Digidexo.com

napady miokloniczne

Rodzaje napady miokloniczne

Napady miokloniczne, a dokładnie skurcze miokloniczne, są wynikiem gwałtownych i nagłych skurczów mięśni. To mimowolne skurcze bądź złagodzenie lub napinanie z mięśni w ciele. Choć może to brzmieć poważnie, drgawki miokloniczne są rzeczywiście dość powszechne w ludzkim organizmie. Jednakże, w zależności od rodzaju miokloniczną zajęcia, może to być znak ostrzegawczy poważniejszej choroby.

Sen Drgawki kloniczne mięśni

Mioklonie sen jest najbardziej popularny rodzaj miokloniczną zajęcia jak przecież wszyscy ludzie spać. Tego typu zajęcia miokloniczną występuje zazwyczaj w momencie, człowiek popada w nieświadomości.

Niezbędne Drgawki kloniczne mięśni

Niezbędna mioklonie jest typu, który nie ma skurczu znanej przyczyny. Mogą pojawić się losowo i są uważane za stabilne, co oznacza, że ​​nie pogarszają się z czasem.

Czkawka

Wszyscy czkawka w takim czy innym czasie i tak, czkawka jest formą miokloniczną zajęcia.

Podniebienne Drgawki kloniczne mięśni

Napady miokloniczne są podniebiennych, gdzie dach lub strony wnętrza umowy ustnej. Chociaż jest zazwyczaj bardzo niewielki, niektóre narzekam o odgłos kliknięcia w ich uchu z powodu spamu.

Spinal Drgawki kloniczne mięśni

Mioklonia pochodzi z rdzenia kręgosłupa. Tego rodzaju mioklonicznych może spowodować przypadkowe spamu w organizmie.

Objawy kliniczne Padaczka

Padaczka wyniki kiedy nieprawidłowa aktywność elektryczna w mózgu powoduje napadów nawrotowych. Oznaki i objawy zajęcia różnią się ze względu na różne części mózgu są dotknięte. Lekarze określają obecność padaczki i jakiego typu na podstawie kilku objawów klinicznych.

Napady częściowe proste

Napady częściowe obejmować tylko jedną część mózgu. Pozostajesz świadomy podczas częściowego zajęcia. Znaki częściowego zajęcia obejmują nieprawidłowe ruchy ciała, takie jak mimowolne szarpnięcia, zmiany w osobowości i percepcji zmysłowej aury (zaburzenia widzenia) i problemów wpływających na układ nerwowy, powodując problemy, takie jak utrata kontroli nad pęcherzem i nieregularne bicie serca, zgodnie z WebMD i Mayo Clinic. Może nie muszą wystąpić wszystkich tych objawów w tym samym czasie.

Napadów częściowych złożonych

Jak prostymi napadami częściowymi, tego typu zajęcie dotyczy tylko jednej części mózgu, ale tracisz poczucie świadomości, gdy tak się dzieje. Możesz gapić się w przestrzeń i wykonywać mimowolne, powtarzające się ruchy, które niczemu nie służą. Przykłady obejmują żucia, pocierając rękę lub chodzenie w kółko.

Uogólnionych napadów

Uogólnionych wpływają na cały mózg, a w wielu formach. Napady nieświadomości, znany również jako napady petit mal, powodować krótkich epizodów gapi i utraty przytomności. Według WebMD, mogą wystąpić to kilka razy dziennie, a nawet nie być świadomy, że się dzieje. Napady miokloniczne oczywiste jak ostre szarpnięcia i skurcze ramion i nóg, zgodnie z Mayo Clinic. To może poczuć się jak porażenie prądem, aw cięższych przypadkach, powoduje rzucanie przedmiotów, zgodnie z WebMD. Napady atoniczne wpływać normalne napięcie mięśni i zazwyczaj powodują gwałtownego załamania. Grand mal drgawki - najpoważniejsze - spowodować utratę świadomości, utrata kontroli nad pęcherzem i sztywność mięśni, a następnie ciężką szarpnięcia.

Różnica między zajmowaniu i Convulsions

Napady występują z powodu nieprawidłowych impulsów elektrycznych w mózgu. Typu padaczkowego, zależy od tego, gdzie w mózgu pochodzi impuls elektryczny. Różne rodzaje napadów mają różne objawy, w tym drgawki.

Drgawki

Drgawki obejmują gwałtowne szarpnięcia mięśni. Według internetowej MD, drgawki występujące podczas napadów często trwa przez 30 do 60 sekund.

Toniczno-klonicznych

Czasem zwane wielkie napady mal, napady toniczno-kloniczne obejmować utratę świadomości, a następnie drgawki. Pacjenci często tracą kontrolę nad swoim pęcherzem podczas drgawek.

Napady miokloniczne

Sporadyczne napady miokloniczne zaangażować ruchy szarpnięcia, podobne do drgawek. Ruchy mogą być niewielkie lub może być ciężkie.

Klonicznych

Drgawki kloniczne obejmują powtarzające się ruchy szarpanie lub drgawki. Drgawki są podobne do tych, które uczestniczą w napadów toniczno-klonicznych, ale pacjenci nie tracą przytomność pierwszy.

Inne typy napadów

Inne typy napadów to napady nieświadomości, charakteryzujące się krótkim utraty przytomności; toniczne drgawki, charakteryzujące sztywność mięśni; i atoniczne drgawki, charakteryzuje się nagłą utratą napięcia mięśniowego. Te typy drgawek nie powoduje drgawki.

Objawy Padaczka samoistna

Idiopatyczną padaczkę to grupa zaburzeń padaczkowych, które mają nieznane pochodzenie i nie może być wstecz do jakiejkolwiek pewnym obszarze mózgu, według CP Panayiotopoulos, MD, PhD, frcp. Napady nie mogą być wyjaśnione przez przyczyny. Jest to zespół, co oznacza, że ​​zbiór objawów lub podobnych rodzajów napadów. Istnieje kilka klasyfikacji napadów idiopatyczne.

