które prowadzi do małej zawartości tlenu w tkance mięśni nóg.

Weź Witaminy

Niektóre witaminy pomogą zmniejszyć szanse na skurcze nóg. Należą do nich witaminy E (400 IU dziennie), który pomaga rozszerzać mięśni, krwi i cienki, aby poprawić krążenie krwi. Brak niektórych witamin B (100 mg dziennie) --thiamine (B1), kwas pantotenowy (B5) i pirydoksyna (B6) - są znane powodować skurcz. Witaminy te rozkładają węglowodany, tłuszcze i białka do produkcji energii oraz pomoc w obiegu. Wreszcie, witamina A (10.000 jm na dobę) i witaminy C (3000 mg na dobę) są potrzebne, aby uniknąć skurczów.

Minerały

Wraz z witamin, za coraz bardziej pewnych minerałów, jeśli są podatne na skurcze nóg. Uzyskać wystarczająco electrolytes-- magnez (400 mg dziennie), potas (100 mg dziennie), wapnia (1200 mg na dobę) i sód. Magnezu, wapnia i potasu, pozwala się wchodzić i wychodzić z komórek, podczas gdy zwiększa absorpcję wapnia magnezu.

Dieta

Natomiast można wziąć witaminy i minerały jak suplementy, bardziej skuteczny sposób, aby uzyskać odżywianie jest poprzez dietę. Jedz dobrze zrównoważona dieta bogata w owoce i warzywa. Najprostszym sposobem zapewnienia zrównoważonej diety jest przestrzeganie piramidy żywności promowanej przez Departament Rolnictwa USA. Obejmuje to: sześć do 11 porcji produktów zbożowych, 04:57 porcji warzyw, trzy porcje produktów mlecznych, 04:57 porcji mięsa, 03:58 porcji owoców i ograniczonych olejów.

Jak leczyć nogę CrampKurcze nóg może wystąpić w każdej chwili, ale zwykle mają tendencję do strajku w nocy. Mogą one wynosić od łagodnego sztywność łydki do pełnego skurczu nogi wraz z bardzo silny ból. Bo kurcze nóg pojawić się nagle, bez zaawansowanej ostrzeżenia, że ​​nie zawsze jest to możliwe, aby traktować je jako coś, co rozwija się w miarę jak ból głowy. Istnieje kilka kroków, które można podjąć, aby pomóc osłabić skurcze nóg i zmniejsza ich nasilenie.

Instrukcje

Pić więcej wody. Odwodnienie jest odpowiedzialny za wiele dolegliwości, skurcze nóg włączone. Starać się w sześciu do ośmiu szklanek wody dziennie, aby utrzymać mięśnie elastyczna i nawilżona. Żywność o wysokiej zawartości wody są świetnym rozwiązaniem zbyt. Staraj się jeść więcej owoców takich jak arbuz i zielone warzywa liściaste.

Zwiększenie dziennego spożycia wapnia i potasu. Te dwa minerały pomoc w przetwarzaniu organizmu płynów (patrz krok pierwszy). Dla dodatkiem wapnia, spróbuj jogurt o niskiej zawartości tłuszczu i beztłuszczowe mleko, aby uzyskać duże dawki dziennej wapnia. Warzywa, takie jak kapusta, brokuły i bok choi są również ładowane z wapniem. Pokarmy bogate w potas to banany, mięso, drób, ryby i awokado. Spróbuj także suplementów wapnia przed snem.

lekkie ćwiczenia przed snem może pomóc pobudzić przepływ krwi w nogach. W odległości krótkiego spaceru lub jazdy na rowerze w niewielkiej odległości do zaangażowania mięśni nóg przed ustanawiające. Stretch łydki przed snem.

Noszenie butów duży łuk i wsparcie kostki może pomóc utrzymać ciało w odpowiednim dostosowaniu w ciągu dnia.

Leg skurcze, które są wywołane przez chodzenie może być frustrujące i kłopotliwe. Dla obu nocne skurcze nóg i skurcze nóg, że pieszy nie można poprawić za pomocą diety i ćwiczeń fizycznych, do lekarza. Leki na receptę są dostępne w leczeniu skrajne skurcze gdy nic pomaga.

Wskazówki

  • Kurcze nóg jest niekontrolowany skurcz mięśnia. Zwolnienie z skurcze mięśni występuje, gdy wydłuża powrót do normalnego stanu. Rozciąganie skurcz należy zrobić powoli, aby uniknąć rozdarcia mięśni.
  • Kiedy w środku ataku nogi skurcze, nie wskazują palcami. Spowoduje to, że skurcze tylko się jeszcze bardziej.
  • Chinina kiedyś regularnie przepisany skurcze nóg. Jest on dostępny w handlu jako składnik większości marki toniku. Istnieją pewne wątpliwości co do bezpieczeństwa chininy więc skontaktować się z lekarzem przed próbą tonik jako rozwiązanie.

Może Torbiele Przyczyna Elbow Pain?

Torbiele są częstą przyczyną bólu łokcia, ale są konkretne zabiegi, które mogą zmniejszyć ilość dyskomfortu. Najczęściej występującym rodzajem łokciowego torbieli jest znany jako torbieli zwoju i jest łatwe do wyleczenia.

Objawy

Ganglion torbiel tworzy zazwyczaj po zwichnięcia i pojawi się na łokciu. Obszar będzie obrzęk i delikatne, a ból jest powszechne, szczególnie podczas zginania stawu.

Leczenie

Wiele torbiele ganglion zniknie na własną rękę w ciągu kilku dni. Przez przeciwbólowych, takich jak Tylenol licznik lub Advil są zazwyczaj przepisywane w celu zmniejszenia stanu zapalnego i bólu.

Rokowanie

Te torbiele łokcie są łatwe do leczenia i powodować jedynie niewielki dyskomfort. Mogą być one ponownie pojawiła się jednak, zwłaszcza u sportowców, które wykonują to połączenie często.

Zapobieganie / Rozwiązanie

Aby zapobiec tego rodzaju torbieli jest niezbędna do ochrony spoiny podczas ćwiczeń. Wsparcie okład może zmniejszyć ryzyko skręcenia, który jest głównym czynnikiem w rozwoju torbieli zwojowych.

Ostrzeżenie

Chociaż jest to popularny rodzaj torbieli w stawie łokciowym, nie należy zdiagnozować samodzielnie. Udać się do lekarza, jeśli zauważy się typ wzrostu dla prawidłowej diagnostyki.

Przyczyną chrypki

Chrypka jest warunek stosuje się do opisania niezwykłych zmian w głosie. Stan ten powoduje, że dźwięk wokal brzmieć pracował i żwirowe. Nie będzie zauważalne zmiany w wielkości i jak wysoki lub niski brzmi twój głos. Zaburzenia występujące w krtani zwykle przyczyną tych zmian. Wszelkie warunki, które wpływają na krtań zmieni strun głosowych i tworzenia zmian głosowych.

