Digidexo.com

Choroby, które powodują Konfiskaty

Jak zauważono w Stanach Zjednoczonych Library of Medicine w Internecie, "Napady są objawy problemu mózgu." Dodatkowo do chorób, napady mogą być spowodowane lekami, urazy głowy i gorączki. Mogą one trwać od 30 sekund do ponad pięciu minut, a niektóre powodują napady drgawek, inni spowodować łagodne, często niezauważalny objawów.

Padaczka

Epilepsja jest jedną z najczęstszych przyczyn drgawek. Wiadomo również zaburzenia napadowego, napady ponieważ są głównymi objawami choroby. Według Foundation Epilepsy trzy miliony Amerykanów padaczkę, i są 200,000 nowych przypadków rocznie. Siedemdziesiąt procent przypadków mają nieznanych przyczyn; Jednak badania wykazały, że niektóre przyczyny padaczki są urazy historia rodziny i neurologiczne. Jeśli osoba posiada więcej niż dwa napady powtarzających, że jest zwykle rozpoznaną padaczką i można rozpocząć leczenie, leki, które mogą być lub rozporządzenie dieta.

Zapalenie opon mózgowych

Według Narodowego Instytutu Chorób Neurologicznych i udaru mózgu, zapalenie opon mózgowych jest zapalenie błony otaczającej rdzeń kręgowy. Może to być spowodowane przez wirusowe, bakteryjne lub grzybicze, jak również przez toczeń, nowotworów i urazów głowy. Wirusowe zapalenie opon mózgowych jest najczęstszą postacią i zwykle ustępuje bez hospitalizacji; bakteryjne zapalenie opon mózgowych jest bardzo poważne i często wymaga leczenia szpitalnego. Zapalenie opon mózgowych powoduje zwykle tylko drgawki u niemowląt, dzieci i młodzieży.

Zapalenie mózgu

Mózgu mogą być również wywołane przez zakażenia bakteryjne i wirusowe. Narodowy Instytut Chorób Neurologicznych i Stroke definiuje zapalenie mózgu jako "zapalenie samego mózgu." Oprócz napadów, choroba może objawiać się na wiele objawów, takich jak objawy grypopodobne, podwójne widzenie, halucynacje i problemy z mowy i słuchu.