Digidexo.com

przyczyny zwiekszonej produkcji śluzu

Jakie są przyczyny śluzu?

Śluzu ciecz substancja, która może wahać się w zgodności z wodnistej do grubości i śliski charakter. Jest on tworzony przez organizm jako mechanizm obronny, aby chronić się przed chorobą i drażniące. Błony śluzowe tworzenie śluzu i znajdują się w nosa, oczu, gardła i płuc. Stosunkowo spójny ilość śluzu jest normalne i nic się martwić. Jednakże mogą pojawić się niezwykle duże ilości śluzu w wyniku bazowego choroby lub innego stanu. Przyczyną nadmiernego śluzu można łatwo zidentyfikować w większości przypadków.

Choroby

Zwiększona produkcja śluzu jest często spowodowane przez choroby podstawowej. Jeśli śluz jest najbardziej rozpowszechnione objaw, to jest zwykle spowodowane przez coś prostego jak alergii lub przeziębienia. Inne choroby, które powodują nadmierną produkcję śluzu m.in. zapalenie płuc, grypa i zapalenie oskrzeli.

Nabiał

Spożycie produktów mlecznych może powodować zagęszczanie śluzu, co odwadniania trudniejsze. Wynik ten jest podkreślony, jeśli jest lekko uczulony na produkty mleczne lub jeśli ktoś spożywa go często.

Palenie

Palenie tytoniu podrażnia błony śluzowe w nosie i płucach, powodując wzrost produkcji śluzu i wysychania śluzu w jamach nosa. Wynika to z twardego suchej śluzu w nosie i grubości trudnych do obejściowego śluzu w pęcherzykach płucnych. To często powoduje kaszlu w próbie odpędzenia nadmiaru śluzu. Ostatecznie, ten śluz może powodować trudności w oddychaniu i prowadzić do chorób takich jak rozedma płuc.

Wziewne czynniki drażniące i alergeny

Często wdychania pyłu, smogu i inne czynniki drażniące w powietrzu może spowodować obrzęk nosa i zwiększonej produkcji śluzu w próbie uwolnić organizm cząstek drażniących. To jest to, co powoduje, że wspólne objawy alergii, takie jak kichanie i katar.

Przyczyny hormonalne

Ciąża i biorąc pigułki antykoncepcyjne mogą również prowadzić do zwiększonej produkcji śluzu. Jest to spowodowane zmianą hormonów. Jakiekolwiek zmiany w naturalnej równowagi w organizmie może prowadzić do różnych objawów, takich jak śluz i zawroty głowy, mdłości, aż do dopasowywania ciała.

Przyczyny dokuczliwy kaszel

Dokuczliwy kaszel, określane również jako przewlekły kaszel, kaszle, który trwa dłużej niż 8 tygodni i występuje często w ciągu dnia i nocy. O dokuczliwy kaszel może powodować problemy ze snem i problemy z aktywnością fizyczną. To może być denerwujące i rozpraszające, zwłaszcza w cichym otoczeniu, takich jak biura lub biblioteki.

Alergie

Alergia na pyłki, kurz i sierść zwierząt domowych może drażnić gardło i powodować uporczywe, dokuczliwy kaszel. Inne czynniki drażniące, takie jak dym papierosowy, perfumy i spraye do włosów mogą także stymulować reakcję alergiczną, która powoduje kaszel. Alergie mogą powodować zatok do nadmiernej produkcji śluzu, który może ściekać do gardła i powodują dokuczliwy kaszel.

Astma

Astma jest najczęstszą przyczyną dokuczliwego kaszlu dzieci, i jest powszechny u dorosłych cierpiących na astmę, jak również. Dokuczliwy kaszel może być jedynym objawem astmy u niektórych osób, podczas gdy inne mogą mieć również trudności w oddychaniu lub świszczący oddech. Dokuczliwy kaszel spowodowane przez astmę mogą być gorsze w czasie zimnej i suchej pogody, lub po aktywności fizycznej.

Zakażenia

Bakteryjnych, grzybiczych i wirusowych zakażeń układu oddechowego mogą być przyczyną dokuczliwy kaszel. Przeziębienia, grypy i wirusa RSV może spowodować uporczywego kaszlu u dzieci i dorosłych. Infekcje zatok, krztusiec, gruźlica są także infekcje, które mogą powodować dokuczliwy kaszel.

Leki

Leki stosowane w leczeniu niektórych chorób zdrowia może drażnić gardło i powodować wysuszanie lub kaszel. Inhibitory konwertazy angiotensyny (inhibitory ACE) może spowodować dokuczliwy kaszel i są typu lek podawany osób z wysokim ciśnieniem krwi. Beta blokery są kolejnym leki stosowane w leczeniu migreny, wysokie ciśnienie krwi i jaskry, które mogą powodować dokuczliwy kaszel.

Refluks

Kwas refluks, określany jako choroba refluksowa przełyku (GERD), może spowodować objawy, w tym zgaga i dokuczliwy kaszel. Kaszel spowodowane refluksem może być gorzej po zjedzeniu obfitego posiłku lub tłuste, tłuste lub kwaśnych pokarmów. Nocą kaszel spowodowane refluksem mogą być trwałe i powodować problemy z zasypianiem i śpi.

Zaburzenia ze strony układu oddechowego

Przewlekłe choroby układu oddechowego, które wpływają na drogi oddychania może spowodować dokuczliwy kaszel. Przewlekła obturacyjna choroba płuc może wywołać kaszel dokuczliwy i stan częstsze u starszych dorosłych. Inne choroby układu oddechowego, w tym mukowiscydoza, rozedma płuc i opłucnej, są długoterminowe zaburzenia oddychania, które mogą spowodować trwałe kaszel.

Palenie

Dokuczliwy kaszel spowodowane przez palenie tytoniu jest często określane jako "palacza kaszel". Nawet po rzuceniu palenia, byli palacze mogą jeszcze dokuczliwy kaszel w wyniku uszkodzenia gardła i płuc. Osób, w tym dzieci, które oddychają w bierne palenie może także opracować dokuczliwy kaszel.

Pokarmy, które powodują migreny

Wiele produktów spożywczych może być związane z wyzwalania bóle głowy i migreny. Pokarmy związane z migreny zawierają naturalną substancją lub dodatków do żywności - czasami połączenie - które przyczyniają się do pojawienia się migreny. Wiedząc, które produkty spożywcze zawierają składniki, które są migreny wyzwalaczy może być pierwszym krokiem do zmniejszenia występowania migreny.

Substancja naturalna Migrena Wkład

Tyramina jest naturalną substancją w żywności na bazie białka. Formularze Tyramina z rozpadu białek, i może wywołać ciężkie nadciśnienie tętnicze powodując migreny.

Żywność zawierająca Tyramina

Następujące produkty spożywcze zawierają duże ilości tyraminy i należy unikać przez cierpiących na migrenę:

Awokado
Banany
Wołowina wątroby
Blue cheese
Bolonia
Zupy w puszkach
Camembert
Ser cheddar
Wątróbka z kurczaka
Dzień
Suszone figi
Fava fasoli
Fasola Garbanzo
Kiwi
Fasoli lima
Orzechy
Oliwki
Cebula
Papaja
Masło orzechowe
Pepperoni
Ananas
Fasola pinto
Rodzynki
Maliny
Czerwone śliwki
Ser roquefort
Salami
Kapusta kwaszona
Sos sojowy
Szpinak
Sera Stilton
Kiełbasa lato
Ser szwajcarski
Teriyaki
Tofu
Pomidory
Drożdże
Ekstrakty drożdżowe

Dodatki do żywności Sprawdzona przyczynić się do migreny

Azotany, azotyny, glutaminian sodu (MSG), sól, aspartam, zmiękczający mięso i sos sojowy są konserwanty żywności, które mają zdolność do rozszerzają naczynia krwionośne i powodować migreny. Większość przetworzonej żywności zawiera dodatki; a niektóre zawierają kwoty minuscule, inne zawierają tak wiele dodatków jak oryginalnego produktu.

