Digidexo.com

ból cielecej przyczyny

Jakie są przyczyny Reading niepełnosprawności?

Niepełnosprawność czytanie utrudniają osoby do czytania i zrozumienia tekstu pisanego. Problemy często powierzchni, gdy dziecko zaczyna czytać w pierwszej klasie. Dziecko będzie uczyć się powoli i Szlak daleko za innymi uczniami. Wspólne czytanie jest dysleksja niepełnosprawność. Czytanie obejmuje szereg złożonych neurologicznych kroków, które sprawia, że ​​wskazywanie dokładnej przyczyny osoby czytania niepełnosprawności trudnym.

Biologiczny

Zaburzenia czytania, takie jak dysleksja może być związane z niedoborów neurologicznych. Czytanie jest złożonym procesem, w którym mięśnie oczu śledzić sekwencję liter. Mózg musi zintegrować zmiennych, takich jak struktury zdania, gramatyki, formatu i wzrokowych. Czynniki te muszą być skoordynowane ze sobą i związane ze specyficznymi znaczeń zrozumienie nastąpić. Zaburzenia neurologiczne, w wyniku której każdy z tych procesów jest spowolniony lub łamane może potencjalnie spowodować niepełnosprawności odczytu. Genetyczne dziedziczenie z rodzicami może być czynnikiem niepełnosprawnych wielu ludzi, mówi Encyklopedia of Mental Disorders.

Środowiska

Czynniki środowiskowe mogą odgrywać rolę w nasilenia niepełnosprawności w aa czytaniu. Możliwe czynniki to lokalne normy społeczne, rodzicielstwo, ubóstwo, kwestie równości płci, efekty uwięzienia i zachowań antyspołecznych. Rodzicielstwa i skuteczne metody nauczania od najmłodszych lat dziecko może pomóc jej pokonać wiele trudności. Niedociągnięcia można zidentyfikować i obejść. Mocne strony mogą być używane w celu wzmocnienia i poprawy zdolności czytania dziecka.

Kombinacji czynników

Mieszanka czynników genetycznych i środowiskowych, mogą być połączone, aby spowodować niepełnosprawności odczytu. W wielu przypadkach genetyczne mogą jedynie częściowo wyjaśnić trudności danej osoby. Trudności z czytaniem może prowadzić do unikania tematu. Może to doprowadzić do dokuczanie, kompleks niższości i antyspołecznych zachowań, które mogą pogorszyć wcześniejszą niepełnosprawności czytania. Bez specjalnej pomocy, dziecko z dziedziczną niepełnosprawności czytania może pogorszyć szybko.

Nabyła od wypadków

Niepełnosprawność czytania mogą być nabyte po urodzeniu w wyniku wypadku lub schorzeń. Ekspozycja na niektóre pestycydy lub metale szlachetne, istotnych urazów głowy lub niedożywienia wszystko może powodować uszkodzenia w organizmie, co może prowadzić do niepełnosprawności czytania.

Jakie są przyczyny sztywny kark?

Większość osób, które doświadczyły sztywny kark w pewnym momencie w ich życiu. Jednak, to zwykle trwa tylko dzień lub dwa przed pójściem dalej. Dla niektórych jednak, sztywność karku może być przewlekłą, która ogranicza mobilność i sprawia, że ​​trudno wykonać codzienne zadania. Jednak zanim można się na leczenie, ważne jest, aby znać różne przyczyny sztywność karku i określić, czy wymagają pomocy medycznej.

Spanie Nieprawidłowo

Samo spanie w obcym położeniu może spowodować szyi być sztywny po przebudzeniu. Skurcz mięśni może się w, lub może po prostu męczy mięśnie trochę. Korzystanie poduszkę, która jest albo zbyt obszerne, zbyt płaska lub nie wspiera wystarczająco może również przyczynić się do tego problemu. Śpi gdzieś obok łóżka jest również czynnikiem sztywność karku.

Głowy wystające

Trzymając głowę pod dziwnym kątem cały dzień z pewnością może przyczynić się do sztywności karku. Na przykład, jeśli siedzisz przy komputerze cały czas, będziesz prawdopodobnie wystawać głową naprzód, umieszczając nadmierne obciążenie na szyi. Słaba postawa może również przyczynić się do tego, co można rozmawiać przez telefon przez cały dzień, z słuchawki wciśnięty między ramieniem a uchem. Nawet w czasie przestoju można usiąść w pozycji, która powoduje sztywność karku, jak czytanie w łóżku z głową wygięte w kierunku klatki piersiowej.

Zapalenie opon mózgowych

Obecnie, zapalenie opon mózgowych jest bardzo rzadkie i mało prawdopodobne, aby przyczyną Twojej sztywność karku, ale ważne jest, aby wiedzieć, choroba ta jest możliwa przyczyna. Jeśli przyszedł na sztywność karku z gorączką i bólem głowy naprawdę zły, może chcesz zobaczyć się z lekarzem.

Whiplash

Jeśli były w wypadku samochodowym niedawno, może ponieśli kręgów szyjnych, które mogą powodować sztywność karku, zwłaszcza dzień lub dwa w następstwie wypadku.

Przeziębienia lub grypy Objawy

Jeśli masz katar, grypę lub infekcję zatok, można skończyć z sztywność karku. Ludzie mają tendencję do utrzymywania ciała inaczej niż normalnie, gdy są chore, co oznacza, sztywny i ból szyi jest bardziej prawdopodobne.

Stres

Stres może powodować różnego rodzaju uszkodzenia ciała, ale może być bezpośrednio odczuwalne w sposób trzymania napięcia w organizmie. Szyi, ramion i pleców są wszystkie podstawowe lokalizacje mięśnie napięte i obolałe. I najczęściej, napięte i obolałe mięśnie mają tendencję do usztywniania się w czasie.

Przyczyny posterior Neck Pain

Definiowanie Pain

Tylny ból szyi są opisane jak ból u podstawy czaszki. Sztywność mięśni szyi i ból promieniuje w dół lub w górę rękę do głowy to typowe objawy bólu szyi. Ból mięśni może być trudne lub czuć w dotyku. Niektórzy ludzie doświadczają słabość ramion i rąk, a nawet mrowienie w palcach w wyniku bólu tylnej szyi. Objawy mogą być jedynie łagodne, jednak w niektórych przypadkach może być ból ostry ból. Informacje opublikowane przez American Chiropractic Association, ACA, wymienia obrażenia, zwężenie kanału kręgowego, złą postawę, słabe mięśnie brzucha, chorobą zwyrodnieniową dysku, zapalenie kości i stawów i otyłość jako najczęstsze przyczyny bólu szyi.

Postawa

Słaba postawa głowy i szyi może powodować ból szyi co prowadzi do bólów głowy. Mięśnie karku presję na niektórych nerwów czuciowych i ruchowych, powodując bóle głowy. Pozycje takich jak pochylenie głowy do przodu i do tyłu zaokrąglenia mogą powodować mięśni w przedniej części szyjki, aby wydłużyć podczas skracania tych w tylnej części szyi. Ten napina mięśnie i obciąża nerwu potylicznego. Każda pozycja, która podnosi ramię i przechyla głowę skraca i napina mięśnie, który działa od barku do szyi. To jest powód, dlaczego patrząc na ekranie monitora umieszczonego na stronie lub trzyma telefon od swojej szyi i barku może powodować ból szyi. Można poprawić postawę ciała leżąc na plecach i ciągnąc podbródek w dół i w. Ten odcinek napina mięśnie na karku podczas wzmacniania mięśni w przedniej części szyi. Wzmocnienie strefy brzucha jest inny sposób złagodzić ból szyi spowodowanego zaokrąglonymi ramionami i zakrzywionego kręgosłupa. Jeśli górna część ciała, w tym głowy i szyi nie są obsługiwane przez silne mięśnie brzucha, mięśnie szyi stają się napięte i napięte. Otyłość jest kolejnym czynnikiem, który może osłabić mięśnie brzucha, jak dodał waga stawia dodatkowe obciążenie na ból pleców i szyi powoduje.

