Digidexo.com

Narkotyki kortyzol

Jak uzyskać Płodność narkotyków

Być może już próbuje począć dziecko od ponad roku bez powodzenia. A może jesteś po 35, a nie stara się zajść w ciążę przez ponad sześć miesięcy. Tak czy inaczej, uważasz, że nadszedł czas, aby uzyskać pomoc medyczną z procesu poczęcia aż leków na płodność. Leki na płodność są tabletki lub zastrzyki, które stymulują gruczoły w mózgu odpowiedzialne za rozwój hormonów, które regulują owulację. Leki są nastawione na pomoc put kobiety, owulacja nieregularnie lub rzadko regularnego cyklu. Leki te mogą być stosowane samodzielnie lub w połączeniu z innymi formami technik wspomaganego rozrodu, takich jak inseminacji lub zapłodnienia in vitro.

Instrukcje

Złóż wizytę u lekarza. Lekarz powinien być endokrynologa lub ginekologa, który ma doświadczenie w radzeniu sobie z problemami z płodnością. Lekarz może ocenić, czy cię naprawdę potrzebują leków na płodność i jakiego rodzaju leków na płodność będzie odpowiedni dla Ciebie.

uzyskać receptę na leki płodności z lekarzem. Chociaż jest możliwe, aby uzyskać leki na płodność bez recepty, lepiej je zakupić z nich. Na receptę, będziesz wiedzieć, że pacjent otrzymuje prawidłową lek w odpowiedniej dawce (również patrz ostrzeżenia poniżej).

Sprzedam leki na płodność. Płodność narkotyków są dostępne w większości aptek. Dostępne za pośrednictwem aptek, z których niektóre mają bardzo konkurencyjne ceny są też. Jako leki na płodność mogą być bardzo drogie, warto rozejrzeć się za dobrą ofertę --but również upewnić się, że apteka jest godna zaufania.

Wskazówki

  • Płodność narkotyków może powodować działania niepożądane, od łagodnego do ciężkiego. Mogą to być bóle głowy, nudności, wzdęcia, zaburzenia widzenia, ból brzucha, duszność i hiperstymulacji jajników. Zawsze należy używać leków na płodność pod nadzorem lekarza. Lekarz prawdopodobnie będzie monitorować pacjenta w całym toku leku, aby upewnić się, że lek działa sposób jest on przeznaczony do i że wszelkie skutki uboczne są minimalizowane. Stosowanie leków na płodność może również zwiększać ryzyko zajścia w ciążę z wieloma dziećmi, które mogą doprowadzić do ciąży wysokiego ryzyka.

Jak jest kortyzol transportowane w krwi?

Wydzielanie

Wydzielanym przez korę nadnerczy, co jest dławik umieszczony w górnej ludzkiej nerki, hormon kortyzol odgrywa istotną rolę dla przygotowania ciała do reagowania na sytuacje stresowe. Część klasy hormonów znanych jako kortykosteroidy, kortyzol pochodzi z cząsteczki cholesterolu, zarówno hydrofobowe i nierozpuszczalne w wodzie.

W chwilach stresu, przysadki mózgowej w mózgu wydziela adrenokortykotropiną (ACTH) do krwiobiegu. Gdy ACTH dochodzi do komórek kory nadnerczy jest, to wiąże się z receptorami na ich szczególne wywoła zwiększoną produkcję cząsteczek kortyzolu. Po zakończeniu hydrofobowe cząsteczki kortyzolu łatwo przejść przez błony komórkowe do wnętrza kapilar i strumienia krwi.

Transcortin (dosłownie "globuliny wiążącej kortykosteroidy")

Transcortin lub "CBG" jest białkiem występującym w osoczu krwi, który wiąże się do około 75 procent kortyzolu w obiegu. W wiązaniu kortyzolu, CBG unieszkodliwia go --- pomaga regulować natychmiastowe efekty hormonu w sprawie glukozy, tłuszczu i białek w organizmie. CBG pozwala również lepiej rozpuszczają kortyzolu we krwi na bazie wody, jak to jest pompowany przez układ naczyniowy.

W tym czasie, większość resztek kortyzolu wiąże się z albuminą, wspólną białka w krwi, która także dezaktywuje hormon zapewniając jednocześnie, że rozpuszczają się w wodzie.

Bezpłatne Frakcja kortyzolu

Zawierające mniej więcej 5 procent wszystkich kortyzol wydzielany, wolnej frakcji kortyzolu jest nierozpuszczone, niezwiązany i aktywne chemicznie. Krąży w krwi swobodnie. Gdy wejdzie w kontakt ze szczególnym kortyzolu z receptorem na komórkach jelita i wątroby (poprzez włosowatych), to powoduje ponowne wchłanianie sodu i potasu, a także rozkład glikogenu w glukozę, odpowiednio.

Dlaczego kobiety korzystają Płodność Narkotyki?

Kobiety używają narkotyków płodności, aby poprawić swoje szanse na uzyskanie ciąży. Większość kobiet ma leków na płodność zachęcić owulacji, czas cyklu kobiety, kiedy jest w stanie zajść w ciążę. W niektórych przypadkach jednak, leki na płodność może być stosowany do spowolnienia owulacji lub przedłużeniu drugiej połowy cyklu kobiecego.

Produce jajkiem

Wiele kobiet brać leki na płodność, aby pomóc ich ciała produkują zdrowe jaja, jak nie wszystkie kobiety produkują jajka co miesiąc. Jest to tak zwany cykl owulacji. Clomid i Serophene, dwa z wiodących leków na płodność, praca przez stymulowanie hormonów w mózgu. Hormony te wspierają rozwój i uwalniania jednego lub większej liczby jaj z jajników. Z jaja obecny, kobieta ma większe szanse na zajście w ciążę.

Aby zachęcić do owulacji

Leki na płodność mogą być podejmowane również zachęcić owulacji. Według owulacji-calculator.com, średni cykl menstruacyjny kobiety jest 28 dni, ale większość kobiet ma cykle, które trwają od 24 do 35 dni. Niektóre kobiety jednak tylko owulacja raz na dwa lub trzy miesiące. Nie są one konieczności cykli bezowulacyjnych; Właśnie trwa ich cykle znacznie dłużej niż zwykle. Cykle mogą być również nieregularne, trwające 28 dni jeden miesiąc i 44 następnie, na przykład. Niektóre leki na płodność mogą wieczór cyklu kobiety lub poprzez zachęcanie jej ciało, aby zakończyć cykl w ramach normalnego czasu. Clomid i Serophene są dwa z najczęstszych leków na płodność w tym niepłodności kwestii, jak również.

Stłumić owulacji

Jeżeli planowane jest kobieta w przypadkach zapłodnienia in vitro lub innego wspomaganego sposobu odtwarzania, może być konieczne powstrzymanie jej owulacji. Na przykład, jeśli kobieta ma się owulacja, ale nie będzie w stanie uczestniczyć w spotkanie, aby ją dojrzeć jaj zebranych, że można umieścić na leki do czasowego zahamowania owulacji. Jaja mogą być zbierane kilka dni później. Ten rodzaj leku może być również stosowany w przypadku pary próbuje wyobrazić zostanie oddzielony (w związku z pracą czy z innych powodów) podczas normalnej kobiecej czasie owulacji. Przykładem leku płodności, która spowalnia owulacji jest Lupron.

