Digidexo.com

magnezy na recepte

Jak dostać receptę do kontroli urodzeń

Wiele form kontroli urodzeń wymaga recepty. Opcje obejmują tabletki, plaster, pierścień, strzał i urządzenie wewnątrzmaciczne (IUD). Mogą one mieć długość do 99,9% skuteczność przy właściwym. Metody te oparte hormonów można uzyskać dopiero po mówić o wykształceniu medycznym. Aby uzyskać receptę, trzeba mieć roczny egzamin i przedyskutować swoje opcje z lekarzem.

Instrukcje

Znajdź lekarzem. Poszukaj praktyce lekarza rodzinnego, lekarza zdrowia kobiet, ginekolog lub lekarz innej planowania rodziny. Nie mogą być również planowanie rodziny lub poradnia zdrowia kobiet w twojej okolicy.

Kontakt telefoniczny i praktyka poprosić o spotkanie. Niektórzy dostawcy mogą nie przyjmować nowych pacjentów w każdym czasie.

Weź udział w swoje powołanie. Lekarz będzie porozmawiać o planowaniu rodziny, zdrowie seksualne i opcji kontroli urodzeń, które mogą pracować dla Ciebie. Będziesz mieć również ginekologicznych egzamin, w którym lekarz bada szyjki macicy i pochwy, i ewentualnie badanie piersi, w celu wykrycia nieprawidłowości.

Wypełnij receptę. Gabinecie lekarskim albo będzie dostarczyć recepty lub wysłać jeden nad do apteki wyboru.

Jakie są zabiegi na mrowienie?

Mrowienie jest nieprawidłowe odczucie, które mogą występować w wielu różnych części ciała, mogą być dołączone drętwienie i mogą być spowodowane underlying schorzenia. Lekarz może leczyć mrowienie traktując przyczynę czucia.

Cukier we krwi

Według amerykańskiego National Library of Medicine, mrowienie może wystąpić u osób z cukrzycą, które nie są kontrolowane. Lekarz może przepisać leki i inne środki kontroli cukru we krwi, aby pomóc diabetyków złagodzić mrowienie.

Witaminy

Osoby z niskim poziomem witaminy B12 i innych witamin może wystąpić uczucie mrowienia. Lekarze mogą zalecić witaminy poprawić poziom witaminy i zmniejszyć mrowienie.

Leki

Niektóre leki mogą powodować mrowienie i inne skutki uboczne. Lekarz może zmienić leki na receptę lub zmian u pacjenta, aby zmniejszyć skutki mrowienia.

Samej pozycji

Ludzie mogą doświadczać mrowienie nóg lub innych części ciała, z pozycji siedzącej lub stojącej, w tej samej pozycji przez dłuższy okres czasu. Osoba może zmniejszyć mrowienie poprzez zmianę pozycji i porusza kończynami okresowo.

Ciśnienie kręgosłupa

Nieprawidłowe ciśnienia rdzenia może powodować zaburzenia takie jak przepukliny dysku, który może powodować uczucie mrowienia w różnych częściach ciała. Lekarz może chirurgicznie poprawić przepuklina dysku do zwolnienia mrowienie.

Jak wzmocnić mięśnie z mózgowym porażeniem dziecięcym

Porażenie mózgowe (CP) jest schorzeniem neurologicznym, które dotyka ruchu ciała i koordynację mięśni. Większość przypadków CP rozwinąć chwilę w życiu płodowym. Płodowej uszkodzenia, takie jak udar mózgu płodu, urodzin lub powikłań, takich jak brak tlenu przy urodzeniu, sposoby CP rozwija. Objawem CP jest słabe mięśnie. Wzmocnienie mięśni u pacjentów z grupy CP jest trudne, ale można zrobić. Nie ma jednej metody na wzmocnienie mięśni u pacjentów z CP, ponieważ każdy przypadek jest inny CP. Konsultacji z lekarzem o wzmocnienie mięśni dla Ciebie lub Twoich bliskich jeden z CP to najlepszy punkt wyjścia dla wzmocnienia mięśni (patrz bibliografia 2).

Instrukcje

Porozmawiaj z lekarzem wzmocnienia mięśni dla Ciebie lub bliskiej osoby z CP. Lekarz może napisać receptę na terapię, jak fizykoterapii i terapii wodnych, i sugerują, szpital, centrum rehabilitacji lub inny obiekt, który oferuje terapię.

Nawiązanie do sugestii lekarza i spotkać się z terapeutą w terapii. Pracy z jednego na terapeuty regularnie poprawi skuteczność terapii sesji.

Ustaw cele dla wzmocnienia mięśni. Terapeuta będzie w stanie zapewnić procedury ćwiczeń, które pomogą ci pracować w kierunku osiągnięcia swoich celów.

Oceniaj swoje postępy. Jak osiągnąć swoje cele, wyznaczać nowe cele, więc nadal wzmacniające mięśnie.

Kontynuuj cykl wyznaczania celów, pomiaru postępów i ustalania nowych celów. CP jest ustawiczne zadawanie i mięśnie muszą być ciągle pracował.

Wskazówki

 • Przed ćwiczeń na własną rękę zawsze skonsultować się z terapeutą.
 • Wszelkie problemy należy rozwiązać saldo przed rozpoczęciem pracy na górnej partii ciała.
 • Terapia w środowisku wodnym jest korzystne dla pacjentów CP o ograniczonej sprawności ruchowej. Woda daje mięśni większy zakres ruchu (patrz Bibliografia 1).
 • Terapia zajęciowa jest inny rodzaj terapii, która może obejmować ćwiczenia na wzmocnienie mięśni. Ćwiczenia terapii zajęciowej są zorientowane na zadania, w przeciwieństwie do terapii fizycznej, która skupia się na rosnącej siły mięśniowej (patrz referencje 3).

Co to jest RSD?

Dystrofię odruchową lub RSD, jest przewlekłą chorobą ból, który jest również nazywany zespół algodystroficzny. RSD jest z silnym i ciągłym bólu i została zdiagnozowana w setki tysięcy ludzi w samych Stanach Zjednoczonych. Wiąże się to poważne zakłócenie układu nerwowego, w których osoby nerwów nadal wysyłać sygnały wyzwalające bólu mózgu. Zazwyczaj pojawia się, gdy osoba poszkodowana lub ma operację.

Identyfikacja

RSD częściej zaczyna pojawiać się w opałach, który doznał kontuzji lub gdy operacja została wykonana. Jest słabo rozumiana stan i trudne do zdiagnozowania. Problemy takie jak infekcje, choroby stawów, oparzenia, skaleczenia, otarcia i ma gips na może wytrącić RSD. Wielu lekarzy ma trudny czas w identyfikacji RSD, jak jej objawy przypominają inne przewlekłe zaburzenia bólowe.

Efekty

Objawy RSD to ból, który może być nazywany najlepszym pieczenie lub ból poważne uczucie. Może być obrzęk w ból promieniujący od a przeguby mogą być bardzo miękkie. To może być trudne do poruszania rękami i nogami, a to może doprowadzić do tzw atrofia, gdzie mięśnie słabnąć z powodu braku pracy. Są możliwe skurcze mięśni i pocenie się w zagrożonym obszarze ciała, a skóra może zmienić kolor na czerwonawy lub nawet niebieski, pojawiające błyszczące. Wszystkie te objawy nie muszą wystąpić, ale gdy trzech lub więcej nie wtedy lekarze przyjrzeć RSD jako potencjalną przyczynę.

