Digidexo.com

jak masować miesien czreoglowy

Jak masaż Your Girlfriend

Masaż może być doskonałym sposobem, aby złagodzić swoją dziewczynę, gdy ona jest zestresowany i pomóc złagodzić jej napięcie. Może to być zmysłowy, romantyczny moment dla Ciebie i Twojej dziewczyny. Istnieje kilka kroków, które można podjąć, aby to doświadczenie jednego twoją dziewczyną (i potencjalnie jesteś) bardzo przyjemne jeden. Oto jak masować swoją dziewczynę.

Instrukcje

Ustaw odpowiedni nastrój do masażu. Włączyć światła nisko i zapalić kilka świec zapachowych. Masuje swoją dziewczynę nie musi być zupełnie banalnie wydarzenie, choć. Można pozwolić, żeby obejrzeć swój ulubiony program telewizyjny lub "chic Flick", podczas gdy dajesz jej masa.

Chwyć swoją dziewczynę ulubione płyny i / lub oleje do jej masaż. To coś więcej niż po prostu sprawić by czuć się dobrze. Korzystanie oleje i płyny masaż może łatwiej dla Ciebie, może lepiej pomóc rozładować napięcie twojej dziewczyny i nawilżają jej skórę.

Rozpocznij powoli pocierając balsamu i olejów do tyłu twojej dziewczyny. Jak delikatnie lub szorstki zrobić to będzie oparte na woli Twoja dziewczyna. Masaż przy ramionach do łagodzenia wszelkich węzłów może ona mieć w tej dziedzinie. Użyj kciuki głównie pocierać ją pleców. Gdy masuje tej części pleców, umieść kciuk razem w pobliżu kręgosłupa i pocieraj od kręgosłupa. Udawać, że Twoje kciuki są wycieraczki na ciężarówkę. To jak należy masować tę część pleców twojej dziewczyny.

Za pomocą obu rąk pocierać ręką twojej dziewczyny. Zrób to delikatnie, jak mięśnie w ramieniu może być wrażliwy. Umieść jedną rękę na przedniej części ramienia i drugą ręką na plecach ramieniu i delikatnie ścisnąć za podstawowy masażu. Gdy dojdziesz do dłoni, umieścić cztery palce z tyłu ręce i kciukiem na jej dłoni. Delikatnie pocierać jej dłoń z kciukiem w ruchu kołowym. Następnie wziąć wszystkie pięć palców i otaczać jeden z jej palców. Zaczynając od dolnej części palca, należy delikatnie skok do czubka palca. Zrób to dla wszystkich czterech palców i kciuka. Po zakończeniu z jednej strony, przejść do drugiego ramienia i powtórzyć.

Rozpocznij masując jedną z nóg Twoja dziewczyna. Traktować palce w taki sam sposób, że zrobił palce. Pamiętaj, że możesz być bardziej delikatne z nóg swoją dziewczynę, jeśli ona jest drażliwy. Nie zapomnij umieścić dodatkowy balsam na nogach. Stopy są często częścią ciała najbardziej suche dla nikogo.

masuj aż nogi twojej dziewczyny do jej uda. Należy pocierać jej nogi w taki sam sposób jak ty ręce. Skoro otarcia nogi, jednak należy wycisnąć trochę trudniej. Mięśnie w nogach, mimo wszystko, są silniejsze niż ramiona. Wystarczy wycisnąć zarówno przód i tył nóg. Rub balsam na nogach, jeśli chcesz, jeśli pyta lub jeśli czujesz potrzebuje jej skóra być nawilżona.

Jak uspokoić ból szyi

Kiedy ludzie mówią, że coś jest ból w szyi, że uznajesz jak ból szyi może zakłócić życie i sprawiają, że trudno jest funkcjonować. Na szczęście, są rzeczy, które możesz zrobić, aby uspokoić ból szyi. Wiedząc, jak pozbyć się bólu szyi zapewni jesteś przygotowany następnym razem to się dzieje.

Instrukcje

Ćwiczenie. Delikatny ruch i rozciąganie szyi może pomóc złagodzić ból szyi, odkręcając się sztywność mięśni. Sztywność mięśni w innych częściach ciała może również wpływać na szyi. Nie pchać ciało obok jego granicami. Jeśli ruch jest bolesny, skonsultuj się z lekarzem lub kręgarza.

Take over-the-counter lek przeciwbólowy. Aspiryna i ibuprofen produkty mogą być dość skuteczne w łagodzeniu bólu szyi. Zarówno zmniejszenie stanu zapalnego, które są często związane z bólem szyi.

Stosowanie miejscowe przeciwbólowe jak Bengay. Występuje uczucie chłodzenia, które mogą być bardzo kojące, gdy masz ból szyi.

Utrzymanie dobrej postawy podczas siedzenia i stojących, a podczas pracy lub podczas podnoszenia i przenoszenia przedmiotów. Złe postawy sam może powodować ból szyi występuje. Dla optymalnego funkcjonowania ciała wymaga prawidłowego wyrównania.

Sprzedam nową poduszkę. Twoja poduszka powinna wspierać naturalne kontury szyi. Kupując poduszkę, za swój rozmiar i pozycję do spania. Wyrównanie szyi powinny być proste w czasie snu. Poduszki wykonane są w różnych konturach na podstawie położenia spoczynku.

masować mięśnie podtrzymujące kark. Można to zrobić na własną rękę, umieszczając piłkę tenisową w skarpetce i wiszące na ścianie. Rzuć plecami rywala do uwolnienia mięśni, które mogą być ciągnięcie na szyi. Lub położyć na podłodze z piłką pod plecami i szukać punktów spustowych, które uwalniają napięte mięśnie, przez walcowanie powoli po spotkaniu. Dwie kule mogą być używane razem po obu stronach kręgosłupa. Nie pchać się bezpośrednio na szyi lub kręgosłupa, które mogłyby zranić kręgi.

Jak leczyć małoletni sztywność karku

Większość przyczyny bólu szyi są spowodowane napięcie mięśni. W jednym czasie lub innego prawie każdy obudził się rano z sztywność karku. Jeśli to się stało z tobą, to wiesz dokładnie, jak bolesne może być, zwłaszcza jeśli nie można nawet obrócić głowy.

Instrukcje

prosta technika poluzować te sztywne mięśnie szyi jest wycisnąć ramiona do góry w kierunku uszu i przytrzymaj przez około 10 sekund. Następnie całkowicie zrelaksować i upuść ramiona w dół. Czy to ramię ramionami około 10 do 15 razy i powinien czuć się lepiej.

Możesz masować mięśnie szyi pocierając dłonie szybko tak, że ciepłe. Następnie masować powierzchnię szyi, który jest sztywny i napięty i obolały. Twoje ciepłe dłonie pomogą stymulować przepływ krwi i pomaga rozluźnić zesztywniałe mięśnie.