Na wydłużenie fazy lutealnej

Leki na płodność są brane również spowolnić drugą połowę cyklu kobiety, zwane fazy lutealnej. Według owulacji calculator.com, druga połowa cyklu jest, gdy jajko, jeśli zapłodnieniu przemieszcza się jajowody do macicy. Stamtąd osadza się do błony śluzowej macicy, która jest normalnie rzucić, gdy nie urodzajne jaj występuje. Powoduje to okres kobiety. Fazy ​​lutealnej trwa zazwyczaj 14 dni prawie wszystkich kobiet. Jeśli kobieta dostaje jej okres przed tym momencie, jaj nie miała wystarczająco dużo czasu na implantem i wysyłać sygnał dla organizmu, aby nie rzucić podszewki. Dla kobiet, które miesiączkować przed 14 dni po owulacji, płodności narkotyków może pomóc spowolnić drugą połowę cyklu. To da się zapłodnionego jaja wystarczająco dużo czasu, aby dołączyć do macicy kobiety.

Inne powody

Większość kobiet, które potrzebują leków na płodność rozpocząć je po roku (sześć miesięcy, jeśli są one w ich 30s) bezskutecznie próbuje zajść w ciążę. Jednakże, jeśli kobieta miała trudności z zajściem w ciążę w przeszłości, ona może być na receptę w ciągu miesiąca lub dwóch próbuje wyobrazić po raz drugi. Kobieta może być również wprowadzone leków płodności, czy ona przygotowuje się do oddania jajko lub stać się zastępczą matką dla kogoś innego, co oznacza, że ​​inne kobiety zapłodnione jajo zostanie wszczepiony w jej macicy, pozwalając jej nosić drugiej kobiecie dziecko do Termin i rodzić.

Jak korzystać z igłą do iniekcji podskórnej do wstrzykiwania narkotyków

Igła podskórna jest ostry, puste urządzenie, które łączy się ze strzykawki i jest powszechnie stosowane do wtryskiwania ciekłych leków lub leków bezpośrednio do skóry (do skóry właściwej) lub do zbiornika, a czasami do ekstrakcji krwi. Kiedy trzeba uzyskać leków do organizmu szybko i gwałtownie, igła jest najlepszym rozwiązaniem.

Instrukcje

Umyj dokładnie ręce i załóż lateksowe rękawiczki.

Wybierz wskaźnik igły (rozmiar igły) zgodnie z leku, który ma administrować, i dołączyć igłę do strzykawki.

Określić dawkę leku. Przed napełnieniem strzykawki z lekiem, wypełniając ją w ilości powietrza, która jest równa wielkości dawki leku. Na przykład, w przypadku dawki leku jest 5 ml wypełnienie strzykawki 5 ml powietrza. Po wypełnić strzykawkę z przydzielonych ilości powietrza, wstrzyknąć go do fiolki z lekiem (pojemnika, w którym lek jest). Odwrócić fiolkę do góry nogami i napełnić strzykawkę dawkowaniu. Z fiolki wywrócone do góry nogami, powietrze wewnątrz wzrośnie do góry, co pozwala uzyskać dokładną ilość leku bez pęcherzyków w nim.

Wybrać miejsce wstrzyknięcia. Postaraj się znaleźć stronę, która nie została wykorzystana niedawno, bo nadużywania witryny może być bolesne.

Oczyścić miejsce wstrzyknięcia wacikiem nasączonym alkoholem.

Ściśnij skórę w miejscu wstrzyknięcia i wprowadzić igłę pod kątem 45 do 90 stopni. Wstrzyknąć lek powoli, aż strzykawka będzie pusta.

Wyjmij igłę i pozbyć się go. Wytrzeć miejsce wstrzyknięcia i pokrycie go przylepić plaster.

Jakie leki zmniejszyć poziom kortyzolu?

Gdy poziom kortyzolu wzrasta do szkodliwego poziomu i pobyt w ten sposób, nie ma powodu do niepokoju. Wzrastające poziomy kortyzolu są często w połączeniu z obniżeniem poziomu DHEA powodują wiele problemów w organizmie, gdy poziomy są utrzymywane przez długi czas. Wysoki poziom kortyzolu we krwi jest nazywany hiperkortyzolemii.

Co to jest kortyzol?

Steroidowy hormon kortyzol jest wytwarzany w gruczołach nadnerczowych. Jest on tworzony poprzez wykorzystanie cholesterolu i wpływa na funkcjonowanie układu odpornościowego, napięcie naczyniowe, rozwój kości i regulacji glukozy. Jest to najbardziej znany jako "hormonu stresu", ponieważ jest uwalniany, gdy jesteśmy podkreślił --- fakt wielu dostawców suplementów i produktów odchudzających nie wykorzystać. Jest to niezwykle ważne, hormon zaangażowany w wiele procesów niezbędnych dla organizmu do prawidłowego działania.

Dlaczego zmniejszyć poziom kortyzolu?

Ciało będzie naturalnie obniżyć poziom kortyzolu po krótkich przęseł skrajnych. Jeżeli naprężenie jest już od dłuższego czasu organizm nie może być w stanie zmniejszyć wysokie poziomy kortyzolu. Narkotyki nie są zazwyczaj podane specjalnie, aby obniżyć poziom kortyzolu z takich powodów. Te wysokie poziomy kortyzolu można obniżyć poprzez techniki diety, ćwiczeń i stresu zarządzania (medytacji, joga, tai chi). Inne przyczyny poziomu kortyzolu zatrzymać zbyt wysoką --- długotrwałe podjęcie glikokortykosteroidów leków, takich jak prednizon, hydrokortyzon i deksametazonu lub obecności guzów produkujących kortyzol --- są dlaczego leki mogą być podane w celu zmniejszenia stężenia kortyzolu.

Biorąc kortyzolu Redukcja Narkotyki

Zespół Cushinga jest chorobą spowodowane hiperkortyzolizm, który jest tworzony przez nowotwory. Zgodnie z Mayo Clinic, zespół Cushinga jest najczęściej leczone chirurgicznie i promieniowania, a gdy to nie jest wystarczające, następujące leki mogą być podawane w celu zmniejszenia poziomu kortyzolu: mitotan (Lysodren), ketokonazol (Nizoral) i metyrapon (Metopirone). Są one regulowane przez FDA leków i powinny być podjęte tylko pod nadzorem lekarza.

Tłumienia kortyzol

Anticort, pochodna prokainą, rozpoczął testy w połowie lat 1990, aby określić jego zastosowanie w obniżaniu poziomu kortyzolu wśród pacjentów z AIDS i chorobą Alzheimera. Jego zdolność do zmniejszenia poziomu kortyzolu nie został całkowicie potwierdzony przez FDA, a lek nie został zatwierdzony. Zlokalizowane na dodatkowe leki supresji kortyzolu w książce dr Mark Bernsteina "Neuro-Oncolgy" są etomidat i aminoglutethimide.