Środki spożywcze zawierające dodatki do żywności

Następujące pokarmy zazwyczaj są bogate w dodatki do żywności i powinny być unikane przez ludzi, którzy cierpią z powodu częstych migren:

Boczek
Wędliny
Mięso delikatesy
Hot dogi
Szynka
Mielonka
Orientalne żywności
Pepperoni
Ogórki
Przetworzone mięso
Czerwone wino
Kiełbasa
Whisky

Produkty mleczne mogą wywołać migreny

Białka w mleku jest znane alergików dla wielu ludzi. Białko - kazeina - tworzy histaminy, która z kolei są odpowiedzialne za produkcję śluzu. Nadmierny śluz wywiera presję na błony mózgu, które mogą powodować migreny.

Produkty mleczne, których należy unikać

Produkty mleczne mogą przyczynić się do migreny dla wielu ludzi. Aby sprawdzić, czy produkty mleczne powodować migreny, unikać następujących:

Ser (wszystkie rodzaje)
Lody
Mleko
Śmietana
Jogurt

Rozważania

Każda osoba, która doświadcza migreny mogą mieć różne wyzwalacze; w związku z tym, w celu uniknięcia wszelkich pokarmów wymienionych nie może być całkowicie konieczne. Z tego powodu zaleca się, aby ustalić wyzwala za pośrednictwem procesu eliminacji. Wyeliminować wszystkie pokarmy wymienione przez cztery do sześciu tygodni, a następnie dodać jeden żywności w każdym tygodniu. Wszelkie nieprzyjemne skutki uboczne zauważone przy przywracające żywności wskazywałoby żywności do uniknięcia.

Jaki typ Witaminy Pomoc płodności?

Ponieważ płodność leczenia medycznego może kosztować tysiące dolarów na cykl, wiele par stara się o dziecko stara się zwiększyć ich płodność za pomocą metod fizycznych, takich jak przyjmowanie witamin. Chociaż nie można zagwarantować, witaminy koncepcji, pewne witaminy zostały pokazane w celu poprawy warunków płodności pogarszania takich jak niski spermy lub jaja, słabej jakości nasienia, albo zaburzenia równowagi hormonalnej. Co najmniej, poprzez przyjmowanie odpowiednich witamin wstępnie Poczęcia upewnić się, że są na etapie ustalania zdrowej ciąży.

Cynk

Niedobór cynku jest związana z zaburzeniami płodności u mężczyzn i kobiet. Cynk jest niezbędny do prawidłowego wytwarzania nasienia, DNA estrogenu i progesteronu. Aby zwiększyć ilość cynku w diecie, można brać suplementy. Według Fertility Factor, należy wziąć nie więcej niż 15 do 30 mg dziennie lub spożywać pokarmy bogate w cynk. Pokarmy bogate w cynk to: wołowiny, kurczaka, jagnięciny, wieprzowiny, ostrygi, homary i łososia. Wegetarianie zmierzające do zwiększenia poziomu cynku należy jeść brązowy ryż, nasiona dyni, całe ziarna zbóż, fasoli i orzeszki.

Witamina E

Witamina E jest silnym przeciwutleniaczem, który może przyczynić się do uszkodzenia komórek naprawy, pomagają regulować owulacji, zwiększyć produkcję śluzu szyjkowego i pozbyć się ciała z wolnych rodników, które uszkodzenia plemników. Według Holisticonline.com, można wziąć do 800 UI witaminy E dziennie, najlepiej w połączeniu z witaminą C, która pomaga zwiększa efektywność witaminy E w. Można spożywać witaminę E naturalny jedząc kiełki pszenicy, jaja, słodkie ziemniaki, nasiona słonecznika, migdały i orzechy laskowe.

Witamina C

Witamina C jest kolejna substancja krytyczne dla płodności. Ten przeciwutleniacz może przyczynić się do poprawy równowagi hormonalnej powoduje wady fazy lutealnej, i wykazano, aby zwiększyć liczbę plemników i jakość, jak również zmniejszyć zlepianie. Powinno zająć nie więcej niż 1000 mg / dobę w postaci suplementacji. Pokarmy bogate w witaminę C m.in. cytryn, pomarańczy, kiwi, papaja i pomidory, brokuły, ziemniaki i czerwone, żółte i pomarańczowe papryki.

Kwas foliowy

Według ustaleń wydanych na dorocznym spotkaniu American Society of Reproductive Medicine 2006, kwas foliowy stwierdzono, aby pomóc na płodność u kobiet. Ponadto liczne badania pokazały, że kwas foliowy jest niezbędne do poprawy jakości i stężenie plemników. Kwas foliowy (nazywany również "kwas foliowy") można znaleźć w zielonych warzywach liściastych (np, szpinaku i kapusty), brokuły, soczewica, ciecierzyca, podroby, szparagi, płatki owsiane i awokado. Jeśli suplementacja kwasu foliowego, nie należy przyjmować więcej niż 400 mcg na dobę.

Witamina B6

Witamina B6 jest niezbędna witaminy dla kobiet z wadami lutealnej fazie - brak równowagi estrogenów i progesteronu. Dziecko Snark.com informuje, że witamina B6 zmniejsza wytwarzanie estrogenów i zwiększa progesteron w tym krytycznym etapie. Należy wziąć około 100 do 200 mg tej witaminy dziennie. Pokarmy bogate w witaminę B6 to wątrobę, królika, indyka, ziemniaki, czerwona i zielona papryka, orzechy nerkowca, orzeszki ziemne i orzechy laskowe.

Informacje na przewlekłą obturacyjną Disorder

Przewlekła obturacyjna choroba płuc (COPD) jest postępującą chorobą, która dotyka płuc. Kiedy powietrze jest wdychane, to przemieszcza się w dół do tchawicy oskrzeli w płucach. POChP powoduje oskrzelików i pęcherzyków w płucach tracą elastyczność. Ściany pęcherzyków rozbić, tworząc większe pęcherzyki powietrza. Dróg oddechowych również puchnąć i zatkania śluzem. Objawy POChP zaczynają powoli i pogarszają się z czasem.

Czynniki ryzyka

Według National Heart, Lung, and Blood Institute, największym czynnikiem ryzyka jest palenie lub historia palenia.

Objawy

Objawy POChP to świszczący oddech, ucisk w klatce piersiowej, duszność i kaszel z produkcji śluzu. Późniejsze objawy są częste przeziębienia, obrzęk kończyn i niebieskawy kolor warg.

Diagnoza

Lekarze używać oznak i objawów, historii medycznej i badań, takich jak badania funkcji płuc, spirometria, RTG i badań gazów krwi tętniczej do zdiagnozowania POChP.

Leczenie

Przewlekła obturacyjna choroba płuc traktuje się rozszerzające oskrzela, steroidy wziewne rehabilitacji płuc, terapia tlenowa, bullectomy, operacje redukcji objętości płuc i przeszczepu płuc.

Inne nazwy

Inne powszechne nazwy przewlekłej obturacyjnej choroby płuc to przewlekła choroba obturacyjna dróg oddechowych, przewlekłe obturacyjne zapalenie oskrzeli, przewlekłą obturacyjną chorobę płuc, rozedmę płuc i przewlekłej obturacyjnej choroby płuc.