Dzieciństwo Brak Padaczka

Dzieciństwo Brak Padaczka lub CAE, prezentuje się we wczesnym dzieciństwie, głównie w wieku od 4 do 8. Objawy występują dziecko może gapiących czarów i przerwami w nieświadomości. Objawy te mogą trwać tylko kilka sekund, ale mogą pojawić się setki razy w ciągu dnia, według dr Michael Wong z Washington University School of Medicine. Nie może być jakiś ruch w twarzy lub rąk, takich jak szybkim miganiem. Jednak przez cały czar, dziecko zazwyczaj pozostaje dość jeszcze. Po zajęciu, dziecko będzie mieć pamięć to dzieje. Koncentracja jest trudne do utrzymania dla tych dzieci, a niektórzy pacjenci mają upośledzone umiejętności uczenia się. Te z dzieciństwa napadów nieświadomości też mogą mieć inne zaburzenia napadowe, głównie uogólnionych napadów toniczno-klonicznych.

Młodzieńczą padaczką miokloniczną

Młodzieńczą padaczką miokloniczną lub JME, jest stanem, który może powstać z powodu Dzieciństwo napadów nieświadomości. Jest aktywny w dorosłych, a także u pacjentów młodych. Napady miokloniczne wpływu na pacjentów z tą chorobą. Napady Myolonic są krótkie, niekontrolowane ruchy podobny do wstrząsu dzieje się w ręce, nogi i tułowia, według dr Wong. Objawy te występują zwykle po przebudzeniu pacjentów w godzinach porannych. Na ogół określony przez całe życie i potraktowano leków.

Łagodny Rolandic Padaczka

Łagodny Rolandic Padaczka lub BRE jest również nazywany "łagodne dzieciństwo epilepsja z kolcami centralnych-skroniowej," Dr Wong pisze. Jest to jeden z niewielu zespołów idiopatyczne napadów, które faktycznie jest częściowe zajęcie. Oznacza to, że drgawki pochodzą zlokalizowanym obszarze mózgu. Warunek ten rozpoczyna się zazwyczaj w późnym dzieciństwie. Ten stan może wystąpić w czasie snu i obudzić pacjenta w górę. Napady ogniskowe objawy motoryczne, które dotyczy jednej strony twarzy i ręki lub nogi po tej samej stronie, jak zajęcie twarzy występuje.

Psychiczne Napady

Psychogenne napady padaczkowe lub napady psychiczne, nie mają neurologiczne przyczyny. Zamiast psychologiczny cierpienie powoduje objawy. Według amerykańskiego lekarza rodzinnego, 75 procent do 85 procent pacjentów z napadami psychiatrycznych to kobiety, od roku 2010.

Objawy

Napady psychiczne przypominać napady padaczkowe. Objawy obejmują ruchy mimowolne i mimowolne zachowania, takie jak krzyczy lub płacze.

Inne objawy psychiczne

Ludzie, którzy mają drgawki psychiatrycznych może cierpieć na schorzenia takie jak lęk czy depresja. Mogą mieć historię halucynacji wzrokowych lub słuchowych lub psychozy.

Częstość występowania napadów padaczkowych w psychiczne pacjentów

Według Michael Miller, redaktor "Harvard Mental Health Letter," więcej niż 75 procent osób z padaczką mają zdiagnozowania stanu psychiatrycznej i około 10 procent wszystkich pacjentów szpitali psychiatrycznych ma padaczkę. Te same nieprawidłowości w mózgu może powodować oba warunki.

Oceny psychiczne Konfiskaty

Lekarze używać encefalografii (vEEG) monitoring wideo w celu oceny napady psychiczne. Zaobserwować, że pacjenci mający napadów bez towarzyszących zmian w EEG, które zazwyczaj obserwowano u pacjentów z padaczką.

Leczenie

Lekarze przepisują leki psychotropowe lub psychoterapii lub zarówno w leczeniu napadów psychicznych. Pacjenci powinni także spróbować zidentyfikować rzeczy, które powodują napady, takie jak w sytuacjach stresowych, a unikać czynników, jeśli mogą.

MR i zajmowaniu Disorder

Istnieje wiele błędnych przekonań na temat MR lub upośledzenia umysłowego i zaburzenia napadowe. Według Centrum Kontroli Chorób (CDC) w ostatnim badaniu śledzenia, aż jedna na 63 osiem-latków w okolicy Atlanta, Georgia cierpią z MR. Padaczka Fundacja twierdzi, że 300 tysięcy osób każdego roku mają swoje pierwsze zajęcia, a 200.000 zdiagnozowano padaczkę lub zaburzenia napadowego.

Co to jest MR?

Indywidualnie z wynikiem poniżej 70 na test IQ mówi się, że upośledzenie umysłowe. Powszechnie określane jako "niepełnosprawności intelektualnej" MR charakteryzuje się poniżej przeciętnej inteligencji w połączeniu z trudnością wykonywania codziennych czynności, takich jak komunikacja, self-care, uczenia się i funkcjonowania w sytuacjach społecznych, zgodnie z CDC.

Przyczyny MR

Niedorozwój umysłowy może rozpocząć się przed lub po porodzie i jest zazwyczaj wynikiem urazu, choroby lub zaburzenia mózgu. Najczęstsze przyczyny występujące w macicy są zespołem Downa, łamliwego chromosomu X, Prader Willi i alkoholowy zespół płodowy. W trakcie lub wkrótce po urodzeniu, dziecko może cierpieć z powodu uszkodzenia mózgu z powodu uduszenia lub innych scenariuszy braku tlenu. Później w dzieciństwie, niepełnosprawności intelektualnej może wynikać z urazu mózgu.

Co to jest zajmowaniu?

Że Narodowy Instytut Zdrowia definiuje jako "atak nagłego ataku (jak choroby), w szczególności: fizyczne objawy (jak drgawki, zaburzenia czucia lub utraty przytomności), wynikające z nieprawidłowych wyładowań elektrycznych w mózgu (jak w padaczce). " Jednostka może mieć pojedyncze napadów epizod to nie znaczy, że ma padaczkę. Nawracających ataków muszą być ocenione przez lekarza w celu ustalenia przyczyn i przebiegu leczenia.

Typy napadów

Lekarze dzielą napady na dwie kategorie. Napady częściowe proste lub złożone (), w których drgawki są nieprawidłowe działanie występuje tylko w jednej części mózgu. Odwrotnie, uogólnione drgawki (w tym petit mal, grand mal, miokloniczne i atonicznych) wydają się występować na wszystkich obszarach mózgu.

