Digidexo.com

jak naturalnie zapobiec ciąży

Naturalne sposoby kontroli urodzeń

Naturalne metody kontroli urodzeń są rozwiązaniem dla tych, którzy wolą nie korzystać z tabletek i leków, które manipulują hormonów lub metod mechanicznych, które zaburzają ich ciała procesów. Chociaż wiele z nich miała powodzenie przy użyciu tych sposobów istnieje wiele czynników, które należy wziąć pod uwagę, przed wybraniem ten sam sposób.

Rozważ swój styl życia

Przed podjęciem decyzji o wykorzystaniu naturalnej antykoncepcji, a nie leki na receptę, istnieje wiele czynników należy wziąć pod uwagę.

Jeśli jesteś osobą samotną i mają wiele partnerów, pamiętaj będziesz na tyle odpowiedzialny, aby poświęcić trochę czasu, aby odpowiednio zaplanować. Naturalna antykoncepcja wymaga ogromnego wysiłku ze strony użytkownika; jeśli mieszkasz aktywne życie, to może nie być najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie.

Jeśli jesteś w związku, być pewny ty i twój partner jest w umowie o tym, kiedy i jeśli chcesz mieć dziecko. , Podczas gdy błędy mogą być wykonane z tradycyjnych metod kontroli urodzeń i przypadkowych ciąż mogą wystąpić, to ryzyko może być większe podczas korzystania z naturalnych metod kontroli urodzeń. Jeśli któryś z was ma jakieś zastrzeżenia co do tej metody, może warto rozważyć.

Porozmawiaj ze swoim lekarzem

Po ustaleniu, że naturalny poród jest kontrola jak chcesz zapobiec ciąży, należy umówić się na wizytę u ginekologa w celu przedyskutowania skuteczności poszczególnych metod; to pomoże Ci określić, które będą pracować dla Ciebie najlepszy. Ona może być w stanie Cię na podstawie swoich celów planowania rodziny, plan pracy, częstotliwości współżycia i wzór swoich cykli.

Metoda rytm

Aby odnieść sukces za pomocą tej metody, trzeba śledzić cykle na 12 miesięcy przed użyciem go jako metody kontroli urodzeń, jak twój okres płodności opiera się na poprzednich 12 cykli.

Aby określić pierwszy dzień płodności, odjąć 18 dni od najkrótszego cyklu, a następnie odjąć 11 dni od twój najdłuższy, aby określić ostatni dzień płodności. Licząc dni między dwoma powie, około ile dni będzie owulacja. Metoda ta wynosi tylko około 80 procent skuteczności.

Sprawdź swoje śluzu

Jak jajniki przygotowania do uwolnienia jaja, pewien rodzaj śluzu szyjkowego jest produkowane w odpowiedzi na zmiany w swoim poziomu estrogenów. Ten śluz jest wodnisty i przypomina białka jaja, kiedy rozrywane. Czasem może to być zauważone na bieliźnie lub papieru toaletowego, czy można sprawdzić się na zmianę, delikatnie wkładając dwa palce wewnątrz pochwy.

Gdy zauważysz zmiany w śluzie doszło, należy powstrzymać się od współżycia przez minimum 3 do 4 dni. Po zakończeniu cyklu, można zaangażować się w stosunku do czasu można zauważyć zmiany w śluzie ponownie. Powinno być co drugi dzień, jak nasienie może utrudnić rozpoznać śluz.

Wyciąganie

Sposób ten jest stosowany przez wiele, ale tylko od 75 do 80 procent skuteczności. To wymaga od człowieka, aby usunąć jego penisa z pochwy przed wytryskiem nasienia i pozwalając, aby wejść do szyjki macicy. Pierwszym problemem jest to, że wymaga to dużo samokontroli ze strony mężczyzny. Drugim jest to, że małe ilości spermy są czasami zwolniony przed faktyczna wytrysk ma miejsce. W przypadku stosowania w skojarzeniu z innym sposobem, takim jak metoda rytmu, skuteczność może być większa.

Ramię i powoduje ból szyi

Około 67 procent dorosłych wystąpić poważne ramię i ból szyi, co najmniej raz w życiu. W rzeczywistości, ból szyi jest jednym z głównych powodów ludzie odwiedzają lekarza. Niestety, wiele osób nie wie, co powoduje ten ból iw efekcie nie wiedzą, jak temu zapobiec. Aby dowiedzieć się o głównych przyczynach szyi i barku nadal.

Stres

Stres jest jedną z głównych przyczyn szyi i barku. To dlatego, że stres powoduje mięśnie się zmęczą się i umowy, które pozostawia im uczucie sztywny i obolały. Ważne jest, aby wziąć co najmniej jedną godzinę z każdego dnia, aby zrelaksować się, medytować lub zrobić coś przyjemnego dla Ciebie. Skocz do kąpieli, poczytać dobrą książkę lub nawet oglądać swój ulubiony program telewizyjny.

Szczep mięśni

Energicznych ćwiczeń i podnoszenia ciężkich może powodować wyciągnął mięśnie szyi i ramion. Aby uniknąć bólu w tej dziedzinie, gdy pracuje, znać ostateczną granicę i nie zmuszać się poza tym punktem. Należy szczególnie przestrzegać tej reguły, jeśli jesteś trening siłowy. Ryzyko rozdarcia mięśni nie warto i nie zostawię cię z mięśni bardzo obolałe i sztywne. Odnosi się to także do przenoszenia ciężkich przedmiotów albo w wolnym czasie lub w pracy. Zawsze należy być ostrożnym podczas podnoszenia ciężkich przedmiotów i nie wahaj się poprosić kogoś o pomoc.

Spanie

Spania w złej pozycji może spowodować obudzić z Crick w szyi, który jest częstą przyczyną bólu szyi i barku. Osób odczuwa ból w tych dziedzinach częściej kiedy spać na brzuchu z głową odwrócił się na bok. A kilka dni ból mięśni, nie może wydawać się nic wielkiego, spanie w tej pozycji na przestrzeni kilku lat, może spowodować uszkodzenie kręgosłupa. To, z kolei, ostatecznie spowodować bardziej poważne bóle szyi i barku.

Słaba postawa

Ludzie o słabej postawy często doświadczają bólu szyi i barku na co dzień. Słaba postawa zazwyczaj oznacza zgarbione plecy lub nierówną postawę. Kiedy osoba stoi w ten sposób grzbiet nie jest w pozycji stojącej. W rezultacie szyjka znajduje się w nienaturalnej pozycji, co powoduje skurcze w kołnierzu i szyi. Poprzez poprawę postawy można wyeliminować znaczną ilość stresu umieszczone na powierzchni ciała.

Siedząc przy biurku

Ludzie, którzy spędzają godziny siedząc przed komputerem cały dzień często mają bóle szyi i ramion, ponieważ monitory komputerowe są rzadko dostosowane oczach fotografowanych osób. Oznacza to, że człowiek musi pochylić głowę w górę lub w dół, aby zobaczyć na ekranie, co z kolei stawia ogromną ilość stresu na szyi. Monitor należy ustawić tak centrum niego znajduje się na poziomie oczu, gdy siedzi się w pozycji pionowej.

Jak zapobiec ciąży Naturalnie

W celu zapobiegania ciąży naturalnie, kobiety lub pary muszą zrozumieć cyklu reprodukcyjnego kobiet i co dzień ciąży jest najbardziej prawdopodobne. Istnieje kilka metod łatwe do zrozumienia, przy założeniu, że jesteś kobietą, która ma regularny okres każdego miesiąca.