Przyczyny

Większość przyczyn chrypki nie są poważne i ustępują w ciągu krótkiego okresu czasu. Wykorzystując swój głos może spowodować nadmiernie być przedłużone objawy. Ci, którzy kariery zależy od użytkowania wokal (śpiewaków, mówców i nauczycieli) uzyskują poważne przypadki chrypka.

Warunki

Pewne wspólne warunki związane z chrypki są polipy, zapalenia gardła, zmiany wokalne i krwotok, paleniem tytoniu oraz refluks gardłowo-krtaniowym (LPRD). W starszym wieku, refluks żołądkowo-przełykowy (GERD) jest stanem, w którym kwas żołądkowy jest bezpośrednią przyczyną chrypki. Mniej znane warunki są warunki tarczycy, uszkodzenia krtani i miesiączki.

Konsultacje

Skonsultować się z lekarzem w celu oceny, czy nie są chore, trudności doświadczenie połykaniu, ból podczas mówienia, zawiadomienia guzek w ówczesnej szyi i kaszel krwią. Jeśli jesteś palaczem, zgłaszają się na leczenie, jeśli chrypka jest obecna od ponad dwóch tygodni.

Diagnozy

Laryngolog (ENT) będzie kwestionować swoją historię chrypka podczas badania lekarskiego. Struny głosowe są sprawdzane w lustrze lub zakresu światłowodem umieszczonym z tyłu szyi lub przez nos. Stroboskopy (kamery wideo w zwolnionym tempie) są wykorzystywane do pomocy w analizie fałdów głosowych. Dostępne są specjalne testy, które oceniają również objętość, przepływ powietrza i innych nieprawidłowości, które mają wpływ na jakość dźwięku. Procedury te są tolerowane przez większość pacjentów, niezbędne do oceny poważnych przypadków chrypka.

Leczenie

Kurs leczenia są zależne od warunków przyczyny. Łagodne przypadki chrypki są uleczalne, ograniczając stosowanie strun głosowych oraz zwiększenie ilości płynów. Ciężkie przypadki mogą wymagać operacji usunięcia polipów lub zmiany. Logopedzi mogą być konieczne, aby uczyć pacjentom alternatywne metody mowy. Chrypka związane śpiew może być leczone poprzez poprawę technik wokalnych.

Zapobieganie

Poniżej znajdują się środki zapobiegawcze, które mogą zmniejszyć ryzyko stania się ochrypłym głosem: limit wykorzystania, użycie mikrofonu, gdy dostępne, rzucić palenie i unikać biernego palenia, zwiększenie spożycia wody, zmniejszyć spożycie alkoholu i kofeiny, ograniczają pikantne żywności i nawilżanie domu.

Hvordan Påfør en Back Slab for en Ankelen fraktur

Hvordan Påfør en Back Slab for en Ankelen fraktur


En tilbake skive er en midlertidig støpt som brukes i den tidlige behandling av skader slik som en ankel brudd. Baksiden skive inneholder gips for ryggen bracing nær akillessene, men har ingen gips i front. Dette tillater den naturlige mengde svellende å forekomme uten at overskuddstrykk inne i gipsen. Tradisjonelle kaster kan skape blod begrensning, lagt smerte og ubehag. Legen din vil følge bestemt protokoll i å bruke en back skive for en ankel brudd.

Bruksanvisning

En X-ray ankelen for å bekrefte bruddet. The X-ray vil vise hvor alvorlig bruddet er, og den nøyaktige plasseringen. Dette hjelper legen din riktig satt ankelen for helbredelse.

Still ankelen i ryggen skive. Dette beskytter ankelen fra overflødig bevegelse som kan hindre riktig helbredelse av bein.

Undersøk ankelen i 2-4 dager. De første 24 til 48 timer er når hevelse kan være den verste. Når du har passert denne terskelen, vil legen vurdere din fremgang å se om en full cast er neste trinn.

Sett tilbake skive med en full omkrets-cast, en cast som har gips rundt ankelen, når overflødig hevelsen er ikke lenger et problem. Ankelen bør være tilbake til normal størrelse, eller svært nær det, å gå inn i en full cast.

Tips og advarsler

  • Overkasting fører til unødvendig atrofi av musklene rundt bruddet. Det er vanlig for leger å bruke en back skive for ikke mer enn et par dager, og en støpt i opptil seks uker etter Skylark Medical Clinic.

Jak wielu Amerykanów Konfiskaty?

Według dr John Chang, zajęcia charakteryzuje się nagłe zmiany w świadomości i zachowań spowodowanych przez nieprawidłową aktywność mózgu. Drgawki są spowodowane przez nagły wzrost aktywności elektrycznej w mózgu. Wiele napady są pojedyncze wydarzenia i nie powtórzy, ale napady wielokrotnie doświadczają może nastąpić bez dostrzegalnego powodu. Doświadcza powtarzających napadów --- czy przyczyną jest zdefiniowana lub nie --- jest uważany padaczki. Doświadcza jednego zajęcia, jednak nie oznacza to, człowiek jest epilepsję.

Fakty

Wiele osób może wystąpić napad w pewnych okolicznościach. Według Epilepsy Foundation, prawie 10 procent Amerykanów ma zajęcia w pewnym momencie w ich życiu, i mogą wystąpić w każdym wieku. Powiedział, że jest to również okazało się, że dzieci są bardziej prawdopodobne niż inne grupy przeżyć atak. Padaczka Fundacja informuje, że 300 tysięcy ludzi ich pierwszy drgawki --- lub zajęcia --- każdego roku, z 120 tysięcy tych osób poniżej 18 roku życia pomiędzy 75,000 a 100,000 tych, którzy doświadczają ich pierwsze zajęcia są w wieku poniżej pięciu lat , a najbardziej prawdopodobną przyczyną jest gorączka. Około 200.000 przypadków padaczki lub wielokrotnych napadów, rozpoznaje się każdego roku, z najwyższym poziomem zachorowalności dla tych w wieku do lat dwóch, a w wieku powyżej 65 lat.

Rodzaje

Chociaż istnieje wiele różnych rodzajów napadów, wszystkie z nich są zazwyczaj klasyfikowane jako albo napady częściowe lub uogólnione napady padaczkowe. Napady częściowe charakteryzują się nieprawidłową aktywnością w określonych częściach mózgu, która pojawia się u dorosłych niż u dzieci. Został zgłoszony przez Narodowy Instytut Chorób Neurologicznych i Strokes, że 60 procent pacjentów z padaczką napadów częściowych doświadczenia.

Istnieją dwa główne rodzaje napadami --- proste i złożone. Podczas prostych napadów, nie ma utraty przytomności. Podczas napadów częściowych złożonych, to jest widoczne zmiany i utrata przytomności. Uogólnionych są drgawki, które dotyczą obu stronach mózgu i są uważane za bardziej surowe niż napadów częściowych. Istnieje wiele różnych rodzajów napadów uogólnionych, w tym napadów nieświadomości, napady toniczno-kloniczne, napady atonicznych i mioklonicznych, między innymi.