Szkoda

Ból szyi jest często spowodowane przez szkody z wypadku samochodowego. Mimo, że większość ludzi odzyskania w czasie, niektóre osoby do rozwoju przewlekłego bólu szyi w wyniku. W przypadku kręgosłupa szyjnego, głowica zostanie przeniesiona w jednym kierunku, a następnie gwałtownie z powrotem w przeciwnym kierunku. Szyja jest zmuszony poza normalnego zakresu ruchu powodując skręcenie karku. Dzieje się tak zazwyczaj, gdy pojazd uderzył od tyłu. Sztywność w szyi i tyłu głowy są typowe objawy kręgosłupa szyjnego. Wiele osób skarży się na bóle głowy, jak również. Ból jest spowodowany przez uszkodzenie nerwów, mięśni w szyi, płyty i więzadeł. Podczas gdy większość ludzi w pełni odzyskać od kręgosłupa szyjnego, mięśnie w tylnej części szyi są napięte i może potrwać kilka miesięcy, aby całkowicie wyleczyć.

Zapalenie stawów

Albo reumatoidalne zapalenie stawów i choroba zwyrodnieniowa stawów szyjki mogą powodować bóle karku. Jak ludzie się starzeją, stawy w szyi ulec uszkodzeniu od zużycia. Objawy mogą obejmować sztywność karku, bóle głowy, ból, który promieniuje do ramion, i skurcze mięśni w szyi. Leczenia reumatoidalnego zapalenia stawów obejmują odpoczynek i leki w celu zmniejszenia stanu zapalnego i złagodzenia bólu. Szyjny kręgosłupa, lub zapalenie kości i stawów szyi, może być traktowane z fizykoterapii, które mogą obejmować ciepła i / lub terapii zimno, rozciąganie i szyi ćwiczenia wzmacniające, poprawę postawy i leków przeciwbólowych, takich jak niesteroidowe leki przeciwzapalne. Ból w szyi lub pleców są także wspólne objawy zwężenie kanału kręgowego, zakrzywione lub zwężone kręgosłupa często spowodowane przez zapalenie stawów lub innych warunków wpływających na zwyrodnieniowych kręgosłupa.

Jakie są przyczyny dolnej części szyi ból?

Dolna ból szyi może być problematyczne w realizacji ważnych codziennych zadań. Ważnym czynnikiem w określeniu w leczeniu bólu jest ustaleniu przyczyny. To może być trudne, ponieważ istnieje wiele możliwych przyczyn niższej ból szyi.

Słaba postawa

Zgodnie z Mayo Clinic Staff "Większość przyczyny bólu szyi nie są poważne. Słaba postawa w miejscu pracy, takie jak pochylony do komputera, a podczas rekreacji, takich jak hunching nad stołem roboczym, są częstą przyczyną bólu szyi."

Szczepy mięśni

Szczepy mięśni z powodu nadmiernego zużycia może być również przyczyną bólu dolnej szyjki. Napięcie mięśni może być spowodowany nawet drobnych czynności, takich jak czytanie w łóżku, i zaciskając zęby.

Zużyte Rozbiórki

Zgodnie z Mayo Clinic Staff, "Jak w innych stawów w organizmie, stawów, szyi zużycia doświadczenie i rozdarcie z wiekiem, które mogą spowodować zapalenie kości i stawów w szyi."

Zaburzenia dysku

Zgodnie z Mayo Clinic Staff ", jak wiek, dyski amortyzujące między swoim kręgów stają się suche i sztywne, zwężenie przestrzeni w swoim kręgosłupie, gdzie nerwy wychodzą."

Kontuzje

Urazy kręgosłupa szyjnego, jak i inne dolegliwości związane z wypadków aut może być przyczyną niższej ból szyi.

Ostrzeżenie

Niezwłocznie skonsultować się z lekarzem, jeśli ból jest tak poważne, że nie można dotknąć brodą do klatki piersiowej.

Jakie są przyczyny wybrzuszenia dysków w szyi?

Jeśli jeden z dysków między kośćmi szkiełek szyjki nieco poza miejsce, stan jest nazywany wybrzuszenia dysku, który jest mniej surowe niż pękniętego lub przepukliny dysku. Jednak warunek ten może powodować objawy jak sztywność, obrzęk i ból trudny ruch, który może się stopniowo pogarszać w niektórych ludzi, podczas gdy inni nie mają żadnych objawów. Na szczęście, większość z przyczyn wybrzuszenia dyski w szyjce można leczyć, lub którym można zapobiegać z domu lub opieki medycznej.

Rodzaje

Niektóre przyczyny wybrzuszenia dysków w wyniku szyi z istniejących problemów zdrowotnych, takich jak zapalenie stawów, choroby sercowo-naczyniowe i osteoporozę. Ludzie mogą również wystąpić wybrzuszenia dysk w szyi z powodu niekontrolowanych czynników ryzyka, takich jak starzenie się lub rodzinną historią chorób kości lub kręgosłupa. Czynniki stylu życia, takie jak palenie tytoniu, intensywne ćwiczenia lub urazami mogą również powodować wybrzuszenia dysków w szyję.

Identyfikacja

Lekarz diagnozuje przyczyny wybrzuszenia dysków w szyi, badając pacjenta i pytania o początek i intensywność objawów. Lekarz może zlecić badania takich jak obrazowanie metodą rezonansu magnetycznego (MRI), aby określać przyczynę i lokalizację dysku wypukłego. Ludzie udający się do lekarza lub uzyskiwanie MRI z innych powodów może być zdiagnozowane z dysku wybrzuszenie, że nigdy nie wiedział, co mieli.

Znaczenie

Dysk wybrzuszony w szyjce może ruchy głowy i szyi, bolesny i trudny, ból i mogą rozprzestrzeniać się do innych części ciała. Stan może również powodować dyskomfort podczas snu lub niemożność zaśnięcia. Jeśli przyczyny, takie jak choroby układu krążenia, zapalenie stawów czy osteoporozy są pozostawione bez leczenia, powikłania, takie jak nasilenie bólu, mogą wystąpić złamania kości lub nawet śmierć.

Rozważania

Ludzie, którzy mają problemy zdrowotne, takie jak zespół stawu skroniowo-żuchwowego lub choroby zwyrodnieniowej stawów mogą być bardziej narażone na ból szyi spowodowany przez wybrzuszenia dysku. Wybrzuszenia dysków, które wynikają z zapalenia stawów czy osteoporozy może pogorszyć, jeśli stan bazowy jest pozostawione bez leczenia. Osoby, których praca wiąże pracy fizycznej może również wystąpić pogorszenie bólu i sztywności w szyi, ramionach i plecach.