Przyczyny napadów

Niektóre typy drgawek są powszechne w dwa lub więcej pokoleń w rodzinie, co pozwala wierzyć, że czasem jest elementem genetycznym epilepsją. Inną przyczyną jest uszkodzenie mózgu, które mogą wystąpić w okresie prenatalnym, po urodzeniu lub w późniejszym życiu. Demencja może powodować drgawki. Inne choroby lub zakażenia, takie jak AIDS i zapalenie opon mózgowych mogą prowadzić do padaczki.

Przejęcie połączenia MR-

Według Epilepsy Foundation, 25,8 procent osób z MR rozwijać epilepsję. Istnieje również związek drgawek i inne zaburzenia rozwojowe, takie jak autyzm. Korelacja nie jest to samo, co jest przyczyną, więc MR nie można powiedzieć, aby powodować drgawki lub odwrotnie. Jednakże, możliwe jest, że uszkodzenie lub stanu, który spowodował jedną mogą również być przyczyną innych.

Częściowe zaburzenie napadów ciemieniowy

Zaburzenie napadowe, zwany także epilepsji, jest zaburzeniem mózgu, w którym komórki nerwowe w mózgu się nadmiernie stymulowane pożaru w szybkim tempie. Ten szybki, zaburzenia neuronów wypalania może się rozpocząć w jednej części mózgu, ale zwykle przenosi się na sąsiednich obszarach.

Przyczyny

Epilepsji mogą być spowodowane przez zaburzenia genetyczne, uraz mózgu, alkoholizm, choroby Alzheimera, zaburzeń równowagi w poziomach substancji chemicznych mózgu zwanych neuroprzekaźników lub narażenie na ołów lub toksyny. Może to nastąpić po udarach lub innych urazów mózgu.

Częstość

Jeden na każde 100 osób miało zajęcie lub zdiagnozowano zaburzenia napadowego.

Rodzaje

Napady częściowe mogą wpływać jeden region mózgu i nazwane są na obszarze, gdzie te pochodzą. Uogólnionych może rozpocząć się w jednym obszarze mózgu, ale szybko rozprzestrzenił się na inne obszary. Te typy drgawek często prowadzą do utraty przytomności.

Efekty

Napadów częściowych ciemieniowe - nazwany płacie ciemieniowym mózgu, gdzie zacząć - tworzenie odczucia mrowienia i uczucia energii elektrycznej lub dyskomfortu. Zazwyczaj zajęcia wpływa na inne obszary mózgu.

Leczenie

Leki przeciwdrgawkowe może spowolnić lub przeciwdrgawkowych. Napadów częściowych ciemieniowe, które nie reagują na leki mogą być czasami leczyć chirurgicznie.

Jak wielu Amerykanów Konfiskaty?

Według dr John Chang, zajęcia charakteryzuje się nagłe zmiany w świadomości i zachowań spowodowanych przez nieprawidłową aktywność mózgu. Drgawki są spowodowane przez nagły wzrost aktywności elektrycznej w mózgu. Wiele napady są pojedyncze wydarzenia i nie powtórzy, ale napady wielokrotnie doświadczają może nastąpić bez dostrzegalnego powodu. Doświadcza powtarzających napadów --- czy przyczyną jest zdefiniowana lub nie --- jest uważany padaczki. Doświadcza jednego zajęcia, jednak nie oznacza to, człowiek jest epilepsję.

Fakty

Wiele osób może wystąpić napad w pewnych okolicznościach. Według Epilepsy Foundation, prawie 10 procent Amerykanów ma zajęcia w pewnym momencie w ich życiu, i mogą wystąpić w każdym wieku. Powiedział, że jest to również okazało się, że dzieci są bardziej prawdopodobne niż inne grupy przeżyć atak. Padaczka Fundacja informuje, że 300 tysięcy ludzi ich pierwszy drgawki --- lub zajęcia --- każdego roku, z 120 tysięcy tych osób poniżej 18 roku życia pomiędzy 75,000 a 100,000 tych, którzy doświadczają ich pierwsze zajęcia są w wieku poniżej pięciu lat , a najbardziej prawdopodobną przyczyną jest gorączka. Około 200.000 przypadków padaczki lub wielokrotnych napadów, rozpoznaje się każdego roku, z najwyższym poziomem zachorowalności dla tych w wieku do lat dwóch, a w wieku powyżej 65 lat.

Rodzaje

Chociaż istnieje wiele różnych rodzajów napadów, wszystkie z nich są zazwyczaj klasyfikowane jako albo napady częściowe lub uogólnione napady padaczkowe. Napady częściowe charakteryzują się nieprawidłową aktywnością w określonych częściach mózgu, która pojawia się u dorosłych niż u dzieci. Został zgłoszony przez Narodowy Instytut Chorób Neurologicznych i Strokes, że 60 procent pacjentów z padaczką napadów częściowych doświadczenia.

Istnieją dwa główne rodzaje napadami --- proste i złożone. Podczas prostych napadów, nie ma utraty przytomności. Podczas napadów częściowych złożonych, to jest widoczne zmiany i utrata przytomności. Uogólnionych są drgawki, które dotyczą obu stronach mózgu i są uważane za bardziej surowe niż napadów częściowych. Istnieje wiele różnych rodzajów napadów uogólnionych, w tym napadów nieświadomości, napady toniczno-kloniczne, napady atonicznych i mioklonicznych, między innymi.

Efekty

Obszar mózgu, który jest dotknięte zajęcia traci zdolność do prawidłowego funkcjonowania i zamiast najprawdopodobniej reagować w sposób niekontrolowany. Na przykład, jeżeli obszar mózgu, który kontroluje swoje nogi ma zajęcie, Twoje nogi będą trząść niekontrolowanie. Jeśli, z drugiej strony, napadów wpływa cały mózg, cały korpus może drgać w sposób niekontrolowany. W zależności od rodzaju napadu osoba reaguje inaczej. Na przykład, niektóre drgawki można prowadzić w niczym więcej niż rzucający i brak reakcji. Technicznie każdy funkcją mózgu --- zapach, zapach, emocje lub wizji --- można indywidualnie dotknięte zajęcia, ale każdy nie zawsze będą dotyczyć.

