Digidexo.com

Jak korzystać Mercilon do Przejdź okres

Wiele kobiet zdecydować się na pigułki antykoncepcyjne jako forma antykoncepcji. Mercilon jest rodzaj pigułki antykoncepcyjnej, która jest zalecana przez lekarza. Każde opakowanie zawiera 21 tabletek regularnie pigułki i siedem tabletek placebo. Czasami zdarza się, kobieta może wybrać pominięcie tabletki placebo i rozpocząć nowe opakowanie od razu, aby zapobiec konieczności jej okres. Jest łatwy w użyciu Mercilon pominąć okres, ale zawsze należy najpierw skonsultować się z lekarzem przed rozpoczęciem takiej działalności.

Instrukcje

Weź Mercilon zgodnie z zaleceniami. Upewnij się, aby wziąć każdy z 21 białych tabletek w tym samym czasie każdego dnia. W przypadku pominięcia tabletki, należy postępować zgodnie z instrukcjami dostarczonymi z recepty.

Nie ma siedem tabletek placebo. Aby pominąć swój okres, wyrzucić opakowanie pigułka po wykonaniu ostatniego z 21 regularnych pigułki i zacząć nowe opakowanie zamiast pigułki placebo. Zapobiegnie to normalne wycofanie występowaniu krwawień. Niektóre kobiety mogą zauważyć pewne plamienie gdy pominąć tabletki placebo.

Weź resztę nowego opakowania tabletek normalnie. Po zakończeniu 21 regularnych pigułki, można zdecydować, czy wziąć tabletki placebo i rozpocząć nowy pakiet ponownie pominąć swój okres. Nie jest zalecane, aby pominąć tabletki placebo przez więcej niż trzy kolejne pakiety, chyba że jest to zalecane przez lekarza.

Wskazówki

  • Mercilon jest 99% skuteczne w ochronie przed ciążą w przypadku prawidłowego stosowania.
  • Mercilon nie zapewnia żadnej ochrony przed chorobami przenoszonymi drogą płciową.