Jakie są przyczyny niskiego stężenia potasu?

Hipokaliemia jest stan, w którym poziom potasu we krwi spada niska. Może to stanowić problem, ponieważ potasu rzeczywiście pracuje jako elektrolit, więc kiedy poziom spada, ciało doświadcza równowagi, które mogą mieć wpływ na serce człowieka, mięśnie szkieletowe i inne narządy w ciele. Dla większości ludzi, niski potas nie jest wielkim problemem, ale są pewne czynniki, które mogą spowodować, poziom potasu, by stać się niebezpieczne.

Leki moczopędne i przeczyszczające

Niektóre z głównych winowajców powodujących poziom potasu danej osoby do spadku są zarówno leki moczopędne i przeczyszczające. Powodem tego jest to, że te rodzaje produktów przekształcić ilość wytwarzanego moczu i stolca. Kiedy ktoś "chemicznie" zwiększa produkcję moczu i stolca, jeden z produktów ubocznych, w tym ewakuacji będzie wydalanie wody. Z tego przenikania wody, indywidualnie traci sodu, glukoza i potas. Normalnie, to nie wystarczy, aby zrobić żadnych szkód, ale długotrwałe stosowanie tych produktów może spowodować spadek stężenia potasu bardzo niska, ponieważ organizm nie jest wystarczająco dużo czasu, aby przywrócić naturalną równowagę.

Biegunka i wymioty

Inne częste przyczyny niskiego potasu są biegunka i wymioty. Dla większości ludzi, biegunka i wymioty nie stanowią większego zagrożenia. To dlatego, że większość ataki tych warunkach nie trwają długo. Jednakże, podobnie jak leki moczopędne, środki przeczyszczające i dłuższe odcinki albo biegunki lub wymiotów, jak byłoby to widoczne w pewnych schorzeń lub chorób, można spowodować, który odwadnia się przez utratę wody. Już osoba biegunkę więcej wody jest emitowany. Więcej wody emitowane, więcej potasu jest stracone.

Ćwiczenie

Jest również całkowicie możliwe cierpią z powodu niskiej potasu po dość rygorystycznych okresach ćwiczeń, głównie podczas długich sesji treningowych, maratonów i innych sportów, które skłaniają kogoś się pocić nadmiernie. Podobnie jak w kale i moczu, wymioty, potasu wydzielane w ciągu potu człowieka. Gdy nie jest prawidłowo uzupełnione, może spowodować kogoś doświadczyć spadku potasu.

Zaburzenia odżywiania

Istnieje również możliwość osoba doświadczyć niskie potasu, gdy cierpi z powodu zaburzeń odżywiania, zwłaszcza w przypadku bulimii. Ponownie, to nie ma wiele wspólnego z emisją wody. Gdy ktoś używa środków przeczyszczających lub przedmuchać, aby schudnąć, jest pozbawienie jego ciało nie tylko jedzenie, ale wody. Jak wspomniano wcześniej, więcej wody jest usuwany z ciała, bardziej utraty potasu. To samo może się zdarzyć z głodu, ale proces będzie nieco inny, ponieważ organizm sam wychodzi z równowagi.

Nerki

Dla niektórych osób, że ma wpływ na stan zdrowia i funkcji nerek, jak cukrzyca, nadciśnienie lub choroby nerek, może znacznie obniżyć ilość potasu we krwi. Jedną z głównych funkcji nerek jest działać jako swego rodzaju filtr dla ciała, ale niektóre warunki mogą powodować nerki, aby przejść do "hiper-drive", eliminacji toksyn i odpadów z krwi. Kiedy te toksyny i odpady są usuwane, potasu jest stracone, jak również.

Leczenie

Bez względu na to, co spowodowało potasu danej osoby do spadku tak niskie, leczenie jest naprawdę proste. Częściej niż nie, człowiek musi podjąć tylko dodatek, dodać do diety (banany, kantalupa, awokado, kapusta, szpinak, tuńczyk, fasola lima i papai, by wymienić tylko kilka) lub wymienić przez płynu (napoje elektrolitowe), aby potasu w kopii zapasowej. Oczywiście, niektóre osoby mogą należy hospitalizować jeśli potasu staje się zbyt niska. W tym przypadku, IV będzie stosowany w celu zwiększenia potasu we krwi.

Jakie są przyczyny ostra niewydolność nerek?

Ostrą niewydolność nerek charakteryzuje się nagłą utratą funkcji nerek. Gdy występuje ostra niewydolność nerek nerki nie są w stanie eliminować odpady lub elektrolity i nadmiaru płynu z krwi. Gdy nerki nie są już filtrowanie te rzeczy niebezpieczne poziomy nich gromadzą się w organizmie. Ostra niewydolność nerek ma kilka przyczyn i są one podzielone na trzy rodzaje warunków, w tym warunków, postrenal prerenal warunków i chorobami nerek.

Warunki

Prerenal warunki zakłócały przepływu krwi, który ma nerki. Postrenal warunki przerywać procesu filtrowania przez zaburzenia wydalania odpadów przez układ moczowy. Warunki nerek spowodować bezpośrednie uszkodzenie nerek i jego struktur.

Przyczyny

Prerenal przyczyną ostrej niewydolności nerek, to bardzo niskie ciśnienie krwi, małą objętość krwi oraz zaburzenia czynności serca. Postrenal przyczyną ostrej niewydolności nerek to moczowodów i pęcherza moczowego niedrożność niedrożność. Nerek przyczyny ostrej niewydolności nerek to toksyczne uszkodzenie, zmniejszone ukrwienie nerek, zapalenie nerek i zespół hemolityczno-mocznicowy.

Objawy

Niektóre z objawów ostrej niewydolności nerek się nagle, a niektóre są stopniowo. Objawy ostrej niewydolności nerek obejmują zmniejszoną produkcję moczu (w dalszym ciągu mogą być od czasu do czasu normalnych); dezorientacja; zatrzymanie płynów, które może prowadzić do obrzęku nóg, stóp lub kostek; zmęczenie; duszność; senność; i ból w klatce piersiowej. W ciężkich przypadkach mogą wystąpić śpiączki i drgawki. Jeśli ostra niewydolność nerek pacjenta jest wniesiona przez inne objawy choroby podstawowej może zaprezentować się.

Czynniki ryzyka

Czynniki ryzyka ostrej niewydolności nerek to zaawansowany wiek, niektóre choroby krwi, przewlekłe infekcje, niewydolność serca, wysokie ciśnienie krwi, cukrzyca, przeszkody podpęcherzowej, niektórych zaburzeń immunologicznych, powiększenie prostaty, chorób wątroby i chorób nerek. Większość przypadków ostrej niewydolności nerek są spowodowane chorobą podstawową lub czynnika ryzyka.

Komplikacje

Szybciej ostra niewydolność nerek i jego przyczynę traktowane są lepsze wyniki. Czasem może to spowodować trwałą utratę funkcji nerek. W innych przypadkach, ostra niewydolność nerek może być śmiertelna. Fatality jest najwyższe, gdy nerki nie danego pacjenta po urazie, operacji lub po bitwie z przewlekłych, poważnych problemów medycznych.

Jakie są przyczyny Kobieta Frontal Balding?

Podczas gdy mężczyzna łysy jest lepiej znany, kobiety mogą również stracić swoje włosy. Kobieta łysiejący czołowej u kobiet może wystąpić w każdym wieku i rasy i wahają się od lekkiego przerzedzenia do całkowitej utraty włosów. Kobieta przedni łysienia może być spowodowana przez szereg czynników, w tym genetycznych, chorób systemów organizmu i uszkodzenia.

