Digidexo.com

objawy wypada la odbytu

Znaki i objawy niebakteryjne gruczołu krokowego

Zapalenie gruczołu krokowego jest zaburzeniem w obrębie prostaty, który jest zwykle spowodowanego przez zakażenie bakteryjne. Jednakże, istnieje również potencjalna możliwość niebakteryjne postaci tej choroby powstają w pewnych ludzi. Byłoby to uznać, bezobjawowa gruczołu krokowego lub przewlekłą zapalną. Z obu tych warunków, niektóre objawy mogą pomóc wskazać choremu, że cierpi on z wydania w prostacie.

Ból

Bez względu na to, jaki typ gruczołu krokowego człowiek cierpi, będzie on normalnie odczuwać ból lub dyskomfort. Ten ból może być odczuwalny, zgodnie z Mayo Clinic, podczas oddawania moczu lub wytrysku. Może on również być odczuwalne w prącia, jak również to pachwiny i jąder. Ból będzie się różnić od łagodnego bólu do dyskomfortu fotografowania.

Ból sąsiednich

Istnieje również możliwość niebakteryjne zapalenie gruczołu krokowego w celu doprowadzenia co najlepiej można opisać jako sąsiadujące bólu. Może to obejmować ból pochodząca z odbytu, jak i dolnej części pleców, brzucha i krocza. W większości przypadków, w tym ból nadejdzie bez warunkach nakłanianie, czyli człowiek nie musi być aktywny odczuwać bólu. Podobnie jak ból w ramach standardowego penisa, jąder i pachwin, ból ten będzie się różnić od łagodnego bólu do dyskomfortu fotografowania.

Zakłócenia w moczu

Wielu mężczyzn z niebakteryjne prostaty zauważy zakłócenia z ich oddawania moczu. Podobnie jak objawu bólu, w tym zaburzeń będzie zmieniać się od osoby do osoby. Niektórzy mężczyźni napotykają wzrosła częstotliwość i nawet pilną potrzebę oddania moczu. Dla innych, zaburzenia objawia się trudności wytwarzania moczu.

Braku objawów

Czasami nie niebakteryjne gruczołu krokowego daje oznak lub objawów. To jest bardziej powszechne, zgodnie z Mayo Clinic, w bezobjawowej prostaty zapalnego. Z tej szczególnej formy warunkiem, lekarz przypadkowo natknąć się na zapalenie podczas wykonywania egzamin na innym zupełnie innym stanie.

Leczenie

Przez większość czasu, prostaty będą traktowane antybiotyku. Ale ponieważ nie niebakteryjne zapalenie gruczołu krokowego spowodowana przez infekcję, opcje leczenia będzie inna. Niektórzy ludzie będą traktowane z czymś o nazwie alfa-blokerów, które rozluźnić mięśnie w tym obszarze ciała, aby odpływ niektórych bardziej nieprzyjemne objawy. Inni mężczyźni po prostu trzeba szkieł przeciwzapalne, takie jak ibuprofen lub aspiryna, w celu zmniejszenia stanu zapalnego i zmniejszyć ból. Czasami pacjent może wymagać masaż prostaty, zgodnie z Mayo Clinic, która może przyczynić się do złagodzenia objawów.

Objawy, przyczyny i czynniki ryzyka śródmiąższowe zapalenie pęcherza moczowego

Śródmiąższowe zapalenie pęcherza moczowego jest chorobą, która dotyka pęcherza. Jest to przewlekła choroba, która uderza o 1 miliona osób w Stanach Zjednoczonych. Jest to o wiele bardziej powszechne u dorosłych kobiet niż u mężczyzn i dzieci. Ponieważ nie ma lekarstwa, większość środków cel leczenia objawowego. Objawy śródmiąższowe zapalenie pęcherza moczowego i schyłku wosku, ale naprawdę nigdy nie będzie sam się nie rozwiąże.

Objawy

Każda osoba z śródmiąższowe zapalenie pęcherza doświadcza różnych objawów. Typowe objawy to silne parcie na mocz często, oddawanie moczu nawet do 60 razy dziennie, ale tylko małych ilościach, ból w miednicy, ból w mosznie lub pochwy, odbytu i ból podczas stosunku płciowego. Osoby z śródmiąższowym zapaleniem pęcherza ma objawy podobne do tych o infekcje dróg moczowych, z wyjątkiem testów są negatywne dla bakterii. Czynniki, takie jak stres i objawy alergii mogą się bardziej dotkliwe.

Przyczyny

Uważa się, że osoby z śródmiąższowym zapaleniem pęcherza problem w błonie śluzowej pęcherza moczowego. Jeżeli istnieje wyciek moczu może rozpalać ścianę pęcherza i może to prowadzić do owrzodzenia wykładziny. Nerwy są również zaangażowane, ponieważ wywołują chęć oddania moczu. Przyczyny choroby nie są znane, ale lekarze, że podobnie może być dziedziczne część odpowiedzi autoimmunologicznej lub reakcji alergicznej.

Czynniki ryzyka

Osoby najbardziej narażone na rozwój śródmiąższowe zapalenie pęcherza moczowego są ludzie w wieku 30 czy 40 lat, osób, które są aktywne seksualnie i osób z innymi chorobami przewlekłymi, takimi jak fibromialgię, zespół jelita drażliwego i zespołem bólowym myofascial. Nieleczony, śródmiąższowe zapalenie pęcherza moczowego może obniżyć jakość życia, zmniejsza pojemność pęcherza i spowodować trudności emocjonalnych. Sen przerywany, a osłabiony układ odpornościowy są częste działania uboczne choroby.

Diagnoza

Ponieważ nie istnieje jeden ostateczny test na śródmiąższowe zapalenie pęcherza moczowego, urolog wykluczyć inne warunki przed dokonaniem diagnozy. Egzamin będzie zawierał historię choroby, egzamin miednicy i badanie ogólne moczu. Ponieważ ludzie z śródmiąższowe zapalenie pęcherza moczowego są wrażliwe na obecność potasu, lekarz może umieścić potas do pęcherza, aby sprawdzić bólu. Osoby z normalnym pęcherza nie czuje żadnego bólu. Cytoscopy mogą być również wykonywane tak, lekarz może zobaczyć obraz błony śluzowej pęcherza.