Zabiegi

Wiele osób z doświadczeniem wybrzuszenia dysku ulgi od objawów przez biorąc leki przeciwbólowe zgodnie z zaleceniami lekarza. Niektórzy ludzie mogą potrzebować terapię fizyczną, zwłaszcza gdy dysk wybrzuszony był spowodowany urazem. Osób w ciężkim stanie może wymagać leków steroidowych lub operacji doświadczyć ustąpienie objawów.

Zapobieganie / Rozwiązanie

Ludzie z wybrzuszenia dysk w szyi, którzy spędzają długie ilości czasu siedząc lub stojąc w tym samym miejscu, należy robić przerwy, aby poruszać się i rozciągania. Przy użyciu odpowiedniej techniki podczas uprawiania sportu, ćwiczeń lub podnoszenia może zmniejszyć presję na dyskach szyi i pleców.

Jakie są przyczyny bólu szyi?

Ból szyi jest wynikiem problemów z nerwów, ścięgien, mięśni, kości, stawów i kręgosłupa. Najczęstsze przyczyny to uszkodzenie lub zużycie i na każdym z tych elementów, a rzadsze przyczyny obejmują nowotwory i infekcje.

Szkoda

Najczęstszą przyczyną bólu szyi jest uraz mięśni i więzadeł. Wszelkie nagłe skręcanie lub szarpnięcia, takich jak doświadczenie w kolizji samochodowych, kontuzji sportowej lub upadku, może powodować ból szyi.

Choroba

Choroby zapalne, takie jak zapalenie kości i stawów i reumatoidalnego zapalenia stawów mogą wpływać na szyjkę wytwarzając stawów ostrogi kości lub stawów, co powoduje pogorszenie wyraźniejsze, utrzymującego się bólu.

Zużycia

Wraz z wiekiem, dyski w szyi są podatne na zużycie, co może prowadzić do degeneracji dysku. To kładzie nacisk na kręgosłup i może powodować przewlekły ból szyi.

Inne przyczyny

Inne rzadsze przyczyny bólu szyi obejmują nowotwory, infekcje, zaburzenia genetyczne i warunki, takie jak kręgoszczeliny, mielopatii i zwężenia.

Kiedy skorzystać z pomocy lekarskiej

Wszelkie ból szyi, który jest stały, poważne lub towarzyszy ból głowy, drętwienie, mrowienie lub ból, który rozciąga się w dół ramiona i nogi powinny być zgłaszane do lekarza.

Skurcze nóg - przyczyny i leczenie

Kurcze nóg wpływają na ludzi w każdym wieku, ale są bardziej powszechne u osób starszych. Skurcze nóg są często spowodowane przez wysiłek, braki żywieniowe i odwodnienie. Skurcze nóg mogą być traktowane z masażu, gorących lub zimnych kompresów lub prostych zmian diety. Poważne lub powtarzające się skurcze mięśni nóg, które nie reagują na tradycyjne środki do domu powinny być oceniane przez lekarza.

Wysiłek

Sport, procedur fitness lub cokolwiek, że overworks noga mięśnia może powodować skurcze nóg. Skurcze nóg od wysiłku zazwyczaj naprawienia się po mięśni jest wypoczęty. Rozciąganie po okresie intensywnej aktywności fizycznej może zapobiec kurcze nóg.

Odwodnienie

Częstą przyczyną kurcze nóg jest odwodnienie. Brak płynów może spowodować mięśnie nóg do zaciągania i skurcze, bolesne skurcze w wyniku.

Niedobór w diecie

Ludzie, których diecie brakuje potasu i sodu może mieć skurcze nóg. Jeść wyważone, bogate w potas dieta często złagodzić problem.

Leczenie masaż lub Stretch

Masowanie skurcze nóg może pomóc rozwiązać problem. Delikatnie rozciągając nogę i zginając kolana często złagodzić skurcze nóg.

Gorące i zimne okłady

Korzystanie gorące okłady na ciepło i relaks mięśni może powstrzymać skurcze. Jeśli jest ból po skurcze ustępują, opakowania z lodem może być stosowane w leczeniu bólu.

Ostrzeżenie

Osoby z poważnymi skurcze nóg, które pojawiają się bez ostrzeżenia lub oczywistej przyczyny powinien porozmawiać z lekarzem, aby wykluczyć ewentualne podstawowych warunków, takich jak uszkodzenie nerwów lub podarte mięśni.

Jakie są przyczyny rabdomiolizy?

Definiowanie rabdomiolizy?

W najbardziej podstawowym względem rabdomiolizę jest spowodowana przez szybki rozpad mięśni szkieletowych. Sportowcy, którzy popychają ich ciała zbyt trudne i ofiary nagłego urazu, takie jak kruszenia kości mogą cierpieć z tej dolegliwości. W bardziej konkretnych terminów MedlinePlus Encyklopedia medyczna dotyczy Rhabdomyolsis jako "rozpad włókien mięśniowych powodując uwolnienie zawartości włókien mięśni (mioglobiny) do krwiobiegu."

Przyczyny fizyczne - Traumatyczne sytuacje

Fizyczne metody przyczyny obejmują, ale nie są do nich ograniczone, urazowe uciskania mięśni, takie jak to, co pojawia się, gdy ich zniszczyć ofiar kości rozdrobniono w wysokich poziomów pressue i osób znajdujących się w przestrzeni zamkniętej przez długie okresy czasu, co może prowadzić do zwężenia przepływ krwi i ostatecznie podział mięśni.

Przyczyny fizyczne - Kolejne przypadki

Czasami ofiarami udaru cieplnego będzie również wystąpić problemy z tym schorzeniem. W przypadku energii cieplnej na uderzenia mechaniczne i termiczne elementy utraty mięśni występuje wraz z wyczerpaniem ATP. Jak to potrójna mikstura zniszczenia ciała występuje organizm gromadzi zbyt dużo wapnia i nie wystarczająco dużo, aby właściwie funkcjonować ATP, który ma bezpośredni wpływ na niszczenie wzrostu mięśni. Alkoholicy mogą również doświadczyć tego dolegliwość nie do skutków, które wielu ekspertów uważa, Etanol od alkoholu ma na stworzeniu możliwości ATP, podczas gdy wtórne incydenty alkoholowe, takie jak udary i śpiączki może również odgrywać efekt choć dokładne przyczyny skutki alkoholu są nadal częściowo przedmiotem dyskusji .

Przyczyny nie-fizyczne

Niektóre przyczyny tej dolegliwości są w żaden sposób powiązane z stresu fizycznego. Na przykład, dziedziczne problemy enzymów takich jak choroba Mcardle może prowadzić do problemów, jak te cechy dziedziczne, mogą siać spustoszenie wśród układów mięśniowych w organizmie. Jak może ciało staje otruty z metali ciężkich, a nawet gadów jadu, co może spowodować rozpad mięśni. Ponadto nadużywanie narkotyków, takich jak metamfetaminy i kokainy może doprowadzić do problemów rabdomiolizy jak puszka żywności ponoszonych toksyn, takich jak te znajdujące się w piołun. Problemy metabolicznych mogą także prowadzić do tego stanu. w każdym z przypadków wymienionych w niefizyczne powoduje, że organizm staje się podkreślić zrobić nieprawidłowo funkcji, które powoduje, że organizm do cięższej pracy, aby poprawić sobie i ostatecznie do szybkiego rozpadu mięśni pracuje. W większości przypadków nie wysiłku fizycznego problemy pojawiają się, gdy leki, jady i toksyny zakłócać tworzenia mięśni i wyczerpujący podział obecnego mięśni. Wiele leków obniża poziom cholesterolu, na przykład, takie jak klofibrat można pozostawić na dolegliwości, ponieważ zazwyczaj mają bezpośredni wpływ na mięśnie szkieletowe w organizmie.