Instrukcje

Użyj metody liczenia dni. Pierwszy dzień miesiączki jest dzień 1 cyklu. Policzyć długość cyklu do pierwszego dnia następnego okresu i nagrać numer na 6 miesięcy. Odejmij 18 od swojego najkrótszego cyklu w ciągu ostatnich 6 miesięcy. Odejmij 11 od swojego najdłuższego cyklu w ciągu ostatnich 6 miesięcy. Na przykład, 18 od 28 to 10, 11 z 32 jest 21. Od dnia 10 do dnia 21 jest najbardziej płodny czas i trzeba zastosować jakiś rodzaj ochrony barierę, aby zapobiec ciąży lub powstrzymać się od współżycia.

Spróbuj metody objawowo. Będzie to wymagać zakupu podstawowej termometr ciała. Codziennie rano, zanim wstanie z łóżka zmierzyć temperaturę za pomocą termometru podstawowej ciała. Zapisz numer każdego dnia. Twój podstawowej temperatury ciała spada nieznacznie tuż przed owulacją i osiąga swój najniższy punkt w owulacji. W ciągu najbliższych dwóch lub trzech dni temperatura ciała wzrośnie od 1 do 2 stopni, aż osiągnie normalną i pozostaje tam aż do końca cyklu.

Rozważmy metodę owulacji. Metoda ta wymaga, by sprawdzić codziennie śluzu szyjki macicy w czasie cyklu. Skostniała śluzowej szyjki macicy jest gruba, lepki i mętny kolor. Płodny śluz szyjki macicy jest cieńsza i wodnisty. Jest również żylasty, jasne i bardziej obfite. Jeśli twój śluz szyjki macicy jest jasne i rozciągliwy może być owulacja i unikać seksu bez zabezpieczenia.

Wskazówki

 • Sposób liczenia jest nieco inny od standardowego kalendarza, lub metody rytmu, który wymaga od Ciebie liczyć dni cyklu na 1 do 2 lat, aby ustalić, kiedy zachodzi owulacja.

Jak zapobiec tchawicy

Tchawicy jest chorobą lub stanem, który ma wpływ na tchawicę i gardła. Stan akcji pewne objawy bakteriami Staphylococcus lub Strep, choć może to być znacznie bardziej zabójczy. Ci, którzy mają go w pierwszej chwili, że mogą one mieć na grypę, ponieważ mają one szorstkie gardła, gorączkę, a nawet bóle mięśni. Choć zaburzenia mogą być poważne, można zmniejszyć ryzyko rozwoju go i zmniejszyć ryzyko zachorowania. Aby zapobiec tchawicy należy stosować te same zasady można byłoby Staphylococcus.

Instrukcje

Myj ręce po skorzystaniu z toalety i przed jedzeniem, zwłaszcza jeśli byli w kontakcie z innymi ludźmi. Bakterie tchawicy może przenosić się z człowieka na człowieka przez skórę do kontaktu ze skórą, tak jak Strep lub infekcji Staph mógł.

Należy unikać wchodzenia w kontakt z raną innej osoby, cięcia lub zeskrobać. Zawsze należy nosić gumowe lub lateksowe rękawiczki, gdy dotykając otwartą ranę. Nawet jeśli nie masz ranę na dłoni, można odebrać bakterie z innej osoby, w ten sposób.

obejmuje wszystkie otwarte rany lub rany na ciele z bandażem i używać krem antyseptyczny. Dzięki temu szanse na łapanie bakterii od innej osoby. Wystarczy dotknięcie innej osoby lub potrząsając rękę z otwartej rany na ciele może prowadzić do bakterii wchodzących ciała.

Użyj własne ręczniki, odzież, środki higieny osobistej, a wszystko, co dotyka skóry zamiast dzielić je z drugą osobą. Bakterie mogą nadal żyć na obiekty nieożywione dla godzin po poruszają się od innej osoby.

Czyste ubrania i ręczniki w gorącej wodzie z użyciem detergentu. Jeśli ktoś z domowników cierpi z tchawicy bakterie problemów, natychmiast umyć ręce po oddanie ubrania w wodzie. Zmniejsza to szanse na łapanie bakterii od kogoś innego.

Wskazówki

 • Jeśli nie mamy dostępu do dobrej starej mydłem, myć ręce środek odkażający stronie. To zabija większość bakterii można mieć na rękach.
 • Nie pije lub podziel filiżankę lub kawałek srebra z innej osoby. Bakterie mogą łatwo wprowadzić swoje ciało z nich.

Jak zapobiec maszynistki ból szyi

Większość spraw związanych ból szyi maszynistki można przypisać słabej postawy roboczej. Słaba postawa podczas siedzenia przy biurku stawia obciążenie mięśni i więzadeł zlokalizowanych na szyi. Tkanka nerwowa, kręgi i płyty rdzeniowe mogą być naruszona, jeżeli nastąpi słaba postawy powtarzalnie przez dłuższy okres czasu. Jeśli warunek jest dozwolone, aby przejść, fizykoterapia i / lub operacja może być wymagane w celu skorygowania bolesny stan. Najlepszym sposobem, aby zapobiec urazom szyi podczas pisania i pracy przy biurku jest utrzymanie prawidłowej postawy. Prawidłowa postawa zmniejsza ciśnienie z kręgosłupa i tkanek podporowych.

Instrukcje

Kup regulowane krzesło biurowe z mocnym oparciem, regulowane podłokietniki. Krzesło powinno mieć odpowiednie wsparcie lędźwiowej. Jeśli tak nie jest, być może będziesz musiał zakupić dodatkowe podparcie lędźwiowe, takich jak poduszki lub do masażu pleców.

Usiądź na krześle z plecami mocno dociśnięta do oparcia. Jeśli krzesło posiada zagłówek, należy umieścić na nim głowę. Trzymając głowę i plecy wydłuża i prostuje kręgosłup, zapobiegając slouching.

Ustaw podłokietniki do wewnątrz, tak aby łokcie odpocząć łatwo na nich. Nie powinieneś czuć żadnego nacisku na nadgarstki i łokcie, gdy spoczywa ramię są prawidłowo ustawione.

Dopasuj wysokość krzesła tak, aby łokcie i nadgarstki nie są wygięte lub niezdarnie wyciągnął prosto. Twoje ramiona powinny być na odpowiedniej wysokości i odległości, aby mogły z łatwością dotrzeć do klawiatury bez wysiłku.

Użyj podnóżek, jeśli wysokość krzesło nie pozwala umieścić stopy płasko na podłodze. Nie należy dostosować wysokość krzesła do dostosowania do długości nóg; raczej użyć podnóżka do postawienia nogi w wygodnej pozycji.

Usiądź prosto na krześle i uniknąć pochylony do przodu lub do obu stron. Przesunąć krzesło, a nie twoje ciało, gdy wykonanie innych czynności, takich jak pisanie, złożenia lub odbieranie telefonu.

Jak do leczenia stwardnienia rozsianego Naturalnie

Podczas przełomów medyczne w leczeniu stwardnienia rozsianego dalej regularnie obecne najczęściej leczenia tej choroby są iniekcje interferonu. Osób cierpiących na MS wiem, że problem z leczeniem interferonem jest, że działania niepożądane mogą być jeszcze gorsze niż objawy samej SM. Częste działania niepożądane mogą obejmować wszystko, od uszkodzenia wątroby do zapalenia w miejscu wstrzyknięcia. Więc decyzja dla wielu stwardnienie rozsiane cierpi to, jak najlepiej leczyć swoje choroby naturalnie.

