Digidexo.com

morfologia plemników jak poprawić

Jak poprawić Morfologia plemników

Morfologia spermy odnosi się do kształtu i struktury plemników. Normalna sperma ma owalną głowę i ogon, który mierzy prosto siedmiu do 15 razy długości głowy. Nieprawidłowe plemniki mają nieregularne kształty i formy. Mogą mieć niezwykle duże lub zniekształcone głowy lub ogony, które są krótkie, zwinięte, lub dwukrotnie. Wady te uniemożliwiają spermy albo osiągnięcie lub przenikliwy jajko. Według danych Światowej Organizacji Zdrowia, co najmniej 60 procent plemników człowieka powinien mieć normalną morfologię. Jednak, jeśli człowiek ma słabą morfologię, może on być w stanie poprawić kształt swojej spermy poprzez kilka kluczowych kroków.

Instrukcje

Unikaj ciepła. Według 1998 badania w Journal of Human Reproduction, anomalie spermy mogą być rezultatem mosznę jest wystawiony na działanie ciepła w dłuższych okresach czasu. Jednakże, po ekspozycji na ciepło jest eliminowane lub zmniejszane, dobre spermy wzrasta morfologii. Aby upewnić się, że moszna pozostaje chłodny, unikać jacuzzi i sauny, nosić bokserki (nie figi) i luźne spodnie, i uważać, aby nie angażować się w długodystansowej jazdy rowerowej lub nosić szorty rowerzystę na długie okresy.

eliminacji toksyn środowiskowych. Mayoclinic.com donosi, że ekspozycja na zanieczyszczenia takie jak dym z papierosów i marihuany, pestycydów, chemikaliów i nadmiernych ilości alkoholu może powodować sperma zostać zniekształcone. Ponadto, dr Randine Lewis z "Jak zrobić Rodzina" zauważa, że ​​mleko nie-organiczne i mięso może zawierać syntetyczny estrogen, który może wpłynąć na prawidłowy rozwój plemników. Mężczyźni starają się poprawić jakość spermy powinien dostosować swój styl życia, aby ich narażenie na tych toksyn jest zminimalizowane lub wyeliminowane.

utrzymać zdrową dietę. Niektóre witaminy i składniki mineralne, zwłaszcza selen, może mieć pozytywny wpływ na morfologię plemników. Selen jest bogate w przeciwutleniacze mikroelement, który znajduje się w orzechach brazylijskich, orzechów włoskich, tuńczyk, wołowina, kurczak, jaja i ser. Może być również podejmowane w formie dodatku, chociaż należy wziąć nie więcej niż 400 mcg dziennie, a nadmierne ilości selenu może być toksyczny. Innych witamin i minerałów, które mogą pomóc poprawić jakość spermy m.in. witaminy C (który znajduje się w owocach cytrusowych), cynk (Znaleziono w jagnięciny, wołowiny i ostrygi), kwas foliowy (znajduje się w zielonych warzywach liściastych), witaminę E ( z kiełków pszenicy, jaja, i słodkie ziemniaki), a L-arginina aminokwasów (z orzechów brazylijskich, wołowiny, kurczaka, ciecierzyca i soja).

udać się do lekarza. Dr Todd Nippoldt z Mayoclinic.com zauważa, że ​​słaba morfologia może być spowodowane przez problemy strukturalne, takie jak powiększenie jąder i moszny żyły lub przez zakażenia. W tych sytuacjach, chirurgii, antybiotyki lub inne leki mogą poprawić podstawowy problem i poprawy morfologii plemników.

Jak poprawić skrzywioną przegrodę

Ściana z chrząstki w centrum nosa człowieka, znanego jako przegrody, jest poza centrum w około 80 procent osób, według strony internetowej Amerykańskiej Akademii Otolaryngologii. Poza centrum przegroda mówi się, że "odeszła". Gdy takie odchylenie przegrody jest ekstremalne, może zablokować część swojego nosowe, ograniczając przepływ powietrza. Istnieje kilka dostępnych środków naprawczych dla ludzi wypaczonych przegród. Niektóre etapy korygowania skrzywioną przegrodę są bardziej skrajne niż inni; należy zawsze rozpocząć się w możliwie najmniejszym leczenia inwazyjnego i tylko iść do ekstremalnych metod, gdy inne metody zawiodą. Ponadto, częste konsultacje lekarza jest ważnym elementem każdego odchylonym schematu leczenia przegrody.

Instrukcje

Weź przeciwhistaminowy leku jako środka zapobiegawczego, aby uniknąć katar i wynikającą dyskomfort, kapanie postnasal lub zakażenia zatok. Zgodnie z Mayo Clinic, "unikając katar jest ważne, gdy masz skrzywioną przegrodę, ponieważ śluz może ulec zablokowaniu w wąskim przejściu do nosa."

Użyj sprayu do nosa, jak określono kortyzonu i zaleceniami lekarza. Ta metoda leczenia zmniejsza stan zapalny nosa, ponadto zapobiega katar.

Użyj zmniejszający przekrwienie leki w celu zmniejszenia zatorów, trzymając nosa otwarte. Zator może utrudnić oddychanie, zwłaszcza, gdy już masz trudności z oddychaniem z powodu odchylenia przegrody.

Uzyskiwanie septoplastic operacji, jeżeli jest to konieczne. Septoplastyka polega chirurgicznie repozycjonowania przegrody, skorygowania odchylenia. Chociaż jest to oczywiście bardziej inwazyjny niż leczenie farmakologiczne, to trwale rozwiązać problem. To jest tylko dla pacjentów, u których różnica nie jest do opanowania przy użyciu podstawowych leków lub ludzi, którzy doświadczają zaawansowanych objawów określanych przez Mayo Clinic w "znacznej niedrożności dróg oddechowych, przewlekłe zapalenia zatok lub częste krwawienia z nosa."

Poddaj rhinoplastic operację jeśli wygląd zewnętrzny nosa jest również uciążliwe. Podczas Septoplastyka, niektórzy pacjenci wybierają rhinoplastic nosa rekonstrukcji świadczenia kosmetycznych zmian wraz z medycznie koniecznych zmian przegrody osoby.

Jak wyobrazić sobie z niskim plemników hrabiego

Ciąża nie przychodzi łatwo do wszystkich par. Gdy występują problemy z płodnością, to może być trudne, aby począć dziecko. Mężczyźni z niskim spermy musi starać się zwiększyć ich liczbę plemników, aby poprawić swoje szanse na poczęcie dziecka.

Instrukcje

zaprzestania wszelkich działań, które zostały przedstawione w celu obniżenia liczby plemników. Obejmuje to palenie tytoniu, nadużywanie alkoholu i narkotyków. Temperatura wpływa również produkcję plemników, więc unikać jacuzzi i obcisłe spodnie i bieliznę.

Włącz do diety wysokobiałkowej. Oprócz zwiększenie spożycia białka, jeść dużo warzyw i pełnych ziaren. Trzymaj się z dala od niepotrzebnych tłustych.

Ćwiczenie regularnie. To może zmniejszyć hormony, które zabijają realną spermy. Każdy rodzaj działalności redukcji stresu są pomocne w utrzymaniu wysokiej liczyć spermy.

Należy unikać wszelkich działań, które naciskać jąder. Rower i jazda konna powinna być ograniczona do minimum.

Weź witaminy C i witaminy E na dobę. Witaminy te utrzymać spermy zdrowe.

Ważne jest, aby zachować swoją spermę na dzień, że twój partner jest żyzna. Gwarantuje najsilniejszym sperma będzie ich droga ku jajka.

Wprowadzenie w ciąży z małą ruchliwość plemników

Niska ruchliwość plemników oznacza niezdolność plemników A mężczyzn do osiągnięcia jajko po wytrysku. Jeśli plemniki nie mogą poruszać się wystarczająco szybko i nie może poruszać się w ogóle, to staje się trudne dla kobiety w ciążę. Przeciętnie plemników jest większa niż 50 procent, co oznacza, że ​​co najmniej 50 procent spermy jest "ruchliwe", ma potencjał, aby przemieszczać ją dostatecznie szybko do zapłodnienia jaj; w rzadkich przypadkach może spaść prawie do zera.

