Digidexo.com

slabosc nog a grypa

Jak leczyć nogę CrampKurcze nóg może wystąpić w każdej chwili, ale zwykle mają tendencję do strajku w nocy. Mogą one wynosić od łagodnego sztywność łydki do pełnego skurczu nogi wraz z bardzo silny ból. Bo kurcze nóg pojawić się nagle, bez zaawansowanej ostrzeżenia, że ​​nie zawsze jest to możliwe, aby traktować je jako coś, co rozwija się w miarę jak ból głowy. Istnieje kilka kroków, które można podjąć, aby pomóc osłabić skurcze nóg i zmniejsza ich nasilenie.

Instrukcje

Pić więcej wody. Odwodnienie jest odpowiedzialny za wiele dolegliwości, skurcze nóg włączone. Starać się w sześciu do ośmiu szklanek wody dziennie, aby utrzymać mięśnie elastyczna i nawilżona. Żywność o wysokiej zawartości wody są świetnym rozwiązaniem zbyt. Staraj się jeść więcej owoców takich jak arbuz i zielone warzywa liściaste.

Zwiększenie dziennego spożycia wapnia i potasu. Te dwa minerały pomoc w przetwarzaniu organizmu płynów (patrz krok pierwszy). Dla dodatkiem wapnia, spróbuj jogurt o niskiej zawartości tłuszczu i beztłuszczowe mleko, aby uzyskać duże dawki dziennej wapnia. Warzywa, takie jak kapusta, brokuły i bok choi są również ładowane z wapniem. Pokarmy bogate w potas to banany, mięso, drób, ryby i awokado. Spróbuj także suplementów wapnia przed snem.

lekkie ćwiczenia przed snem może pomóc pobudzić przepływ krwi w nogach. W odległości krótkiego spaceru lub jazdy na rowerze w niewielkiej odległości do zaangażowania mięśni nóg przed ustanawiające. Stretch łydki przed snem.

Noszenie butów duży łuk i wsparcie kostki może pomóc utrzymać ciało w odpowiednim dostosowaniu w ciągu dnia.

Leg skurcze, które są wywołane przez chodzenie może być frustrujące i kłopotliwe. Dla obu nocne skurcze nóg i skurcze nóg, że pieszy nie można poprawić za pomocą diety i ćwiczeń fizycznych, do lekarza. Leki na receptę są dostępne w leczeniu skrajne skurcze gdy nic pomaga.

Wskazówki

  • Kurcze nóg jest niekontrolowany skurcz mięśnia. Zwolnienie z skurcze mięśni występuje, gdy wydłuża powrót do normalnego stanu. Rozciąganie skurcz należy zrobić powoli, aby uniknąć rozdarcia mięśni.
  • Kiedy w środku ataku nogi skurcze, nie wskazują palcami. Spowoduje to, że skurcze tylko się jeszcze bardziej.
  • Chinina kiedyś regularnie przepisany skurcze nóg. Jest on dostępny w handlu jako składnik większości marki toniku. Istnieją pewne wątpliwości co do bezpieczeństwa chininy więc skontaktować się z lekarzem przed próbą tonik jako rozwiązanie.

Choroba Guillain-Barre

Zespół Guillain-Barre jest rzadką chorobą neurologiczną charakteryzowaną przez osłabienie kończyn i mięśni. W ciężkich przypadkach może prowadzić do paraliżu i problemów z oddychaniem. Zespół wydaje się być wywołane przez zakażenia wirusowe lub bakteryjne.

Autoimmunologiczna choroba

Zespół Guillain-Barre, jest zaburzeniem autoimmunologicznym. Oznacza to, że system obronny organizmu atakuje się, w przypadku zespół Guillain-Barre, jest obwodowy układ nerwowy, który jest celem ataku.

Objawy

Osłabienie, uczucie lub utrata czucia szpilki-i-igły w stopy i nogi przechodzi do górnej części ciała. Objawy mogą wahać się w szerokim zakresie, od trudności z chodzeniem do silnego bólu w dolnej części pleców do żucia i połykania problemów, zgodnie z Mayo Clinic. W najcięższej postaci może stanowić zagrożenie dla życia.

Przyczyny

Infekcje układu oddechowego lub pokarmowego poprzedzać zespół w 60 procentach przypadków. Czynniki ryzyka obejmują niedawne zakażenie, chirurgii i chorób, takich jak mononukleoza i wirusa Epsteina-Barr. W rzadkich przypadkach, szczepienia na grypę i wścieklizny zostały podłączone do Guillain-Barré.

Testy

Chociaż choroba może być trudny do wykrycia, neurologów może wykorzystywać nerwowych badań na znane jako testy prędkości przewodzenia nerwowego. Testy te mierzą odpowiedź nerwów 'do stymulacji elektrycznej do pomiaru uszkodzenia nerwów. Nakłucia lędźwiowego lub punkcje mogą również pomóc w diagnozie.

Leczenie

Procedura zwana plasmapherisis oczyszczenie krwi szkodliwych przeciwciał usuwa z osocza i może pomóc w windykacji. Leczenie przeciwciał immunoglobuliny zawierających zdrowych pacjentów mogą również korzystać z zespołem.

Przyczyny słabości nóg

Słabość kończyn dolnych mogą być wywołane przez wiele stanów i chorób. Słabość oznacza, że ​​mniejsza siła mięśni od wprowadzeniu. Niektórzy ludzie mylą zmęczenie jako słabość, ale technicznie w świecie medycznym, nie są one takie same. Osoby z grypą lub raka, na przykład, może powiedzieć czują słaby, gdy są odnoszące się do ospałości. Słabość w nogach jest objawem urazów, chorób nerwowo-mięśniowych, toksyn i chorób metabolicznych.

Choroba Addisona

Choroba Addisona zaburzenie hormonalne, które powoduje osłabienie mięśni, zmęczenie, utrata wagi, ciemnienia skóry i obniżenie ciśnienia krwi. Mężczyźni i kobiety mogą dostać to, nie ważne co ich wieku. Występuje, gdy nadnercza nie produkuje wystarczającej ilości kortyzolu i być może aldosteron. Objawy zazwyczaj zaczynają się powoli. Oprócz zmian fizycznych wymienionych powyżej, osoby choroby Addisona może być rozdrażnienie i depresji.

Stwardnienie boczne rozsiane

Stwardnienie zanikowe boczne (ALS), znany jako choroba Lou Gehriga, jest choroba neuronu ruchowego, która przebiega bardzo szybko. Nie ma lekarstwa, i ALS jest ostatecznie śmiertelne. Cele ALS i ataki neuronów w mózgu, rdzenia kręgowego i pnia mózgu, które kontrolują dobrowolne mięśni. Górne i dolne neurony ruchowe obumierają i zatrzymać wysyłanie sygnałów do mięśni. To powoduje, że mięśnie stają się słabe, atrofia i drgać. Wszystkie mięśnie są podatne na ALS. Pacjenci nie mogą już przenieść swoich nóg, rąk i ciała i ostatecznie tracą zdolność oddychania.

Stwardnienie rozsiane

Stwardnienie rozsiane (SM) powoduje degenerację nerwów ośrodkowego układu nerwowego za. Ponadto mieliny, który izoluje nerwy, znika. To powoduje, że impulsy elektryczne wzdłuż nerwów spowolnić, ponieważ są one uszkodzone. Jak to nadal podstawowe funkcje sterowane przez układ nerwowy zacząć się pogarszać. Widząc, mówienie, pisanie, spacery i pamięć stają się trudne. Wczesne objawy MS obejmują osłabienie mięśni, trudności z równowagi, drętwienie mięśni lub zmęczenie i zaburzenia widzenia.