Ramy czasowe

RSD jest ujmowana w trzech odrębnych etapach. Ostra faza rysy palący ból, który trwa do etapu dystroficznego. Zmiany w kolorze skóry i temperatury wraz z możliwymi zmianami w kościach dzieje jak zaczyna dystroficznym etap. Podczas zanikowego etapie RSD ruchu danego obszaru może być utrudniony, ale ból może zmniejszyć. Ramy czasowe dla tych etapów jest sześć miesięcy dla każdego z nich, ale może to się różnić od pacjenta. RSD najczęściej dotyka ludzi w wieku od 40 do 60, ale zaobserwowano u osób w każdym wieku.

Ostrzeżenie

Kiedy RSD nie jest szybko diagnozowane i leczone w początkowej fazie, może przejść do bardziej poważnych objawów. Mięśnie mogą dokręcić i zanik może ustawić w, z możliwością palce i palce faktycznie zamawiających do stałej pozycji. RSD może rozprzestrzeniać się z oryginalnym obszarze korpusu, wpływając części ciała z dala od pierwotnej miejscu przejścia na przeciwległej kończyny, albo przy kontroli całego boku ciała.

Zapobieganie / Rozwiązanie

RSD mogą być złagodzone, gdy leczenie rozpoczyna się szybko po objawy pojawiają się. Leków przeciwbólowych, leków na receptę z ponad-the-counter typów, może bardzo pomóc. Formy sterydów są wykorzystywane i utrata kości suplementy są powszechnie stosowane na RSD. Zastępca wykorzystanie ciepłych i zimnych aplikacji i fizykoterapii są również zabiegi dla RSD. Blokowanie leki i do krótkich impulsów elektrycznych sygnałów bólowych Układ pomocy w podejmowaniu pacjentów RSD nerwów lepiej.

Jak mogę znaleźć informacje na temat leku Neurontin®?

Neurontin lub gabapentyny, to lek na receptę często używany do napadów i nerwobóle. Standardowe informacje na temat tego leku i innych leków na receptę, jest dostępny dla konsumenta i lekarza podobne. Znajdź informacje o Neurontin, w tym działań niepożądanych i jego odpowiedniej dawce, z wykorzystaniem wiarygodnych witryn. Strony rządu federalne zapewniają najdokładniejsze dostępne informacje na temat leków na receptę.

Instrukcje

Poszukaj informacji leku z National Institutes of Health, która zapewnia dokładne, obiektywne informacje można polegać, aby dowiedzieć się o leki na receptę. Neurontin jest recepta na napadów i nerwobóle, i to działa, ponieważ zmienia sposób organizm wyczuwa ból, zgodnie z National Institutes of Health.

2. Użyj Indeks Leków FDA do informacji specyficznych czytać o Neurontin. Wskaźnik ten dostarcza informacji z rynku lek bezpieczeństwa dla lekarzy i pacjentów. Neurontin jest w klasie środki przeciwdrgawkowe, który teraz prowadzi ostrzeżenie o myśli i myśli.

Przeczytaj wkładkę leku dostarczonego z leków. Neurontin ma ulotkę lub wkładkę, która daje informacje zatwierdzony przez FDA, w tym skutki uboczne i ostrzeżenia. Przeczytaj uważnie informacje, lub jeśli nie masz już wkładkę narkotyków, narkotyków wstawić przeczytać w Internecie na stronie internetowej producenta. Neurontin jest Pfizer lek, a strona Pfizer zapewnia pełną wkładkę w Internecie.

Użyj MedlinePlus do źródła informacji. Obsługiwany przez National Institutes of Health, usługa ta zapewnia obszerny materiał do czytania dla laika i profesjonalny zarówno w formie linków nie może w inny sposób zlokalizować.

Polegaj na "Consumer Reports Zdrowie" dla dodatkowych informacji na temat leków, które są umieszczane w tej kategorii najlepiej kupić. Gabapentyny (Neurontin) jest wliczone w przeciwdrgawkową literatury narkotyków, i jest pełne podsumowanie i pobierz dostępne.

Patrz "Physicians 'Desk Reference" (PDR). PDR jest do dyspozycji lekarza przez ponad 50 lat i dostarcza informacji z FDA o wszelkich leków na receptę dostępnych dla danego roku. Format jest skrótem laika z PDR na stronie internetowej Drugs.com. Jeśli musisz regularnie leki lub wiedzą o pracy w dziedzinie medycyny, ta książka jest tom wyboru odpowiedzi o Neurontin lub innego leku na receptę.

Wskazówki

 • Skontaktować się z lekarzem, jeśli masz pytania lub, jeśli nie można znaleźć jasne odpowiedzi w badaniach.

Jak leczyć Disc degeneracyjnej choroby szyi

Szyjki macicy (szyjka), chorobą zwyrodnieniową dysku mogą powodować ból szyi, ogólną sztywność karku, drętwienie, mrowienie, a nawet osłabienie w niektórych obszarach ciała, takich jak ramiona i barki. Diagnoza kondycji jest przez badania fizykalnego oraz przez obrazowania, takie jak promieniowanie rentgenowskie, tomografii komputerowej lub MRI.

Instrukcje

Nonsurgical Leczenie

Zastosuj ciepła i lodu, aby pomóc złagodzić ból i sztywność karku.

Weź leki przeciwbólowe, aby złagodzić objawy. Zalecane są niesteroidowe leki przeciwzapalne i paracetamol. Steroidy, leki zwiotczające mięśnie i inne leki na receptę mogą być również wskazane.

ćwiczenia na mięśnie szyi, które pomogą utrzymać mobilność i elastyczność oraz łagodzi sztywność.

Fizykoterapia może być pomocne, jeśli pacjent nie może wykonywać odpowiednie ćwiczenia w domu.

Urządzenia, takie jak kołnierz szyjki macicy może być konieczne, aby ustabilizować i poprawnie wyrównać szyję, aby zapobiec kompresji dysku.

Wskazówki

 • Należy stosować się do schematów ćwiczeń, przedstawionych fizjoterapeuta lub lekarzem podstawowej opieki.
 • Interwencja chirurgiczna, należy uwzględnić tylko w ostateczności, jeśli wszystkie inne metody leczenia zawodzą.

Jak leczyć szyjki macicy radikulopatia powodu kości ostrogi

Radikulopatię szyjki macicy jest zasadniczo pochwycona nerwu z powodu jakiegoś nacisku wzdłuż kręgosłupa szyjnego, który składa się z pierwszych siedmiu kręgów począwszy od podstawy czaszki i tworzące całość z karku osoby. W przypadku ostrogi kości, ciśnienie to będzie najprawdopodobniej wynikiem degeneracji. Czasami, gdy osoba doświadcza degeneracji wzdłuż tego obszaru ciała, ostroga kości ostatecznie tworzą. Jak ostroga kości robi się coraz większy, to może zacząć stawiać nacisk na nerw, aż staje się podrażniona i stan zapalny. To może następnie zidentyfikować fizycznej reakcji w każdym obszarze ciała gdzie nerwowych byłoby niemożliwe, tym szyi, ramieniu, ramię lub nawet ręcznie. Niektórzy ludzie odczuwają ból i drętwienie. Inni mogą czuć osłabienie lub zahamował refleks. To naprawdę zależy od osoby, jak radikulopatia szyjki macicy będzie ich dotyczyć. Chociaż objawy i ich natężenie może być inna w każdym, większość ludzi w leczeniu tej choroby, względnie ten sam sposób.