Efekty

Obszar mózgu, który jest dotknięte zajęcia traci zdolność do prawidłowego funkcjonowania i zamiast najprawdopodobniej reagować w sposób niekontrolowany. Na przykład, jeżeli obszar mózgu, który kontroluje swoje nogi ma zajęcie, Twoje nogi będą trząść niekontrolowanie. Jeśli, z drugiej strony, napadów wpływa cały mózg, cały korpus może drgać w sposób niekontrolowany. W zależności od rodzaju napadu osoba reaguje inaczej. Na przykład, niektóre drgawki można prowadzić w niczym więcej niż rzucający i brak reakcji. Technicznie każdy funkcją mózgu --- zapach, zapach, emocje lub wizji --- można indywidualnie dotknięte zajęcia, ale każdy nie zawsze będą dotyczyć.

Zapobieganie / Rozwiązanie

W większości przypadków, jeśli osoba doświadcza samotne zajęcie, że nie trzeba się na leczenie. Jeżeli jednak cierpi powtarzających drgawek, musi być leczenia padaczki. Leczenie w dużej mierze zależy od przyczyny napadów danej osoby; czasami polega na przeprowadzeniu zabiegu na powierzchni mózgu, podczas gdy w innych przypadkach wymaga przyjmowania leków dziennie. Ci, rozpoznano padaczkę lub innych zaburzeń napadowych najprawdopodobniej będzie przepisano leki przeciwdrgawkowe, które zapewnią, komórki nerwowe w mózgu wypalania w nieprawidłowy sposób. Jeśli lek jest regularnie, może pomóc kontrolować napady.

Rozważania

W większości przypadków przyczyną napadu wiadomo, co powoduje drgawki bardzo trudno zapobiec. Środki powinny zostać podjęte, aby uniknąć obrażeń głowy, co powoduje drgawki. Noszenie kasku podczas jazdy na rowerze lub innych aktywności fizycznej jest doskonałym pomysłem. Osoby powinny także unikać pijaństwa lub biorąc narkotyki, z których oba mogą powodować drgawki.

Neuropatia leki

Neuropatia obwodowa zwykle objawia się drętwienie i ból rąk i stóp. Zwykle sygnał innym zaburzeniu u, ból związany z neuropatią obwodową jest często określany jako mrowienie lub pieczenie. Choć cukrzyca jest jedną z głównych przyczyn neuropatii, infekcji, urazów, toksyn i problemów metabolicznych, również może wywołać stan. Najczęściej, neuropatii mogą być leczone, jeśli stan bazowy traktowany jednak istnieją pewne terapie ukierunkowane na objawy oraz neuropatia.

Leczenie

Jeśli przyczyna neuropatii jest traktowany, drętwienie i ból będzie rozwiązać na własną rękę. Jednakże, lekarz może przepisać leki, aby pomóc w bólu związanego z neuropatią. Jeśli objawy są łagodne, over-the-counter leki, takie jak ibuprofen i naproksen są zwykle wystarczająco. Jeśli nie, lekarz może przepisać coś mocniejszego. Ważne jest, aby być ostrożnym, ponieważ niektóre z tych leków zawierają opiaty, które mogą być uzależniające. Ponadto, niektóre leki, przeznaczone do leczenia epilepsji, takich jak gabapentyna, topiramat i pregabaliny pomoc bólu. Leki te często mają efekty uboczne, takie jak zawroty głowy i senność.

Innych leków

Lekarz może także zaproponować stosowania poprawki z miejscowego środka znieczulającego lidokainy. Przez zastosowanie go do obszaru z najbardziej ból, te poprawki będą znieczulić obszar. Można użyć do trzech poprawek w ciągu dnia. Jedynym skutkiem ubocznym ludzi doświadczyło jest wysypka w miejscu plastra. Leki stosowane do zwalczania depresji, takich jak amitryptylina i nortryptylina również stosować u pacjentów z neuropatią. Poprzez wpływ na sposób Twój mózg i rdzeń kręgowy ból procesu, te leki zatrzymać objawy związane z neuropatią.

Domowe leki

Ważne jest, aby właściwie zadbać o swoje stopy, jeśli masz neuropatii. Jeśli nosisz obcisłe skarpety lub obcisłe buty, może to prowadzić do bardziej intensywnego bólu. Zgodnie z Mayo Clinic, zalecane są miękkie, luźne bawełniane skarpety i ocieplane buty. Ważne jest również, aby korzystać w celu kontroli poziomu cukru we krwi i pomaga zmniejszyć ból. Lekarze zalecają także, aby rzucić palenie, ponieważ ma negatywny wpływ na układ krążenia. Inne sposoby, aby uniknąć nasilenia neuropatii są masuje swoje ręce i nogi i unikanie zbytniego nacisku na łokciach i kolanach przez dłuższy czas.

Jak zmierzyć ReflexesOdruchy są szybkie ruchy, że Twój organizm w odpowiedzi na pewne rodzaje bodźców, bez świadomego kierunku. W zdrowej osoby, odruchy powinny być szybkie i zazwyczaj dość silny. Jeśli odruchy nie są obecne lub szczególnie wolno, lekarze muszą sprawdzić, czy istnieje głębsza przyczyna braku odruchowego działania.

Instrukcje

Watch oczy obiektu. Zwróć uwagę, jak duży uczniowie w jej oczach jest, gdy światła są włączone. Przyciemnić światła i niech oczy dostosować. Obserwować jej oczy, jak włączyć światła. Normalny odruch występuje, gdy uczniowie skurczyć się po świeci się ponownie.

Strike temat lekko z odruchu młotkiem tuż poniżej rzepki. Normalny odruch zostanie wykazane przez mimowolne szarpnięcia lub opuszcza w dolnej części nogi. To może być duży lub mały ruch. Brak ruchu w nodze może wskazywać na niewłaściwy punkt uderzenia z młotkiem, a nie brak odruchu. Pamiętaj, aby sprawdzić kilka razy, aby sprawdzić, czy odruch jest obecny, jeśli masz problemy z wykryciem jednego.

Zegnij ramię przedmiotu pod kątem prostym kciukiem wepchnięta do środka stawu ramienia po przeciwnej stronie łokcia. Kciuk powinien nacisnąć na ścięgna. Hit kciuk z młotkiem, aż pojawi się odruch.

Skok spód stopy pacjenta. Uważaj na reakcję w palucha do zapewnienia reflex działa prawidłowo. Starają się odwrócić uwagę przedmiot, jeśli pojawia się ona szczególnie drażliwy.

Wskazówki

  • Ktoś przeprowadzić testy odruchowe na Ciebie. Kiedy czujesz, jakie stanowisko powinna się odbyć albo uderzyło do wywołania odruchu odpowiedź na siebie, będzie bardziej dokładne, gdy szuka tych odpowiedzi w innych.

Co to za lekarz powinien I See Jeśli mam chroniczna ból szyi?

Ból szyi może się zdarzyć każdemu. Istnieje wiele różnych przyczyn, a nasilenie bólu różni się w zależności od osoby i jak doszło ból szyi. Ból szyi, które trwa dłużej niż kilka tygodni, jest uważany za przewlekły ból szyi. Jeśli występują chroniczne bóle szyi, następujące lekarze będą w stanie pomóc w leczeniu ci skutecznie.