Zapobieganie / Rozwiązanie

W większości przypadków, jeśli osoba doświadcza samotne zajęcie, że nie trzeba się na leczenie. Jeżeli jednak cierpi powtarzających drgawek, musi być leczenia padaczki. Leczenie w dużej mierze zależy od przyczyny napadów danej osoby; czasami polega na przeprowadzeniu zabiegu na powierzchni mózgu, podczas gdy w innych przypadkach wymaga przyjmowania leków dziennie. Ci, rozpoznano padaczkę lub innych zaburzeń napadowych najprawdopodobniej będzie przepisano leki przeciwdrgawkowe, które zapewnią, komórki nerwowe w mózgu wypalania w nieprawidłowy sposób. Jeśli lek jest regularnie, może pomóc kontrolować napady.

Rozważania

W większości przypadków przyczyną napadu wiadomo, co powoduje drgawki bardzo trudno zapobiec. Środki powinny zostać podjęte, aby uniknąć obrażeń głowy, co powoduje drgawki. Noszenie kasku podczas jazdy na rowerze lub innych aktywności fizycznej jest doskonałym pomysłem. Osoby powinny także unikać pijaństwa lub biorąc narkotyki, z których oba mogą powodować drgawki.

Jak rozpoznać napadów nieświadomości

Według MayoClinic.com, a zajęcia nieobecności lub petit mal zajęcie "obejmuje krótkie, nagłe upływu świadomej działalności. Występujące najczęściej u dzieci, zajęcie brak może wyglądać człowiek jest jedynie wpatrując się w przestrzeń przez kilka sekund. "Stan ten często prezentuje się u dzieci w wieku od 3 do 12 lat, ale może utrzymywać się do wieku dorosłego. Odcinki trwają od kilku sekund do 10 sekund lub więcej, wiele razy w ciągu dnia. Gdy występują drgawki, poszkodowany jest w rzeczywistości "tracąc czas." mal Petit mogą być trudne do wykrycia, szczególnie u dzieci, bo ludzie po prostu wyglądają "rozmieszczone".

Instrukcje

Zwróć uwagę na wyrażenia i ruchów Twojego dziecka podczas rozpoczynającego odcinka. Typowe objawy napady petit mal patrzą, przewracając oczami, powieki trzepotanie, żucie, ruchy rąk, ramion i niewielki ruch.

Dotknij dziecka lub jej imię. Jeśli dziecko wydaje się być w wolnym wpatrując odcinka, dotykając rękę lub ramię nie obudzić dziecka od napadu padaczki.

Słuchaj, jeśli dziecko często zdobyć zły i podkreślił, że nie słyszy i, że on lub ona nie pamięta czegoś; Dziecko może być prawdę. Podczas ataku padaczki, człowiek nie może usłyszeć lub zobaczyć, świadomie i nie może być świadomy w czasie.

Zanotuj wyniki w szkole, bo "zauważalny spadek zdolności uczenia się dziecka może być pierwszym objawem tej choroby. Nauczyciele mogą również komentarz o niezdolności dziecka do zwrócić uwagę ", mówi MayoClinic.com

Sprawdzić zauważalnego spadku pisma dziecka. Litery dziecka może ciągnąć się lub stają się coraz bardziej niechlujny. Długie, poszarpane linie mogą wskazywać, kiedy dziecko jest w środku odcinka.

Hiperwentylacja i migające światła wywołują napady padaczki. Podczas aktywności fizycznej, należy zwrócić uwagę, czy dziecko ma krótkie epizody gapi lub jeśli dziecko wydaje się mylić.

Wskazówki

  • Najlepszym sposobem, aby dowiedzieć się, czy dana osoba ma nieobecność epilepsji jest, aby skonsultować się z neurologiem i zaplanować EEG.
  • Nieobecności Napady muszą być kontrolowane przez leki. Skonsultować się z lekarzem.
  • Stan może się stopniowo gorzej i powodować drgawki typu grand mal.

Padaczka i nagłej śmierci

Według UK charytatywnej Epilepsy Action, nagła niespodziewana śmierć w padaczce (SUDEP) jest rzadkim schorzeniem, w którym osoba z padaczką umiera bez widocznej przyczyny. Warunkiem jest zgłaszane przez NYU Langone Medical Center jest najczęściej w młodym i średnim wieku osób z padaczką.

Padaczka

Padaczka działania opisano padaczki jako stan, w którym ludzie mają nawracające napady wywołane przez nadmiar prądu elektrycznego przechodzącego przez mózg. Ten wzrost aktywności bloków elektrycznych i dezorientuje komunikaty wysłanych z mózgu do innych części ciała.

Historia

Grupa świadomości Padaczka Ontario donosi SUDEP zostały wiadomo o od 18 wieku niewiele ziemi odniesienia w rozumieniu stanu. W 2010 Padaczka Action informuje każda niewyjaśniona śmierć u osoby z padaczką jest zaklasyfikowany jako SUDEP.

Definicja

Zgodnie z NYU Langone Center, trzy czynniki muszą się razem na śmierć należy klasyfikować jako SUDEP. Pierwszym czynnikiem jest nagła, niespodziewana śmierć, drugi to brak widocznej przyczyny i wreszcie ofiara musi mieć padaczkę.

Czynniki ryzyka

Liczba grup są zagrożone SUDEP wymienionych przez Epilepsy działania jako ludzi o słabej kontroli napadów i tych, którzy mają drgawki podczas snu. Innych grup ryzyka należą osoby z trudnościami w uczeniu się, młodych dorosłych mężczyzn i tych, którzy mają duże, nagłymi zmianami leki przeciwpadaczkowe.

Fakty

NYU Langone Medical Center opisuje ryzyko osób z padaczką cierpiących SUDEP jako bardzo małe. Dla większości ludzi z warunkiem, ryzyko wynosi 1 do 3000 rocznie. Dla osób z częstszych napadów czynnikiem ryzyka jest w około 1 300 rocznie.

Panayiotopoulos Syndrome & Autonomiczne Dzieciństwo Objawy neurologiczne

Zespół Panayiotopoulos lub wczesnym początku dzieciństwo łagodny guz padaczka, pochodzi z obszaru mózgu, który jest odpowiedzialny za widzenie. Dzieci mogą rozwijać te napady w wieku od 17 miesięcy do lat 8, czy mają predyspozycje genetyczne.

Objawy Panayiotopoulos

Według Epilepsy Foundation, dzieci z zespołem Panayiotopoulos zwykle pojawiają napady krótko po zaśnięciu. Napady te są mniej niż 10 minut w czasie i może to wymioty, patrząc na bok i skurczów mięśni po jednej stronie lub obu stronach ciała dziecka. Dzieci mogą mieć zaburzenia świadomości lub pełnej świadomości podczas napadów.