Jakie są przyczyny Tennis Elbow?

Boczne nadkłykcia, określany jako łokieć tenisisty jest Bardzo często uszkodzenie spowodowane przez nadmierne zużycie mięśni i ścięgien przedramienia. Pomimo swojej nazwy, łokieć tenisisty może być spowodowane przez działania inne niż tenis.

Rozważania

Łokieć tenisisty występuje, gdy mięśnie i ścięgna w przedramionach, a konkretnie mięśni, które przyczepiają się do kości w łokciu (boczna nadkłykieć miejsce przyłączania), są nadużywane w procesie zginając i wyciągając rękę i nadgarstek. W rezultacie może stać się stan zapalny mięśnie i ścięgna mogą rozwijać małe rysy. Zapalenie i ból związany z łez powoduje ból w otaczających mięśni przedramienia oraz.

Skutki Tenis

Najczęstszą przyczyną łokcia tenisisty jest sport tenis, dla których stan został nazwany. Osoby, które grają w tenisa stale podnosząc jedną rękę i kołysanie lub inne, podczas gdy w tym samym czasie, trzymając rakietę tenisową, który powoduje skurcze mięśni przedramienia. Mięśnie są już zakontraktowane z posiadania rakiet, a następnie wchłonąć dodatkowy stres, jak huśtawki gracza i uderza piłkę. Oczywiście, setki miłośników sportów grać w tenisa, nie ponosząc z tego warunku. W wielu przypadkach jest to spowodowane przez słabą techniki, takie jak te stosowane podczas rzucania zły backhand udar.

Prace budowlane

Osoby, które regularnie uczestniczą w pracach budowlanych, czy jako hobby lub jako główne źródło zatrudnienia, są narażone na rozwój łokieć tenisisty, jak również. Pracowników budowlanych spędzają całych godzin prowadzenia zadanie z jednej strony lub inne. Zadania te obejmują malarstwo, młotkiem i śrubokrętem. Wszystkie te działania wymagają uczestnika stale używać mięśni przedramienia, aby utrzymać przyczepność na narzędzie podczas wykonywania powtarzalnego ruchu w celu wykonania zadania.

Ściśnięte Nerwy

Chociaż nadużywanie jest najczęstszą przyczyną łokieć tenisisty, istnieje kilka mniej powszechne przyczyny. Osoby cierpiące na zmiażdżenia nerwu w obszarze ramienia, zwykle powodowane przez pewien rodzaj uszkodzenia kompresji mogą się rozwijać łokieć tenisisty wskutek bólu i stanów zapalnych związanych z urazu.

Leczenie

Ważne jest, aby uzyskać odpowiednie leczenie łokcia tenisisty jak tylko objawy są odkryte. Zabiegi mogą obejmować odpoczynek, lód, leki przeciwbólowe, urządzeń i wsparcia w ciężkich przypadkach nawet operacji. Już łokieć tenisisty będzie leczona bardziej prawdopodobne jest to, aby mieć długoterminowe skutki dla okolicznych nerwów i ścięgien. Tylko lekarz będzie w stanie powiedzieć, czy łokieć tenisisty jest spowodowane przez nadużywanie lub innego schorzenia.

Jakie są przyczyny i czynniki ryzyka choroby tętnic obwodowych?

Choroba tętnic obwodowych, choroba naczyń obwodowych i powoduje problemy z krążeniem spowodowane zwężeniem tętnic, zmniejszenie przepływu krwi do serca i mózgu wraz z ramionami. Choroba tętnic obwodowych jest często określany jako PAD.

Czynniki ryzyka

Najczęstszymi czynnikami ryzyka choroby tętnic obwodowych m.in. palenie tytoniu, niezdrowej diety o wysokiej zawartości tłuszczu i brak ćwiczeń.

Mniej wspólne czynniki ryzyka

Inne czynniki ryzyka choroby tętnic obwodowych obejmują bycia ponad 50, w rodzinie zawału serca i udaru mózgu lub PAD i nadmiernym poziomem homocysteiny i białka C-reaktywnego we krwi.

Warunki związane z nimi

Niektóre schorzenia, które umieścić ludzi na wyższe ryzyko PAD są cukrzyca, wysokie ciśnienie krwi, wysoki poziom cholesterolu i otyłość.

Przyczyny

Miażdżyca lub tłuszczowy osadzaniu się kamienia w ścianach tętnic jest najczęstszą przyczyną choroby tętnic obwodowych.

Rozważania

Inne przyczyny choroby tętnic obwodowych obejmuje szkody, skrzepy krwi, niezwykłe więzadła lub tworzenie mięśni i zakażenia.

Jakie są przyczyny arytmie serca?

Arytmia serca jest nieregularny rytm bicia serca. Serce bije od 60 do 80 uderzeń na minutę, a wszystko powyżej lub poniżej tego zakresu jest arytmia. Istnieje obecnie (2009) cztery miliony ludzi w Stanach Zjednoczonych, którzy cierpią z powodu zaburzeń rytmu serca. Istnieją dwa rodzaje arytmii: arytmia komorowa występuje w dolnych komorach zwanych komór i nadkomorowe zaburzenia rytmu serca występuje w górnej komory nazywane przedsionków. Arytmie są podzielone na trzy rodzaje: bradykardii serca, która jest mniejsza niż 60, tachykardia jest serca, które wynosi ponad 100, i migotanie przedsionków jest skurcz poszczególnych włókien mięśniowych serca.

Układu krążenia Przyczyny

Zawału serca może spowodować siniaki na sercu, co z kolei może powodować arytmię. Wcześniejsze operacje serca lub inne uszkodzenia serca, który spowodował blizny i siniaki mogą tworzyć arytmii. Wysokie ciśnienie krwi zagęszcza się ścian komory i przerywa impulsy elektryczne serca. Kardiomiopatia zmniejsza zdolność twojego serca do pompowania krwi i uszkodzenia tkanek serca. Choroby zastawek serca mogą powodować zaburzenia rytmu serca od stresu nieszczelne zastawki serca.

Wiek i Genetyki

Niektórzy ludzie rodzą się z nieprawidłowości serca, która powoduje ich mieć arytmię. I jak ludzie się starzeją, ich mięśnie serca serce osłabia i traci elastyczność. Może to wpływać na impulsy elektryczne serca, prowadząc do zaburzeń rytmu serca.

Nadużywanie alkoholu i narkotyków

Nadużywanie nielegalnych i recepty może prowadzić do zaburzeń rytmu serca. Alkohol i leki mogą wpływać na impulsy elektryczne z twojego serca, powodując zaburzenia rytmu serca. Regularne nadużywanie alkoholu może powodować obniżenie zdolności twojego serca, aby skutecznie pokonać, powodując kardiomiopatii. Migotanie przedsionków może również rozwijać z powodu pijaństwa.