Charcot-Marie-Tooth choroby

Choroba Charcot-Marie-Tooth (CMT) jest bardzo często dziedziczone zaburzenia neurologiczne. To pochodzi od lekarzy, którzy zidentyfikowanych go w 1800 roku. CMT tworzy kilka warunków, które wpływają na nerwy obwodowe, które są na zewnątrz rdzenia kręgowego i mózgu. CMT dotyka nerwów czuciowych i ruchowych. To wspólne doświadczenie słabości w waszych niższych mięśni nóg i stóp. To może spowodować wysoki-podszedł spacer lub spadek stóp, wraz z częstymi upadkami lub potknięcia. Małe mięśnie w nogach są tak słabe, że mogą być deformacje, takie jak łuki hammertoes lub wysokich. Dolna część nogi traci także masy mięśniowej, a więc ma on chudego wygląd. Jak postępuje CMT, ręce mogą zacząć czuć słaby i mięśnie mogą zanikać.

Wielomięśniowe

Wielomięśniowe jest choroba mięśniowa, w której włókna stanu zapalnego. Nie wiadomo, jak to jest spowodowane, ale białe krwinki nagle atakują mięśnie, zwłaszcza te w tułów lub bagażniku. To powoduje osłabienie, które waha się od umorzenia i ciężkich flareups. Najczęstszym objawem pojawienia się choroby jest osłabienie mięśni znajdujących się najbliżej tułowia. Zaczynają tracić moc i zanikowi. Wchodzenie po schodach, wstawania i podnoszenia może być bardzo trudne.

Problemy z kręgosłupem

To nie jest rzadkością w przypadku bólu stopy nogi lub są powodowane przez problem w dolnej części pleców. Nerwy z tyłu może być skompresowany lub pod ciśnieniem. Nie musi to powodować ból w plecach, ale zamiast pokazać ból i słabość w kończynach dolnych. To dlatego, że nerwy podróży w dół nogi. Ból nóg, a jej objawy są zazwyczaj określane jako rwa kulszowa. Typowe opisy ból nóg to uczucie ciężkości lub słabość, że w konflikcie z ruchu. Można poczuć się jak trzeba przeciągnąć nogę. Nogi poruszać się znacznie wolniej niż kiedyś, szczególnie podczas wspinaczki po schodach.

Fizjoterapia na zespół rzepkowo

Podstawowym celem terapii fizycznej dla zespołu rzepkowo-udowym jest przywrócenie stabilności, siły i ruch do Twojej stawu kolanowego, według Nismat.org. Szacuje się, że ponad 2,5 mln Amerykanów doświadczyć tego zespołu. Fizjoterapia obejmuje wzmocnienie mięśni, które wspierają swoją rzepkę i kość udową, ścięgna i mięśnie czworogłowe, a jednocześnie wprowadzenie innych metod.

Co to jest rzepkowo Syndrome?

Zespół rzepkowo obejmuje zarówno swoją rzepkę (rzepki) i swoją kość uda (kość udowa). Twój rzepkę można przesunięte z kości udowej lub nie może być osłabienie mięśni uda (czworogłowe), stwierdza, American Academy of Family Physicians. Objawy obejmują mielenie lub skrzypienie dźwięki podczas zgiąć lub wyprostować nóg, ból z tyłu lub wokół rzepki i / lub kolana nie może posiadać swoją wagę.

Ćwiczenia rozciągające

Rozciągnąć mięsień czworogłowy uda. Wstać i trzymać się z tyłu twardym krześle. Podnieś swoje słabe nogi, jedną ręką uchwycić trzymać z kostki. Według Nismat.org, przynieść piętę, jak daleko do pośladków, jak możesz. Poczuj odcinek. Nie przesadzaj. Przytrzymać przez 30 sekund. Upewnij się, że nie przenieść z powrotem. Trzymaj kolana blisko siebie. Puścić nogę i niech powróci do podłogi. Zrelaksować. Powtarzać.

Czy ścięgno rozciąganie. Ćwiczenia fizyczne terapii zespołem rzepkowo-udowym, znany jako odcinek klasycznego biegacza, może być wykonane przez stały i twarzą do ściany. Według Nismat.org, zarówno mięśnie wzdłuż tyłu nóg może być rozciągnięta przez opierając się o ścianę. Używać rąk i przedramion do wsparcia. Przytrzymać przez 30 sekund. Zginać kolana lekko do drugiego odcinka. Przytrzymaj przez kolejne 30 sekund. Zrelaksować. Powtórzyć zarówno rozciąga pięć razy.

Ćwiczenia wzmacniające

Czy izometrii. Leżąc na kanapie lub łóżku, rozszerz swoje słabe nogi, dopóki nie jest proste. Napinaj mięśnie czworogłowe. Przytrzymaj przez 5 sekund. Zrelaksować. Powtarzać. Dokręcić łydek. Przytrzymaj przez 5 sekund. Zrelaksować. Powtarzać.

Czy proste wyciągi nóg. Wzmocnić mięsień czworogłowy uda leżąc płasko na plecach. Zginać nienaruszone nogę. Utrzymując swoją słabą nogę prosto, napinaj mięśnie ud. Podnieś nogę. Przytrzymać przez 3 sekundy. Niższe. Powtarzać.

Wzmocnić ścięgna. Siedząc w fotelu na kółkach, takie jak te znajdujące się w biurach, weź się po pokoju, stosując swoją słabą nogę. Czy to na płaskiej, twardej powierzchni, aby rozpocząć. Jak zwiększyć siłę mięśni, wykonaj to ćwiczenie na dywanie.

Inne formy fizykoterapii

Treat lodem. Umieść okłady z lodu lub lodu owinięte w ręcznik na tym terenie. Natychmiast zastosować lód po robi swoje ćwiczenia fizyczne terapii na zespół rzepkowo-udowym. Amerykańska Akademia Lekarzy Rodzinnych zaleca nie robić tego dłużej niż 20 minutowych. Wisienką pomaga wyeliminować ból i stan zapalny. Jeśli nie masz lodu dostępne opakowania mrożonych warzyw rade.

Podnieść i odpoczynku. Postawić nogę na słabą stos poduszek. Unieś nogi powyżej poziomu swojego serca, aby otrzymać maksymalne korzyści. Połóż połączenie przez około dwa dni.

Jak wielu Amerykanów Konfiskaty?

Według dr John Chang, zajęcia charakteryzuje się nagłe zmiany w świadomości i zachowań spowodowanych przez nieprawidłową aktywność mózgu. Drgawki są spowodowane przez nagły wzrost aktywności elektrycznej w mózgu. Wiele napady są pojedyncze wydarzenia i nie powtórzy, ale napady wielokrotnie doświadczają może nastąpić bez dostrzegalnego powodu. Doświadcza powtarzających napadów --- czy przyczyną jest zdefiniowana lub nie --- jest uważany padaczki. Doświadcza jednego zajęcia, jednak nie oznacza to, człowiek jest epilepsję.

Fakty

Wiele osób może wystąpić napad w pewnych okolicznościach. Według Epilepsy Foundation, prawie 10 procent Amerykanów ma zajęcia w pewnym momencie w ich życiu, i mogą wystąpić w każdym wieku. Powiedział, że jest to również okazało się, że dzieci są bardziej prawdopodobne niż inne grupy przeżyć atak. Padaczka Fundacja informuje, że 300 tysięcy ludzi ich pierwszy drgawki --- lub zajęcia --- każdego roku, z 120 tysięcy tych osób poniżej 18 roku życia pomiędzy 75,000 a 100,000 tych, którzy doświadczają ich pierwsze zajęcia są w wieku poniżej pięciu lat , a najbardziej prawdopodobną przyczyną jest gorączka. Około 200.000 przypadków padaczki lub wielokrotnych napadów, rozpoznaje się każdego roku, z najwyższym poziomem zachorowalności dla tych w wieku do lat dwóch, a w wieku powyżej 65 lat.