Medycyna

Większość zabiegów ma na celu łagodzenie objawów. Lekarz może przepisać tabletki, aby pomóc w bólu, leki przeciwdepresyjne, aby pomóc w relaksacji pęcherza lub leki przeciwhistaminowe, aby zmniejszyć oddawanie moczu. Jeden lek, Elmiron służy do leczenia śródmiąższowego zapalenia pęcherza moczowego. Uważa się, że aby naprawić okładzinę pęcherza. Inne możliwości leczenia obejmują wstawianie leku bezpośrednio do pęcherza, stymulacja nerwów i chirurgii. Operacja jest wykonywana tylko w najpoważniejszych przypadkach i ma na celu naprawy pęcherza lub wypalanie wrzodów, które rozwinęły się tam.

Objawy przetoki odbytnicy

Doodbytniczo przetoki jest stanem, który może być nieco kłopotliwe dla niektórych pacjentów do omówienia. Osoba może nie zdaje sobie sprawy, problem, ale nie chce, aby ją do lekarza. Jeśli przetoka odbytu nie jest leczona, może prowadzić do bardziej poważnych problemów, które można byłoby uniknąć.

Definicja i przyczyny

Przetoki jest rzeczywiście podobna do niewielkiego tunelu. Może rozprzestrzeniać się od, w tym przypadku, odbytnicy do powierzchni skóry. Może to również przez kanał z odbytu do pochwy u kobiety. Jeśli tak się stanie, operacja może być konieczne, aby to naprawić.
Przetoki może być spowodowane z różnych rzeczy, w tym wady wrodzone, uszkodzenia lub urazu okolicy, infekcji w organizmie, choroby, takie jak choroba Crohna lub raka, leczenie raka, a nawet uraz okolicy podczas porodu (dla kobiet). Czasami przetoki mogą pojawiać się jako ropnia i pękać, powodując przetoki tunelu, aby rozpocząć.

Znaki i objawy ropnia

Jeśli przetoka zaczyna jako ropnia, pacjent może mieć sporo bólu z jakiegokolwiek wysiłku, nawet kichanie lub mając w dół. Jeśli ropień jest blisko powierzchni, lub jeśli ulegnie zakażeniu, u pacjenta mogą wystąpić gorączka i ból w okolicy brzucha. Może on również mieć wyciek analny.

Znaki i objawy przetoki

Jeśli problemem jest doodbytniczego przetoki, pacjent będzie wiedział, ponieważ w większości przypadków ból ilość jednego zastrzeżenia, w szczególności bólu w stolcu przejścia. Sam przetoki może być czerwony, a jeśli jest zakażony może mieć sączenie ropa lub opróżniania z niego. Tunel może się jak przewodem znajdującym się pod spodem powierzchni skóry; może być nawet więcej niż jedno wejście do tunelu.

Komplikacje

Jeśli przetoka przechodzi do pochwy, pacjent może doświadczyć problemów czyniąc go w łazience w czasie; od kału może zanieczyszczać obszaru, infekcji pochwy i dróg moczowych mogą powtarzać. Ból może być obecny podczas seksu, jak również. Ponadto wypływ z pochwy może być bardziej nadmierne i osoba wydziela gaz przez pochwę.

Testy

Aby znaleźć przetoki odbytu, lekarz może użyć w celu określenia zakresu lokalizacji i wielkości; może on również być w stanie poczuć, czy jest w pobliżu powierzchni skóry. W celu określenia, która to spowodowane może nakazać kolonoskopii. To pozwoli mu iść dalej aż do jelita grubego i zobacz, czy nie ma objawów choroby.

Przewlekłe objawy zapalenia gruczołu krokowego

Przewlekłe zapalenie gruczołu krokowego jest choroba gruczołu krokowego, gruczołu orzecha wielkości znajdują się poniżej pęcherza u mężczyzn, który jest odpowiedzialny za wytwarzanie płynu, który jest w nasieniu. Istnieje kilka rodzajów zapalenia gruczołu krokowego i wszystkie mają te same podstawowe objawy. Termin "przewlekły" dotyczy zapalenia gruczołu krokowego, który trwa co najmniej trzy miesiące i powtarza się w czasie. Podstawowym objawem zapalenia prostaty jest nasilenie bólu i dyskomfortu z powodu zapalenia.

Ból

Najczęstszym objawem, że ktoś z przewlekłym zapaleniem gruczołu krokowego będzie spotkanie jest ból. Ten ból zazwyczaj prowadzony przez krocze, który jest obszarem pomiędzy penisem i odbytu i może pochodzić do pachwiny i miednicy się. Dla niektórych ten ból będzie izolowana do penisa i jąder. Do innych, może on być odczuwany w dolnej części pleców i brzucha regionie ciała.

Zakłócenia w moczu

Z przewlekłym zapaleniem gruczołu krokowego, człowiek może również cierpią z powodu nietrzymania zaburzeń. Gdy ten objaw jest obecny, może objawiać jako pieczenie lub uczucie pieczenia podczas oddawania moczu, trudności w cyklicznego oddawanie moczu lub bardziej pilną potrzebę oddania moczu.

Ból wytrysku

Innym typowym objawem przewlekłego zapalenia prostaty jest ból lub dyskomfort po wytrysku. Zazwyczaj ten ból będzie nagła i niespodziewana i szybko rozproszyć po wytrysku jest kompletny. Podobnie jak ból w moczu, ból ten może żądło lub palić i będzie się różnić w intensywności od osoby do osoby.

Leczenie

Z przewlekłego zapalenia gruczołu krokowego, leczenie rozpoczyna się zazwyczaj w zmniejszaniu objawów bólu. Leki, takie jak alfa-blokerów może pomóc przynieść ulgę w zaburzeniach układu moczowego. Leki przeciwzapalne będą leczeniu zakażeń. W niektórych przypadkach lekarz może zdecydować się na masaż prostaty, aby doprowadzić go do stanu bardziej zrelaksowany, co zmniejsza również objawy bólu i dróg zakłóceń.

Bezobjawowe Zapalenie prostaty

W niektórych przypadkach człowiek nie będzie miał żadnych objawów choroby; zapalenie prostaty zostaną odkryte przez lekarza podczas rutynowego badania lub testowania w innym stanie.