Zaburzenia

Obturacyjny bezdech senny przerywa oddychania w czasie snu, a może w końcu doprowadziło do bradykardii arytmii i migotania przedsionków. Zaburzenia tarczycy mogą powodować bradykardię i migotanie przedsionków. Jest otyłych lub chorych na cukrzycę może również powodować zaburzenia rytmu serca.

Palenie i Kofeina

Używki takie jak nikotyna i kofeina może powodować serce mieć nieregularne bicie. Powodują one również twoje serce bić szybciej, a to może doprowadzić do rozwoju zaburzeń rytmu serca. Ludzie, którzy korzystają z tych używek regularnie mają skłonność do bardziej poważnych przypadkach zaburzeń rytmu serca.

Różne Czynniki

Mające zaburzenia elektrolitowe mogą wpływać na serca impuls elektryczny i powodują rozwój zaburzeń rytmu serca. Elektrolity to substancje znajdujące się w krwi, które kontrolują impulsy elektryczne w sercu. Dalsze korzystanie z ponad-the-counter i recepty leki, które zawierają pseudoephrine może powodować zaburzenia rytmu serca, jak również.

Jakie są przyczyny zespół Stevensa-Johnsona?

Zespół Stevensa-Johnsona jest rzadkim schorzeniem, w którym skóry i błon śluzowych występuje ciężka reakcja, która powoduje objawy grypopodobne, a następnie pęcherze lub wysypka, która obejmuje niektóre lub wszystkie ciała. Chociaż zespół Stevensa-Johnsona może dotknąć każdego, to najczęściej dotyka dzieci. Odzyskiwanie stanu może potrwać kilka tygodni lub miesięcy, w zależności od tego, jak ciężka sprawa rozwinęła. Leczenie na ogół skupia się na wyeliminowaniu co spowodowało stan i leczeniu objawów. Większość przypadków zespołu Stevensa-Johnsona są spowodowane przez infekcje lub interakcji.

Zakażenia

Kilka infekcje mogą prowadzić do zespołu Stevensa-Johnsona, w tym wspólnych i nie poważnych zakażeń, takich jak bardziej poważnych i zagrażających życiu warunkach, takich jak zapalenie wątroby i HIV grypa i gorączka kociego pazura i. Inne zakażenia znane spowodował zespół Stevensa-Johnsona to opryszczka, Epsteina-Barr, śwince i Histoplazmoza.

Antybiotyki

Jednym z najbardziej powszechnych niepożądanych powoduje Stevensa-Johnsona jest antybiotyki i leki sulfonamidy, w tym penicyliny i cefalosporyny. Jednym z powodów, zespół Stevensa-Johnsona jest bardziej powszechne wśród dzieci niż dorosłych, ponieważ dzieci są przepisywane antybiotyki znacznie częściej niż dorośli.

Środki przeciwzapalne

Niesteroidowe leki przeciwzapalne, zarówno over-the-counter i typów na receptę, powszechnie powodować zespół Stevensa-Johnsona. Rodzaje NLPZ znane spowodowały stan to ibuprofen, Motrin, Advil, obrotu preparatu Bextra i Daypro.

Leki dna

Leki stosowane w celu zapobiegania atakom dny wykazano mają zwiększone ryzyko wywoływania niekorzystnej reakcji prowadzącej do Stevensa-Johnsona. Jednym z przykładów tego rodzaju leków jest allopurynol.

Leki z napadami

Anty-napad i przeciwdrgawkową leki stosowane w leczeniu takich stanów, jak padaczka są znane czasami powodować zespół Stevensa-Johnsona. Leki ujęte w tej kategorii są Dilantin i fenytoina.

Inne przyczyny

Chociaż zespół Stevensa-Johnsona jest najczęściej wywołane przez zakażenia niepożądanych reakcji leku i w rzadkich przypadkach zostało spowodowane ekspozycją na takie bodźce jak światło ultrafioletowe lub radioterapię stosowaną w leczeniu stanów chorobowych.

Przyczyny marskości wątroby

Marskość wątroby jest chorobą, która może uszkodzić wątrobę, z kolei w znacznym stopniu zagrozić ludzkie ciało. Ten artykuł omówi identyfikację marskość wątroby, przyczyny, skutki marskości i ostrzeżeń choroby. Marskość wątroby jest bardzo poważną chorobą i należy skonsultować się z lekarzem, jeśli podejrzenie choroby.

Identyfikacja

Według Narodowego Digestive Diseases Informacje Clearinghouse, marskość wątroby jest identyfikowany za pomocą testów krwi i enzymatycznych odczytów krwi. Jest to spowodowane przez tkanki bliznowatej formowanie w wątrobie i zazwyczaj pogarsza się w czasie. Ostatecznie powoduje marskość wątroby, aby rozbić i przestać działać prawidłowo. Krew również zatrzymuje płynący w wątrobie z powodu zablokowania z blizn. Marskość także zidentyfikować przez szereg objawów, w tym zmęczenie, utrata wagi i żółknięcie skóry.

Przyczyny

Mayo Clinic wymienia przyczyny marskości obejmuje nadużywanie alkoholu przez długi okres czasu, otyłości, zapalenia wątroby typu C, wirusem zapalenia wątroby typu B i D, leków i toksyn i innych chorób, które atakują drogi żółciowe w wątrobie. Wirus zapalenia wątroby typu atakują wątrobę, powodując stan zapalny i uszkodzenia, co prowadzi do powstawania blizn.
Choroby wątroby bezalkoholowe tłuszczowych (NAFLD) może również powodować marskość wątroby. W NAFLD, tłuszcz odkłada się w wątrobie i w końcu powoduje marskość. Ten bardziej powszechne choroby wątroby jest powiązane z otyłością, cukrzycy, niedożywienia białkowego, choroby wieńcowej i stosowanie kortykosteroidów leków.

Zapobieganie / Obróbka

Marskość może być uniknąć, stosując zdrową dietę. Zapewni to, że składniki odżywcze wymagane do prawidłowej funkcji wątroby. Rutynowych badań kontrolnych może pomóc kontrolować wagę i sprawdzić, czy masz jakieś nieprawidłowości w aktywności enzymów wątrobowych. Kontroli spożycia alkoholu może zapobiec marskości.
Leczenie marskości zawiera recepty leków moczopędnych wspierającymi płynu wytwarzanego z marskością wątroby. Inne opcje obejmują zmniejszenie masy ciała i ćwiczeń, aby zmniejszyć procent tkanki tłuszczowej i zmniejszenie otyłości. Niektórzy lekarze przepisują antybiotyki, aby pomóc w marskości wątroby, jak również.

Ostrzeżenie

Marskość może być cichy atakujący bez objawów we wczesnym stadium rozwoju. Jednakże, niektóre ostrzegawczy można zobaczyć na objawów osłabienia, nudności, wymioty, utrata wagi, niewytłumaczalnej zmęczenia i ospałość i ból brzucha. Może być swędzeniu skóry i zwiększenie pająka żyłach kończyn dolnych.

Efekty

Efekty marskości obejmują obrzęki (obrzęk i gromadzenie cieczy), łatwość krwawienia i siniaki w organizmie, wysokie ciśnienie krwi (nadciśnienie), rozszerzone naczynia krwionośne w przełyku i powiększenie śledziony. Dodatkowe skutki marskości może zawierać kamieni żółciowych i zażółcenie skóry znane jako żółtaczka.
Marskość wątroby może także zwiększyć odporność organizmu na insulinę i prowadzić do cukrzycy typu 2. Rak wątroby może się rozwijać i ogólnie obniżenie systemu odpornościowego organizmu i wydajność mogą również prowadzić.