Opieka ortopedyczna

Według Akademii Surgeons ortopedyczne, ortopedzi są specjalnie przeszkoleni, aby zdiagnozować, leczyć i zapobiegać problemom związanym z przewlekłym bólem szyi. Wiąże się to z leczenia mięśni, kości, stawów, więzadeł i ścięgien w okolicy szyi. Ortopedzi można poprawnie zidentyfikować źródło bólu szyi, która jest niezbędna do właściwego leczenia. Twój ortopeda poprosi o wszelkich chorób może mieć, i o wszelkich urazach, które są powiązane z twoim bólem szyi. Ona poprosi również o wszelkich wcześniejszych zabiegów mogą Państwo mieli podjąć rentgenowskie szyi i przeprowadzić badanie lekarskie. Całkowity plan leczenia będzie zależał od diagnozy i wynikami badań. Jednak większość ortopedyczne plany leczenia obejmują połączenie wypoczynku, fizykoterapii i ćwiczeń, relaksu, zmniejszonej aktywności i leków przeciwbólowych.

Opieka chiropraktyka

Kręgarzy mają możliwość swobodnie i prawidłowego przewlekłego bólu kręgosłupa i szyi za pomocą mięśni manipulacji i regulacji rdzenia. Według ChiropractorGuide.com, manipulacja i korekty rdzenia kręgosłupa są ważną częścią programu leczenia przewlekłego bólu szyi. Kręgarz najpierw zapytać o swojej historii medycznej, a jeśli cierpią z powodu bólu szyi w przeszłości. On następnie zapytaj o nasilenia bólu. Silny ból szyi może wskazywać na poważne problemy zdrowotne, takie jak zwyrodnienie kręgosłupa lub skoliozy. Terapia chiropractics opiera się na założeniu, że każda kości kręgosłupa jest bezpośrednio związane z innymi częściami ciała. W związku z tym, przewlekły ból szyi oznacza rozbieżności w określonej części kręgosłupa. To samo można powiedzieć o ból ramienia lub nogi. Jest to powodem chiropraktycy skupi się na rdzeniu manipulacji, a nie samego bólu szyi. Oprócz rdzenia manipulacji, kręgarz może używać USG do leczenia. Ultradźwięków polega na inicjowaniu krążenie krwi w organizmie. Efektem tego jest zmniejszenie obrzęku i sztywności. Skurcze mięśni również łatwość i relaks, który zmniejsza ból i bóle. W przeciwieństwie do ortopedy, kręgarz nie przepisze żadnych leków przeciwbólowych. Terapia chiropractics jest uważany forma całościowego leczenia, które jest zawsze wolne od podawania leku.

Jakie są przyczyny bólu szyi?

Ból szyi jest wynikiem problemów z nerwów, ścięgien, mięśni, kości, stawów i kręgosłupa. Najczęstsze przyczyny to uszkodzenie lub zużycie i na każdym z tych elementów, a rzadsze przyczyny obejmują nowotwory i infekcje.

Szkoda

Najczęstszą przyczyną bólu szyi jest uraz mięśni i więzadeł. Wszelkie nagłe skręcanie lub szarpnięcia, takich jak doświadczenie w kolizji samochodowych, kontuzji sportowej lub upadku, może powodować ból szyi.

Choroba

Choroby zapalne, takie jak zapalenie kości i stawów i reumatoidalnego zapalenia stawów mogą wpływać na szyjkę wytwarzając stawów ostrogi kości lub stawów, co powoduje pogorszenie wyraźniejsze, utrzymującego się bólu.

Zużycia

Wraz z wiekiem, dyski w szyi są podatne na zużycie, co może prowadzić do degeneracji dysku. To kładzie nacisk na kręgosłup i może powodować przewlekły ból szyi.

Inne przyczyny

Inne rzadsze przyczyny bólu szyi obejmują nowotwory, infekcje, zaburzenia genetyczne i warunki, takie jak kręgoszczeliny, mielopatii i zwężenia.

Kiedy skorzystać z pomocy lekarskiej

Wszelkie ból szyi, który jest stały, poważne lub towarzyszy ból głowy, drętwienie, mrowienie lub ból, który rozciąga się w dół ramiona i nogi powinny być zgłaszane do lekarza.

Jak żyć z powięzi podeszwy

Rozlane zapalenie powięzi podeszwy jest częstą przyczyną bólu stóp i pięty. W powięzi podeszwy, powięzi podeszwy, lub grube, włókniste pasma, która biegnie od pięty, po drugiej stronie łuku na palcach, staje się bardzo napięta, a nawet mogą powodować stany zapalne, ciągnąc na pięcie. Jeśli masz zapalenie powięzi podeszwy, proste ćwiczenia wykonywane regularnie i kilka wskazówek może pomóc złagodzić ból.

Instrukcje

Zakup co najmniej dwie pary lekkich butów, które oferują jak najwięcej wsparcia arch jak można znaleźć. Co do zasady, to najlepiej udać się na zakupy na buty pod koniec dnia, kiedy stopy wydają się być w ich największy; jednak, może nawet rozważyć zakup butów o jeden rozmiar większe niż normalnie pół aby pomóc złagodzić ból. Dodatkowo, wysokie obcasy buty i constrictive pogorszy tylko zapalenie powięzi podeszwy.

Użyj lodu pakuje do czterech razy dziennie przez 10 do 15 minut, aby pomóc złagodzić ból i obrzęki stóp. Jeśli jesteś przyzwyczajony do moczenia nóg w gorącej wodzie na koniec dnia, co może być problemem gorzej. Przełącz na lodzie zamiast.

miejsce duża puszka zupy w długiej skarpety, a następnie usiąść z nogi podnoszone na krótki stolcu, a nawet krawędzi fotela. Umieść skarpetkę pomiędzy swoimi dwoma największymi palcami, owijając nadmiar skarpetkę wokół stóp lub nawet wiązanie go w węzeł wokół łuku stopy. Utrzymanie obcasy podniósł na stołku lub krześle, chwyt skarpety z palcami i podnieść i obniżyć stopy od 10 do 15 razy. Relax i powtórzyć dwa lub trzy razy.

Rozłóż duży ręcznik na ziemi, umieszczając zupy może w jednej krawędzi, a siedzi na przeciwległej krawędzi z grzbietem prostym i kolana ugięte, stopy płasko na podłodze. Jeśli to konieczne, można siedzieć plecami o ścianę do wsparcia. Umieść stopę na krawędzi ręcznik i używać palce tylko kilka się ręcznik, rysunek puszkę bliżej Ciebie. Kontynuuj ćwiczenie, aż puszka jest tak blisko ciebie, jak to możliwe, odpoczynek i powtórz.

Stretch i masować łydki i stopy w tym samym czasie, siedząc na ziemi z kręgosłupa i nóg przedłużony wysoki przed tobą. Umieść linę wokół nogi, utrzymując linę tak blisko piętach, jak to możliwe, i mocno uchwycić końce liny w każdej ręce. Pociągnąć linkę do siebie, rysunek palcami w kierunku ciała i pochylić się do przodu tak daleko, jak to możliwe bez zginania kolan. Przytrzymaj przez 5 sekund odcinek, zrelaksować się i powtórz 10 razy.

