Digidexo.com

Co mogę zrobić, aby przyspieszyć owulacji Po kontroli urodzeń?

Kiedy ktoś próbuje wyobrazić, proces uzyskania ciąży może stać się frustrujące i emocjonalne. Nie ma jednej hormonem, który jest odpowiedzialny za ciąży, ale niektóre, że uwalnianie w schemacie przygotować ciało owulacji jaja i wszczepiania zarodka. Owulacja to czas podczas cyklu, że kobieta może zajść w ciążę. Po użyciu środków antykoncepcyjnych przez okres czasu, hormonów w organizmie będzie trzeba regulować się zacząć ponownie owulacji.

Co się dzieje podczas kontroli urodzeń

Większość prac antykoncepcyjne poprzez zapobieganie owulacji z występujących. Bez owulacji nie do zapłodnionych jaj i w efekcie nie zaszły w ciążę. Aby rozpocząć owulacji ponownie, po prostu spadając z kontroli urodzeń powinno działać. Po kontroli urodzeń nie jest już używana, ciało powróci do normalnej produkcji hormonów, co oznaczać będzie, że nastąpi normalny owulacji. Choć powrót do normalnego poziomu hormonów może się zdarzyć w ciągu pierwszego miesiąca, niektóre nie do 12 lub nawet 18 miesięcy.

Z pomocą lekarza

Nie ma sposobu, aby przyspieszyć proces owulacji bez lekarza. Jest potrzebny lekarz podawanie odpowiednich hormonów w odpowiednim czasie, aby upewnić się, że ciało przygotowuje się do zarodka prawidłowo. FSH lub hormon folikulotropowy, potrzebne do stymulowania jajników w celu utworzenia pęcherzyków. Po tym następuje estrogenu zachęcenie lub LH hormon luteinizujący, aby zwolnić jajowej z pęcherzyka. Zwolnienie z tego jaja jest owulacja. Jeśli twoje ciało nie wrócić do tego cyklu, w odpowiednim czasie, medycznego może pomóc w dozowaniu odpowiedniej ilości hormonów, aby ułatwić owulację.

Clomid

Jeśli diagnoza lekarza, że ​​hormony są prawidłowo na rowerze, to ona może przepisać lek o nazwie clomid celu wywołania owulacji. Clomid jest lek stworzone w celu wywołania owulacji. Jest to skuteczne w 80 procent pacjentów. Lekarz musi ściśle przestrzegać podawanie Clomidu. Dla clomid użytku, powinny być pod opieką lekarza specjalisty.