Instrukcje

skonsultować się z lekarzem. Aby prawidłowo traktować radikulopatię szyjki macicy, należy najpierw umówić się na spotkanie z lekarzem. Może ustalić, który nerw jest dotknięte ostrogi kości i określić odpowiednią metodę leczenia.

Zainwestuj w "kołnierz szyjki macicy", która jest ocieplana urządzenie, które owija się wokół szyi, aby unieruchomić ruch. Gdy szyjka jest utrzymywany przez jeden do dwóch tygodni, dotknięte nerwów widać zmniejszenie stanu zapalnego, co obniżyłoby zarówno podrażnienia i bólu.

Uruchom za pomocą over-the-counter lek przeciwbólowy, jak ibuprofen czy aspiryna. Oba leki bez recepty może pomóc złagodzić niektóre z bólu jesteś przeżywa i często może być stosowany z innymi lekami na uśmierzenie bólu. Oczywiście, należy porozmawiać z lekarzem przed zmieszaniem żadnych leków.

Pobierz receptę na łagodnym leków przeciwbólowych. Choć leki nie koniecznie leczyć radikulopatię szyjki macicy, mogą, zgodnie z University of Maryland Medical Center, zmniejszyć stan zapalny i pomóc ból leczenia, które jest ważnym elementem leczenia tej choroby.

Porozmawiaj z lekarzem o zewnątrzoponowego sterydowych zastrzyków. Niektóre osoby radikulopatia szyjki się rzeczywiste korzyści steroidowych zastrzyków, jak będzie to działało jako "nerwu bloker" powoduje zmniejszenie bólu.

Czy ostrogi kości usunięte operacyjnie. Podczas gdy większość ludzi będzie widać pozytywne rezultaty już w drodze leczenia opisanych, niektóre osoby mogą potrzebować, aby przejść chirurgii mieć ostroga kości usunięte.

Wskazówki

 • Chirurgia dla kości ostrogi jest zwykle zrobić, gdy ból nie zmniejsza się od "zwykłej" i leczenia objawy nasilą się, jak ból staje się przewlekły, osłabienie pogarsza lub zanik mięśni zaczynają.

Jakie zabiegi są dostępne dla Bulging dysków w szyję?

Gdy coś pójdzie nie tak z dyskami galaretowaty między każdego kręgu, nawet codzienne czynności mogą być chore. Czy jest to opisane jako poślizgnął, sprężone, wybrzuszenia lub przepuklina dysku, wynikające ból może promieniować aż do szyi, ramion i głowy. Leczenie można prowadzić na próbie odciążenia nerwów i przywrócenia pełnej funkcji kończyn.

Kontrola bólu

Dzień lub dwa odpoczynku może być wystarczający, aby złagodzić ból problemu dysku. Należy położyć na twardym materacu z twardej poduszce do wspierania szyi i unikać wszelkiej działalności, która wiąże się z obciążeniem na szyi, takich jak podnoszenie, zginanie lub długotrwałego siedzenia. Ale nie leżeć w łóżku dłużej niż kilka dni, bo dłuższych okresów bezczynności może faktycznie pogorszyć sytuację.

Over-the-recepty, takie jak acetaminofen (Tylenol) lub niesteroidowe środki przeciwzapalne (NSAID), takie jak ibuprofen (advil) i sodu naproksen (Aleve), mogą być wystarczające do powstrzymania niewielki ból. Jeśli to nie działa, lekarz może przepisać receptę łagodzącym ból, zwiotczające mięśnie lub steryd.

Ciepła lub zimne okłady oferują ulgę w bólu dla niektórych ludzi. ICE obszar kilka razy dziennie. Lub spróbować gorących kąpieli, gorących opakowania lub podkładki grzewcze. Użyć metody, która daje największą ulgę, lub spróbuj na przemian ciepło i zimno.

Trakcja łagodzi presję na dyskach i może złagodzić ból. Rozciąga się na szyję i zmniejsza skurcze mięśni. Początkowa trakcji powinny być wykonywane pod nadzorem lekarza lub fizjoterapeuty. Później lekarz może przepisać startowej trakcję.

Przezskórna elektryczna stymulacja nerwów (TENS) Urządzenie wysyła impulsy elektryczne do nerwów. Impulsy te nie są bolesne i pomóc złagodzić ból dla wielu ludzi. Lekarz może przepisać jednostki TENS, aby pomóc złagodzić ból pleców.

Ćwiczenie

Ćwiczenia mogą pomóc ból sterowania, funkcja przywracania i zapobiec dalszym szkodom. Lekarz może przepisać przebieg terapii fizycznej, która może obejmować ćwiczeń rozciągających i wzmacniających.

Fizjoterapeuta może zalecić w manewrach McKenzie, serię ruchów mających na rozciąganie dla pacjenta do zrobienia w domu. Zgodnie z Mayo Clinic, te manewry mogą złagodzić ból dla minut do godziny.

Jeśli ból nie ustępuje lub pogarsza, może trzeba rozważyć operację. Przedyskutować swoje opcje z lekarzem.

Jakie są metody leczenia szyjki macicy przepuklina dysku?

Kręgi oddzielone są dyski, które działają jak amortyzatory; Tarcze te są macicy w rejonie szyi kręgosłupa. Szyjny przepuklina dysku występuje, gdy część płyty jądra (jądra miażdżystego) wybrzusza się przez łzy w pierścieniu zewnętrznym zespołu (zwłóknienia). To ciśnienie przepuklina można umieścić na otaczające rdzeniowych, powodując stan zapalny i ból. Zabiegi dla dysków przepuklina szyjki macicy można podzielić na leczenie wspomagające i chirurgii.

Leczenie podtrzymujące

Szyjki macicy może być przepuklina dysków zazwyczaj traktowane bez operacji. Zwiotczające mięśnie mogą zmniejszyć skurcze mięśni i gorące opakowania mogą być również pomocne, gdy stosowane w ciągu pierwszych 48 godzin od epizodu bólu ostrego. Leki przeciwzapalne mogą być przyjmowane doustnie, aby złagodzić ból i obrzęk łagodny, a środki przeciwbólowe na receptę może złagodzić bardziej silny ból. Mocniejsze leki przeciwzapalne, takie jak kortyzon, a także może być wstrzykiwana bezpośrednio do zewnątrzoponowego przestrzeni kanału kręgowego do łagodzenia bólu wyniszczające.

Fizykoterapia może zwiększyć elastyczność i zmniejszyć ból szyjnych krążków przepuklina. Ćwiczenia te składają się zwykle z delikatny masaż i rozciąganie. Urządzenia terapeutyczne, takie jak szelki szyi i przyczepność, może być używany do przepuklina dysku leczyć. Edukacja pacjenta może uczyć o czynnikach ryzyka, właściwej postawy oraz dodatkowe ćwiczenia.

Leczenie chirurgiczne

Szyjny przepuklina dysku mogą być również korygowane chirurgicznie, jeśli środki wspomagające leczenie nie. Głównym celem wszystkich tych procedur jest do odciążenia kręgosłupa kręgowego i korzeni nerwowych. Operacja kręgosłupa jest zwykle wykonywane za pomocą endoskopu i mikroskopu, aby to samo minimalnie inwazyjnych, jak to możliwe.

