Digidexo.com

Ćwiczenia wybrzuszona dysku

Tarcze wybrzuszenia mogą być na tyle bolesne, aby zatrzymać ludzi w ich utworów, ale chorzy mogą nadal wykonywać. Podczas gdy warunek jest bolesne, są ćwiczenia, które mogą pomóc złagodzić ból i rzeczywiście pomóc uzdrowić osłabiony płytę.

Czym jest Disc wybrzuszenia?

Płyta wybrzuszenie jest stan, w którym rdzeń Powłoka ochronna dysku międzykręgowego jest osłabiona, powodując, że wewnętrzna żelu płyty przepchnąć. To wybrzuszenie wewnętrznej żelu może podrażnić nerwy wokół kręgosłupa i powodują duży dyskomfort. Płyty obrębie kręgosłupa nie są wyposażone w nerwy, tak bólu nie jest faktycznie nie koncentruje; nacisk kładzie na nerwy wokół kręgosłupa są te, które stają się podrażniona, stan zapalny i ból.

Tarcze wybrzuszenia trzeba przepływ krwi i świeżego tlenu leczyć prawidłowo, co może zapewnić sprawowanie. Poczułem ból i podrażnienie w trakcie ćwiczeń mogą być intensywne, ale unikanie wykonywania łącznie może faktycznie przedłużyć proces gojenia.

Ćwiczenia na wybrzuszenia płyt

Chociaż zaleca się, aby pacjenci z dysków wybrzuszenia uniknąć wysokich ćwiczenia wpływu, jeden zestaw ćwiczeń pacjentów mogą zrobić, aby pomóc leczyć wymaga płyty piłkę terapii. Siedząc na piłce terapeutycznej, delikatnie odbijają na piłkę na nie więcej niż pięć minut dziennie. To nie jest wielki bounce, ale niewielkie odbicie, żeby pomóc fizycznie pomóc przepływ krwi do obszaru. Fizycznie wspomaganie przepływu krwi, możesz pomóc tarczowe leczyć szybciej.

Inny wielki ruch, aby pomóc proces gojenia maszeruje na trampolinie. Wykorzystując mini trampolina, a nawet za pomocą materaca, maszerując przez pięć do 10 minut dziennie może pomóc wzmocnić mięśnie poprzez zwiększenie stabilności w obszarze poszkodowanej. I to ćwiczenie również pomaga w przepływie krwi.

Rozciąga się na wybrzuszenia płyt

Jest również ważne, aby włączyć rozciąga się schemat przydatności pacjenta. Najlepszym ćwiczeniem dla wybrzuszenia płyty jest miednicy. Przechylając kości miednicy do przodu i do tyłu, można wzmocnić mięśnie pleców. Zmodyfikować ten odcinek przez leżącego na podłodze z ugiętych kolanach; przechylać kości miednicy, aż zostanie z powrotem wciskany w podłogę. Utrzymać pozycję przez pięć sekund, a następnie zwolnij, wyginając kręgosłup, aż miednica przechyla w dół. Powtórz trzymać.

W celu bardziej intensywnego rozciągnięcia, sąsiadują ze ścianą, z boku korpusu wpływ wybrzuszenia odwróconej od ściany. Z ramieniem o ścianę, oprzeć swoje biodra do ściany. Odcinek ten może również pomóc w rzeczywistości z żelu w płycie, tak że nie naciska na nerw. Kontynuując ten temat, chorzy mogą zrobić to, co jest znane jako kobra stwarzają. Połóż się na brzuchu i przesunąć się na przedramionach, trzyma pozę przez pięć sekund; następnie zwolnić. Ten powrót rozszerzenie pomaga nawet z żelu, jak również.

Pacjenci cierpiący na wybrzuszenia płyt należy pamiętać, aby być delikatny, gdzie uszkodzenie rdzenia jest zaniepokojony. Nadmiernego rozciągnięcia i wykonywania zbyt wielu powtórzeń nawet tych ćwiczeń może rzeczywiście zrobić więcej szkód, więc należy skonsultować się z lekarzem przed rozpoczęciem regularnych ćwiczeń fizycznych.