Digidexo.com

Jak zapobiec tchawicy

Tchawicy jest chorobą lub stanem, który ma wpływ na tchawicę i gardła. Stan akcji pewne objawy bakteriami Staphylococcus lub Strep, choć może to być znacznie bardziej zabójczy. Ci, którzy mają go w pierwszej chwili, że mogą one mieć na grypę, ponieważ mają one szorstkie gardła, gorączkę, a nawet bóle mięśni. Choć zaburzenia mogą być poważne, można zmniejszyć ryzyko rozwoju go i zmniejszyć ryzyko zachorowania. Aby zapobiec tchawicy należy stosować te same zasady można byłoby Staphylococcus.

Instrukcje

Myj ręce po skorzystaniu z toalety i przed jedzeniem, zwłaszcza jeśli byli w kontakcie z innymi ludźmi. Bakterie tchawicy może przenosić się z człowieka na człowieka przez skórę do kontaktu ze skórą, tak jak Strep lub infekcji Staph mógł.

Należy unikać wchodzenia w kontakt z raną innej osoby, cięcia lub zeskrobać. Zawsze należy nosić gumowe lub lateksowe rękawiczki, gdy dotykając otwartą ranę. Nawet jeśli nie masz ranę na dłoni, można odebrać bakterie z innej osoby, w ten sposób.

obejmuje wszystkie otwarte rany lub rany na ciele z bandażem i używać krem antyseptyczny. Dzięki temu szanse na łapanie bakterii od innej osoby. Wystarczy dotknięcie innej osoby lub potrząsając rękę z otwartej rany na ciele może prowadzić do bakterii wchodzących ciała.

Użyj własne ręczniki, odzież, środki higieny osobistej, a wszystko, co dotyka skóry zamiast dzielić je z drugą osobą. Bakterie mogą nadal żyć na obiekty nieożywione dla godzin po poruszają się od innej osoby.

Czyste ubrania i ręczniki w gorącej wodzie z użyciem detergentu. Jeśli ktoś z domowników cierpi z tchawicy bakterie problemów, natychmiast umyć ręce po oddanie ubrania w wodzie. Zmniejsza to szanse na łapanie bakterii od kogoś innego.

Wskazówki

  • Jeśli nie mamy dostępu do dobrej starej mydłem, myć ręce środek odkażający stronie. To zabija większość bakterii można mieć na rękach.
  • Nie pije lub podziel filiżankę lub kawałek srebra z innej osoby. Bakterie mogą łatwo wprowadzić swoje ciało z nich.