Rodzaje

Chociaż istnieje wiele różnych rodzajów napadów, wszystkie z nich są zazwyczaj klasyfikowane jako albo napady częściowe lub uogólnione napady padaczkowe. Napady częściowe charakteryzują się nieprawidłową aktywnością w określonych częściach mózgu, która pojawia się u dorosłych niż u dzieci. Został zgłoszony przez Narodowy Instytut Chorób Neurologicznych i Strokes, że 60 procent pacjentów z padaczką napadów częściowych doświadczenia.

Istnieją dwa główne rodzaje napadami --- proste i złożone. Podczas prostych napadów, nie ma utraty przytomności. Podczas napadów częściowych złożonych, to jest widoczne zmiany i utrata przytomności. Uogólnionych są drgawki, które dotyczą obu stronach mózgu i są uważane za bardziej surowe niż napadów częściowych. Istnieje wiele różnych rodzajów napadów uogólnionych, w tym napadów nieświadomości, napady toniczno-kloniczne, napady atonicznych i mioklonicznych, między innymi.

Efekty

Obszar mózgu, który jest dotknięte zajęcia traci zdolność do prawidłowego funkcjonowania i zamiast najprawdopodobniej reagować w sposób niekontrolowany. Na przykład, jeżeli obszar mózgu, który kontroluje swoje nogi ma zajęcie, Twoje nogi będą trząść niekontrolowanie. Jeśli, z drugiej strony, napadów wpływa cały mózg, cały korpus może drgać w sposób niekontrolowany. W zależności od rodzaju napadu osoba reaguje inaczej. Na przykład, niektóre drgawki można prowadzić w niczym więcej niż rzucający i brak reakcji. Technicznie każdy funkcją mózgu --- zapach, zapach, emocje lub wizji --- można indywidualnie dotknięte zajęcia, ale każdy nie zawsze będą dotyczyć.

Zapobieganie / Rozwiązanie

W większości przypadków, jeśli osoba doświadcza samotne zajęcie, że nie trzeba się na leczenie. Jeżeli jednak cierpi powtarzających drgawek, musi być leczenia padaczki. Leczenie w dużej mierze zależy od przyczyny napadów danej osoby; czasami polega na przeprowadzeniu zabiegu na powierzchni mózgu, podczas gdy w innych przypadkach wymaga przyjmowania leków dziennie. Ci, rozpoznano padaczkę lub innych zaburzeń napadowych najprawdopodobniej będzie przepisano leki przeciwdrgawkowe, które zapewnią, komórki nerwowe w mózgu wypalania w nieprawidłowy sposób. Jeśli lek jest regularnie, może pomóc kontrolować napady.

Rozważania

W większości przypadków przyczyną napadu wiadomo, co powoduje drgawki bardzo trudno zapobiec. Środki powinny zostać podjęte, aby uniknąć obrażeń głowy, co powoduje drgawki. Noszenie kasku podczas jazdy na rowerze lub innych aktywności fizycznej jest doskonałym pomysłem. Osoby powinny także unikać pijaństwa lub biorąc narkotyki, z których oba mogą powodować drgawki.

Patologia bólu neuropatycznego

Neuropatyczny ból pojawia się na skutek uszkodzenia lub choroby włókien nerwowych. Na ogół jest bardzo bolesne i bardzo trudne do wyleczenia. Ból neuropatyczny występuje w różnych formach, a może wynikać z uszkodzenia lub szkody centralnych regionach nerwowych lub nerwów obwodowych. Cięższych przypadkach może przyjmować właściwości Zespół regionalny zespół bólowy.

Ból nerwów obwodowych

Stany bolesne, które należą do tej kategorii są zazwyczaj podobne do choroby lub uszkodzenia nerwów obwodowych. Neuropatie obwodowe, które są często bolesne, to te spowodowane przez cukrzycę, zapalenie, związane z alkoholem niedoborów żywieniowych i nerwów uwięzienia.

Centralny neurogennego

Ośrodkowy ból oznacza ból, który jest wytwarzany w wyniku uszkodzenia centralnego substancji nerwowej (na przykład mózgu lub rdzenia kręgowego). Przykładowo, u pacjentów, u których uszkodzenia rdzenia kręgowego może być ciężkie bóle nerwów obszarów dostarczanych przez poniższe poziomie rdzenia kręgowego.

Zespół algodystroficzny

Zespół algodystroficzny to rzadkie zaburzenie kończyn charakteryzuje się szerokim ból (zwykle w ramię lub ręce, nogi lub stopy), obrzęk kończyn, koloru i temperatury zmiany w dotkniętych kończyn, osłabienie, zwyrodnienia i / lub nieprawidłowego rozwój skóry i paznokci zachodzi na obszarze zagrożonym. W większości przypadków występują po stosunkowo niewielkim urazem kości, tkanek miękkich i / lub nerwów. Uważa się, że wyniki bólu z zaburzeń współczulnego podziału systemu nerwowego, ale dokładnego mechanizmu został jeszcze wyjaśniony.

(Reference 3)

Objawy bólu neuropatycznego

Ból neuropatyczny często jest palenie, gryząc, ból, strzelanie lub przeszywający cechy. Ból jest często związana ze zwiększoną wrażliwość, a zwłaszcza na bolesne bodźce. Dodatkowo, osoby będą odczuwać ból w odpowiedzi na bodźce, które nie są zwykle bolesne. Mogą być także inne współistniejące deficytów neurologicznych.

Leczenie bólu neuropatycznego

Leczenie bólu neuropatycznego może być bardzo trudne i wymaga różnych podejść. Niektóre farmakologiczne możliwości leczenia bólu neuropatycznego obejmują leki przeciwpadaczkowe, leki przeciwdepresyjne, miejscowe środki przeciwbólowe, miejscowe środki znieczulające, leki antyarytmiczne i leki opioidowe. Elektryczna stymulacja nerwu (ów) związanego może być również wykorzystywane do leczenia bólu.

Jak wyeliminować ból neuropatyczny

Neuropatii jest stanem, w którym nerwy usterka peryferyjnego. Jest to najczęściej związane z cukrzycą, jednak można rozwijać alkoholu, narkotyków lub raka związanego z neuropatią, aby wymienić tylko kilka. Neuropatia może być bolesne, jak twoje obwodowych nerwów, które kontrolują swoje umiejętności ruchowe, czuciowe i autonomiczne nerwy są zaangażowane. Te nerwy połączyć mózg z rdzeniem kręgowym i wysyłać wiadomości do skóry, mięśni i narządów wewnętrznych; czasami te sygnały obejmować ból. Objawy neuropatii są, utrata czucia w nogach, rękach i nogach, które będą mieć wpływ na równowagę, ból i uczucie mrowienie w kończynach, męskiej impotencję, problemy urologiczne, zaparcia, nudności, zaburzenia mowy i nietolerancja ciepła. Istnieją różne zabiegi, leki i terapie, które mogą pomóc zmniejszyć, a czasem wyeliminować objawy bólu neuropatycznego.

Instrukcje

Eliminacja bólu związanego z neuropatią biorąc leki przepisane przez lekarza. Leki przeciwdepresyjne nie są podane do ludzi tylko z powodu depresji, że łagodzi nerwobóle, zgodnie z National Diabetes Information Clearing House. Przejąć przeciwbólowych ból licznik do kontroli łagodnego bólu neuropatycznego.

