Digidexo.com

Jak masaż Your Girlfriend

Masaż może być doskonałym sposobem, aby złagodzić swoją dziewczynę, gdy ona jest zestresowany i pomóc złagodzić jej napięcie. Może to być zmysłowy, romantyczny moment dla Ciebie i Twojej dziewczyny. Istnieje kilka kroków, które można podjąć, aby to doświadczenie jednego twoją dziewczyną (i potencjalnie jesteś) bardzo przyjemne jeden. Oto jak masować swoją dziewczynę.

Instrukcje

Ustaw odpowiedni nastrój do masażu. Włączyć światła nisko i zapalić kilka świec zapachowych. Masuje swoją dziewczynę nie musi być zupełnie banalnie wydarzenie, choć. Można pozwolić, żeby obejrzeć swój ulubiony program telewizyjny lub "chic Flick", podczas gdy dajesz jej masa.

Chwyć swoją dziewczynę ulubione płyny i / lub oleje do jej masaż. To coś więcej niż po prostu sprawić by czuć się dobrze. Korzystanie oleje i płyny masaż może łatwiej dla Ciebie, może lepiej pomóc rozładować napięcie twojej dziewczyny i nawilżają jej skórę.

Rozpocznij powoli pocierając balsamu i olejów do tyłu twojej dziewczyny. Jak delikatnie lub szorstki zrobić to będzie oparte na woli Twoja dziewczyna. Masaż przy ramionach do łagodzenia wszelkich węzłów może ona mieć w tej dziedzinie. Użyj kciuki głównie pocierać ją pleców. Gdy masuje tej części pleców, umieść kciuk razem w pobliżu kręgosłupa i pocieraj od kręgosłupa. Udawać, że Twoje kciuki są wycieraczki na ciężarówkę. To jak należy masować tę część pleców twojej dziewczyny.

Za pomocą obu rąk pocierać ręką twojej dziewczyny. Zrób to delikatnie, jak mięśnie w ramieniu może być wrażliwy. Umieść jedną rękę na przedniej części ramienia i drugą ręką na plecach ramieniu i delikatnie ścisnąć za podstawowy masażu. Gdy dojdziesz do dłoni, umieścić cztery palce z tyłu ręce i kciukiem na jej dłoni. Delikatnie pocierać jej dłoń z kciukiem w ruchu kołowym. Następnie wziąć wszystkie pięć palców i otaczać jeden z jej palców. Zaczynając od dolnej części palca, należy delikatnie skok do czubka palca. Zrób to dla wszystkich czterech palców i kciuka. Po zakończeniu z jednej strony, przejść do drugiego ramienia i powtórzyć.

Rozpocznij masując jedną z nóg Twoja dziewczyna. Traktować palce w taki sam sposób, że zrobił palce. Pamiętaj, że możesz być bardziej delikatne z nóg swoją dziewczynę, jeśli ona jest drażliwy. Nie zapomnij umieścić dodatkowy balsam na nogach. Stopy są często częścią ciała najbardziej suche dla nikogo.

masuj aż nogi twojej dziewczyny do jej uda. Należy pocierać jej nogi w taki sam sposób jak ty ręce. Skoro otarcia nogi, jednak należy wycisnąć trochę trudniej. Mięśnie w nogach, mimo wszystko, są silniejsze niż ramiona. Wystarczy wycisnąć zarówno przód i tył nóg. Rub balsam na nogach, jeśli chcesz, jeśli pyta lub jeśli czujesz potrzebuje jej skóra być nawilżona.