Instrukcje

Porozmawiaj z lekarzem o możliwości leczenia. W ciężkich przypadkach może być absolutnie konieczne stosowanie zachodniej medycyny w leczeniu objawów stwardnienia rozsianego i jego objawów ubocznych. Jednak Twój neurolog może być dobrze wyposażone, aby pomóc zbadać medycyny alternatywnej.

Zbadaj stosowanie przeciwutleniaczy w zwalczaniu objawów stwardnienia rozsianego. Jagody i inne żywności super jak brokuły mogą pomóc tworzyć ciało naturalną odporność. Silniejszy ogólny stan zdrowia organizmu, rzadziej będziesz cierpieć z nawrotów SM.

Ćwiczenia. Każde działanie, które może wzmocnić organizm może pomóc w walce z SM. Ponieważ stwardnienie rozsiane jest chorobą autoimmunologiczną, coś, co można zrobić, aby zwiększyć naturalną odporność organizmu jest zdrowy.

Unikaj innych chorób. Często myj ręce i unikać ludzi, którzy są chorzy. Wirusy mogą być szczególnie katastrofalne, ponieważ będą one obniżyć naturalne mechanizmy obronne organizmu. Nawet drobne choroby może prowadzić do nawrotu choroby stwardnienia rozsianego.

Kontroluj temperaturę ciała. Wzrost podstawowej temperatury ciała może prowadzić do dodatkowych rzutów. Spokojnie można uniknąć w przyszłości nawrotów.

Wskazówki

 • Pamiętaj, aby Twój lekarz jest świadomy każdego i wszystkich zabiegów, które można rozważyć użycie.

Jak zapobiec zespołem Klinefeltera

Znany również jako "XXY" stan, zespołem Klinefeltera to choroba, która powoduje, że ludzie mają dodatkowych chromosomów w swoich komórkach. Ludzie mają mieć 46 chromosomów, dodatkowe chromosomy mogą powodować bezpłodność. To dlatego, że większość z tych, którzy są dotknięci tą chorobą, nie może produkować wystarczająco dużo testosteronu, który powoduje również brak włosów na ciele i twarzy. Inne objawy zespołem Klinefeltera są wydłużone kończyny, nieproporcjonalna wysokość ciała i ginekomastia, czy powiększone piersi. Co ciekawe, choroba dotyka tylko mężczyzn, jak mężczyźni mają cechy genetyczne, że kobiety zazwyczaj nie, głównie w "Y" chromosom. Obecnie nie ma sposobu, można zapobiec zespołem Klinefeltera, ale są pewne rzeczy, które trzeba pamiętać.

Instrukcje

Zapobieganie zespołem Klinefeltera

Sprawdzić wczesnych objawów. Osoby z zespołem Klinefeltera mają wyjątkowo długie proporcje ciała. Mimo, że niektóre z nich nie są umysłowo, mogą także zdobyć na testach IQ niższe niż osób o porównywalnym wieku.

Otrzymuj leczenia. Leczenie zespołem Klinefeltera musi pokrywać się z okresem pokwitania, jeśli to możliwe. Należy to zrobić, jak to dzieje się w czasie dojrzewania w preteen i młodzieńczych lat.

Porozmawiaj z rodziną. Prawdopodobnie można dowiedzieć się więcej o zespołem Klinefeltera, stwierdzając, czy inni w rodzinie kiedykolwiek miał chorobę. Ponownie, nie ma lekarstwa na zespół Klinefeltera. Jeśli okaże się, że ktoś z rodziny został dotknięty tym, idź do lekarza lub doradcy genetycznego.

Zarządzanie objawy. Lekarz lub specjalista może pomóc lepiej zarządzać objawy zespołem Klinefeltera polecając coś, co nazywa "neuroevaluation." Bardzo małe dziecko może się bardzo potrzebne terapii mowy z wczesnej interwencji, na przykład. Również Preteen lub nastolatki dotknięte tą chorobą często wymagają pomocy psychoterapeuty. Lat rozwojowe są trudne i te dotknięte mogą potrzebować dodatkowej pomocy rosnące w miarę normalnie.

Wskazówki

 • Kobiety w ciąży z rodzinną historią choroby powinny zdecydować się poprzez opieki prenatalnej, jeśli mogą. Jeśli nie jesteś w stanie sobie pozwolić na specjalistę, udać się do lokalnego wydziału zdrowia i poprosić o pomoc.
 • Mężczyźni, którzy mają tę chorobę może być podatny na raka piersi.

Jak zarządzać migreny Naturalnie

Migrena jest popularny rodzaj bólu głowy, który dotyka milionów ludzi na całym świecie. Jest to spowodowane przez podrażnienie i zapalenie zakończeń nerwowych, które występują, gdy naczynia krwionośne na powierzchni mózgu rozwinąć. Mogą mu towarzyszyć wymioty, nudności, nadwrażliwość na światło i zawroty głowy. Ból może być ciężkie i może trwać przez dwa dni, uniemożliwiając robi się z dnia na dzień działalności. Niestety, wciąż nie ma lekarstwa na migrenę. Jednak stosując wszystkie naturalne środki Tutaj można skutecznie zmniejszyć częstotliwość migreny i zmniejszyć ból i dyskomfort.

Instrukcje

Weź Lepiężnik kapsułek ekstraktu. Zioło to zawiera substancję czynną o nazwie petasin, który ma właściwości przeciwzapalne, które mogą pomóc zmniejszyć ataki migreny. Weź jedną kapsułkę 50 mg dwa razy na dobę. Kapsułki można znaleźć wyciąg Lepiężnik w lokalnym sklepie ze zdrową żywnością.

Weź imbir w formie kapsułek. Imbir zawiera silny związek o nazwie 6-gingerol które mogą zmniejszyć intensywność i częstotliwość swoich migreny. Może także poprawić krążenie krwi. Weź jedną kapsułkę 500 mg na pierwszy znak do ataku. Tabletki należy przyjmować raz dziennie imbir aby pomóc zmniejszyć migreny.

Spożywać pokarmy bogate w magnez. Magnezu może zmniejszyć ataki migreny poprzez rozluźnienie mięśni w naczyniach krwionośnych w głowie. Nasiona, groch, orzechy i zielone warzywa liściaste, takie jak szpinak zawiera obfite ilości magnezu. Jedz co najmniej jedną filiżankę produktów bogatych w magnez codziennie.

Weź Feverfew kapsułek. Zioło to zawiera silny składnik o nazwie partenolid aktywnego, który zmniejsza ból i stan zapalny związany z migrenami. Zalecane dawkowanie to jedna kapsułka 380 mg dwa razy dziennie wodą.

Wykonaj ćwiczenie jogi medytacji zwanej Mudra. Umieść palec wskazujący i środkowy na kciuk, palec pierścień na dłoni, a twój mały palec przedłużony podczas oddychania spokojnie. Pozwoli to zmniejszyć intensywność i częstotliwość swoich migreny, a także promować krążenie krwi do wypoczynku.

Wskazówki

 • Należy skonsultować się z lekarzem przed rozpoczęciem jakiegokolwiek samodzielnego leczenia migreny.

