Digidexo.com

Jak rozpoznać napadów nieświadomości

Według MayoClinic.com, a zajęcia nieobecności lub petit mal zajęcie "obejmuje krótkie, nagłe upływu świadomej działalności. Występujące najczęściej u dzieci, zajęcie brak może wyglądać człowiek jest jedynie wpatrując się w przestrzeń przez kilka sekund. "Stan ten często prezentuje się u dzieci w wieku od 3 do 12 lat, ale może utrzymywać się do wieku dorosłego. Odcinki trwają od kilku sekund do 10 sekund lub więcej, wiele razy w ciągu dnia. Gdy występują drgawki, poszkodowany jest w rzeczywistości "tracąc czas." mal Petit mogą być trudne do wykrycia, szczególnie u dzieci, bo ludzie po prostu wyglądają "rozmieszczone".

Instrukcje

Zwróć uwagę na wyrażenia i ruchów Twojego dziecka podczas rozpoczynającego odcinka. Typowe objawy napady petit mal patrzą, przewracając oczami, powieki trzepotanie, żucie, ruchy rąk, ramion i niewielki ruch.

Dotknij dziecka lub jej imię. Jeśli dziecko wydaje się być w wolnym wpatrując odcinka, dotykając rękę lub ramię nie obudzić dziecka od napadu padaczki.

Słuchaj, jeśli dziecko często zdobyć zły i podkreślił, że nie słyszy i, że on lub ona nie pamięta czegoś; Dziecko może być prawdę. Podczas ataku padaczki, człowiek nie może usłyszeć lub zobaczyć, świadomie i nie może być świadomy w czasie.

Zanotuj wyniki w szkole, bo "zauważalny spadek zdolności uczenia się dziecka może być pierwszym objawem tej choroby. Nauczyciele mogą również komentarz o niezdolności dziecka do zwrócić uwagę ", mówi MayoClinic.com

Sprawdzić zauważalnego spadku pisma dziecka. Litery dziecka może ciągnąć się lub stają się coraz bardziej niechlujny. Długie, poszarpane linie mogą wskazywać, kiedy dziecko jest w środku odcinka.

Hiperwentylacja i migające światła wywołują napady padaczki. Podczas aktywności fizycznej, należy zwrócić uwagę, czy dziecko ma krótkie epizody gapi lub jeśli dziecko wydaje się mylić.

Wskazówki

  • Najlepszym sposobem, aby dowiedzieć się, czy dana osoba ma nieobecność epilepsji jest, aby skonsultować się z neurologiem i zaplanować EEG.
  • Nieobecności Napady muszą być kontrolowane przez leki. Skonsultować się z lekarzem.
  • Stan może się stopniowo gorzej i powodować drgawki typu grand mal.