Zabiegi medyczne

Istnieje kilka możliwych opcji leczenia, które mogą poprawić ruchliwość plemników u niektórych mężczyzn. W przypadku niskiej ruchliwości jest spowodowana niedoborem hormonów, suplementy testosteronu mogą być wymagane. L-karnityna i acetylo-L-karnityna jest również, że wpływ na ruchliwość plemników i zgodnie z Mayo Clinic, przy suplementy białkowe mogą poprawić ruchliwość dla niektórych ludzi.

Jeśli niska ruchliwość plemników nie można zaradzić, są dwie alternatywne metody, aby zajść w ciążę, nawet jeśli mężczyzna dostarczenie spermy ma nieuleczalnego niską ruchliwość. Te dwie alternatywy płodności są znane jako zapłodnienie in vitro (IVF) oraz wewnątrzcytoplazmatyczne wstrzyknięcie plemnika (ICSI). IVF pozwala kobiece jaja do usunięcia z kobiece jajniki i umieszczone w pożywce w laboratorium, w którym łączą się z nasienia mężczyzny. Po sperma zapłodnić jajo, są one wszczepiane z powrotem do macicy samicy nie chirurgicznie z nadzieją pozwalając jej się zajść w ciążę. Gdzie ICSI różni się tym, że zamiast jedynie inkubowano ze sobą (w niektórych przypadkach w stosunku 75,000 plemników jedno jajko) pojedynczy plemników jest wtryskiwany do pojedynczego jaja i inkubowano. Procedury ICSI często Inkubować i wszczepić więcej niż jedno jajo na raz, w czasie, w wyniku wielokrotnego ciąży.

Metody ziołowe

Dla wielu ludzi, koszty związane z tych zabiegów medycznych są dość wygórowane, aby uzasadnić alternatywne środki zaradcze. Kilka ziół zostały Anecdotally związane ze wzrostem ruchliwości plemników. Korzystanie z maca, korzeń i zioło znaleźć powszechnie z Boliwii do Peru, został zgłoszony przez niektóre pary, aby służyły w ciąży, gdy istniały problemy ruchliwość plemników. Wyciąg z japońskiego rdestu ptasiego zwanej resveratrol wykazało pewne obiecujące zwiększając ruchliwość plemników u szczurów laboratoryjnych badane przez naukowców. Miłorząb i żeń-szeń również zostały połączone do ruchliwości plemników, ale niektórzy naukowcy uważają, że te alternatywne zabiegi mogą przynieść więcej szkody niż pożytku, poprzez wpływ na liczbę plemników.

Inne metody

Homeopatyczny lek od dawna starali się leczyć dolegliwości z naturalnych kuracji, a niektórzy twierdzą, że różne leki homeopatyczne pomocy w większej ruchliwości plemników, jak również. Masaż akupunktura --- celu łagodzenia stresu, napięcia mięśni i zwiększenia przepływu krwi --- donoszono osiągnąć większą ruchliwość plemników. Witamina C, E i B12 są połączone z wyższą ruchliwość plemników oraz. Niektóre aminokwasy i składniki mineralne można kupić za wyraźną celu pomocy pary z tego problemu, aby zajść w ciążę, mimo przekroczenia kwoty niektórych (zwłaszcza cynku mineralnej) wykazano być szkodliwe dla spermy zdrowia.

Zabiegi dla niepłodnych mężczyzn

Niepłodność plag tysięcy par rocznie. Dla mężczyzn, niepłodność była kiedyś nieważne problem możliwości leczenia z powodu braku wiedzy o jej przyczynach. Jest teraz więcej informacji dostępne dla świata medycznego o stanie otwarcia drzwi traktowania kobiet, u których zdiagnozowano to.

Podstawy leczenia

Leczenie niepłodnych mężczyzn zależy wyłącznie od podstawowej przyczyny niepłodności. Zabiegi nie są dostępne dla wszystkich problemów niepłodności. Jeżeli człowiek cierpi na schorzenia takie jak zespół Kilenfelton, zespół komórek Sertoliego i bezpłodność idiopatyczną (niepłodności dla których przyczyna nie została określona), nie jest kandydatem do terapii dla płodności. Dla tych, którzy są kandydatami, może to potrwać kilka miesięcy lub lat przed dzietności został osiągnięty. Zabiegi te mogą stać się kosztowne i wielu ubezpieczenia nie obejmuje kosztów tych zabiegów.

Leczenie hormonalne

Hypthalamus i przysadki są dwa obszary mózgu odpowiedzialne za regulację produkcji hormonów u mężczyzn. Jeśli obszary te nie wytwarzają normalny poziom hormonów, różne opcje leczenia może pomóc zwiększyć produkcję. Należą ludzkiej gonadotropiny kosmówkowej (hCG) zabiegi, leczenie recombinent hormony folikulotropowy i leczenia gonadotropiny.

Zabiegi gonadotropiny

Leczenie rozpoczyna się iniekcje gonadotropiny hCG, która jest wykorzystywana naturalnie zwiększyć poziom testosteronu u mężczyzn. Mogą być podane 3 razy w tygodniu lub co drugi dzień, w zależności od tego lekarz uważa będą bardziej skuteczne. Podczas leczenia, będzie poddane badaniom krwi w celu monitorowania poziomu testosteronu we krwi. Dawki wtrysku zostaną odpowiednio skorygowane w celu osiągnięcia najbardziej korzystnych wyników. Zastrzyki te są na okres 6 miesięcy - jeśli po tych 6 miesiącach plemników nie poprawić, recombinent stymulacji ludzkich pęcherzyków, inny sposób stosowany w celu zwiększenia poziomów testosteronu, może być dodany do leczenia. To są również przez wstrzyknięcie. W większości przypadków, to trwa od 1 do 2 lat leczenia mężczyźni osiągnąć normalną płodność.

Leczenie zakażeń narządów płciowych

Jeśli mnóstwo białych krwinek pojawia się podczas analizy nasienia, może to być oznaką infekcji męskiego układu rozrodczego. Wspólne leczenie to antybiotyki, choć może to nie być skuteczna w leczeniu infekcji wszystkich narządów i przywracania płodności. Płciowego często wynikają z chorobami przenoszonymi drogą płciową, przy czym niektóre z nich nie są związane z co leczenia niepłodności nieskuteczne.

Leczenie ejakulacji wstecznej

Jest to stan, w którym ruch plemników w niewłaściwym kierunku, podczas wytrysku i osadzane w pęcherzu. Najczęściej jest to uważane za stan trwały, ale w niektórych przypadkach może być stosowany nasienia w próbce moczu, który został specjalnie obróbce, a następnie przemyto. To jest proces, który usuwa martwe, wolno poruszające się plemniki lub substancje chemiczne, które mogą mieć wpływ na zapłodnienie. Po przemyto, może być stosowany w technice wspomaganego rozrodu, takich jak zapłodnienie in vitro.

Operację usunięcia blokady

Operacja jest czasami używane do otwierania i ominąć wszelkie blokady w układzie rozrodczym, które uniemożliwiają zdrowych plemników dotarcie do zdrowych jaj. Przykładem może być wazektomii odwrócenie. Jest to skuteczne 85 procent, 50 procent par skutecznie zajścia w ciążę po zabiegu. Jednak już było od wazektomii, niższy płodności szanse może być przywrócony.

Objawy szyi ból związany ból barku

Ból w okolicy barku może spowodować dodatkowy stres i napięcia na plecach i szyi. Podobnie, ból w okolicy szyi promieniuje w dół do obszaru barkowego. Mięśnie i nerwy w okolicy wszyscy współpracować w tworzeniu stabilności w górnej części tułowia, więc nic dziwnego, że może wystąpić ból nie związany z oryginalnego kontuzji. Zrozumienie anatomii barku i szyi pomogą stworzyć odpowiedni plan leczenia, który minimalizuje dodatkowe bóle.