Stres jest główną przyczyną bólu szyi. Jeśli siedzisz przy biurku przez cały dzień będzie można prawdopodobnie uzyskać sztywny kark, więc powinieneś rzucić głową z boku na bok, aby zachować okresowo mięśnie z coraz napięty.

Jeśli pójdziesz do łóżka w nocy napiętej i podkreślił, że to bardzo prawdopodobne, że budzisz się rano z sztywność karku. Postaraj się zrobić kilka technik relaksacyjnych i medytacji przed snem w nocy.

cierpi na drobne sztywność karku może być czasami wyleczyć tak łatwo, jak przy ponad licznik leki przeciwzapalne lub pocierania sztywne mięśnie szyi z rub mięśni.

Uwalnianie sztywną szyjkę można także poddawać obróbce cieplnej naprzemiennie i lodu. Wziąć gorący prysznic, a następnie umieścić okład z lodu na mięśnie szyi, które są sztywne i obolałe. Powtórz okład z lodu, jak często, jak 20 minut, godzinę wyłączenia, a następnie powtórzyć lód ponownie.

utrzymujące sztywność karku może być przyczyną czegoś poważniejszego, więc może warto rozważyć wizytę do kręgarza, czy własne środki do domu nie działają.

Wskazówki

 • Inwestowanie w dobrym szyi poduszki często złagodzić tę poranną sztywność karku. Dobry szyjnego wsparcie dłużej utrzymać poduszkę szyi w odpowiedniej pozycji do spania.
 • Jeśli cierpisz kręgów szyjnych z każdego wypadku samochodowym zawsze skonsultować się z lekarzem, aby określić zakres swoich urazów.
 • Nigdy nie ignoruj ​​mrowienie, że idzie w dół ramienia lub jeśli czujesz drętwienie palców. Skonsultować się z lekarzem

Jak dać szyi RUB

Napięcie w szyi jest problemem dla wielu ludzi. Może to być spowodowane przez stres, wysiłek fizyczny lub urazu, choroby lub po prostu siedząc przy biurku hunched przed ekranem komputera cały dzień. Leczenia przyjaciela lub bliskiej osoby do rub szyi jest prosta, pocieszające dar, który można przeprowadzić w dowolnym miejscu. Odbiorca może usiąść na krześle, stanąć przed dawcą lub zrelaksować się na kanapie lub łóżku.

Instrukcje

Ustawić się za odbiorcę. Odbiorca może być w pozycji stojącej lub siedzącej wygodnie.

2 stosuje się płyny i oleje do masażu rąk, w razie potrzeby. Według Spine Wszechświata, eukaliptusa olejek do masażu może pomóc złagodzić napięcie mięśni, dzięki czemu jest dobrym wyborem dla oleju do masażu karku. Olej o zapachu lawendy to kolejny dobry wybór, jak zapach lawendy wywołuje rozluźnienie w wielu ludzi.

Rub dłonie energicznie do ogrzania rąk. Dotknięciu przez kogoś z zimnych rąk nie sprzyja relaksacji, więc upewnij się, że są ciepłe ręce przed dotknięciem skóry osoby będzie wystartować.

Delikatnie uścisk ramion i odbiorcy używać kciuków masować tylne mięśnie szyi w powolnych, mocnych kołach.

kciukiem, wskazujące i środkowe palce zagnieść i ścisnąć mięśnie po obu stronach kręgosłupa i po bokach szyi.

Połóż ręce na ramionach odbiorcy. Delikatnie ściśnij i zwolnij mięśnie ramion w rytmicznym ruchu. Powoli przesuń ręce od ramion do podstawy szyi, a do szczytu kręgosłupa, delikatnie ściskając i zwalniając mięśnie odbiorcy cały czas.

Śledzenie kręgosłup odbiorcy z czubkami kciuków, zaczynając od podstawy szyi i kontynuowanej do podstawy czaszki w jednym powolnym, pewnym skoku. Jeden kciuk powinien położyć po obu stronach kręgosłupa.

Zakończ pocierać szyi z miękkimi, delikatnymi pociągnięciami w dół, zaczynając od podstawy czaszki. Podróże w dół szyi i odbiorcy wzdłuż ramion.

Wskazówki

 • Nie pocierać kark osoby z ciężkimi obrażeniami szyi bez wyraźnej zgody lekarza.
 • Ściskając mięśnie szyi odbiorcy zbyt mocno może spowodować ból.

Jak żyć z powięzi podeszwy

Rozlane zapalenie powięzi podeszwy jest częstą przyczyną bólu stóp i pięty. W powięzi podeszwy, powięzi podeszwy, lub grube, włókniste pasma, która biegnie od pięty, po drugiej stronie łuku na palcach, staje się bardzo napięta, a nawet mogą powodować stany zapalne, ciągnąc na pięcie. Jeśli masz zapalenie powięzi podeszwy, proste ćwiczenia wykonywane regularnie i kilka wskazówek może pomóc złagodzić ból.

Instrukcje

Zakup co najmniej dwie pary lekkich butów, które oferują jak najwięcej wsparcia arch jak można znaleźć. Co do zasady, to najlepiej udać się na zakupy na buty pod koniec dnia, kiedy stopy wydają się być w ich największy; jednak, może nawet rozważyć zakup butów o jeden rozmiar większe niż normalnie pół aby pomóc złagodzić ból. Dodatkowo, wysokie obcasy buty i constrictive pogorszy tylko zapalenie powięzi podeszwy.

Użyj lodu pakuje do czterech razy dziennie przez 10 do 15 minut, aby pomóc złagodzić ból i obrzęki stóp. Jeśli jesteś przyzwyczajony do moczenia nóg w gorącej wodzie na koniec dnia, co może być problemem gorzej. Przełącz na lodzie zamiast.

miejsce duża puszka zupy w długiej skarpety, a następnie usiąść z nogi podnoszone na krótki stolcu, a nawet krawędzi fotela. Umieść skarpetkę pomiędzy swoimi dwoma największymi palcami, owijając nadmiar skarpetkę wokół stóp lub nawet wiązanie go w węzeł wokół łuku stopy. Utrzymanie obcasy podniósł na stołku lub krześle, chwyt skarpety z palcami i podnieść i obniżyć stopy od 10 do 15 razy. Relax i powtórzyć dwa lub trzy razy.

Rozłóż duży ręcznik na ziemi, umieszczając zupy może w jednej krawędzi, a siedzi na przeciwległej krawędzi z grzbietem prostym i kolana ugięte, stopy płasko na podłodze. Jeśli to konieczne, można siedzieć plecami o ścianę do wsparcia. Umieść stopę na krawędzi ręcznik i używać palce tylko kilka się ręcznik, rysunek puszkę bliżej Ciebie. Kontynuuj ćwiczenie, aż puszka jest tak blisko ciebie, jak to możliwe, odpoczynek i powtórz.