Genetyka

Niektóre kobiety cierpią łysienia typu, tak jak mężczyźni. Przyczyną tego rodzaju żeńskiego czołowej łysienia jest genetyczna. Jest ona typowo charakteryzuje przerzedzanie włosów w przedniej części głowy, często sięga wzdłuż centralnej części skóry głowy. Kobiety, które go doświadczają mieć odziedziczoną wrażliwość na działanie androgenów na ich mieszków włosowych. Kobieta przedni łysienie, które jest spowodowane przez łysienie traktuje się głównie przez zastosowanie androgenów blokowania leków lub Rogaine.

Zaburzenia

Inne kobiety doświadczają frontalnego łysienia jako objaw zaburzeń hormonalnych lub endokrynologicznych. Zespół policystycznych jajników, zaburzenia hormonów, powoduje u kobiety doświadczają wysokiego poziomu androgenów, które mogą spowodować wrażliwe mieszki włosowe, aby zatrzymać wzrost włosów. Niedoczynność tarczycy może powodować pęcherzyki kobiet do pozostania w archiwalnej etapie zamiast rosnącej nowych włosów, co prowadzi do kobiet czołowego łysienia. Kiedy kobiety są traktowane na tych zaburzeń, ich odzyskanie zazwyczaj zbiega się z powrotu do wzrostu włosów.

Obrażenia

Kobieta przedni łysienia może być spowodowane fryzury wysokiego napięcia, takie jak mocno plecionki lub końskie ogony. Te fryzury pociągnij włosy gwałtownie, kładąc nacisk na najbardziej włosia z przodu głowy. Włosy są zerwane i wyciągnął, co prowadzi do przednich łysienia. Zmiana fryzury pozwala rosnąć włosy zwykle ponownie, chyba że już na uszkodzenie przez zbyt długi czas, przy czym utrata włosów może zostać na stałe.

Psychologiczny

Niektóre kobiety doświadczają kobiet czołowej łysienia na skutek trichotillomanię, psychologicznego zaburzenia impulsu-kontroli. Kobiety doświadczają ciągnąć włosy się w korzeniach, często w stężonych plastrów wraz z przodu głowy. Stres może również powodować kobiece mieszki włosowe, aby przejść w stanie uśpienia. Prowadzi to do utraty włosów bez wzrostu go zastąpić, powodując przerzedzenie i łysienie przednich.

Inne

Są inne mniej prawdopodobne fizyczne przyczyny kobiecej czołowego łysienia. Niektóre kobiety doświadczają zapalenie mieszków włosowych ich okresie menopauzy, co może prowadzić do powstawania blizn i stałego łysienia. Mieszki włosowe mogą zostać uszkodzone przez działania autoimmunologicznych problemów, zakażeń grzybiczych i chorób dziedzicznych. Gdy mieszki włosowe z przodu kobiecej głowy są gorące przez te problemy, mieszki włosowe tracą zdolność do produkcji włosów, co prowadzi do łysienia, które jest zazwyczaj stały.

Jakie są przyczyny powiększenie piersi?

Powiększenie piersi Występowanie obrzęków w jednym lub obu piersi. Dotyczy to w równym stopniu mężczyzn i kobiet. Istnieje wiele powodów, dlaczego ludzie doświadczają powiększenie piersi. Niektóre przyczyny mogą być związane z chorobami, jednak zazwyczaj jest to związane z innych powiązanych objawów. W celu ustalenia dokładnej przyczyny powiększenie piersi, ważne jest, aby najpierw skonsultować się z lekarzem. Ale jest wiele, niektóre ogólne przyczyny nie związane z chorobą, na powiększenie piersi.

Przyczyny hormonalne dla kobiet

Jednym z bardziej typowych przyczyn powiększania piersi, szczególnie u kobiet, jest ze względu na zmiany hormonalne. Młode dziewczyny, które wchodzą w okres dojrzewania zazwyczaj doświadczają wzrostu piersi. Jest normalną częścią procesu starzenia się kobiet. Kobiety, które wchodzą do cyklu miesiączkowego generują niewielki wzrost wielkości piersi.

Ciąża / związanych Przyczyny Narodziny

Kobiety, które są w ciąży i rodzą również wystąpić powiększenie piersi. Ponownie, jest to spowodowane zmianami hormonalnymi kobiet doświadczenie i jest częstym efektem ubocznym ciąży. Kobiety, które karmiły piersią również wystąpić wzrost wielkości piersi. Jest to spowodowane przede wszystkim do komórek produkujących mleko i przewodów mlecznych w piersi, które są aktywowane, gdy kobieta rodzi. Jest to typowe dla wszystkich typów kobiet, niezależnie od wielkości piersi.

Przyczyny związane z chorobą

Niektóre przyczyny powiększenie piersi są objawy bardziej poważnych chorób i schorzeń. Dla kobiet, zapalenia sutka, wspólnej infekcji u matek karmiących piersią, może spowodować powiększenie jednego lub obu piersi (ach). Zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, ropień piersi jest chorobą, która może wyjaśnić, dlaczego doświadczenie niezwykłe powiększenie piersi. Jest to spowodowane, gdy ropa wypełnia ropnie w piersi, zwiększenie jego wielkości. Innym powodem dla choroby związane powiększenie piersi jest niedrożność limfatyczny. Chłonnego przeszkoda pojawia się, gdy naczynia chłonne są zablokowane, powodując co najmniej jedną pierś, by stać się powiększenie.

Medyczne Leczenie Przyczyny

Innym powodem jest powiększenie piersi powodu skutków ubocznych leków lub zabiegów medycznych. Kobiety, które biorą pigułki antykoncepcyjne doświadczy nieznaczny wzrost wielkości piersi. Kobiety i mężczyźni, którzy przyjmują hormonalną terapię zastępczą również wystąpić nieznaczne powiększenie piersi w jednej lub obu piersi.

Mężczyzna Powiększenie piersi

Istnieją szczególne powody, dla których mężczyźni doświadczają powiększenie piersi. Wiele z tych czynników są różne, często związanych z objawami choroby, takie jak rak sutka, ropnie piersi, tarczycy; nowotwory wytwarzające estrogenu i inne choroby związane z piersią. Ale bardziej typowe przyczyny powiększenie piersi u mężczyzn jest wynikiem starzenia się. Jak ludzie dorastają, ich zdolność do produkcji hormonów męskich maleje, powodując zachwianie równowagi hormonów estrogenów, które związane będą powodować powiększenie piersi. Jest normalną częścią procesu starzenia się i nie jest oznaką bardziej poważnych problemów zdrowotnych.

Najczęstsze przyczyny krwioplucie

Krwioplucie, albo odkrztuszanie krwi, jest chorobą, która jest albo przejawem poważniejszej choroby podstawowej lub zaburzenia, lub jest wynikiem pewnych testów medycznych, które podrażnienie dróg oddechowych. W pewnych okolicznościach, warunek ten będzie wymagało pomocy medycznej w nagłych wypadkach. Krwioplucie może mieć wiele przyczyn i objawów, a wskaźniki byłoby ustalenie, czy należy zgłosić się do lekarza.

Definicja

To nie jest normalne, że kaszel się krew z dróg oddechowych. Istnieją zasadniczo dwa stopnie powagi odkrztuszanie krwi. Można wybulić tyle, że oddychanie jest zaburzone, które wymaga natychmiastowego leczenia. Lub może wybulić niewielkie ilości krwi, które powinny skłonić do wizyty u lekarza, aby upewnić się, że nie jest to początek bardziej poważnego stanu. Jeśli jesteś palaczem, to jest bardziej prawdopodobne, że krwioplucie wskazuje na poważny problem.

