Digidexo.com

Przyczyny łez ścięgna

Definicja

Mięsień dwugłowy znajduje się w przedniej części ramienia i ma dwóch kabli łączących ramię mięśnia. Gdy biceps łzy ścięgna, że ​​obejmuje oddzielenie głównego cięgna, który jest dołączony do górnej części mięśnia dwugłowego. Mięśnie są wyspecjalizowane tkanki w organizmie, które są zdolne do zarażenia produkować ruchy, a ścięgna są trudne pasma tkanki włóknistej, która łączy kości do mięśni. Istnieje wiele czynników ryzyka związanych biceps łzy ścięgna i głównych przyczyn starzenia się i podnoszenia ciężarów.

Czynniki ryzyka

Jak wiek, ścięgna zaczyna odczuwać zmęczenie i więcej nie jest w stanie wykonać te same ruchy i wykonać te same czynności. Jeśli masz pracę, gdzie są stale podnosząc rzeczy na głowie, lub jeśli grasz sportowych, takich jak tenis czy pływanie, to może położyć większy nacisk na ścięgna i spowodować jego rozdarcie. Nikotyny w papierosach może mieć szkodliwy wpływ na ścięgna. Kortykosteroidów, leków powiązano z podwyższonym ścięgna i osłabienie mięśni, co może spowodować problemy w biceps.

Zużycia

Zużycie jest jedną z głównych przyczyn łez ścięgna, i to zwykle dzieje się z osobami w wieku od 40 do 60 lat, jak się starzeć, nosić na ramię i łza zaczyna walki swój biceps ścięgna, to w końcu słabnie, a wreszcie łzy.

Podnoszenie ciężarów

Możliwe jest również, aby oderwać ścięgna podczas podnoszenia ciężarów. Podczas podnoszenia bardzo duży ciężar, można usłyszeć pop w swojej okolicy mięśnia dwugłowego, który jest znakiem to prawdopodobnie rozdarty ścięgna. Powodem ścięgna wyrwał to z powodu intensywnego ekscentrycznego skurczu. To kiedy biceps wydłuża podczas zamawiających. Nadal będziesz w stanie poruszać się z ręką w górę iw dół, ale stracisz znaczną ilość siły w ramię. Po łzawienie ścięgno, biceps zaczyna puchnąć i nie jest zasinienie w okolicy.