Leki steroidowe anty-

Leki podawane do hamowania wytwarzania kortyzolu określane są jako środki steroidowe leki. Amino-glutetymid jest sprzedawany Cytadren jest produkowany przez Novartis. Działa poprzez blokowanie sterydy (w tym kortyzolu) ze skrzynią z cholesterolu. Mitotan wpływa bezpośrednio niszczy tkanki nadnercza, co zmniejsza produkcję kortyzolu. Metyrapon faktycznie blokuje syntezę kortyzolu. Przeciwwskazania, dane chemiczne, stosowania i ostrzeżenia o te leki można uzyskać na stronie internetowej FDA.

Co to jest zaburzenie Leczenie dystonicznych Ruch?

Zaburzenia ruchowe, zwane również dystonicznej dystonie, to grupa schorzeń neurologicznych charakteryzujących bieżącą skurcze mięśni, które powodują mimowolne i czasami bolesne skręcenia i powtarzające się ruchy lub nieprawidłowe postawy.

Leczenie

Według Narodowego Instytutu Chorób Neurologicznych i skok (NINDS), nikt nie leczenie działa dla każdego. Lekarze korzystają z różnych metod leczenia, aby zmniejszyć lub pozbyć się skurcze mięśni i ból.

Leki

Leki na zaburzenia ruchowe dystonicznych zazwyczaj wiąże leki, aby pomóc odpowiednie nierównowagi neuroprzekaźników. Według NINDS, pierwszym lekiem (triheksyfenidylu, benztropine lub procyklidyna HCL) lekarze często przepisują jest obniżenie poziomu neuroprzekaźnika acetylocholiny. Również stosowane są leki, takie jak diazepam, lorazepam, klonazepam i baklofenu do regulacji neuroprzekaźnika GABA. Wiele innych leków dostępnych opcji.

Rozważania narkotyków

Według NINDS, odpowiedzi na leki do dystonii zmienia się u pacjentów w tej samej osoby w czasie. Lekarze przepisują często kilka rodzajów leków, w różnych dawkach, patrząc w kombinacji, która skutecznie leczy objawy powodując jednocześnie najmniejszą liczbę działań niepożądanych.

Inne zabiegi

Fizjoterapia, szynowanie, zarządzanie stresem i biofeedback może pomóc ludziom z pewnymi rodzajami dystonii.

Chirurgia

Operacja mózgu w leczeniu zaburzeń ruchowych dystonicznych jest opcja, gdy inne metody leczenia są nieskuteczne. Jednakże, zgodnie z NINDS, opcji chirurgicznych może spowodować zniekształcenia mogą być nieprzewidywalne może trwać tylko przez krótki czas i nie mogą być odwrócone.

Jak wielu Amerykanów Konfiskaty?

Według dr John Chang, zajęcia charakteryzuje się nagłe zmiany w świadomości i zachowań spowodowanych przez nieprawidłową aktywność mózgu. Drgawki są spowodowane przez nagły wzrost aktywności elektrycznej w mózgu. Wiele napady są pojedyncze wydarzenia i nie powtórzy, ale napady wielokrotnie doświadczają może nastąpić bez dostrzegalnego powodu. Doświadcza powtarzających napadów --- czy przyczyną jest zdefiniowana lub nie --- jest uważany padaczki. Doświadcza jednego zajęcia, jednak nie oznacza to, człowiek jest epilepsję.

Fakty

Wiele osób może wystąpić napad w pewnych okolicznościach. Według Epilepsy Foundation, prawie 10 procent Amerykanów ma zajęcia w pewnym momencie w ich życiu, i mogą wystąpić w każdym wieku. Powiedział, że jest to również okazało się, że dzieci są bardziej prawdopodobne niż inne grupy przeżyć atak. Padaczka Fundacja informuje, że 300 tysięcy ludzi ich pierwszy drgawki --- lub zajęcia --- każdego roku, z 120 tysięcy tych osób poniżej 18 roku życia pomiędzy 75,000 a 100,000 tych, którzy doświadczają ich pierwsze zajęcia są w wieku poniżej pięciu lat , a najbardziej prawdopodobną przyczyną jest gorączka. Około 200.000 przypadków padaczki lub wielokrotnych napadów, rozpoznaje się każdego roku, z najwyższym poziomem zachorowalności dla tych w wieku do lat dwóch, a w wieku powyżej 65 lat.

Rodzaje

Chociaż istnieje wiele różnych rodzajów napadów, wszystkie z nich są zazwyczaj klasyfikowane jako albo napady częściowe lub uogólnione napady padaczkowe. Napady częściowe charakteryzują się nieprawidłową aktywnością w określonych częściach mózgu, która pojawia się u dorosłych niż u dzieci. Został zgłoszony przez Narodowy Instytut Chorób Neurologicznych i Strokes, że 60 procent pacjentów z padaczką napadów częściowych doświadczenia.

Istnieją dwa główne rodzaje napadami --- proste i złożone. Podczas prostych napadów, nie ma utraty przytomności. Podczas napadów częściowych złożonych, to jest widoczne zmiany i utrata przytomności. Uogólnionych są drgawki, które dotyczą obu stronach mózgu i są uważane za bardziej surowe niż napadów częściowych. Istnieje wiele różnych rodzajów napadów uogólnionych, w tym napadów nieświadomości, napady toniczno-kloniczne, napady atonicznych i mioklonicznych, między innymi.

Efekty

Obszar mózgu, który jest dotknięte zajęcia traci zdolność do prawidłowego funkcjonowania i zamiast najprawdopodobniej reagować w sposób niekontrolowany. Na przykład, jeżeli obszar mózgu, który kontroluje swoje nogi ma zajęcie, Twoje nogi będą trząść niekontrolowanie. Jeśli, z drugiej strony, napadów wpływa cały mózg, cały korpus może drgać w sposób niekontrolowany. W zależności od rodzaju napadu osoba reaguje inaczej. Na przykład, niektóre drgawki można prowadzić w niczym więcej niż rzucający i brak reakcji. Technicznie każdy funkcją mózgu --- zapach, zapach, emocje lub wizji --- można indywidualnie dotknięte zajęcia, ale każdy nie zawsze będą dotyczyć.

Zapobieganie / Rozwiązanie

W większości przypadków, jeśli osoba doświadcza samotne zajęcie, że nie trzeba się na leczenie. Jeżeli jednak cierpi powtarzających drgawek, musi być leczenia padaczki. Leczenie w dużej mierze zależy od przyczyny napadów danej osoby; czasami polega na przeprowadzeniu zabiegu na powierzchni mózgu, podczas gdy w innych przypadkach wymaga przyjmowania leków dziennie. Ci, rozpoznano padaczkę lub innych zaburzeń napadowych najprawdopodobniej będzie przepisano leki przeciwdrgawkowe, które zapewnią, komórki nerwowe w mózgu wypalania w nieprawidłowy sposób. Jeśli lek jest regularnie, może pomóc kontrolować napady.

Rozważania

W większości przypadków przyczyną napadu wiadomo, co powoduje drgawki bardzo trudno zapobiec. Środki powinny zostać podjęte, aby uniknąć obrażeń głowy, co powoduje drgawki. Noszenie kasku podczas jazdy na rowerze lub innych aktywności fizycznej jest doskonałym pomysłem. Osoby powinny także unikać pijaństwa lub biorąc narkotyki, z których oba mogą powodować drgawki.