Jak pozbyć obcasów Spurs Naturalnie

Ostrogi pięty, małe złogi wapnia w kości pięty, są ściśle związane ze stanem znanym jako powięzi podeszwy. Jest zapalenie powięzi podeszwy; długości tkanki łącznej, które przebiega wzdłuż spodu stopy od pięty do śródstopie.
Sam bodziec pięta nie jest faktycznie przyczyną ból, to raczej zapalenie powięzi podeszwy łączącą się kości piętowej. Ból jest zazwyczaj najbardziej dotkliwe rano po śnie, a może być nie do zniesienia, zwłaszcza w ciągu tych pierwszych kilku krokach. Chociaż stopniowe rozluźnienie powięzi nieco łagodzi ból, nadmierne chodzenie lub stanie często powoduje nawrót bólu.

.

Instrukcje

stopa nosić szynę w nocy. Szyna pomaga rozciągnąć rozcięgna podeszwowego podczas snu, co zapobiega łuk stopy z umów, a powinno znacznie zmniejszyć nasilenie bólu jeśli wziąć te pierwsze kroki w godzinach porannych.

Poza oczywistym dyskomfortem, problem z tych pierwszych bolesnych etapów dnia jest to, że jest prawdopodobne, jest powięź reinjured. Zapobiegania lub przynajmniej ograniczając ilość bólu można osiągnąć poprzez rozciąganie mięśni łydki, zanim wstaniesz z łóżka. W połączeniu z ogrzewanej podkładce i masażu dolnej części stopy może znacznie zmniejszyć objawy.

Jak z obrzękiem, który wynika z zwichnięcie, stosowanie lodu na tym terenie może także przynieść ulgę, choć jest to tymczasowe wytchnienie, a nie leczy choroby. Wraz z lodem, przy lek przeciwzapalny sprzedawane bez recepty, takie jak ibuprofen mogą być ponadto skuteczne w łagodzeniu bólu.

Nabierz zwyczaju wykonywania i rozciąganie mięśni wokół rannych. Wzmocnienie ścięgna Achillesa, więzadła w stopie i mięśnie łydek mogą złagodzić niektóre stresu wprowadzonego rozcięgna podeszwowego i zmniejszyć występowanie bólu pięty czołowym. Patrz źródła poniżej kilka przydatnych ćwiczeń.

Nosić wkładki wsparcia pięty w swojej obuwia. Zwykle wykonany z materiału żelu silikonowego, rdzenie te działają jako amortyzatory, które zmniejszają obciążenie na powtarzające się stopy. Są też pełne wkłady, które oferują wsparcie dla poległych podłużne łuki, co jest najczęstszą przyczyną zapalenia powięzi podeszwy.

Zrób sobie przerwę od wykonywania rutynowych. Czasami, opierając stopę wszystko leczenie trzeba. Niestety, często może potrwać kilka tygodni do zapalenia się ustatkować się do punktu, w którym dalsze ćwiczenia nie pogorszyć stan. Upewnij się, że kiedy mają wznowić swoją działalność, możesz zrobić rozgrzewki i rozciągania, aby zapobiec dalszym szkodom.

Innym sposobem na zmniejszenie stanu zapalnego jest utrzymanie pięty podniesiony wyżej niż serce. Dobrym sposobem na to jest poprzez umieszczenie kilku poduszek pod nogi podczas snu.

Wskazówki

 • Otyłość jest związana ze zwiększonym ryzykiem rozwoju ostróg pięty, ze względu na dodatkowy ciężar ponoszą piętach. Jeśli masz nadwagę, eliminując problemy obcas może być jednym z wielu korzyści zdrowotnych będziesz cieszyć, jeśli się na program odchudzania zdrowe.
 • Zawsze należy nosić obuwie podtrzymujące. Nie chodzić boso, zwłaszcza podczas chodzenia po twardych powierzchniach, takich jak kamienne lub drewniane podłogi. Umożliwi to tylko dalsze obciążenie powięzi podeszwy.

Jak zapobiec zapaleniu pęcherza od kontroli urodzeń

Zapalenie pęcherza moczowego jest podrażnienie pęcherza, zgodnie z Mayo Clinic. Czasami źródłem podrażnienia zakażenie bakteryjne, zwany zakażenie dróg moczowych lub zakażenie dróg moczowych. Zapalenie pęcherza moczowego ma wiele przyczyn, które obejmują czynności seksualne i stosowanie niektórych rodzajów kontroli urodzeń. Biorąc właściwej opieki z urządzeń kontroli urodzeń, a nawet przejście do nowej formy antykoncepcji może pomóc zapobiec palący ból, który jest zgodny z zapaleniem pęcherza.

Instrukcje

Upewnij się, że membrana pasuje, jeśli korzystasz z tej formy antykoncepcji i często cierpią z powodu zapalenia pęcherza. Planowane Rodzicielstwo, że misfitted membrana może prowadzić do podrażnień, a wprowadzenie bakterii, które mogą prowadzić do infekcji. Membrana, że ​​nie jest właściwy rozmiar może również nie chroni dobrze z ciążą.

Przemyć przepony i po użyciu, aby uniknąć wzrostu bakterii, które mogą prowadzić do infekcji. Użyć łagodnego mydła i ciepłej wody. Niech powietrza urządzenie do sucha przed uruchomieniem przechowywanie w jej przypadku.

Spróbuj przełączania marek środkiem plemnikobójczym, jeśli uważasz, że to źródło swojej irytacji. Chemikalia w niektórych typach plemnikobójczy obejmują nonoksynol-9, może być szczególnie podrażnia delikatnych tkanek, co może prowadzić do wystąpienia objawów bolesne oddawanie moczu. Śledzić marek używać do sprawdzenia, czy jeden konkretny produkt łagodzi objawy.

Użyj plemnikobójcze prywatnego bez smaru w połączeniu z prezerwatyw, jeśli metoda ta bariera jest preferowany formą kontroli urodzeń. Smarowanie może złagodzić podrażnienia spowodowane przez prezerwatywy, ale nie zawiera agresywnych środków chemicznych, które są zawarte w kremach lub pianki plemnikobójcze.

Zapobieganie zapalenie pęcherza przez przejście do hormonalnej postaci kontroli urodzeń. Hormonalne środki antykoncepcyjne, takie jak pigułki lub zastrzyki, nie tworzą fizyczną barierę, która może prowadzić do zakażeń bakteryjnych lub podrażnienie pęcherza i otaczających tkanek.

Wskazówki

 • Bez względu na to, jaki rodzaj antykoncepcji używasz, możesz pomóc w zapobieganiu infekcjom dróg moczowych poprzez oddawanie moczu przed i po stosunku w celu wypłukania bakterii.

Jak leczyć żylaki Naturalnie

W normalnych warunkach przepływu krwi od serca przez tętnice i płynie z powrotem do serca poprzez żyły. Nogi są obszar ciała, które jest podatne na żylaki. Gdy to ma miejsce, przepływ krwi do serca, nie jest optymalne ze względu na wadliwe zawory w górnej żył. Krew pobiera następnie połączono w żyłach i są rozszerzone i bardzo widoczne gołym okiem. Gdy występują żylaki, istnieje kilka sposobów, można je wyleczyć naturalnie.

Instrukcje

Zastosuj trochę kompresji. Noszenie wsparcia skarpetki lub pończochy uciskowe - tak nazywa się także - może ułatwić przepływ krwi przez mięśnie nóg i żył przez dodanie kompresji. Nosić je przez cały dzień.

poćwiczyć. Wykonywanie ćwiczeń może pomóc zwiększyć krążenie w nogach, i może również utrzymać wagę w dół. Wykonywać ćwiczenia, które wymagają nogi - takich jak chodzenie, jazda na rowerze, skakanka, pływanie i schodów krokami.