Ogólnoustrojowe Przyczyny

Przyczyny tej choroby waha się od ciężkiej choroby z mniejszymi problemami, takich jak krwawienie z nosa, że ​​kapiącymi krwi w płucach. Ciężkie warunki obejmują zakrzep krwi w płucach, oskrzeli, raka, mukowiscydozę, zespół Goodpasture'a, zapalenie naczyń krwionośnych w płucach (zapalenie naczyń), wdychając krwi do płuc (aspiracji do płuc), obrzęk płuc, zapalenie płuc, tocznia rumieniowatego układowego i gruźlica. Więcej drobne przyczyny to zapalenie oskrzeli, podrażnienie gardła z gwałtownym kaszlem, krwotok z nosa, że ​​kapie krew w dół do płuc i krtani.

Inne przyczyny

Badania medyczne, takie jak bronchoskopia, laryngoskopii, biopsji płuca, mediastinoskopii, spirometria, wycięcie migdałków i górnych dróg oddechowych biopsji wszystko może spowodować kaszel krwią. Jednakże, uznaje się, jako efekt uboczny, test ten nie jest poważny w sobie.

Inne objawy

Niektóre objawy, które mogą towarzyszyć krwioplucie należy zauważyć, jak mogą pomóc lekarzowi określić przyczynę. Jeśli odkrztuszanie krwi towarzyszą zawroty głowy, zamroczenie lub pragnienia, może to być oznaką poważnej utraty krwi. Krew w moczu, ból w klatce piersiowej, gorączka i duszność są inne wskaźniki cięższej przyczyny, że wymaga natychmiastowej pomocy medycznej.

Ostrzeżenie

Krew jest zakaszlała się z dróg oddechowych jest zwykle jasnoczerwony lub rdzawe i musujący z mieszane z powietrzem i śluzu. Jeśli masz niewyjaśniony krwioplucie i jesteś odkrztuszanie więcej niż kilka łyżeczek krwi, zwłaszcza jeśli towarzyszą zawroty głowy, zamroczenie lub ciężka duszność, wezwać pogotowie i szukać natychmiastowej pomocy medycznej.

Jakie są przyczyny cukrzycy u dzieci?

Cukrzyca nie jest jedno uniwersalne-wszystko stan. Dzieli się on na dwa typy, z typu 1 jest najbardziej dotkliwe i typu 2 jest najczęściej typu common.Each ma własne przyczyny, objawy i treatments.While Dokładna przyczyna cukrzycy typu 1 nie jest znane; Wiadomo, że układ immunologiczny odgrywa rolę. Typu 2, insulina jest produkowana, ale inne procesy nie radzą, jak powinny.

Przyczyną cukrzycy typu 1 u dzieci

Cukrzyca typu 1 u dzieci jest wynikiem układu odpornościowego atakuje komórki produkujące insulinę w trzustce. Nikt nie wie, dlaczego układ odpornościowy atakuje komórki te potrzebne, ale podejrzewa się, że genetyka i wirusy mogą odgrywać pewną rolę w tym stanie lub w wyzwalaniu go. Zniszczenie tych komórek może zagrażać życiu, jeśli nie są uznane i traktowane.

Przyczyny cukrzycy typu 2 u dzieci

W cukrzycy typu 2, u dzieci, komórki produkujące insulinę w ciągu trzustki nie zostały zniszczone. Zamiast albo organizm nie działa, ponieważ kiedy należy insulina uwalnia się z trzustki (ponieważ staje się odporne na insulinę) lub trzustka produkuje ilości wymaganej do spełnienia dziennego zapotrzebowania organizmu.

Insulina i jej rola

Niektóre komórki w obrębie trzustki są odpowiedzialne za produkcję insuliny, której organizm będzie używać do regulacji poziomu glukozy (cukru) we krwi w organizmie po jedzenie zostało zjedzone. Ten insulinę, działając jak straż, krąży w krwiobiegu szuka glukozy, który został wydany.

Po insuliny lokalizuje glukozę (cukier, która jest faktycznie potrzebny wielu komórkach naszego organizmu jako źródło energii), insulina otwiera drzwi komórki, umożliwiając glukozy wchodzi do komórki i opuścić do krwiobiegu.

Zbyt dużo glukozy

Jeżeli insulina nie jest obecny we krwi (cukrzyca typu 1) i korpus jest odporny na insulinę niektórych przypadkach (cukrzyca typu 2), glukoza (cukier) zaczyna gromadzić się w krwiobiegu, co powoduje cukru we krwi do niebezpiecznego poziomach.

Twoje dziecko może cierpieć wiele niebezpiecznych skutków ubocznych od zbyt dużej ilości glukozy w swojej krwi. Efekty te mogą wahać się od swędzenie skóry i problemów do ślepoty lub potrzeby przeszczepu nerek.

Poważne konsekwencje nieleczoną cukrzycą

Jeśli jej cukrzyca jest nieleczona, dziecko może doświadczyć dodatkowych poważnych powikłań jak dorosłego, takich jak udar mózgu, zawał serca i amputacji kończyny.

Jakie są przyczyny Reading niepełnosprawności?

Niepełnosprawność czytanie utrudniają osoby do czytania i zrozumienia tekstu pisanego. Problemy często powierzchni, gdy dziecko zaczyna czytać w pierwszej klasie. Dziecko będzie uczyć się powoli i Szlak daleko za innymi uczniami. Wspólne czytanie jest dysleksja niepełnosprawność. Czytanie obejmuje szereg złożonych neurologicznych kroków, które sprawia, że ​​wskazywanie dokładnej przyczyny osoby czytania niepełnosprawności trudnym.

Biologiczny

Zaburzenia czytania, takie jak dysleksja może być związane z niedoborów neurologicznych. Czytanie jest złożonym procesem, w którym mięśnie oczu śledzić sekwencję liter. Mózg musi zintegrować zmiennych, takich jak struktury zdania, gramatyki, formatu i wzrokowych. Czynniki te muszą być skoordynowane ze sobą i związane ze specyficznymi znaczeń zrozumienie nastąpić. Zaburzenia neurologiczne, w wyniku której każdy z tych procesów jest spowolniony lub łamane może potencjalnie spowodować niepełnosprawności odczytu. Genetyczne dziedziczenie z rodzicami może być czynnikiem niepełnosprawnych wielu ludzi, mówi Encyklopedia of Mental Disorders.

Środowiska

Czynniki środowiskowe mogą odgrywać rolę w nasilenia niepełnosprawności w aa czytaniu. Możliwe czynniki to lokalne normy społeczne, rodzicielstwo, ubóstwo, kwestie równości płci, efekty uwięzienia i zachowań antyspołecznych. Rodzicielstwa i skuteczne metody nauczania od najmłodszych lat dziecko może pomóc jej pokonać wiele trudności. Niedociągnięcia można zidentyfikować i obejść. Mocne strony mogą być używane w celu wzmocnienia i poprawy zdolności czytania dziecka.

Kombinacji czynników

Mieszanka czynników genetycznych i środowiskowych, mogą być połączone, aby spowodować niepełnosprawności odczytu. W wielu przypadkach genetyczne mogą jedynie częściowo wyjaśnić trudności danej osoby. Trudności z czytaniem może prowadzić do unikania tematu. Może to doprowadzić do dokuczanie, kompleks niższości i antyspołecznych zachowań, które mogą pogorszyć wcześniejszą niepełnosprawności czytania. Bez specjalnej pomocy, dziecko z dziedziczną niepełnosprawności czytania może pogorszyć szybko.

