Digidexo.com

Przyczyny popękanych naczynek

Popękanych naczynek pokazać się na skórze, jak bardzo cienkich, czerwonych nitek. Przerywane kapilary są wynikiem rozszerzania i zwężeniem ścian naczyń włosowatych, co ostatecznie prowadzi do rozdarcia. Po kapilarnej łzy krwi przedostaje się do powierzchni skóry.

Poszerzenie i zwężenie naczyń włosowatych mogą być wywołane przez wiele czynników fizycznych i środowiskowych. Wiele z tych czynników można uniknąć, tym samym zmniejszając ryzyko rozwoju pęknięte naczynka włosowate.

Genetyka

Zamykanie naczyń może być spowodowane przez genetyki. Jeśli rodzice lub inni członków najbliższej rodziny, w przeszłości popękanych naczynek, szansa na Ciebie później w ich rozwój życia wzrasta.

Ciąża

Kobiety w ciąży mają zwiększone ilości krwi przepływającej przez ich ciała. W rezultacie, ich żyłach powiększyć, powodując zarówno żylaki i pęknięte naczynka włosowate.

Urazy nogi

Osoby, które doznały urazów nóg może doświadczyli zwiększyć lub zmniejszyć przepływ krwi. Osoby, które spędzają dużo czasu, a następnie stoi dłuższy czas w pozycji siedzącej lub leżącej, są bardziej narażone na zamykanie naczyń, jak również.

Hormony

Osoby, które przechodzą przez zmiany hormonalne mogą rozwijać naczynek jako ich organy regulacji. Warunek ten jest często u dzieci przechodzi okres dojrzewania, kobiet w ciąży i kobiet przechodzących menopauzę.

Uszkodzenia skóry

Skóra wokół powierzchni jest bardziej podatna na uszkodzenia, niż w pozostałej części organizmu. Dlatego, popękanych naczynek wokół twarzy są bardzo częste. Szkód spowodowanych przez wiatr, oparzenia słoneczne, zmiany temperatury, a nawet okulary tłoczenie na części twarzy może powodować zamykanie naczyń, tworząc.