Podnieś nogi. Gdy jesteś w pozycji siedzącej, krew ma tendencję do połączenia się w nogach i zaostrzyć żylaki. Jeśli masz zamiar być w pozycji siedzącej przez dłuższy okres czasu, trzymać nogi podwyższone.

zmiany masy ciała. Stojącej przez dłuższy czas można umieścić dużo stresu na żyłach w nogach. Jeśli jesteś w kolejce w sklepie spożywczym lub stanąć na chwilę, zmiany masy ciała iz powrotem z jednej nogi na drugą, aby utrzymać ciśnienie do minimum.

Trzymaj dietę czyste. Unikaj żywności, które są głęboko smażone, przetworzone, rafinowany, i bogate w tłuszcze nasycone. Zamiast jeść żywności, które są bogate w błonnik, o niskiej zawartości tłuszczu i gęste składników odżywczych. Niektóre przykłady są produkty pełnoziarniste, owoce, warzywa, czosnek, cebula, i imbir.

Poświęć trochę calcarea fluorica. To jest homeopatycznym, że jest w formie małych tabletek, które stawiają pod językiem. Calcarea fluorica może zwiększyć elastyczność żyły za.

Weź dużo witamin. Istnieje wiele witamin i minerałów, które mogą pomóc wzmocnić naczynia krwionośne, poprawia krążenie, a także wzmacniają ściany żył. Niektóre z nich to witaminy C, witamin z grupy B, wapń i magnez.

Wskazówki

 • Pończochy uciskowe można znaleźć w aptekach.

Jak leczyć Candida Naturalnie

Candida drożdży, który naturalnie występuje w organizmie w przewodzie pokarmowym. Jest to szkodliwe w małych ilościach. Jednak duże kolonie Candida może powodować infekcje pochwy drożdży, drożdżycy jamy ustnej (pleśniawki), i innych problemów, takich jak wzdęcia, biegunka, gaz, zmęczenie, depresja, wahania nastroju, zawroty głowy i apetyt na cukier. Candida może rozwijać się w wyniku albo układ odpornościowy są tłumione tak, że ciało nie może oczywiście przechowywać w kontroli lub złe odżywianie, takich jak nadmiar cukru.

Instrukcje

Weź dodatek acidophilus codziennie. Acidophilus jest zdrowe bakterie, które mogą zrównoważyć candida i leczeniu zakażeń drożdży. Można również znaleźć mleko lub jogurt, które wzbogacone acidophilus członkowskimi "żywych kultur" na etykiecie.

Weź suplement wyciąg z pestek grejpfruta. Posiada właściwości antybakteryjne i może zabić komórki drożdży. Weź ją dużą ilością wody i / lub żywności, aby uniknąć mdłości żołądka.

liści połykać glistnika suplementy do zabijania komórek drożdży. Możesz również zakorzenić Eleuthero, znany również jako syberyjskiego żeń-szenia na wsparcie układu odpornościowego.

Dodaj suplementów czosnku do codziennej diety. Czosnek nie tylko wzmacnia system odpornościowy, ale również pomaga zabić Candida, która istnieje w jelitach.

Ogranicz cukier z diety jak najwięcej. Cukier sprzyja rozwojowi Candida. Ważne jest również, aby obniżyć pokarmów zawierających cukier i drożdże, takie jak pieczywo. Alkohol może również przyczynić się do problemów z Candida.

Wskazówki

 • Jeśli masz problemy z przystosowaniem się do tych zmian w stylu życia, spróbuj omawianie możliwości z dietetykiem.
 • Przed dodaniem ziołowych suplementów diety, jeśli na jakieś leki, ponieważ mogą one powodować negatywne reakcje z lekarzem. Staraj się nie brać antybiotyków, chyba że musisz. Antybiotyki niszczą zdrowe bakterie, jak i niezdrowe bakterie. To może pozwolić Candida się rozwijać, po zdrowe bakterie zostały zabite. Jednakże, jeśli w trakcie antybiotyków, ważne jest, aby zakończyć przy kursu.

Jak zapobiec obrzęk szyi

Niestety, ból karku jest częstym schorzeniem w naszym szybkim tempie, stresującym świecie. Kiedy mięśnie szyi stają się mocno z powodu kontuzji lub napięcia, płyny zacząć budować w tkankach, powodując dyskomfort obciążających obrzęk. Podjęcie kroków w celu zapobiegania i zmniejszania obrzęku szyi nie tylko przyczynić się do łagodzenia bólu, będzie to również pomóc w promowaniu gojenia.

Instrukcje

1, pić dużo wody, aby zapobiec szyi obrzęk. Gdy mięśnie stają rannych pogorszone uwalniają toksyny do otaczających tkanek, co może jeszcze bardziej pogarszają problem jeśli nie usuwane z organizmu. Woda nie tylko pomoże zachować wspólne przestrzenie i tkanki mięśniowe smarowane, będzie to również pomóc, aby wypłukać toksyny, że wspieranie dalszego pęcznienia.

Utrzymanie dobrej postawy, szczególnie jeśli siedzisz na długie okresy czasu. Upewnij się, że krzesło biurko i komputer są rozmieszczone tak, że twoja głowa jest utrzymywany w pozycji pionowej, aby uniknąć trzymając głowę w górę, w dół lub wyłączone przez dłuższy czas, aby zapobiec obrzęk i ból szyi.

regularnie ćwiczyć szyję, po prostu biorąc na chwilę usiąść prosto, spojrzeć w obie strony i obrócić głowę w górę iw dół. Proste ruchy szyi pomoże zapobiec narastaniu napięcia i zachować płynów ustrojowych ruchu zamiast budować się stworzyć problem.

Upewnij się, że twoja głowa jest prawidłowo obsługiwany podczas snu. Podczas gdy chcesz, aby poduszka być na tyle duże, że to popiera szyi od ramion do tyłu szyi, nie ma to być tak wysokie, że twoja głowa jest podniesiona powyżej prostej z organizmu. Jeśli cierpisz na bóle szyi regularnie, możesz rozważyć zakup specjalnej poduszki, który został zaprojektowany, aby dać odpowiednie wsparcie szyi i głowy.

5 Epoka obrzęk szyi, gdy jest obecny, aby pomóc płynów odepchnąć od obszaru i zmniejszyć ból. Lód może być stosowane trzy do czterech razy dziennie przez 15 do 20 minut w tym samym czasie. Upewnij się, że chronią skórę poprzez umieszczenie szmatki między lodem i szyi.

Jak zapobiec oparzenia

Sparzania jest drugi stopień spalić na skórę lub ciała spowodowanej parą wodną, ​​zwykle w postaci gorącej cieczy lub pary. Parzenie dotyka każdego roku tysiące ludzi z powodu wypadków lub zaniedbania obsługi gorących przedmiotów i płynów. Według Nassau County (Yew York) Fundacja pożaru, Fighters Zapobieganie, nr 1 przyczyną oparzenia u dzieci w wieku poniżej 4 jest parzenie. Zrobić w domu bezpieczniejsze i zapobiec wystąpieniu poparzeń poprzez podejmowanie działań zapobiegawczych.

Instrukcje

miejsce i małe dzieci w pióra grać z dala od kuchni, szczególnie gdy jesteś obchodzenia gorących płynów. Fundacja przypomina.

miejsce patelnie na tylnej palnika pieca podczas gotowania. Pan musi być skierowana w kierunku klamki do pieca. Nigdy nie zostawiaj gotowania potraw bez nadzoru.