Najczęstszym podejście chirurgiczne przepukliny dysków w górnej kręgosłupa jest przednia discectomy szyjki macicy. W tej procedurze, chirurg wchodzi w szyjkę z przodu i usunięcie całości lub części do przepukliny dysku. Miękkiej tkanki w szyjce jest oddzielone, aby odsłonić przepuklina płyty. Płyta jest usuwana i przestrzeń jest wypełniona przeszczepu kostnego, który jest na ogół pobiera się od pacjenta własnej kości udowej. Kostnego Następnie tak ukształtowana, że ​​będzie w końcu łączą się z dwóch dotkniętego kręgów. Dodatkowe urządzenia, takie jak płyty lub śruby mogą być stosowane do stabilizacji kręgosłupa w rzadkich przypadkach. Podejście do tylnej tarczy szyjki macicy zabiegu stosowany jest do wykonywania laminotomy. W procedurze tej, części kości, która obejmuje rdzeń nerw jest usuwany.

Odzysk pooperacyjny jest zwykle szybkie, a większość pacjentów jest w stanie wrócić do domu w ciągu dwóch dni. Leki przeciwbólowe mogą być podejmowane w razie potrzeby, a pacjent może stopniowo zwiększać poziom aktywności. Bólu pooperacyjnego powinny zacząć ustępować w ciągu dwóch tygodni po zabiegu.

Pomoc w bólu z szyjki macicy radikulopatia

Radikulopatia szyjki macicy to termin używany do zakłócenia lub uszkodzenia korzeni nerwowych w szyi lub kręgosłupa szyjnego. To ma wiele potencjalnych przyczyn, w tym urazie, pęknięcia płyty, zwężenie kanału kręgowego i zmian zwyrodnieniowych kości, takie jak zapalenie stawów. Podczas gdy ból związany z radikulopatia szyjki może być przerażające warunek często tymczasowe. Leczenie jej objawów zazwyczaj obejmują odpoczynek, leki i fizykoterapia, choć może być również wymagane w niektórych przypadkach chirurgii.

Odpoczynek i unieruchomienie

Jeśli zdiagnozowano radikulopatii szyjki macicy, lekarz będzie używać leczenie skojarzone, które zawiera pewne metody, aby odpocząć lub unieruchomienia szyi. W celu uniknięcia dalszych obrażeń, trzeba będzie unikać wszelkich działań, które pogarszają stan pacjenta, w tym powtarzalnych ruchów szyi lub podnoszenia ciężkich przedmiotów. Być może trzeba zmienić swoją pozycję do spania lub tymczasowo użyć poduszki zaprojektowane specjalnie dla właściwego wsparcia szyi. Dodatkowo lekarz może przepisać stosowanie miękkiego kołnierza szyjnego, aby ograniczyć ruch i stabilizację szyi.

Leki

Techniki te są zwykle połączone z jakąś formą leków do leczenia bólu. W zależności od poziomu dyskomfortu, lekarz może rozpocząć się niesteroidowe leki przeciwzapalne (NLPZ), takie jak aspiryna, naproksen (Naprosyn, Aleve) lub ibuprofen (Motrin, Advil). Jeśli ból jest bardziej ostra, można również otrzymać receptę kortykosteroidu doustnego, takich jak prednizon (Deltasone) metyloprednizonu (Medrol lub).

Jeśli ból nie jest jeszcze odpowiednio skierowana, lekarz może bezpośrednio wprowadzić kortykosteroid do miejsca uszkodzenia. Jeśli jest to przypadek, to najprawdopodobniej pierwszy poddawane zarówno fizycznego egzamin i rezonans magnetyczny (MRI), aby dokładnie zlokalizować uszkodzoną nerw. Kortykosteroid następnie być wstrzyknięty w pobliżu tego nerwu do przestrzeni otaczającej opony twardej, membrany pokrywającej nerwowych korzeni i kręgosłupa. Strzał podane w ten sposób nazywa się znieczulenie zewnątrzoponowe. Zazwyczaj zewnątrzoponowego kortykosteroidy zapewnienia szybkiego zwolnienia wyniki, które może trwać przez kilka tygodni lub miesięcy, lub nawet stałe. Podczas, gdy jeden strzał jest zazwyczaj wystarczająca, dwa lub trzy mogą być ostatecznie potrzebna do złagodzenia bólu w pełni.

Physical Therapy

Lekarz może także zalecić fizykoterapię, zarówno w celu dalszego zmniejszenia bólu i wzmocnienie, w którym nastąpiło uszkodzenie. Ból może obejmować leczenie zmniejszające przyczepność i przerywane stosowanie na przemian ciepła i zimna aplikacji. Jeśli trakcji jest skuteczna, to lekarz może zalecić urządzenie domu trakcji dla dalszego wykorzystania. Terapia budowanie siły może być skuteczne będzie po ból udało się zredukować. Może on zawierać rozciąganie izometrii lub stymulację elektryczną. Skonsultować się fizykoterapeuty o szczegóły programu wzmacniającego, które będą pracować dla Ciebie najlepszy.

Chirurgia

W niewielkiej liczbie przypadków, nonsurgical leczenie radikulopatii szyjki macicy jest nieskuteczne. Jeśli nadal obecne objawy bólu po wypróbowaniu innych metod, lekarz może zalecić operację bezpośrednio zwolnić ściśnięcie nerwów. Operacja może być konieczne także wcześniej w leczeniu, jeśli kompresja nerwów powoduje znaczne oznaki osłabienia mięśni. Lekarz wybierze opcję chirurgicznego, który pasuje do przyczyn bólu.

Korzystanie z szyjki macicy kołnierz kręgosłupa

Szyjnego kręgosłupa --- znany również jako choroba zwyrodnieniowa stawów szyjnych i szyi zapalenie stawów --- jest przewlekłą chorobą zwyrodnieniową, która wpływa na chrząstki i kości tkanki w kręgów szyjnych, lepiej znany jako szyi. Chrząstki i kości noszą się i złoża kopalin stanowią między kręgami, co powoduje ból i sztywność wśród innych objawów. Na sobie kołnierz szyjny --- lub, szyi klamra --- może złagodzić te objawy i może nawet rozwiązać szyjny kręgosłupa w ogóle.

Korzyści Collar szyjki macicy

Zgodnie z University of Maryland Medical Center, osoby cierpiące chorób zwyrodnieniowych kręgosłupa szyjne należy spróbować na sobie kołnierz szyjny jako remedium w domu przed kontaktem z lekarzem lub specjalistą bardziej wyszukanych metod leczenia i leków. Łagodne przypadki szyjnego kręgosłupa często nie wymagają dodatkowego leczenia. Użyj kołnierz szyjny w ciągu dnia, aby ograniczyć ruch w szyję. Niektóre ruchy szyi powodować podrażnienie nerwu i ostry ból z powodu degeneracji chrząstki i kości. Osad mineralny pomiędzy kręgami przyczyniają się również do tego bólu i podrażnienia. Oprócz ograniczenia ruchu, Ortezy utrzymać kręgi szyjne prawidłowo ustawione i obsługuje mięśnie szyi.