Łaty Użyj skóry, zastrzyki i kremy do kontrolowania bólu. Ból związany z neuropatią mogą być łagodzone w plastry i kremy, które są stosowane na skórę. Te kremy są dostępne przez lekarza i to krem ​​kapsaicyna, która jest wykonana z pieprzem cayenne i łatek lidokainy i zastrzyki. Wcierać krem ​​lub umieścić plaster na nogi, jak to jest zazwyczaj jednym z najbardziej bolesnych obszarów, gdy masz neuropatii.

kontroli cukrzycy w celu zmniejszenia objawów neuropatii, w tym ból nerwu. Jeść odpowiedniej diety cukrzycowej i śledzić insuliny, aby utrzymać poziom glukozy w granicach normy. Poprawić swoje zdrowie żywieniowe suplementów witaminy.

Ćwiczenia fizyczne lub inne leczenie zgodnie z zaleceniami lekarza, aby zwiększyć kontrolę i siłę mięśni, które może wyeliminować ból. Fizykoterapia i ćwiczenia mogą zwiększyć krążenie krwi i poprawić równowagę i wzmocnienie mięśni.

wyeliminować ból z pościel i koce na nogi w nocy za pomocą urządzenia o nazwie "łóżko kołyska" lub płyta kolana. Urządzenia te koce się podnieść, aby nie naciskać na bolesnych stopach.

Wskazówki

  • Przestać brać narkotyki i pić alkohol, jeśli masz narkotyków lub alkoholu neuropatii indukowanej. Najistotniejszą metodą leczenia w odwracaniu objawów neuropatii jest kontrolowanie lub ograniczanie, co powoduje jej. Nie będzie w stanie leczyć neuropatię alkoholu lub narkotyków, jeśli nadal pić lub ćpać.

Neuropatia leki

Neuropatia obwodowa zwykle objawia się drętwienie i ból rąk i stóp. Zwykle sygnał innym zaburzeniu u, ból związany z neuropatią obwodową jest często określany jako mrowienie lub pieczenie. Choć cukrzyca jest jedną z głównych przyczyn neuropatii, infekcji, urazów, toksyn i problemów metabolicznych, również może wywołać stan. Najczęściej, neuropatii mogą być leczone, jeśli stan bazowy traktowany jednak istnieją pewne terapie ukierunkowane na objawy oraz neuropatia.

Leczenie

Jeśli przyczyna neuropatii jest traktowany, drętwienie i ból będzie rozwiązać na własną rękę. Jednakże, lekarz może przepisać leki, aby pomóc w bólu związanego z neuropatią. Jeśli objawy są łagodne, over-the-counter leki, takie jak ibuprofen i naproksen są zwykle wystarczająco. Jeśli nie, lekarz może przepisać coś mocniejszego. Ważne jest, aby być ostrożnym, ponieważ niektóre z tych leków zawierają opiaty, które mogą być uzależniające. Ponadto, niektóre leki, przeznaczone do leczenia epilepsji, takich jak gabapentyna, topiramat i pregabaliny pomoc bólu. Leki te często mają efekty uboczne, takie jak zawroty głowy i senność.

Innych leków

Lekarz może także zaproponować stosowania poprawki z miejscowego środka znieczulającego lidokainy. Przez zastosowanie go do obszaru z najbardziej ból, te poprawki będą znieczulić obszar. Można użyć do trzech poprawek w ciągu dnia. Jedynym skutkiem ubocznym ludzi doświadczyło jest wysypka w miejscu plastra. Leki stosowane do zwalczania depresji, takich jak amitryptylina i nortryptylina również stosować u pacjentów z neuropatią. Poprzez wpływ na sposób Twój mózg i rdzeń kręgowy ból procesu, te leki zatrzymać objawy związane z neuropatią.

Domowe leki

Ważne jest, aby właściwie zadbać o swoje stopy, jeśli masz neuropatii. Jeśli nosisz obcisłe skarpety lub obcisłe buty, może to prowadzić do bardziej intensywnego bólu. Zgodnie z Mayo Clinic, zalecane są miękkie, luźne bawełniane skarpety i ocieplane buty. Ważne jest również, aby korzystać w celu kontroli poziomu cukru we krwi i pomaga zmniejszyć ból. Lekarze zalecają także, aby rzucić palenie, ponieważ ma negatywny wpływ na układ krążenia. Inne sposoby, aby uniknąć nasilenia neuropatii są masuje swoje ręce i nogi i unikanie zbytniego nacisku na łokciach i kolanach przez dłuższy czas.

Objawy Padaczka samoistna

Idiopatyczną padaczkę to grupa zaburzeń padaczkowych, które mają nieznane pochodzenie i nie może być wstecz do jakiejkolwiek pewnym obszarze mózgu, według CP Panayiotopoulos, MD, PhD, frcp. Napady nie mogą być wyjaśnione przez przyczyny. Jest to zespół, co oznacza, że ​​zbiór objawów lub podobnych rodzajów napadów. Istnieje kilka klasyfikacji napadów idiopatyczne.

Dzieciństwo Brak Padaczka

Dzieciństwo Brak Padaczka lub CAE, prezentuje się we wczesnym dzieciństwie, głównie w wieku od 4 do 8. Objawy występują dziecko może gapiących czarów i przerwami w nieświadomości. Objawy te mogą trwać tylko kilka sekund, ale mogą pojawić się setki razy w ciągu dnia, według dr Michael Wong z Washington University School of Medicine. Nie może być jakiś ruch w twarzy lub rąk, takich jak szybkim miganiem. Jednak przez cały czar, dziecko zazwyczaj pozostaje dość jeszcze. Po zajęciu, dziecko będzie mieć pamięć to dzieje. Koncentracja jest trudne do utrzymania dla tych dzieci, a niektórzy pacjenci mają upośledzone umiejętności uczenia się. Te z dzieciństwa napadów nieświadomości też mogą mieć inne zaburzenia napadowe, głównie uogólnionych napadów toniczno-klonicznych.

Młodzieńczą padaczką miokloniczną

Młodzieńczą padaczką miokloniczną lub JME, jest stanem, który może powstać z powodu Dzieciństwo napadów nieświadomości. Jest aktywny w dorosłych, a także u pacjentów młodych. Napady miokloniczne wpływu na pacjentów z tą chorobą. Napady Myolonic są krótkie, niekontrolowane ruchy podobny do wstrząsu dzieje się w ręce, nogi i tułowia, według dr Wong. Objawy te występują zwykle po przebudzeniu pacjentów w godzinach porannych. Na ogół określony przez całe życie i potraktowano leków.

Łagodny Rolandic Padaczka

Łagodny Rolandic Padaczka lub BRE jest również nazywany "łagodne dzieciństwo epilepsja z kolcami centralnych-skroniowej," Dr Wong pisze. Jest to jeden z niewielu zespołów idiopatyczne napadów, które faktycznie jest częściowe zajęcie. Oznacza to, że drgawki pochodzą zlokalizowanym obszarze mózgu. Warunek ten rozpoczyna się zazwyczaj w późnym dzieciństwie. Ten stan może wystąpić w czasie snu i obudzić pacjenta w górę. Napady ogniskowe objawy motoryczne, które dotyczy jednej strony twarzy i ręki lub nogi po tej samej stronie, jak zajęcie twarzy występuje.

Urządzenia wspomagające dla choroby Parkinsona

Urządzeń pomocniczych może pomóc ludziom, którzy mają choroby Parkinsona zarządzać ich objawów i pozostają ambulatoryjnych. Walcówka chodziki, laski i wagi specjalistyczne nadgarstek wszystko może ułatwić funkcjonowanie fizyczne.

