Digidexo.com

Terapia Światłem dla urazów mięśni

Terapia światłem jest jedną z najnowszych metod stosowanych do leczenia urazów układu mięśniowo-szkieletowego w 2009 roku jest popularny, ponieważ okazał się skuteczny na leczenie różnych urazów w wyniku wypadków, urazów sportowych i zaburzeń układu nawet nerwowego. Jest nieinwazyjne jak większość metod chirurgicznych i większość ludzi nie doświadcza chorych skutki uboczne terapii światłem lasera.

Cel

Światło laserów emitując fotonów funkcją elektronicznych na powierzchni skóry. Nasze komórki pochłaniają tę energię i zachęca, aby uzdrowić ciało naturalnie. Nie jest to przypadek z procedur chirurgicznych. Ciało może negatywnie reagować na dzieje pod nóż, a wynik nie jest pewny. Terapia światłem stymuluje Złamanie mięśni poprzez zwiększenie przepływu krwi w miejscu uszkodzenia. Ten naturalny proces gojenia jest zazwyczaj preferowane przez większość pacjentów do zabiegu lub uzależniających leków przeciwbólowych.

Wyniki

Zapalenie mięśni i stawów, a także obrzęk wokół mięśni szkody staunched po sesji laseroterapii. Lasery te tylko używać światła; Terapia nie ciepło lub zimno jest zaangażowany. Energetyczny emitowany będzie do krwi w kierunku uszkodzenia, co może spowodować niewielki uczucie mrowienia na skórze. Jest to całkowicie normalne i zmniejsza uczucie po zabiegu jest skończona. Innym produktem ubocznym terapii laserowej jest produkcja serotoniny, która pomaga wzmocnić poczucie dobrobytu.

Korzyści

Korzyści wynikające z zastosowania światła laserowego leczenia urazów układu mięśniowo-szkieletowego uzdrowić znacznie przewyższają wady. Po pierwsze, procedura ta jest całkowicie nieinwazyjny. Nie ma ryzyka uszkodzenia nerwów lub prawdopodobieństwa przypadkowego uszkodzenia. Zwiększone krążenie krwi w miejscu uszkodzenia jest sprawdzony promować naturalne właściwości lecznicze organizmu. Ilość bólu czuł podczas i po Laserowe leczenie jest bardzo niska i terapia światłem pomaga leczyć bólu spowodowanego przez obrażenia.

Ponieważ procedura jest zatwierdzony przez FDA, łatwo jest znaleźć miejsce, które oferuje usługi światła terapii. Wiele klinik i zaplecze odnowy biologicznej w całym kraju mają tę formę terapii w ich dyspozycji.

Częstotliwość

Wielu pacjentów czuje się lepiej po jednym zabiegu światła. Jednakże, w zależności od ciężkości obrażeń, to może być konieczne do poddania kilka zabiegów. Terapia laserowa jest bardzo łagodny sposób leczenia i około 10 do 12 sesje są potrzebne dla optymalnego odzyskiwania.