Rodzaje Ortezy

Miękkie Ortezy wykonane są z miękkiej elastycznej tkaniny, które mocuje się wokół szyi za pomocą paska na rzep. Jest to wygodne, oddychające kołnierz idealny dla pacjentów kręgosłupa szyjnego w najwcześniejszych stadiach, którzy nie potrzebują dużo wsparcia. Twarde karki są konieczne w przypadku kręgosłupa szyjnego, które są bardziej surowe. Podczas gdy twarde karki są mniej wygodne i plastyczny, dostarczają większego wsparcia kręgów szyjnych. Można znaleźć oba rodzaje kołnierza szyjnego w lokalnej aptece. Jednak, być może trzeba skonsultować się z lekarzem lub otrzymać receptę na twardym kołnierzykiem, który pasuje właściwie, jeśli nie można znaleźć jednego w aptece.

Kołnierz szyjny Miejsce i aplikacji

Znajdź miękki kołnierz szyjny, która będzie wspierać głowę w wygodnej, wyprostowanej pozycji. Miękki kołnierz powinien być tak wysoki, jak swoim własnym karku. Upewnij się, że kołnierz sięga od spodu szczęki na swoim kołnierzu. Zastosowanie obroży, trzymając głowę w pozycji pionowej i do przodu. Nie przechylić głowę do tyłu, gdyż może to pogorszyć zapalenie nerwów. Owinąć miękką kołnierz szyjny na szyi się bezpiecznie, ale nie mocno. Powinieneś być w stanie oddychać tak łatwo, jak przed zastosowaniem kołnierza. Bezpieczne paski Velcro trzymać kołnierz w miejscu.

Jeśli masz dysk o regulowanej wysokości kołnierz szyjny, regulację wysokości, tak że jest tak wysoki jak własnej szyi. Trzymaj głowę prosto i do przodu bez przechylania do tyłu, jak na miękkiej szyjki macicy stosowania obroży. Przesuń tylny koniec dysku kołnierza wokół karku i owinąć ją wokół z przodu szyi. Postępuj zgodnie z instrukcjami na opakowaniu mocujących kołnierz w Twojej betonowa, jak może się zamocować za pomocą rzep lub określonego rodzaju zatrzasku. Skonsultować się z wideo w sekcji Zasoby, jeśli potrzebujesz pomocy łącznika lub zastosowanie jednego rodzaju kołnierza szyjnego.

Wskazówki i ostrzeżenia

Skonsultować się z lekarzem, jeśli objawy chorób zwyrodnieniowych kręgosłupa szyjne pogorszy. Weź ból over-the-counter i leki przeciwzapalne, takie jak ibuprofen na ból szyjnego spondylozy podczas korzystania kołnierz szyjny. Zadzwoń do lekarza, jeśli znajdziesz się w przewlekłym bólu, lub gdy ból zwiększa się z czasem. Twój lekarz może przepisać mocniejsze leki przeciwbólowe i alternatywnego leczenia, takich jak chirurgia.

Leki na ból szyi

Ból szyi może być ostry lub przewlekły i może prowadzić do depresji i bezsennych nocy. Istnieje wiele różnych leków na ból szyi, w tym ponad-the-counter, domu środków i leków na receptę. Skontaktować się z lekarzem, jeśli ból szyi staje się ciężka, aby uzyskać pomoc w leczeniu bólu. Wraz z leków w leczeniu bólu szyi, odpoczynek i fizykoterapii pomogą.

Paracetamol

Paracetamol, znany też jako Tylenol może być jedną z najbardziej skutecznych od recepty leków na ból szyi i innych dolegliwości. Może ona również mieć jak najmniej efektów ubocznych. W przeciwieństwie do aspiryny, nie jest przeciwzapalną, ale działa poprzez wyłączenie percepcję bólu w mózgu.

Narkotyki

Przewlekłego bólu szyi, narkotyków może być bardziej pomocny niż over-the-counter leków lub środków domu. Bądź jednak ostrożny, bo narkotyki mogą stać się uzależniające. Popularne leki narkotyczne obejmują przewlekłą Tylenol 3 z kodeina, Darvocet, Vicodin, Percocet i Oxycontin. Leki te działają poprzez zarządzanie ból. Nie rzeczywiście pozbyć się bólu całkowicie, ale wyjmij ją.

Zwiotczających

Środki zwiotczające mięśnie są grupą leków, które mają działanie uspokajające podobny wpływ na organizm. Pomagają zrelaksować ciało i złagodzić ból szyi. Soma, Flexeril i Valium to tylko niektóre ze znanych zwiotczających mięśnie, aby pomóc zrelaksować ciało i złagodzić ból szyi.

Sterydy doustne

Doustne sterydy są nie-narkotyczny lek na receptę. Są to bardzo silne leki przeciwzapalne, które czasami mogą pomóc złagodzić ból szyi. Są one przeznaczone do krótkotrwałego użytku.

Niesteroidowe leki przeciwzapalne

NLPZ, lub niesterydowe leki przeciwzapalne takie jak aspiryna działa znacznie zmniejszenie zapalenia, które mogą pochodzić z bólu szyi, ale mają mniej efektów ubocznych w porównaniu do kwasu acetylosalicylowego. Najczęstsze rodzaje NLPZ są ibuprofen, naproksen i Celebrex.

Strona główna Środki zaradcze na szyję Nerve uderzeniowego

Szyjka nerwu uderzeniowy jest powszechnie znany jako ściągniętym nerwu w szyjce. W większości przypadków nerwu uderzenia mogą być skutecznie leczone w domu. Leczenie skupia się na objawy, aż do zmiażdżenia leczy nerwowe na własną rękę. Możesz użyć środków domu w celu leczenia i nerwów zaciśnięcia złagodzić ból i sztywność.

Leczenie na zimno i na gorąco

Użyć termofor lub okład z lodu bezpośrednio na powierzchni w celu złagodzenia bólu. Spróbuj albo leczenie lub zastępcę między gorące i zimne, aby przynieść ulgę. Jeśli nie masz termofor w domu, zmoczyć myjkę z ciepłą wodą, wyciśnij dokładnie i zastosować ciepłe szmatki do ściśniętej nerwu. Możesz też zawinąć lód w myjki do domowej lodem.

Masaż

Użyj masaż zaciśniętego na szyi nerwu, aby rozluźnić mięśnie i łagodzą ból. Możesz pracować mięśnie na własną rękę, lub może masz kogoś masuj ściągnięty nerwów dla Ciebie. Gdy ktoś jest na tym terenie masowania, upewnij się, że zastosowanie jedynie delikatny nacisk, aby nie spowodować więcej bólu. Użyj ciepły olej pomóc szyi zrelaksować podczas masażu.

Ćwiczenia szyi

Spróbuj głowy rolek poluzować mięśnie szyi. Rzuć głową do przodu i powoli toczyć go w prawo kilka razy. Potem w lewo, do tyłu i wykonać rolki szyi. Ćwiczenia te pomagają rozluźnić mięśnie szyi i ulżyć ściągniętym nerwem. Są one szczególnie przydatne, gdy ściągniętym nerwem jest wynikiem siedzi przy biurku lub na komputerze przez cały dzień.

Over-the-counter leki

Użyj over-the-counter leków przeciwzapalnych zmniejsza ból ściągniętym nerwem. Zabiegi te mogą pomóc złagodzić ból na tyle długi, aby korzystać z ćwiczeń i masażu, aby rozluźnić mięśnie. Jeśli używasz leków na receptę, upewnij się, że jesteś w stanie podjąć NLPZ z lekami. Jest to rodzaj leku najczęściej stosowane do leczenia nerwu zaciskowych w szyjce.

