Digidexo.com

hydroksyzyna przy neuropatii

Może siedzi przy komputerze zbyt długo Bo ściągniętym nerwem?

Zbyt długo siedzi przy biurku może powodować wiele problemów, pleców i ramion, w tym ściągniętym nerwem. Krzywa naturalny wewnątrz dolnej tylnej może wyprostować lub krzywa na zewnątrz, gdy się siedzi i pracy na komputerze, zwiększając presję na swoich dysków kręgosłupa. Zwiększenie ciśnienia może po pewnym czasie powodować płyty pogorszeniu i wystają nienormalnie - która często jest nazywana przepukliny lub pęknięciu płyty. Kiedy tak się dzieje, pęknięta płyta może szczypta nerwów jak wygina kręgosłup.

Tarcze lędźwiowe

Kręgosłup jest jedną z części ciała najbardziej narażone na stresy siedzi przy komputerze. Kręgosłup składa się z 33 kręgów kości. Klocki z gąbczastej tkanki chrzęstnej, zwane dyski lędźwiowe, oddzielne kręgi i utrzymać prawidłową pionowe odstępy między nimi. Rewers skrzywienie kręgosłupa stawia dwa lub trzy razy większą presję na dyskach niż w przypadku stali.

Radikulopatia

Nazwa naukowa na zaciśniętych nerwu spowodowanego przepuklina dysku jest radikulopatia. Typowe objawy radikulopatii m.in. fotografowania bóle w dół nogi. Kolejny warunek, zwany zwężenie kanału kręgowego może być spowodowane przez zwężenie otworu nerwu wokół przewodu spiralnego. Powoduje to objawy podobne do ściśniętej wzrokowego.

Zespół cieśni nadgarstka

Użytkownicy komputerów zazwyczaj nie tylko siedzieć przy komputerze. Wykonują powtarzające się ruchy rąk, takich jak pisanie na klawiaturze lub kliknąć myszką. Jeśli idą na zbyt długo, ruchy te mogą uciskać nerw, który biegnie przez więzadła nadgarstka w nadgarstku. To z kolei może powodować zaburzenia nerwów znany jako zespół cieśni nadgarstka, która charakteryzuje się bólem, drętwienie i mrowienie w palcach.

Płyty szyjki macicy

Zwyrodnienie dysków szyjnych w szyi może również powodować ściągniętym nerwem. Objawy ściągniętym nerwu szyi są bardzo podobne do tych z zespołem cieśni nadgarstka. Ale drętwienie, mrowienie lub ból zazwyczaj rozpoczyna się w szyję i może udać się do barku, ramienia i palców, w zależności od tego, jak poważnie nerw jest ściągnięty.

Co trzeba wiedzieć przy zamierza zajść w ciążę

Wybierając się matka jest jedną z najbardziej zmieniających życie decyzji kobieta będzie kiedykolwiek zrobić. Zrozumienie wielu aspektów ciąży, zanim się faktycznie w ciąży jest ważna z wielu powodów. Ponieważ koncepcja występuje przed wiele kobiet sobie sprawę, że jest w ciąży, co wiedzieć, gdy planuje ciążę pomoże podejmować mądre decyzje, które doprowadzą do najlepszego wyniku dla matki i dziecka.

Uprzedzenie fizyczne

Wielu lekarzy zaleca, aby kobiety mają pełne właściwości fizyczne, zanim zajdzie w ciążę, w celu ustalenia, czy jej ogólny stan zdrowia i styl życia sprzyja zdrowej ciąży. Wizyta ta występuje zwykle okres do jednego roku przed zajściem w ciążę i będzie można zadawać pytania lekarza dotyczące poczęcia, ciąży i poza nią. Najprawdopodobniej zostać poproszony o twojej historii medycznej i rodzina twojego partnera, dieta, zdrowie psychiczne i inne pytania, które prowadzą do oceny ogólnej odnowy biologicznej. Należy również zauważyć, że ogólny stan zdrowia jej partnera można określić prawdopodobieństwo pojmowania i porodu zdrowego dziecka.

Dieta i ćwiczenia

Kobiety, które są w dobrej kondycji fizycznej często łatwiej poczęciem, przewożenia i dostarczania zdrowe dziecko. Aby zwiększyć swoje prawdopodobieństwo posiadania zdrowej ciąży, ważne jest, aby jeść całej żywności, takich jak owoce, warzywa, ziarna i chude mięso, aby przygotować swoje ciało do pielęgnowania rosnące dziecko.

Wiele lekarze zalecają, że kobiety rozpocząć przy prenatalnych witaminy przed są w ciąży w celu zapewnienia, że ​​posiadają one zasadnicze witaminy i minerały niezbędne w celu utworzenia zdrowej płodu.

Ćwiczenie jest ważne, gdy planuje ciążę. Kobiety, które są w zakresie masy zdrowe dla ich wieku i wzrostu mają niższe ryzyko rozwoju nadciśnienia tętniczego, cukrzycy i innych problemów, które mogą być szkodliwe dla matki i dziecka. Będąc w dobrej formie fizycznej zazwyczaj sprawia ciąży bardziej komfortowe ogólny i może pomóc kobiecie przejść przez pracę szybciej.

Rozpocznij schematu ćwiczeń przed zajściem w ciążę i można nadal wykonywać w całej ciąży, choć być może trzeba zmienić to, jak twój brzuch grow.s Jednak wszystkie plany treningowe powinny być omówione z lekarzem, zanim zostaną podjęte w celu zapewnienia bezpieczeństwa i bezpieczeństwo dziecka.

Lifestyle Rozważania

Wiele kobiet uważa, że ​​konieczne jest wprowadzenie zmian w stylu życia przed poczęciem oprócz zmiany diety i ćwiczeń fizycznych. Obejmują one decyzję o powstrzymanie się od korzystania z produktów tytoniowych, picia alkoholu i spożywania narkotyków, podczas gdy próbuje zajść w ciążę oraz w trakcie ciąży. Poczęcie następuje dwa tygodnie po terminie miesiączki. Większość kobiet nie zdaje sobie sprawy, że są w ciąży aż do następnego okresu ich pominięcia, które mogą być kilka tygodni później. Ze względu na fakt, że niezbędne narządy niemowlęcia zaczynają rozwijać natychmiast po koncepcji używania tytoniu, alkoholu i leków, może nie wielkie szkody dla rozwijającego dziecka. Tak więc, gdy planuje ciążę, to najlepiej, aby zatrzymać wszystkie działania, które mogą być szkodliwe dla płodu.

Co to jest Hydroksyzyna Pam?