Zimne palce zdrętwiały i zespół

Choroba Raynauda i objaw Raynauda to rzadkie schorzenia medyczne, które powodują, że palce u rąk i nóg, by stać się odrętwiały i zimno. Warunki te powstają, gdy pacjent doświadcza stresu lub z narażeniem na działanie niskich temperatur.

Warunki

Zgodnie z Cedars-Sinai Medical Center, choroba Raynauda występuje bez innej choroby jako jego przyczynę. Zjawiskiem Raynauda rozwija się inne choroby, takie jak toczeń, reumatoidalne zapalenie stawów lub twardziny skóry.

Objawy

Oprócz odczucia na zimno i drętwienie, może spowodować Raynauda skóra stają się białe i niebieskie, może zmniejszyć dotyku i może spowodować obrzęk skóry.

Przyczyny

Choroba Raynauda jest spowodowany skurczem naczyń i zwężenia tętnic palców u rąk i nóg, które ogranicza dopływ krwi do tych kończyn.

Czynniki ryzyka

Ludzie, którzy doświadczają powtarzalny uraz nerwów w stopach i rękach z działań, takich jak długie okresy gry na fortepianie lub wykorzystanie narzędzi, które wibrują mają zwiększone ryzyko zachorowania na chorobę Raynauda. Palenie tytoniu i zażywanie narkotyków, takich jak beta-blokery, leki zamiennych i estrogenów over-the-counter leki na zimno może powodować większe ryzyko zachorowania na chorobę Raynauda.

Leczenie

Lekarze mogą leczyć chorobę Raynauda z lekami, takimi jak bloker kanału wapniowego, leków, alfa blokery i leki rozszerzające naczynia. Ciężkie przypadki tej choroby może wymagać operacji nerwów lub wstrzyknięcie substancji chemicznych do uszkodzonych nerwów.

Leczenie toksyczne Neuropatia obwodowa

Neuropatia obwodowa jest toksyczne uszkodzenie nerwu obwodowego układu nerwowego, spowodowane przez substancje toksyczne. Przykłady przyczyn toksycznej neuropatii obwodowej to narażenie na substancje chemiczne, takie jak zanieczyszczenia środowiska i substancji chemicznych w miejscu pracy i nadużywanie chemicznych, takich jak alkohol i inne narkotyki.

Leczenie

Leczenie toksycznej neuropatii obwodowej zaczyna się zaprzestania ekspozycji na substancję. Na przykład, w neuropatii alkoholowej, leczenie polega na zaprzestaniu picia alkoholu. Usunięcie każdego typu toksycznych substancji chemicznej w pierwszym etapie obróbki.

Leki

Neuropatia powoduje mrowienie, drętwienie i ból. Over-the-counter medycyny bólu może zapewnić ulgę w bólu. Lekarz może przepisać lek w celu złagodzenia objawów, takich jak ból, trójpierścieniowych leków przeciwdepresyjnych, leków przeciwdrgawkowych i miejscowego kapsaicyny śmietany.

Inne leczenie

Według eMedicine niektóre zabiegi niemedyczne mogą oferować pewne ulgi. Przykłady obejmują ciepło, masaż, podnoszące kończyny i ćwiczenia.

Rozważania

Według Stowarzyszenia neuropatii, toksyczna neuropatia w USA jest stosunkowo rzadkie. Gdy naturalna przyczyną medyczna nie jest oczywiste, neuropatia obwodowa może być błędnie jako toksyczne w przyrodzie.

Zapobieganie / Rozwiązanie

Dla toksycznej neuropatii spowodowanych przez nadużywanie alkoholu i narkotyków, zapobieganie dalszym uszkodzeniem nerwów dotyczy odzyskania od narkotyków lub alkoholu. W przypadku innych typów toksycznych neuropatii, wyeliminowanie ekspozycji na toksyny środowiskowe lub zawodowych.

Jak wyeliminować ból neuropatyczny

Neuropatii jest stanem, w którym nerwy usterka peryferyjnego. Jest to najczęściej związane z cukrzycą, jednak można rozwijać alkoholu, narkotyków lub raka związanego z neuropatią, aby wymienić tylko kilka. Neuropatia może być bolesne, jak twoje obwodowych nerwów, które kontrolują swoje umiejętności ruchowe, czuciowe i autonomiczne nerwy są zaangażowane. Te nerwy połączyć mózg z rdzeniem kręgowym i wysyłać wiadomości do skóry, mięśni i narządów wewnętrznych; czasami te sygnały obejmować ból. Objawy neuropatii są, utrata czucia w nogach, rękach i nogach, które będą mieć wpływ na równowagę, ból i uczucie mrowienie w kończynach, męskiej impotencję, problemy urologiczne, zaparcia, nudności, zaburzenia mowy i nietolerancja ciepła. Istnieją różne zabiegi, leki i terapie, które mogą pomóc zmniejszyć, a czasem wyeliminować objawy bólu neuropatycznego.

Instrukcje

Eliminacja bólu związanego z neuropatią biorąc leki przepisane przez lekarza. Leki przeciwdepresyjne nie są podane do ludzi tylko z powodu depresji, że łagodzi nerwobóle, zgodnie z National Diabetes Information Clearing House. Przejąć przeciwbólowych ból licznik do kontroli łagodnego bólu neuropatycznego.

Łaty Użyj skóry, zastrzyki i kremy do kontrolowania bólu. Ból związany z neuropatią mogą być łagodzone w plastry i kremy, które są stosowane na skórę. Te kremy są dostępne przez lekarza i to krem ​​kapsaicyna, która jest wykonana z pieprzem cayenne i łatek lidokainy i zastrzyki. Wcierać krem ​​lub umieścić plaster na nogi, jak to jest zazwyczaj jednym z najbardziej bolesnych obszarów, gdy masz neuropatii.

kontroli cukrzycy w celu zmniejszenia objawów neuropatii, w tym ból nerwu. Jeść odpowiedniej diety cukrzycowej i śledzić insuliny, aby utrzymać poziom glukozy w granicach normy. Poprawić swoje zdrowie żywieniowe suplementów witaminy.

Ćwiczenia fizyczne lub inne leczenie zgodnie z zaleceniami lekarza, aby zwiększyć kontrolę i siłę mięśni, które może wyeliminować ból. Fizykoterapia i ćwiczenia mogą zwiększyć krążenie krwi i poprawić równowagę i wzmocnienie mięśni.

wyeliminować ból z pościel i koce na nogi w nocy za pomocą urządzenia o nazwie "łóżko kołyska" lub płyta kolana. Urządzenia te koce się podnieść, aby nie naciskać na bolesnych stopach.

Wskazówki

  • Przestać brać narkotyki i pić alkohol, jeśli masz narkotyków lub alkoholu neuropatii indukowanej. Najistotniejszą metodą leczenia w odwracaniu objawów neuropatii jest kontrolowanie lub ograniczanie, co powoduje jej. Nie będzie w stanie leczyć neuropatię alkoholu lub narkotyków, jeśli nadal pić lub ćpać.