Kiedy do lekarza

Objawy ściągniętym nerwem zwykle ustępują w ciągu kilku dni. Gdy stosowane te środki do domu na kilka dni i utrzymuje się ból, to jest czas, aby odwiedzić lekarza. Jeśli ból jest coraz gorzej, pomimo wysiłków na self-care, należy skonsultować się z lekarzem, jak również.

Należy uważać na objawy drętwienie w okolicy lub utrata czucia w szyi. Objawy te mogą być objawy udaru mózgu.

Jakie są zabiegi dla szyjki macicy dysku?

Osoby cierpiące z powodu przepukliny lub pęknięcia macicy doświadczenia płyty szereg nieprzyjemnych i bolesnych objawów. Rick C. Sasso i dr Vincent Traynelis opisać objawy pękniętego dysku szyjnego na Spineuniverse jak ból w szyi lub barku ostrza, strzelanie ból ramion lub rąk i drętwienie i mrowienie w rękach. Osoby cierpiące z powodu pękniętego lub szyjki macicy dysku może być trudno się poruszać. Leczenie szyjki lub przepukliny dysku zmienia się w zależności od stopnia nasilenia choroby.

Leczenie przepuklina dysku szyjki macicy z lekami

Osoby z łagodnym dyskopatii szyjnej może trzeba tylko wziąć leki przeciwbólowe, podczas gdy leczyć. Według Princeton mózgu i kręgosłupa Care, leki przeciwzapalne mogą zmniejszyć stan zapalny związany z przepuklina dysku szyjnego. Typowo mogą to być uzyskane na recepty. Recepta rozluźniające mięśnie mogą zmniejszyć skurcze mięśni związane z szyjki macicy przepuklina dysku i to pomoże złagodzić ból. Gdy ból jest ostry, narkotyczne leki przeciwbólowe mogą być przepisane.

Zabiegi dla narkotyków Darmowe dysku przepuklina szyjki macicy

Stosowania ciepła i zimna przepuklina dysku w ciągu pierwszych 24 do 48 godzin może pomóc zmniejszyć ilość bólu odczuwany przez człowieka. W niektórych przypadkach, fizykoterapii będzie wymagana dla osobnika cierpiącego przepukliny dysku. Fizykoterapia użyje delikatny masaż i rozciąganie, aby pomóc rozluźnić mięśnie, zmniejsza ból i poprawy elastyczności. Osoby, z przepuklina dysku szyjnego może trzeba nosić szynę lub nawet wymagać trakcję.

Przedniej szyjki macicy Discectomy

Zazwyczaj lekarze będą stosować procedury chirurgiczne tylko jeśli nie chirurgiczne zabiegi nie pomagają jednostki z przepuklina dysku szyjnego. Najczęstszym zabiegiem chirurgicznym w przepuklina dysku szyjnego jest przednia disectomy szyjki macicy. Procedura ta pomaga złagodzić ból i ciśnienie przez usunięcie uszkodzonego dysku szyjnego i wymiana dysku z przeszczepem kostnym.

Odzyskiwanie przepuklina dysku

Niezależnie od tego, czy poszczególne wymaga chirurgicznego lub nie-chirurgicznego leczenia przepukliny dysku macicy, ważne jest, że zacznie porusza się powoli po rozpoczęciu leczenia. Osoby, z przepuklina dysku szyjnego powinni omówić zwiększenie ruchu i poprawy elastyczności. Przeciwbólowe są często stosowane w leczeniu bólu, jak długo pozostaje poważny.

Zapobieganie przepuklina dysku szyjki macicy

Chociaż przepuklina dysków szyjnych nie zawsze można uniknąć, są środki, które mogą zostać podjęte w celu zmniejszenia danej osoby prawdopodobieństwo rannych. Ćwiczenia, które pomogą poprawić wytrzymałość pleców i kręgosłupa są korzystne. Jest również ważne, że odpowiednie postawy być utrzymywana jako niewłaściwe postawy może przyczyniać się do rozwoju szyjki przepukliny dysku. Osób robi dźwiganie ciężarów powinny upewnić się, aby to zrobić prawidłowo, aby uniknąć obrażeń.

Jak wziąć przeciwzapalne na ból szyi

Ból szyi może wskazywać na poważną chorobę, która wymaga natychmiastowej uwagi. Ale jeśli sprawdzanie medycznych wskazuje na ból mięśni jako źródło bólu szyi, a następnie leki przeciwzapalne do czasowego zmniejszenia bólu może być odpowiedź. Czy wziąć niesteroidowe leki przeciwzapalne (NLPZ) lub kortykosteroidy, wszystkie leki przeciwzapalne powinny być podejmowane zgodnie z zaleceniami. Recepty trafić narkotyki poinformuje cię o częstotliwości dawkowania. Over-the-counter medycyny będą określać kierunki i częstotliwość zalecanych dawek, jak również na poziom leku nie może być przekroczona w ciągu 24 godzin.

Instrukcje

Czy masz kortykosteroidy receptę lub zakupiono ponad-the-counter leków, postępuj zgodnie z instrukcjami właściwego użytkowania. Generalnie, etykiety będzie określić, ile leków do podjęcia i częstotliwość, przy której mogą być podjęte. NLPZ, w tym ibuprofen, naproksen i kwas acetylosalicylowy, zazwyczaj podaje się co cztery do 24 godzin, w zależności od siły i rodzaju tabletki. Nie należy przekraczać zalecanej dawki, ale przyjąć leki zgodnie z bólu i na podstawie parametrów w instrukcji. Nie mieszać marki i dawki tabletek. Nie jest wskazane, aby wziąć więcej leków w krótszym czasie niż jest zalecane ani nie jest wskazane, aby wziąć tabletki dłużej niż jest to zalecane.

Weź pigułki w czasie zalecanym z pełną szklanką wody. Nie rozgryzać tabletki lub przerwać je. Niektóre tabletki mają jelitową powłokę chronić żołądek. Inne tabletki są uwalniane w czasie, więc ich łamanie się będzie negatywnie wpływać na ich działanie.

Zastosowanie NLPZ lub niesteroidowe leki w celu łagodzenia bólu i dyskomfortu. Skonsultować się z lekarzem, jeśli ból pogarsza się lub utrzymuje się przez kilka dni, nie coraz lepiej. Jeśli leki przeciwzapalne nie działa zgodnie z oczekiwaniami, to najlepiej skonsultować się z lekarzem do ewentualnej zmiany leku lub aby uzyskać dodatkową pomoc.

Niektórzy ludzie, którzy biorą NLPZ wystąpią działania niepożądane, takie jak nudności, krwawienia, owrzodzenia lub upośledzenia funkcji nerek. Skonsultować się z lekarzem, jeśli masz pewne warunki, takie jak astma, nadciśnienie, wrzody, choroby nerek lub wątroby, lub jeśli jesteś w ciąży. Osoby powyżej 65 powinny przed podjęciem leki przeciwzapalne skonsultować się z lekarzem. Poinformować lekarza, jeśli masz jakieś skutki uboczne tych leków.

Wskazówki

 • Przerwać stosowanie leku i skontaktować się z lekarzem, jeśli wystąpią nowe objawy, jeśli ból pogarsza się, jeśli zaczerwienienie lub obrzęk jest obecny, lub dzwonienie w uszach lub utrata słuchu występuje. Niezwłocznie skonsultować się z lekarzem w razie wystąpienia reakcji alergicznej.