Anatomia

W szyjce jest siedem kręgów amortyzowanych z dysków i związane z mięśni, ścięgien i więzadeł. Praca mięśni jest zapewnienie mobilności i wsparcia głowy, jak siedzi na ramionach. Ramię jest przegub kulowy i gniazdo. Obręczy barkowej znacznie wykracza poza górze ramienia, dzięki obręczy barkowej i poruszała się po obojczyków i kości łopatki w plecach. Mięśnie stabilizujące ruch ramion w wielu kierunkach.

Szyi lub barku?

Gdzie ból pochodzą? Wielu ludzi doświadczających ból szyi przez dłuższy okres czasu może rozwijać ból rozciągający się na obszarze barkowym. Może to być bardziej powszechne stanu, ale nie wyklucza ból począwszy od ramienia i porusza się w szyjce. Powodem jest to, że twoje ciało będzie zrekompensować bólu i szkody. Nerwy na szyi enervate ramię. Jeśli występują bóle szyi, następnie być może przeżywa problemy nerwowe w tym osłabienie i drętwienie ramienia. Dodatkowo, ból barku może wymagać szyi stworzyć więcej wsparcia niż zwykle robi, gdy ramię jest zdrowy.

Tworzenie Stabilność

Z każdej kontuzji ważne jest, aby poprawić siłę mięśni otaczających regionach, ponieważ zapewniają one wsparcie i odszkodowania za szkody. Kiedy przychodzi do szyi i barku, chcesz pracować z lekarzem lub fizjoterapeutą, aby upewnić się, że ćwiczenia się robi nie tworzyć żadnych dalszych szkód. W przypadkach, gdy masz przepukliny szyjki macicy, może trzeba mieć przepukliny usunięte, zanim będzie można zrobić nic innego do stabilizacji stawu.

Physical Therapy

Fizykoterapia dla szyi i ramion zaczyna przede wszystkim elastyczność. Trzeba rozciągnąć mięśnie we wszystkich kierunkach, są one przeznaczone do pracy. Każdy, kto kiedykolwiek miał obrażenia szyi lub barku wie, że najtrudniejszym elementem całego procesu jest odzyskanie pełnego zakresu ruchu. I niestety wiele wytrzymałości szyjki i ramienia są z konieczności pełnego zakresu ruchu.

Rozciąga to zgięcie szyjki macicy i rozszerzenie (podnoszenie i opuszczanie brodą) oraz zgięcia bocznego (zawierania ucho do barku). Pracować na obrót, jak również patrząc z boku na bok. Jak poprawić elastyczność szyi, umieścić rękę pchanie się w przeciwnym kierunku na odcinku do poprawy wytrzymałości.

Ćwiczenia na ramiona zacząć obrotów ramion, jak również doprowadzenie ręce splecione za plecami, a ich podniesienie. Możesz również zapięcie ręce jednego pochodzącego zza pleców i inne z nad głową. Wzrusza ramionami naramienne poprawi siłę, jak będzie boczna ciągnie i ćwiczenia wioślarskie. Budowanie siły powoli, aby zapobiec dalszym szkodom.

Zapobieganie dalszej Pain

Najlepszym sposobem, aby zapobiec ból rozciągający się od jednego do drugiego urazu jest rozwiązanie pierwszego problemu jak najszybciej. Jeśli masz ból szyi, reszta szyi i aktywność graniczną, która podkreśla swój kręgosłup szyjny. Po tym wszystkim, głowa musi jeszcze odbyć się nawet wtedy, gdy jest kontuzjowany i szyi będzie zwracać się do innych mięśni, które nie są tak doskonale zlokalizowany, aby pomóc, takie jak ramię. Podobnie jest w ramieniu, odpoczynek to pomoże zapobiec bólowi w innych obszarach. Sprawdź swoją postawę, aby upewnić się, że nie są w pozycji stojącej lub siedzącej, w taki sposób, że dodaje stresu i napięcia na szyję lub ramiona lub obu. Poprawiła postawa jest jednym z najlepszych sposobów, aby zapobiec ból pleców i szyi w dłuższej perspektywie.

Jak zwiększyć plemników produkcji po wazektomii Odwrócenie

Odwrócenie Wazektomia jest operacja chirurgicznie powraca rury, które biorą plemniki z jąder do nasienia. Jeśli operacja działa, ludzie, którzy przechodzą odwrócenia wazektomii może znowu być w stanie zapłodnić swoich partnerów. Zgodnie z Mayo Clinic, udane operacje spowodować ciąży u około 50 procent par, w ciągu dwóch lat od zabiegu. Od koncepcji po odwrócenia wazektomii może potrwać miesiące, ludzie starają się zwiększyć swoje szanse płodności może podjąć szereg kroków w celu zwiększenia produkcji spermy.

Instrukcje

Spożywaj różnorodne warzywa i owoce. Rośliny są pełne antyoksydantów, które mogą wzmocnić spermy zdrowia.

Bądź sprawny fizycznie. Regularny schemat ćwiczeń jest niezbędna dla zdrowego ciała i optymalną jakość spermy. Należy unikać nadmiernego wysiłku, ponieważ może to zmniejszyć spermy zdrowia i zmieniać produkcję hormonów.

Jaskółka multiwitaminy codziennie. Biorąc multiwitaminy lepiej zapewnia organizm jest coraz pierwiastków śladowych, takich jak kwas foliowy, selen i cynk, klucz do produkcji jakość spermy.

Zmniejszenie lęku i napięcia psychicznego, jak to tylko możliwe. Mężczyźni, którzy doświadczają wysokiego poziomu stresu mogą odczuwać spadek ich funkcji seksualnych oraz zmian w hormonów potrzebnych do produkcji spermy.

utrzymać zdrową wagę. Nadmiar lub niedobór tłuszczu może kolidować z poziomami hormonów rozrodczych, oraz zmniejszające ilość plemników i jakości.

Eliminacja tytoniu i nielegalnego zażywania narkotyków, spożywania alkoholu i zminimalizować. Narkotyki i alkohol nie tylko wpływa popęd płciowy mężczyzny, są szkodliwe dla zdrowej produkcji spermy, a w niektórych przypadkach może nawet pogorszyć DNA plemników.

Omijać zanieczyszczeń środowiskowych w miejscu pracy lub w domu, które mogą zmniejszać produkcję plemników, takich jak toksyn chemicznych i ekspozycję na niektórych metali ciężkich. Nosić ubranie ochronne i ubranie, aby zminimalizować kontakt z tych zanieczyszczeń.

Wskazówki

 • Lekarze mogą zbierać nasienie podczas operacji odwracania wazektomii i zamrozić do późniejszego wykorzystania w procedurze zapłodnienia in vitro dla pacjenta. Liczba plemników jest konieczne do ustalenia, sukces operacji, które nie prowadzą do ciąży. Twój lekarz może chcieć wykonać Badanie nasienia co dwa lub trzy miesiące.
 • Omawiać wszelkie stosowanie leków z lekarzem, jak wiele rodzajów leków wpływa na produkcję plemników. Leki stosowane w leczeniu raka lub regulować przewlekłych (takich jak wysokie ciśnienie krwi) może niekorzystnie wpływać na płodność.

Jak osiągnąć ciąży z małą plemników hrabiego

Obniżenie liczby plemników, określany również jako oligospermii, może znacznie zmniejszyć możliwość męską impregnowania kobietę i stanowi przyczynę niepłodności męskiej. Jeśli para przegrała sprawę w poczęciu po kolejnych 12 miesiącach regularnego współżycia, niepłodność może być przyczyną. Możliwe przyczyny niskiej liczby plemników to uszkodzone przewody spermy, przeciwciała anty-plemników, żylaki powrózka nasiennego i problemy z niską produkcją plemników. Ponieważ nie istnieją żadne fizyczne objawy małej liczby plemników, wykwalifikowana urolog będzie musiał ustalić, czy mała liczba plemników istnieje.

Instrukcje

Metody leczenia medycznego

chirurgiczna naprawa żylaki powrózka nasiennego mogą zwiększyć szanse na ciążę poprzez poprawę spermy. Żylaki powrózka nasiennego jest spuchnięte żyły w mosznie, która może hamować produkcję plemników i tworzenia rażąco kształcie plemników.