Organizm wykorzystuje różne substancje chemiczne dać instrukcje do komórek. W pewnych przypadkach, dwa różne szlaki sygnalizacji pokrywa się, co prowadzi do niepożądanych objawów. Jest to przypadek cząsteczki zwane histaminy, który wykazał się być ważną częścią reakcje alergiczne i zaburzenia lękowe. W efekcie docelowe cząsteczki histydyna jest czasami stosowane w stanach lękowych.

Identyfikacja

Hydroksyzyny pamonian jest wczesna forma przeciwhistaminowy. To jest chemicznie związany z innym związkiem, piperazyny. Embonian hydroksyzyny służy do zablokowania konkretnego rodzaju receptora zwane receptory H1. Receptorami H1 są małymi białkami, które używa się do wykrywania ciała i odpowiedzi na histaminę, która jest wykorzystywana przez organizm jako sygnał chemiczny. Blokowanie tych receptorów H1 zapobiega Histamina pewne efekty, w tym momencie wyzwolenia reakcji alergicznych.

Preparaty

Embonian hydroksyzyny jest zwykle podawany doustnie w postaci małego zielonej tabletki. Te tabletki mogą zawierać 25, 50, 75 lub do 100 mg leku. Hydroksyzyny pamonian jest ogólnie dostępna jedynie za pośrednictwem recepty i jest sprzedawany pod wieloma nazwami handlowymi, w tym Vistaril i Equipose.

Do Lęku

Embonian hydroksyzyny jest powszechnie stosowany w leczeniu zaburzeń lękowych, ponieważ wiele objawów lęku spowodowane związku histaminy. Hydroksyzyna jest również stosowany jako środek uspokajający w wielu sytuacjach klinicznych, w szczególności do celów dentystycznych i porodu. Niektóre z jej zastosowań medycznych wynika z jego zdolności do nasila działanie innych leków uspokajających, co pozwala na mniejsze dawki środków uspokajających opioidowych.

Nonaddictiveness

Embonian hydroksyzyny powszechnie stosowane ze względu na ich niski potencjał uzależnienia. W przeciwieństwie do wielu innych leków uspokajających i przeciwlękowych, hydroksyzyny nie powoduje uczucia euforii. W rezultacie, nie ma prawie żadnego dowodu hydroksyzyny nadużywania.

Przeciwwskazania

U gryzoni stwierdzono hydroksyzyny, gdy podane w dużych dawkach do kobiet w ciąży, powoduje wady wrodzone. Chociaż efekty te nie zostały udokumentowane w ludzi, FDA zaleca, że ​​nadal Hydroxyzine przyznać tylko do kobiet w ciąży w czasie porodu. Zaleca się również to, że nie można hydroksyzyny z alkoholem, ponieważ może zwiększyć działanie uspokajające.

Programy na zamówienie Diet Weight Zysk

Dla profesjonalnych kulturystów i sportowców jak myśliwce, wyzwanie tycia i utraty wagi jest zawodowa. Było kilka udokumentowanych diety dla utraty wagi, ale rzadko jakieś tycia. Są to wskazówki, jak dostosować program do wzmocnienia masy dodać zdrowe podczas budowania masy ciała mięśnie do swoich celów.

Dostosowywanie diecie

Dostosować dietę do nadwagi powinny skupić się na specyfice typu budowy ciała. Jak w dietach odchudzających, należy wziąć pod uwagę skutki żywieniowe w zmianie sposobu jedzenia. Dla osoby z wysokim metabolizmem, przybiera na wadze może być większym wyzwaniem. Trzeba także wziąć pod uwagę styl życia. Osoba, która jest bardzo aktywna może spalić więcej kalorii, niż ktoś, kto jest siedzący tryb życia. Dla osób z wysokim metabolizmem lub bardzo aktywny tryb życia, zmniejszenie aktywności i dodając znaczącą odżywcze powinny tworzyć przyrost masy ciała.

Wiedząc, jak jeść

Przybiera na wadze może być tak proste, jak jeść, co chcesz, kiedy chcesz. Ale to może być problem dla osób, które chcą przytyć w zdrowy sposób. Wiedząc, jak do jedzenia jest kluczowym czynnikiem w budowaniu zdrowej masy ciała. Na przykład, należy przestrzegać wszystkich wytycznych zdrowej diety dla utraty wagi, dodając więcej żywności wysokiej węglowodanów w diecie. Ziemniaki, ryż i owoce dostarczają zdrowych opcji i są węglowodany potrzebne do budowy mięśni i tworzenia masy ciała. Dodanie około 300 do 500 kalorii dziennie nie daje wskazanie przyrostu masy ciała w ciągu dwóch tygodni.

Wiedząc, kiedy jeść

Wykonując może pomóc zbudować więcej mięśni przy jednoczesnym zwiększeniu ogólnej masy. Problem z ćwiczeń jest to, że również może schudnąć. Jeść obfite śniadanie wypełnione węglowodanów, takich jak owoce, całe ziarna zbóż i pieczywa, i sok będzie napędzać swój dzień i pomóc dodać do kalorii, podczas gdy w stanie siedzącym. Pozostałe pięć posiłków w ciągu dnia, powinny pokrywać się z przekąski, a ostatni posiłek powinien być zjedzony na godzinę przed snem. Żołądek jest stosunkowo pełna, gdy śpisz, a proces trawienia jest wolniejszy. To zapewnia dodatkowy czas potrzebny do konwersji węglowodanów na masę ciała.

Co to jest neuropatia demielinizacyjna?

Demielinizacyjnych, neuropatii, zwany także przewlekłą zapalną demielinizacyjną polineuropatię, jest postępującym zaburzeniem neurologicznym. Jest to choroba zapalna obwodowego układu nerwowego, zbliżony zespół Guillaina-Barrego.

Fakty

Demielinizacyjnych, neuropatii jest stan spowodowany przez uszkodzenie osłonki mielinowej, które owija się wokół włókien nerwowych. To jest bardziej powszechne u mężczyzn niż u kobiet i zwykle dotyczy młodych dorosłych, zgodnie z Narodowego Instytutu Chorób Neurologicznych i skok.

Objawy

Objawy to osłabienie i drętwienie, które zwykle zaczyna się w palcach rąk i nóg. Może wystąpić zmęczenie i utrata odruchów.

Leczenie

Kortykosteroidy może być przepisywany przez nich samych lub w połączeniu z lekami immunosupresyjnymi. Wymiana osocza i IV terapii immunoglobulina może być korzystne. Fizykoterapia może poprawić siłę mięśni i mobililty.