Usiądź z tyłu ścianę wspieranego a lewa noga przedłużony prosto przed siebie. Podnieś prawą nogę, kładąc stopy płasko na podłodze, tak blisko ciała, jak to możliwe. Przyczepność na dole prawej nogi z każdej strony i utrzymując piętę na podłodze, wyciągnij nogę do góry tak daleko jak to możliwe. Przytrzymaj przez 5 sekund, zrelaksować się i powtórz 10 razy.

Rozważmy widząc podiatrist jeśli rozcięgna podeszwowego nadal spowodować ból. Podiatrist może tworzyć specjalne wkładki do butów, które wspierają łuk i pięty w celu łagodzenia bólu i leczyć przyczynę problemu. Masażu, szczególnie głęboko tkanki, Rolfing i masaż sportowy może być bardzo pomocne w zwolnieniu napięty tkanki.

Skurcze nóg - przyczyny i leczenie

Kurcze nóg wpływają na ludzi w każdym wieku, ale są bardziej powszechne u osób starszych. Skurcze nóg są często spowodowane przez wysiłek, braki żywieniowe i odwodnienie. Skurcze nóg mogą być traktowane z masażu, gorących lub zimnych kompresów lub prostych zmian diety. Poważne lub powtarzające się skurcze mięśni nóg, które nie reagują na tradycyjne środki do domu powinny być oceniane przez lekarza.

Wysiłek

Sport, procedur fitness lub cokolwiek, że overworks noga mięśnia może powodować skurcze nóg. Skurcze nóg od wysiłku zazwyczaj naprawienia się po mięśni jest wypoczęty. Rozciąganie po okresie intensywnej aktywności fizycznej może zapobiec kurcze nóg.

Odwodnienie

Częstą przyczyną kurcze nóg jest odwodnienie. Brak płynów może spowodować mięśnie nóg do zaciągania i skurcze, bolesne skurcze w wyniku.

Niedobór w diecie

Ludzie, których diecie brakuje potasu i sodu może mieć skurcze nóg. Jeść wyważone, bogate w potas dieta często złagodzić problem.

Leczenie masaż lub Stretch

Masowanie skurcze nóg może pomóc rozwiązać problem. Delikatnie rozciągając nogę i zginając kolana często złagodzić skurcze nóg.

Gorące i zimne okłady

Korzystanie gorące okłady na ciepło i relaks mięśni może powstrzymać skurcze. Jeśli jest ból po skurcze ustępują, opakowania z lodem może być stosowane w leczeniu bólu.

Ostrzeżenie

Osoby z poważnymi skurcze nóg, które pojawiają się bez ostrzeżenia lub oczywistej przyczyny powinien porozmawiać z lekarzem, aby wykluczyć ewentualne podstawowych warunków, takich jak uszkodzenie nerwów lub podarte mięśni.

Jak leczyć skurcze

Skurcze mięśni są sposobem organizmu zapobiec dalszym szkodom. Kiedy występują, ból lub dyskomfort, nie mogą czuć się jak techniki zapobiegania. Może poczuć się jak ciało jest morfingu do kitu. Oto kilka metod leczenia skurcze.

Instrukcje

Unikaj Długotrwałe obciążenie. Jedną z głównych przyczyn skurcze powtarza nadmiernego wysiłku dużych grup mięśniowych. Zawsze, gdy korpus ma wykonywać zadania, które nie są używane do wykonywania może wystąpić skurcz mięśnia. Odnosi się to również do ćwiczeń. Ocenić, jaki ciężar jest podnoszony i zmniejszyć ciężar, jeśli ból występuje w wyciągu. Zawsze odczekaj 48 godziny przed treningiem siłowym na głównej grupie mięśniowej.

lekarza. Skurcze mięśni to nie żart. Mogą pojawić się w łagodnych i ciężkich epizodów. Zawsze jest rozsądne, aby zobaczyć się z lekarzem w przypadku wystąpienia skurczu wielokrotnie dłużej niż 24 do 48 godzin. Leki mogą być potrzebne, aby rozluźnić mięśnie.

Sprzedam twardy materac. Konkretnie, mięśnie pleców i nogi trzeba twardych powierzchni w celu ich ochrony, aby zapobiec dalszym skurcze. Twardy materac i dużo odpoczynku może być wszystko, ciało potrzebuje, aby odzyskać z serii skurcze.

4 stosuje się lodu na powierzchni mięśni natychmiast. Owiń lodu w ręcznik, aby uniknąć bezpośredniego kontaktu i pozostawić na 15 minut, a na 10 minut. Powtórz ćwiczenie dwa lub trzy razy.

Za pomocą ciepła po 48 godzinach, w celu zwiększenia przepływu krwi. Doprowadzenie ciepła do skurczu natychmiast może zwiększyć stan zapalny i pogorszyć skurcz. Oczekiwanie na czas wystarczający, aby przejść pozwala ogrzać do być korzystne w zapobieganiu dalszej skurcze.

Jak leczyć ból stawu kolanowego

Ból stawu kolanowego ma wiele przyczyn. Może z tyłu jego głowy po urazie sportowym, może to być spowodowane przez przewlekłe zapalenie stawów, lub może się zdarzyć, ze po prostu skręcając kolano w niewłaściwy sposób podczas chodzenia. Bez względu na przyczynę, skutek jest ten sam: ból. A jeśli doświadcza bólu w stawach kolanowych, są szanse, nie jesteś w stanie przenieść je, albo. Na szczęście istnieją sposoby leczenia tego bólu - zabiegi, które są zarówno skuteczne w łagodzeniu bólu i są proste i niedrogie, jak również.

Instrukcje

Daj spokój. Jeśli jesteś bardzo aktywną osobą, kilka dni odpoczynku jest czasem ekstremalnych wszystko trzeba uśmierzyć ból w stawie kolanowym. Po prostu dając stawów przerwę raz na jakiś czas wystarczy.

Zastosuj lodu. Kruszenie lód i owijanie go w ręcznik, a następnie stosowania go do złącza przez 20 minut, trzy razy dziennie pomoże zmniejszyć ból poprzez zmniejszenie obrzęku.

Podnieś nogę. Po zranić kolano, płyny zacznie gromadzić wokół chrząstki i stawy. Jeśli go podnieść, grawitacja może pracować do drenażu tego płynu, zmniejsza obrzęk i łagodzi ból.

Pobierz kortyzon strzał. Są one oznaczone przez lekarza i są steroidowe strzałów wstrzyknięto do stawów. Choć może nie być skuteczna dla wszystkich, robią prace dla większości. Ogólnie rzecz biorąc, trzeba będzie wrócić do wielokrotnych wizyt; jednak należy odczekać 4 miesiące w między każdym strzale.

Weź leki przeciwzapalne. Over-the-counter leki, takie jak ibuprofen i Tylenol pomóc złagodzić ból, jednocześnie zmniejszając obrzęk, który powoduje to.