Choroba Parkinsona

Choroba Parkinsona powoduje drżenie fizyczne, problemy równowagi i trudności z chodzeniem, powodując konieczność urządzeń wspomagających, zgodnie Parkinsona i Ruchu Disorders Center of Maryland.

Rolling Walkers

Chodziki walcówka pomóc pacjentom z chorobą Parkinsona przezwyciężyć problemy z utrzymaniem równowagi, aby mogli chodzić bezpiecznie. Koła umożliwiają pacjentowi, aby przesunąć do przodu bez ciągłego zmiany położenia balkonika.

Stepover Różdżka i inne Laski

Laski można dodać stabilności dla osób cierpiących na Parkinsona. Trzciny różdżki dosuw nazwie zawiera kolorowy znacznik w pobliżu jego bazy, pokazuje pacjentom jak wysoko podnosić nogi.

Ciężarki na nadgarstki

Pacjenci z chorobą Parkinsona wykazują drżenie rąk może czasami znaleźć ulgę w tym stanie przez zastosowanie wagi nadgarstka do dotkniętych kończyn, zmniejszenie drżenia do rozsądnego poziomu.

Odporność

Pomimo korzyści oferowanych przez urządzenia pomocnicze, pacjenci wielu Parkinsona odmówić lub oprzeć się na stosowanie takich urządzeń, dopóki nie mają dodatkową opcję, ponieważ nie chcą się reklamować postęp swojej choroby, według Centrum Badania neurologiczne.

Rodzaje sztifty dla Foot Kropla

Spadek stóp występuje, gdy osoba stara się podnieść przednią część stopy, ale nie może. Ci z kropli stóp zrekompensować albo tasowanie lub używając przesadnie windy, która przynosi stóp wyżej, co ułatwia nie przytrzasnąć palce na niczym. Z pozycji losowego ruchu morf zgięcie kolana podniesienia całej stopy z ziemi. To dziwne, nierówne chodzenie chód nazywa steppage chodu. Spadek stóp może rozwiązać na własną rękę; jednak urządzenia do udzielania pomocy są dostępne, aby zmniejszyć możliwość obrażeń. Leczenie początkowo skupia się na podstawowej choroby lub zaburzenia, ale za pomocą szyny stóp może być czasowe lub trwałe rozwiązanie.

Stała pozycja kostki szyny

Ta szyna, który waży tylko 10 uncji, jest idealnym rozwiązaniem dla pacjentów, spadek stóp. Jest to urządzenie, które umożliwia wspomagające u pacjentów z łagodną do umiarkowanej stopy spadku doświadczyć prawidłowe chodzenie. Stała pozycja ma kilka zalet. Jest unieruchamia nogę po kontuzji i można go używać tak długo, jak to konieczne do terapeutycznego funkcją powrotu do funkcji chodu.

Stała pozycja kostki szyna przywiązuje do wsparcia protetyczne łuku, zapewniając tym samym najwyższy poziom wsparcia funkcjonalnego. Pozwala to na zauważalną poprawę steppage chodu przy zachowaniu znacznie niższy profil niż stawu skokowego Orteza (AFO) szyn. Jednak dla osób świadomych mody nie jest dobra wiadomość tutaj. Szyny te kostki są w jednym kolorze - czarnym.

Stawu skokowego Orteza (AFO)

Innym częstym szyna kolana używane do spadku stóp jest orteza stawu skokowego (AFO). Jest to zwykle pooperacyjny montażu, ale jest skuteczny przy zabiegu chirurgicznym nie jest rozwiązaniem.

Celem w AFO jest zapewnienie stabilności podczas żadnego z trzech etapów Stepping: fazy stałego, huśtawka fazy albo ruch push-off, gdy opuszcza fazę stałego. Jeżeli stopa wytrzymują chwilowe ciśnienie podczas push-off, AFO może być pomocne urządzenie.

Jest to powszechnie stosuje się w przypadku AFO spadku stopy, w których wymagana jest sztywna lub półsztywna. AFO obsługuje tył podudzia i pasuje do buta. Jest to przydatne dla pacjentów po udarze mózgu, osoby z przewlekłym zaburzeń neurologicznych powodujących niestabilność lub spastyczność. Ten szczególny AFO jest wykonana z polipropylenu - silnego, tworzywa sztucznego-jak, który zmieści się do cięcia spowodowane.

Ukryte lub odsłonięte AFO

W niektórych przypadkach, ukryte wkładki do butów są pacjent musi przezwyciężyć trudności z chodzeniem, które wynika z spadku stóp. Jeśli kostka jest bardzo niestabilna, jednoczęściowy AFO szyna zapewnia najlepsze rozwiązanie. Ma kształt "L", który lekko przesuwa postawę i zmniejsza nacisk na ściągnięty nerwów.

Jeden element tworzy kąt 90 stopni na pięcie i wspiera plecy podudzia do punktu poniżej kolana, gdzie otacza nogę i zabezpiecza AFO. W przypadku, gdy forma pięty rozciąga się od spodu stopy, but zapewnia poprawnie.

Jak zmierzyć ReflexesOdruchy są szybkie ruchy, że Twój organizm w odpowiedzi na pewne rodzaje bodźców, bez świadomego kierunku. W zdrowej osoby, odruchy powinny być szybkie i zazwyczaj dość silny. Jeśli odruchy nie są obecne lub szczególnie wolno, lekarze muszą sprawdzić, czy istnieje głębsza przyczyna braku odruchowego działania.

Instrukcje

Watch oczy obiektu. Zwróć uwagę, jak duży uczniowie w jej oczach jest, gdy światła są włączone. Przyciemnić światła i niech oczy dostosować. Obserwować jej oczy, jak włączyć światła. Normalny odruch występuje, gdy uczniowie skurczyć się po świeci się ponownie.

Strike temat lekko z odruchu młotkiem tuż poniżej rzepki. Normalny odruch zostanie wykazane przez mimowolne szarpnięcia lub opuszcza w dolnej części nogi. To może być duży lub mały ruch. Brak ruchu w nodze może wskazywać na niewłaściwy punkt uderzenia z młotkiem, a nie brak odruchu. Pamiętaj, aby sprawdzić kilka razy, aby sprawdzić, czy odruch jest obecny, jeśli masz problemy z wykryciem jednego.

Zegnij ramię przedmiotu pod kątem prostym kciukiem wepchnięta do środka stawu ramienia po przeciwnej stronie łokcia. Kciuk powinien nacisnąć na ścięgna. Hit kciuk z młotkiem, aż pojawi się odruch.

Skok spód stopy pacjenta. Uważaj na reakcję w palucha do zapewnienia reflex działa prawidłowo. Starają się odwrócić uwagę przedmiot, jeśli pojawia się ona szczególnie drażliwy.

Wskazówki

  • Ktoś przeprowadzić testy odruchowe na Ciebie. Kiedy czujesz, jakie stanowisko powinna się odbyć albo uderzyło do wywołania odruchu odpowiedź na siebie, będzie bardziej dokładne, gdy szuka tych odpowiedzi w innych.

Jak zapobiec tchawicy

Tchawicy jest chorobą lub stanem, który ma wpływ na tchawicę i gardła. Stan akcji pewne objawy bakteriami Staphylococcus lub Strep, choć może to być znacznie bardziej zabójczy. Ci, którzy mają go w pierwszej chwili, że mogą one mieć na grypę, ponieważ mają one szorstkie gardła, gorączkę, a nawet bóle mięśni. Choć zaburzenia mogą być poważne, można zmniejszyć ryzyko rozwoju go i zmniejszyć ryzyko zachorowania. Aby zapobiec tchawicy należy stosować te same zasady można byłoby Staphylococcus.