Rokowanie

Rokowanie w tej chorobie jest nieprzewidywalny. Niektórzy ludzie mają spontaniczne ożywienie, podczas gdy inni doświadczają częściowego zwrotu między nawrotami.

Rozważania

Podobnie jak w innych chorobach autoimmunologicznych, CIDP może zastosować schemat nawrotów i remisji, w trakcie których objawy mogą być lub mogą nie być gorszy. Ten wzór różni się znacznie od jednej osoby do następnej, i to jest niemożliwe, aby wiedzieć na pewno, co ścieżka choroba zabierze.

Co zrobić, gdy Skolioza jest coraz gorzej po zabiegu

Kiedy dziecko zdiagnozowano skoliozę, będzie ona musiała zobaczyć jej lekarza dwa razy w roku, aby upewnić się, że jej stan nie pogorszy. Jeśli tak, to należy wziąć pod uwagę możliwość, że będzie ona nosić szynę na kilka lat lub poddać operacji kręgosłupa.

Jak diagnozuje się skoliozy

Rozpoznanie skoliozy jest wtedy, gdy lekarz patrzy na żebra dziecka i plecy. Jeżeli żebra są nierówne, z jednej strony klatki piersiowej wyższą niż inne, lekarz będzie zamówić rentgenowski tak potrafi zmierzyć stopień krzywizny. Skolioza jest uważane za gorsze dziecko, które wciąż rośnie, ponieważ krzywizna będzie jeszcze gorzej, jak ona rośnie.

Jak Skolioza leczyć?

Łagodne skolioza generalnie nie wymaga leczenia. W celu upewnienia się, skolioza dziecka pozostaje łagodny, będzie ona musiała zobaczyć swojego lekarza co cztery do sześciu miesięcy.
Jeśli skolioza dziecka nie pogorszy się, lekarz może przepisać klamrach, że będzie ona nosić dopóki nie przestał rosnąć. Jeśli klamra nie pomaga i stopień krzywizny rośnie, lekarz pediatra może zdecydować się na operację korekty krzywizny.
Skolioza może być trudne rozpoznanie dla dziecka żyć. Noszenie klamrach i poddawanych operacji kręgosłupa umieści obciążenie dziecka. Ona musi się z emocjonalnego wsparcia w celu uzyskania przez leczenie.

Chirurgia

Lekarz pediatra może doradzić operację dla dziecka, jeśli jej skrzywienie kręgosłupa jest wyższa niż 45 stopni, jeśli ona wciąż rośnie i utrzymać krzywiznę z coraz gorzej.
Chirurg może usunąć stabilizować i bezpiecznika lub przyłączyć jeden lub kilka kręgów w celu utrzymania krzywiznę z pogłębieniem.
Inną formą zabiegu wykorzystuje implanty, które są umieszczone na grzbiecie, aby utrzymać go prosto i prawidłowo ustawione. Należy omówić wszystkie opcje z lekarzem pediatrą, ponieważ trzeba będzie myśleć o różnych kwestiach, takich jak rozwój dziecka, korzyści i ryzyko związane z operacją i szanse Twojego dziecka przeżywania innego krzywiznę jak ona dorasta.

Informacje na temat Neuropatia

Neuropatia obwodowa jest ból i drętwienie rąk lub stóp. Może poczuć się jak utrata czucia lub mrowienie. Spowodowany przez uszkodzenie nerwów, może poprawić w leczeniu przyczyny.

Objawy

Objawy neuropatii obwodowej są stopniowe i mogą obejmować ból, który płonie, ostry lub kłujący, problemy koordynacyjne, wrażliwość na dotyk, osłabienie mięśni, paraliż jelit i pęcherza lub problemów, zgodnie z Mayo Clinic.

Przyczyny / Czynniki ryzyka

Neuropatia obwodowa może być spowodowana przez wypadek lub szkody, zgodnie z Mayo Clinic. Ponadto, może on być związany z warunkami, takimi jak cukrzyca; witaminy B, E i niacyny braki; Warunki autoimmunologicznym; infekcje; alkoholizm; choroby nerek lub wątroby; nowotwory; niedoczynność tarczycy; i zatrucia.

Diagnoza

Mayo Clinic wynika, że ​​neuropatia obwodowa może być zdiagnozowane przez kombinacji badania fizykalnego i neurologicznego, refleksu i napięcia mięśni, testy i badania krwi. Badanie przewodzenia nerwów, skanowanie CT, mogą być również stosowane MRI lub nerwów biopsji.

Leczenie

Leczenie może obejmować przeciwbólowe, leki przeciwdrgawkowe, leki przeciwdepresyjne lub do lidokainy poprawkę.

Zapobieganie

Zdrowa dieta, ćwiczenia, zarządzanie stanu bazowego i unikanie stanowisk ciasnych, powtarzających się ruchów, dym tytoniowy, toksycznych substancji chemicznych i nadmiernej konsumpcji alkoholu może zapobiec neuropatii obwodowej, zgodnie z Mayo Clinic.

Leczenie toksyczne Neuropatia obwodowa

Neuropatia obwodowa jest toksyczne uszkodzenie nerwu obwodowego układu nerwowego, spowodowane przez substancje toksyczne. Przykłady przyczyn toksycznej neuropatii obwodowej to narażenie na substancje chemiczne, takie jak zanieczyszczenia środowiska i substancji chemicznych w miejscu pracy i nadużywanie chemicznych, takich jak alkohol i inne narkotyki.

Leczenie

Leczenie toksycznej neuropatii obwodowej zaczyna się zaprzestania ekspozycji na substancję. Na przykład, w neuropatii alkoholowej, leczenie polega na zaprzestaniu picia alkoholu. Usunięcie każdego typu toksycznych substancji chemicznej w pierwszym etapie obróbki.

Leki

Neuropatia powoduje mrowienie, drętwienie i ból. Over-the-counter medycyny bólu może zapewnić ulgę w bólu. Lekarz może przepisać lek w celu złagodzenia objawów, takich jak ból, trójpierścieniowych leków przeciwdepresyjnych, leków przeciwdrgawkowych i miejscowego kapsaicyny śmietany.

Inne leczenie

Według eMedicine niektóre zabiegi niemedyczne mogą oferować pewne ulgi. Przykłady obejmują ciepło, masaż, podnoszące kończyny i ćwiczenia.

Rozważania

Według Stowarzyszenia neuropatii, toksyczna neuropatia w USA jest stosunkowo rzadkie. Gdy naturalna przyczyną medyczna nie jest oczywiste, neuropatia obwodowa może być błędnie jako toksyczne w przyrodzie.