Objawy wypadanie odbytnicy jelit

Osoby, które dały się na długie spacery w obawie przed wypadkiem z ich jelitach mogą mieć wypadanie odbytnicy. Częściej u kobiet niż u mężczyzn w stosunku 6 do 1 według Encyclopedia of Surgery, doodbytniczo wypadaniem odbytnicy występuje, gdy spada lub wypadnięć, tworząc zgrubienie. Wypadnięcie jest spowodowane osłabienia mięśnia zwieracza lub więzadeł, które posiadają odbytnicy w miejscu. U kobiet, że wypukłość może prowadzić do odbytnicy, w której popycha odbytu do pochwy tylnej ściany. Stan wpływa około 4,2 wśród 1000 osób. W nad-65 tłum, występowania wzrasta do 10 w 1000. Stan może wymagać operacji, jeśli koliduje z codziennym życiem i może pogorszyć się z zaparciami i parcia, wśród innych czynników.

Wystające Odbytnica

W wypadania odbytnicy, odbytu wystaje przez odbyt w trakcie i po wypróżnieniu. Może nawet wystawać gdy osoba kicha lub kaszle. W ciężkich przypadkach odbytu można zamknąć w odbytnicy, odcinając dopływ krwi.

Nietrzymania stolca

Nietrzymania stolca dotyka 5,5 mln osób w Stanach Zjednoczonych, zgodnie z Narodowego Digestive Diseases Informacje Clearing House. Kału występuje, gdy osoba straci kontrolę jelita. To może uderzyć w każdej chwili, a także z wypadaniem odbytnicy, problem może wystąpić, ponieważ osoba traci chęć wypróżnienia, dopóki nie jest za późno. Problem może również przejawiać się jako uczucie, że jelita nie oddanego całkowicie lub w pilną potrzebę wypróżnienia.

Wyciek krwi lub śluzu przez odbyt

Niekiedy wypadanie odbytnicy może spowodować wyciek krwi lub śluzu przez odbyt lub w bólu odbytu lub świąd. Przeciek stanowi problem higieny, jak również, ale nie jest tak tragiczna, jak nietrzymania stolca.

Przejście Tiny Taboret

Kał z kogoś, kto cierpi z powodu wypadania odbytnicy może przypominać odchody królików, małe kulki, które wpadają do toalety, jeden po drugim. Warunek ten może być wspomagany przez dodanie włókien do diety.

Objawy tylko dla kobiet

Wypadanie odbytnicy może wpływać kobiety życia seksualnego, co powoduje bolesne współżycie, ciśnienie lub ból pochwy i ból w dole pleców. W każdym razie, można wpływać na jej poczucie pożądane w występ w tylnej ścianie pochwy mogą stać się oczywistym dla jej partnerem.

Jakie są objawy kliniczne choroby Parkinsona?

Choroba Parkinsona charakteryzuje się obniżoną produkcję dopaminy, substancji chemicznej w mózgu, który promuje skoordynowaną kontrolę ruchów ciała. Rozpoznanie choroby Parkinsona opiera się głównie na klinicznej, lub fizycznej, badania objawów pacjenta.

Fakty

Według Narodowego Instytutu Chorób Neurologicznych i udaru mózgu, choroby Parkinsona jest wyzwalane przez śmierć lub upośledzenie komórek produkujących dopaminę w obszarze mózgu zwanym istotą czarną. Z kolei zmniejszony podaż dopaminy powoduje nieprawidłowe wzorce reakcji nerwowych w mózgu (patrz odnośnik 1).

Badanie kliniczne

Lekarze zazwyczaj zdiagnozować Parkinsona pośrednictwem wywiadu i pełnego badania funkcji neurologicznych pacjenta. Ta procedura kliniczna obejmuje ocenę zdolności do chodzenia, odczuwania zmian środowiskowych i wykonywania zadań, które wymagają koordynacji ciała (patrz odniesienia 1, 2 i 3) pacjenta.

Wyniki kliniczne

Trzy klasyczne objawy Parkinsona sztywność mięśni są spowolnione ruchy i drżenia. Zgodnie z Mayo Clinic, szanse na Parkinsona wzrost diagnozy Jeśli dwa z tych trzech objawów klinicznych są obecne (patrz Literatura 2).

Dodatkowe czynniki kliniczne

Dodatkowe czynniki kliniczne choroby Parkinsona obejmują objawy pojawiają się jedynie na jednej stronie korpusu oraz drżenia, które są najbardziej widoczne gdy pacjent znajduje się w spoczynku (patrz odnośnik 2).

Rozważania

Prawda Parkinsona może być trudna do odróżnienia od innych zespołów. Dodatkowe badania mogą być potrzebne przed diagnozą (patrz odnośnik 1).

Objawy kliniczne Padaczka

Padaczka wyniki kiedy nieprawidłowa aktywność elektryczna w mózgu powoduje napadów nawrotowych. Oznaki i objawy zajęcia różnią się ze względu na różne części mózgu są dotknięte. Lekarze określają obecność padaczki i jakiego typu na podstawie kilku objawów klinicznych.

Napady częściowe proste

Napady częściowe obejmować tylko jedną część mózgu. Pozostajesz świadomy podczas częściowego zajęcia. Znaki częściowego zajęcia obejmują nieprawidłowe ruchy ciała, takie jak mimowolne szarpnięcia, zmiany w osobowości i percepcji zmysłowej aury (zaburzenia widzenia) i problemów wpływających na układ nerwowy, powodując problemy, takie jak utrata kontroli nad pęcherzem i nieregularne bicie serca, zgodnie z WebMD i Mayo Clinic. Może nie muszą wystąpić wszystkich tych objawów w tym samym czasie.

Napadów częściowych złożonych

Jak prostymi napadami częściowymi, tego typu zajęcie dotyczy tylko jednej części mózgu, ale tracisz poczucie świadomości, gdy tak się dzieje. Możesz gapić się w przestrzeń i wykonywać mimowolne, powtarzające się ruchy, które niczemu nie służą. Przykłady obejmują żucia, pocierając rękę lub chodzenie w kółko.

