Digidexo.com

Alternatywy dla Neck Pain Relief

Ból szyi jest powszechnym problemem, że miliony osób znosić codziennie. Może to być spowodowane przez szereg przyczyn, takich jak stres, urazy, złe postawy, pozycji do spania, zapalenie stawów i ściągnięty nerwów. Leczenie bólu szyi zwykle zależy od ciężkości i przyczyny. Jednakże, istnieje sporo alternatywnych środków, które mogą złagodzić ból.

Lód

Lód może być stosowany w celu znieczulenia bólu szyi i zmniejszyć stany zapalne, jak również. Umieść garść lodu w plastikowej torbie, które mogą być powiązane lub spakowany. Umieść lodu bezpośrednio na bolesne miejsca i pozostawić tam przez co najmniej 15 minut. Jeżeli lód zaczyna się palić, owinąć plastikową torbę w poszewki i zastosować ponownie. Może to powtarzane tak często, jak to konieczne.

Akupunktura

Wiek-stary zabieg znany jako akupunktura, który został opracowany w starożytnych Chinach, nie tylko łagodzi ból szyi, ale także może poprawić mobilność kręgosłupa. Akupunktura działa poprzez umieszczenie małych igieł w skórze, gdzie ból utrzymuje. Mimo, że nie mogą być niewielkie ukłucie, ból szyi zmniejsza się, procedura jest powtarzana. Sprawdź oferty dla profesjonalistów, którzy specjalizują się w akupunkturze. Kontynuować sesje akupunktury tyle razy, ile potrzeba. Nie spróbować akupunktury w domu, jeśli nie jest profesjonalny i doświadczony w zakresie procedur i technik akupunktury.

Ćwiczenia szyi

Lekki regularne ćwiczenia szyi jest bardzo korzystne w zapobieganiu długoterminowego ból szyi. Neck Ćwiczenia powinny być wykonywane systematycznie i obejmować ruch wszystkich obszarach szyi. Zacznij powoli z obrotów szyi, obracając głowę w kółko. Czy ten krok, przez co najmniej dwie minuty, aby uzyskać szyi rozluźnił. Następnie odchyl głowę do tyłu i przytrzymaj pełni tę funkcję przez minutę. Kontynuacja przechyla głowę z lewej strony na kilka minut, a następnie powtórzyć po prawej stronie. Wreszcie, kiwać głową w górę iw dół, w serii 10 powtórzeń. Czy wszystkie z tych ćwiczeń co drugi dzień do łagodzenia bólu szyi i relaksu.