Zapobieganie / Rozwiązanie

Dla toksycznej neuropatii spowodowanych przez nadużywanie alkoholu i narkotyków, zapobieganie dalszym uszkodzeniem nerwów dotyczy odzyskania od narkotyków lub alkoholu. W przypadku innych typów toksycznych neuropatii, wyeliminowanie ekspozycji na toksyny środowiskowe lub zawodowych.

Rozwój języka i porażenie mózgowe

Porażenie mózgowe (CP), stan neurologiczny, który powoduje problemy ruchu ciała i kontroli mięśni, może utrudnić rozwój języka. Mięśnie, które kontrolują mowę są często dotknięte. Rozwój języka właściwego wymaga również zdolność do rozpoznania i do 15 procent osób z porażeniem mózgowym mają upośledzenia słuchu.

Znaczenie

Natomiast wyłączone, nauka skutecznie komunikować się ze światem może pomóc ktoś z porażeniem mózgowym żyć bardziej satysfakcjonującego życia.

Opcje

Różne opcje leczenia CP może być korzystne dla poprawy rozwoju języka, w tym aparatów słuchowych, terapii mowy, urządzenia komunikacyjne i uczenie się języka migowego. Jednak aparaty słuchowe mogą również być mylące dla dziecka, jak urządzenia wzmocnić wszystkie dźwięki, w tym hałasu tła i rozmów innych ludzi.

Terapia mowy

W terapii mowy, logopeda współpracuje z osobą z CP rozwijać kontrolę mięśni szczęki i usta, aby pomóc w umiejętności językowych. Dla tych, którzy nie mogą mówić, logopeda będzie również w stanie określić, czy dana osoba może skorzystać z nauki języka migowego i / lub przy użyciu pomocniczych urządzeń komunikacyjnych.

Urządzenia komunikacyjne

Karty komunikacyjne wykorzystać zdjęcia do komunikowania pomysłów. Urządzenia wspomagane komputerowo mogą być użyte do "rozmowa" dla osoby CP.

Język Migowy

Język migowy służy jako Inną opcją dla rozwoju języka mózgowym porażeniem. Jednakże, w zależności od stopnia koordynacji mięśniowej, oznakowanie może być frustrujący procesu dla niektórych populacji PK. Język migowy może być modyfikowane w celu dopasowania do indywidualnych.

Oznaki i objawy zatrucia dwutlenku węgla ALS

Stwardnienie zanikowe boczne (znane również jako choroba Lou Gehriga lub ALS), choroby neuronów jest silnik, który atakuje komórki nerwowe w mózgu, który jest odpowiedzialny za funkcję mięśnia dobrowolnego. Kiedy osoba ma ALS komórki nerwowe mózgu stopniowo przestają wysyłanie sygnałów do mięśni. To w końcu powoduje, że mięśnie, aby zatrzymać wszystkie funkcje. Jak mięśnie pozostają niewykorzystane zaczynają atrofii (matrycy). W miarę postępu ALS, zanika funkcja mięśni w nogach, rękach i ciele, aż wreszcie, mięśnie klatki piersiowej i przepony przestać działać. Na tym etapie pacjent jest w stanie wdychać bez pomocy mechanicznej. Ostatecznie, większość pacjentów z ALS ulegają niewydolności oddechowej, zwłaszcza zatrucia dwutlenkiem węgla.

Duszność

Duszność jest jednym z głównych objawów zatrucia dwutlenku węgla u pacjentów z ALS. U zdrowych pacjentów z prawidłową czynnością płuc, ludzie zaczerpnąć do płuc za pomocą przepony i żeber mięśnie. Przepona rozszerza się, umożliwiając powietrza do płuc. Małe pęcherzyki powietrzne, zwane pęcherzyki, wewnątrz płuc przenoszenia tlenu we krwi, co prowadzi się w całym ciele. Następnie dwutlenek węgla (CO2) jest wydychane. Dwutlenek węgla jest odpady naturalnym produktem procesu oddychania. Jednakże, jeśli osobnik jest w stanie skutecznie wdychać powodu ALS, dwutlenek węgla może gromadzić się w krwi. Zapobiega odpowiedniego przepływu tlenu, który może być śmiertelny. Zanieczyszczenia te mogą w szczególności pojawiać się w czasie snu, gdy funkcja nerwów i mięśni dalszych relaksuje. Zatrucie dwutlenek znany również jako hiperkapnii lub hypercarbia, wyniki.

Zmęczenie

Zmęczenie jest kolejnym ważnym objawem zatrucia dwutlenkiem węgla u pacjentów z ALS. BiPAP (Bi-level Positive Airway Pressure) mogą być noszone, aby pomóc walczyć z tym zmęczenie przez tamę dwutlenku węgla poisioning tak długo, jak to możliwe. Maszyna BiPAP zawiera maski noszone przez usta i nos. BiPAP pomaga pacjentom wdychać wygodniejsze przy użyciu ciśnienia do wspomagania inhalacji oraz wydechu. Zastosowanie urządzenia BiPAP mogą pomóc pacjentowi ALS zdrowsze mniej zmęczona i wygodniejsze w miarę postępu choroby.

Inne objawy

Inne objawy zatrucia związanego ALS dwutlenku węgla to ból głowy, zaburzeniami snu i zmniejszenie apetytu. Ciężkie zatrucie może powodować nieregularne bicie serca, utrata przytomności iw końcu do śmierci. Jeśli pacjent z ALS jest wyświetlanie tych objawów, konieczne jest, aby uzyskać pomoc medyczną szybko.

Neuropatia W postępującą chorobą

Neuropatię nerwów dotyczy obwodowego układu nerwowego. Bez wczesnej interwencji, neuropatia może stać się chorobą postępującą.

Sensoryczne

Uszkodzenie nerwów czuciowych powoduje mrowienia, które są określone jako parestezje. Objawy mogą rozwinąć się w to dysestezje, zniekształcone postrzeganie sensoryczne, które występują podczas dotykania obiektu zewnętrznego. Ostatecznie znieczulenie czucia mogą rozwinąć, który jest brak jakichkolwiek odczuć w ogóle.

Brak koordynacji

Neuropatia czuciowa, która rozwija się na to znieczulenie sensorycznej może negatywnie wpłynąć równowagi, chodu i poczucie względnej pozycji.

Funkcje mimowolne

Gdy udział nerwów autonomicznych, mimowolne funkcje, takie jak czynności serca, trawienie, ciśnienie krwi, funkcji pęcherza moczowego, a nawet potu może zmieniać. Objawy mogą zaczynać się na zawroty głowy i zaburzenia seksualne absolwenta i moczu.