Uogólnionych napadów

Uogólnionych wpływają na cały mózg, a w wielu formach. Napady nieświadomości, znany również jako napady petit mal, powodować krótkich epizodów gapi i utraty przytomności. Według WebMD, mogą wystąpić to kilka razy dziennie, a nawet nie być świadomy, że się dzieje. Napady miokloniczne oczywiste jak ostre szarpnięcia i skurcze ramion i nóg, zgodnie z Mayo Clinic. To może poczuć się jak porażenie prądem, aw cięższych przypadkach, powoduje rzucanie przedmiotów, zgodnie z WebMD. Napady atoniczne wpływać normalne napięcie mięśni i zazwyczaj powodują gwałtownego załamania. Grand mal drgawki - najpoważniejsze - spowodować utratę świadomości, utrata kontroli nad pęcherzem i sztywność mięśni, a następnie ciężką szarpnięcia.

Panayiotopoulos Syndrome & Autonomiczne Dzieciństwo Objawy neurologiczne

Zespół Panayiotopoulos lub wczesnym początku dzieciństwo łagodny guz padaczka, pochodzi z obszaru mózgu, który jest odpowiedzialny za widzenie. Dzieci mogą rozwijać te napady w wieku od 17 miesięcy do lat 8, czy mają predyspozycje genetyczne.

Objawy Panayiotopoulos

Według Epilepsy Foundation, dzieci z zespołem Panayiotopoulos zwykle pojawiają napady krótko po zaśnięciu. Napady te są mniej niż 10 minut w czasie i może to wymioty, patrząc na bok i skurczów mięśni po jednej stronie lub obu stronach ciała dziecka. Dzieci mogą mieć zaburzenia świadomości lub pełnej świadomości podczas napadów.

Panayiotopoulos wyzwalacze

Napady zespół Panayiotopoulos mogą być wywołane przez przejście z ciemnego pokoju do pokoju ze światłem, będzie z zapalonego pokoju zaciemnionym pokoju lub przez włączenie światła wyłączone.

Migrena Podobieństwo

Dzieci mogą rozwijać bóle głowy i zobaczyć błyski światła i kolorowe kształty przed, w trakcie lub po Panayiotopoulos zespół zajęcia, które są podobne do objawów migreny.

Panayiotopoulos Rokowanie

Większość dzieci z zespołem Panayiotopoulos wyrastają stanu w ciągu kilku lat.

Objawy autonomiczne

Kilka rodzajów napadów dzieciństwa mogą zawierać autonomiczne objawy takie jak pocenie się, uczucie dyskomfortu w jamie brzusznej lub moczu. Zaczerwienienie skóry lub bladość i rozszerzenie źrenicy może wystąpić z tych napadów.

Oznaki i objawy zatrucia dwutlenku węgla ALS

Stwardnienie zanikowe boczne (znane również jako choroba Lou Gehriga lub ALS), choroby neuronów jest silnik, który atakuje komórki nerwowe w mózgu, który jest odpowiedzialny za funkcję mięśnia dobrowolnego. Kiedy osoba ma ALS komórki nerwowe mózgu stopniowo przestają wysyłanie sygnałów do mięśni. To w końcu powoduje, że mięśnie, aby zatrzymać wszystkie funkcje. Jak mięśnie pozostają niewykorzystane zaczynają atrofii (matrycy). W miarę postępu ALS, zanika funkcja mięśni w nogach, rękach i ciele, aż wreszcie, mięśnie klatki piersiowej i przepony przestać działać. Na tym etapie pacjent jest w stanie wdychać bez pomocy mechanicznej. Ostatecznie, większość pacjentów z ALS ulegają niewydolności oddechowej, zwłaszcza zatrucia dwutlenkiem węgla.

Duszność

Duszność jest jednym z głównych objawów zatrucia dwutlenku węgla u pacjentów z ALS. U zdrowych pacjentów z prawidłową czynnością płuc, ludzie zaczerpnąć do płuc za pomocą przepony i żeber mięśnie. Przepona rozszerza się, umożliwiając powietrza do płuc. Małe pęcherzyki powietrzne, zwane pęcherzyki, wewnątrz płuc przenoszenia tlenu we krwi, co prowadzi się w całym ciele. Następnie dwutlenek węgla (CO2) jest wydychane. Dwutlenek węgla jest odpady naturalnym produktem procesu oddychania. Jednakże, jeśli osobnik jest w stanie skutecznie wdychać powodu ALS, dwutlenek węgla może gromadzić się w krwi. Zapobiega odpowiedniego przepływu tlenu, który może być śmiertelny. Zanieczyszczenia te mogą w szczególności pojawiać się w czasie snu, gdy funkcja nerwów i mięśni dalszych relaksuje. Zatrucie dwutlenek znany również jako hiperkapnii lub hypercarbia, wyniki.

Zmęczenie

Zmęczenie jest kolejnym ważnym objawem zatrucia dwutlenkiem węgla u pacjentów z ALS. BiPAP (Bi-level Positive Airway Pressure) mogą być noszone, aby pomóc walczyć z tym zmęczenie przez tamę dwutlenku węgla poisioning tak długo, jak to możliwe. Maszyna BiPAP zawiera maski noszone przez usta i nos. BiPAP pomaga pacjentom wdychać wygodniejsze przy użyciu ciśnienia do wspomagania inhalacji oraz wydechu. Zastosowanie urządzenia BiPAP mogą pomóc pacjentowi ALS zdrowsze mniej zmęczona i wygodniejsze w miarę postępu choroby.

Inne objawy

Inne objawy zatrucia związanego ALS dwutlenku węgla to ból głowy, zaburzeniami snu i zmniejszenie apetytu. Ciężkie zatrucie może powodować nieregularne bicie serca, utrata przytomności iw końcu do śmierci. Jeśli pacjent z ALS jest wyświetlanie tych objawów, konieczne jest, aby uzyskać pomoc medyczną szybko.

Objawy Padaczka samoistna

Idiopatyczną padaczkę to grupa zaburzeń padaczkowych, które mają nieznane pochodzenie i nie może być wstecz do jakiejkolwiek pewnym obszarze mózgu, według CP Panayiotopoulos, MD, PhD, frcp. Napady nie mogą być wyjaśnione przez przyczyny. Jest to zespół, co oznacza, że ​​zbiór objawów lub podobnych rodzajów napadów. Istnieje kilka klasyfikacji napadów idiopatyczne.