Jakie są objawami Konfiskaty?

Objawowe drgawki (padaczka) wystąpić objawowe w wyniku znanych przyczyn neurologicznych. Tego typu padaczkowego najczęściej u osób starszych i niemowląt.

Fakty

O zajęcie może spowodować zaburzenia czucia, drgawki (gwałtowne mimowolny skurcz mięśni dobrowolnych) i zmienionej świadomości. Napady objawowe mogą wystąpić w wyniku wstrząsnąć Syndrome Dziecka (uraz głowy spowodowane przez drżenie niemowląt).

Przyczyny

Zaburzenia mózgu, takie jak udary, nowotwory, urazy mózgu i wad wrodzonych (nieprawidłowy rozwój mózgu) może powodować napady objawowe.

Diagnoza

Napady objawowe są diagnozowane przez oceny niektórych czynników, takich jak historia choroby pacjenta, badania fizycznego i rutynowego badania neurologicznego.

Znaki i objawy

Aura (przeczucie) napady objawowe mogą postępować i może składać się z psychicznymi, autonomicznych lub sensorycznych doznań.

Zabiegi

Zabiegi stosowane w objawowym zajęcia mogą zawierać narkotyki kontroli napadów, eliminację przyczyn, lub jeśli więcej niż dwa leki nie kontrolować napady, operacja może być opcja.

Jak mogę znaleźć informacje na temat leku Neurontin®?

Neurontin lub gabapentyny, to lek na receptę często używany do napadów i nerwobóle. Standardowe informacje na temat tego leku i innych leków na receptę, jest dostępny dla konsumenta i lekarza podobne. Znajdź informacje o Neurontin, w tym działań niepożądanych i jego odpowiedniej dawce, z wykorzystaniem wiarygodnych witryn. Strony rządu federalne zapewniają najdokładniejsze dostępne informacje na temat leków na receptę.

Instrukcje

Poszukaj informacji leku z National Institutes of Health, która zapewnia dokładne, obiektywne informacje można polegać, aby dowiedzieć się o leki na receptę. Neurontin jest recepta na napadów i nerwobóle, i to działa, ponieważ zmienia sposób organizm wyczuwa ból, zgodnie z National Institutes of Health.

2. Użyj Indeks Leków FDA do informacji specyficznych czytać o Neurontin. Wskaźnik ten dostarcza informacji z rynku lek bezpieczeństwa dla lekarzy i pacjentów. Neurontin jest w klasie środki przeciwdrgawkowe, który teraz prowadzi ostrzeżenie o myśli i myśli.

Przeczytaj wkładkę leku dostarczonego z leków. Neurontin ma ulotkę lub wkładkę, która daje informacje zatwierdzony przez FDA, w tym skutki uboczne i ostrzeżenia. Przeczytaj uważnie informacje, lub jeśli nie masz już wkładkę narkotyków, narkotyków wstawić przeczytać w Internecie na stronie internetowej producenta. Neurontin jest Pfizer lek, a strona Pfizer zapewnia pełną wkładkę w Internecie.

Użyj MedlinePlus do źródła informacji. Obsługiwany przez National Institutes of Health, usługa ta zapewnia obszerny materiał do czytania dla laika i profesjonalny zarówno w formie linków nie może w inny sposób zlokalizować.

Polegaj na "Consumer Reports Zdrowie" dla dodatkowych informacji na temat leków, które są umieszczane w tej kategorii najlepiej kupić. Gabapentyny (Neurontin) jest wliczone w przeciwdrgawkową literatury narkotyków, i jest pełne podsumowanie i pobierz dostępne.

Patrz "Physicians 'Desk Reference" (PDR). PDR jest do dyspozycji lekarza przez ponad 50 lat i dostarcza informacji z FDA o wszelkich leków na receptę dostępnych dla danego roku. Format jest skrótem laika z PDR na stronie internetowej Drugs.com. Jeśli musisz regularnie leki lub wiedzą o pracy w dziedzinie medycyny, ta książka jest tom wyboru odpowiedzi o Neurontin lub innego leku na receptę.

Wskazówki

  • Skontaktować się z lekarzem, jeśli masz pytania lub, jeśli nie można znaleźć jasne odpowiedzi w badaniach.

Przepuklina dysku Terapia szyi

Choć rzadziej niż przepuklina dysku w odcinku lędźwiowym, przepuklina dysku w szyi występuje, gdy tarcze pomiędzy siedmiu kręgów wybrzuszenie lub pęknięcie. Przepuklina dysków są spowodowane zużyciem, ponieważ wraz z wiekiem, nasze kręgosłupy stracić płynu trzeba być elastyczny lub z powodu urazu. Objawy obejmują ból i osłabienie kończyn.

Temperatura

Podczas gdy niektóre przepuklina dysków wymaga operacji, najczęściej środki do domu i leki mogą pomóc w leczeniu problemu. W ciągu pierwszych dwóch dni od bólu, stosowanie zimnego okładu na szyi może pomóc w kwestiach kontroli, takich jak skurcze mięśni, zapalenie i ból poprzez zmniejszenie przepływu krwi do obszaru. Raz dwa dni upłynąć, przejść do ciepłego kompresu, który będzie stymulować przepływ krwi do obszaru dotkniętego. Terapia ciepło łagodzi mięśni i tkanek i pomaga krwi zabrać toksyn wytwarzanych przez obrażeń. Zalecane jest zastosowanie ciepła i zimne okłady na 15 do 20 minut czasu trwania.

Leki

Leki, takie jak niesteroidowe leki przeciwzapalne (NLPZ) są najbardziej skuteczne dla zarządzania ból i stan zapalny z przepuklina dysku. Działają one przez zmniejszenie stanu zapalnego w okolicy i pozwalając tkanki leczyć. Jeśli ból jest ostry, lekarz może przepisać narkotyk do krótkotrwałego użytku, ale mogą to być zwyczaj formowania. Również korzystne są środki zwiotczające mięśnie, które pomogą spokojną reakcję mięśni szyi do kontuzji. Skonsultować się z lekarzem przed medicating się na przepuklina dysku.

Physical Therapy

Innym korzystne traktowanie jest fizykoterapia, gdzie można nauczyć się ćwiczeń i odcinków, które traktują nie tylko bieżące objawy, ale pomagają zapobiec przyszłym płyty przepukliny. Fizykoterapia, która zależy od stopnia i ciężkości obrażeń, mogą obejmować rozciąganie, masaże i trakcję. Ważne jest, lekarz i terapeuta wspólnie opracować najlepszy plan dla Ciebie i Twojej kontuzji. Z właściwego leczenia, większość ludzi jest bezobjawowe w zaledwie nieco ponad miesiąc.

Ból pleców szyjnego

Ból szyjki macicy wpływa na szyję. Kręgosłup szyjny składa się z siedmiu kręgów, które są odpowiedzialne za wsparcie głowicę ważenia piętnaście lub więcej kilogramów, obraca się o 180 stopni, 90 stopni, wyginanie obu stronach i przechylania 120 stopni w kierunku każdego ramienia. Ze względu na to wszystko, szyja jest szczególnie podatne na uszkodzenia i odkształcenia.

