Digidexo.com

Jak leczyć nerwu łokciowego ból w szyi i barku

Ból, który rozpoczyna się w nerwu łokciowego w ramię mogą podróżować do regionów takich jak szyi i barku. Nerw łokciowy ból w szyi i barku mówi się, że "uwięzione". Ten ból daje poczucie, że twoje mięśnie zasnęli, osłabiły lub doświadczają uczucie mrowienia. Amerykańska Akademia Ortopedycznej sugeruje, że masz lekarza, jak diagnozować objawy uwięźnięcia nerwu łokciowego. Akademia proponuje następnie traktować łokciowy nerwobóle od niedopełnienia tego obowiązku może spowodować nieodwracalne zanikowi mięśni.

Instrukcje

Zapobiec mięśni tracić przez następujące propozycje zabiegów z Amerykańskiej Akademii Ortopedycznej. Zacznij poprzez ograniczenie działań, które wymagają, aby zginać rękę.

Dowiedz się, jak prawidłowo siedzieć przy biurku, zwłaszcza jeśli korzystasz z komputera. Dostosuj wysokość krzesła tak, że ramiona są równoległe do powierzchni klawiatury. Nie wolno dopuścić do odpoczynku łokcie na każdej powierzchni podczas pisania.

Unikaj odpoczynku ramię na oknie, jak jedziesz. Staraj się trzymać łokieć prosto podczas snu. Amerykańska Akademia Ortopedycznej sugeruje owinąć ręcznikiem wokół łokcia, który działa jako klamra do utrzymania pozycji wyprostowanej.

Zapytaj swojego lekarza do przepisywania leków, aby złagodzić stan zapalny wokół nerwu łokciowego. Weź pozagiełdowym produktów z ibuprofenem kontrolować obrzęk, który wywołuje ból.

Spróbuj wykonywania uśmierzać ból w szyi i ramionach. Dowiedz się, jak to zrobić ćwiczenia zgięcia i przedłużacz z ramienia, które zapobiegają kolanko z coraz sztywny.

Zapytaj swojego lekarza, jeśli zaleca operację. Są to zabiegi chirurgiczne, które mogą zmniejszyć ciśnienie wokół nerwu łokciowego, zapobiegając w ten sposób ból przed przemieszczaniem się do szyi i ramion.

Weź porady od lekarzy w klinice bólu w Anglii. Sugerują oni, używając nałokietniki, które zmniejszają stres nerwu łokciowego. Sugerują również nerwowe zastrzyki grupowych w ramieniu lub rdzenia manipulacji przez kręgarza na dolnej części szyi.

Sprzedam urządzenie medyczne szyi trakcji. Urządzenia te działają na założeniu, że stała szyi trakcji minimalizuje skurcze mięśni w szyi, który stawia mniejszy nacisk na korzeni nerwowych, co łagodzi ból szyi. Kręgarz dr Josh Renkens z Nashville, Tennessee powiedział, że urządzenia szyi trakcyjne są "znaczne korzyści dla moich pacjentów i ... [popełnia] im ulgę od szyi, barku ... ból i drętwienie, nawet po tym jak przestał profesjonalny terapia. "