Instrukcje

Myj ręce po skorzystaniu z toalety i przed jedzeniem, zwłaszcza jeśli byli w kontakcie z innymi ludźmi. Bakterie tchawicy może przenosić się z człowieka na człowieka przez skórę do kontaktu ze skórą, tak jak Strep lub infekcji Staph mógł.

Należy unikać wchodzenia w kontakt z raną innej osoby, cięcia lub zeskrobać. Zawsze należy nosić gumowe lub lateksowe rękawiczki, gdy dotykając otwartą ranę. Nawet jeśli nie masz ranę na dłoni, można odebrać bakterie z innej osoby, w ten sposób.

obejmuje wszystkie otwarte rany lub rany na ciele z bandażem i używać krem antyseptyczny. Dzięki temu szanse na łapanie bakterii od innej osoby. Wystarczy dotknięcie innej osoby lub potrząsając rękę z otwartej rany na ciele może prowadzić do bakterii wchodzących ciała.

Użyj własne ręczniki, odzież, środki higieny osobistej, a wszystko, co dotyka skóry zamiast dzielić je z drugą osobą. Bakterie mogą nadal żyć na obiekty nieożywione dla godzin po poruszają się od innej osoby.

Czyste ubrania i ręczniki w gorącej wodzie z użyciem detergentu. Jeśli ktoś z domowników cierpi z tchawicy bakterie problemów, natychmiast umyć ręce po oddanie ubrania w wodzie. Zmniejsza to szanse na łapanie bakterii od kogoś innego.

Wskazówki

  • Jeśli nie mamy dostępu do dobrej starej mydłem, myć ręce środek odkażający stronie. To zabija większość bakterii można mieć na rękach.
  • Nie pije lub podziel filiżankę lub kawałek srebra z innej osoby. Bakterie mogą łatwo wprowadzić swoje ciało z nich.

Może siedzi przy komputerze zbyt długo Bo ściągniętym nerwem?

Zbyt długo siedzi przy biurku może powodować wiele problemów, pleców i ramion, w tym ściągniętym nerwem. Krzywa naturalny wewnątrz dolnej tylnej może wyprostować lub krzywa na zewnątrz, gdy się siedzi i pracy na komputerze, zwiększając presję na swoich dysków kręgosłupa. Zwiększenie ciśnienia może po pewnym czasie powodować płyty pogorszeniu i wystają nienormalnie - która często jest nazywana przepukliny lub pęknięciu płyty. Kiedy tak się dzieje, pęknięta płyta może szczypta nerwów jak wygina kręgosłup.

Tarcze lędźwiowe

Kręgosłup jest jedną z części ciała najbardziej narażone na stresy siedzi przy komputerze. Kręgosłup składa się z 33 kręgów kości. Klocki z gąbczastej tkanki chrzęstnej, zwane dyski lędźwiowe, oddzielne kręgi i utrzymać prawidłową pionowe odstępy między nimi. Rewers skrzywienie kręgosłupa stawia dwa lub trzy razy większą presję na dyskach niż w przypadku stali.

Radikulopatia

Nazwa naukowa na zaciśniętych nerwu spowodowanego przepuklina dysku jest radikulopatia. Typowe objawy radikulopatii m.in. fotografowania bóle w dół nogi. Kolejny warunek, zwany zwężenie kanału kręgowego może być spowodowane przez zwężenie otworu nerwu wokół przewodu spiralnego. Powoduje to objawy podobne do ściśniętej wzrokowego.

Zespół cieśni nadgarstka

Użytkownicy komputerów zazwyczaj nie tylko siedzieć przy komputerze. Wykonują powtarzające się ruchy rąk, takich jak pisanie na klawiaturze lub kliknąć myszką. Jeśli idą na zbyt długo, ruchy te mogą uciskać nerw, który biegnie przez więzadła nadgarstka w nadgarstku. To z kolei może powodować zaburzenia nerwów znany jako zespół cieśni nadgarstka, która charakteryzuje się bólem, drętwienie i mrowienie w palcach.

Płyty szyjki macicy

Zwyrodnienie dysków szyjnych w szyi może również powodować ściągniętym nerwem. Objawy ściągniętym nerwu szyi są bardzo podobne do tych z zespołem cieśni nadgarstka. Ale drętwienie, mrowienie lub ból zazwyczaj rozpoczyna się w szyję i może udać się do barku, ramienia i palców, w zależności od tego, jak poważnie nerw jest ściągnięty.

Jakie są przyczyny sztywny kark?

Większość osób, które doświadczyły sztywny kark w pewnym momencie w ich życiu. Jednak, to zwykle trwa tylko dzień lub dwa przed pójściem dalej. Dla niektórych jednak, sztywność karku może być przewlekłą, która ogranicza mobilność i sprawia, że ​​trudno wykonać codzienne zadania. Jednak zanim można się na leczenie, ważne jest, aby znać różne przyczyny sztywność karku i określić, czy wymagają pomocy medycznej.

Spanie Nieprawidłowo

Samo spanie w obcym położeniu może spowodować szyi być sztywny po przebudzeniu. Skurcz mięśni może się w, lub może po prostu męczy mięśnie trochę. Korzystanie poduszkę, która jest albo zbyt obszerne, zbyt płaska lub nie wspiera wystarczająco może również przyczynić się do tego problemu. Śpi gdzieś obok łóżka jest również czynnikiem sztywność karku.

Głowy wystające

Trzymając głowę pod dziwnym kątem cały dzień z pewnością może przyczynić się do sztywności karku. Na przykład, jeśli siedzisz przy komputerze cały czas, będziesz prawdopodobnie wystawać głową naprzód, umieszczając nadmierne obciążenie na szyi. Słaba postawa może również przyczynić się do tego, co można rozmawiać przez telefon przez cały dzień, z słuchawki wciśnięty między ramieniem a uchem. Nawet w czasie przestoju można usiąść w pozycji, która powoduje sztywność karku, jak czytanie w łóżku z głową wygięte w kierunku klatki piersiowej.

Zapalenie opon mózgowych

Obecnie, zapalenie opon mózgowych jest bardzo rzadkie i mało prawdopodobne, aby przyczyną Twojej sztywność karku, ale ważne jest, aby wiedzieć, choroba ta jest możliwa przyczyna. Jeśli przyszedł na sztywność karku z gorączką i bólem głowy naprawdę zły, może chcesz zobaczyć się z lekarzem.

Whiplash

Jeśli były w wypadku samochodowym niedawno, może ponieśli kręgów szyjnych, które mogą powodować sztywność karku, zwłaszcza dzień lub dwa w następstwie wypadku.

Przeziębienia lub grypy Objawy

Jeśli masz katar, grypę lub infekcję zatok, można skończyć z sztywność karku. Ludzie mają tendencję do utrzymywania ciała inaczej niż normalnie, gdy są chore, co oznacza, sztywny i ból szyi jest bardziej prawdopodobne.

Stres

Stres może powodować różnego rodzaju uszkodzenia ciała, ale może być bezpośrednio odczuwalne w sposób trzymania napięcia w organizmie. Szyi, ramion i pleców są wszystkie podstawowe lokalizacje mięśnie napięte i obolałe. I najczęściej, napięte i obolałe mięśnie mają tendencję do usztywniania się w czasie.

Ból i sztywność karku Objawy

Sztywny ból szyi można przypisać niczego od skurcze mięśni do obrażeń poważnych schorzeń. Ból szyi może również powodować ból promieniujący, o którym mowa lub w innych obszarach. Bez względu na to, sztywny ból szyi i związane z nią objawy nigdy nie powinny być ignorowane.