Potencjał

Marskość ma wysoki potencjał, aby być śmiertelne. Jeśli nie brać życia pacjenta, może być wyniszczający dla organizmu i spowodować trwałe uszkodzenie.

Nieporozumień

Popularnym błędem jest przekonanie, że marskość wątroby jest zawsze spowodowane nadmiernym piciem. Nie zawsze jest to przypadek, w marskość wątroby może być spowodowane przez innych problemów i może pojawić się u osobników, którzy nie piją alkoholu w ogóle.

Jakie są przyczyny Cuchnący oddech u dzieci?

Dorośli nie są jedynymi osobami, które mogą być dotknięte nieświeżym oddechem. Dzieci w każdym wieku może być też. Rodzice często martwią się, że nieświeży oddech jest oznaką poważnych dolegliwości medycznych w dziecko, ale zazwyczaj tak nie jest. Przez większość czasu, obraźliwa problemem oddech może być łatwo i szybko traktuje uniemożliwione.

Opis

Cuchnący oddech lub nieświeży oddech, jest opisany jako wydychanym powietrzu składa się z ponad 75 części na miliard z cuchnących lotnych związków siarki. Cuchnący oddech występuje podczas rozładowania śluz i kawałki gruzu w jamie dentystycznej rozkładać. Ślina jest ważnym czynnikiem w zapobieganiu cuchnący oddech, ponieważ czyszczenie i gasi znaleziono mikroorganizmów w jamie ustnej.

Przyczyny

U dzieci, cuchnący oddech jest zwykle spowodowane przez złą higienę jamy ustnej i postnasal kroplówki. Inne przyczyny to suchość w ustach, alergie i zapalenie zatok. Cuchnący często tworzy się na tylnej części języka. Niektóre większe problemy zdrowotne, które mogą powodować nieświeży oddech są problemy z wątroby, nerek i dróg oddechowych, zatok i zapalenie migdałków warunkach; jeśli czujesz, że Twoje dziecko ma problem medyczny, zaplanować wizytę lekarza dla młodzieńca. Niektóre antybiotyki i leki mogą powodować drożdże u dzieci, które mogą wytwarzać cuchnący oddech.

Diagnoza

Lekarz zdiagnozuje cuchnący oddech za pomocą trzech kroków: Zakończenie pełnej historii choroby; Wykonanie badania fizykalnego i pełnej analizy jamy ustnej i zębów; i pomiaru cuchnący oddech przez organoleptycznej metody i czytania instrumentalnej. Metoda organoleptyczna jest z dwóch części: pierwszej, postrzeganie lekarza wydechu pacjenta za pomocą pięciostopniowej skali; drugi pomiar zapachu języka poprzez delikatne pocieranie tyłu języka z plastikową łyżką i oceny zapachu na łyżkę. Halimeter mierzy zapachy.

Leczenie

Leczenie obejmuje delikatne codzienne czyszczenie tylnej części języka, a rutynowe szczotkowanie i nitkowanie zębów. Na cuchnący oddech spowodowanej suchość w ustach, dzieci powinny pić dużo płynów bezcukrowych.

Zapobieganie

Aby zapobiec cuchnący oddech z występujących, dzieci powinny myć zęby trzy razy dziennie o miękkich włóknach szczoteczki do zębów, zwracając szczególną uwagę na tylnej części języka. Ponadto, dzieci powinny używać nici dentystycznej codziennie; opiekunowie muszą pomóc dzieciom w wieku poniżej 8 lat z nicią dentystyczną. Stymulować przepływ śliny, dzieci powinny jeść zdrowe śniadanie, spożywać pokarmy bogate w błonnik i spłukać często wodą. Wreszcie dzieci powinny odwiedzić stomatologa i lekarza regularnie rutynowych badań kontrolnych.

Przyczyny Cleptomania

Cleptomania - pisane także kleptomania - jest silne pragnienie, aby ukraść niepotrzebnych rzeczy. To jest stan zdrowia psychicznego, które często prowadzi do niekontrolowanego chęć wzięcia rzeczy, choć nie mogą być szczególnie cenne lub w ogóle konieczne. Osoby cierpiące na cleptomania zwykle starają się powstrzymać kradzież wiele razy na początku, ale ich próby często nie. Jest kilka rzeczy, które są uważane za możliwe przyczyny cleptomania.

Genetyka

Może być kilka czynników genetycznych, które są związane z rozwojem cleptomania, szczególnie wśród rodziny pierwszego stopnia. Na przykład, jeśli ojciec danej osoby lub rodzeństwo ma cleptomania, że ​​człowiek ma większą szansę na posiadanie zaburzenia psychiczne, jak również.

Inne zaburzenia psychiczne

Ludzie, którzy cierpią na zaburzenia psychiczne są bardziej narażeni na cleptomania. Cleptomania często istnieje obok innych warunków psychicznych, takich jak bulimia, jadłowstręt psychiczny, ataki paniki, zaburzenia obsesyjno-kompulsywne, uzależnień i depresji (w przypadkach depresji, uważa się, że kradzież rzeczy mogą pomóc łagodzić objawy depresji).

Płeć

Kobiety mają silniejszą prawdopodobieństwo konieczności cleptomania porównaniu do mężczyzn. Może to może być związane z faktem, że wiele osób cierpiących cleptomania również zaburzenia takie jak anoreksja i bulimia psychiczna, które którą styka się, przeważnie, kobiety jedzenia.

Serotoniny

Początek cleptomania może być już w wieku 5 lat u niektórych osób. Jednak średni wiek chorych cleptomania jest około 35, a problem trwa na ogół około 16 lata. Ponieważ niektóre osoby mają objawy cleptomania wczesne jako 5, sugeruje się, że może to być spowodowane niskim poziomem substancji chemicznej w mózgu znane jako serotonina. Serotoniny może wpływać ogromne straty, takie jak śmierć lub rozwód w rodzinie, co może prowadzić do cleptomania w młodym wieku.

Przewlekłą chorobą

Osoby, które nie mogły mieć cleptomania wcześniej w swoim życiu, ale z jakiegoś powodu lub innego zaangażowane w kradzieży w ciągu roku (czy jest to nastoletnich lat lub inny czas) mają większą szansę na rozwój cleptomania. To może stać się przewlekłe choroby w ciągu czasu.

Przyczyny bezsenności rozszerzoną

Bezsenność, powszechnie znany jako bezsenność, jest chorobą, w której masz trwałe problemy z zasypianiem i utrzymaniem ciągłości snu. Jest to jeden z najbardziej powszechnych zaburzeń snu się na całym świecie. Około jedna trzecia z nas na całym świecie cierpi z powodu bezsenności na pewnym etapie naszego życia. Około 10 procent do 15 procent nas cierpi trwałą postać bezsenności zwanym rozszerzonym bezsenność lub przewlekłej bezsenności. Przewlekła bezsenność może utrzymywać się przez wiele lat. Może to być powodowane przez połączenie czynników.