Stretch i masować łydki i stopy w tym samym czasie, siedząc na ziemi z kręgosłupa i nóg przedłużony wysoki przed tobą. Umieść linę wokół nogi, utrzymując linę tak blisko piętach, jak to możliwe, i mocno uchwycić końce liny w każdej ręce. Pociągnąć linkę do siebie, rysunek palcami w kierunku ciała i pochylić się do przodu tak daleko, jak to możliwe bez zginania kolan. Przytrzymaj przez 5 sekund odcinek, zrelaksować się i powtórz 10 razy.

Usiądź z tyłu ścianę wspieranego a lewa noga przedłużony prosto przed siebie. Podnieś prawą nogę, kładąc stopy płasko na podłodze, tak blisko ciała, jak to możliwe. Przyczepność na dole prawej nogi z każdej strony i utrzymując piętę na podłodze, wyciągnij nogę do góry tak daleko jak to możliwe. Przytrzymaj przez 5 sekund, zrelaksować się i powtórz 10 razy.

Rozważmy widząc podiatrist jeśli rozcięgna podeszwowego nadal spowodować ból. Podiatrist może tworzyć specjalne wkładki do butów, które wspierają łuk i pięty w celu łagodzenia bólu i leczyć przyczynę problemu. Masażu, szczególnie głęboko tkanki, Rolfing i masaż sportowy może być bardzo pomocne w zwolnieniu napięty tkanki.

Jak dać masaż ramion

Dając masaż ramion może pomóc strona otrzymująca zrelaksować, jak również mają tendencję do bólu mięśni. To może być zmysłowe doświadczenie. Jednakże, w większości przypadków, sposób ten jest pomoc drugiej osoby łagodzenia ich napięcia. Jest to szczególnie ważne dla ludzi, którzy pracują z rękami cały dzień podnoszenia ciężkich skrzynek lub dla ludzi, którzy siedzą za biurkiem. W kilku prostych krokach, będziesz mógł dać skuteczny masaż ramion.

Instrukcje

Ustal pozycję siedzącą. To powinno być w pozycji pionowej. Niski powrotem krzesło lub kanapa może działać dobrze.

Uruchom masaż na szyi. Należy stosować obie ręce. Zabierz swoje palce i wywierania nacisku na każdej stronie szyi. Następnie przejść do wewnątrz okrężnymi ruchami, aż palce obu rąk są wzruszające. Upewnij się, że stosuje się ciśnienie, ale nie należy nacisnąć tyle trudno mieć odbiornik płakać z bólu.

Przesuń w dół w kierunku podstawy szyi. Nadal w ruchu kołowego z tylko wyciągnięcie ręki. Po osiągnięciu podstawy szyi, przenieść na zewnątrz, aż twoje palce są na bokach po raz kolejny.

masować ramiona obok. Palcami w chwytając ruchu. Należy to zrobić z obu rąk. Pamiętaj, aby masować tylko mięsień barku, a nie na tarczy. Kontynuuj, aby przejść z powrotem i czwarty na całym obszarze mięśni.

Powtórz kroki od 1 do 5, dopóki nie są całkowicie zrelaksowany i ich mięśnie są luźne.

Wskazówki

 • Czas potrzebny do uzyskania pomyślnego masażu zależy od mięśni i strony odbierającej. Jeżeli mają dość ważne jest, aby zatrzymać natychmiast. Jeśli mięśnie są nadal napięte, nadal masować ramiona, chyba że poprosi, aby zatrzymać.
 • Istnieje kilka punktów ciśnienia w okolicy szyi i barku. Pamiętaj, aby nacisnąć mocno, ale nie twarde. Można zranić odbiornik.

Jak wrócić do aktywności po ścięgna Achillesa

Achilles ścięgna jest bolesny stan, który występuje, gdy do zapalenia ścięgna Achillesa. Ten cięgno jest ważna dla bardzo zgięcia Foot i przepływu, ponieważ łączy wiele mięśni łydki na pozostałej części stopy. Może on wystąpić z zwiększenie prędkości lub odległości, że jest prowadzony zbyt szybko, lub nadużywania. Aby zapobiec coraz ścięgien, używać odpowiedniego obuwia i rozgrzewki i schłodzenia prawidłowo podczas ćwiczeń.

Instrukcje

Zacznij powoli. Nie staraj się spieszyć się z powrotem do normalnej działalności, lub będziesz po prostu skończyć ponownie raniąc ścięgno. Zapalenie ścięgien wymaga czasu, aby uzdrawiać i próbuje wcisnąć spowoduje tylko więcej zapalenie i ustawić z powrotem. Powróć do normalnego działania w ciągu kilku tygodni. W pierwszym tygodniu, należy się ograniczyć sposób aktywna, to jak to możliwe.

Stretch często. Rozciągnąć mięśnie łydek, dotykając dłońmi do ściany z przedłużone ramiona i stopy płasko. Potem, powoli ugnij kolana i pochylić się do ściany, utrzymując swoje nogi proste, a stopy płasko na ziemi. Również obracać zanieczyszczoną kostkę z ruchem okrężnym, aby utrzymać go luzem. Powtórzyć kilka razy dziennie, w szczególności przed i po wysiłku fizycznym.

Ice kostkę. Podczas odbudowy ścięgna Achillesa, lód tyłu kostki kilka razy dziennie.

Weź leki przeciwzapalne. Ibuprofen jest najlepszym tego rodzaju bólu, a także zachować ten zapalenie pod kontrolą. Bądź ostrożny przy zbyt wiele (więcej niż zalecana dawka) jednak, jak może podrażnić żołądek.

Masaż obszar ścięgna. Kilka razy dziennie, szczególnie jeśli czujesz, że zaczynasz zaostrzenia, masować plecy chorej pięty, aby pomóc utrzymać je luzem i zapobiec obrzęk.

Zacznij od chodzenia. W pierwszym tygodniu, gdy jesteś odzyskiwania, ograniczyć chodzenie na mniej niż kilometr dziennie. Drugi tydzień, zwiększyć chodzenia do nie więcej niż trzy mile dziennie. Po jesteś w stanie chodzić kilka kilometrów bez bólu, stopniowo zaczynają biegać w wolnym tempie, stopniowo zwiększając tempo, dopóki nie są w stanie pracować z pełną prędkością bez bólu. W tym momencie, można uczestniczyć w innych sportach, które wymagają nagłego zatrzymywania i uruchamiania i zmiany kierunku.

Jak radzić sobie z zimnej pogody Leg skurcze

Zimno na skurcze nóg są często skargi w zimie. Niektórzy twierdzą nawet, mogą "czuć", gdy zbliża się śnieg, ze względu na bóle w nogach. Pogoda zimno skurcze nóg mają mniej wspólnego z temperaturą, a bardziej z przyzwyczajenia, które podejmujemy, kiedy pogoda stygnie, a mniej czasu spędzamy więcej czasu na zewnątrz i przytuliła się na kanapie. Z lekkim dostosowania stylu życia, można zminimalizować ból zimno pogodowych skurcze nóg.