Dzieciństwo Brak Padaczka

Dzieciństwo Brak Padaczka lub CAE, prezentuje się we wczesnym dzieciństwie, głównie w wieku od 4 do 8. Objawy występują dziecko może gapiących czarów i przerwami w nieświadomości. Objawy te mogą trwać tylko kilka sekund, ale mogą pojawić się setki razy w ciągu dnia, według dr Michael Wong z Washington University School of Medicine. Nie może być jakiś ruch w twarzy lub rąk, takich jak szybkim miganiem. Jednak przez cały czar, dziecko zazwyczaj pozostaje dość jeszcze. Po zajęciu, dziecko będzie mieć pamięć to dzieje. Koncentracja jest trudne do utrzymania dla tych dzieci, a niektórzy pacjenci mają upośledzone umiejętności uczenia się. Te z dzieciństwa napadów nieświadomości też mogą mieć inne zaburzenia napadowe, głównie uogólnionych napadów toniczno-klonicznych.

Młodzieńczą padaczką miokloniczną

Młodzieńczą padaczką miokloniczną lub JME, jest stanem, który może powstać z powodu Dzieciństwo napadów nieświadomości. Jest aktywny w dorosłych, a także u pacjentów młodych. Napady miokloniczne wpływu na pacjentów z tą chorobą. Napady Myolonic są krótkie, niekontrolowane ruchy podobny do wstrząsu dzieje się w ręce, nogi i tułowia, według dr Wong. Objawy te występują zwykle po przebudzeniu pacjentów w godzinach porannych. Na ogół określony przez całe życie i potraktowano leków.

Łagodny Rolandic Padaczka

Łagodny Rolandic Padaczka lub BRE jest również nazywany "łagodne dzieciństwo epilepsja z kolcami centralnych-skroniowej," Dr Wong pisze. Jest to jeden z niewielu zespołów idiopatyczne napadów, które faktycznie jest częściowe zajęcie. Oznacza to, że drgawki pochodzą zlokalizowanym obszarze mózgu. Warunek ten rozpoczyna się zazwyczaj w późnym dzieciństwie. Ten stan może wystąpić w czasie snu i obudzić pacjenta w górę. Napady ogniskowe objawy motoryczne, które dotyczy jednej strony twarzy i ręki lub nogi po tej samej stronie, jak zajęcie twarzy występuje.

Objawy przepuklina dysku Neck Pain

Kiedy osoba cierpi przepukliny dysku w szyjkę, to znaczy, że z chrząstki, który leży pomiędzy kręgów kręgosłupa szyjnego jest rozerwane lub rozerwaniu, co pozwala na miękką, wewnętrzną warstwę chrząstki wypchnąć przez zewnętrzną warstwę. Ponieważ istnieje osiem par nerwów w tym rejonie kręgosłupa sprawia, że ​​się na szyję, człowiek może przeżyć więcej niż tylko ból szyi z tego stanu, co skłoniło mnóstwo objawów, że większość ludzi nie muszą oczekiwać.

Ból szyi

Większość ludzi, którzy cierpią z powodu przepukliny dysku w szyi będzie doświadczenie pewien poziom bólu szyi. W sumie siedem kręgów tworzących kręgosłupa szyjnego, to ból może być łagodny lub ciężki, w zależności od wagi i miejsca pęknięcia, a także sposób, w którym korpus reaguje z przepukliny dysku.

Ból sąsiednich

Z liczbą nerwów znajdujących się w szyi, osoba z przepuklina dysku może cierpieć z sąsiedniego bólu. Ból ten może rozpocząć się w szyi i emanuje na zewnątrz do ramion i pleców, jak również w dół do ramion, dłoni, a nawet palce. Może to również być odizolowany tylko ramiona, między łopatkami lub w ramach jednej lub obu rąk. To naprawdę zależy od nerwów, które są "ściągnięty" przez wypadnięciem. I podobnie jak sam ból szyi, ból może działać sąsiadujących z głuchym pulsowanie do gwałtownego, strzelanie ból.

Drętwienie

Ponieważ potencjał nerwu są "ściśnięte" jest znacznie większa w przypadku przepukliny dysku, jest także możliwe, że niektórzy ludzie doświadczają drętwienia pewne. Ten szczególny objaw może lub nie może towarzyszyć ból, ale czuję, że jest brak czucia w obrębie karku, ramion, barku lub pleców lub jakby na tym terenie zasnął.

Mrowienie

Dla niektórych przepukliny dysku w szyjce może spowodować objawy, które jest najlepiej opisana jako mrowienie lub kłujące odczucia w rejonie korpusu podłączonego do ściągniętym wzrokowego. Normalnie, mrowienie lub mrowienie będzie spływać ramię i czasami do ręki. Jednak jest zupełnie możliwe wystąpienia tego samego wrażenia w samym szyi w ramionach lub w dół do tyłu.

Słabość

W zależności od stopnia nasilenia wypadnięciem i ciśnienia, osoba może również doświadczyć pewnego osłabienia z przepukliny dysku w szyjce. Kiedy tylko ten konkretny objaw jest obecny, może być odczuwalne osłabienie w ramionach i rękach, objawiającego się trudnością poruszającego te kończyny lub nawet posiadania i prowadzenia obiektów. Jeśli kompresja wystąpił z przepukliną, zdolność chodzić danej osoby może się nieco osłabiona.

Objawy ból w karku

To nie jest rzadkością w przypadku osób, które cierpią z powodu bólu szyi. Tego rodzaju warunek może zdarzyć się niemal każdemu, i może działać z ostrego do przewlekłego charakteru. Kiedy występują bóle w karku, na pewno są pewne objawy natkniesz gdy ma do czynienia z tego rodzaju bólu.

Ból

Powinno dziwić, że ból w karku przyniesie tępym pulsujący do ostrego strzelania dyskomfortu w samej szyi.

Ból pleców

Czasami bóle karku może zacząć strzelać dół i do tyłu ramiona, powodując dyskomfort, nawet więcej.

Sztywność

Możesz także zaczynają odczuwać pewien poziom sztywności ból w karku.

Ograniczona Projekt

Od czasu do czasu, ból w karku zmniejszy zakres ruchu w obrębie szyi, ograniczając zdolność do włączenia lub przechylić głowę.

Bóle głowy

Jest to bardziej produkt uboczny ból w karku, niż rzeczywistej objaw, ale można zacząć cierpieć z łagodnymi do nawet silne bóle głowy.