Hormonalna terapia zastępcza może być używany, jeśli gruczoły przysadki mózgowej w mózgu nie produkuje odpowiedniej ilości hormonów, które mogą przeszkadzać w produkcji spermy. Gonadotropin zastrzyki mogą być wymagane przez okres do jednego roku, aby podnieść poziom plemników.

Zapłodnienie in vitro (IVF) może spowodować poczęcia z niskiej liczby plemników. IVF jest procedurą medyczną, w której kobiece jaja są zbierane z jej jajniki, w połączeniu z plemników w laboratorium, a następnie umieszcza się wewnątrz macicy już po zapłodnieniu.

docytoplazmatyczne wstrzyknięcie plemnika do komórki jajowej (ICSI), zwany również wewnątrzmacicznego inseminację (IUI) może być stosowany w połączeniu z IVF. Jest to procedura medyczna zakończone wtryskiwanie pojedynczego plemników do gniazdowego jaja.

Leki naturalne

Zmniejszenie liczby wytrysku. Ponieważ spermy potrzebuje czasu, aby uzupełnić częste wytrysk może zmniejszyć liczbę plemników obecnej w nasieniu. Mężczyźni nie powinni wytrysku więcej niż co 36 godzin.

Zachowaj zimną krew moszny. Podwyższona temperatura ciała jest związana do spadku produkcji spermy. Unikaj jacuzzi, łaźnie, sauny, długotrwałego narażenia na zewnątrz ciepła i ciasnej bielizny montażu lub szorty, ponieważ mogą one podnieść temperaturę ciała.

Użyj zestawy owulacji przewidywania. Zestawy są dostępne w kasach i zapewnić informacje na temat kobiety, gdy ich najbardziej płodne dni są co miesiąc. Współżycie w dniach bezpośrednio przed owulacją może zwiększyć szansę na poczęcie.

Należy unikać alkoholu, tytoniu i narkotyków. Wszystkie z nich były związane ze złym produkcji i ruchliwość plemników. Ludzie, którzy starają się poprawić swoją płodność powinny jeść dobrze zbilansowane posiłki z dużą ilością warzyw i owoców, wykonaj następujące schematu ćwiczeń, warto multiwitaminy codziennie i zmniejszyć stres.

Jakie przekąski Podnieś Sperma Hrabia?

Według Narodowego Stowarzyszenia niepłodności, około 40 procent wszystkich problemów z płodnością są spowodowane przez czynnik męski kwestie takie jak mające niską liczbę plemników. Człowiek jest uważany za niską liczbę plemników, gdy ma mniej niż 20 mln plemników na jeden mililitr ejakulatu. Stan może być spowodowany przez czynniki biologiczne i środowiskowe, a często mogą zostać usunięte poprzez zmianę stylu życia, takich jak jedzenie zdrowszej diety. Mężczyźni, którzy chcą zwiększyć i poprawić jakość spermy powinien jeść następujące pokarmy.

Pokarmy bogate w cynk

Cynku jest istotne dla produkcji zdrowej plemników. Niedobór tego śladowego minerału może prowadzić do niskiej liczby plemników, słaba ruchliwość i zmniejszonej produkcji. Mężczyzn z obniżoną liczbą plemników powinna zatem upewnić się, że ich dieta zawiera żywności z dostatecznie dużą ilość cynku. Te produkty zawierają wołowinę, kurczaka, jagnięciny, wieprzowiny, mięsa krabów, homarów i łososia. Odpowiednie ilości cynku mogą być również uzyskane od jedzenia brązowy ryż, nasiona dyni, całe ziarna zbóż, fasoli i orzeszki.

Pokarmy bogate w selen

Selen jest przeciwutleniacz, który prowadzi do zwiększenia ruchliwości, kształt i wielkość plemników. Naturalne źródła selenu należą orzechy brazylijskie, orzechy, tuńczyk, wołowina, kurczak, jaja i ser. Należy jednak zachować szczególną ostrożność podczas spożywania selenu jak za dużo może być toksyczny. Według błonnika Food.com, dorośli powinni jeść nie więcej niż 400 mikrogramów selenu dziennie.

Pokarmy bogate w witaminę C

Jedzenie produktów bogatych w antyoksydacyjne witaminy C może poprawić liczbę plemników i jakość, a także zmniejszyć stan zwany "aglutynacji," który jest, gdy plemnik się zbite w grudki razem. Pokarmy bogate w witaminę C są owoce takie jak pomarańcze, cytryny, kiwi, papaja, mango i pomidorów. Ale są też dużo warzyw bogatych w witaminę C, takie jak brokuły, ziemniaki, i żółte, czerwone i pomarańczowe papryki.

Pokarmy bogate w L-argininy

L-arginina jest jednym z 20 aminokwasów tworzących białka i jest niezbędna do zwiększenia objętości spermy. Można go znaleźć w pokarmach wysokobiałkowych, takich jak orzeszki ziemne, orzechy brazylijskie, wieprzowina, kurczak, wołowina, indyk, owoce morza, soja i ciecierzyca.

Pokarmy bogate w witaminę E

Witamina E jest przeciwutleniaczem, doskonałe na pozbawienie organizmu wolnych rodników, które mogą uszkodzić plemniki. Według IVF Aktualności Direct, !, witaminy od dawna rozumie się poprawę objętości i ruchliwości plemników. Żywność zawierająca liczne źródła witaminy E zawierają kiełki pszenicy (zwłaszcza olej z kiełków pszenicy), jaja, słodkie ziemniaki, nasiona słonecznika, migdały, orzechy ziemne.

Pokarmy bogate w kwas foliowy

Liczne badania, w tym jednego zgłoszonego w holenderskim czasopiśmie "Fertility and Sterility", pokazują, że kwas foliowy (kwas foliowy) jest niezbędna dla poprawy koncentracji plemników i jakość. Aby zwiększyć spożycie kwasu foliowego, jeść dużo zielonych warzyw liściastych, takich jak szpinak i kapusta, a także brokuły, soczewica, ciecierzyca, podroby, ostrygi, szparagi, płatki owsiane i awokado.

Jakie są sposoby zastosowania środków antykoncepcyjnych?

Chociaż najczęściej stosowanie środków antykoncepcyjnych jest zapobieganie ciąży, mają inne zastosowania. Ponieważ coraz więcej kobiet z nich korzystać, i jak oni przechodzą zmiany i ulepszenia w wyniku badań i rozwoju, które wystąpiły, jest prawdopodobne, że będzie można znaleźć dodatkowe zastosowania do środków antykoncepcyjnych.

W celu zapobiegania ciąży

Najczęstszym zastosowaniem antykoncepcji jest zapobieganie ciąży. Można to osiągnąć przez stosowanie doustnych środków antykoncepcyjnych, oraz jako środki antykoncepcyjne, które są wkładane do macicy lub pochwy lub zewnętrzne środki antykoncepcyjne, które są wykorzystywane przez ludzi. Niektóre środki antykoncepcyjne blokować przechodzenie spermy do jajowodów, zapobiegając w ten sposób przed zapłodnione jajo. Następuje to albo przez przytrzymanie plemników w zbiorniku (takie jak prezerwatywy) lub renderowania plemników sterylne (jak miejscowe plemnikobójcze nie) lub przez blokowanie otworu szyjki macicy, tak, że plemniki nie mogą postępować dalej. Doustne środki antykoncepcyjne zmienić poziom estrogenu i / lub progesteronu, które są wydzielane, co jest trudniejsze do jaj do zapłodnienia. Jeśli jajko powinno nawozić, doustne środki antykoncepcyjne, a także tych, które są wprowadzane do macicy (IUD) można również zmienić błony śluzowej macicy, co odmawiał uznania zapłodnionego jaja.

