Digidexo.com

Jak zatrzymać Pin Worms

Owsiki są najczęstszym rodzajem infekcji robakiem w Stanach Zjednoczonych; to dlatego, że rozprzestrzenia się z człowieka na człowieka, i jest wysoce zaraźliwa. Są to rodzaj okrągłego robaka znaleźć tylko u osób, które znajdują się w jelicie grubym, żywiących się odpadami, które nasz organizm produkcji. To jest w późno w nocy lub wcześnie rano godzin, że kobiety podróż do otworu odbytu, aby złożyć jaja; to powoduje swędzenie, że wiele osób nie może ignorować, zwłaszcza dzieci. Pragnienie, aby zatrzymać swędzenie zazwyczaj powoduje osoby zakażonej zetknąć się z jaj, dalszemu rozprzestrzenianiu się zakażenia.

Instrukcje

Cut paznokcie. Długie paznokcie, zarówno dorosłych jak i dzieci, to wspaniałe miejsce na jaja Pinworm ukryć; to sprawia, że ​​łatwiej się rozprzestrzeniać zakażenia zakażonych osób, gdy dotyka niczego wokół nich. Utrzymanie paznokcie krótkie nie tylko uniemożliwia to owsiki, aby w domu, ale także umożliwia osoby zakażonej do mycia wszelkich pozostałych jaj od hotelu.

zasady higieny. Ponieważ owsiki są przenosić się z człowieka na człowieka, uczynić dodatkowy wysiłek, aby umyć ręce regularnie, zwłaszcza po wizycie w sklepie lub w innym miejscu publicznym. Środki do odkażania rąk, jak Germ X będzie również działać w kropce.

Weź kąpiel. Jeśli Ty lub Twoje dziecko doświadcza w jamie swędzenie odbytu i że może to być pinworm, wziąć kąpiel. Woda pomoże złagodzić swędzenie.

Umyć wszystkie pościel. Obejmuje to pościel z wszystkich w domu, jako środek zapobiegawczy. Mycie pościel w gorącej wodzie zabije żadnych jaj, które istnieją i zapobiec rozprzestrzenianiu się infekcji dalej. Następnie chcę zrobić krok dalej i wysuszyć je na dużym ogniu w suszarce do upewnij się, że osiągnęliśmy swój cel.

Zbieranie zabawek. Weź wszystkie zabawki i pluszaki i umieścić je w torbie na śmieci, uszczelnienie to szczelne. W owsiki nie mogą przeżyć, chyba żyją w ciele człowieka; czy są jakieś jaja na zabawki Twojego dziecka, umieszczając je w plastikowej torbie przez okres dwóch tygodni powinny zająć się problemem.

Wylecz wszystko. Rozcieńczony wybielacz woda to najlepszy sposób, aby osiągnąć poziom dezynfekcji, którego szukasz. Pierwsze miejsce chcesz rozpocząć jest łazienka, zwłaszcza WC. Przejść do klamki, blaty, a wszystko Ty lub Twoja rodzina często styka się z.