Instrukcje

Przesuń się. Jeśli twoje mięśnie są obolałe nogi od siedzenia zbyt długo, muszą być rozciągnięte, zwłaszcza jeśli są aktywne podczas cieplejszych miesięcy, a następnie zwolnić, gdy robi się zimno. Rozciągać się w różnych pozycjach. Twoje ciało powie, w którą stronę iść. Jeśli staje się bolesne, łatwości lub zatrzymać. Masować bolące powierzchnię delikatnie dłonią.

Pić więcej wody. Odwodnienie jest częstą przyczyną skurcze mięśni. To jest wspólne dla ludzi, aby przestać pić tyle podczas zimnych miesięcy, lub zacząć pić złe rzeczy. Gorąca czekolada jest w porządku, ale trzeba jeszcze 8 szklanek wody dziennie. Jeśli potrzebujesz czegoś gorącego na rozgrzewkę, uncaffeinated herbata może liczą się swoimi 8 porcji wody.

Weź ciepłą kąpiel lub prysznic. To pomoże rozluźnić mięśnie i umysł.

Ulga w bólu, delikatnie masując obolałe mięśnie, a następnie stosując zimny kompres lub ogrzewania pad. Jeśli nadal potrzebujesz ulgę, wziąć over-the-counter leków, takich jak Tylenol lub Aleve. W niektórych poważnych przypadkach, może być konieczne, aby zobaczyć się z lekarzem, aby uzyskać leki przeciwbólowe na receptę.

Wskazówki

 • Jeśli pacjent przyjmuje żadnej recepty lub over-the-counter leków, należy porozmawiać z lekarzem lub farmaceutą przed zrobieniem leków przeciwbólowych.

Jak zatrzymać Foot skurcze

Skurcze stóp może być bardzo bolesne i może wystąpić, gdy najmniej się ich spodziewamy. Często powodują łuku stopy do zwijania lub może pochylenie palce pod dziwnym kątem i są wynikiem nieprawidłowego krążenia, odwodnienie, niedoborów żywieniowych i innych przyczyn medycznych. Przez następujące czynności Ciebie może nauczyć się szybko leczyć i zatrzymać skurcze stóp.

Instrukcje

Masuj stopy przez 10 do 15 minut przez łuku stopy i między palcami. Koncentrować się na obszarach, które są skurcze najbardziej poważnie, ale nie zaniedbywać reszty stóp. Celem masażu całą nogę jest pobudzenie krążenia i zatrzymać skurcze mięśni powodując skurcze stóp.

Spacer przez 5 minut, po masować nogę. Powinno to zapobiec skurcze powrotu poprzez stymulowanie przepływu do obszaru. Powtórz krok 1 i krok 2, jeśli wróci skurczy

Suplement diety z potasu, magnezu, wapnia i cynku. Brak któregokolwiek z tych składników odżywczych w organizmie może spowodować mięśnie do umowy i powodować skurcze w stopy.

Pić więcej wody. Odwodnienie może powodować skurcze mięśni i spam. Jeśli nie lubisz wody sok Wypróbuj lub napojów sportowych, aby przywrócić równowagę płynów w organizmie.

Zastosuj poprawkę mentol lub mentol krem do Twojej łydki. Skurcze stóp nie zawsze pochodzą od stóp, a może rozpocząć się w mięśniach łydek. Mentol plastry i kremy mogą zatrzymać skurcze mięśni i rozluźnienie mięśni.

umówić się z lekarzem, jeśli często występują skurcze stóp lub nie zatrzyma. Może to wskazywać na schorzenie, takie jak i zaburzenia równowagi elektrolitowej, odwodnienie, słabe krążenie i cukrzycy.

Wskazówki

 • Używać balsamu zawierającego mentol lub eukaliptusa podczas masażu stopy. Oba te składniki mogą pobudzać krążenie i złagodzić przyczyny skurcze nóg.
 • Jeśli masz na sobie buty, kiedy występuje skurcz kolana i nie można ich usunąć, idź na krótki spacer, jeśli to możliwe. W niektórych sytuacjach (na przykład w pracy) to nie może być opcją. Zamiast próbować poruszając palcami wewnątrz buta zatrzymać skurcze stóp. To nie może być najlepszym i najszybszym rozwiązaniem problemu, ale poruszając palcami pobudzi krążenie w stopy, które mogą łagodzić skurcze.
 • Nie ciągnąć nogę lub łydki w kierunku przeciwnym do skurczu. Może to skurcz mięśni, powodując skurcze stóp gorzej.

Jak zrobić masaż na powięzi podeszwy (do Heal powięzi i Zmniejsz Heel Pain)

Korzyści powięzi podeszwy znacznie od masażu. Bolesny stan stóp, która jest spowodowana przez uraz do rozcięgna podeszwowego, elastyczny zespół z tkanki na łuku stopy, rozcięgna podeszwowego prowadzi do bólu pięty i jest czasem związane z kości ostrogi w pięcie. Dowiedz się, jak leczyć zapalenie powięzi podeszwy z masażem.

Instrukcje

Masaż uszkodzoną stopę często w ciągu dnia, a zwłaszcza przed wstać z pozycji siedzącej lub leżącej. Użyj powolny, głęboki, głaszcząc ruchy kciukami i bok dłoni wzdłuż łuku od pięty do palców. Nie naciskaj tak mocno, że to boli. Chodzi o to, aby mięśnie stopy poluzował się jak najwięcej.

Następnie masuj łydki, będzie tylko lekko na obszarze bezpośrednio za stopę, który jest Twój ścięgna Achillesa. Użyj powolne i głębokie ugniatanie i wniosków obrysowywanie (znany jako petrissage i Effleurage z technik w masażu szwedzkiego) na łydki, duży mięsień łydki, które mogą się bardzo mocno i wiązek.

Rozciągnij łydki dalej skorzystać z rozluźnienia mięśni stopy i łydki z. Spowoduje to, że twój rozcięgna podeszwowego leczyć znacznie szybciej, ponieważ jesteś treningu mięśni do podjęcia szczep masy łożyska, zamiast kontuzjowanego rozcięgna podeszwowego.

masować także drugą nogę i stopę co najmniej raz dziennie, aby upewnić się, że jesteś zrównoważony i aby zapobiec szkody dla drugiej stopy.

razy dziennie, kiedy idziesz usiąść lub położyć się na odpoczynek, warto puszka z napojem, który został schłodzony z lodówki. Usiądź na krześle i umieścić puszkę sody pod bolesnej stopy. Delikatnie toczyć i masować łuk stopy w zimnej puszki. Będzie to zarówno obniżyć stan zapalny spowodowany stania i chodzenia, a dodatkowo masaż mięśni stopy.

