Digidexo.com

Porady sprzed ciąży

Przygotowanie organizmu do ciąży może prowadzić do zdrowej ciąży i dziecka. Działania są łatwe, w tym zmiany w diecie i zakończenia pewnych działań. Oboje rodzice mogą podjąć działania, aby zwiększyć płodność i szanse na zdrowe dziecko. Prenatalnych witaminy są ważne dla mamy. Jeśli nie możesz podjąć prenatalnych witamin, użyj innego rodzaju. Flintstonowie witaminy wykazano działa.

Dieta

Przestać pić alkohol, zwłaszcza, jeśli jesteś już stara. Alkohol wpływa na rozwój płodu. Zmniejszyć lub rzucić picie kofeiny. Jedzenie węglowodanów rafinowany (biały chleb, makarony) daje ciało mniej składników odżywczych niż całej żywności pszenicy. Jedz dwa kubki kolorowych owoców i warzyw trzy filiżanki dziennie. Niektóre ryby można jeść, ale oglądać poziom rtęci. Rtęć uszkadza płód. Podjęcie multiwitamina z żelazem. Trzymaj się z dala od serów miękkich, sushi, surowego i niepasteryzowanego mleka resztki zegarka. A bakterie zwane Listeria mogą rosnąć na tych pozycjach.

Ojciec

Weź multiwitaminy z cynku i selenu. Ogranicz alkohol. Zwiększenie ilości kwasu, wapnia i witaminy D foliowego. Nosić bokserki. Jacuzzi, spa i gorące kąpiele mogą obniżyć produkcję plemników. Rzucić palenie. Jeśli masz obawy pieniądze, spotkać się z planowania finansowego. Kształcić się o ciąży, aby lepiej wspierać partnera.

Fizyczne

O niskiej masie ciała lub nadwaga może zmniejszyć szanse na uzyskanie ciąży. Trzymaj się z dala od ćwiczeń z nagłych zatrzymań i szarpnięć. Niewielki wpływ ćwiczenia są najbezpieczniejsze, ale usunąć je z lekarzem.

Śledzenie owulacji przy użyciu kalendarz lub śledzenia podstawowej temperatury ciała. Owulacja zwykle odbywa się na 14 dni przed okresem. Jaja przeżyć jedynie przez 12-24 godzin, podczas gdy plemniki Ostatnie dwa do trzech dni. Śledzić temperaturę, należy przyjąć ją codziennie rano, jak tylko się obudzisz. Po owulacji, będzie nieco większa. Znajdziesz podstawową termometr ciała w aptece.