Leczenia problemów hormonalnych

Antykoncepcyjne mogą być stosowane do leczenia kobiet cierpiących hormonalne problemów. Doustne środki antykoncepcyjne działają najlepiej, gdy są stosowane środki antykoncepcyjne z tego powodu. Problemy hormonalne mogą obejmować wczesna menopauza, wczesne miesiączki, a czasem endometriozy. W przypadku pierwszych miesiączki, że środki antykoncepcyjne są, bez przerwy w cyklu kilku miesięcy --- stymuluje funkcjonowanie organizmu na (lub działa, którego rezultatem jest to pożądane) w taki sposób, że terminy nie zachodziło aż do chwili jak dziewczyna jest naprawdę oznaczało rozpoczęcie miesiączki. Ponieważ tabletki zawierają estrogen i / lub progesteronu, podnoszą poziom estrogenów w organizmie kobiety. W przypadku kobiety cierpią wczesna menopauza, pigułki powodują ją rozpocząć ponownie posiadające okresy, które mogą być następnie kontynuowane aż do czasu, kiedy powinno być wprowadzenie w okres menopauzy.

Regulowania Okresy

Kobiet, zwłaszcza młodszych, często występują problemy z nieregularnymi okresami. Będą one albo mają okresy zbyt blisko siebie, albo pójdzie miesięcy bez okresu, lub będzie miał bardzo ciężkie przepływów. Doustne środki antykoncepcyjne są często bardzo skuteczne w regulowaniu okresy kobiety, które mogą poprawić jej ogólny stan zdrowia fizycznego.

Zapobiec trądzik

Niedawno wprowadzono antykoncepcyjny, który zawierał różne rodzaje hormonów. Podczas gdy jego przeznaczenie było traktować PMDD, kobiety, które miały go z tego powodu zauważył również, że wyjaśnione przypadki łagodnego do umiarkowanego trądziku. To jest teraz przewidziany dla obu powodów.

PMS / PMDD traktować

Zespół napięcia przedmiesiączkowego (PMS) i przedmiesiączkowe zaburzenie nastroju są prawdziwe objawy, spowodowane przez wahania hormonów, że niektóre kobiety cierpią tuż przed ich okresy. PMS i PMDD oba mogą być na tyle złe, że uniemożliwiają lub poważnie hamować kobietę od wykonywania swoich normalnych zadań i dosłownie się wraz z jej życia w tym czasie. Doustne środki antykoncepcyjne zostały udowodnione w leczeniu tych objawów.

Dos i niemile widziane na Jak szybko zajść w ciążę

Niektórzy ludzie nie obchodzi, jeśli mają dziecko. Inni jednak nie może się doczekać, aby zajść w ciążę. Szanse powodzenia koncepcji można poprawić dla tych osób, zwracając uwagę na kilka nakazów i zakazów związanych z ciążą.

Owulacja i Współżycie

Śledzić owulacji i seks w kilka dni przed, kiedy owulacja. Wiele kobiet po prostu nie pojąć, bo nie wiem, kiedy są najbardziej płodne (czyli, gdy są one owulację) i miss okno koncepcji okazji. Kobiety, które chcą zajść w ciążę, mogą korzystać z zestawów predykcyjne domu owulacji i metod tworzenia wykresów, aby zorientować się, kiedy owulacja w normalnym cyklu miesiączkowego. Raz kobieta ma pomysł, kiedy jest lub będzie owulacja, seks może być planowane na kilka dni przed owulacją, aby plemników jest dostępny dla jaj, gdy jest zwolniony (plemniki mogą żyć do pięciu do siedmiu dni, gdy warunki są odpowiednie ). Nie zakładaj, że jesteś "jak zegar" w odniesieniu do owulacji, jednak, ponieważ to jest bardzo rzadkie, że kobieta będzie owulacja dokładnie w tym samym czasie, w każdym cyklu miesiączkowym ze względu na zmiany hormonalne kobieta może doświadczyć.

Śluz i smary

Monitorować śluz szyjki macicy i unikać stosowania osobistych środków smarnych podczas kochania. Kobiecy śluz szyjki macicy zmienia konsystencję w czasie cyklu miesiączkowego. Podczas najbardziej płodnym okresie cyklu kobiety, śluzu szyjki macicy zwykle jest jasny i jest spójność jaja. Monitorowanie śluzu również może wskazywać na potencjalne problemy z płodnością, takich jak zakażenie, które może stworzyć środowisko, w którym plemniki nie mogą przetrwać. Poziom hormonów czasem mogą tworzyć suchość pochwy, ale smary należy unikać, jeśli starasz się zajść w ciążę, ponieważ wiele z nich zawierają składniki, które nie są przyjazne dla plemników.

Dieta i Substance Abuse

Dostać dietę razem i unikać picia, palenia czy narkotyki. Kiedy organizm kobiety jest niedobór kalorii, witamin, minerałów i składników odżywczych, ciało przechodzi w tryb samozachowawczego i zatrzymuje procesy, które uzna za niezbędne do mniej niż przeżycie. Obejmuje to procesy związane z wydaniem jaj, dlatego kobiety, które czasami mają dieta poważnie nieregularne lub zanikają. Może to spowodować trudne do przewidzenia owulacji, co sprawia, że ​​trudno jest mieć stosunek do poczęcia w odpowiednim czasie. Ponadto, nawet jeśli kobieta zajdzie w ciążę ze złej diety, picia, palenia, czyli leków zwiększa szanse, że problemy mogą wyniknąć po zapłodnieniu (np, wady wrodzone), które może zakończyć się w ciele kobiety odrzucenia ciąży.

Jakie są korzyści z akupunktury na płodność?

Ponieważ koszty leczenia bezpłodności Skyrocket, wiele par, patrząc w kierunku alternatywnych metod, aby zwiększyć ich płodność. Akupunktura staje się coraz bardziej popularne. Akupunktura to starożytna chińska terapia, gdzie bardzo cienkie igły wprowadzane są do organizmu w celu leczenia różnych schorzeń. Choć nauka nie ustaliła dokładnie, jak i dlaczego akupunktura działa, bogactwo dowodów pokazuje, że to może działać, szczególnie w kwestiach związanych z płodnością-.

Przepływ krwi do macicy

Liczne badania, w tym badania z 1996 r ELISABET Stener-Victorin opublikowanego w czasopiśmie Human Reproduction, wykazały, że akupunktura zwiększyła przepływ krwi do macicy, dając tym samym impuls płodności. Duży dopływ krwi do macicy jest ważna dla płodności, ponieważ krew tworzy endometrium --- śluzówki macicy. Zapłodniona komórka jajowa musi bezpiecznie implantować w macicy w celu ciąży na rozwój. Jeśli endometrium jest zbyt cienki, jest on trudny do jaj odpowiednio implantu.

Regularizes cyklu miesiączkowego

Kobiety z nieregularnych cykli miesiączkowych mogą znaleźć ich płodność ograniczona, ponieważ ich nieprawidłowość sprawia, że ​​trudno przewidzieć, kiedy --- czy --- są one owulację. Badania wykazały, że akupunktura może uregulować cykl menstruacyjny. W jednym z badań przeprowadzonych na Uniwersytecie w Wirginii Lisy Pastore w 2008 roku, kilka kobiet, których okresy była całkowicie nieobecna wznowiona po zabiegu akupunktury --- a wiele z nich zaszła w ciążę.

Obniża stres

Istnieją dowody na to, że naprężenie może wpływać na płodność. EurekaAlert! donosi, że badania w Berkeley, California odkryli, że hormony stresu (zwanych glikokortykosteroidy) mogą hamować liczbę plemników, owulacji i aktywność seksualną. Akupunktura równoważy autonomiczny układ nerwowy i powoduje uwalnianie endorfin, które to pomoże uczynić pacjent czuje się spokojny i zrelaksowany.

Brak równowagi hormonów

Akupunktura Stwierdzono równowagi hormony niezbędne do płodności, takie jak hormon folikulotropowy (FSH). Kobiecy poziom FSH dotyczy jakości jaj ona produkuje --- wysoki poziom koreluje z niską jakość jaj, podczas gdy niski poziom odnosi się do normalnej jakości jaj. Z systematycznego leczenia, akupunktura może pomóc obniżyć wysokie poziomy FSH, które rzekomo pomagają kobiecie do produkcji lepszej jakości jaj i zwiększyć jej szanse na zajście w ciążę.