Korzystać z tych prostych technik masażu na swojej powięzi podeszwy w ramach leczenia, żeby przyspieszyć gojenie.

Wskazówki

 • Przemian, są prążkowane urządzenia masujące do stóp, które można toczyć swoją skażoną stopę na. Istnieją również gałki drewniane accupressure, urządzenia refleksologii i przyrządy do masażu punktów spustowych, które mogą pomóc w terapii.

Jak naprawić ścięgna Achillesa

Ścięgna Achillesa jest cięgno, które przebiega równolegle do strony stóp i do pięty. Jest to największy ścięgna w organizmie ludzkim, i jest jednym z najbardziej powszechnych miejsc zranienia. Ten uraz nazywa ścięgna Achillesa, i choć stan można leczyć w domu procedur, takich jak masaż i odpoczynek, poważniejsze przypadki wymagają terapii fizycznej lub ćwiczenia wzmacniające.

Instrukcje

Leczenie zapalenia ścięgna Achillesa

W przypadku łagodnych do umiarkowanych objawów lub bólu, w domu opieki powinny być podawane. Pacjenci powinni masować obszar zapalenie dwa razy dziennie i rozciągnąć często. Nie kontynuować rozciąganie, jeśli wystąpi ból. Pacjenci powinni także odpocząć od ośmiu do 10 godzin na dobę. Powstrzymania się od aktywności fizycznej, aż warunek został uzdrowiony. W celu zmniejszenia bólu i dolegliwości można stosować uśmierzające ból-i opakowania z lodem.

Porozmawiaj z lekarzem lub ortopedy w celu ustalenia poziomu kondycji, szczególnie jeśli ból jest ostry. Zastrzyki przeciwzapalnych można podawać w celu zmniejszenia bólu i stanów zapalnych. Recepty leki przeciwbólowe mogą być również określone, aby zmniejszyć dyskomfort. W niektórych przypadkach pacjenci mogą być poinformowani, aby zobaczyć fizykoterapeuty dla specjalistycznych ćwiczeń siłowo-szkoleniowych.

pacjentów, którzy cierpią z powodu urazów ścięgna Achillesa powinny podjąć środki ostrożności, aby uniknąć powtarzania kontuzji. Sportowcy powinni rozciągnąć przed i po aktywności fizycznej, i powinien przestać, jeśli odczuwają ból. Noś wygodne obuwie z amortyzacją i dobre wsparcie łuku. Wkładki do butów mogą być również stosowane w celu zwiększenia wygody i amortyzacja.

Wskazówki

 • Jeśli stosuje się lodu na uszkodzenia, to nie jest niezbędne, aby nie umieszczać lodu bezpośrednio na skórę. Zamiast zawinąć okład z lodu w myjki lub ręcznikiem papierowym. Przeplatają się z 20 minut lodu i 20 minut bez lodu, aż ból i dyskomfort ustępują.

Jak zatrzymać silne bóle głowy

Wiele osób cierpi na bóle głowy. Jednak, kiedy ból jest tak poważne, że zakłóca zdolność do funkcjonowania, to jest czas, aby uzyskać pomoc. Silne bóle głowy mogą być z boku wpływa leków lub wynikać z sytuacji stresowych. Istnieje wiele rozwiązań dostępnych, które mogą zapewnić ulgę.

Instrukcje

Spróbuj zwolnić napięcie. Umieść dwa palce na każdej z świątyń na głowie. Powoli masować obszar na kilka minut. Weź głęboki oddech i spróbuj się zrelaksować. Jeśli ból głowy jest spowodowany przez stres, to ćwiczenie może pomóc.

Rub szyi i plecach. Napięcie utrzymywane w szyi i plecach może powodować silne bóle głowy. Mocno pocierać wierzch ramion i szyi. Gdy poczujesz delikatne miejsce, spędzić trochę czasu masowania ten obszar. Tenderest miejsca są gdzie nasz napięcie jest przetrzymywany.

Zastosowanie aromaterapii. Zapachy, takie jak mięta pieprzowa i eukaliptus mogą zrelaksować napięcie w organizmie. Możesz pocierać pachnący olej do swoich świątyń lub spalić aromat podczas zamykania oczy i biorąc głęboki oddech.

Zachowaj powietrze oczyszcza. Wielu problemów spowodowanych niezdrowych cząstek unoszących się w powietrzu. Użyj negatywny oczyszczania jonowego usunąć te niebezpieczne cząsteczki z powietrza. Pamiętaj, aby wymienić filtry zgodnie z zaleceniami, aby zapewnić swoim Gościom pozostaje zdrowy.

Zwiększenie tlenu w organizmie. Silne bóle głowy mogą być objawem nie ma wystarczającej ilości tlenu. Gdy zależy nam, że nie oddycha prawidłowo, które głoduje nasz organizm tlenu. Weź głęboki oddycha często, aby zapobiec silne bóle głowy.

Wskazówki

 • Zastanów omawiania objawów z lekarzem. Jeśli nie otrzymujesz żadnej ulgi od bólu głowy należy omówić opcje z lekarzem. Czasem potrzebne są leki, takie jak Topamax do czynienia z silne bóle głowy i migreny.
 • Zapytaj o warunkach, które mogą być przyczyną bólów głowy. Silne bóle głowy mogą być objawem bazowego stanu zdrowia. Zwrócić się do lekarza, aby uruchomić testy do ewentualnej choroby podstawowej silne bóle głowy, jeśli nie odejdę.

Jak Ease kamieni nerkowych

Kamienie nerkowe tworzą spowodowane nagromadzeniem minerałami w moczu. Zwykle zaczynają się w nerkach, a następnie złapać w miejscach, w których krystalizują i tworzą kamienie. Brak wody w diecie jest czynnikiem decydującym. Poprzez picie odpowiedniej ilości wody dziennie, można zmniejszyć prawdopodobieństwo kamieni nerkowych. Po kamienia formy, musi być przekazane z moczem, co jest bardzo bolesne proces, który może trwać do dwóch tygodni. Od czasu do czasu operacji może być konieczne w celu usunięcia kamienia.

Instrukcje

Gotowanie 12 szklanki wody w ciągu dnia. Jest to absolutnie konieczne, pomagając przejść przez kamień nerkowy moczu i będzie rzeczywiście pomóc rozbić większe kamienie nerkowe, które zazwyczaj są zbyt duże, by przejść.

Zastosuj pakiet ciepła do obszaru do zwiotczenia mięśni i złagodzić ból związany z kamieni nerkowych. Możesz też przyjaciel lub członek rodziny delikatnie masować obszar pomóc mięśnie w okolicy zrelaksować.