Utraty mobilności

Neuropatia naruszające peryferyjnych nerwów nóg i stóp może zacząć "mrowienia" wrażeń, zwłaszcza podczas odpoczynku lub snu. Jednak, bez leczenia, lub chodzenie może stać się coraz trudniejsze.

Rozważania

Według neuropatia Stowarzyszenia, około 30 procent przypadków neuropatii są przypisane do cukrzycy typu 1. Inne warunki, które zwiększają ryzyko wystąpienia neuropatii jako postępującą chorobą należą rak, różne choroby autoimmunologiczne, niedobory żywieniowe i zakażeń ogólnoustrojowych.

Trivastal Side Effects

Trivastal lub Pirybedil jest tabletka o przedłużonym uwalnianiu, które mogą być stosowane jako dodatek do terapii L-DOPĄ. Przepisywane do deficytów poznawczych, może być również stosowany do problemów niedokrwienia siatkówki.

Znaczenie

Trivastal skutecznie leczy zaburzenia uwagi, zawroty głowy, zaburzenia pamięci i choroby Parkinsona w podeszłym wieku. Agonista dopaminy, Trivastal wpływa na receptory mózgu i poziomy obwodowych.

Dawkowanie

Przy 50 mg na tabletkę Trivastal powinna być przyjmowana raz dziennie przez pierwszy tydzień i stopniowo zwiększa się aż do osiągnięcia dawki optymalnej.

Skutki uboczne

Efekty uboczne mogą obejmować nudności, wymioty, wzdęcia i senność spowodowane przyjęciu leku między posiłkami lub w zbyt dużej dawce. Te działania są ogólnie doświadczonych przez osoby predysponowane do pewnych schorzeń.

Przedawkowanie

Trivastal, w bardzo dużych dawkach, wywoła poważne wymioty. Nie ma danych na temat postaci leku z tego leku z powodu wymiotnym działania.

Ostrzeżenie

Zawsze należy skonsultować się z lekarzem przed zmiana schematu leków lub jeśli zaczynają odczuwać nieprzyjemne skutki uboczne.

Jak wyeliminować ból neuropatyczny

Neuropatii jest stanem, w którym nerwy usterka peryferyjnego. Jest to najczęściej związane z cukrzycą, jednak można rozwijać alkoholu, narkotyków lub raka związanego z neuropatią, aby wymienić tylko kilka. Neuropatia może być bolesne, jak twoje obwodowych nerwów, które kontrolują swoje umiejętności ruchowe, czuciowe i autonomiczne nerwy są zaangażowane. Te nerwy połączyć mózg z rdzeniem kręgowym i wysyłać wiadomości do skóry, mięśni i narządów wewnętrznych; czasami te sygnały obejmować ból. Objawy neuropatii są, utrata czucia w nogach, rękach i nogach, które będą mieć wpływ na równowagę, ból i uczucie mrowienie w kończynach, męskiej impotencję, problemy urologiczne, zaparcia, nudności, zaburzenia mowy i nietolerancja ciepła. Istnieją różne zabiegi, leki i terapie, które mogą pomóc zmniejszyć, a czasem wyeliminować objawy bólu neuropatycznego.

Instrukcje

Eliminacja bólu związanego z neuropatią biorąc leki przepisane przez lekarza. Leki przeciwdepresyjne nie są podane do ludzi tylko z powodu depresji, że łagodzi nerwobóle, zgodnie z National Diabetes Information Clearing House. Przejąć przeciwbólowych ból licznik do kontroli łagodnego bólu neuropatycznego.

Łaty Użyj skóry, zastrzyki i kremy do kontrolowania bólu. Ból związany z neuropatią mogą być łagodzone w plastry i kremy, które są stosowane na skórę. Te kremy są dostępne przez lekarza i to krem ​​kapsaicyna, która jest wykonana z pieprzem cayenne i łatek lidokainy i zastrzyki. Wcierać krem ​​lub umieścić plaster na nogi, jak to jest zazwyczaj jednym z najbardziej bolesnych obszarów, gdy masz neuropatii.

kontroli cukrzycy w celu zmniejszenia objawów neuropatii, w tym ból nerwu. Jeść odpowiedniej diety cukrzycowej i śledzić insuliny, aby utrzymać poziom glukozy w granicach normy. Poprawić swoje zdrowie żywieniowe suplementów witaminy.

Ćwiczenia fizyczne lub inne leczenie zgodnie z zaleceniami lekarza, aby zwiększyć kontrolę i siłę mięśni, które może wyeliminować ból. Fizykoterapia i ćwiczenia mogą zwiększyć krążenie krwi i poprawić równowagę i wzmocnienie mięśni.

wyeliminować ból z pościel i koce na nogi w nocy za pomocą urządzenia o nazwie "łóżko kołyska" lub płyta kolana. Urządzenia te koce się podnieść, aby nie naciskać na bolesnych stopach.

Wskazówki

  • Przestać brać narkotyki i pić alkohol, jeśli masz narkotyków lub alkoholu neuropatii indukowanej. Najistotniejszą metodą leczenia w odwracaniu objawów neuropatii jest kontrolowanie lub ograniczanie, co powoduje jej. Nie będzie w stanie leczyć neuropatię alkoholu lub narkotyków, jeśli nadal pić lub ćpać.

Neuropatia leki

Neuropatia obwodowa zwykle objawia się drętwienie i ból rąk i stóp. Zwykle sygnał innym zaburzeniu u, ból związany z neuropatią obwodową jest często określany jako mrowienie lub pieczenie. Choć cukrzyca jest jedną z głównych przyczyn neuropatii, infekcji, urazów, toksyn i problemów metabolicznych, również może wywołać stan. Najczęściej, neuropatii mogą być leczone, jeśli stan bazowy traktowany jednak istnieją pewne terapie ukierunkowane na objawy oraz neuropatia.

Leczenie

Jeśli przyczyna neuropatii jest traktowany, drętwienie i ból będzie rozwiązać na własną rękę. Jednakże, lekarz może przepisać leki, aby pomóc w bólu związanego z neuropatią. Jeśli objawy są łagodne, over-the-counter leki, takie jak ibuprofen i naproksen są zwykle wystarczająco. Jeśli nie, lekarz może przepisać coś mocniejszego. Ważne jest, aby być ostrożnym, ponieważ niektóre z tych leków zawierają opiaty, które mogą być uzależniające. Ponadto, niektóre leki, przeznaczone do leczenia epilepsji, takich jak gabapentyna, topiramat i pregabaliny pomoc bólu. Leki te często mają efekty uboczne, takie jak zawroty głowy i senność.