Nabyła od wypadków

Niepełnosprawność czytania mogą być nabyte po urodzeniu w wyniku wypadku lub schorzeń. Ekspozycja na niektóre pestycydy lub metale szlachetne, istotnych urazów głowy lub niedożywienia wszystko może powodować uszkodzenia w organizmie, co może prowadzić do niepełnosprawności czytania.

Jakie są przyczyny sztywny kark?

Większość osób, które doświadczyły sztywny kark w pewnym momencie w ich życiu. Jednak, to zwykle trwa tylko dzień lub dwa przed pójściem dalej. Dla niektórych jednak, sztywność karku może być przewlekłą, która ogranicza mobilność i sprawia, że ​​trudno wykonać codzienne zadania. Jednak zanim można się na leczenie, ważne jest, aby znać różne przyczyny sztywność karku i określić, czy wymagają pomocy medycznej.

Spanie Nieprawidłowo

Samo spanie w obcym położeniu może spowodować szyi być sztywny po przebudzeniu. Skurcz mięśni może się w, lub może po prostu męczy mięśnie trochę. Korzystanie poduszkę, która jest albo zbyt obszerne, zbyt płaska lub nie wspiera wystarczająco może również przyczynić się do tego problemu. Śpi gdzieś obok łóżka jest również czynnikiem sztywność karku.

Głowy wystające

Trzymając głowę pod dziwnym kątem cały dzień z pewnością może przyczynić się do sztywności karku. Na przykład, jeśli siedzisz przy komputerze cały czas, będziesz prawdopodobnie wystawać głową naprzód, umieszczając nadmierne obciążenie na szyi. Słaba postawa może również przyczynić się do tego, co można rozmawiać przez telefon przez cały dzień, z słuchawki wciśnięty między ramieniem a uchem. Nawet w czasie przestoju można usiąść w pozycji, która powoduje sztywność karku, jak czytanie w łóżku z głową wygięte w kierunku klatki piersiowej.

Zapalenie opon mózgowych

Obecnie, zapalenie opon mózgowych jest bardzo rzadkie i mało prawdopodobne, aby przyczyną Twojej sztywność karku, ale ważne jest, aby wiedzieć, choroba ta jest możliwa przyczyna. Jeśli przyszedł na sztywność karku z gorączką i bólem głowy naprawdę zły, może chcesz zobaczyć się z lekarzem.

Whiplash

Jeśli były w wypadku samochodowym niedawno, może ponieśli kręgów szyjnych, które mogą powodować sztywność karku, zwłaszcza dzień lub dwa w następstwie wypadku.

Przeziębienia lub grypy Objawy

Jeśli masz katar, grypę lub infekcję zatok, można skończyć z sztywność karku. Ludzie mają tendencję do utrzymywania ciała inaczej niż normalnie, gdy są chore, co oznacza, sztywny i ból szyi jest bardziej prawdopodobne.

Stres

Stres może powodować różnego rodzaju uszkodzenia ciała, ale może być bezpośrednio odczuwalne w sposób trzymania napięcia w organizmie. Szyi, ramion i pleców są wszystkie podstawowe lokalizacje mięśnie napięte i obolałe. I najczęściej, napięte i obolałe mięśnie mają tendencję do usztywniania się w czasie.

Przyczyny posterior Neck Pain

Definiowanie Pain

Tylny ból szyi są opisane jak ból u podstawy czaszki. Sztywność mięśni szyi i ból promieniuje w dół lub w górę rękę do głowy to typowe objawy bólu szyi. Ból mięśni może być trudne lub czuć w dotyku. Niektórzy ludzie doświadczają słabość ramion i rąk, a nawet mrowienie w palcach w wyniku bólu tylnej szyi. Objawy mogą być jedynie łagodne, jednak w niektórych przypadkach może być ból ostry ból. Informacje opublikowane przez American Chiropractic Association, ACA, wymienia obrażenia, zwężenie kanału kręgowego, złą postawę, słabe mięśnie brzucha, chorobą zwyrodnieniową dysku, zapalenie kości i stawów i otyłość jako najczęstsze przyczyny bólu szyi.

Postawa

Słaba postawa głowy i szyi może powodować ból szyi co prowadzi do bólów głowy. Mięśnie karku presję na niektórych nerwów czuciowych i ruchowych, powodując bóle głowy. Pozycje takich jak pochylenie głowy do przodu i do tyłu zaokrąglenia mogą powodować mięśni w przedniej części szyjki, aby wydłużyć podczas skracania tych w tylnej części szyi. Ten napina mięśnie i obciąża nerwu potylicznego. Każda pozycja, która podnosi ramię i przechyla głowę skraca i napina mięśnie, który działa od barku do szyi. To jest powód, dlaczego patrząc na ekranie monitora umieszczonego na stronie lub trzyma telefon od swojej szyi i barku może powodować ból szyi. Można poprawić postawę ciała leżąc na plecach i ciągnąc podbródek w dół i w. Ten odcinek napina mięśnie na karku podczas wzmacniania mięśni w przedniej części szyi. Wzmocnienie strefy brzucha jest inny sposób złagodzić ból szyi spowodowanego zaokrąglonymi ramionami i zakrzywionego kręgosłupa. Jeśli górna część ciała, w tym głowy i szyi nie są obsługiwane przez silne mięśnie brzucha, mięśnie szyi stają się napięte i napięte. Otyłość jest kolejnym czynnikiem, który może osłabić mięśnie brzucha, jak dodał waga stawia dodatkowe obciążenie na ból pleców i szyi powoduje.

Szkoda

Ból szyi jest często spowodowane przez szkody z wypadku samochodowego. Mimo, że większość ludzi odzyskania w czasie, niektóre osoby do rozwoju przewlekłego bólu szyi w wyniku. W przypadku kręgosłupa szyjnego, głowica zostanie przeniesiona w jednym kierunku, a następnie gwałtownie z powrotem w przeciwnym kierunku. Szyja jest zmuszony poza normalnego zakresu ruchu powodując skręcenie karku. Dzieje się tak zazwyczaj, gdy pojazd uderzył od tyłu. Sztywność w szyi i tyłu głowy są typowe objawy kręgosłupa szyjnego. Wiele osób skarży się na bóle głowy, jak również. Ból jest spowodowany przez uszkodzenie nerwów, mięśni w szyi, płyty i więzadeł. Podczas gdy większość ludzi w pełni odzyskać od kręgosłupa szyjnego, mięśnie w tylnej części szyi są napięte i może potrwać kilka miesięcy, aby całkowicie wyleczyć.

Zapalenie stawów

Albo reumatoidalne zapalenie stawów i choroba zwyrodnieniowa stawów szyjki mogą powodować bóle karku. Jak ludzie się starzeją, stawy w szyi ulec uszkodzeniu od zużycia. Objawy mogą obejmować sztywność karku, bóle głowy, ból, który promieniuje do ramion, i skurcze mięśni w szyi. Leczenia reumatoidalnego zapalenia stawów obejmują odpoczynek i leki w celu zmniejszenia stanu zapalnego i złagodzenia bólu. Szyjny kręgosłupa, lub zapalenie kości i stawów szyi, może być traktowane z fizykoterapii, które mogą obejmować ciepła i / lub terapii zimno, rozciąganie i szyi ćwiczenia wzmacniające, poprawę postawy i leków przeciwbólowych, takich jak niesteroidowe leki przeciwzapalne. Ból w szyi lub pleców są także wspólne objawy zwężenie kanału kręgowego, zakrzywione lub zwężone kręgosłupa często spowodowane przez zapalenie stawów lub innych warunków wpływających na zwyrodnieniowych kręgosłupa.

Jakie są przyczyny dolnej części szyi ból?