Sprzedam bandaż kompresji. Są samoprzylepne bandaże, które są na tyle elastyczne, aby owinąć wokół kolana. Powinny być na tyle, aby utrzymać kolano stabilne i zapobiec gromadzeniu się płynu, ale na tyle mocno, aby pozwolić luźne na swobodny przepływ cyrkulacji.

Jak zapobiec skurcze nóg nocna (aka Charlie Konie)

Jeśli kiedykolwiek obudził się w rozdzierający ból ze względu na skurcze nóg, które powodują węzłów mięśni nóg, prawdopodobnie jesteś zdesperowany, aby dowiedzieć się, jak ich powstrzymać. Po pierwsze, trzeba zrozumieć, co je powoduje. Istnieje wiele rzeczy, które mogą powodować zmienne noc skurcze kończyn --also zwane Charlie horses-- występuje. Skurcze mogą być spowodowane przez zaburzenia równowagi elektrolitowej, odwodnienie, zmęczenie mięśni, zaburzenia równowagi tarczycy, a będąc na wadze.

Instrukcje

utrzymać zdrową wagę. Ponieważ nadwagą wydaje się być jedną z przesłanek, które powoduje konie Charlie, utrzymanie idealnej wagi do swojego wzrostu pomoże wyeliminować jeden z czynników ryzyka.

Nie należy zmuszać się zbyt trudne. Jeśli próbujesz dostać się do kształtu, to powoli. Wykonując zbyt trudne lub zbyt długo na początku treningu prowadzi do zmęczenia mięśni. Spróbuj odpoczynku co drugi dzień, aby dać zmęczone mięśnie szansę odzyskania.

Wyciągnij cieląt często. Ustaw tę część codziennej rutyny, najlepiej wykonując go tuż przed pójściem do łóżka. Siedzi z nogami wyciągniętymi przed siebie, dotrzeć do chwycić duże palce u stóp, i wyciągnąć nogi do kolana. Jeśli nie jesteś na tyle elastyczne, aby to zrobić, lub pasek owinąć szalik całej podeszwy stóp, i pociągnąć końce tak, że jesteś wyciągając palce w kierunku kolan.

pobyt uwodniony. Jedną z najczęstszych przyczyn czasowych noc skurcze nóg nie jest picie wystarczającej ilości wody. Pij co najmniej 64 uncji wody dziennie. Złamać te się na osiem porcji osiem uncji każda, aby dać swoje ciało możliwość wchłaniania, czego potrzebuje. Pamiętaj, że kofeina jest naturalnym diuretykiem, co oznacza, że ​​pozbawia organizm zmagazynowanej wody. Jeśli pijesz kofeinę regularnie, spróbuj odstawieniu się go wyłączyć. Przynajmniej, uzupełnienia dawki kofeiny, pijąc więcej niż sugerowane dzienne spożycie wody.

Badania swoje leki. Niektóre leki, takie jak statyny leki i niektóre steroidy (takie jak predizon) nierównowagi przyczyny w chemii organizmu. Dowiedzieć się, czy leki jesteś na liście skurcze mięśni nóg lub jako efekt uboczny. Jeśli tak, należy porozmawiać z lekarzem o tym, co (jeśli w ogóle) leków mogą narazić Cię na do zwalczania tego zjawiska.

Utrzymanie zdrowej diety, z żywności zawierającej dużo wapnia i potasu. Ponieważ skurcze nóg są często spowodowane przez stężenia elektrolitów w ciało jest w równowadze, to jest ważne, aby mieć wystarczająco dużo wapnia i potasu w systemie. Jeśli nie lubisz jogurty, przetwory mleczne, czy banany, odwiedzić lokalne apteki kupić suplementy specjalnie dla skurcze nóg. Dodatki te zawierają elektrolity niezbędne do złagodzenia skurcze.

Sprawdź poziom tarczycy. Jeśli po wypróbowaniu wszystkich tych prostych środków, a twoje nocne kurcze nóg utrzymują się, umówić się z lekarzem. Przez czując swoją tarczycę i zamawiania niektórych badań krwi, lekarz może określić, czy tarczyca jest przyczyną konie Charlie i oferuje porady i / lub leków, aby twoja tarczyca funkcjonuje prawidłowo.

Jak radzić sobie z zimnej pogody Leg skurcze

Zimno na skurcze nóg są często skargi w zimie. Niektórzy twierdzą nawet, mogą "czuć", gdy zbliża się śnieg, ze względu na bóle w nogach. Pogoda zimno skurcze nóg mają mniej wspólnego z temperaturą, a bardziej z przyzwyczajenia, które podejmujemy, kiedy pogoda stygnie, a mniej czasu spędzamy więcej czasu na zewnątrz i przytuliła się na kanapie. Z lekkim dostosowania stylu życia, można zminimalizować ból zimno pogodowych skurcze nóg.

Instrukcje

Przesuń się. Jeśli twoje mięśnie są obolałe nogi od siedzenia zbyt długo, muszą być rozciągnięte, zwłaszcza jeśli są aktywne podczas cieplejszych miesięcy, a następnie zwolnić, gdy robi się zimno. Rozciągać się w różnych pozycjach. Twoje ciało powie, w którą stronę iść. Jeśli staje się bolesne, łatwości lub zatrzymać. Masować bolące powierzchnię delikatnie dłonią.

Pić więcej wody. Odwodnienie jest częstą przyczyną skurcze mięśni. To jest wspólne dla ludzi, aby przestać pić tyle podczas zimnych miesięcy, lub zacząć pić złe rzeczy. Gorąca czekolada jest w porządku, ale trzeba jeszcze 8 szklanek wody dziennie. Jeśli potrzebujesz czegoś gorącego na rozgrzewkę, uncaffeinated herbata może liczą się swoimi 8 porcji wody.

Weź ciepłą kąpiel lub prysznic. To pomoże rozluźnić mięśnie i umysł.

Ulga w bólu, delikatnie masując obolałe mięśnie, a następnie stosując zimny kompres lub ogrzewania pad. Jeśli nadal potrzebujesz ulgę, wziąć over-the-counter leków, takich jak Tylenol lub Aleve. W niektórych poważnych przypadkach, może być konieczne, aby zobaczyć się z lekarzem, aby uzyskać leki przeciwbólowe na receptę.

Wskazówki

  • Jeśli pacjent przyjmuje żadnej recepty lub over-the-counter leków, należy porozmawiać z lekarzem lub farmaceutą przed zrobieniem leków przeciwbólowych.

Zespół gruszkowaty nerwu kulszowego

Mięśni piriformis tworzy prawdziwe upierdliwe dla wielu ludzi. Działania powtarzające się mogą być przyczyną wszelkiego bólu. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, co to jest mięsień piriformis, dlaczego powtarzające się działania mogą tworzyć ból i jak rozwiązać te działania za pomocą naturalnych środków.

Co to jest gruszkowaty?