Innych leków

Lekarz może także zaproponować stosowania poprawki z miejscowego środka znieczulającego lidokainy. Przez zastosowanie go do obszaru z najbardziej ból, te poprawki będą znieczulić obszar. Można użyć do trzech poprawek w ciągu dnia. Jedynym skutkiem ubocznym ludzi doświadczyło jest wysypka w miejscu plastra. Leki stosowane do zwalczania depresji, takich jak amitryptylina i nortryptylina również stosować u pacjentów z neuropatią. Poprzez wpływ na sposób Twój mózg i rdzeń kręgowy ból procesu, te leki zatrzymać objawy związane z neuropatią.

Domowe leki

Ważne jest, aby właściwie zadbać o swoje stopy, jeśli masz neuropatii. Jeśli nosisz obcisłe skarpety lub obcisłe buty, może to prowadzić do bardziej intensywnego bólu. Zgodnie z Mayo Clinic, zalecane są miękkie, luźne bawełniane skarpety i ocieplane buty. Ważne jest również, aby korzystać w celu kontroli poziomu cukru we krwi i pomaga zmniejszyć ból. Lekarze zalecają także, aby rzucić palenie, ponieważ ma negatywny wpływ na układ krążenia. Inne sposoby, aby uniknąć nasilenia neuropatii są masuje swoje ręce i nogi i unikanie zbytniego nacisku na łokciach i kolanach przez dłuższy czas.

Jak wzmocnić mięśnie z mózgowym porażeniem dziecięcym

Porażenie mózgowe (CP) jest schorzeniem neurologicznym, które dotyka ruchu ciała i koordynację mięśni. Większość przypadków CP rozwinąć chwilę w życiu płodowym. Płodowej uszkodzenia, takie jak udar mózgu płodu, urodzin lub powikłań, takich jak brak tlenu przy urodzeniu, sposoby CP rozwija. Objawem CP jest słabe mięśnie. Wzmocnienie mięśni u pacjentów z grupy CP jest trudne, ale można zrobić. Nie ma jednej metody na wzmocnienie mięśni u pacjentów z CP, ponieważ każdy przypadek jest inny CP. Konsultacji z lekarzem o wzmocnienie mięśni dla Ciebie lub Twoich bliskich jeden z CP to najlepszy punkt wyjścia dla wzmocnienia mięśni (patrz bibliografia 2).

Instrukcje

Porozmawiaj z lekarzem wzmocnienia mięśni dla Ciebie lub bliskiej osoby z CP. Lekarz może napisać receptę na terapię, jak fizykoterapii i terapii wodnych, i sugerują, szpital, centrum rehabilitacji lub inny obiekt, który oferuje terapię.

Nawiązanie do sugestii lekarza i spotkać się z terapeutą w terapii. Pracy z jednego na terapeuty regularnie poprawi skuteczność terapii sesji.

Ustaw cele dla wzmocnienia mięśni. Terapeuta będzie w stanie zapewnić procedury ćwiczeń, które pomogą ci pracować w kierunku osiągnięcia swoich celów.

Oceniaj swoje postępy. Jak osiągnąć swoje cele, wyznaczać nowe cele, więc nadal wzmacniające mięśnie.

Kontynuuj cykl wyznaczania celów, pomiaru postępów i ustalania nowych celów. CP jest ustawiczne zadawanie i mięśnie muszą być ciągle pracował.

Wskazówki

  • Przed ćwiczeń na własną rękę zawsze skonsultować się z terapeutą.
  • Wszelkie problemy należy rozwiązać saldo przed rozpoczęciem pracy na górnej partii ciała.
  • Terapia w środowisku wodnym jest korzystne dla pacjentów CP o ograniczonej sprawności ruchowej. Woda daje mięśni większy zakres ruchu (patrz Bibliografia 1).
  • Terapia zajęciowa jest inny rodzaj terapii, która może obejmować ćwiczenia na wzmocnienie mięśni. Ćwiczenia terapii zajęciowej są zorientowane na zadania, w przeciwieństwie do terapii fizycznej, która skupia się na rosnącej siły mięśniowej (patrz referencje 3).

Powtórz Drgawki rokowanie

Zajęcie jest silny nagły wzrost aktywności elektrycznej w mózgu, które mogą mieć wpływ na cały mózg, czy tylko jego część. Jeden na 10 dorosłych będą miały zajęcia w pewnym momencie w ich życiu. Kiedy osoba ma więcej niż jedną ataku, uważa się, zaburzenia napadowego lub padaczki według Foundation padaczki.

Identyfikacja

Napadów jest zwykle krótki, trwający tylko kilka sekund do kilku minut. Objawy zajęcia różnią się znacznie. Niektórzy ludzie mogą stracić przytomność albo ma drgawki. Inni mogą tylko patrzeć tępo, olewa ich warg lub doświadczenia szarpnięcia ruchy kończyn. W zależności od tego jaka część mózgu wpływa zajęcia, osoba może się mylić w czasie i na chwilę po zajęciu. Komunikacja może być niemożliwe czasowo, niekontrolowane ruchy lub może stać się nieobliczalny i brak świadomości może być oczywiste.

Diagnoza

Do diagnozowania padaczki lub epilepsji, dokładna historia medyczna jest niezbędna. Lekarz musi wiedzieć jak najwięcej szczegółów, jak to możliwe na temat konfiskat, jak długo trwało, kiedy wystąpiły objawy i czas trwania. Był chory pacjent ma gorączkę lub doświadczają urazu głowy przed napadami? Zazwyczaj lekarze zrobić EEG lub elektroencefalografii, który mierzy fale mózgowe. Badania obrazowe, takie jak CTS, lub tomografii komputerowej lub MRI lub rezonansu magnetycznego, może być również stosowany do diagnozowania padaczki i wykluczyć inne przyczyny medyczne do napadów.

Leczenie

Po zdiagnozowaniu padaczki, leczenie należy rozpocząć natychmiast, aby zapewnić najlepszy możliwy wynik. Po pojawieniu się drugi atak, ryzyko wystąpienia trzeciej lub więcej padaczkowych napadów drgawek wynosi około 80 procent. Chociaż nie ma lekarstwa na padaczkę, według American Academy of Neurology, 80 procent z nich zdiagnozowano padaczkę mogą mieć ich zaburzenie kontrolowane za pomocą leków lub leczenia chirurgicznego.