Piję ocet jabłkowy cydr. Zawiera on włókna o nazwie pektynę, która przylega do toksyn i środków chemicznych w ciele i krwi, a w rzeczywistości wypłukuje je z ciała przez moczu.

lekarza. Może przepisać rozkurczowe, środek przeciwbólowy lub zwiotczający mięśnie. Mogą one być również nabywane przez licznik w drogerii w mniejszych dawkach, a przyjaciel lub członek rodziny może pomóc w ciebie leki.

Unikaj kofeiny i kwaśnych pokarmów. Dodaj świeżej pietruszki do posiłków jak pietruszka jest silny środek czyszczący do nerki.

Upewnij się, że masz dużo leżenia w łóżku. Kamień nerek może powodować mdłości i zawroty głowy, co reszta łóżko konieczne.

Jakie są przyczyny Hiperfosfatemia?

Hiperfosfatemia jest stanem, w którym poziom jonu fosforanowego się nienormalnie wysoki we krwi. Fosforan jest ważnym składnikiem wszystkich komórek i kości, a także działa jako bufor w krwi utrzymywać kwasowość krwi przed zmianą. Nadmiar fosforanów we krwi często prowadzi do łączenia z fosforanem wapnia, aby tworzyć małe złoża w wielu tkankach. Najlepsze leczenie hiperfosfatemii jest podawanie leków, które wiążą się z fosforanów i pomagają wydaleniu z organizmu.

Spożycie

Chociaż rzadka przyczyna hiperfosfatemię, nadmierne spożycie fosforanów może powodować hiperfosfatemii. Żywności, które są bogate w fosforan są soda, czekolada, ciastka (z supermarketu), ketchup, mrożona pizza i hot dogi. Masowe spożywanie takich środków spożywczych może powodować hiperfosfatemii, zwłaszcza jeśli funkcja nerek nie jest idealny.

Witamina D

Jedną z funkcji witaminy D jest w celu wchłaniania fosforanów przez układ żołądkowo-jelitowy, a następnie wydzielania przez nerki. W efekcie duże ilości witaminy D, może spowodować hiperfosfatemię, gdy fosforan gromadzi się w układzie pokarmowym. Ogólnie rzecz biorąc, te poziomy spożycia witaminy D może nastąpić tylko w drodze zbyt wielu suplementów witaminowych, ponieważ nie ma wystarczająco dużo żywności z witaminą D, aby łatwo spowodować witaminy D zatrucia.

Niewydolność nerek

Jedną z głównych ról, że nerki jest przetwarzanie i wydalanie odpadów poprzez wytwarzanie moczu. Gdy nerki nie, związki, które zazwyczaj wydalają nerki, takie jak fosforan, zaczynają gromadzić się w krwiobiegu. Stan ten może doprowadzić do hiperfosfatemię.

Niedoczynność przytarczyc

Przytarczyc jest dławik, który usytuowany jest w pobliżu gruczołu tarczowego, i jest odpowiedzialny za wydzielania hormonu przytarczycznego. Jeśli ulega uszkodzeniu poprzez przytarczyc urazu lub choroby autoimmunologicznej, zmniejszenie spowoduje hormon przytarczyc. Jedną z funkcji hormonu przytarczyc do wydzielania fosforan nerek, niedoczynność przytarczyc, więc może prowadzić do hiperfosfatemii.

Lizę komórek

Komórki zawierają duże ilości fosforanów. Kiedy duża liczba komórek nagła śmierć i są podzielone, to uwolnienie fosforanu do krwiobiegu. Pewne warunki, które powodują tę masywną uwalnianie fosforanu są rabdomiolizy (gdzie komórki mięśni nagle podziale) i zespołu rozpadu guza (efektem zabijania nowotworów z promieniowaniem i chemioterapią). Może to również prowadzić do hiperfosfatemii.

Jak zwiększyć cholinesterazy w pacjentów Parkinsona

Cholinesterazy hamujące leki stosowane w leczeniu otępienia u pacjentów z chorobą Alzheimera i Parkinsona. Mimo, że te leki mogą poprawić funkcje poznawcze, mogą dodać do zmniejszenia kontroli silnika i drżenie u chorych na Parkinsona.

Cholinesterazy jest wytwarzany przez czerwone ciałka krwi i wątroby. Poprawy funkcji wątroby i wytwarzanie krwinek czerwonych może zwiększyć poziom cholinesterazy i promować lepszą kontrolę mięśni.

Unikanie źródeł inhibitorów cholinesterazy, takie jak pigułki antykoncepcyjne i pestycydów może zwiększyć poziom cholinesterazy.

Instrukcje

Zmniejszenie narażenia na inhibitory cholinesterazy przez nie za pomocą leków hamujących cholinesterazy czy demencja nie jest przedstawienie takich jak pigułki antykoncepcyjne, unikać ekspozycji na pestycydy i unikać innych źródeł, które hamują cholinesterazę takich jak kokaina, kodeiny i rtęci.

Unikaj żywności wysokiej manganu tym Collard zieleni, jarmuż, syrop klonowy, zieleni gorczycy, ananas, maliny, sałata rzymska.

Jedz dobrze. Zmniejszone poziomy cholinesterazy są związane z niedożywieniem i braku tłuszczu. Twój organizm produkuje cholinesterazę codziennie, ale nie kopać w nadbieg, gdy poziom jest niski. To może trwać do miesiąca do poziomu cholinesterazy naturalnie osiągnąć normalny poziom.

Pomoc wątroby z odżywki i suplementy w tym kwas alfa-liponowy, arginina, łopianu, witamin z grupy B, cysteina, mniszka lekarskiego, wyciąg z wątroby, metylosulfonylometan (MSM), oset, tauryny oraz witaminy A, C i E.

Wsparcie wytwarzania krwinek czerwonych ze składników odżywczych i suplementów, w tym miedzi, żelaza, kwasu foliowego, selenu, witaminy B12 i cynku.

Wskazówki

 • Inhibitory cholinesterazy były szeroko badane w medycynie środowiska. Leki stosowane w leczeniu toksyczne ekspozycji hamowania cholinoesterazy pestycydów obejmują atropinę, 2-PAM i diazepam. Możesz poprosić lekarza o te leki.
 • Są też leczenie hormonalne, które wspierają wytwarzanie krwinek czerwonych. Obejmują one erytropoetynę i testosteronem.
 • Wiele niezbędnych witamin i minerałów mają maksymalne limity. Więcej nie zawsze jest lepsze i mogą być toksyczne. Niektóre składniki pokarmowe mogą zakłócać działanie innych leków może być przyjmujących. Przed rozpoczęciem system uzupełnień skontaktować się z lekarzem.

Jakie są zabiegi na mrowienie?

Mrowienie jest nieprawidłowe odczucie, które mogą występować w wielu różnych części ciała, mogą być dołączone drętwienie i mogą być spowodowane underlying schorzenia. Lekarz może leczyć mrowienie traktując przyczynę czucia.