Trzymaj przewody urządzenia krótkie, aby zapobiec ich jest ściągnął licznik lub potknąć. Jeśli jest nadmiar długości na sznury urządzenia, podjąć dodatkową długość poprzez składanie i użyć zip-tie.

Nie należy korzystać obrusy, ponieważ są podatne na poślizg lub przesuwne z tabel. Popularne przedmioty umieszczone na obrus można przypadkowo ściągnął też.

Usuń gorących pozycji z kuchenką mikrofalową i niech ustawić kilka minut przed zdjęciem pokrywy. Śledź wszystkie kierunki mikrofalowych, aby zapobiec urazom parowe.

podczas pracy gorące artykuły kuchenne nosić rękawic kuchennych.

Przechowywać podgrzewacz wody gorącej temperatury poniżej 120 stopni F. kąpieli wodnej przy użyciu łokcia lub nadgarstka plecy przed wejściem wanna lub prysznic, zwłaszcza z małymi dziećmi, Rada Bezpieczeństwa Home radzi.

Wskazówki

 • Zainstalować urządzenia anty-oparzenia hydraulicznych w kranach oraz prysznic. Urządzenia te będą ograniczać przepływ wody do strużka, jeśli temperatura wody przekracza 120 stopni C.
 • Natychmiast umieścić oparzenia pod chłodną bieżącą wodą.
 • Natychmiast skontaktować się z lekarzem, jeśli palić to bardzo źle.
 • Wprowadzenie lodu, masło lub balsam na oparzenia może jeszcze gorzej.

Jak zapobiec skurcze nóg nocna (aka Charlie Konie)

Jeśli kiedykolwiek obudził się w rozdzierający ból ze względu na skurcze nóg, które powodują węzłów mięśni nóg, prawdopodobnie jesteś zdesperowany, aby dowiedzieć się, jak ich powstrzymać. Po pierwsze, trzeba zrozumieć, co je powoduje. Istnieje wiele rzeczy, które mogą powodować zmienne noc skurcze kończyn --also zwane Charlie horses-- występuje. Skurcze mogą być spowodowane przez zaburzenia równowagi elektrolitowej, odwodnienie, zmęczenie mięśni, zaburzenia równowagi tarczycy, a będąc na wadze.

Instrukcje

utrzymać zdrową wagę. Ponieważ nadwagą wydaje się być jedną z przesłanek, które powoduje konie Charlie, utrzymanie idealnej wagi do swojego wzrostu pomoże wyeliminować jeden z czynników ryzyka.

Nie należy zmuszać się zbyt trudne. Jeśli próbujesz dostać się do kształtu, to powoli. Wykonując zbyt trudne lub zbyt długo na początku treningu prowadzi do zmęczenia mięśni. Spróbuj odpoczynku co drugi dzień, aby dać zmęczone mięśnie szansę odzyskania.

Wyciągnij cieląt często. Ustaw tę część codziennej rutyny, najlepiej wykonując go tuż przed pójściem do łóżka. Siedzi z nogami wyciągniętymi przed siebie, dotrzeć do chwycić duże palce u stóp, i wyciągnąć nogi do kolana. Jeśli nie jesteś na tyle elastyczne, aby to zrobić, lub pasek owinąć szalik całej podeszwy stóp, i pociągnąć końce tak, że jesteś wyciągając palce w kierunku kolan.

pobyt uwodniony. Jedną z najczęstszych przyczyn czasowych noc skurcze nóg nie jest picie wystarczającej ilości wody. Pij co najmniej 64 uncji wody dziennie. Złamać te się na osiem porcji osiem uncji każda, aby dać swoje ciało możliwość wchłaniania, czego potrzebuje. Pamiętaj, że kofeina jest naturalnym diuretykiem, co oznacza, że ​​pozbawia organizm zmagazynowanej wody. Jeśli pijesz kofeinę regularnie, spróbuj odstawieniu się go wyłączyć. Przynajmniej, uzupełnienia dawki kofeiny, pijąc więcej niż sugerowane dzienne spożycie wody.

Badania swoje leki. Niektóre leki, takie jak statyny leki i niektóre steroidy (takie jak predizon) nierównowagi przyczyny w chemii organizmu. Dowiedzieć się, czy leki jesteś na liście skurcze mięśni nóg lub jako efekt uboczny. Jeśli tak, należy porozmawiać z lekarzem o tym, co (jeśli w ogóle) leków mogą narazić Cię na do zwalczania tego zjawiska.

Utrzymanie zdrowej diety, z żywności zawierającej dużo wapnia i potasu. Ponieważ skurcze nóg są często spowodowane przez stężenia elektrolitów w ciało jest w równowadze, to jest ważne, aby mieć wystarczająco dużo wapnia i potasu w systemie. Jeśli nie lubisz jogurty, przetwory mleczne, czy banany, odwiedzić lokalne apteki kupić suplementy specjalnie dla skurcze nóg. Dodatki te zawierają elektrolity niezbędne do złagodzenia skurcze.

Sprawdź poziom tarczycy. Jeśli po wypróbowaniu wszystkich tych prostych środków, a twoje nocne kurcze nóg utrzymują się, umówić się z lekarzem. Przez czując swoją tarczycę i zamawiania niektórych badań krwi, lekarz może określić, czy tarczyca jest przyczyną konie Charlie i oferuje porady i / lub leków, aby twoja tarczyca funkcjonuje prawidłowo.

Jak zapobiec migreny ze zmiany pogody

Zapobieganiu migreny wywołuje jak kofeina, MSG i rażące światła są dość łatwe do monitorowania. Unikanie ataków pogodowe wywołane jest większym wyzwaniem. Intensywne światło lub zbliża burze mogą wzbudzić ból głowy, ale to zazwyczaj szybkie zmiany temperatury, wilgotności lub ciśnienia atmosferycznego, który wyzwala migreny. Według dr Stephen Silberstein, MD, profesor neurologii na Uniwersytecie Thomasa Jeffersona, choć migrenowe bóle głowy są spowodowane przez fizyczne zmiany w mózgu, około 85 procent osób cierpiących donoszą, że dieta lub zmiany środowiska wywołują że znajomy ból. Jeśli czujesz, pogoda jest istotną przyczyną swoimi atakami, istnieje kilka sposobów, aby skonfrontować te migreny, dzięki czemu można wygodnie i pewnie zacząć dzień.

Instrukcje

Uruchom dziennik ból głowy. Zapisać czas, datę i pogoda każdego dnia. Oznacz specyficzne warunki pogodowe lub zdarzenia, które mogą wywołać ataki. Szczególnie należy zwrócić uwagę na codzienne ciśnienie barometryczne. Naczyń krwionośnych w głowie rozwinąć lub zwinąć, aby zrekompensować ciśnieniem. Zmiana wielkości naczynia krwi jest jedną z głównych przyczyn migreny.

Zainwestuj w barometr cyfrowy. Zbadać kilka różnych rodzajów barometr. Barometr pokazuje wykres Historia zmian ciśnienia, na każde 2 do 48 godzin. Czuć objawy gdy ciśnienie nagle spada? Monitoruje go na pierwszy rzut oka. Jakość barometry cyfrowe nie są tanie, ale mają tendencję do nadawania dokładne, pomocne odczyty.