Piriformis jest jednym z sześciu zewnętrznych głębokich mięśni rotatorów w obszarze pośladków. Nerw kulszowy zstępuje z kręgosłupa i kilka rzadkich przypadkach mięśni ma podwójne brzuch i nerwu kulszowego przechodzi środku głowy. Zespół ten tworzy ogromny ból dla jednostki i mogą wymagać rozległe środki w celu zmniejszenia. Wielu innych dostać wariackie upierdliwe lub obszarze bioder w ich wieku. Ból ten może wydawać się odejść na początku, ale wciąż wraca i coraz trudniej zwolnić z każdego incydentu. Zaczynamy jako dziecko z elastycznością 100 procent i każdego upadku i uderzenia przypada w naszych mięśni na przestrzeni lat. Problem nigdy nie będzie naprawdę zniknie dopóki nie masować się. Zamiast tego, po prostu buduje się aż do mięśni siedzi na 90-100 procent skurczu i jest zablokowana w tym nerwów.

Co tworzy ten ból?

Najczęściej powtarzające się działania, takie jak, jak wspinać się po schodach lub jeśli robisz dużo posiedzenia stworzy szczelność w mięśniach. To z kolei zaciska wokół nerwu kulszowego duszący go, wysyłającego ból lub pieczenie w dół nogi. Inną możliwością jest uraz stworzony od upadku na tyłek i uszkodzenia mięśni, powodując ich zwężenie.

Jakie działania Bo ten ból?

W asyst piriformis mięśni poprzecznie w uprowadzeniem i obracające się z uda, więc uważaj jak chodzisz i siedzieć, szczególnie w samochodzie. Jak można ustawić stopy na pedałach gazu i hamulca może naprawdę ogromna różnica szczególnie w długiej podróży. Upewnij się, aby spróbować utrzymać stopy skierowany prosto w pozycji godziny 12 podczas chodzenia, siedząc lub pracuje. Im więcej palce wydają się wskazywać w kierunku pozycji 10 i godzina druga, tym większe szanse na uzyskanie piriformis problemów.

Jak pozbyć istniejących Pain

Pierwszą rzeczą do spróbowania, jest ciepła i zimna. Jeżeli szkoda nastąpiła w ciągu 48 godzin, spróbuj najpierw zimno. Worek mrożonych grochu działa świetnie i spełnia bardzo dobrze kontuzji. Jeśli jest to starszy uraz, podgrzewać spróbować zwolnić uścisk śmierci, że piriformis ma na nerw. Powinieneś zacząć ulgę raz mięśni rozluźnia i zaczyna się przepływ krwi do niego. Nerw kulszowy ból powinien zacząć się zmniejszać w tym miejscu również. Teraz jest dobry czas, aby wydostać piłkę tenisową, wstać przed solidnej ścianie i toczyć piłkę dookoła na mięśnie tyłek, aż znajdziesz hot spotów. Prasa w piłkę / ścianie 20-25 sekund na miejscu rosnącej presji przez pochylony do przodu. Przenieść piłkę z biodra całej tyłek uderzając wszystkie obolałe gorących punktów zmierza w stronę sacrum. Możesz także spróbować tego na podłodze, ale wiele osób ma trudności wstawania po. Następny ponowne zastosowanie ciepła lub zimna i pocierać w jakiś mazidła i niech moczyć w mięsień. Jeśli mięśnie nadal nie reaguje dostać się do zobaczyć głęboki masaż tkanki nerwowo-terapeuty na dobry masaż. Jeśli to nie pomoże udaj się do lekarza.

Podsumowując

Próbując dowiedzieć się, jakie działania jest tworzenie problemu, można zatrzymać obciążających mięśnie i rozpocząć leczenie. Regulacja stopy podczas chodzenia, siedząc i działa do 12 pkt w pozycji godz pomoże wiele. Podgrzewać tyłek bo zdrowy mięsień nie boli tak porusza wszystkie kwasy mlekowego z mięśni pozwala świeżej krwi, aby uzyskać w. Zastosuj ciśnienie z piłką tenisową aż mięśni rozluźnia i relaksuje umożliwiając większy przepływ krwi do obszaru. Ponowne stosowanie ciepła lub zimna i zrobić kilka przysiadów, aby rozciągnąć go. Zastosuj trochę maści do ogrzewanego, wyciągnął mięśni i relax.Taking kroki można zaoszczędzić znaczne ból i bezsenne noce

Jakie są zabiegi na ścięgno Pain?

Dziś skupimy się na określeniu ścięgna, ich funkcja, dlaczego oni się skrócić, co można zrobić, aby zapobiec obrażeniom, i co się stanie, jeśli zdecydujesz się go zignorować.

Jestem licencjonowanym masaż medyczny terapeuta i ja ogólnie staram się dać Ci naturalne, holistyczne podejście w stosunku do narkotyków i chirurgii trasie. Zdaję sobie sprawę, że wielu ludzi nie ma ubezpieczenia i starają się uniknąć kosztów iść do lekarza, ale poważne urazy wymagają leków medycznych, a czasami operacji. Lekarska na pewno nie powinno się unikać, jeśli szkoda nie wydaje się być leczenie bez niego.

Funkcja ścięgna

Istnieją trzy ścięgna ścięgno, które tworzą grupę mięśni ścięgno udowe; że półścięgnistego, półbłoniasty (dwugłowy uda i dwie głowice). Ścięgna są odpowiedzialne za przedłużające biodra i zginając kolana, więc wszelkie sportowe z udziałem biegania, wiosłowania, jazdy na rowerze czy skoki obejmuje te mięśnie. Siedzenie długich okresach czasu będzie skrócenie tej grupy mięśni i jest główną przyczyną ścięgna ciągnie.

Co ścięgna uwagi?

Ścięgna pracy z dwóch stawów, biodra do rozbudowy i kolana do zgięcia. Są one usytuowane pod kolanem i dołączyć do góry na górze ramienia na guzowatości kości kulszowej. Jeśli masz niski ból pleców, ścięgna może być przyczyną problemów i nie powinny być pomijane. Również półścięgnistego i półbłoniasty wyginanie kolana i przyśrodkowo obrócić dolną nogę, gdy kolano jest zgięte.

Jak zapobiec Tight ścięgna

Rozciąganie przed aktywnością fizyczną jest najlepszym sposobem, aby zapobiec urazom ścięgno udowe. Znaczenie rozgrzewki przed treningiem nie można podkreślić. Wielu z moich klientów realizowane żałuje o ignorowanie, aby to zrobić. Poświęć trochę czasu i zrobić to, i nigdy nie pożałujesz.

Jak rozwiązać problemu ścięgno

Wielu z nas ma albo miał wyciągnął ścięgno lub obserwował sportowiec wyciągnąć jeden, i wiemy, że ból, który jest zaangażowany. Po ścięgno jest kontuzjowany, najlepszym sposobem działania jest znany jako ryż, który stoi na odpoczynek, lód, kompresja i Elevation. Po obrzęk zachodzi w około 24 do 48 godzin, ważne jest, aby mieć na terapeuty pracy mięśni, aby z powrotem do 100% elastyczności.