Leki

Niektóre leki, w tym leki przeciwdepresyjne, używek takich jak Ritalin i kortykosteroidów może prowadzić do przewlekłej bezsenności. Leki te początkowo dokonać indywidualnego podpity, ale w dłuższej perspektywie może powodować różne problemy układu moczowego, takich jak wielomocz, lub nadmiernego parcia na mocz, które zakłóca rytmu snu.

Stres i depresja

Depresja i stres są najczęstsze przyczyny przedłużonego bezsenność, według artykułu opublikowanego na stronie internetowej medycznego zdrowia i zdrowia-cares.net, Stwierdzono, że 70 procent do 75 procent osób cierpiących na depresję skarżą się na bezsenność, jak również. Stres i depresja spowodować nieprawidłowe wzrost hormonów stresu, takich jak kortyzol i noradrenaliny, które powodują uczucie niepokoju, w wyniku braku snu.

Warunki zdrowotne

Niektóre choroby, takie jak ból, zapalenie stawów, choroby płuc, raka tarczycy oraz problemy często prowadzą do bezsenności ze względu na to powodować dyskomfort.

Wahania w poziomie hormonów

Wahania poziomu hormonów jest głównym czynnikiem w chronicznej bezsenności, zwłaszcza u kobiet. Hormon progesteron sprzyja sen, lecz w czasie menstruacji i podczas ciąży wczesnych i późnych etapach, stężenie tego hormonu znacznie zmniejszyć, co doprowadziło do bezsenności.

Innych wspólnych czynników powodujących bezsenność rozszerzona

Inne czynniki, takie jak spożywanie alkoholu, złe nawyki spania, herbaty i konsumpcji kawy, postępującym wiekiem, zmian w otaczającym środowisku i podróży może przyczynić się do przewlekłego lub rozszerzonym bezsenność.

Jakie są przyczyny Epilipsy?

Padaczka to stan, w którym u pacjenta występują napady z powodu zakłóceń w normalnym funkcjonowanie aktywności mózgu. Istnieje wiele przyczyn tego stanu, i należy zauważyć, że nie jest przyczyna może być określane lub znaleziono 75 procent chorych. Dla pozostałych pacjentów, przyczyny obejmują pewne formy choroby, uszkodzenie mózgu i zaburzenia rozwoju płodu. Oto niektóre z najczęściej występujących przyczyn padaczki.

Chemia mózgu

Osoba może rozwinąć padaczkę z nierównowagi neuroprzekaźników. Te zaburzenia równowagi są czasem odpowiedzialne za choroby psychiczne, takie jak choroby afektywnej dwubiegunowej i szaleństwa; to zależy od tego, w jaki sposób przejawia się w konkretnej jednostce. Gdy chemiczne zapobiec neuroprzekaźników z przedstawieniem impulsy elektryczne pomiędzy komórkami, to może spowodować przerwanie napadów i osoba może zostać zdiagnozowana na padaczkę.

Genetyka

Padaczka jest silnie skorelowane z dziedziczenia w wielu przypadkach. To również zostanie przypisać jednej, określonej nieprawidłowej genu w jednym lub więcej członkami rodziny, które powoduje, że organizm wytwarza nieprawidłowe ilości substancji chemicznych w ciele. Te środki chemiczne obejmują wapnia i potasu i może przyczyniać się do rozwoju choroby.

Warunki związane z

Padaczka jest często około jako skutek poważnych stanów, które na pierwszy rzut oka powiązane. Może to obejmować guza mózgu lub choroby Alzheimera, w których stan bezpośrednio wpływa na zdolność mózgu do prawidłowego działania. Udar mózgu i zawał serca są również głównymi kandydatami do powodowania padaczki, ponieważ zakłócają zdolność organizmu do przemieszczania krwi do mózgu.

Uraz głowy

Każdy rodzaj urazu mózgu mogą powodować epilepsję rozwijać. Natomiast niewielki uraz głowy stanowi jedynie bardzo małe ryzyko tworzenia stanu, bardziej poważne obrażenia ciała, który powoduje wstrząs lub obrzęk jest bardzo wiele czynników ryzyka i potencjalne przyczyny padaczki. Czasami, nawet w przypadku poważnego urazu, napady nie może pojawić się przez kilka lat.

Uraz płodu

Płód jest narażony na dużym ryzykiem, jeśli chodzi o jego rozwijającego mózgu. Jeśli matka jest sprawca narkotyków lub cierpi zakażenie jakimś czasie ciąży, może to spowodować, że rodzaj uszkodzenia rozwoju mózgu, które mogą prowadzić do padaczki. Inne czynniki ryzyka to palenie w czasie ciąży, a nawet złe odżywianie.

Jakie są przyczyny niskiego stężenia potasu?

Hipokaliemia jest stan, w którym poziom potasu we krwi spada niska. Może to stanowić problem, ponieważ potasu rzeczywiście pracuje jako elektrolit, więc kiedy poziom spada, ciało doświadcza równowagi, które mogą mieć wpływ na serce człowieka, mięśnie szkieletowe i inne narządy w ciele. Dla większości ludzi, niski potas nie jest wielkim problemem, ale są pewne czynniki, które mogą spowodować, poziom potasu, by stać się niebezpieczne.

Leki moczopędne i przeczyszczające

Niektóre z głównych winowajców powodujących poziom potasu danej osoby do spadku są zarówno leki moczopędne i przeczyszczające. Powodem tego jest to, że te rodzaje produktów przekształcić ilość wytwarzanego moczu i stolca. Kiedy ktoś "chemicznie" zwiększa produkcję moczu i stolca, jeden z produktów ubocznych, w tym ewakuacji będzie wydalanie wody. Z tego przenikania wody, indywidualnie traci sodu, glukoza i potas. Normalnie, to nie wystarczy, aby zrobić żadnych szkód, ale długotrwałe stosowanie tych produktów może spowodować spadek stężenia potasu bardzo niska, ponieważ organizm nie jest wystarczająco dużo czasu, aby przywrócić naturalną równowagę.

Biegunka i wymioty

Inne częste przyczyny niskiego potasu są biegunka i wymioty. Dla większości ludzi, biegunka i wymioty nie stanowią większego zagrożenia. To dlatego, że większość ataki tych warunkach nie trwają długo. Jednakże, podobnie jak leki moczopędne, środki przeczyszczające i dłuższe odcinki albo biegunki lub wymiotów, jak byłoby to widoczne w pewnych schorzeń lub chorób, można spowodować, który odwadnia się przez utratę wody. Już osoba biegunkę więcej wody jest emitowany. Więcej wody emitowane, więcej potasu jest stracone.

Ćwiczenie

Jest również całkowicie możliwe cierpią z powodu niskiej potasu po dość rygorystycznych okresach ćwiczeń, głównie podczas długich sesji treningowych, maratonów i innych sportów, które skłaniają kogoś się pocić nadmiernie. Podobnie jak w kale i moczu, wymioty, potasu wydzielane w ciągu potu człowieka. Gdy nie jest prawidłowo uzupełnione, może spowodować kogoś doświadczyć spadku potasu.

Zaburzenia odżywiania

Istnieje również możliwość osoba doświadczyć niskie potasu, gdy cierpi z powodu zaburzeń odżywiania, zwłaszcza w przypadku bulimii. Ponownie, to nie ma wiele wspólnego z emisją wody. Gdy ktoś używa środków przeczyszczających lub przedmuchać, aby schudnąć, jest pozbawienie jego ciało nie tylko jedzenie, ale wody. Jak wspomniano wcześniej, więcej wody jest usuwany z ciała, bardziej utraty potasu. To samo może się zdarzyć z głodu, ale proces będzie nieco inny, ponieważ organizm sam wychodzi z równowagi.