Dolna ból szyi może być problematyczne w realizacji ważnych codziennych zadań. Ważnym czynnikiem w określeniu w leczeniu bólu jest ustaleniu przyczyny. To może być trudne, ponieważ istnieje wiele możliwych przyczyn niższej ból szyi.

Słaba postawa

Zgodnie z Mayo Clinic Staff "Większość przyczyny bólu szyi nie są poważne. Słaba postawa w miejscu pracy, takie jak pochylony do komputera, a podczas rekreacji, takich jak hunching nad stołem roboczym, są częstą przyczyną bólu szyi."

Szczepy mięśni

Szczepy mięśni z powodu nadmiernego zużycia może być również przyczyną bólu dolnej szyjki. Napięcie mięśni może być spowodowany nawet drobnych czynności, takich jak czytanie w łóżku, i zaciskając zęby.

Zużyte Rozbiórki

Zgodnie z Mayo Clinic Staff, "Jak w innych stawów w organizmie, stawów, szyi zużycia doświadczenie i rozdarcie z wiekiem, które mogą spowodować zapalenie kości i stawów w szyi."

Zaburzenia dysku

Zgodnie z Mayo Clinic Staff ", jak wiek, dyski amortyzujące między swoim kręgów stają się suche i sztywne, zwężenie przestrzeni w swoim kręgosłupie, gdzie nerwy wychodzą."

Kontuzje

Urazy kręgosłupa szyjnego, jak i inne dolegliwości związane z wypadków aut może być przyczyną niższej ból szyi.

Ostrzeżenie

Niezwłocznie skonsultować się z lekarzem, jeśli ból jest tak poważne, że nie można dotknąć brodą do klatki piersiowej.

Jakie są przyczyny wybrzuszenia dysków w szyi?

Jeśli jeden z dysków między kośćmi szkiełek szyjki nieco poza miejsce, stan jest nazywany wybrzuszenia dysku, który jest mniej surowe niż pękniętego lub przepukliny dysku. Jednak warunek ten może powodować objawy jak sztywność, obrzęk i ból trudny ruch, który może się stopniowo pogarszać w niektórych ludzi, podczas gdy inni nie mają żadnych objawów. Na szczęście, większość z przyczyn wybrzuszenia dyski w szyjce można leczyć, lub którym można zapobiegać z domu lub opieki medycznej.

Rodzaje

Niektóre przyczyny wybrzuszenia dysków w wyniku szyi z istniejących problemów zdrowotnych, takich jak zapalenie stawów, choroby sercowo-naczyniowe i osteoporozę. Ludzie mogą również wystąpić wybrzuszenia dysk w szyi z powodu niekontrolowanych czynników ryzyka, takich jak starzenie się lub rodzinną historią chorób kości lub kręgosłupa. Czynniki stylu życia, takie jak palenie tytoniu, intensywne ćwiczenia lub urazami mogą również powodować wybrzuszenia dysków w szyję.

Identyfikacja

Lekarz diagnozuje przyczyny wybrzuszenia dysków w szyi, badając pacjenta i pytania o początek i intensywność objawów. Lekarz może zlecić badania takich jak obrazowanie metodą rezonansu magnetycznego (MRI), aby określać przyczynę i lokalizację dysku wypukłego. Ludzie udający się do lekarza lub uzyskiwanie MRI z innych powodów może być zdiagnozowane z dysku wybrzuszenie, że nigdy nie wiedział, co mieli.

Znaczenie

Dysk wybrzuszony w szyjce może ruchy głowy i szyi, bolesny i trudny, ból i mogą rozprzestrzeniać się do innych części ciała. Stan może również powodować dyskomfort podczas snu lub niemożność zaśnięcia. Jeśli przyczyny, takie jak choroby układu krążenia, zapalenie stawów czy osteoporozy są pozostawione bez leczenia, powikłania, takie jak nasilenie bólu, mogą wystąpić złamania kości lub nawet śmierć.

Rozważania

Ludzie, którzy mają problemy zdrowotne, takie jak zespół stawu skroniowo-żuchwowego lub choroby zwyrodnieniowej stawów mogą być bardziej narażone na ból szyi spowodowany przez wybrzuszenia dysku. Wybrzuszenia dysków, które wynikają z zapalenia stawów czy osteoporozy może pogorszyć, jeśli stan bazowy jest pozostawione bez leczenia. Osoby, których praca wiąże pracy fizycznej może również wystąpić pogorszenie bólu i sztywności w szyi, ramionach i plecach.

Zabiegi

Wiele osób z doświadczeniem wybrzuszenia dysku ulgi od objawów przez biorąc leki przeciwbólowe zgodnie z zaleceniami lekarza. Niektórzy ludzie mogą potrzebować terapię fizyczną, zwłaszcza gdy dysk wybrzuszony był spowodowany urazem. Osób w ciężkim stanie może wymagać leków steroidowych lub operacji doświadczyć ustąpienie objawów.

Zapobieganie / Rozwiązanie

Ludzie z wybrzuszenia dysk w szyi, którzy spędzają długie ilości czasu siedząc lub stojąc w tym samym miejscu, należy robić przerwy, aby poruszać się i rozciągania. Przy użyciu odpowiedniej techniki podczas uprawiania sportu, ćwiczeń lub podnoszenia może zmniejszyć presję na dyskach szyi i pleców.

Jakie są przyczyny bólu szyi?

Ból szyi jest wynikiem problemów z nerwów, ścięgien, mięśni, kości, stawów i kręgosłupa. Najczęstsze przyczyny to uszkodzenie lub zużycie i na każdym z tych elementów, a rzadsze przyczyny obejmują nowotwory i infekcje.

Szkoda

Najczęstszą przyczyną bólu szyi jest uraz mięśni i więzadeł. Wszelkie nagłe skręcanie lub szarpnięcia, takich jak doświadczenie w kolizji samochodowych, kontuzji sportowej lub upadku, może powodować ból szyi.

Choroba

Choroby zapalne, takie jak zapalenie kości i stawów i reumatoidalnego zapalenia stawów mogą wpływać na szyjkę wytwarzając stawów ostrogi kości lub stawów, co powoduje pogorszenie wyraźniejsze, utrzymującego się bólu.

Zużycia

Wraz z wiekiem, dyski w szyi są podatne na zużycie, co może prowadzić do degeneracji dysku. To kładzie nacisk na kręgosłup i może powodować przewlekły ból szyi.

Inne przyczyny

Inne rzadsze przyczyny bólu szyi obejmują nowotwory, infekcje, zaburzenia genetyczne i warunki, takie jak kręgoszczeliny, mielopatii i zwężenia.

Kiedy skorzystać z pomocy lekarskiej

Wszelkie ból szyi, który jest stały, poważne lub towarzyszy ból głowy, drętwienie, mrowienie lub ból, który rozciąga się w dół ramiona i nogi powinny być zgłaszane do lekarza.

Skurcze nóg - przyczyny i leczenie

Kurcze nóg wpływają na ludzi w każdym wieku, ale są bardziej powszechne u osób starszych. Skurcze nóg są często spowodowane przez wysiłek, braki żywieniowe i odwodnienie. Skurcze nóg mogą być traktowane z masażu, gorących lub zimnych kompresów lub prostych zmian diety. Poważne lub powtarzające się skurcze mięśni nóg, które nie reagują na tradycyjne środki do domu powinny być oceniane przez lekarza.

Wysiłek

Sport, procedur fitness lub cokolwiek, że overworks noga mięśnia może powodować skurcze nóg. Skurcze nóg od wysiłku zazwyczaj naprawienia się po mięśni jest wypoczęty. Rozciąganie po okresie intensywnej aktywności fizycznej może zapobiec kurcze nóg.