Spróbuj nawilżacza lub jonizatora. Dodanie wilgoci z powietrza w celu zwiększenia ilości tlenu. Maszyny te pomagają wyjaśnić wiele bóle głowy związane z pogodą. Jednakże, jeśli jesteś w wilgotnym unikać klimatu dodając więcej wilgoci z powietrza. Relaksujący spacer na zewnątrz może pomóc.

pić wodę. Kiedy wprowadzić niższą lub wyższą sezon, co pijemy zmiany też. Gulping sody lub mrożona herbata jest dobre z umiarem, ale oba zawierają kofeinę. Popijając kawę lub herbatę powinny być również wykonane z umiarem. Woda jest najczęściej zdrowe i faktycznego wyboru.

Sprawdź na stronie internetowej pogody. Wiele źródeł Weather Online mają teraz "bóle" prognozy. Eksperci oprzeć te prognozy na upuszczenie ciśnienia atmosferycznego, zwiększoną wilgotnością powietrza, a gwałtowne zmiany temperatury. Wystarczy wpisać swój kod pocztowy lub miasto.

Weź magnez. Magnez pomaga zrelaksować się naczyń krwionośnych. Badania wykazały wyższy wskaźnik niedoborów magnezu u chorych na migrenę. Niektórzy pacjenci zgłaszają zwolnienie z suplementów. Najpierw skonsultować się z lekarzem przed próbą jakiegokolwiek leku lub suplementu.

7 Jakość nosić okulary przeciwsłoneczne. Jasne światło słoneczne w okresie letnim lub odbite światło na stoku narciarskim może mieszać ból głowy. Zainwestuj w soczewki optyczne klasy. Pamiętaj oni powlekane dla promieni UVA i UVB. Bez powłoki, ciemny odcień będzie faktycznie ekspozycję na promienie UV gorszych pozwalając uczniowie rozszerzają i pozwalając więcej promieni UV, aby wejść do oka. Spolaryzowane soczewki są szczególnie skuteczne, ponieważ zmniejszają one światło rozproszone, co powoduje olśnienia.

Wskazówki

 • Czekolada Kiedyś ryzykowne żywności dla osób cierpiących na migrenę. Jednak według ostatnich badań, tęsknota do czekolady jest oznaką zbliżającego się bólu głowy. Leczenia pragnienie czekolady jako użytecznego ostrzeżenia.
 • Podczas pracy w domu, uniknąć odblasków na ekranie komputera. Dostosować poziom jasności lub zmienić położenie monitora tak górne światło uderza bezpośrednio.
 • Zmiana ciśnienia atmosferycznego, jest kolejnym powodem może cierpieć bóle głowy podczas lotu, turystyka i podróże.
 • Chociaż zazwyczaj niedostrzegalne dla ludzkiego oka, wszystkie świetlówki migoczą, które mogą powodować ataki migreny.

Jak zapobiec zespołu X

Syndrom X lub syndrom metaboliczny, rozpoznaje się, gdy co najmniej trzy grupy krążenia czynników ryzyka występują. Te czynniki ryzyka obejmują oporność na insulinę, wysokie ciśnienie krwi, otyłość, podwyższony poziom triglicerydów, zmniejszenie HDL (dobry cholesterol), podwyższone stężenie glukozy na czczo, nieprawidłowości w krzepnięciu krwi i zaburzeń lipidowych.

Instrukcje

Jedz zdrowe. Jeśli masz nadwagę, są szanse, jesz niewłaściwych pokarmów i zbyt wiele z nich. Zmień swoje nawyki żywieniowe, aby uwzględnić tylko zdrowych wyborów. Następnie jeść z umiarem i unikać podjadania. Zastanów się, co każdy może zrobić jedzenie dla Twojego organizmu. Weźmy, na przykład, z awokado. Chociaż dużo tłuszczu, awokado jest bogate w dobre tłuszcze, które zwiększa poziom HDL - lub dobrego cholesterolu.

utrzymać zdrową wagę. Aby to zrobić prawidłowo, należy włączyć zdrową dietę w rozsądnych porcjach i umiarkowane, regularne ćwiczenia. Jako ogólne wytyczne, mężczyźni nie powinni dopuścić do przekroczenia ich talii 40 centymetrów. Kobiety nie powinny pozwolić Ich przekraczać 35 centymetrów. Nadmiar masy ciała ma negatywny wpływ na zdrowie - ale gdy nadwaga gromadzi aroung okolicy żołądka to ma najgorszy wpływ na ogólny stan zdrowia i staje się jednym z czynników ryzyka zespołu X.

Ćwiczenie regularnie. Przenoszenie lub stojąc cały dzień w pracy, nie stanowi wykonywania. Prawidłowe wykonywanie robót wszystkie mięśnie. Ponadto serca treningu zwiększa częstość akcji serca, przez co silniejszy mięsień serca. W większości przypadków, aby odpracować wagę, trzeba się pocić. Wyjątkiem będzie a okrążenia trening pływanie w basenie.
Jeśli nie sprawowały w długi czas, zapisać się na siłownię i niech trener się pomóc w projektowaniu programu ćwiczeń odpowiedniego do wieku i stanu.

monitorów - i w razie potrzeby, leczenie - ciśnienie krwi. Oprócz jedzenia tych pokarmów, które podnoszą swój poziom HDL, który pomaga chronić naczynia krwionośne, można ćwiczyć techniki uspokajające, aby zmniejszyć stres - kolejny kluczowy czynnik podnoszenia ciśnienia krwi.
Rozważyć jogę lub tai chi lub innych praktyk medytacyjnych.

Uważaj na poziom cukru we krwi, zwłaszcza jeśli jesteś w grupie ryzyka cukrzycy.

Jakie są zabiegi na ścięgno Pain?

Dziś skupimy się na określeniu ścięgna, ich funkcja, dlaczego oni się skrócić, co można zrobić, aby zapobiec obrażeniom, i co się stanie, jeśli zdecydujesz się go zignorować.

Jestem licencjonowanym masaż medyczny terapeuta i ja ogólnie staram się dać Ci naturalne, holistyczne podejście w stosunku do narkotyków i chirurgii trasie. Zdaję sobie sprawę, że wielu ludzi nie ma ubezpieczenia i starają się uniknąć kosztów iść do lekarza, ale poważne urazy wymagają leków medycznych, a czasami operacji. Lekarska na pewno nie powinno się unikać, jeśli szkoda nie wydaje się być leczenie bez niego.

Funkcja ścięgna

Istnieją trzy ścięgna ścięgno, które tworzą grupę mięśni ścięgno udowe; że półścięgnistego, półbłoniasty (dwugłowy uda i dwie głowice). Ścięgna są odpowiedzialne za przedłużające biodra i zginając kolana, więc wszelkie sportowe z udziałem biegania, wiosłowania, jazdy na rowerze czy skoki obejmuje te mięśnie. Siedzenie długich okresach czasu będzie skrócenie tej grupy mięśni i jest główną przyczyną ścięgna ciągnie.

Co ścięgna uwagi?

Ścięgna pracy z dwóch stawów, biodra do rozbudowy i kolana do zgięcia. Są one usytuowane pod kolanem i dołączyć do góry na górze ramienia na guzowatości kości kulszowej. Jeśli masz niski ból pleców, ścięgna może być przyczyną problemów i nie powinny być pomijane. Również półścięgnistego i półbłoniasty wyginanie kolana i przyśrodkowo obrócić dolną nogę, gdy kolano jest zgięte.

Jak zapobiec Tight ścięgna

Rozciąganie przed aktywnością fizyczną jest najlepszym sposobem, aby zapobiec urazom ścięgno udowe. Znaczenie rozgrzewki przed treningiem nie można podkreślić. Wielu z moich klientów realizowane żałuje o ignorowanie, aby to zrobić. Poświęć trochę czasu i zrobić to, i nigdy nie pożałujesz.