Nerki

Dla niektórych osób, że ma wpływ na stan zdrowia i funkcji nerek, jak cukrzyca, nadciśnienie lub choroby nerek, może znacznie obniżyć ilość potasu we krwi. Jedną z głównych funkcji nerek jest działać jako swego rodzaju filtr dla ciała, ale niektóre warunki mogą powodować nerki, aby przejść do "hiper-drive", eliminacji toksyn i odpadów z krwi. Kiedy te toksyny i odpady są usuwane, potasu jest stracone, jak również.

Leczenie

Bez względu na to, co spowodowało potasu danej osoby do spadku tak niskie, leczenie jest naprawdę proste. Częściej niż nie, człowiek musi podjąć tylko dodatek, dodać do diety (banany, kantalupa, awokado, kapusta, szpinak, tuńczyk, fasola lima i papai, by wymienić tylko kilka) lub wymienić przez płynu (napoje elektrolitowe), aby potasu w kopii zapasowej. Oczywiście, niektóre osoby mogą należy hospitalizować jeśli potasu staje się zbyt niska. W tym przypadku, IV będzie stosowany w celu zwiększenia potasu we krwi.

Przyczyny skurcze stóp

Skurcze stóp może uderzyć w każdej chwili, ale są one znane uderzyć ludzi w nocy. Niektóre mogą być tak bolesne, że wstrząs przebudzeniu z głębokiego snu. Twoje wybory w tym momencie mają czekać na skurcze lub spróbować chodzenia lub rozciągania mięśni, aby go zwolnić. Środki zapobiegawcze, które mogą pomóc uniknąć skurcze obejmują zrównoważonej diety, regularne ćwiczenia, odpowiednio rozciąganie łydek i stóp przed i po wysiłku, a na sobie buty, które pasują właściwie i dać łuki dobre wsparcie.

Nadmierny wysiłek

Ludzie, którzy nie odpowiednio rozgrzać przed aktywnością fizyczną lub którzy przesadzić, gdy zaczynają oni nowy program ćwiczeń, są podatne na skurcze nóg. Sportowcy, którzy przepracowania swoje mięśnie podczas treningu lub konkurencyjnych mogą doświadczyć ich.

Potasu

Dieta, która jest uboga w potas mogą powodować skurcze stóp. Twój organizm potrzebuje składników odżywczych, aby utrzymać jego chemia regulowane i utrzymać prawidłową równowagę soli w krwioobiegu. Dodawanie bananów, które są bogate w potas, do swojej diety może pomóc złagodzenie skurcze.

Narkotyki

Leki mogą być winowajcą tej dolegliwości. Wśród nich są leki moczopędne, które są zaprojektowane, aby rzucić nadmiar wody, ale jeśli wyniki odwodnienie, może wywołać skurcze. Biorąc litu, który jest przewidziany dla ciężkiej depresji i salbutamol, lek stosowany do łagodzenia astmy, są inne leki, które stanowią ten efekt uboczny.

Słabe krążenie

Kiedy mięśnie twoich stóp nie otrzymują wystarczającej ilości tlenu, sygnalizują niedobór przez skurcze. Ludzie, którzy są nieaktywne mogą być podatne na nich, ponieważ nie robią wystarczająco dużo aktywności fizycznej, aby ich pompowania krwi. Stanów chorobowych, takich jak cukrzyca, które mogą zakłócić przepływ, można również doprowadzić je.

Buty

Skurcze stóp może wystąpić, jeśli twoje buty nie pasowały. Buty, które są zbyt zwężenie lub które zostały splecione zbyt mocno postawić stopy na ryzyko. Dłużej nosić buty źle dopasowane, bardziej podatne możesz stać się skurcze.

Bad Habits

Należących do złych nawyków, jak styl życia, który nie jest bardzo aktywny, wraz z niezdrowej diety, palenia tytoniu i spożywania alkoholu, to czynniki w skurcze. Ostatnie dwie praktyki zarówno przyczynić się do odwodnienia, a palenie jest szczególnie toksyczny, ponieważ hamuje krążenie.

Ściągnięty nerwów

Gdy nerw jest ściągnięty w stopy, zapobiega mózg może wysyłać impulsy elektryczne do mięśni kończyny. Niektóre przyczyny ściągnięty nerwów są urazy, ciąża i zwężone nerwów. Przykładem ściągniętym nerwem jest uczucie "mrowienia" masz w ręce lub nogi, gdy "zasnąć".

Jakie są przyczyny pokrzywkę?

Pokrzywka, pokrzywka, gdyż jest powszechnie wiadomo, jest chorobą skóry, charakteryzuje swędzenie, zaczerwienienie wypukłościami, które mogą rozwijać się w dowolnym miejscu korpusu i czasem pokrywających całe ciało. Pokrzywka jest odpowiedź układu immunologicznego, które występują, gdy komórki uwalniają histaminę. Są one łatwo leczone antyhistaminowych leków doustnych, obu odmian i miejscowych. Walka z pokrzywką zwykle trwa wszędzie od zaledwie kilku godzin do około jednego dnia, a raz znikają one zazwyczaj nie pozostawiają żadnych oznak, że są tam.

Alergeny środowiskowe

Ekspozycja na alergeny środowiskowe, takie jak grzyby, pyłki i sierść zwierząt został znany powodować pokrzywkę u niektórych osób uczulonych. W tych przypadkach, pokrzywka zazwyczaj znikają wkrótce po alergenu jest usuwane z otoczenia.

Alergeny żywności

Pokrzywka występuje częściej u osób z alergią pokarmową, którzy przypadkiem połykają produktu zawierającego alergen. W niektórych przypadkach pokrzywka rozwijać jako część stanu zwanego wstrząsu anafilaktycznego, który wymaga leczenia w nagłych wypadkach. Powszechne alergeny pokarmowe, które mogą powodować pokrzywkę m.in. mleko, jajko i orzeszki, choć wiele produktów może powodować choroby.

Leki

Niektóre leki są znane powodować reakcje alergiczne, a zwłaszcza antybiotyki i leki sulfonamidowe. U niektórych osób reakcja alergiczna będzie obejmować pokrzywkę i może ewentualnie prowadzić do anafilaksji.

Ukąszenia i użądlenia owadów

Pokrzywka czasami są wynikiem użądlenia pszczół lub innych ukąszenia owadów z powodu alergii na poszkodowanego. Podobny do innych reakcji alergicznych, ule mogą być tylko jednym z elementów reakcji po użądleniu owada lub ugryzienie. U niektórych osób może to wywołać niebezpieczne reakcje.

Stres

W przypadkach, gdzie ludzie nadal rozwijać uli i żadnego oczywistego powodu, można znaleźć, lekarze często próbują ustalić, czy stres może grać rolę.

Przyczyna nieznana

Chociaż pokrzywka często można przypisać do ekspozycji na alergen lub inny drażniące, wiele osób odczuwa uli za znane żadne przyczyny. Chociaż może to być uciążliwe, pokrzywka w ogóle nie stwarza szczególnych zagrożeń dla zdrowia i prawie zawsze rozwiązać na własną rękę, nawet bez leczenia.