Digidexo.com

Jak uzdrowić Naciągnięty mięsień szybciej

Wyciągnął mięśni może być bardzo nieprzyjemny. Może powodować bardzo silny ból, nawet gdy robi najmniejsze codzienne zadania. Czytaj, aby dowiedzieć się, jak leczyć Naciągnięty mięsień szybciej kontynuować.

Instrukcje

Połóż mięśni tak szybko, jak go wyciągnąć. W zależności od stopnia nasilenia, może trzeba do pięciu dni odpoczynku. W większości przypadków, jeden do trzech dni to dużo czasu. Pamiętaj, aby nie spocząć na zbyt długo, ponieważ może to faktycznie spowolnić proces gojenia.

Zastosuj lodu natychmiast po ciągnąć mięśni. Lód jest ważne, ponieważ przyczynia się do zmniejszenia stanu zapalnego. Zostawić worek lodu na mięśnie przez 10 minut i powtórzyć ten proces co godzinę. Jeśli zimno jest nie do zniesienia, można umieścić ręcznik między tobą a lodem.

Weź lek przeciwzapalny jak najszybciej. To zmniejsza ból, jak również zapalenia. Przyjmować jedną tabletkę co sześć godzin przez pierwsze dwa dni.

Trzymaj Naciągnięty mięsień podwyższone tak często, jak to możliwe. Na przykład, jeśli ciągnąć mięśni nóg, zawsze należy zachować to podparte na siedząco. Wysokość będzie doskonałym zmniejszenie ilości pęcznienia.

Owiń mięśni w bandaż elastyczny, jeśli to możliwe. To pomaga zmniejszyć stres mięśni. Obrzęk zostanie również zredukowane do minimum, jeśli wyciągnął mięśni szczelnie opakowane.