Odwodnienie

Częstą przyczyną kurcze nóg jest odwodnienie. Brak płynów może spowodować mięśnie nóg do zaciągania i skurcze, bolesne skurcze w wyniku.

Niedobór w diecie

Ludzie, których diecie brakuje potasu i sodu może mieć skurcze nóg. Jeść wyważone, bogate w potas dieta często złagodzić problem.

Leczenie masaż lub Stretch

Masowanie skurcze nóg może pomóc rozwiązać problem. Delikatnie rozciągając nogę i zginając kolana często złagodzić skurcze nóg.

Gorące i zimne okłady

Korzystanie gorące okłady na ciepło i relaks mięśni może powstrzymać skurcze. Jeśli jest ból po skurcze ustępują, opakowania z lodem może być stosowane w leczeniu bólu.

Ostrzeżenie

Osoby z poważnymi skurcze nóg, które pojawiają się bez ostrzeżenia lub oczywistej przyczyny powinien porozmawiać z lekarzem, aby wykluczyć ewentualne podstawowych warunków, takich jak uszkodzenie nerwów lub podarte mięśni.

Jakie są przyczyny rabdomiolizy?

Definiowanie rabdomiolizy?

W najbardziej podstawowym względem rabdomiolizę jest spowodowana przez szybki rozpad mięśni szkieletowych. Sportowcy, którzy popychają ich ciała zbyt trudne i ofiary nagłego urazu, takie jak kruszenia kości mogą cierpieć z tej dolegliwości. W bardziej konkretnych terminów MedlinePlus Encyklopedia medyczna dotyczy Rhabdomyolsis jako "rozpad włókien mięśniowych powodując uwolnienie zawartości włókien mięśni (mioglobiny) do krwiobiegu."

Przyczyny fizyczne - Traumatyczne sytuacje

Fizyczne metody przyczyny obejmują, ale nie są do nich ograniczone, urazowe uciskania mięśni, takie jak to, co pojawia się, gdy ich zniszczyć ofiar kości rozdrobniono w wysokich poziomów pressue i osób znajdujących się w przestrzeni zamkniętej przez długie okresy czasu, co może prowadzić do zwężenia przepływ krwi i ostatecznie podział mięśni.

Przyczyny fizyczne - Kolejne przypadki

Czasami ofiarami udaru cieplnego będzie również wystąpić problemy z tym schorzeniem. W przypadku energii cieplnej na uderzenia mechaniczne i termiczne elementy utraty mięśni występuje wraz z wyczerpaniem ATP. Jak to potrójna mikstura zniszczenia ciała występuje organizm gromadzi zbyt dużo wapnia i nie wystarczająco dużo, aby właściwie funkcjonować ATP, który ma bezpośredni wpływ na niszczenie wzrostu mięśni. Alkoholicy mogą również doświadczyć tego dolegliwość nie do skutków, które wielu ekspertów uważa, Etanol od alkoholu ma na stworzeniu możliwości ATP, podczas gdy wtórne incydenty alkoholowe, takie jak udary i śpiączki może również odgrywać efekt choć dokładne przyczyny skutki alkoholu są nadal częściowo przedmiotem dyskusji .

Przyczyny nie-fizyczne

Niektóre przyczyny tej dolegliwości są w żaden sposób powiązane z stresu fizycznego. Na przykład, dziedziczne problemy enzymów takich jak choroba Mcardle może prowadzić do problemów, jak te cechy dziedziczne, mogą siać spustoszenie wśród układów mięśniowych w organizmie. Jak może ciało staje otruty z metali ciężkich, a nawet gadów jadu, co może spowodować rozpad mięśni. Ponadto nadużywanie narkotyków, takich jak metamfetaminy i kokainy może doprowadzić do problemów rabdomiolizy jak puszka żywności ponoszonych toksyn, takich jak te znajdujące się w piołun. Problemy metabolicznych mogą także prowadzić do tego stanu. w każdym z przypadków wymienionych w niefizyczne powoduje, że organizm staje się podkreślić zrobić nieprawidłowo funkcji, które powoduje, że organizm do cięższej pracy, aby poprawić sobie i ostatecznie do szybkiego rozpadu mięśni pracuje. W większości przypadków nie wysiłku fizycznego problemy pojawiają się, gdy leki, jady i toksyny zakłócać tworzenia mięśni i wyczerpujący podział obecnego mięśni. Wiele leków obniża poziom cholesterolu, na przykład, takie jak klofibrat można pozostawić na dolegliwości, ponieważ zazwyczaj mają bezpośredni wpływ na mięśnie szkieletowe w organizmie.

Jakie są przyczyny Tennis Elbow?

Boczne nadkłykcia, określany jako łokieć tenisisty jest Bardzo często uszkodzenie spowodowane przez nadmierne zużycie mięśni i ścięgien przedramienia. Pomimo swojej nazwy, łokieć tenisisty może być spowodowane przez działania inne niż tenis.

Rozważania

Łokieć tenisisty występuje, gdy mięśnie i ścięgna w przedramionach, a konkretnie mięśni, które przyczepiają się do kości w łokciu (boczna nadkłykieć miejsce przyłączania), są nadużywane w procesie zginając i wyciągając rękę i nadgarstek. W rezultacie może stać się stan zapalny mięśnie i ścięgna mogą rozwijać małe rysy. Zapalenie i ból związany z łez powoduje ból w otaczających mięśni przedramienia oraz.

Skutki Tenis

Najczęstszą przyczyną łokcia tenisisty jest sport tenis, dla których stan został nazwany. Osoby, które grają w tenisa stale podnosząc jedną rękę i kołysanie lub inne, podczas gdy w tym samym czasie, trzymając rakietę tenisową, który powoduje skurcze mięśni przedramienia. Mięśnie są już zakontraktowane z posiadania rakiet, a następnie wchłonąć dodatkowy stres, jak huśtawki gracza i uderza piłkę. Oczywiście, setki miłośników sportów grać w tenisa, nie ponosząc z tego warunku. W wielu przypadkach jest to spowodowane przez słabą techniki, takie jak te stosowane podczas rzucania zły backhand udar.

Prace budowlane

Osoby, które regularnie uczestniczą w pracach budowlanych, czy jako hobby lub jako główne źródło zatrudnienia, są narażone na rozwój łokieć tenisisty, jak również. Pracowników budowlanych spędzają całych godzin prowadzenia zadanie z jednej strony lub inne. Zadania te obejmują malarstwo, młotkiem i śrubokrętem. Wszystkie te działania wymagają uczestnika stale używać mięśni przedramienia, aby utrzymać przyczepność na narzędzie podczas wykonywania powtarzalnego ruchu w celu wykonania zadania.

Ściśnięte Nerwy

Chociaż nadużywanie jest najczęstszą przyczyną łokieć tenisisty, istnieje kilka mniej powszechne przyczyny. Osoby cierpiące na zmiażdżenia nerwu w obszarze ramienia, zwykle powodowane przez pewien rodzaj uszkodzenia kompresji mogą się rozwijać łokieć tenisisty wskutek bólu i stanów zapalnych związanych z urazu.

Leczenie

Ważne jest, aby uzyskać odpowiednie leczenie łokcia tenisisty jak tylko objawy są odkryte. Zabiegi mogą obejmować odpoczynek, lód, leki przeciwbólowe, urządzeń i wsparcia w ciężkich przypadkach nawet operacji. Już łokieć tenisisty będzie leczona bardziej prawdopodobne jest to, aby mieć długoterminowe skutki dla okolicznych nerwów i ścięgien. Tylko lekarz będzie w stanie powiedzieć, czy łokieć tenisisty jest spowodowane przez nadużywanie lub innego schorzenia.