Najczęstsze przyczyny sztywność karku

Neck naprężenia, skurcze i stres są częstymi przyczynami sztywność karku. Szczepy szyi, które są ciągnięcie lub zerwania mięśni, może wystąpić z bycia w niewygodnej pozycji przez dłuższy okres lub z nadużywania. Powstałe skurcze wtedy zazwyczaj powodować ból szyi. Stres odgrywa również rolę w przedłużonym napięcie może powodować sztywność karku.

Sztywny kark przed urazami

Uraz okolicy szyi może również powodować ból. Whiplash lub upadek może spowodować szkody dla mięśni szyi i więzadeł i spowodować nagły, silny ból szyi. Urazy rdzenia kręgowego w okolicy szyi, w tym takie rzeczy jak dyslokacji, złamania, zapalenia stawów i dysków problemów, może także powodować ból.

Poważne Przyczyny sztywność karku

Inne bardziej poważne problemy zdrowotne mogą powodować sztywność karku, takich jak grypa czy zapalenie opon mózgowych, poważnej infekcji bakteryjnej lub wirusowej, mająca wpływ na opony mózgowe. lub tkanki otaczające mózg i rdzeń kręgowy. Zawał serca może także powodować nagły ból szyi.

Najczęstsze objawy sztywny kark

Objawy sztywność karku może wahać się od nudnego, dokuczliwy ból do szczelności do nagłego, ostrego bólu i drętwienie i mrowienie. Ale ból sztywność karku, nie ogranicza się do szyi. Szczelność i skurcze w okolicy szyi może powodować ból promieniujący do ramion, klatki piersiowej i ramion, lub nawet do głowy. Uszkodzenie kręgosłupa z dysku wybrzuszenia lub zmiany artretyczne może powodować nerwów szyi zostać ściśnięte. Może to spowodować, promieniującego lub określoną bólu, który polega na tym filcu w innym miejscu, z dala od źródła.

Poważne objawy sztywność karku

Sztywny ból szyi od nagłych chorób lub zdrowia może również towarzyszyć nudności, wymioty, silne bóle głowy, zawroty głowy, gorączka i ogólne bóle mięśni. Utrata kontroli ruchu lub mięśni, utratę czucia lub utratę kontroli pęcherza lub jelita może również wystąpić, co wskazuje na bardziej poważny problem. Ból szyi w połączeniu z innymi objawami, lub w wyniku urazu, wymaga natychmiastowej pomocy medycznej, aby uniknąć dalszych komplikacji lub choroby.

Leczenie sztywność karku

Leczenie sztywność karku zależy od przyczyny. Szczelność lub skurcze od niewygodnych pozycjach lub stresu, na przykład, może być zwolniony przez typowo pozycji regulacji, delikatne rozciąganie i stosowanie lodu lub ciepła. Sztywny ból szyi z powodu urazu lub bólu wraz z innymi objawami może być oznaką zagrożenia życia i powinny być sprawdzane przez wykwalifikowanego pracownika medycznego.

Rolfing dla chronicznego bólu szyi

Dr Ida Pauline Rolf była niezwykła chemia biologiczna, którzy, na karierze, która rozciągała się od 1920 do 1970 roku, opracował metodologię pomaga ci w bólu i przewlekle wyłączone. Integracja strukturalna traktuje ludzkie ciało jako sieć połączonych tkanek, a nie jako zbiór niezależnych elementów. Studiując i korygowania jak systemy danej pracy z ciałem, praktycy Rolf osiągnąć znakomite wyniki.

Poszukiwanie źródeł Neck Pain

Dla praktyków Rolf, pierwszym krokiem w leczeniu bólu i dyskomfortu jest badanie postawy i ruchu pacjenta. Rolfing skierowany wszystkie części ciała, gdzie tkanki łącznej powstrzymać lub holownika na siebie jako ruchów pacjenta. W wielu przypadkach źródłem bólu pacjenta może być daleko od miejsca bólu, który jest filcem. W przypadku bólu szyi, na przykład, problem może leżeć w plecy, szczęki, klatki piersiowej i ramion. Pracitioners Rolf często pytają pacjenta stać, chodzić i rozciągnąć tak, lekarz może ocenić, jak tkanki interakcji. Fotografie mogą być podejmowane, aby pomóc lekarz bezpośredniego traktowania nad ciągu kilku dni lub tygodni.

Leczenia bólu i zwiększenie mobilności

Istnieje kilka metod, które lekarze Rolf używają do rozbicia grup tkanek, które są ograniczające lub powstrzymujących się nawzajem. Jednym powszechnie stosowanym sposobem jest odprężenie grupy mięśni, następnie docisnąć do punktu, w którym tkanka jest niewłaściwie cementowe, a następnie, aby pacjent przesuwania dokonane grupy mięśni. To skutecznie pomaga oddzielić grupy tkanek więc mogą przesuwać się niezależnie. W rejonie szyi może oznaczać konieczność pacjenta obracać głowicę jako ciśnienie przykłada się do tkanki lub powięzi, znajduje się w regionie obojczyk. Gdy pacjent obraca głowę tkanki wymagane dla tego ruchu jest oddzielona od tych, które nie muszą się poruszać.

Ciepła od praktyków ręce, ciśnienie z palców, a czasem cięższej i szerszej szerokości łokci, wszystkie są używane namówić do tkanek organizmu do prawidłowego funkcjonowania.
Jak pacjent przechodzi przez serię ruchów mających na celu ujawnić ograniczonej sprawności ruchowej lub odkrywania ruchów, które powodują ból, lekarz Rolf dokładnie reguluje i tkanki komunikatów łącznej celu maksymalnego bezbolesne ruchu.

Bilans Przywracanie

Jak każdy, kto kiedykolwiek miał kontuzję wie, ciało dostosowuje się do ochrony obszaru rannych. Może to stworzyć nowe urazy. Rolfing plecy, nogi i ramiona pacjenta cierpiącego na ból szyi jest wspólne miejsce. Celem jest, aby zapewnić, że organizm jako system działa poprawnie.

Infekcje, które powodują ból szyi

Ból szyi jest z pewnością niewygodne, bez względu na przyczynę. Niestety, większość ludzi nie zdaje sobie sprawy, że ból szyi może być spowodowane warunkami innymi niż te, które wpływają na mięśnie. Ból szyi może być objawem poważnego schorzenia lub zakażenia, a jeśli to nie jest zaburzeniem prawidłowo zdiagnozowane i leczone, mogą prowadzić do znaczących komplikacji, a nawet śmierci.

Chłonnych

Chłonnych to słowo używane do opisania infekcji, która atakuje węzły chłonne. Choroby atakujące kanałów chłonne są dalej lymphagitis. Zapalenie węzłów chłonnych jest zwykle spowodowane przez wirusa lub bakterii i może lub nie może być objawem innej choroby podstawowej, takich jak odra, dżumy, chłoniaka Hodgkina, sarkoidoza i AIDS.

Chłonnych wywołuje sweling węzłów chłonnych, z których wiele znajduje się w szyjce. Osobnika cierpiącego na tę chorobę doznają umiarkowany ból szyi, aż zacznie się usunąć zakażenie i obrzęk węzłów chłonnych spada.

Reumatoidalne zapalenie stawów

Reumatoidalne zapalenie stawów jest chorobą autoimmunologiczną, w której układ odpornościowy atakuje się, zwłaszcza na wszystkich stawów w ciele, które zawierają płyn maziowy. Wszystkie połączenia szyjki zawierają płyn maziowy, a problemem jest to, że pęcznienie spowodowane reumatoidalne flareup umieści nadmiernego nacisku na rdzenia kręgowego i pnia mózgu.

