Digidexo.com

Jak wybrać lekarza w czasie ciąży

Ciąża jest często uważany za jeden z najcenniejszych i najbardziej przerażających doświadczeń w życiu. Dostawcą opieki medycznej ma istotny wpływ na ogólne doświadczenie, doświadczenie ciąży i urodzenia zdrowia nienarodzonego dziecka. Nie ciąża same i sposoby leczenia są płynne. Poniżej rozważania podczas dopasowywania się do lekarza do ciąży.

Instrukcje

Sprawdź w książce telefonicznej lub w Internecie lokalnych ofert dla lekarzy w swojej okolicy. Online mapy można powiedzieć średnio jak długo trwa podróż do swoich biur.

Zastanów się, jaki rodzaj doświadczenia pacjenta chcesz. Czy jesteś działaczem, który chce mieć znaczną kontrolę nad swoimi doświadczeniami medycznych? A może uważasz, że lekarz wie najlepiej, i wolisz być poinformowani, co robić? Niektórzy lekarze będą pracować z Tobą w odniesieniu do decyzji, które mają do wykonania i będzie z tobą porozmawiać na temat opcji, podczas gdy inni wolą mówić swoim pacjentom, aby zrobić drogę uznają za najlepiej bez dużym dyskusji.

umówić się z wieloma lekarzami. Pozwoli to zaoferować Państwu możliwość spotkania z lekarzami, bez konieczności ich traktować Cię.

Oceń swoje doświadczenia. Czy lekarz, aby ty i twój partner wygodne? Jeśli wybierzesz dużą praktykę widać samego lekarza za każdym razem? Są godziny wygodne dla Ciebie?

Porozmawiaj z ubezpieczenia. Sprawdź koszty na wielu różnych frontach. Konsultacje telefoniczne rozliczane są inaczej? Co się stanie, jeśli poród jest minione godziny pracy?

Wskazówki

  • Ginekolog położnik i (OB-Gyn) jest lekarzem, który specjalizuje się w reprodukcji. Koncentrują się one na żeńskich narządów rozrodczych, płodność, opieki prenatalnej, porodu i rekuperacji potem.
  • Lekarz rodzinny jest lekarzem, który zajmuje się ogólny stan zdrowia człowieka. Ten lekarz nie skupia się na rozrodczość, ale często będzie w stanie nadal lekarz jak również po urodzeniu dziecka.
  • Pielęgniarka-położna jest pielęgniarka, która specjalizuje się w opieki prenatalnej, porodu i rekuperacji.
  • Matki i płodu jest lekarzem specjalistą, który skupia się na ciąż wysokiego ryzyka.
  • Pielęgniarka-Doula jest pielęgniarka, która skupia się na opieki prenatalnej, porodu i odkrycia. Osoba ta nie tylko skupia się na fizycznej stronie, ale dba o emocjonalnych potrzeb rodziny. Będą one często pomaga się spodziewa osoba plan opieki prenatalnej oraz style rodzenia z lekarzem, aby upewnić się, że doświadczenie jest tak jak ma to być.