Panayiotopoulos wyzwalacze

Napady zespół Panayiotopoulos mogą być wywołane przez przejście z ciemnego pokoju do pokoju ze światłem, będzie z zapalonego pokoju zaciemnionym pokoju lub przez włączenie światła wyłączone.

Migrena Podobieństwo

Dzieci mogą rozwijać bóle głowy i zobaczyć błyski światła i kolorowe kształty przed, w trakcie lub po Panayiotopoulos zespół zajęcia, które są podobne do objawów migreny.

Panayiotopoulos Rokowanie

Większość dzieci z zespołem Panayiotopoulos wyrastają stanu w ciągu kilku lat.

Objawy autonomiczne

Kilka rodzajów napadów dzieciństwa mogą zawierać autonomiczne objawy takie jak pocenie się, uczucie dyskomfortu w jamie brzusznej lub moczu. Zaczerwienienie skóry lub bladość i rozszerzenie źrenicy może wystąpić z tych napadów.

Jakie są objawami Konfiskaty?

Objawowe drgawki (padaczka) wystąpić objawowe w wyniku znanych przyczyn neurologicznych. Tego typu padaczkowego najczęściej u osób starszych i niemowląt.

Fakty

O zajęcie może spowodować zaburzenia czucia, drgawki (gwałtowne mimowolny skurcz mięśni dobrowolnych) i zmienionej świadomości. Napady objawowe mogą wystąpić w wyniku wstrząsnąć Syndrome Dziecka (uraz głowy spowodowane przez drżenie niemowląt).

Przyczyny

Zaburzenia mózgu, takie jak udary, nowotwory, urazy mózgu i wad wrodzonych (nieprawidłowy rozwój mózgu) może powodować napady objawowe.

Diagnoza

Napady objawowe są diagnozowane przez oceny niektórych czynników, takich jak historia choroby pacjenta, badania fizycznego i rutynowego badania neurologicznego.

Znaki i objawy

Aura (przeczucie) napady objawowe mogą postępować i może składać się z psychicznymi, autonomicznych lub sensorycznych doznań.

Zabiegi

Zabiegi stosowane w objawowym zajęcia mogą zawierać narkotyki kontroli napadów, eliminację przyczyn, lub jeśli więcej niż dwa leki nie kontrolować napady, operacja może być opcja.

Tępy uraz głowy i efekty

Istnieją dwa rodzaje: drobne tępego urazu tępego urazu i ciężką lub poważnego urazu tępego. Oba mają wpływ na świadomość, po ciężkich urazach tępych jest najgorsze. Zwykle niewielkie tępy uraz może być traktowane w domu, ale dla maksymalnego bezpieczeństwa, wskazane jest, aby mieć osobę, która doznała szkody, do szpitala, aby upewnić się, że nie jest zaangażowane żadne inne urazy. Tępy uraz głowy może również przekształcić się w bardziej poważnych powikłań, takich jak krwotok śródkomorowy lub krwiaka. Obie te muszą być traktowane przez lekarza i może zagrażać życiu.

Urazy głowy drobne Blunt

Drobne tępe urazy głowy mogą mieć skutki po prostu jest oszołomiony lub mała pomyłka w świadomości. Wynik może być bóle głowy, zaburzenia widzenia, nudności i wymioty. Nie może być subtelne długotrwałe efekty, takie jak drażliwość, trudności w koncentracji, bezsenność i wrażliwość na jasne światło i głośne dźwięki. Są to objawy po udarowe i może trwać przez długi okres czasu.

Szef ciężkiego urazu Blunt

Ciężkie tępy uraz głowy obejmuje utratę świadomości od minut do dni. Napady mogą występować w tym stanie. Mogą wystąpić poważne deficyty neurologiczne i trwałe. Śmierć może również wynikać z urazu. Uraz może przypominać, że widział w udarze mózgu i może to paraliż, problemy z widzeniem, słuch, pieszo lub na zrozumienie i zrozumieniem.

Krwotoki dokomorowe

Dokomorowe krwotok lub IVH może wystąpić jako skutek tępego urazu głowy. IVH jest krwawienie wewnątrz lub wokół komór. Komór zawiera płyn mózgowo-rdzeniowy. Zgodnie z 2009 artykule "dokomorowe Krwotok" w Lucile Packard Szpitalu Dziecięcym Serwisu, dokomorowe środki "w komorach" i "krwotok" oznacza "nadmierne krwawienie." Krwawienie z naczyń uszkodzenia mózgu nerwowych poprzez umieszczenie na nich presję. Ciężkie uszkodzenie może prowadzić do uszkodzenia mózgu. Istnieją cztery stopnie IVH oznaczający ilość krwawienia Grade jeden wskazuje, że krwawienie występuje w małym obszarze komór; wskazuje, że dwie klasy krwawienie występujące na zewnątrz i wewnątrz komór; gatunek trzy wskazuje, że komory są engorged z krwi; i wskazuje, że cztery klasy krwawienie występujące wokół komór i do tkanki mózgowej.

Krwiak podtwardówkowy

Krwiak podtwardówkowy krwawienie do przestrzeni pomiędzy pokrywą mózgu, oponę twardą oraz sam mózg. Przestrzeń nazywa się obszar podtwardówkowy. Krwiak może nacisku na mózgu, działania niepożądane mogą wystąpić takie jak niewyraźnej mowy, zawroty głowy, zmiany w chodzie, śpiączki, a nawet śmierci. Krwiaki podtwardówkowy może pojawić się w wyniku niewielkiego urazu, poważnym urazie lub tętniaka.
Leczenie jest wiercenie poprzez czaszkę do odprowadzania nadmiaru krwi w tej dziedzinie.

Wnioski

Drobne urazy głowy mogą być traktowane w domu przez stosowanie lodu na 20 do 40 minut w czasie, z lodem lub worek mrożonych warzyw zawinięte w ręcznik. Poważniejsze urazy powinny być leczone w szpitalu. Urazy mogą być również ponoszone przez upadkiem. Jako zasada, jeśli osoba spada odległość mniejszą niż jego wysokość to powinien być traktowany na drobne tępych urazów. Jeśli spadek jest z wysokości większej niż jego wysokość, powinien być traktowany przez główny tępym narzędziem w szpitalu. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, a poniesione rany głowy, należy natychmiast zasięgnąć porady lekarza i leczenie.