Cukier we krwi

Według amerykańskiego National Library of Medicine, mrowienie może wystąpić u osób z cukrzycą, które nie są kontrolowane. Lekarz może przepisać leki i inne środki kontroli cukru we krwi, aby pomóc diabetyków złagodzić mrowienie.

Witaminy

Osoby z niskim poziomem witaminy B12 i innych witamin może wystąpić uczucie mrowienia. Lekarze mogą zalecić witaminy poprawić poziom witaminy i zmniejszyć mrowienie.

Leki

Niektóre leki mogą powodować mrowienie i inne skutki uboczne. Lekarz może zmienić leki na receptę lub zmian u pacjenta, aby zmniejszyć skutki mrowienia.

Samej pozycji

Ludzie mogą doświadczać mrowienie nóg lub innych części ciała, z pozycji siedzącej lub stojącej, w tej samej pozycji przez dłuższy okres czasu. Osoba może zmniejszyć mrowienie poprzez zmianę pozycji i porusza kończynami okresowo.

Ciśnienie kręgosłupa

Nieprawidłowe ciśnienia rdzenia może powodować zaburzenia takie jak przepukliny dysku, który może powodować uczucie mrowienia w różnych częściach ciała. Lekarz może chirurgicznie poprawić przepuklina dysku do zwolnienia mrowienie.

Jakie są czynniki ryzyka choroby Huntingtona?

Choroba Huntingtona jest dziedziczona (genetyczny) wywołanej mutacją na chromosomie IV. Osoba, która ma jeden z rodziców z chorobą Huntingtona ma pięćdziesiąt procent szans również rozwój stanu; każdy z wadliwym genem rozwija Huntingtona, zgodnie z Medline Plus. Choroba Huntingtona wpływa na wiele różnych części życia człowieka, od zachowania i stanu psychicznego do ruchu.

Wczesne objawy

Objawy choroby Huntingtona pogorszy się w czasie. Pierwsze objawy choroby Huntingtona zazwyczaj występuje, gdy osoba jest w jej 30 czy 40 lat, zgodnie z Medline Plus.

Wczesne objawy choroby obejmują zmiany osobowości, takie jak nadpobudliwość, zły lub depresji; utraty odsetek; kłopoty z podejmowaniem decyzji, uczenia się nowych rzeczy i zapamiętywaniem ważnych rzeczy; kłopoty z udzieleniem odpowiedzi na pytania; Problem z równowagi; jest niezdarny i podejmowania mimowolne ruchy twarzy, takich jak skrzywiony. Mayo Clinic informuje, że inni mogą zauważyć te znaki przed osoby z ogłoszeń im się Huntingtona.

Inne objawy

Behawioralne zmiany i problemy są jedną z głównych cech choroby Huntingtona. Ludzie z Huntington może opracować aspołecznych zachowań, mieć halucynacje i może być rozdrażniony, nastrojowy, niepokój, podkreślił, napięta jak niespokojny i ruchliwy. Mogą również wykazywać oznaki paranoi i psychozy, zgodnie z Medline Plus.

Choroba Huntingtona powoduje zarówno upośledzenia umysłowego i fizycznego. Demencja, postępująca utrata funkcji mózgu, występuje w Huntingtona. Zgodnie z Medline Plus, objawy to utrata pamięci i utratę wyroku, zmiany w mowie i dezorientacja lub zamęt.

Fizyczne skutki choroby obejmują niezwykłe ruchy, takie jak obrót głowy, aby spojrzeć na coś, krzywiąc się, o powolne, niekontrolowane ruchy i szarpnięcia i szybkie ruchy i kłopoty z chodzeniem. Ludzie z Huntingtona również rozwijać problemy z połykaniem, zgodnie z Medline Plus.

Objawy wczesnym początku

Niektórzy ludzie rozwijają się objawy choroby Huntingtona w dzieciństwie lub w okresie dojrzewania. Gdy to nastąpi, objawy bardziej przypominają chorobę Parkinsona niż dorosłych napadami Huntingtona i obejmują, zgodnie z Medline Plus, sztywności (będącego sztywny), powolnych ruchów i wstrząsów (drżenie). Ponieważ przepuszcza Huntingtona dół rodziny, Medline Plus donosi, że zwykle występuje w młodszym wieku, ponieważ mutacja genu gorzej.

Komplikacje

Choroba Huntingtona powoduje coraz stopnia niepełnosprawności w czasie. Ludzie z Huntingtona może ostatecznie być w stanie zadbać o siebie; mogą one także stać się nie może wchodzić w interakcje z innymi, a może zaszkodzić sobie lub innym, zgodnie z Medline Plus.

Choroba Huntingtona jest śmiertelny; zgodnie z Mayo Clinic, osoby Huntingtona może żyć od 10 do 30 lat od pierwszych objawów. Suicide jest powszechną przyczyną śmierci osób z chorobą Huntingtona, ponieważ ludzie z chorobą Huntingtona są często obniżone. Medline Plus informuje, że infekcja jest również częstą przyczyną śmierci u osób z chorobą Huntingtona.

Jak jest Swing Platforma stosowane w terapii?

Huśtawki platform, które składają się z szerokiego, płaskiego, kwadratowego powierzchni, który jest zawieszony pod sufitem z lin lub łańcuchów, zapewniają wiele korzyści, jeżeli są włączone do programu pracy fizycznej lub terapii. Zapewniają poczucie przemieszczania się osób, które są niepełnosprawne fizycznie, mogą one zwiększyć świadomość i dodać element zabawy do sesji terapeutycznych. Huśtawki platformy mogą być stosowane w terapii kliniki, szkoły lub w domu.

Bezpieczeństwo

Upewnić się, huśtawka jest mocno przykręcona do sufitu, zgodnie z instrukcjami producenta. Southpaw Przedsiębiorstwa, dostawca urządzeń do terapii, zaleca huśtawki platform być przykręcone do sufitu obsługuje sfałszowanych Ucha stalowych i ostrzega, że ​​wiele klinik terapii nie instalować ich wahania odpowiednio.

Sesji

Zastanów się, jak huśtawka pasuje do schematu terapii klienta. Terapeuci często rozpocząć sesję z kołysanie, ponieważ może zwiększyć podniecenie i przygotowanie klienta do innych działań terapeutycznych, lub używają swing w środku sesji, aby zapobiec nudzie i pomóc obudzić klienta się. W środowisku szkolnym, w czasie przerw sesje wahadłowe może dostarczyć zabawy i stymulacji dla dzieci niepełnosprawnych i specjalnej troski. Huśtawki platformy mogą być również włączone do planu terapii domowej, zapewniając rozrywkę i korzystny sposób na indywidualny na odpoczynek po całym dniu w szkole lub pracy.