Rokowanie

Większość osób z padaczką prowadzić normalne życie i kontynuować normalną aktywność dzienną. Większość napadów nie powodują uszkodzenia mózgu. Jednak niektóre państwa nie ograniczają prawo jazdy dla tych, którzy doświadczają napadów. Nie otrzymuje wystarczającej lub natychmiastowego leczenia może prowadzić do rozwoju drgawek trudne do leczenia. Jednak przy odpowiednim leczeniu do 70 procent osób z padaczką się wolne od napadów przez okres do pięciu lat. Do 30 procent będzie mogła przerwać lek ostatecznie.

Czynniki ryzyka

Osoby z najlepszych prognoz obejmują pacjentów, którzy otrzymywali leczenie wcześnie po cierpi tylko kilka napadów. Także ci, którzy reagują i stają się napadów na jednym leku mają lepsze poglądy niż te, które wymagają wiele leków i zabiegów. Testowanie może być również silnym czynnikiem przebiegu choroby. Osób z prawidłowym wynikiem EEG między napadami i normalnego badania nerwowej po leczeniu, jak i bez uszkodzenia mózgu z poprzednich napadów mają najlepsze rokowanie.

Co to jest RSD?

Dystrofię odruchową lub RSD, jest przewlekłą chorobą ból, który jest również nazywany zespół algodystroficzny. RSD jest z silnym i ciągłym bólu i została zdiagnozowana w setki tysięcy ludzi w samych Stanach Zjednoczonych. Wiąże się to poważne zakłócenie układu nerwowego, w których osoby nerwów nadal wysyłać sygnały wyzwalające bólu mózgu. Zazwyczaj pojawia się, gdy osoba poszkodowana lub ma operację.

Identyfikacja

RSD częściej zaczyna pojawiać się w opałach, który doznał kontuzji lub gdy operacja została wykonana. Jest słabo rozumiana stan i trudne do zdiagnozowania. Problemy takie jak infekcje, choroby stawów, oparzenia, skaleczenia, otarcia i ma gips na może wytrącić RSD. Wielu lekarzy ma trudny czas w identyfikacji RSD, jak jej objawy przypominają inne przewlekłe zaburzenia bólowe.

Efekty

Objawy RSD to ból, który może być nazywany najlepszym pieczenie lub ból poważne uczucie. Może być obrzęk w ból promieniujący od a przeguby mogą być bardzo miękkie. To może być trudne do poruszania rękami i nogami, a to może doprowadzić do tzw atrofia, gdzie mięśnie słabnąć z powodu braku pracy. Są możliwe skurcze mięśni i pocenie się w zagrożonym obszarze ciała, a skóra może zmienić kolor na czerwonawy lub nawet niebieski, pojawiające błyszczące. Wszystkie te objawy nie muszą wystąpić, ale gdy trzech lub więcej nie wtedy lekarze przyjrzeć RSD jako potencjalną przyczynę.

Ramy czasowe

RSD jest ujmowana w trzech odrębnych etapach. Ostra faza rysy palący ból, który trwa do etapu dystroficznego. Zmiany w kolorze skóry i temperatury wraz z możliwymi zmianami w kościach dzieje jak zaczyna dystroficznym etap. Podczas zanikowego etapie RSD ruchu danego obszaru może być utrudniony, ale ból może zmniejszyć. Ramy czasowe dla tych etapów jest sześć miesięcy dla każdego z nich, ale może to się różnić od pacjenta. RSD najczęściej dotyka ludzi w wieku od 40 do 60, ale zaobserwowano u osób w każdym wieku.

Ostrzeżenie

Kiedy RSD nie jest szybko diagnozowane i leczone w początkowej fazie, może przejść do bardziej poważnych objawów. Mięśnie mogą dokręcić i zanik może ustawić w, z możliwością palce i palce faktycznie zamawiających do stałej pozycji. RSD może rozprzestrzeniać się z oryginalnym obszarze korpusu, wpływając części ciała z dala od pierwotnej miejscu przejścia na przeciwległej kończyny, albo przy kontroli całego boku ciała.

Zapobieganie / Rozwiązanie

RSD mogą być złagodzone, gdy leczenie rozpoczyna się szybko po objawy pojawiają się. Leków przeciwbólowych, leków na receptę z ponad-the-counter typów, może bardzo pomóc. Formy sterydów są wykorzystywane i utrata kości suplementy są powszechnie stosowane na RSD. Zastępca wykorzystanie ciepłych i zimnych aplikacji i fizykoterapii są również zabiegi dla RSD. Blokowanie leki i do krótkich impulsów elektrycznych sygnałów bólowych Układ pomocy w podejmowaniu pacjentów RSD nerwów lepiej.

Wynagrodzenia dla Techników Certified EMG

EMG testuje odpowiedź mięśni na stymulację nerwów. Procedura może określić, czy pacjent ma zaburzenia nerwowo-mięśniowe i pomaga lekarze dokonać diagnozy. Techników EMG może uzyskać certyfikat od organizacji zawodowej; certyfikacji nie zawsze skutkuje wyższym wynagrodzeniem, ale może to oznaczać lepsze możliwości pracy. Większość certyfikowanych techników EMG zarobić co najmniej $ 18 za godzinę od roku 2010.

Opis pracy

EMG technik wyjaśnia procedurę testową dla pacjenta, a następnie wstawia elektrody do mięśnia. Mierzy on aktywność elektryczną mięśni podczas spoczynku i różnych poziomach skurczu, a wyniki wyświetlane na monitorze. Techników EMG może pomóc lekarzom w powiązanych, ale bardziej złożonych procedur. Oni również kalibrację, regulację i utrzymanie sprzętu EMG. Niektóre obiekty wymagają techników EMG mieć przynajmniej dyplom wyższej uczelni w dziedzinie ochrony zdrowia, jak również uprawnienia zawodowe.

Średnie i Mediana Wynagrodzenia

Amerykański Departament Pracy obejmuje EMG techników w ogólnej kategorii wykwalifikowanych technologów zdrowia i techników, a także przewiduje silny wzrost miejsc pracy w tym szerokim klasyfikacji zawodowej przez co najmniej 2018 roku Certified EMG techników i innych wykwalifikowanych techników miał średnią pensję w wysokości 20,31 dolarów za godzinę, jak maja 2010 roku, wynosząca 42240 dolarów rocznie, zgodnie z BLS. Średnia pensja była niższa, w 18,49 dolarów za godzinę, lub 38.460 dolary rocznie.