Choroby, które powodują Konfiskaty

Jak zauważono w Stanach Zjednoczonych Library of Medicine w Internecie, "Napady są objawy problemu mózgu." Dodatkowo do chorób, napady mogą być spowodowane lekami, urazy głowy i gorączki. Mogą one trwać od 30 sekund do ponad pięciu minut, a niektóre powodują napady drgawek, inni spowodować łagodne, często niezauważalny objawów.

Padaczka

Epilepsja jest jedną z najczęstszych przyczyn drgawek. Wiadomo również zaburzenia napadowego, napady ponieważ są głównymi objawami choroby. Według Foundation Epilepsy trzy miliony Amerykanów padaczkę, i są 200,000 nowych przypadków rocznie. Siedemdziesiąt procent przypadków mają nieznanych przyczyn; Jednak badania wykazały, że niektóre przyczyny padaczki są urazy historia rodziny i neurologiczne. Jeśli osoba posiada więcej niż dwa napady powtarzających, że jest zwykle rozpoznaną padaczką i można rozpocząć leczenie, leki, które mogą być lub rozporządzenie dieta.

Zapalenie opon mózgowych

Według Narodowego Instytutu Chorób Neurologicznych i udaru mózgu, zapalenie opon mózgowych jest zapalenie błony otaczającej rdzeń kręgowy. Może to być spowodowane przez wirusowe, bakteryjne lub grzybicze, jak również przez toczeń, nowotworów i urazów głowy. Wirusowe zapalenie opon mózgowych jest najczęstszą postacią i zwykle ustępuje bez hospitalizacji; bakteryjne zapalenie opon mózgowych jest bardzo poważne i często wymaga leczenia szpitalnego. Zapalenie opon mózgowych powoduje zwykle tylko drgawki u niemowląt, dzieci i młodzieży.

Zapalenie mózgu

Mózgu mogą być również wywołane przez zakażenia bakteryjne i wirusowe. Narodowy Instytut Chorób Neurologicznych i Stroke definiuje zapalenie mózgu jako "zapalenie samego mózgu." Oprócz napadów, choroba może objawiać się na wiele objawów, takich jak objawy grypopodobne, podwójne widzenie, halucynacje i problemy z mowy i słuchu.

Jakie jest znaczenie padaczki?

Padaczka jest zaburzeniem mózgu i układu nerwowego. Stan ten powoduje, że mózg wysyła nieprawidłowych sygnałów elektrycznych i sygnały te powodują jednostkę do napadu.

Historia

Padaczka jest jednym z pierwszych udokumentowanych schorzeń. W czasach starożytnych, to zaburzenie często przypisać nadprzyrodzonych przyczyn.

Przyczyny padaczki

NINDS (Narodowego Instytutu Chorób Neurologicznych i Stroke) wyjaśnia, że ​​padaczka może być spowodowane urazem neurologicznym, brak równowagi chemicznej w mózgu lub nieprawidłowym rozwojem mózgu.

Podczas napadu

Podczas (grand mal) zajęcia toniczno-klonicznych, ciało sztywnieje, a człowiek traci przytomność. Organizm zaczyna szarpać niekontrolowany. Napady toniczno-zazwyczaj tylko przez minutę lub dwie, pozostawiając ofiarę zmęczony lub z rodzaju.

Dane statystyczne

Centrum Kontroli i Prewencji Chorób (CDC) szacuje, że padaczka ma wpływ około dwóch milionów ludzi w Stanach Zjednoczonych. Oczekuje również, że w 2010 roku kolejne 140 tysięcy przypadków zostanie zdiagnozowana.

Nieporozumień

Medicalnewstoday.com zauważa, że ​​najczęstszym błędem o padaczce jest to, że jest nieuleczalne. NINDS wskazuje, że wiele form padaczki może być leczona lekami i chirurgii.

Znani ludzie z padaczką

Wiele znanych osób w całej historii cierpieli na padaczkę, w tym holenderskiego artystę Vincenta Van Gogha i rosyjskiego pisarza Fiodora Dostojewskiego, który napisał "Zbrodnię i karę".

Użycie i Konfiskaty komputer

Światłoczuła padaczki - gdzie migoczące światła lub niektóre wirtualne wzory mogą spowodować napad padaczkowy - jest dość rzadką chorobą, wpływając jedna na 4000 osób. Niemniej jednak cechy ekranie komputera i środowiska, w którym jest używany może być obawy o każdego, kto jest światłoczuły.

Migotanie monitora

Tradycyjne kineskopu (CRT) monitorów komputerowych okresowo odświeżyć lub przemalować ekranu przy określonej częstotliwości, mierzone w cyklach na sekundę lub hercach (Hz). Poniżej 100 Hz częstotliwości odświeżania ekranu może spowodować migotanie i wywołać atak. Płaski ekran ciekłokrystaliczny (LCD) nie odświeżyć, i nie stanowią takiego zagrożenia.

Umieszczenie monitora

Idealnie, środowisko, w którym jest stosowany komputer powinien być włączone naturalnie, ale mimo to umieszczenie monitorze lub jest ważne w zapobieganiu drgawki. Monitor umieszczony naprzeciwko okna zmusi użytkownika do FOCUS iz powrotem między stosunkowo ciemnego monitora i jasnym tle; kontrast jasności może być tyle, aby wywołać atak.

Gry wideo

Gry wideo komputera może oferują jasne, szybko poruszających się obrazów, które wywołują napady u osób światłoczułych. Gracze gier wideo powinny unikać grania, gdy zmęczony, zmniejszyć jasność ekranu, siedzieć co najmniej 2 metry od niego w dobrze oświetlonym pokoju i przestać grać natychmiast, jeśli czują się w jakiś sposób niezwykłe.

Jak wyjaśnić zajęcia z dzieckiem

Zajęcie jest niekonsekwentny wyładowania elektryczne w mózgu, które często powoduje osoba skręcać niekontrolowany. Dzieci, które doświadczyły lub były świadkami napadu będzie miał wiele obaw. Może myślą, że idą na śmierć lub, co gorsza, w ich oczach, być wykonana przez zabawę z rówieśnikami. Zdejmowanie chmurę napadów tajemnicy otaczającej ich wyjaśnienia przez pomoże dziecku poczuć się bardziej swobodnie w kontaktach z napadu.

