Digidexo.com

jak pokonac skurcz nogi

Jak pokonać skurcze nóg

Kurcze nóg jest wynikiem nagłego i mimowolnego skurczu jednej lub więcej mięśni nóg. Kilka rzeczy może powodować skurcze nóg, w tym niedostatecznego dopływu krwi, ucisku nerwu, wyczerpywanie mineralnych i odwodnienia. Podczas kurcze nóg może być bardzo bolesne, mogą być zasadniczo przezwyciężyć w domu bez pomocy lekarza.

Instrukcje

Określenie przyczyny skurcze nóg. W niektórych przypadkach, pokonując skurcz nogi będą zależeć od przyczyny. Na przykład, jeśli pacjent przyjmuje leki na wysokie ciśnienie krwi i przeżywa skurcze nóg, istnieje duża szansa, że ​​jest to wynikiem wyczerpywania mineralnej. To dlatego, że wiele leki moczopędne powodują znaczną utratę potasu. W związku z tym, że warto rozważyć podjęcie alternatywnych leków lub suplementów potasu.

Rozpocznij rozciąganie rutynę. Ćwiczenia rozciągające mogą pomóc zmniejszyć swoje szanse na uzyskanie skurcze nóg. Jednym z takich ćwiczeń jest podbicie rozciąganie palców. Aby to zrobić, uruchom stojąc plecami do ściany i nogi jednej stopy od ściany. Następnie umieść obie dłonie o ścianę i powoli podnieść palce obu stóp (oddanie cały ciężar na piętach). Trzymaj to na około pięć sekund, a następnie powtórz 10 razy. Jak zawsze, przed rozpoczęciem nowego rutynowe sięgania skonsultować się z lekarzem.

Zmień swoją dietę. Według dr Robert McLean, kliniczny asystent profesora medycyny w Yale University School of Medicine, magnezu i potasu konieczne oddziale skurcze nóg są. Oprócz upewniając się, że jest wystarczająco dużo magnezu i potasu, dr Lorraine Brilla, profesor fizjologii ćwiczeń na Western Washington University w Bellingham, zwraca uwagę, że można zapobiec skurcze nóg poprzez zmniejszenie ilości alkoholu, tłuszczu, słodkich, i napoje można spożywać.

Zastosuj zimny pakiet do mięśnia ciasnym. Zgodnie z Mayo Clinic, może być w stanie zrelaksować się ciasne mięśnie stosując zimny pakiet (jak worek mrożonych warzyw) do mięśnia. Później, jeśli występują ból lub tkliwość, można zastosować poduszki do mięśnia lub wziąć gorącą kąpiel.

lekarza. W większości przypadków, kurcze nóg po prostu odejść. Jednak, Mayo Clinic zaleca wizyty u lekarza, jeśli wystąpią poważne i uporczywe skurcze, lub skurcze noc nogi po ekspozycji na toksyny, takie jak ołów (patrz rozdział Zasoby tego artykułu na link).

Jak rozpoznać skurcze

Najczęściej krótkoterminowe skurcze wystąpią z powodu rozległych obrażeń ciała lub zmęczenia mięśni. Chociaż skurcze mogą być bolesne, są często związane z uczuciem ucisku w danym obszarze, z powodu nagłego skurczu mięśnia za. Skurcze mięśniowe występuje w prawie każdym mięśni w ciele ludzkim, a ważne jest, aby dokładnie określić położenie i przyczyny skurcz. Po ból lub ucisk skierowany jest, to może to być wyeliminowane z delikatnym masażem lub odpoczynku.

Instrukcje

Jak rozpoznać skurcze

Odszukaj źródło swoich skurcze mięśni. Studiować anatomię człowieka w celu uzyskania lepszej znajomości źródła skurcz mięśni w Twojej. Musisz wskazać dokładną lokalizację skurcze mięśni w celu jej leczenia, a to oznacza, że ​​musisz zrozumieć różnicę między mięśnia czworogłowego i mięśni ścięgna udowego.