Jak Uwolnić Torticollis

Kręcz szyi, znany również jako dystonia szyjki macicy, to stan, w którym umowa mięśnie szyi mimowolnie, zmuszając głowę przekręcić na bok. Dystonia szyjki macicy jest bardzo bolesne, choć bardzo rzadko. Zaczyna się łagodnie, raczej gorzej, a może rozpocząć w dowolnym momencie w życiu człowieka, nawet w okresie niemowlęcym. Chociaż nie ma lekarstwa na dystonię szyjną może zostać zwolniony z pewnym interwencji medycznej.

Instrukcje

Porozmawiaj z lekarzem na temat możliwości leczenia kręczu szyi, takich jak odbieranie toksyny botulinowej (Botox) zastrzyki w szyję do natychmiastowego zwolnienia. Powtarzać wstrzyknięcia co trzy do czterech miesięcy. Botox uważany jest za stosunkowo bezpieczne, zgodnie z Mayo Clinic, w przypadku wydania przez wyszkolonego lekarza. Niektóre osoby mogą odczuwać ból w miejscu wstrzyknięcia, ból głowy, świąd i zaczerwienienie skóry lub nudności. Jednakże, efekty uboczne zazwyczaj szybko odprowadzić.

Rozważmy leki na receptę triheksyfenidylu (Artane) i benztropine (Cogentin), które są również stosowane w leczeniu choroby Parkinsona, wraz z zastrzyków botoksu. Korzystanie zwiotczających mięśnie lub na leki bólu licznik może również pomóc. Jak zawsze, porozmawiać z lekarzem na długość przy rozważaniu jakichkolwiek leków na receptę.

Praktyka techniki 3, które pomagają radzić sobie ze stresem. Spróbuj jogi, tai chi i inne ćwiczenia lekkie. Coraz masaż, zabiegi akupunktury i zobaczyć terapeuta są wszystkie inne sposoby, aby pomóc zarządzać i stres.

Get dużo snu, gdy cierpi toriticollis. Objawy często ustępują po śnie. Rób przerwy w ciągu dnia, w którym można się położyć i odpocząć, jeśli to możliwe.

Zastosuj pakiety ciepła do szyi. Ciepła może pomóc rozluźnić napięte mięśnie napięte i daje ulgę.

Wskazówki

 • Widząc fizjoterapeuta może pomóc nauczyć się technik rozciągających, które mogą wzmocnić i rozluźnić napięte mięśnie szyi.
 • Się do lekarza, jeśli cierpią z powodu długotrwałego bólu szyi. Nie próbuj leczyć się bez opieki profesjonalnych. W niektórych poważnych przypadkach, operacja jest wymagana w celu łagodzenia objawów kręczu szyi.

Jak leczyć nogę CrampKurcze nóg może wystąpić w każdej chwili, ale zwykle mają tendencję do strajku w nocy. Mogą one wynosić od łagodnego sztywność łydki do pełnego skurczu nogi wraz z bardzo silny ból. Bo kurcze nóg pojawić się nagle, bez zaawansowanej ostrzeżenia, że ​​nie zawsze jest to możliwe, aby traktować je jako coś, co rozwija się w miarę jak ból głowy. Istnieje kilka kroków, które można podjąć, aby pomóc osłabić skurcze nóg i zmniejsza ich nasilenie.

Instrukcje

Pić więcej wody. Odwodnienie jest odpowiedzialny za wiele dolegliwości, skurcze nóg włączone. Starać się w sześciu do ośmiu szklanek wody dziennie, aby utrzymać mięśnie elastyczna i nawilżona. Żywność o wysokiej zawartości wody są świetnym rozwiązaniem zbyt. Staraj się jeść więcej owoców takich jak arbuz i zielone warzywa liściaste.

Zwiększenie dziennego spożycia wapnia i potasu. Te dwa minerały pomoc w przetwarzaniu organizmu płynów (patrz krok pierwszy). Dla dodatkiem wapnia, spróbuj jogurt o niskiej zawartości tłuszczu i beztłuszczowe mleko, aby uzyskać duże dawki dziennej wapnia. Warzywa, takie jak kapusta, brokuły i bok choi są również ładowane z wapniem. Pokarmy bogate w potas to banany, mięso, drób, ryby i awokado. Spróbuj także suplementów wapnia przed snem.

lekkie ćwiczenia przed snem może pomóc pobudzić przepływ krwi w nogach. W odległości krótkiego spaceru lub jazdy na rowerze w niewielkiej odległości do zaangażowania mięśni nóg przed ustanawiające. Stretch łydki przed snem.

Noszenie butów duży łuk i wsparcie kostki może pomóc utrzymać ciało w odpowiednim dostosowaniu w ciągu dnia.

Leg skurcze, które są wywołane przez chodzenie może być frustrujące i kłopotliwe. Dla obu nocne skurcze nóg i skurcze nóg, że pieszy nie można poprawić za pomocą diety i ćwiczeń fizycznych, do lekarza. Leki na receptę są dostępne w leczeniu skrajne skurcze gdy nic pomaga.

Wskazówki

 • Kurcze nóg jest niekontrolowany skurcz mięśnia. Zwolnienie z skurcze mięśni występuje, gdy wydłuża powrót do normalnego stanu. Rozciąganie skurcz należy zrobić powoli, aby uniknąć rozdarcia mięśni.
 • Kiedy w środku ataku nogi skurcze, nie wskazują palcami. Spowoduje to, że skurcze tylko się jeszcze bardziej.
 • Chinina kiedyś regularnie przepisany skurcze nóg. Jest on dostępny w handlu jako składnik większości marki toniku. Istnieją pewne wątpliwości co do bezpieczeństwa chininy więc skontaktować się z lekarzem przed próbą tonik jako rozwiązanie.

Jak radzić sobie z zimnej pogody Leg skurcze

Zimno na skurcze nóg są często skargi w zimie. Niektórzy twierdzą nawet, mogą "czuć", gdy zbliża się śnieg, ze względu na bóle w nogach. Pogoda zimno skurcze nóg mają mniej wspólnego z temperaturą, a bardziej z przyzwyczajenia, które podejmujemy, kiedy pogoda stygnie, a mniej czasu spędzamy więcej czasu na zewnątrz i przytuliła się na kanapie. Z lekkim dostosowania stylu życia, można zminimalizować ból zimno pogodowych skurcze nóg.

Instrukcje

Przesuń się. Jeśli twoje mięśnie są obolałe nogi od siedzenia zbyt długo, muszą być rozciągnięte, zwłaszcza jeśli są aktywne podczas cieplejszych miesięcy, a następnie zwolnić, gdy robi się zimno. Rozciągać się w różnych pozycjach. Twoje ciało powie, w którą stronę iść. Jeśli staje się bolesne, łatwości lub zatrzymać. Masować bolące powierzchnię delikatnie dłonią.

Pić więcej wody. Odwodnienie jest częstą przyczyną skurcze mięśni. To jest wspólne dla ludzi, aby przestać pić tyle podczas zimnych miesięcy, lub zacząć pić złe rzeczy. Gorąca czekolada jest w porządku, ale trzeba jeszcze 8 szklanek wody dziennie. Jeśli potrzebujesz czegoś gorącego na rozgrzewkę, uncaffeinated herbata może liczą się swoimi 8 porcji wody.

Weź ciepłą kąpiel lub prysznic. To pomoże rozluźnić mięśnie i umysł.