Instrukcje

Porozmawiaj z pediatrą dziecka i dowiedzieć się jak można o napadach. Kształcenie się będzie o wiele łatwiej wychowywać dziecko. O zrozumienie drgawek i zaburzenia związane mogą również pomóc się przygotować i zachować spokój, gdy dziecko ma napad. Spokojna postawa pomoże umieścić dziecko swobodnie podczas stresującego i przerażające sytuacji.

Zachęcaj dziecko, aby wyrazić swoje obawy do ciebie. Prowadzenie otwartą linię komunikacji pomoże Ci łatwiej umieścić obawy dziecka do odpoczynku. Zapewniam, że ich dziecko, pytania nie są dziwne i ważne jest, aby być dociekliwy, aby zrozumieć, drgawki.

Wyjaśnij, jakie zajęcie jest w kategoriach, że są w stanie zrozumieć. Terminologia medyczna jest mylące i przerażające dla dzieci i nie będzie im się bliżej zrozumienia kondycji. Odnosić pojęcia do rzeczy, które są im bliskie.

Wyjaśnij dziecku, co zajęcie wygląda. Osoba mająca drgawki można rozpocząć wytrząsanie i może spaść do podłoża. Mogą one również jęcząc dźwięki towarzyszą ślinienie. Powiedz dziecku te rzeczy są częścią ciała ponowne sprostowanie wyładowania elektrycznego. Niech dziecko wie, że to normalne dla osoby mylić po zajęciu.

Powiedz dziecku, aby przejść się dorosłemu, jeśli są świadkami napadu. Dzieci powinny również wiedzieć, jak skontaktować się z 911 w nagłych wypadkach. Wiedząc, jak radzić sobie w ataku będzie się wydawać mniej przerażające.

poinstruować dziecko, co robić, jeśli mają zajęcia. Powiedz dziecku, aby dostać się do bezpiecznej strefy, takich jak podłogi, z dala od mebli, jeśli czują się dziwnie. Możliwe opisać inne znaki ostrzegawcze, które mogą się pojawić przed zajęcia.

Wyjaśnij dziecku, że napady są tylko częścią osoby, i że wiele osób ma drgawki. Według Epilepsy Foundation, ponad trzy miliony osób dotkniętych napadów rocznie. To pomoże usunąć piętno na stanie.

Naturalne środki na kaszel u dzieci

Żadne dziecko nie ucieka jego pierwsze kilka lat bez cierpienia przynajmniej kilka napady kaszlu. Kaszel może być spowodowane przez czynniki drażniące w powietrzu lub z powodu wirusowego zakażenia błony śluzowej nosa i gardła. Kaszel jest poważniejsza dolegliwość u dzieci niż u dorosłych, gdyż może to mieć wpływ na spożycie żywności dziecka i spać, jeśli kaszel zaburza ich sen. Dzieci również wydają się być bardziej drażliwy niż dorośli w kontaktach z kaszlem. Zamiast brać dziecko do pediatry na każdym ataku kaszlu, spróbować naturalnych środków.

Zabiegi zewnętrzne

Jeśli dziecko kaszle z powodu flegmy lub suchą, szorstki gardła, trzeba uspokoić proces oddychania, najlepiej jak można. Pokarmy dostarczą organizmowi właściwego paliwa, ale do natychmiastowej ulgi, umieścić nawilżacz w pokoju dziecka. Ciepły olej kokosowy i pocierać ją na klatce piersiowej dziecka przez pięć minut, a następnie powtórzyć w górnej części pleców. To uspokoić dziecko i pomóc zachować kaszel dala podczas snu, co umożliwia spokojny sen, aby powiadomić ich system immunologiczny do pracy. Można również de-skórze pięć lub sześć ząbków czosnku i przełóż je wzdłuż łańcucha. Związać łańcuch na szyi, tworząc naszyjnik dziecko może spać z. Czosnek uważany jest za cud lekarstwo na kaszel wspólnego i zimnej, a Twoje dziecko będzie korzystać z wdychania oparów, jak śpi.

Dietetyczne środki zaradcze

Zacznij dzień od dziecka z małą dawką imbiru i herbaty. Dodaj 3 lub 4 krople soku imbirowego do jednej łyżeczki do herbaty regularnym dziecko do podjęcia. Pomoże to zmniejszyć i zapobiec kaszel. Daj winogron lub sok z winogron, które działają jako środek wykrztuśny, z dzieckiem. Jedna szklanka soku z winogron w połączeniu z łyżeczką miodu jest zalecana dzienna dawka. Można zrobić doskonały syrop na kaszel przez zmieszanie 1 łyżeczkę soku z cebuli z 1 łyżeczką miodu i umożliwiając połączenie siedzieć przez cztery lub pięć godzin, zanim podawanie. Twoje dziecko ma 3 gramów kurkumy dwa razy dziennie do walki kaszel. Do twardych suchy kaszel, parzenia herbaty z anyżem w nim i pić dwa razy dziennie.

Migrena Medycyna Side Effects

Leki na migrenę są na receptę i bez recepty leki ukierunkowane na leczeniu przykrych objawów migrenowy ból głowy. Leki przeciw migrenie mogą być stosowane w leczeniu i wyeliminować objawy bólu głowy migrenowy lub zapobiec występowaniu symptomów.

Objawy migreny

Wiele osób, które cierpią objawy migreny doświadczenie związane przed bólem głowy migrena faktycznie zaczyna. Takie objawy to nudności, zawroty głowy, wymioty, nadwrażliwość na światło i dźwięk, pulsujący w małym obszarze głowy i objawów, że wiele opisać jako uczucie drętwienia wokół zatok, które powodują zaburzenia widzenia i rozmazania. Niektórzy chorzy nie doznają żadnych objawów, ale natychmiast zacznie doświadczać wszystkie bolesne objawy migrenowy ból głowy na raz.

Leki na migrenę

Istnieje wiele leków na receptę dla migreny bóle głowy i kilka leków bez recepty. Tylenol, Excedrin i Advil oferują własne marki bez recepty leki na migrenę mają na celu pomóc w obecnych objawów migreny ból głowy. Istnieje receptę dawki wytrzymałości acetaminofenu, kofeiny i ibuprofens do stosowania w leczeniu migreny, jak również. Leki na receptę dla migreny obejmują takie leki markowe jak Imitrex, Treximet, Topamax, Maxalt i Relpax między innymi.