Produkcja i jakość spermy

Mężczyźni z małą liczbą plemników lub słaba jakość nasienia może również skorzystać z akupunktury. Według AcupunctureToday.com, badanie 2005 opublikowane w Fertility and Sterility pokazały, że grupa mężczyzn z małą liczbą plemników miał znaczący wzrost liczby plemników produkowanych, jak i poprawę morfologii plemników i ruchliwości po leczeniu akupunkturą.

Jak leczyć niepłodność u mężczyzn

Krajowe Stowarzyszenie Niepłodność donosi, że około 40 procent wszystkich problemów z płodnością są z powodu problemów z czynnikiem męskim. Niepłodność męska jest spowodowane mała liczba plemników, morfologii plemników (wyjątkowo słaba w kształcie plemników) lub niskiej ruchliwości plemników (słabe umiejętności pływania). Problemy te mogą być wynikiem problemów konstrukcyjnych w męskim układzie rozrodczym, lub czynniki środowiskowe. Choć nie ma "lekarstwa" dla męskiej niepłodności, warunek często może być usunięte poprzez zmianę stylu życia lub poprzez operację.

Instrukcje

Odwiedź specjalistę płodności. Jeśli zostały po terminowe, seks bez zabezpieczenia z partnerem na dłużej niż 12 miesięcy i nie ciąża spowodowała, odwiedzić lekarza, aby ustalić, czy jest problem z plemników. Urolog, najlepiej ten, który specjalizuje się w niepłodności, daje analizę nasienia do oceny ilości i jakości swojej spermy. Lekarz będzie również zbadać stan swojego penisa, moszny, gruczołu krokowego, nasieniowodów i najądrza (przewodu, w którym sperma dojrzała), aby zobaczyć, czy są jakieś blokady zapobiegające przedostawaniu się plemników partnera układzie rozrodczym. Dobry urolog będzie również sprawdzić żylaków powrózka nasiennego, który jest powiększony duże żyły w pobliżu jąder, które często powoduje bezpłodność i wykonywanie testów krwi w celu określenia, czy poziom hormonów są normalne, czy cierpi na zakażenie, które jest przyczyną niepłodności.

operację lub podjąć leczenie. Niektóre męskie problemy z płodnością mogą być usunięte chirurgicznie lub przez niektóre leki. Problemy takie jak żylak i blokad nasieniowodów i najądrza można rozwiązać operacyjnie. Zakażenia i zaburzenia hormonalne (jak niski poziom testosteronu) mogą być leczone antybiotykami lub innych leków. Należy jednak pamiętać, że skuteczność tych zabiegów zależy od osoby do osoby.

Przyjęcie zmian w stylu życia. Jeśli analiza nasienia ujawnia, że ​​masz problem z ilością lub jakością swojej spermy, ale nie mają żadnych problemów strukturalnych, w celu dokonania pewnych zmian w stylu życia może poprawić płodność. Na przykład, nie podejmować gorących kąpieli lub przy użyciu sauny i wanny z hydromasażem w postaci ciepła może zabić zdrowych plemników i znacznie zmniejszyć liczbę plemników. Nosić bokserów (w przeciwieństwie do majtek), ponieważ bokserzy pozwalają sperma żyć w optymalnej temperaturze. Wyeliminowania niezdrowych nawyków, takich jak palenie tytoniu (zarówno papierosy i zabitych marihuana nasienia), i picia nadmiar alkoholu. Wreszcie, upewnij się, że Twoja dieta zawiera odpowiednie witaminy i minerały. Pokarmy o wysokiej zawartości cynku, kwasu foliowego, selen, witaminę C i witaminę E są dobrze znane w celu poprawy spermy i ruchliwość plemników.

Jak zwiększyć liczby postów spermy Odwrócenie wazektomii

Odwrócenia wazektomii jest procedura, w której rury, które przenoszą plemniki z jąder do nasienia są ponownie połączone. Podczas tej procedury ambulatoryjne powiedzie o 50 procent czasu, według MayoClinic.com, pacjent odwrócenia wazektomii nie należy spodziewać się jego plemników jest normalne od razu. Niepłodność Centrum St Louis informuje, że trwa 3 do 8 miesięcy, jeśli nie dłużej, do liczby plemników do osiągnięcia normalnego poziomu. Jednakże, istnieje kilka kroków człowiek może podjąć w celu zwiększenia jego ilości spermy.

Instrukcje

Jedz pokarmy przyjazne dla plemników. Niektóre produkty zawierają witaminy i składniki mineralne, które są kluczowe dla zdrowej produkcji spermy. W szczególności cynku mineralnych jest niezbędna do płodności męskiej i poprawa morfologii plemników. Według Holisticonline.com, badania wykazały, że mężczyźni z niewystarczających poziomów cynku miały niższą liczbę plemników i ruchliwości plemników gorszą niż mężczyzn z prawidłowym poziomem. Cynk znajduje się w żywności, takich jak wołowina, kurczak, jagnięcina, wieprzowina, mięso krabów, homarów, łosoś, brązowy ryż, fasola, orzeszki ziemne i nasiona dyni. Inne korzystne witaminy i minerały zawierają kwas foliowy (znajduje się w zielonych warzywach liściastych), witaminę C (znajduje się w owocach cytrusowych, takich jak pomarańcze, grejpfruty, cytryny, pomidory), selen (Znaleziono w orzechy brazylijskie, orzechy, jaja i kurczaka) , witamina E (znaleziono w nasionach słonecznika, orzechów i kiełków pszenicy), a L-arginina aminokwas (znaleziono w wołowiny, kurczaka, ciecierzyca i soja).

Wprowadź zmiany w stylu życia. Liczba plemników może być uszkodzone przez pewnych nawyków i niewinnie działań pozornych. Na przykład, długotrwałe narażenie na ciepło może zabijać plemniki, obniżając liczbę plemników. Mężczyźni po wazektomii odwrócenia należy unikać gorących kąpieli, sauny, jacuzzi, obcisłe spodnie i krótkie bielizny, z których wszystkie mogą przegrzać moszny. Ponadto, zgodnie z MayoClinic.com, przejażdżki rowerowe, które trwają dłużej niż 30 minut należy unikać, jak powinien długotrwałego siedzenia, z powodu upału działania te mogą tworzyć w pachwinie.

Unikaj toksyn środowiskowych. Dym papierosów i marihuany, pestycydy, chemikalia, a nadmierne ilości alkoholu może uszkodzić lub zabić plemników, a tym samym obniżenie liczby plemników. Ekspert płodności dr Randine Lewis informuje również, że mleko nie-organiczne i mięso może zawierać syntetyczny estrogen, który może wpłynąć na prawidłowy rozwój plemników. Mężczyźni starają się poprawić swoją liczbę plemników po wazektomii odwrócenie powinien starać się zminimalizować lub wyeliminować ich ekspozycję na te toksyny.

Jak zwiększyć cholinesterazy w pacjentów Parkinsona

Cholinesterazy hamujące leki stosowane w leczeniu otępienia u pacjentów z chorobą Alzheimera i Parkinsona. Mimo, że te leki mogą poprawić funkcje poznawcze, mogą dodać do zmniejszenia kontroli silnika i drżenie u chorych na Parkinsona.

Cholinesterazy jest wytwarzany przez czerwone ciałka krwi i wątroby. Poprawy funkcji wątroby i wytwarzanie krwinek czerwonych może zwiększyć poziom cholinesterazy i promować lepszą kontrolę mięśni.

Unikanie źródeł inhibitorów cholinesterazy, takie jak pigułki antykoncepcyjne i pestycydów może zwiększyć poziom cholinesterazy.

Instrukcje

Zmniejszenie narażenia na inhibitory cholinesterazy przez nie za pomocą leków hamujących cholinesterazy czy demencja nie jest przedstawienie takich jak pigułki antykoncepcyjne, unikać ekspozycji na pestycydy i unikać innych źródeł, które hamują cholinesterazę takich jak kokaina, kodeiny i rtęci.

Unikaj żywności wysokiej manganu tym Collard zieleni, jarmuż, syrop klonowy, zieleni gorczycy, ananas, maliny, sałata rzymska.

