Digidexo.com

Najlepiej Nieplanowane Ciąża Porady

Planuje mieć dziecko może być podkreślając wyzwanie życia i wymagający. Radzenie sobie z nieplanowanej ciąży może być jeszcze trudniejsze. Kiedy ludzie planują być w ciąży, ale już przygotowane, aby wstrzymać swoje obecne życie i budować wokół przyszłego jednego. Nieplanowanych ciąż, może jednak doprowadzić wszystko do zadyszki. Przez następujące dobre rady zaczerpnięte z ekspertów i organizacji ciąży, nieplanowana ciąża może być dobrze zarządzane i wprowadzają nowy pozytywny wymiar do swojego życia.

Dziecko Skupienie

Przede wszystkim skupić się na dziecku. Wszystko musi zająć miejsce z tyłu dla dziecka. Nie możesz zobaczyć to teraz, ale istnieje wiele lat pozostawione w swoim życiu, aby osiągnąć swoje cele, podczas gdy dziecko potrzebuje więcej w ciągu pierwszych kilku lat, niż jakimkolwiek innym czasie. Jeśli oznacza to zatrzymanie szkoły, zatrzymując imprezowanie lub zakupu ubrania dla dzieci, zamiast nowego telefonu, a następnie zrobić. Koncentrując się na potrzebach dziecka zwiększy zaufanie jako wkrótce być rodzicem.

Wsparcie dla rodzin

Należy poinformować rodzinę i wszelkie inne ważne o ciąży. Może to być kuszące, aby ukryć to, bo z obawy odrzucenia, ale szybciej ocenić swoją pozycję w ciąży, wcześniej można zrobić plany na to, co robić dalej. Twoja rodzina nie może przyjąć wiadomości dobrze na początku, ale będzie prawdopodobnie w końcu odwiedzić. Mogą nawet zmobilizować się i pomóc Ci na każdym kroku sposób. Jeśli twoja rodzina kończy wspieranie Cię przez ciążę i poza nią, może być błogosławieństwem.

Self Care

Należy również zadbać o siebie. Wszystko, co robisz i jedzenia wpływa na zdrowie dziecka, nawet po dziecko. Amerykańskie Stowarzyszenie Ciąża informuje, że 11 procent matek z rozpoznaniem depresji poporodowej. Musisz być silny psychicznie, aby być zdrowy człowiek i dobry rodzic. Kształcić się na objawach, tak, że jeśli nie mają tych problemów, można uzyskać pomoc jak najszybciej. Ich oficjalnej stronie, znajduje się w dziale zasobów, może pomóc uporać się z nieoczekiwanych problemów, które pojawią się wraz z ciążą z zaskoczenia i jego następstwa.

Opcja Przyjęcie

Jeśli uważasz, że przyjęcie jest najlepsza opcja, należy przejść przez renomowanych agencji adopcyjnych. Nie będzie opcji będziesz musiał rozważyć, takie jak, czy chcesz pozostać w stałym kontakcie z dzieckiem lub przyjętych rodziców dziecka. Musisz wiedzieć, jak wiele informacji chcesz wiedzieć o dziecku, jak jego płeć i jak on wygląda. Niektóre matki nie chcesz spojrzeć na dziecko w ogóle. Przyjęcie Przewodnik WWW (patrz Dodatkowe zasoby) oferuje porady na temat tego, co się pytać i szukać w agencji adopcyjnej. Mają także zasoby dla przepisów adopcyjnych w swoim stanie.

Stay Positive

Niezależnie od sytuacji, ważne jest, aby utrzymać korzystny perspektywy. Utrzymując pozytywne nastawienie może utrzymać poziom stresu w dół, które korzystają zarówno ciebie i dziecko. To może również inspirować innych do pomocy w doprowadzeniu nowego życia w świecie. Epigee, strona poświęcona kobietom i ich zdrowia, mówi, aby skupić się na tych, którzy sprawiają, że czujesz się dobrze o swojej ciąży. Poczujesz się lepiej na temat procesu, tak długo, jak pobyt pozytywne. Podjąć decyzję o nieplanowanej ciąży i utrzymać firmę z tych, którzy wspierają swoją decyzję o tym.