Recepta Migrena Medycyna Side Effects

Nudności, rozstrój żołądka, wrzody żołądka i są częste działania niepożądane leków na receptę migreny. Inne skutki uboczne leków na receptę migreny, które powinny być natychmiast zgłaszane do opieki zdrowotnej dostawcą obejmuje: mrowienie lub zdrętwienie twarzy, zawroty głowy i problemy z chodzeniem, skrajne wyczerpanie, nieregularne lub szybkie bicie serca, uczucie ciężkości lub ciśnienia w klatce piersiowej i napady, Wśród innych działań niepożądanych. Te działania niepożądane są wspólne dla wszystkich leków na receptę migreny.

Migrena bez recepty Medycyna Side Effects

Najczęstsze skutki uboczne leków bez recepty migreny, które nie muszą być zgłaszane, jeśli nie utrzymują się lub stają się gorsze są kontynuacją ból głowy, nudności, wymioty, biegunka, oddawanie moczu niepokoi i problemy ze snem. Skutki uboczne leków bez recepty, które powinny być na migrenę zgłaszane do lekarza jak najszybciej, to problemy z oddychaniem, ból i kłopoty z przełykaniem, zmęczenie, gorączka, wysypki skórne, przebarwienia oczu i ból gardła.

Rozważania

Zarówno na receptę i bez recepty, leki przeciwmigrenowe mieć możliwość wystąpienia niekorzystnych działań niepożądanych, jeżeli są stosowane w połączeniu z określonymi innymi lekami. Konsultacji z lekarzem o swoich lekach i możliwych interakcji z lekami na migrenę wcześniej może pomóc znaleźć szybszą ulgę, gdy zaczyna ból głowy migrena.

Metabolizm i Konfiskaty

Drgawki są wywoływane przez nieprawidłową aktywność mózgu, metabolizm i może odgrywać istotną rolę. Metabolizm organizmu reguluje różne procesy chemiczne, które mają miejsce w całej głównych narządów. Jeśli zaburzenie metaboliczne jest obecny, jest bardzo duża szansa, że ​​to może być pogorszenie lub nawet powodując napady.

Czym jest metabolizm?

Metabolizm to termin, który odnosi się do wszystkich procesów chemicznych i fizycznych, które organizm wykorzystuje do tworzenia i wykorzystania energii. Oddychanie, krążenie krwi, trawienie, skurcze mięśni, mózgu i nerwów funkcji i eliminacja odpadów są przykładami metabolizm w pracy.

Co to są drgawki?

Zajęcie spowodowanych przez nieprawidłową aktywność elektryczną w mózgu. Napady pojawić się nagle, a zazwyczaj 30 sekund do 2 minut. Drgawki, niekontrolowane drżenie ciała są dwa cechy wielu napadów, ale inne napady mogą mieć więcej łagodne skutki.

Podczas napadów na ogół nie powoduje żadnych trwałych uszkodzeń, ataków, które trwa dłużej niż pięć minut, lub osoby, które nie obudzić się między wieloma napadami oznacza natychmiastowej pomocy medycznej.

Istnieją dwa podstawowe typy napadów. Napady padaczkowe nie ma widocznej przyczyny, i mają tendencję do powtarzania się. Napady Nonepileptic są spowodowane wysokimi gorączki, urazów głowy, leków i niektórych chorób, które mogą drażnić ich mózg.

Zarządzanie Konfiskaty

Napady mogą być zarządzane za pomocą leków. Według epilepsy.com istnieje wiele leków, które mogą być stosowane do zapobiegania napadów u pacjentów z epilepsją. Ważne jest, aby wiedzieć, że te leki nie rozwiązują przyczyny napadów. Zamiast tego, leki działają poprzez zatrzymanie samych napadów.

Napady mogą być także zarządzane z diety ketogennej. Według Foundation padaczki, ketogeniczna dieta, który jest bardzo wysoki w tłuszczach i bardzo niskiej zawartości węglowodanów. To jest już prawie 80 lat, i jest przeznaczony do użytku ludzkiego ciała tłuszcz na energię zamiast glukozy. Dieta jest poważny rodzaj leczenia i powinno być monitorowane przez zespół medyczny znanym z napadów i jego wykorzystania. Gdy stosowane prawidłowo, dwa z trzech dzieci będą miały ich napady zmniejszona, a jeden z trzech może stwierdzić, że są one napadów.

Łącznika między metabolizmem i napady

Metabolizm odgrywa istotną rolę w napadach. Według MedlinePlus istnieje związek między padaczki i zaburzeń metabolicznych. Kennedy Kreiger Instytut informuje, że z powodu wrodzonych zaburzeń metabolicznych tworzyć błędy chemii ciała, sposób, w jaki organizm przyswaja jedzenie, generuje energię i rośnie tkanki są dotknięte.

W większości przypadków, zaburzenia metabolicznego jest spowodowane niedoborem genetycznym wewnątrz enzymu. Enzymy są często potrzebne w celu przekształcenia jednego rodzaju chemikaliów do drugiego, i zaburzenia metaboliczne, takie enzymy są często genetycznie niedoborem. Zaburzenia metaboliczne mogą powodować zaburzenia ruchowe, osłabienie mięśni, słaby rozwój, nietolerancji na czczo i drgawki.

Kontrolowanie metabolizm Zmniejsz Konfiskaty

Jeśli lekarz podejrzewa, że ​​twoje napady są spowodowane zaburzeniem metabolicznym, pierwszy cykl leczenia jest uzyskanie zaburzenia pod kontrolą. Wysokie stężenie cukru we krwi lub sodu, nerek lub niewydolności wątroby, niedoczynność przytarczyc i niskich poziomów cukru we krwi, sód, wapń lub magnez napadów progowe.

Zaburzenia metaboliczne mogą być kontrolowane za pomocą terapii i suplementów odżywczych. Zrównoważenie braki mogą wyleczyć lub przynajmniej zarządzać zaburzeń metabolicznych. Zapewnienie, że reakcje chemiczne w mózgu są normalne i zrównoważony, może oznaczać zmniejszenie częstości i liczby napadów, że indywidualne doświadczenia.