Jedz dobrze. Zmniejszone poziomy cholinesterazy są związane z niedożywieniem i braku tłuszczu. Twój organizm produkuje cholinesterazę codziennie, ale nie kopać w nadbieg, gdy poziom jest niski. To może trwać do miesiąca do poziomu cholinesterazy naturalnie osiągnąć normalny poziom.

Pomoc wątroby z odżywki i suplementy w tym kwas alfa-liponowy, arginina, łopianu, witamin z grupy B, cysteina, mniszka lekarskiego, wyciąg z wątroby, metylosulfonylometan (MSM), oset, tauryny oraz witaminy A, C i E.

Wsparcie wytwarzania krwinek czerwonych ze składników odżywczych i suplementów, w tym miedzi, żelaza, kwasu foliowego, selenu, witaminy B12 i cynku.

Wskazówki

 • Inhibitory cholinesterazy były szeroko badane w medycynie środowiska. Leki stosowane w leczeniu toksyczne ekspozycji hamowania cholinoesterazy pestycydów obejmują atropinę, 2-PAM i diazepam. Możesz poprosić lekarza o te leki.
 • Są też leczenie hormonalne, które wspierają wytwarzanie krwinek czerwonych. Obejmują one erytropoetynę i testosteronem.
 • Wiele niezbędnych witamin i minerałów mają maksymalne limity. Więcej nie zawsze jest lepsze i mogą być toksyczne. Niektóre składniki pokarmowe mogą zakłócać działanie innych leków może być przyjmujących. Przed rozpoczęciem system uzupełnień skontaktować się z lekarzem.

Jakie są zabiegi na mrowienie?

Mrowienie jest nieprawidłowe odczucie, które mogą występować w wielu różnych części ciała, mogą być dołączone drętwienie i mogą być spowodowane underlying schorzenia. Lekarz może leczyć mrowienie traktując przyczynę czucia.

Cukier we krwi

Według amerykańskiego National Library of Medicine, mrowienie może wystąpić u osób z cukrzycą, które nie są kontrolowane. Lekarz może przepisać leki i inne środki kontroli cukru we krwi, aby pomóc diabetyków złagodzić mrowienie.

Witaminy

Osoby z niskim poziomem witaminy B12 i innych witamin może wystąpić uczucie mrowienia. Lekarze mogą zalecić witaminy poprawić poziom witaminy i zmniejszyć mrowienie.

Leki

Niektóre leki mogą powodować mrowienie i inne skutki uboczne. Lekarz może zmienić leki na receptę lub zmian u pacjenta, aby zmniejszyć skutki mrowienia.

Samej pozycji

Ludzie mogą doświadczać mrowienie nóg lub innych części ciała, z pozycji siedzącej lub stojącej, w tej samej pozycji przez dłuższy okres czasu. Osoba może zmniejszyć mrowienie poprzez zmianę pozycji i porusza kończynami okresowo.

Ciśnienie kręgosłupa

Nieprawidłowe ciśnienia rdzenia może powodować zaburzenia takie jak przepukliny dysku, który może powodować uczucie mrowienia w różnych częściach ciała. Lekarz może chirurgicznie poprawić przepuklina dysku do zwolnienia mrowienie.

Jak jest Swing Platforma stosowane w terapii?

Huśtawki platform, które składają się z szerokiego, płaskiego, kwadratowego powierzchni, który jest zawieszony pod sufitem z lin lub łańcuchów, zapewniają wiele korzyści, jeżeli są włączone do programu pracy fizycznej lub terapii. Zapewniają poczucie przemieszczania się osób, które są niepełnosprawne fizycznie, mogą one zwiększyć świadomość i dodać element zabawy do sesji terapeutycznych. Huśtawki platformy mogą być stosowane w terapii kliniki, szkoły lub w domu.

Bezpieczeństwo

Upewnić się, huśtawka jest mocno przykręcona do sufitu, zgodnie z instrukcjami producenta. Southpaw Przedsiębiorstwa, dostawca urządzeń do terapii, zaleca huśtawki platform być przykręcone do sufitu obsługuje sfałszowanych Ucha stalowych i ostrzega, że ​​wiele klinik terapii nie instalować ich wahania odpowiednio.

Sesji

Zastanów się, jak huśtawka pasuje do schematu terapii klienta. Terapeuci często rozpocząć sesję z kołysanie, ponieważ może zwiększyć podniecenie i przygotowanie klienta do innych działań terapeutycznych, lub używają swing w środku sesji, aby zapobiec nudzie i pomóc obudzić klienta się. W środowisku szkolnym, w czasie przerw sesje wahadłowe może dostarczyć zabawy i stymulacji dla dzieci niepełnosprawnych i specjalnej troski. Huśtawki platformy mogą być również włączone do planu terapii domowej, zapewniając rozrywkę i korzystny sposób na indywidualny na odpoczynek po całym dniu w szkole lub pracy.

Pozycjonowanie

Korzystać z różnych pozycji do pracy na cele terapii, zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo klienta. Jeśli klient jest w stanie siedzieć samodzielnie, może ona działać na pniu bilansu, kontroli i zakres ruchu, podczas gdy siedzi na huśtawce. Inni klienci mogą korzystać z leżącego na brzuchu, w pozycji, która może zwiększyć stabilność i kontrolę na ramię głowicy. Jeszcze inni klienci mogą korzystać z najbardziej leży na plecach i bokach. Jeśli huśtawka posiada odpowiedni limit wagowy, terapeuta lub rodzic może usiąść na huśtawce, aby pomóc w pozycjonowaniu. Dla klientów, którzy potrzebują dodatkowych zabezpieczeń na huśtawce, osprzęt zderzak rzepy są również dostępne.

Huśtawka Projekt

Zastanów się diagnozy, celów i potrzeb klienta terapii zdecydować, jaki rodzaj ruchu wahadłowego będzie najbardziej korzystne. Powolny, ruch tam iz powrotem jest zazwyczaj uspokajające, a szybki, wysoki swinging można stymulujące. Przędzenia lub Nagłe zatrzymanie i zaczyna na huśtawce tendencję do zwiększenia pobudzenia i uwagi. Uważnie obserwować klienta, szczególnie gdy jest on za pomocą huśtawka po raz pierwszy, na oznaki niepokoju, lęku lub choroby lokomocyjnej.

Działalność

Terapeuci mogą wykorzystywać gry i zabawy do pracy na dodatkowe cele terapii, podczas gdy klient jest na huśtawce. Na przykład, łapanie i rzucanie piłki może poprawić równowagę i koordynację, jak puszki pochylony nad huśtawka odebrać worki fasoli z podłogi. Gdy klient ciągnie się na huśtawce z liny, może ona poprawić swoją siłę i pewność siebie. W otoczeniu szkoły lub domu, huśtawka może zachęcić interakcji społecznych, jak dzieci na zmianę pchania lub jazda na huśtawce.

Have Fun

Dla osób o szczególnych potrzebach, huśtawka może zmienić trudną, wyczerpującą sesję terapeutyczną do zabawy i aktywności relaksujące. Ponadto, niepełnosprawnych fizycznie dzieci, które nie mogą korzystać z tradycyjnych urządzeń zabawowych, może mieć ograniczone doświadczenie z emocji i rozrywki, że te świadczenia. Podczas swinging jest użytecznym narzędziem terapii, klienci powinni być w stanie poświęcić trochę czasu kołysanie tylko ze względu na kołysanie.

Jak wyeliminować ból neuropatyczny

Neuropatii jest stanem, w którym nerwy usterka peryferyjnego. Jest to najczęściej związane z cukrzycą, jednak można rozwijać alkoholu, narkotyków lub raka związanego z neuropatią, aby wymienić tylko kilka. Neuropatia może być bolesne, jak twoje obwodowych nerwów, które kontrolują swoje umiejętności ruchowe, czuciowe i autonomiczne nerwy są zaangażowane. Te nerwy połączyć mózg z rdzeniem kręgowym i wysyłać wiadomości do skóry, mięśni i narządów wewnętrznych; czasami te sygnały obejmować ból. Objawy neuropatii są, utrata czucia w nogach, rękach i nogach, które będą mieć wpływ na równowagę, ból i uczucie mrowienie w kończynach, męskiej impotencję, problemy urologiczne, zaparcia, nudności, zaburzenia mowy i nietolerancja ciepła. Istnieją różne zabiegi, leki i terapie, które mogą pomóc zmniejszyć, a czasem wyeliminować objawy bólu neuropatycznego.