Urazy szyi

Uraz szyi do szyi, który posiada osiem korzeni nerwowych, może stworzyć wiele bólu. Najczęstszą formą urazu szyi jest Whiplash, która występuje, gdy szyja jest hyperextended lub hyperflexed. Mięśnie wokół szyi dokręcić i umowa, powodując ból.

Starzenie

Starzenie się może powodować ból szyi, gdy towarzyszy mu zaburzeń zwyrodnieniowych kręgosłupa, takimi jak zapalenie kości i stawów, zwężenie kanału kręgowego i chorobą zwyrodnieniową dysku. Ból i drętwienie może wystąpić i powodować problemy w mobilności i codziennych czynności.

Postawa

Słaba postawa może tworzyć ból w naszych kręgów szyjnych, jak również. Nasz szyi kompensuje dla naszego braku postawy i tworzy nierównowagę dla całej naszej tyłu. Ponadto, otyłość i osłabione mięśnie brzucha mogą umieścić nacisk na szyję i osłabiają je.

Choroby kręgosłupa

Objawy, takie jak ból długotrwały i problemami neurologicznymi należy traktować poważnie, ponieważ mogą to być objawy poważniejszych dolegliwości. Kompresja rdzenia kręgowego, nowotwory kręgosłupa i złamania kręgosłupa mogą spowodować tego typu objawów.

Leczenie raka szyjki Back Pain

Ćwiczenia w celu zwiększenia siły mięśni szyi może pomóc w zmniejszeniu bólu szyjki. Masażu i hydroterapii może również pomóc. Są często zalecane leki, takie jak ibuprofen lub paracetamol. Poważny, przewlekły ból może wymagać recepty od lekarza. Leki często przepisywane do szyjki macicy bóle pleców to narkotyki i zwiotczające mięśnie.

Leki na ból szyi

Ból szyi może być ostry lub przewlekły i może prowadzić do depresji i bezsennych nocy. Istnieje wiele różnych leków na ból szyi, w tym ponad-the-counter, domu środków i leków na receptę. Skontaktować się z lekarzem, jeśli ból szyi staje się ciężka, aby uzyskać pomoc w leczeniu bólu. Wraz z leków w leczeniu bólu szyi, odpoczynek i fizykoterapii pomogą.

Paracetamol

Paracetamol, znany też jako Tylenol może być jedną z najbardziej skutecznych od recepty leków na ból szyi i innych dolegliwości. Może ona również mieć jak najmniej efektów ubocznych. W przeciwieństwie do aspiryny, nie jest przeciwzapalną, ale działa poprzez wyłączenie percepcję bólu w mózgu.

Narkotyki

Przewlekłego bólu szyi, narkotyków może być bardziej pomocny niż over-the-counter leków lub środków domu. Bądź jednak ostrożny, bo narkotyki mogą stać się uzależniające. Popularne leki narkotyczne obejmują przewlekłą Tylenol 3 z kodeina, Darvocet, Vicodin, Percocet i Oxycontin. Leki te działają poprzez zarządzanie ból. Nie rzeczywiście pozbyć się bólu całkowicie, ale wyjmij ją.

Zwiotczających

Środki zwiotczające mięśnie są grupą leków, które mają działanie uspokajające podobny wpływ na organizm. Pomagają zrelaksować ciało i złagodzić ból szyi. Soma, Flexeril i Valium to tylko niektóre ze znanych zwiotczających mięśnie, aby pomóc zrelaksować ciało i złagodzić ból szyi.

Sterydy doustne

Doustne sterydy są nie-narkotyczny lek na receptę. Są to bardzo silne leki przeciwzapalne, które czasami mogą pomóc złagodzić ból szyi. Są one przeznaczone do krótkotrwałego użytku.

Niesteroidowe leki przeciwzapalne

NLPZ, lub niesterydowe leki przeciwzapalne takie jak aspiryna działa znacznie zmniejszenie zapalenia, które mogą pochodzić z bólu szyi, ale mają mniej efektów ubocznych w porównaniu do kwasu acetylosalicylowego. Najczęstsze rodzaje NLPZ są ibuprofen, naproksen i Celebrex.

Owinięcie szyi na torcie & Pain Relief

Sztywny lub ból szyi może być coś z łagodnym irytacji całkowicie wyniszczające. Być może spał w niewłaściwym miejscu lub napięte mięśnie w pracy, bez względu na powód, ból szyi jest coś, co nie łatwo znikają lub zostają zignorowane. Jednym ze sposobów radzenia sobie z tym problemem i pomaga złagodzić ból jest z owinąć szyi. Te ciepłe, kojące okłady tępe bóle i rozluźnić mięśnie, pomaga się zrelaksować, jak również. Jeśli ból utrzymuje się dłużej niż kilka dni, należy skontaktować się z lekarzem.

Sklep Kupiony

Najczęstsze okłady szyi są te, które są kupowane w sklepach. Sprzedawane w niemal każdym sklepie spożywczym lub narkotyków, szyi owija te produkty są zwykle jeden mikrofalówek wszystkie uniwersalne. Wiele znanych marki przeprowadzić nich pewne zawierające podwójne lodowej i ogrzać trybów stosowania w zależności od nasilenia bólu szyi. Te, ciepła działa dobrze tylko na tępy ból pulsujący, a także napiętych mięśni, a ciepła pomoże Ci się zrelaksować i złagodzić podkreślił obszar. Zazwyczaj możesz przechowywać te zakupione rozwiązania jeszcze bardziej komfortowe owijając je w ręcznik po mikrofal, tworząc w istocie ciepłą poduszkę. Ale jeśli chcesz, aby przejść do tego problemu może okazać się bardziej atrakcyjne do własnych okłady na szyję z produktów domowych.

Homemade

Istnieje kilka sposobów, aby przejść o co owinąć szyi z podgrzewaną wodą w domu, niektóre bardziej skuteczne w dłuższym użyciu niż inne. Może wolisz bardziej komfortowe, ale krótszy okresie stosowania. To jest dobre dla szybko kojący ból mięśni lub uzyskanie ciepła podczas odwijania na kilka minut. Do tego potrzebny będzie miękki ręcznik i trochę ciepłej wody. Wystarczy namoczyć ręcznik w wodzie, które zostały wykonane tak gorące, jak myślisz, że możesz obsługiwać. Wyciśnij nadmiar wody z ręcznikiem, aby uniknąć kapania, a następnie rzucić ręcznik w górę. Wystarczy owinąć wokół rolki z tyłu szyi i relaks. W końcu ciepło rozwieje i możesz ponownie moczyć ręcznik lub kontynuować na temat swojej działalności. Na długotrwałą ciepło bez ponownego ogrzewania można rozważyć dokonanie wypełnione ryż okład. Wypełnij starą skarpetkę lub inny gruby tkanina worek z jakimś nieprzetworzonego ryżu. Kuchenka na jedną do dwóch minut, a następnie owinąć wokół szyi. Ryż pozostanie gorący przez dłuższy okres czasu, a powinno być jeszcze na tyle giętki, aby formować na swojej szyi i pozwalają położyć się w wygodnej pozycji.

