Digidexo.com

Środki zaradcze kawy dla migreny

Ból głowy może wynosić od irytacji do zniesienia, a w niektórych przypadkach ból głowy również wpływać na inne części ciała. Mogą to zakłóca wzroku, słuchu i równowagi, jak również powodując nudności lub wymiotów. Te bóle głowy są znane jako migreny, które mogą zostawić osoby wrażliwe na światło i dźwięk, podczas gdy w stanie funkcjonować. Jeden środek domu migreny jest do spożywania kofeiny. Niektórzy mogą uznać, że ich ból migrenowy jest zwolniony przez kofeiny zawartej w kawie, ale ta metoda nie jest substytutem dla lekarza opieki.

Wybór odpowiedniego Kawa

Kawa zawiera kofeinę, która jest skurcz naczyń krwionośnych. Zwężające skurczy naczyń krwionośnych w całym organizmie, co może pomóc odciążenia w głowicy, w którym występuje migreny. Aby uzyskać najlepsze wyniki, picia właściwy rodzaj kawy jest bardzo ważne. Zalecane jest silne, odważne połączenie z kofeiną czarnej kawy. Słabsza kawa nie może zawierać tyle kofeiny. Bezkofeinowa nie być skuteczne w leczeniu migreny, gdyż nie zawierają główny składnik skurczy naczyń krwionośnych. Zaparzyć mocną kawę do leczenia migreny.

Ilość

Ilość kofeiny potrzebnej do łagodzenia migrenowy ból zależy od osoby, jak osoby mają różne poziomy wrażliwości kofeiny. Aby uniknąć zbyt picia herbaty i odbierania nadmiernych ilości kofeiny, rozpoczyna się od małej ilości i stopniowo zwiększa zużycie w miarę potrzeby. Możesz zacząć z pół szklanki, jeśli są wrażliwe na kofeinę. Ogólnie, 01:59 kubki kawy powinny być wystarczające do leczenia migreny.

Duże ilości kofeiny odbicia mogą powodować bóle głowy, które mogą pogarszać intensywność migreny. Regularne spożywanie kofeiny może prowadzić do bólów głowy odstawienia, kiedy organizm nie otrzymuje kofeinę.

Rozrządu

Wczesna interwencja jest kluczem przy użyciu kawy złagodzić ból migrenowy. Kawa powinna być konsumowane na początku migreny celu zmniejszenia efektów ubocznych. Dawka kofeiny w ciągu pierwszych objawów migreny mogą złagodzić ból i zapobiec pogarszaniu się migreny.

Kombinacje

Dodatkowo do kawy środka, można uzupełnić kawę z ponad-the-counter leki przeciwbólowe. Zgodnie z Cleveland Clinic, kofeina może zwiększyć skuteczność leków przeciwbólowych o 40-procent, jednocześnie zwiększając zdolność organizmu do wchłaniania leku. Suplement kofeiny z przeciwbólowe na recepty przeciwbólowych, takich jak aspiryna, ibuprofen lub Tylenol, z których wszystkie nie zawierają kofeinę.

Skoro już otrzymujących kofeiny przez kawę, nie należy łączyć kawę z wszelkimi środkami przeciwbólowymi zawierającymi kofeinę. Pamiętaj, że zbyt dużo kofeiny może mieć niekorzystny wpływ kofeiny i prowadzić do uzależnienia.

Leczenie medyczne

Ważne jest, aby skonsultować się z lekarzem na temat migreny, niezależnie od tego, czy kawa jest odpowiednia dla złagodzenia bólu. Choć może to być skuteczny środek domu dla niektórych, środowisko medyczne na ogół nie uważa kawę pierwotny przebieg leczenia migreny. Ponieważ kawy może prowadzić do większej głowy u niektórych osób może być bardziej korzystna do poszukiwania innych form leczenia. Nawet jeżeli kawa nie pomaga łagodzić objawy migreny, to wciąż nie rozwiązuje źródła problemu. Lekarz może dodatkowo zalecić o łagodzeniu bólu migrenowego z kawy lub alternatywnych metod leczenia, jak również pomóc uniknąć dodatkowych migreny.