Wybrzuszenia Objawy talerzowe w szyi

Jako kręgosłupa kontynuuje się do szyjki, kręgi są obsługiwane przez tarcze chrząstki. Te dyski działają jak amortyzatory i pomoc z elastyczności kręgosłupa. Kiedy te tarcze wypaść z miejsca, mogą albo złamać lub wybrzuszać nienormalnie, co zmniejsza mobilność w szyi, a także może szczypta nerwów pochodzących z rdzenia kręgowego. Tarcze wybrzuszenia może się zdarzyć w każdym miejscu na grzbiecie, ale są najczęściej w szyi i na samym dole kręgosłupa.

Początkowe objawy

Początkowe objawy dysku wybrzuszenia w szyi jest dość łagodny ból w szyi.

Pogłębienie

Ten ból może stać się ostrzejszy ze względu na gwałtowne ruchy szyi lub spania w niewygodnej pozycji.

Wpływ zmysłów

Dysk wybrzuszenia w szyi może również powodować uczucie mrowienia w klatce piersiowej, ramion i rąk lub, w ciężkich przypadkach, nóg.

Osłabienie mięśni

W czasie, gdy płyta wybrzuszenie nie jest leczona, może prowadzić do osłabienia mięśni, najpierw zaczynając ramion i dłoni, ale które mogą rozwinąć się w nogach.

Łagodzenie

Objawy płycie wybrzuszenie w szyi może być złagodzone w spoczynku, lodu lub NLPZ, takich jak ibuprofen.

Tępe Objawy Throbbing ból szyi

Tępe pulsujący ból szyi objawy mogą wystąpić z kilku powodów. Dyskomfort może być wynikiem urazu kręgosłupa szyjnego, takie jak z wypadku samochodowego, lub od złej postawy.
Może to być również, że spał z szyi w nieobsługiwanych pozycji, tworząc wyrównanie w kręgosłupa i szyi, który nie był odpowiedni.
Joga jest doskonałym sposobem, aby zmniejszyć tępy ból pulsujący szyi. Po pierwsze, upewnij się, że twój ból szyi nie jest poważny i dopiero wtedy rozpocząć ćwiczenia rehabilitacyjne.
National Institutes of Health (NIH), że ból szyi rzadko wymaga zabiegu chirurgicznego, jak leczenie.

Identyfikacja

NIH, że ból szyi może być spowodowane dowolną z kości lub płyt, w poduszce nich: bóle karku często ze szczepu szyi. Kręgosłupa szyjnego lub szyi, składa się z siedmiu kości. Kiedy siedzisz w fotelu przez dłuższy czas, można łatwo doprowadzić głowę do przodu, zmuszając szyi ponieść ciężar czaszki. Ludzkiej głowy waży czasie od 8 do 12 kg lub więcej, tworzenie się oczywiste obciążenie szyjki. To może prowadzić do matowe, pulsujący ból szyi.
Whiplash jest bardzo powszechne szkody od drobnych wypadków samochodowych. Pasów bezpieczeństwa chroni przed poważnymi obrażeniami, ale nie zapobiega urazom kręgosłupa szyjnego. Whiplash występuje, gdy głowa jest dociskana od linii środkowej ciała --- tworząc często zmęczenie w mięśniach szyi, górnej części pleców i skutkuje oczywistym bólem szyi.
Spanie z głową wspartą na poduszce, tak aby kręgosłup jest prosty i szyi jest całkowicie obsługiwany może zapobiec ból szyi.

Rozważania

Jeśli Twoja praca wymaga zalogowania wiele godzin siedząc przed komputerem, upewnij się, Twój stanowisko pracy jest ergonomiczne.
Upewnij się, że nadgarstki są poziom podczas pisania; proste plecy, kolana zgięte pod kątem 90 stopni, a stopy płasko.
Wyregulować krzesło tak, że twoje oczy uderza monitora na wysokości oczu i nie są hyperextending szyi.
Jeśli są małe, umieść stopy na krok.
Noszenia zestawu słuchawkowego i pod żadnym pozorem umieszczać telefonu pod uchem i przytrzymaj go tam ze swoim ramieniu, które pogłębia ból szyi.
Nudny pulsujący ból szyi może być czasami określane ból ból głowy lub migreny. Jeśli czujesz, że to ból głowy, można wziąć lek przeciwbólowy, takie jak aspiryna lub zobaczyć kręgarz, aby dostosować swój kręgosłup.
Urazu kręgosłupa szyjnego są najlepiej oceniane przez lekarza, fizjoterapeuty lub kręgarza. Mogą one ustalić, czy mają bardziej poważne obrażenia, a co ruchy są dopuszczalne podczas uzdrowić ze szczepu szyi.

Znaczenie

Narodowy Instytut Zdrowia zaleca ludzi do szukania pomocy medycznej dla każdego bólu szyi, który trwa dłużej niż tydzień. Badania wykonane przez Annals of Internal Medicine sugerują, że około 13 procent wszystkich dorosłych doświadczyć jakiś ból szyi.
Zaczyna swój ból szyi prawidłowo diagnozowana jest pierwszym krokiem do zmniejszenia go.

Teorie / Spekulacje

Ból szyi, jak jakiegokolwiek bólu kręgosłupa, może mieć pochodzenie genetyczne i fizyczne. Jeśli masz w rodzinie choroby zwyrodnieniowej dysku lub osteoporoza, zapalenie stawów, skonsultować się z lekarzem w celu dokonania oceny.
Pracujących lub urazów związanych ze sportem może powodować ściągnięty nerwów lub drobne wypadki samochodowe mogą spowodować kręgów szyjnych, co może prowadzić do bólu szyi.
Psychiczne i fizyczne mogą prowadzić do napięć w górnej części pleców i szyi, a przyczyną bólów głowy i migreny, które mogą wyniknąć w tępy, pulsujący ból szyi.