Aromaterapia

Do ostatecznego oprócz domowych szyi owinąć można dodać aromat. To nie musi pomóc złagodzić ból jak woli ciepła, ale zapachy aromatów będzie czynić cuda, aby pomóc Ci się zrelaksować i odprężyć. Dodaj kilka kropli olejku lawendowego siebie i olejek z mięty pieprzowej do miski z ciepłą wodą. Następnie moczyć ręcznik i zrobić okład gorący ręcznik, jak opisano powyżej, z tym w parze zapach wody. Ponieważ celem aromaterapii jest odpoczynek ponad łagodzenia bólu fakt, że nie zmarznąć tak długo, jak okład ryż nie jest problemem. Dodawane zapachy stworzy bardzo spokojnej atmosferze, a może pomóc zrelaksować się podrażnienie od szyi.

Jakie są zabiegi dla szyjki macicy dysku?

Osoby cierpiące z powodu przepukliny lub pęknięcia macicy doświadczenia płyty szereg nieprzyjemnych i bolesnych objawów. Rick C. Sasso i dr Vincent Traynelis opisać objawy pękniętego dysku szyjnego na Spineuniverse jak ból w szyi lub barku ostrza, strzelanie ból ramion lub rąk i drętwienie i mrowienie w rękach. Osoby cierpiące z powodu pękniętego lub szyjki macicy dysku może być trudno się poruszać. Leczenie szyjki lub przepukliny dysku zmienia się w zależności od stopnia nasilenia choroby.

Leczenie przepuklina dysku szyjki macicy z lekami

Osoby z łagodnym dyskopatii szyjnej może trzeba tylko wziąć leki przeciwbólowe, podczas gdy leczyć. Według Princeton mózgu i kręgosłupa Care, leki przeciwzapalne mogą zmniejszyć stan zapalny związany z przepuklina dysku szyjnego. Typowo mogą to być uzyskane na recepty. Recepta rozluźniające mięśnie mogą zmniejszyć skurcze mięśni związane z szyjki macicy przepuklina dysku i to pomoże złagodzić ból. Gdy ból jest ostry, narkotyczne leki przeciwbólowe mogą być przepisane.

Zabiegi dla narkotyków Darmowe dysku przepuklina szyjki macicy

Stosowania ciepła i zimna przepuklina dysku w ciągu pierwszych 24 do 48 godzin może pomóc zmniejszyć ilość bólu odczuwany przez człowieka. W niektórych przypadkach, fizykoterapii będzie wymagana dla osobnika cierpiącego przepukliny dysku. Fizykoterapia użyje delikatny masaż i rozciąganie, aby pomóc rozluźnić mięśnie, zmniejsza ból i poprawy elastyczności. Osoby, z przepuklina dysku szyjnego może trzeba nosić szynę lub nawet wymagać trakcję.

Przedniej szyjki macicy Discectomy

Zazwyczaj lekarze będą stosować procedury chirurgiczne tylko jeśli nie chirurgiczne zabiegi nie pomagają jednostki z przepuklina dysku szyjnego. Najczęstszym zabiegiem chirurgicznym w przepuklina dysku szyjnego jest przednia disectomy szyjki macicy. Procedura ta pomaga złagodzić ból i ciśnienie przez usunięcie uszkodzonego dysku szyjnego i wymiana dysku z przeszczepem kostnym.

Odzyskiwanie przepuklina dysku

Niezależnie od tego, czy poszczególne wymaga chirurgicznego lub nie-chirurgicznego leczenia przepukliny dysku macicy, ważne jest, że zacznie porusza się powoli po rozpoczęciu leczenia. Osoby, z przepuklina dysku szyjnego powinni omówić zwiększenie ruchu i poprawy elastyczności. Przeciwbólowe są często stosowane w leczeniu bólu, jak długo pozostaje poważny.

Zapobieganie przepuklina dysku szyjki macicy

Chociaż przepuklina dysków szyjnych nie zawsze można uniknąć, są środki, które mogą zostać podjęte w celu zmniejszenia danej osoby prawdopodobieństwo rannych. Ćwiczenia, które pomogą poprawić wytrzymałość pleców i kręgosłupa są korzystne. Jest również ważne, że odpowiednie postawy być utrzymywana jako niewłaściwe postawy może przyczyniać się do rozwoju szyjki przepukliny dysku. Osób robi dźwiganie ciężarów powinny upewnić się, aby to zrobić prawidłowo, aby uniknąć obrażeń.

Jak wziąć przeciwzapalne na ból szyi

Ból szyi może wskazywać na poważną chorobę, która wymaga natychmiastowej uwagi. Ale jeśli sprawdzanie medycznych wskazuje na ból mięśni jako źródło bólu szyi, a następnie leki przeciwzapalne do czasowego zmniejszenia bólu może być odpowiedź. Czy wziąć niesteroidowe leki przeciwzapalne (NLPZ) lub kortykosteroidy, wszystkie leki przeciwzapalne powinny być podejmowane zgodnie z zaleceniami. Recepty trafić narkotyki poinformuje cię o częstotliwości dawkowania. Over-the-counter medycyny będą określać kierunki i częstotliwość zalecanych dawek, jak również na poziom leku nie może być przekroczona w ciągu 24 godzin.

Instrukcje

Czy masz kortykosteroidy receptę lub zakupiono ponad-the-counter leków, postępuj zgodnie z instrukcjami właściwego użytkowania. Generalnie, etykiety będzie określić, ile leków do podjęcia i częstotliwość, przy której mogą być podjęte. NLPZ, w tym ibuprofen, naproksen i kwas acetylosalicylowy, zazwyczaj podaje się co cztery do 24 godzin, w zależności od siły i rodzaju tabletki. Nie należy przekraczać zalecanej dawki, ale przyjąć leki zgodnie z bólu i na podstawie parametrów w instrukcji. Nie mieszać marki i dawki tabletek. Nie jest wskazane, aby wziąć więcej leków w krótszym czasie niż jest zalecane ani nie jest wskazane, aby wziąć tabletki dłużej niż jest to zalecane.

Weź pigułki w czasie zalecanym z pełną szklanką wody. Nie rozgryzać tabletki lub przerwać je. Niektóre tabletki mają jelitową powłokę chronić żołądek. Inne tabletki są uwalniane w czasie, więc ich łamanie się będzie negatywnie wpływać na ich działanie.

Zastosowanie NLPZ lub niesteroidowe leki w celu łagodzenia bólu i dyskomfortu. Skonsultować się z lekarzem, jeśli ból pogarsza się lub utrzymuje się przez kilka dni, nie coraz lepiej. Jeśli leki przeciwzapalne nie działa zgodnie z oczekiwaniami, to najlepiej skonsultować się z lekarzem do ewentualnej zmiany leku lub aby uzyskać dodatkową pomoc.

Niektórzy ludzie, którzy biorą NLPZ wystąpią działania niepożądane, takie jak nudności, krwawienia, owrzodzenia lub upośledzenia funkcji nerek. Skonsultować się z lekarzem, jeśli masz pewne warunki, takie jak astma, nadciśnienie, wrzody, choroby nerek lub wątroby, lub jeśli jesteś w ciąży. Osoby powyżej 65 powinny przed podjęciem leki przeciwzapalne skonsultować się z lekarzem. Poinformować lekarza, jeśli masz jakieś skutki uboczne tych leków.