W przypadku leczenia reumatoidalnego zapalenia stawów, zwykle będziesz czuć ból lub sztywność w szyi podczas flareup ze względu na obrzęk stawów. Jak twój choroba postępuje i błony maziowej stawów są zniszczone, poczujesz ból w bardziej spójny sposób, jak kręgi w szyi stać się niestabilny.

Carotidynia

Carotidynia to stan chorobowy, który powoduje, że tętnice szyjne i gałęzie płynących do i od nich w celu rozszerzenia lub pęcznieje. W wielu przypadkach obrzęk spowodowany przez zakażenia wirusowe, ale mogą być także powodowane przez nie arterioscleroris lub identyfikację przyczyny.

Jeśli masz carotidynia, poczujesz czułość w pobliżu tętnicy szyjnej (w pobliżu strefy na głowie, gdzie dotknąć świątynie), bóle głowy i znaczny ból szyi. Stan, czasami określanych również jako dolna pół głowy lub migreny kosmetyczna może powodować bóle nie tylko w szyjce, ale w dolnej szczęce, jak również.

Mononukleoza

Wraz ze zmęczenia, ból szyi sztywne lub jest bardzo częstym objawem infekcji wirusowej znanej jako mononukleoza. Jeśli masz mononukleozę, można zauważyć, że węzły chłonne w szyi są spuchnięte i powiększony. Z tego powodu obrzęku, szyi staną się ból i trudno się poruszać. Ból odejdzie jak infekcja zaczyna się wyczyścić, ale w wielu przypadkach, to trwa około sześciu do ośmiu tygodni, aby całkowicie odzyskać.

Zapalenie opon mózgowych

Bakteryjne zapalenie opon mózgowych jest poważnym stanem chorobowym zainfekowanie opony mózgowe obejmujące mózg i rdzeń kręgowy. Objawy zapalenia opon mózgowych często, że są mylone z grypą, w tym gorączkę, bóle głowy, zmęczenie mięśni, dreszcze, nudności i wymioty.

Jednym z najbardziej znaczących objawów, jednak sztywność karku. Pacjenci z zapaleniem opon mózgowych mają tyle bólu i sztywności, że nie można przenieść na szyi z boku na bok i, w wielu przypadkach, nie mogą nawet obniżyć swoje podbródki do piersi. Należy natychmiast zwrócić uwagę na świadczeniodawcę, jeśli masz sztywne, bolesne szyi, szczególnie w połączeniu z dowolnym z powyższych objawów.

Ćwiczenia na kręgosłup szyjny

Twój kręgosłup szyjny rozciąga się od podstawy szyi w dół siedem kręgów. Jeśli jest to skompresowane lub overextended, można odczuwać ból w karku lub doświadczenie bólów głowy. Specjalne ćwiczenia znane jako Dead Bug i Skierowane w dół Dog pomaga wykonywać kręgosłup szyjny i złagodzić ból.

Martwy Bug

To o wdzięcznej nazwie ćwiczenia nazywane jest "martwy błąd", ponieważ przypomina wkrótce być zmarłego owada. Zacznij od leżącej na plecach. Unieś nogi aż uda są skierowane w górę i dolnej nogi są równoległe do podłogi. Unieś ramiona być prostopadła do podłogi, jak również. Plecy powinny być w pozycji "neutralnej", gdzie niższe lędźwiowego jest płasko na ziemi. Jeśli potrzebujesz dodatkowego wsparcia, umieścić mały ręcznik pod swoimi nasycić lub w małych pleców.

Utrzymując łokcie prosto, zegnij prawą rękę z powrotem, dopóki nie jest na poziomie głowy i zabrać lewe kolano do klatki piersiowej. Jednocześnie, zegnij lewą rękę w dół i opuść prawą stopę do około sześciu cali od ziemi. Naprzemienne ruchy (prawa ręka w dół / lewą nogę i lewą rękę w górę / w dół, prawa noga), a następnie powrót do pozycji wyjściowej. Powtórzyć tę sekwencję 10 razy, aby zakończyć zestaw. Upewnić się, że nie zginać kolana i plecy pozostaje neutralna podczas wykonywania powtórzeń.

Skierowane w dół Dog

Skierowane w dół Dog jest joga stanowi, że pomaga wydłużać kręgosłup szyjny. Zacząć od uzyskania na rękach i kolanach, zapewniając, że twoje ręce są pod ramiona i nogi są nieco poza biodrach. Z dłońmi płasko na podłodze, przesunięcie tułowia do tyłu, aż twoje pośladki są na piętach. Twoje ramiona powinny zostać rozszerzone pod kątem 45 stopni. Weź kilka głębokich oddechów, a następnie umieścić piłki z palcami na podłodze. Powoli rozszerzyć swoje nogi tak, że miednica i pośladki są skierowane ku górze, tworząc prostą od tułowia i ramiona. Rzuć głowę i skupić wzrok między nogi i utrzymać głęboki oddech. Utrzymaj tę pozycję przez 60 sekund, a następnie powrót do pozycji wyjściowej. Weź głęboki oddech, a następnie powtórzyć co najmniej trzy razy.

Domowe Torby termiczne

Dokonywanie domowe torby ciepła jest łatwiejsze niż myślisz. I mogą być wykorzystane, aby pocieszyć ściągnięte mięśnie lub ściągnięty nerwów, a także po prostu ogrzewając nogi z chłodem zimy; Torba ciepła może zrobić to wszystko lepiej. Torby ciepła również wspaniałe prezenty na urodziny czy Boże Narodzenie. Mogą być wykonane za mniej niż 5 dolarów, a możesz być pewien, że będzie się przyzwyczaić w kółko.

Materiały

Trzeba będzie ręcznie, kuchnię lub ręcznik (można też użyć grubej bawełny lub flaneli materiał i kształtować ją w każdym razie, że chcesz - na przykład, aby przejść na szyi), nożyczki do szycia, maszyny do szycia, jeden worek lub 3 1/2 szklanki naturalnym lub długoziarnistego ryżu (nie używać minut, lub głęboko gotowania ryżu, bo będzie palić). Jeśli masz zamiar dać worek ciepło jako dar, należy rozważyć użycie ciemny jednolity kolor, tak, że będzie to ukryć brud, ponieważ będzie przyzwyczaić się wiele. Stawiać wszystko na czystej, stabilnej powierzchni i ustawić maszynę do szycia.

Dokonywanie Bag

Od ręcznik zazwyczaj wygląda tak samo z obu stron, to nie ma znaczenia to, co można użyć jako boczne wewnątrz. Jeśli ręcznik ma jednostronny wzór, to wzór skierowaną do góry tak, że jest widoczne. Złożyć ręcznik na pół wzdłuż. Korzystanie szpilki prosto, PIN razem jeden koniec i otwarty bok ręcznik. Szyć ręcznik tak, że wszystko masz w lewo jest jeden otwór na górze. Obrócić ręcznik wewnątrz tak, że szwy są teraz w środku. Napełnić woreczek z ryżu. Nie wypełnić worek pełen bo chcesz go mieć trochę dać - to sprawi, że łatwo złożyć i zginać do ciała. Gdy ryż jest w środku, rozkładana góry kończy wewnątrz, przypiąć je razem, aby pomóc utrzymać kształt i szyć zamknięte.

Inne składniki

Można również użyć składników, takich jak jąder siemienia lnianego, pszenicy i kukurydzy. Dodaj zapachy, takie jak lawenda, mięta czy róża. Kiedy te worki są ogrzewane, będą pachnie tylko z ryżu i kukurydzy; to nawet sprawić, że głodny.
Do ogrzania torebki ciepła, umieścić w kuchence mikrofalowej przez dwie do trzech minut.