Zapobieganie / Rozwiązanie

Czy twój tępy, pulsujący ból szyi oceniana przez pracowników służby zdrowia, jeśli zakłóca zdolność do spania, pracy i wygodnie go o normalnych codziennych czynności. Jeśli poziom bólu trzyma skoncentrowanie lub nie jesteś w stanie obrócić głowy na boki prawidłowo, skontaktuj się z lekarzem.
Jeśli twój dyskomfort jest na niższym poziomie, zapisać się na zajęcia jogi dla początkujących i nauczyć się kilku postawy takie jak skierowane w dół pies stoi do przodu lub jakiekolwiek zgięcie takie jak Prasarita Padottasana C, w celu rozszerzenia i trakcji kości szyi terapeutycznie.
Rób przerwy w pracy, aby nie siedzieć godzinami przed komputerem.
2002 Badanie opublikowane w Annals of Internal Medicine odkryli, że 68 procent dorosłych, którzy mieli jakiś ból szyi doświadczenie ulgę po 6 tygodniach korekty kręgarz.

Kurcze Objawy Ból szyi Z korzeniowego

Skurcze ból szyi objawy korzeniowych obejmuje ból spływa ramienia, a czasami w kierunku strony ze względu na podrażnienie nerwu w szyjce. Czasami drętwienie i mrowienie mogą być obecne. Ten radikulopatia szyjki macicy jest bardzo powszechne, a czasami ludzie, którzy mają ten stan, że nie występują zespół cieśni nadgarstka. Liczne badania zostały przeprowadzone w celu określenia najlepszych rozwiązań tego rodzaju bólu.

Typowe leczenie

Ludzie z radikulopatii szyjki macicy są zazwyczaj traktowane z fizykoterapii lub kołnierzem szyi.

Chirurgia

Operacja może być konieczne, jeżeli skurcze ból szyi nie reaguje na leczenie.

Ortezy Concern

Badania opublikowane w 2008 numerze Current Recenzje w mięśniowo Medicine wykazały, że Ortezy dla radikulopatii może mieć negatywne skutki, jeśli nosić zbyt długo. Długotrwałe unieruchomienie może spowodować zanik.

Podejścia psychologiczne

Rehabilitacja w tym terapię psychologiczną uczyć strategii radzenia sobie, wraz z fizycznych środków, jest zalecane podejście, według badań Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w 2001 roku.

Poduszka rolki szyjnego

Niektórzy ludzie uważają, ulga bólu szyi skurcze z objawami korzeniowych stosując szyjki poduszką walca, który zapewnia fizyczną krzywą dla kręgosłupa szyjnego.

Ból i sztywność karku Objawy

Sztywny ból szyi można przypisać niczego od skurcze mięśni do obrażeń poważnych schorzeń. Ból szyi może również powodować ból promieniujący, o którym mowa lub w innych obszarach. Bez względu na to, sztywny ból szyi i związane z nią objawy nigdy nie powinny być ignorowane.

Najczęstsze przyczyny sztywność karku

Neck naprężenia, skurcze i stres są częstymi przyczynami sztywność karku. Szczepy szyi, które są ciągnięcie lub zerwania mięśni, może wystąpić z bycia w niewygodnej pozycji przez dłuższy okres lub z nadużywania. Powstałe skurcze wtedy zazwyczaj powodować ból szyi. Stres odgrywa również rolę w przedłużonym napięcie może powodować sztywność karku.

Sztywny kark przed urazami

Uraz okolicy szyi może również powodować ból. Whiplash lub upadek może spowodować szkody dla mięśni szyi i więzadeł i spowodować nagły, silny ból szyi. Urazy rdzenia kręgowego w okolicy szyi, w tym takie rzeczy jak dyslokacji, złamania, zapalenia stawów i dysków problemów, może także powodować ból.

Poważne Przyczyny sztywność karku

Inne bardziej poważne problemy zdrowotne mogą powodować sztywność karku, takich jak grypa czy zapalenie opon mózgowych, poważnej infekcji bakteryjnej lub wirusowej, mająca wpływ na opony mózgowe. lub tkanki otaczające mózg i rdzeń kręgowy. Zawał serca może także powodować nagły ból szyi.

Najczęstsze objawy sztywny kark

Objawy sztywność karku może wahać się od nudnego, dokuczliwy ból do szczelności do nagłego, ostrego bólu i drętwienie i mrowienie. Ale ból sztywność karku, nie ogranicza się do szyi. Szczelność i skurcze w okolicy szyi może powodować ból promieniujący do ramion, klatki piersiowej i ramion, lub nawet do głowy. Uszkodzenie kręgosłupa z dysku wybrzuszenia lub zmiany artretyczne może powodować nerwów szyi zostać ściśnięte. Może to spowodować, promieniującego lub określoną bólu, który polega na tym filcu w innym miejscu, z dala od źródła.

Poważne objawy sztywność karku

Sztywny ból szyi od nagłych chorób lub zdrowia może również towarzyszyć nudności, wymioty, silne bóle głowy, zawroty głowy, gorączka i ogólne bóle mięśni. Utrata kontroli ruchu lub mięśni, utratę czucia lub utratę kontroli pęcherza lub jelita może również wystąpić, co wskazuje na bardziej poważny problem. Ból szyi w połączeniu z innymi objawami, lub w wyniku urazu, wymaga natychmiastowej pomocy medycznej, aby uniknąć dalszych komplikacji lub choroby.

Leczenie sztywność karku

Leczenie sztywność karku zależy od przyczyny. Szczelność lub skurcze od niewygodnych pozycjach lub stresu, na przykład, może być zwolniony przez typowo pozycji regulacji, delikatne rozciąganie i stosowanie lodu lub ciepła. Sztywny ból szyi z powodu urazu lub bólu wraz z innymi objawami może być oznaką zagrożenia życia i powinny być sprawdzane przez wykwalifikowanego pracownika medycznego.

Talerzowe szyjki macicy Objawy przepuklina

Celem kręgosłupa szyjnego jest zabezpieczenie rdzenia kręgowego, wspierają czaszkę i umożliwienia przemieszczania głowicy. Naprężeń od wagi głowicy i sposób głowica przemieszcza się szyjka podatne na szyjki dyskopatii, który ma wiele objawów. Wielu ludzi, którzy mają dyskopatii szyjnych objawem może być wolne na jakiś czas, lub objawy mogą mieć nagły początek. Objawy mogą być traktowane przez specjalistów kręgosłupa lub neurochirurgów.