Ulga w bólu, delikatnie masując obolałe mięśnie, a następnie stosując zimny kompres lub ogrzewania pad. Jeśli nadal potrzebujesz ulgę, wziąć over-the-counter leków, takich jak Tylenol lub Aleve. W niektórych poważnych przypadkach, może być konieczne, aby zobaczyć się z lekarzem, aby uzyskać leki przeciwbólowe na receptę.

Wskazówki

 • Jeśli pacjent przyjmuje żadnej recepty lub over-the-counter leków, należy porozmawiać z lekarzem lub farmaceutą przed zrobieniem leków przeciwbólowych.

Co to jest cyklobenzaprinu 5 mg?

W świecie bólu mięśni, istnieje wiele opcji, które są oferowane dzisiaj. Z leków przeciwbólowych do zwiotczających mięśnie, są szanse, jeśli cierpią z powodu skurczu mięśni lub szczep, jest rozwiązaniem dla Ciebie. Jedną z form ulg, które mogą Ci pomóc jest 5 mg tabletka cyklobenzaprinu, który jest łagodny, ale skuteczny zwiotczający mięśnie, które mogą pomóc złagodzić te denerwujące bóle.

Co to jest cyklobenzaprinu?

Cyklobenzaprinu jest łagodne zwiotczający mięśnie stosowane w leczeniu skurczów mięśni i szczepu. Dzięki łagodnym zachowania, to działa dobrze w leczeniu pewnego obszaru mięśnia bez wpływu na resztę ciała. Jest często przepisywany w ogólnej postaci jako Flexeril i Fexmid. Mimo, że jest przewidziany w 5 mg i 10 mg zarówno form, 5 mg jest lepszy dla osób z dużą wrażliwością na recept.

Jak to jest Przewidziana?

W zależności od stanu, lekarz może przepisać cyklobenzaprinu 5mg, które należy podjąć na wiele sposobów. To może być wykonane kilka razy dziennie, na ogół nie więcej niż trzy, w celu sterowania obciążeniem mięśni w okresie czasu, a także może być wykonane w czasie bólu u osób, które mają flareups. To ma być podjęte w krótkim okresie czasu, zwykle nie więcej niż trzy tygodnie. Często jest to opisano w połączeniu z terapią fizyczne.

Niektóre niemile widziane z cyklobenzaprinu

Głównym nie podejmując cyklobenzaprinu 5mg jest z dala od alkoholu, które mogą powodować senność i nudności. Cyklobenzaprinu jest trójpierścieniowych leków przeciwdepresyjnych; w wyniku, biorąc może powodować powolne myślenie i czas reakcji, więc zawsze uważać na jazdy lub robi jakiejkolwiek wytężonej działalności, podczas gdy na leki. Należy także unikać innych leków, które zmieniają swój nastrój lub kondycję fizyczną, takich jak leki przeciwdepresyjne lub narkotycznych leków przeciwbólowych, chyba że powiedziano inaczej przez lekarza.

Skutki uboczne cyklobenzaprinu

Skutki uboczne cyklobenzapryna 5mg są podobne do tych z innych zwiotczające mięśnie. W 5mg tabletki są często korzystne, ponieważ w badaniach atak efekty uboczne, takie jak suchość w ustach, senność i były mniejsze od podanych w tabletki 10 mg. Dawka 5 mg może nadal niosą ze sobą wiele skutków ubocznych, choć. Najczęstsze z nich może zawierać senność, nudności i osłabienie. Bardziej poważne działania niepożądane mogą obejmować omamy, przyspieszenie czynności serca i atak. Jeśli przepisane lekarstwo, otrzymasz instrukcje zawierające wszystkie efekty uboczne uważaj, więc upewnij się, aby przeczytać wszystko przed rozpoczęciem lek.

Porozmawiaj z lekarzem

Jak w przypadku każdego leku, jeśli lekarz przepisze Ci cyklobenzaprinu 5mg, upewnij się, aby omówić wszelkie inne leki, jesteś na lub działalności, które naszym zdaniem mogą mieć wpływ na stan zdrowia w związku z cyklobenzapryna.

Leczenie Urazy

Powtarzające się uszkodzenia szczepu (zapalenie ścięgien, zespół cieśni nadgarstka) powoduje obrzęk, ból i stan zapalny, po nadużywanie jednego obszaru ciała. Konserwatywne (nonsurgical) zabiegi mogą pomóc złagodzić objawy.

Wczesne rozpoznanie i leczenie

Powtarzające się urazy odkształcenia są urazy, które zdarzają się z niewłaściwego użytkowania lub nadużywania zestawu ścięgien, nerwów i mięśni w organizmie. Jeden typ powtarzających się urazów szczep jest zespół cieśni nadgarstka, które mogą rozwinąć się z co ten sam ruch w kółko.

Jeśli cierpisz z takich objawów jak obrzęk, ból, tkliwość, utraty mobilności w stawie, drętwienie / mrowienie, skurcze mięśni, pęknięcia, zmniejszenie koordynacji lub słabość w jednej części ciała, które można pracować, należy skontaktować się z lekarzem mieć swój stan oceniane. Jeśli objawy nie mijają po kilku dniach, umówić się z lekarzem i wyjaśnić, co się dzieje. Powtarzające się urazy stres może szybko przejść w surowości, więc ważne jest, aby otrzymać odpowiednie diagnozy jest więc można rozpocząć leczenie od razu.

Ograniczenie ruchu

Po lekarz zdiagnozował powtarzające się uszkodzenia szczepu, zrobić, jak ona mówi i ograniczenie ruchu zajętego obszaru ciała. Jeśli to pomaga nosić szynę do zmniejszenia ruchu w nadgarstku (jeśli masz zespół cieśni nadgarstka), poprosić o receptę. Jeśli jest to w ogóle możliwe, aby to zrobić, należy unikać pracy, która spowodowała obrażeń. Lekarz poinformuje pacjenta jak długo należy unikać ruchu, więc obrzęk w twoich ścięgien i mięśni może zejść. Jeśli szkody związane z pracą, dowiedzieć się, czy istnieje inny rodzaj pracy można zrobić, które nie będą zaostrzać objawy.

Zabiegi nonsurgical

Podczas ograniczenie ruchu do swojej poszkodowanej części ciała, zobaczyć, czy może pomóc wstrzyknięcie kortykosteroidów w celu zmniejszenia stanu zapalnego. Lekarz będzie ograniczyć liczbę zastrzyków otrzymałeś około trzech rocznie.

Joga, która wzmacnia i rozciąga mięśnie w organizmie, może być inna opcja do rozważenia. Ponadto, myśleć o ogólnym programu ćwiczeń. Ćwiczenia aerobowe mogą pomóc wzmocnić swój grzbiet, łopatka, ramię i plecy mięśnie i zwiększyć swoje poczucie dobrobytu.
Możesz złagodzić ból poprzez niesteroidowy lek przeciwzapalny (NLPZ). Długotrwałe leczenie z ulgi w bólu, jednak może mieć poważne skutki uboczne dla innych układów organizmu. Alternatywny wniosek lodu i ciepła. Obie aplikacje mogą pomóc złagodzić ból.

Masaż

Zdobądź piłkę tenisową (lub dwa) i natrzeć wzdłuż części ciała, które jest w stanie zapalnym i rannych. Jeśli stworzyliśmy zespół cieśni nadgarstka, trzeć piłkę tenisową wzdłuż przedramienia. Podczas masażu poszkodowanej części ciała, chcesz zmniejszyć obrzęk w organizmie.