Kiedy pracuję nad klientem, ja nagrzewać powierzchnię przed robi głęboki masaż tkanek trochę krwi płynącej do kontuzji i wypłukać kwasów mlekowego. Używam również mazidła - dostępne w większości sklepów z narkotykami - po podgrzaniu powierzchni i pozostawić do wchłonięcia do mięśni. Zdrowy ból mięśni nie jest w dotyku. Jest kwasy mlekowego, które są uwięzione w nim, że stworzenie bolesność. Rozciągając mięśnie po ogniu, stosując maści i dobry masaż pomaga utrzymać mięśnie wydłużony. Jeśli nadal to rutynowe w domu, możesz równie dobrze być na drodze do wyzdrowienia.

Co się stanie, jeśli Hamstring Kontuzja jest pozostawione Heal z własnej?

Wyobraź sobie pajęczynę i zauważyć, jak otwarty i ekspansywny jest. Teraz weź wyimaginowanej nożyczki, cięcia go na środku, a następnie spróbować go naprawić. Co w końcu z jest zawiły i pogmatwany bałagan. Kiedy łzy mięśni to pójdzie na naprawić, ale węzły będą tworzyć w nim jako włókna nałożenia. Następnie, elastyczność i ekspansywność mięśnia będą degradowane. Już problem istnieje, tym trudniej jest do naprawienia, ponieważ blizny będą tworzyć wokół szkody. Szybciej rozwiązać problem, tym łatwiej i szybciej odzyskiwania będzie. I będziesz miał mniejsze szanse ponownej kontuzji.

Jak zatrzymać Foot skurcze

Skurcze stóp może być bardzo bolesne i może wystąpić, gdy najmniej się ich spodziewamy. Często powodują łuku stopy do zwijania lub może pochylenie palce pod dziwnym kątem i są wynikiem nieprawidłowego krążenia, odwodnienie, niedoborów żywieniowych i innych przyczyn medycznych. Przez następujące czynności Ciebie może nauczyć się szybko leczyć i zatrzymać skurcze stóp.

Instrukcje

Masuj stopy przez 10 do 15 minut przez łuku stopy i między palcami. Koncentrować się na obszarach, które są skurcze najbardziej poważnie, ale nie zaniedbywać reszty stóp. Celem masażu całą nogę jest pobudzenie krążenia i zatrzymać skurcze mięśni powodując skurcze stóp.

Spacer przez 5 minut, po masować nogę. Powinno to zapobiec skurcze powrotu poprzez stymulowanie przepływu do obszaru. Powtórz krok 1 i krok 2, jeśli wróci skurczy

Suplement diety z potasu, magnezu, wapnia i cynku. Brak któregokolwiek z tych składników odżywczych w organizmie może spowodować mięśnie do umowy i powodować skurcze w stopy.

Pić więcej wody. Odwodnienie może powodować skurcze mięśni i spam. Jeśli nie lubisz wody sok Wypróbuj lub napojów sportowych, aby przywrócić równowagę płynów w organizmie.

Zastosuj poprawkę mentol lub mentol krem do Twojej łydki. Skurcze stóp nie zawsze pochodzą od stóp, a może rozpocząć się w mięśniach łydek. Mentol plastry i kremy mogą zatrzymać skurcze mięśni i rozluźnienie mięśni.

umówić się z lekarzem, jeśli często występują skurcze stóp lub nie zatrzyma. Może to wskazywać na schorzenie, takie jak i zaburzenia równowagi elektrolitowej, odwodnienie, słabe krążenie i cukrzycy.

Wskazówki

  • Używać balsamu zawierającego mentol lub eukaliptusa podczas masażu stopy. Oba te składniki mogą pobudzać krążenie i złagodzić przyczyny skurcze nóg.
  • Jeśli masz na sobie buty, kiedy występuje skurcz kolana i nie można ich usunąć, idź na krótki spacer, jeśli to możliwe. W niektórych sytuacjach (na przykład w pracy) to nie może być opcją. Zamiast próbować poruszając palcami wewnątrz buta zatrzymać skurcze stóp. To nie może być najlepszym i najszybszym rozwiązaniem problemu, ale poruszając palcami pobudzi krążenie w stopy, które mogą łagodzić skurcze.
  • Nie ciągnąć nogę lub łydki w kierunku przeciwnym do skurczu. Może to skurcz mięśni, powodując skurcze stóp gorzej.

Rozwiązania dla Leg skurcze

Kurcze nóg może wystąpić z różnych powodów. Mogą one być spowodowane przez odwodnienie, brak ruchu, uszkodzenia ciała, ciąży lub nadużywania. Skurcze nóg są skurcze i może powodować skrajne, nagły ból. Chociaż dokładna przyczyna skurcze nóg jest nieznany, rozwiązania są często naturalne i nie wymagają leczenia. Najczęściej, właściwa dieta i ćwiczenia mogą pomóc uniknąć tego problemu w wielu ludzi. Jeśli problem będzie się powtarzał, należy jak najszybciej skontaktować się z lekarzem.

Rozwiązania

Stanąć na zimnej powierzchni, które pomogą uspokoić skurcze. Wyprostuj nogi i pracy mięśni wokół stawu skokowego, zginając je w tę iz powrotem wiele razy. Masować nogę, gdzie wystąpił skurcz. Użyj Podgrzać, takich jak gorący ręcznik lub poduszka rozgrzewająca na całym obszarze, później, gdy pojawia się ból lub tkliwość. Umieść stopę chorej nogi na krześle i wyginać w stronę fotela, które powinny pomóc rozciągnąć mięśnie z skurcze. Nie wolno stawać na nogi lub umieścić wagę na nim.

Zapobieganie

Odprężyć się na odpoczynek, jak często, jak to możliwe w ciągu dnia. Wykonywać ćwiczenia rozciągające każdego dnia, aby uniknąć możliwości skurcze nóg. Rozpocząć schematu stojąc dwa metry od ściany podczas umieszczania dłonie płasko na ścianie. Pochylić się do przodu, utrzymując swoje nogi mocno na ziemi i liczyć do pięciu. Przemian odpoczynku i robi działalności w ciągu dnia; jeśli twoje stopy zaczynają boleć, usiąść i rozprostować nogi. Pić co najmniej osiem szklanek 12-uncji płynnej każdego dnia. Utrzymanie dobrze zbilansowanej diety, która zapewnia odpowiedni poziom wapnia i magnezu, które obejmuje produkty mleczne i zboża. Banany, ziemniaki, i pomarańcze są dobre dla potasu. Orzechy, nasiona, ciemne zielone warzywa są dobre dla wapnia i magnezu. Dodaj do swojej diety suplementów, aby zwiększyć ilość potrzebnych składników odżywczych.

Wezwać lekarza

Zadzwoń do lekarza, jeśli skurcze nóg trwa dłużej niż pół godziny lub przychodzi i odchodzi wielokrotnie. Zadzwoń do lekarza, jeśli masz skurcze nóg podczas ostatniego trymestru ciąży, tak, że mogą one pomóc w znalezieniu rozwiązań, które nie będą miały wpływu na dziecko. Zadzwoń do lekarza, jeśli skurcze nóg gorzej lub powoduje silny ból lub pulsujący. Lekarz może przepisać relaxer mięśni, aby pomóc w przewlekłych skurcze nóg i należy postępować zgodnie z jej wskazówkami co do joty.