Jak rozwiązać problemu ścięgno

Wielu z nas ma albo miał wyciągnął ścięgno lub obserwował sportowiec wyciągnąć jeden, i wiemy, że ból, który jest zaangażowany. Po ścięgno jest kontuzjowany, najlepszym sposobem działania jest znany jako ryż, który stoi na odpoczynek, lód, kompresja i Elevation. Po obrzęk zachodzi w około 24 do 48 godzin, ważne jest, aby mieć na terapeuty pracy mięśni, aby z powrotem do 100% elastyczności.

Kiedy pracuję nad klientem, ja nagrzewać powierzchnię przed robi głęboki masaż tkanek trochę krwi płynącej do kontuzji i wypłukać kwasów mlekowego. Używam również mazidła - dostępne w większości sklepów z narkotykami - po podgrzaniu powierzchni i pozostawić do wchłonięcia do mięśni. Zdrowy ból mięśni nie jest w dotyku. Jest kwasy mlekowego, które są uwięzione w nim, że stworzenie bolesność. Rozciągając mięśnie po ogniu, stosując maści i dobry masaż pomaga utrzymać mięśnie wydłużony. Jeśli nadal to rutynowe w domu, możesz równie dobrze być na drodze do wyzdrowienia.

Co się stanie, jeśli Hamstring Kontuzja jest pozostawione Heal z własnej?

Wyobraź sobie pajęczynę i zauważyć, jak otwarty i ekspansywny jest. Teraz weź wyimaginowanej nożyczki, cięcia go na środku, a następnie spróbować go naprawić. Co w końcu z jest zawiły i pogmatwany bałagan. Kiedy łzy mięśni to pójdzie na naprawić, ale węzły będą tworzyć w nim jako włókna nałożenia. Następnie, elastyczność i ekspansywność mięśnia będą degradowane. Już problem istnieje, tym trudniej jest do naprawienia, ponieważ blizny będą tworzyć wokół szkody. Szybciej rozwiązać problem, tym łatwiej i szybciej odzyskiwania będzie. I będziesz miał mniejsze szanse ponownej kontuzji.

Jakie są w grupie placebo tabletki antykoncepcyjne?

Doustne środki antykoncepcyjne składają się z dwóch rodzajów tabletek: substancje czynne, które zawierają hormony zapobiegające ciąży i nieaktywnych lub placebo, które zawierają składniki obojętne. Oba rodzaje tabletek wyglądają podobnie, ale aktywne pigułki zawierają coś bardzo ważnego: substancje czynne.

Jakie są tabletki placebo Narodziny sterowania?

Placebo tabletki antykoncepcyjne lub ostatni tydzień pigułki w typowej doustnej antykoncepcji schematu, wygląda prawie dokładnie tak, jak aktywnych pigułek antykoncepcyjnych, choć różnią się kolorem. Tabletki placebo mają być podjęte tygodniu masz okres. Te tabletki zawierają składniki obojętne, które nie wpływają na ciało i mają tylko być traktowane jako przypomnienia, aby nie zapomnieć, aby rozpocząć nowe opakowanie tabletek po tygodniu.

Wypełniacze

Wypełniacze to produkty, które są przeznaczone do dodawania objętości lub nabrać, pigułkę. Ponieważ składnik aktywny w większości tabletek jest bardzo małe, wypełniacze są dodawane dać pigułkę wystarczającej wielkości, tak, że może być podjęta przez osobę, do której został on przewidziany. Typowe wypełniacze, w tym w grupie otrzymującej placebo pigułki antykoncepcyjne, to celuloza, cukry, laktoza, serwatka, skrobia kukurydziana i drożdży.

Segregatory

Segregatory są składniki, które pomagają utrzymać pigułkę od rozpada. Wiążą składniki pigułki razem w taki sam sposób jaj wiąże składniki placka razem podczas procesu pieczenia. Wspólne środki wiążące obejmują gumę ksantanową i żywice naturalne.

Środki ułatwiające rozpad

Środki rozsadzające ułatwiają tabletek, w tym placebo antykoncepcyjne, do rozpuszczenia w żołądku. Typowe substancje rozsadzające obejmują krospowidon i gumy gellan.

Pokrycia

Powłoki takie jak szelak służą do utrzymania tabletkę rozpadowi w jamie ustnej lub przełyku i zapobiec pacjentów z smaku lub zapachu składników kompozycji tabletki. Większość pigułek, w tym większości pigułek placebo urodzenia, są pokryte szelaku.

Jak zwiększyć cholinesterazy w pacjentów Parkinsona

Cholinesterazy hamujące leki stosowane w leczeniu otępienia u pacjentów z chorobą Alzheimera i Parkinsona. Mimo, że te leki mogą poprawić funkcje poznawcze, mogą dodać do zmniejszenia kontroli silnika i drżenie u chorych na Parkinsona.

Cholinesterazy jest wytwarzany przez czerwone ciałka krwi i wątroby. Poprawy funkcji wątroby i wytwarzanie krwinek czerwonych może zwiększyć poziom cholinesterazy i promować lepszą kontrolę mięśni.

Unikanie źródeł inhibitorów cholinesterazy, takie jak pigułki antykoncepcyjne i pestycydów może zwiększyć poziom cholinesterazy.

Instrukcje

Zmniejszenie narażenia na inhibitory cholinesterazy przez nie za pomocą leków hamujących cholinesterazy czy demencja nie jest przedstawienie takich jak pigułki antykoncepcyjne, unikać ekspozycji na pestycydy i unikać innych źródeł, które hamują cholinesterazę takich jak kokaina, kodeiny i rtęci.

Unikaj żywności wysokiej manganu tym Collard zieleni, jarmuż, syrop klonowy, zieleni gorczycy, ananas, maliny, sałata rzymska.

Jedz dobrze. Zmniejszone poziomy cholinesterazy są związane z niedożywieniem i braku tłuszczu. Twój organizm produkuje cholinesterazę codziennie, ale nie kopać w nadbieg, gdy poziom jest niski. To może trwać do miesiąca do poziomu cholinesterazy naturalnie osiągnąć normalny poziom.

Pomoc wątroby z odżywki i suplementy w tym kwas alfa-liponowy, arginina, łopianu, witamin z grupy B, cysteina, mniszka lekarskiego, wyciąg z wątroby, metylosulfonylometan (MSM), oset, tauryny oraz witaminy A, C i E.

Wsparcie wytwarzania krwinek czerwonych ze składników odżywczych i suplementów, w tym miedzi, żelaza, kwasu foliowego, selenu, witaminy B12 i cynku.

Wskazówki

 • Inhibitory cholinesterazy były szeroko badane w medycynie środowiska. Leki stosowane w leczeniu toksyczne ekspozycji hamowania cholinoesterazy pestycydów obejmują atropinę, 2-PAM i diazepam. Możesz poprosić lekarza o te leki.
 • Są też leczenie hormonalne, które wspierają wytwarzanie krwinek czerwonych. Obejmują one erytropoetynę i testosteronem.
 • Wiele niezbędnych witamin i minerałów mają maksymalne limity. Więcej nie zawsze jest lepsze i mogą być toksyczne. Niektóre składniki pokarmowe mogą zakłócać działanie innych leków może być przyjmujących. Przed rozpoczęciem system uzupełnień skontaktować się z lekarzem.