Pozycjonowanie

Korzystać z różnych pozycji do pracy na cele terapii, zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo klienta. Jeśli klient jest w stanie siedzieć samodzielnie, może ona działać na pniu bilansu, kontroli i zakres ruchu, podczas gdy siedzi na huśtawce. Inni klienci mogą korzystać z leżącego na brzuchu, w pozycji, która może zwiększyć stabilność i kontrolę na ramię głowicy. Jeszcze inni klienci mogą korzystać z najbardziej leży na plecach i bokach. Jeśli huśtawka posiada odpowiedni limit wagowy, terapeuta lub rodzic może usiąść na huśtawce, aby pomóc w pozycjonowaniu. Dla klientów, którzy potrzebują dodatkowych zabezpieczeń na huśtawce, osprzęt zderzak rzepy są również dostępne.

Huśtawka Projekt

Zastanów się diagnozy, celów i potrzeb klienta terapii zdecydować, jaki rodzaj ruchu wahadłowego będzie najbardziej korzystne. Powolny, ruch tam iz powrotem jest zazwyczaj uspokajające, a szybki, wysoki swinging można stymulujące. Przędzenia lub Nagłe zatrzymanie i zaczyna na huśtawce tendencję do zwiększenia pobudzenia i uwagi. Uważnie obserwować klienta, szczególnie gdy jest on za pomocą huśtawka po raz pierwszy, na oznaki niepokoju, lęku lub choroby lokomocyjnej.

Działalność

Terapeuci mogą wykorzystywać gry i zabawy do pracy na dodatkowe cele terapii, podczas gdy klient jest na huśtawce. Na przykład, łapanie i rzucanie piłki może poprawić równowagę i koordynację, jak puszki pochylony nad huśtawka odebrać worki fasoli z podłogi. Gdy klient ciągnie się na huśtawce z liny, może ona poprawić swoją siłę i pewność siebie. W otoczeniu szkoły lub domu, huśtawka może zachęcić interakcji społecznych, jak dzieci na zmianę pchania lub jazda na huśtawce.

Have Fun

Dla osób o szczególnych potrzebach, huśtawka może zmienić trudną, wyczerpującą sesję terapeutyczną do zabawy i aktywności relaksujące. Ponadto, niepełnosprawnych fizycznie dzieci, które nie mogą korzystać z tradycyjnych urządzeń zabawowych, może mieć ograniczone doświadczenie z emocji i rozrywki, że te świadczenia. Podczas swinging jest użytecznym narzędziem terapii, klienci powinni być w stanie poświęcić trochę czasu kołysanie tylko ze względu na kołysanie.

Jak wyeliminować ból neuropatyczny

Neuropatii jest stanem, w którym nerwy usterka peryferyjnego. Jest to najczęściej związane z cukrzycą, jednak można rozwijać alkoholu, narkotyków lub raka związanego z neuropatią, aby wymienić tylko kilka. Neuropatia może być bolesne, jak twoje obwodowych nerwów, które kontrolują swoje umiejętności ruchowe, czuciowe i autonomiczne nerwy są zaangażowane. Te nerwy połączyć mózg z rdzeniem kręgowym i wysyłać wiadomości do skóry, mięśni i narządów wewnętrznych; czasami te sygnały obejmować ból. Objawy neuropatii są, utrata czucia w nogach, rękach i nogach, które będą mieć wpływ na równowagę, ból i uczucie mrowienie w kończynach, męskiej impotencję, problemy urologiczne, zaparcia, nudności, zaburzenia mowy i nietolerancja ciepła. Istnieją różne zabiegi, leki i terapie, które mogą pomóc zmniejszyć, a czasem wyeliminować objawy bólu neuropatycznego.

Instrukcje

Eliminacja bólu związanego z neuropatią biorąc leki przepisane przez lekarza. Leki przeciwdepresyjne nie są podane do ludzi tylko z powodu depresji, że łagodzi nerwobóle, zgodnie z National Diabetes Information Clearing House. Przejąć przeciwbólowych ból licznik do kontroli łagodnego bólu neuropatycznego.

Łaty Użyj skóry, zastrzyki i kremy do kontrolowania bólu. Ból związany z neuropatią mogą być łagodzone w plastry i kremy, które są stosowane na skórę. Te kremy są dostępne przez lekarza i to krem ​​kapsaicyna, która jest wykonana z pieprzem cayenne i łatek lidokainy i zastrzyki. Wcierać krem ​​lub umieścić plaster na nogi, jak to jest zazwyczaj jednym z najbardziej bolesnych obszarów, gdy masz neuropatii.

kontroli cukrzycy w celu zmniejszenia objawów neuropatii, w tym ból nerwu. Jeść odpowiedniej diety cukrzycowej i śledzić insuliny, aby utrzymać poziom glukozy w granicach normy. Poprawić swoje zdrowie żywieniowe suplementów witaminy.

Ćwiczenia fizyczne lub inne leczenie zgodnie z zaleceniami lekarza, aby zwiększyć kontrolę i siłę mięśni, które może wyeliminować ból. Fizykoterapia i ćwiczenia mogą zwiększyć krążenie krwi i poprawić równowagę i wzmocnienie mięśni.

wyeliminować ból z pościel i koce na nogi w nocy za pomocą urządzenia o nazwie "łóżko kołyska" lub płyta kolana. Urządzenia te koce się podnieść, aby nie naciskać na bolesnych stopach.

Wskazówki

 • Przestać brać narkotyki i pić alkohol, jeśli masz narkotyków lub alkoholu neuropatii indukowanej. Najistotniejszą metodą leczenia w odwracaniu objawów neuropatii jest kontrolowanie lub ograniczanie, co powoduje jej. Nie będzie w stanie leczyć neuropatię alkoholu lub narkotyków, jeśli nadal pić lub ćpać.

Jakie są objawami Konfiskaty?

Objawowe drgawki (padaczka) wystąpić objawowe w wyniku znanych przyczyn neurologicznych. Tego typu padaczkowego najczęściej u osób starszych i niemowląt.

Fakty

O zajęcie może spowodować zaburzenia czucia, drgawki (gwałtowne mimowolny skurcz mięśni dobrowolnych) i zmienionej świadomości. Napady objawowe mogą wystąpić w wyniku wstrząsnąć Syndrome Dziecka (uraz głowy spowodowane przez drżenie niemowląt).

Przyczyny

Zaburzenia mózgu, takie jak udary, nowotwory, urazy mózgu i wad wrodzonych (nieprawidłowy rozwój mózgu) może powodować napady objawowe.

Diagnoza

Napady objawowe są diagnozowane przez oceny niektórych czynników, takich jak historia choroby pacjenta, badania fizycznego i rutynowego badania neurologicznego.

Znaki i objawy

Aura (przeczucie) napady objawowe mogą postępować i może składać się z psychicznymi, autonomicznych lub sensorycznych doznań.

Zabiegi

Zabiegi stosowane w objawowym zajęcia mogą zawierać narkotyki kontroli napadów, eliminację przyczyn, lub jeśli więcej niż dwa leki nie kontrolować napady, operacja może być opcja.