Wysokość wynagrodzenia

Średniej 50 procent skali płac dla certyfikowanych techników EMG w 2010 roku było 14,84 dolarów do 24,50 dolarów za godzinę, lub 30.860 dolarów do 50970 dolarów rocznie. Dolna 10 procent wynagrodzenia tych techników "były na poziomie lub poniżej 12,30 dolarów za godzinę, lub 25.590 dolarów rocznie. 10 top procent zarobił ponad dwukrotność tej kwoty, na 31,04 dolarów za godzinę i więcej, lub 64.560 dolarów rocznie i więcej.

Rodzaje zatrudnienia

Największa liczba certyfikowanych techników EMG pracować szpitalach ogólnych medycznych i chirurgicznych, zdobywając 20,62 dolarów za godzinę, średnio, lub 42,900 dolarów rocznie. Inni znajdują zatrudnienie z ośrodków opieki ambulatoryjnej przy średniej pensji 18,80 dolarów za godzinę, ambulatoryjne świadczenia zdrowotne na 19,74 dolarów i laboratoria medyczne i diagnostyczne na 21,08 dolarów. Techników EMG pracujących w gabinetach lekarskich zdobył 18,70 dolarów za godzinę, średnio, w biurach i innych pracowników służby zdrowia, takich jak fizjoterapeutów, 17,01 dolarów za godzinę. Szczególnie wysokie płacenia okazja była z rządem federalnym, w tym ustawień, takich jak szpitale, Veterans Affairs w średniej pensji 25,92 dolarów za godzinę, lub 53,900 dolarów rocznie.

Rodzaje sztifty dla Foot Kropla

Spadek stóp występuje, gdy osoba stara się podnieść przednią część stopy, ale nie może. Ci z kropli stóp zrekompensować albo tasowanie lub używając przesadnie windy, która przynosi stóp wyżej, co ułatwia nie przytrzasnąć palce na niczym. Z pozycji losowego ruchu morf zgięcie kolana podniesienia całej stopy z ziemi. To dziwne, nierówne chodzenie chód nazywa steppage chodu. Spadek stóp może rozwiązać na własną rękę; jednak urządzenia do udzielania pomocy są dostępne, aby zmniejszyć możliwość obrażeń. Leczenie początkowo skupia się na podstawowej choroby lub zaburzenia, ale za pomocą szyny stóp może być czasowe lub trwałe rozwiązanie.

Stała pozycja kostki szyny

Ta szyna, który waży tylko 10 uncji, jest idealnym rozwiązaniem dla pacjentów, spadek stóp. Jest to urządzenie, które umożliwia wspomagające u pacjentów z łagodną do umiarkowanej stopy spadku doświadczyć prawidłowe chodzenie. Stała pozycja ma kilka zalet. Jest unieruchamia nogę po kontuzji i można go używać tak długo, jak to konieczne do terapeutycznego funkcją powrotu do funkcji chodu.

Stała pozycja kostki szyna przywiązuje do wsparcia protetyczne łuku, zapewniając tym samym najwyższy poziom wsparcia funkcjonalnego. Pozwala to na zauważalną poprawę steppage chodu przy zachowaniu znacznie niższy profil niż stawu skokowego Orteza (AFO) szyn. Jednak dla osób świadomych mody nie jest dobra wiadomość tutaj. Szyny te kostki są w jednym kolorze - czarnym.

Stawu skokowego Orteza (AFO)

Innym częstym szyna kolana używane do spadku stóp jest orteza stawu skokowego (AFO). Jest to zwykle pooperacyjny montażu, ale jest skuteczny przy zabiegu chirurgicznym nie jest rozwiązaniem.

Celem w AFO jest zapewnienie stabilności podczas żadnego z trzech etapów Stepping: fazy stałego, huśtawka fazy albo ruch push-off, gdy opuszcza fazę stałego. Jeżeli stopa wytrzymują chwilowe ciśnienie podczas push-off, AFO może być pomocne urządzenie.

Jest to powszechnie stosuje się w przypadku AFO spadku stopy, w których wymagana jest sztywna lub półsztywna. AFO obsługuje tył podudzia i pasuje do buta. Jest to przydatne dla pacjentów po udarze mózgu, osoby z przewlekłym zaburzeń neurologicznych powodujących niestabilność lub spastyczność. Ten szczególny AFO jest wykonana z polipropylenu - silnego, tworzywa sztucznego-jak, który zmieści się do cięcia spowodowane.

Ukryte lub odsłonięte AFO

W niektórych przypadkach, ukryte wkładki do butów są pacjent musi przezwyciężyć trudności z chodzeniem, które wynika z spadku stóp. Jeśli kostka jest bardzo niestabilna, jednoczęściowy AFO szyna zapewnia najlepsze rozwiązanie. Ma kształt "L", który lekko przesuwa postawę i zmniejsza nacisk na ściągnięty nerwów.

Jeden element tworzy kąt 90 stopni na pięcie i wspiera plecy podudzia do punktu poniżej kolana, gdzie otacza nogę i zabezpiecza AFO. W przypadku, gdy forma pięty rozciąga się od spodu stopy, but zapewnia poprawnie.

Użycie i Konfiskaty komputer

Światłoczuła padaczki - gdzie migoczące światła lub niektóre wirtualne wzory mogą spowodować napad padaczkowy - jest dość rzadką chorobą, wpływając jedna na 4000 osób. Niemniej jednak cechy ekranie komputera i środowiska, w którym jest używany może być obawy o każdego, kto jest światłoczuły.

Migotanie monitora

Tradycyjne kineskopu (CRT) monitorów komputerowych okresowo odświeżyć lub przemalować ekranu przy określonej częstotliwości, mierzone w cyklach na sekundę lub hercach (Hz). Poniżej 100 Hz częstotliwości odświeżania ekranu może spowodować migotanie i wywołać atak. Płaski ekran ciekłokrystaliczny (LCD) nie odświeżyć, i nie stanowią takiego zagrożenia.

Umieszczenie monitora

Idealnie, środowisko, w którym jest stosowany komputer powinien być włączone naturalnie, ale mimo to umieszczenie monitorze lub jest ważne w zapobieganiu drgawki. Monitor umieszczony naprzeciwko okna zmusi użytkownika do FOCUS iz powrotem między stosunkowo ciemnego monitora i jasnym tle; kontrast jasności może być tyle, aby wywołać atak.

Gry wideo

Gry wideo komputera może oferują jasne, szybko poruszających się obrazów, które wywołują napady u osób światłoczułych. Gracze gier wideo powinny unikać grania, gdy zmęczony, zmniejszyć jasność ekranu, siedzieć co najmniej 2 metry od niego w dobrze oświetlonym pokoju i przestać grać natychmiast, jeśli czują się w jakiś sposób niezwykłe.