Zakres ruchów i refleks

Przepuklina dysku szyjnego często może powodować ograniczony zakres ruchu, przez co trudno jest poruszać głową z boku na bok lub w górę iw dół. Często wynika to z bólu związanego. W przypadku niektórych pacjentów, obrzęk szyjki występuje, ponieważ opuchniętych stawów. Refleks i siłę w rękach i dłoniach mogą często zmieniać z powodu dyskopatii.

Przepuklina szyjki macicy i radikulopatia

Szyjki macicy często wypuklinami pochodzić z urazem szyi i obejmować objawy takie jak ból w ramieniu, który często rozpoczyna się nagle. Ból, drętwienie lub mrowienie, które promieniuje w dół kończyny jest określany radikulopatię i jest spowodowany przepuklina dysku naciskając lub szczypanie nerwy. Powoduje to, że sygnały bólu do wysłania w dół szlaków nerwowych w ramię. Czasami, drętwienie i mrowienie mogą być obecne w grupie, a nawet w palcach i może powodować osłabienie mięśni i utratę wytrzymałości na skutek dyskopatii.

Położenie i wspólne Objawy przepukliny

Istnieje kilka obszarów, kręgosłupa szyjnego, które są podatne na uszkodzenia i mogą powodować różne objawy, jeśli nerwy są ranne, podrażniona lub rozciągnięte. Nerwy w kręgosłupie szyjnym są podłączone do różnych obszarów organizmu, dlatego położenie objawów rozważane w diagnostyce. C4-C5 przepuklina często powoduje osłabienie naramienny i ramienia, a także ból barków. Mrowienie i drętwienie palców rąk i nie jest wspólne z tego rodzaju wypadnięciem.
Najczęstszymi wypuklinami w C-kręgosłupem się na poziomie, C5-C6 i C6-C7.
W przepukliny C5-C6, biceps i nadgarstek są często dotknięte i nie jest mrowienie i / lub ból promieniujący do kciuka. C6-C7 przepukliny polega triceps i palców, często powodując drętwienie i mrowienie promieniować do środkowego palca.
C7 przepuklina powoduje ogólne osłabienie w dłoni i mały palec.

Problemy pęcherza

W niektórych przypadkach, pęcherz może być ze względu na wpływ ciśnienia na rdzeniu kręgowym i nerwach. Jeśli są jakieś problemy z jelit lub pęcherza moczowego, należy natychmiast zasięgnąć porady lekarza.

Ból Electric Shock

Niektórzy pacjenci szyjnych kręgosłupa doświadczyć tego, co czuje się jak porażenie prądem. Dzieje się tak, gdy nerwowych z mózgu jest skompresowany. W przypadku dyskopatii szyjnej, ból idzie w dół ramię.

Objawy Nerve ściągnięty Szyjki Macicy

Istnieje osiem szyjne nerwy odgałęzienie rdzeń kręgowy w pobliżu szyi. Szczypanie jeden z nich może spowodować ból, drętwienie i mrowienie. Specyficzne objawy zależą od nerwu oddziaływaniu.

Ból barku

Ściągniętym nerwem w kręgu C5 może powodować ból barku, możliwe drętwienie ramion i mięśni, osłabienie.

Ból ramienia do Thumb

Ściągniętym nerwem w C6 kręgu może powodować ból, który trwa od ramienia do kciuka, a także osłabienie ramienia i nadgarstka.

Ramię do środkowego palca Pain

Ściągniętym nerwem w kręgu C7 powoduje ból, który działa z ramienia do palca środkowego, czasami powodując drętwienie i mrowienie, jak również. Może również wystąpić osłabienie ramienia i nadgarstka.

Dysfunkcja ręki

Pochwycona nerwowych w kręgu C8 powoduje drętwienie, mrowienie i dysfunkcji dłoni, to nerwu, który steruje małe mięśnie ręki.

Ból szyi

Wszelkie ściągniętym nerwem w kręgosłupie szyjnym będzie prawdopodobnie powodować ból szyi.

Objawy przepuklina dysku w szyi

Przepuklina dysku w szyi jest powszechnym źródłem bólu. Płyta jest miękki, podobny do gumy poduszki z centrum żelową. Gdy środek płyty wybrzusza się w kierunku grzbietu jest jak chemiczne podrażnienie nerwów.

Bóle głowy

Bóle głowy w tył głowy może rozwijać się w wyniku bólu pochodzącego z obszaru pomiędzy szyjką i barku.

Mięśnie

Lub skurcz mięśni może dokręcić niekontrolowany. Mięśnie dłoni używane do rzeczy przyczepności będzie słabszy, a także mięśnie triceps i biceps.

Szyi i barku

Nie będzie palący ból w ramionach w pobliżu łopatki. Będzie to bolesne, aby włączyć lub zginać kark.

Ramion i dłoni

Ból, który rozpoczyna się w ramię przesuwa się w ręku. Ból może palić i ramię mogą zacząć czuć mrowienie i odrętwienie.

Rzadsze Objawy

W skrajnych i rzadkich przypadkach objawy przepuklina dysku w szyi to niezdarność, zmiany w chodzeniu i niezdolność do kontrolowania jelit i pęcherza.

Ściągnięty nerwów szyjnych kręgosłupa Objawy

Radikulopatia szyjki macicy jest obecność ściśniętej nerwu w górnej kręgosłupa, który składa się z pierwszych siedmiu kręgów tworzącego szyję. Ciśnienie rozszerzony na korzenie nerwowe przez otaczających tkanek określa ściągniętym nerwem.

Ból

Najbardziej oczywistym znakiem ściągniętym nerwem jest ból. Stres może być odczuwalne w całej szyi i ramion, a czasem towarzyszą bóle głowy.

Osłabienie mięśni

Osłabienie mięśni może być obecny w barkach, ramionach i rękach, w wyniku braku koordynacji, przede wszystkim rąk. Odruchy mogą być również utrudnione.

Drętwienie

Brak czucia w szyi, barku i ramion jest znany z występowania. Ciśnienie wywierane na nerwy, blokuje odpowiednią cyrkulację.

Mrowienie

Może wystąpić uczucie mrowienia podobnie jak uczucie mrowienia w rękach i dłoniach. Kończyny mogą również czuć się tak, jakby zasnął, zdefiniowane jako parestezje przez Mayo Clinic.

Szukać pomocy

Jeśli te objawy nadal na trzy dni lub więcej, a ból nie reaguje na leki przeciwbólowe, lekarz powinien być konsultowany.