Digidexo.com

Jak zrobić Twins

O bliźnięta mogą być radość i wyzwanie. Poczęcie bliźniąt nie jest pewna nauka, ale jest kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na posiadanie bliźniąt.

Instrukcje

Wiem, że jedno, zapłodniona komórka jajowa dzieli się na dwie części, które będą tworzyć bliźniąt jednojajowych. Każde jajo rozwinie się osoby, a zarówno będzie zamknięty w tym samym łożysku. Genetyczny bliźniąt będą identyczne. Bliźnięta jednojajowe są zawsze albo chłopcy i obie dziewczyny.

Wiem, że bliźnięta dwujajowe powstają, gdy kobieta, która uwalnia dwa jajka zapłodnione i jak dostać implant. Te rozwijające się dzieci będzie miała osobny łożysko. Genetyczna tych bliźniąt będzie inaczej, tak jakby się urodził w innym czasie. Braterskie bliźniaki mogą być tej samej płci, lub też może być jednym z każdej płci.

Weź suplementy diety, takie jak korzeń manioku (rodzaj przędzy), produktów mlecznych i kwasu foliowego, aby nieco zwiększyć swoje szanse na posiadanie bliźniąt.

Trzymaj karmienia piersią w trakcie próbujesz wyobrazić następnego dziecka. Matki karmiące piersią wyobrazić bliźnięta w większym stopniu niż matek, które odsadzonych swoje poprzednie dzieci.

Wiem, że starsze kobiety i mężczyźni, którzy są nieco nadwagą mają również większe szanse na poczęcie bliźniąt.

Sobie sprawę, że, ogólnie rzecz biorąc, poczęcie bliźniąt jest w dużej mierze kwestią szczęścia.