Wskazówki

  • Przerwać stosowanie leku i skontaktować się z lekarzem, jeśli wystąpią nowe objawy, jeśli ból pogarsza się, jeśli zaczerwienienie lub obrzęk jest obecny, lub dzwonienie w uszach lub utrata słuchu występuje. Niezwłocznie skonsultować się z lekarzem w razie wystąpienia reakcji alergicznej.

Jakie są przyczyny rabdomiolizy?

Definiowanie rabdomiolizy?

W najbardziej podstawowym względem rabdomiolizę jest spowodowana przez szybki rozpad mięśni szkieletowych. Sportowcy, którzy popychają ich ciała zbyt trudne i ofiary nagłego urazu, takie jak kruszenia kości mogą cierpieć z tej dolegliwości. W bardziej konkretnych terminów MedlinePlus Encyklopedia medyczna dotyczy Rhabdomyolsis jako "rozpad włókien mięśniowych powodując uwolnienie zawartości włókien mięśni (mioglobiny) do krwiobiegu."

Przyczyny fizyczne - Traumatyczne sytuacje

Fizyczne metody przyczyny obejmują, ale nie są do nich ograniczone, urazowe uciskania mięśni, takie jak to, co pojawia się, gdy ich zniszczyć ofiar kości rozdrobniono w wysokich poziomów pressue i osób znajdujących się w przestrzeni zamkniętej przez długie okresy czasu, co może prowadzić do zwężenia przepływ krwi i ostatecznie podział mięśni.

Przyczyny fizyczne - Kolejne przypadki

Czasami ofiarami udaru cieplnego będzie również wystąpić problemy z tym schorzeniem. W przypadku energii cieplnej na uderzenia mechaniczne i termiczne elementy utraty mięśni występuje wraz z wyczerpaniem ATP. Jak to potrójna mikstura zniszczenia ciała występuje organizm gromadzi zbyt dużo wapnia i nie wystarczająco dużo, aby właściwie funkcjonować ATP, który ma bezpośredni wpływ na niszczenie wzrostu mięśni. Alkoholicy mogą również doświadczyć tego dolegliwość nie do skutków, które wielu ekspertów uważa, Etanol od alkoholu ma na stworzeniu możliwości ATP, podczas gdy wtórne incydenty alkoholowe, takie jak udary i śpiączki może również odgrywać efekt choć dokładne przyczyny skutki alkoholu są nadal częściowo przedmiotem dyskusji .

Przyczyny nie-fizyczne

Niektóre przyczyny tej dolegliwości są w żaden sposób powiązane z stresu fizycznego. Na przykład, dziedziczne problemy enzymów takich jak choroba Mcardle może prowadzić do problemów, jak te cechy dziedziczne, mogą siać spustoszenie wśród układów mięśniowych w organizmie. Jak może ciało staje otruty z metali ciężkich, a nawet gadów jadu, co może spowodować rozpad mięśni. Ponadto nadużywanie narkotyków, takich jak metamfetaminy i kokainy może doprowadzić do problemów rabdomiolizy jak puszka żywności ponoszonych toksyn, takich jak te znajdujące się w piołun. Problemy metabolicznych mogą także prowadzić do tego stanu. w każdym z przypadków wymienionych w niefizyczne powoduje, że organizm staje się podkreślić zrobić nieprawidłowo funkcji, które powoduje, że organizm do cięższej pracy, aby poprawić sobie i ostatecznie do szybkiego rozpadu mięśni pracuje. W większości przypadków nie wysiłku fizycznego problemy pojawiają się, gdy leki, jady i toksyny zakłócać tworzenia mięśni i wyczerpujący podział obecnego mięśni. Wiele leków obniża poziom cholesterolu, na przykład, takie jak klofibrat można pozostawić na dolegliwości, ponieważ zazwyczaj mają bezpośredni wpływ na mięśnie szkieletowe w organizmie.

Co to jest DOT karta zdrowia?

DOT zdrowia lub karty medycznej jest jednym z dokumentów wymaganych do uzyskania komercyjnych pojazdów mechanicznych. Amerykański Departament Transportu wymaga karty medycznej być wystawione przez wykwalifikowanego i uznanego lekarza. Raport powinien poświadczyć, że dana osoba jest w pytaniu kwalifikowane zaświadczenie lekarskie i fizycznie do obsługi pojazd dostawczy. Karta zdrowia DOT ma być przeprowadzona przez osobę do prezentacji do organów ścigania lub inspektora handlowych pojazdów mechanicznych w razie potrzeby.

Kto potrzebuje DOT karty zdrowia

Federalna Administracja Bezpieczeństwa Silnik Przewoźnik wymaga ludzi, którzy prowadzą lub zastosowanie przez operatora komercyjnego licencji mają DOT karty zdrowia. DOT karta medyczna również jest potrzebna, gdy kierowca prowadzi pojazd użytkowy o łącznej masie całkowitej 10.001 kg. lub więcej, do transportu materiałów niebezpiecznych w ilościach określonych w przepisach materiały niebezpieczne, do przewozu dziewięciu do 15 pasażerów, za korzyści finansowe lub do transportu 16 lub więcej pasażerów, bez względu na korzyści finansowe. Kierowca, który wraca do pracy po chorobie lub kontuzji potrzebuje również jedną.

Skąd pobrać?

Posiadacze licencji komercyjnej kierowcy generalnie trzeba odnowić DOT karty zdrowia co dwa lata. Gdzie uzyskać przedłużenie będzie zależeć od warunków kierowcy. Kierowcy mogą otrzymać kartę zdrowia przez lekarza firmie zamówienia, który wykona badanie lekarskie, przez placówki opieki pilne, która specjalizuje się w higieny pracy, w każdym szpitalu, który ma służb medycyny pracy lub licencjonowanych lekarzy w praktyce prywatnej znających Wymagania dotyczące prowadzenia pojazdów użytkowych.

Procedura

W powołaniu lekarskim, należy wypełnić raport historii zdrowia; zakończyć DOT fizycznego egzamin, który obejmuje wzrost, waga, tętno, ciśnienie krwi, oddech, oczu i uszu kontroli; i mieć analizę moczu, aby sprawdzić poziom cukru we krwi. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, karta zdrowia DOT jest wydawane przez lekarza.

Kwalifikacje fizyczne

Istnieją pewne kwalifikacje, karta zdrowia musi spełnić wnioskodawca DOT. Wnioskodawca musi mieć wszystkie jego kończyn; nie upośledzenie rąk, palców i nóg, które mogą kolidować z jazdy; nie ustalono historię cukrzycy, choroby serca, zaburzenia czynności układu oddechowego lub reumatycznych, stawów, mięśni, ortopedycznych lub przewodnictwo nerwowo-mięśniowe, choroby naczyń; żadnego zapisu padaczki; i nie ma klinicznego rozpoznania nadużycia lub alkoholizmu narkotyków.