Instrukcje

Eliminacja bólu związanego z neuropatią biorąc leki przepisane przez lekarza. Leki przeciwdepresyjne nie są podane do ludzi tylko z powodu depresji, że łagodzi nerwobóle, zgodnie z National Diabetes Information Clearing House. Przejąć przeciwbólowych ból licznik do kontroli łagodnego bólu neuropatycznego.

Łaty Użyj skóry, zastrzyki i kremy do kontrolowania bólu. Ból związany z neuropatią mogą być łagodzone w plastry i kremy, które są stosowane na skórę. Te kremy są dostępne przez lekarza i to krem ​​kapsaicyna, która jest wykonana z pieprzem cayenne i łatek lidokainy i zastrzyki. Wcierać krem ​​lub umieścić plaster na nogi, jak to jest zazwyczaj jednym z najbardziej bolesnych obszarów, gdy masz neuropatii.

kontroli cukrzycy w celu zmniejszenia objawów neuropatii, w tym ból nerwu. Jeść odpowiedniej diety cukrzycowej i śledzić insuliny, aby utrzymać poziom glukozy w granicach normy. Poprawić swoje zdrowie żywieniowe suplementów witaminy.

Ćwiczenia fizyczne lub inne leczenie zgodnie z zaleceniami lekarza, aby zwiększyć kontrolę i siłę mięśni, które może wyeliminować ból. Fizykoterapia i ćwiczenia mogą zwiększyć krążenie krwi i poprawić równowagę i wzmocnienie mięśni.

wyeliminować ból z pościel i koce na nogi w nocy za pomocą urządzenia o nazwie "łóżko kołyska" lub płyta kolana. Urządzenia te koce się podnieść, aby nie naciskać na bolesnych stopach.

Wskazówki

 • Przestać brać narkotyki i pić alkohol, jeśli masz narkotyków lub alkoholu neuropatii indukowanej. Najistotniejszą metodą leczenia w odwracaniu objawów neuropatii jest kontrolowanie lub ograniczanie, co powoduje jej. Nie będzie w stanie leczyć neuropatię alkoholu lub narkotyków, jeśli nadal pić lub ćpać.

Jak wzmocnić mięśnie z mózgowym porażeniem dziecięcym

Porażenie mózgowe (CP) jest schorzeniem neurologicznym, które dotyka ruchu ciała i koordynację mięśni. Większość przypadków CP rozwinąć chwilę w życiu płodowym. Płodowej uszkodzenia, takie jak udar mózgu płodu, urodzin lub powikłań, takich jak brak tlenu przy urodzeniu, sposoby CP rozwija. Objawem CP jest słabe mięśnie. Wzmocnienie mięśni u pacjentów z grupy CP jest trudne, ale można zrobić. Nie ma jednej metody na wzmocnienie mięśni u pacjentów z CP, ponieważ każdy przypadek jest inny CP. Konsultacji z lekarzem o wzmocnienie mięśni dla Ciebie lub Twoich bliskich jeden z CP to najlepszy punkt wyjścia dla wzmocnienia mięśni (patrz bibliografia 2).

Instrukcje

Porozmawiaj z lekarzem wzmocnienia mięśni dla Ciebie lub bliskiej osoby z CP. Lekarz może napisać receptę na terapię, jak fizykoterapii i terapii wodnych, i sugerują, szpital, centrum rehabilitacji lub inny obiekt, który oferuje terapię.

Nawiązanie do sugestii lekarza i spotkać się z terapeutą w terapii. Pracy z jednego na terapeuty regularnie poprawi skuteczność terapii sesji.

Ustaw cele dla wzmocnienia mięśni. Terapeuta będzie w stanie zapewnić procedury ćwiczeń, które pomogą ci pracować w kierunku osiągnięcia swoich celów.

Oceniaj swoje postępy. Jak osiągnąć swoje cele, wyznaczać nowe cele, więc nadal wzmacniające mięśnie.

Kontynuuj cykl wyznaczania celów, pomiaru postępów i ustalania nowych celów. CP jest ustawiczne zadawanie i mięśnie muszą być ciągle pracował.

Wskazówki

 • Przed ćwiczeń na własną rękę zawsze skonsultować się z terapeutą.
 • Wszelkie problemy należy rozwiązać saldo przed rozpoczęciem pracy na górnej partii ciała.
 • Terapia w środowisku wodnym jest korzystne dla pacjentów CP o ograniczonej sprawności ruchowej. Woda daje mięśni większy zakres ruchu (patrz Bibliografia 1).
 • Terapia zajęciowa jest inny rodzaj terapii, która może obejmować ćwiczenia na wzmocnienie mięśni. Ćwiczenia terapii zajęciowej są zorientowane na zadania, w przeciwieństwie do terapii fizycznej, która skupia się na rosnącej siły mięśniowej (patrz referencje 3).

Jak uniknąć sztywny kark podczas snu

Budząc się rano z sztywność karku jest częstym problemem. Aby pokonać sztywny kark, starają się unikać potencjalnych przyczyn. Ból jest na tak stopniowo przez całą noc, nie zdają sobie sprawy, boli aż do następnego ranka. Wykonaj następujące kroki, aby zidentyfikować i naprawić problemy sztywne szyi.

Instrukcje

Użyj właściwego poduszkę. Upewnij się, że poduszka podnosi głowę około trzech centymetrów wyższy od swojego ciała, gdy leżąc na plecach lub boku. Dobre poduszki kołyski głowę wygodnie i utrzymuje szyję obsługiwane przez noc. Spanie z szyi pod nienaturalnym kątem jest najczęstszą przyczyną szczepu szyi. Rozważyć zakup specjalnie zaprojektowanego szyję poduszkę jeśli często budzę się z sztywność karku.

spać na twardym materacu. Nawet jeśli masz odpowiednią poduszkę, miękkie, ugięcia materaca można pokonać dobrą postawę podczas snu. Dobra postawa w nocy jest tak samo ważne jak dobrej postawy w ciągu dnia. Idealnie, materac i poduszka powinny łączyć, aby utrzymać kręgosłup i szyję w linii, aby zapobiec napięcie mięśni i sztywność karku.

Unikaj spania w projekcie. Otwarte okno sypialni i świeże powietrze to przynosi może być korzystne, ale jeśli wiatr wieje w na szyi przez całą noc, może się zrelaksować mięśnie prowadzi do sztywności rano. Spanie z klimatyzatora może zrobić to samo. Jeśli musisz spać przy otwartym oknie lub w klimatyzację, przenieść swoje łóżko, aby umieścić w sypialni, gdy nie jesteś w projekcie.

Nie należy spać na brzuchu. Ta postawa podnosi głowę nieprawidłowo i może zmusić głowę, aby włączyć się zbyt daleko na bok, napinając szyję. Jeśli masz tendencję do roli na brzuchu podczas snu, spróbuj umieścić poduszki na każdej stronie ciała, aby utrzymać się z toczenia.

rozładować napięcie w szyi za pomocą kilku prostych ćwiczenia rozciągające przed snem. Stres może zbudować w ciągu dnia, a jeśli nie podejmie kroki w celu zrelaksowania szyi, szczep może nasilać się w nocy. Może to również pomóc, aby rozciągnąć się w łóżku, gdy budzisz się rano, zanim wstanie z łóżka.

Skonsultuj się z lekarzem, jeśli sztywność karku utrzymuje mimo wszystkich wysiłków, aby to poprawić. Przewlekłe sztywność karku może być symtom z bardziej poważnych problemów.

Wskazówki

 • Prawo szyi poduszka jest indywidualny wybór na podstawie rozmiaru, wagi i innych szczególnych warunkach może być. Zobacz sekcję źródłem informacji i źródeł poduszki szyi.