Określić przyczynę swoich skurcze mięśni. Upewnij się, że rzeczywiście pochodzi od skurcz mięśni, a nie z pustego narządu lub w innym miejscu wewnątrz ciała. W większości przypadków będziesz w stanie ustalić tę informację po prostu zwrócić uwagę na swoje ciało. Ból związany z wydrążonym skurcz narządów jest często znacznie wyższa od bólu związanego ze skurczem mięśni. Skurcze narządów są prawie wyniszczające i powinny być traktowane z bezpośrednim eksperckiej pomocy lekarskiej.

Traktuj swoje skurcze mięśni odpowiednio. Najlepszym lekarstwem na skurcze mięśni jest odpoczynek. Gdy mięsień kurczy się szybko, to zazwyczaj stara się powiedzieć, że ciało jest albo uszkodzony lub zmęczony. Może zbyt pracował mięśnie na siłowni lub w pracy, a może po prostu nadmiernie wykorzystywane mięśnie na co dzień. Aby uzyskać lepsze wyniki, zastosować delikatny masaż mięśnia zmęczonego jak odpoczynek.

Rozciąganie przed i po wysiłku fizycznym. Nadmiernie napiętych mięśni pracy jest główną przyczyną zmęczenia mięśni, a często prowadzi do poważnych skurcze i / lub skurcze mięśni. Aby uniknąć takich sytuacji, rozciągnąć prawidłowo przed aktywności fizycznej. Jeśli masz stresującą pracę fizyczną, należy rozciągnąć przed wyjściem z domu do pracy. Utrzymać mięśnie jak przodkiem, jak to możliwe w czasie trwania każdej aktywności fizycznej.

Skonsultuj się z lekarzem, jeśli skurcze mięśni utrzymuje się dłużej niż trzy dni.

Wskazówki

 • Prawidłowe odżywianie, które zawiera maksymalną ilość przyjmowanych płynów, jest niezbędne w celu uniknięcia skurcze mięśni. Utrzymać dietę, która jest bogata w białka, węglowodanów, tłuszczów zdrowych - i zawsze nawilżają kiedy uczestniczyć w aktywności fizycznej przez dłuższy czas.
 • Podczas gdy profesjonalny masaż jest lepsza metoda stosowana w leczeniu stale skurcze mięśni, to nie zawsze jest konieczne. Szukaj w miejscowej bibliotece lub w Internecie dla środków, które szczegółowo osobisty masaż jako pierwszej opcji.

Jak leczyć skurcze

Skurcze mięśni są sposobem organizmu zapobiec dalszym szkodom. Kiedy występują, ból lub dyskomfort, nie mogą czuć się jak techniki zapobiegania. Może poczuć się jak ciało jest morfingu do kitu. Oto kilka metod leczenia skurcze.

Instrukcje

Unikaj Długotrwałe obciążenie. Jedną z głównych przyczyn skurcze powtarza nadmiernego wysiłku dużych grup mięśniowych. Zawsze, gdy korpus ma wykonywać zadania, które nie są używane do wykonywania może wystąpić skurcz mięśnia. Odnosi się to również do ćwiczeń. Ocenić, jaki ciężar jest podnoszony i zmniejszyć ciężar, jeśli ból występuje w wyciągu. Zawsze odczekaj 48 godziny przed treningiem siłowym na głównej grupie mięśniowej.

lekarza. Skurcze mięśni to nie żart. Mogą pojawić się w łagodnych i ciężkich epizodów. Zawsze jest rozsądne, aby zobaczyć się z lekarzem w przypadku wystąpienia skurczu wielokrotnie dłużej niż 24 do 48 godzin. Leki mogą być potrzebne, aby rozluźnić mięśnie.

Sprzedam twardy materac. Konkretnie, mięśnie pleców i nogi trzeba twardych powierzchni w celu ich ochrony, aby zapobiec dalszym skurcze. Twardy materac i dużo odpoczynku może być wszystko, ciało potrzebuje, aby odzyskać z serii skurcze.

4 stosuje się lodu na powierzchni mięśni natychmiast. Owiń lodu w ręcznik, aby uniknąć bezpośredniego kontaktu i pozostawić na 15 minut, a na 10 minut. Powtórz ćwiczenie dwa lub trzy razy.

Za pomocą ciepła po 48 godzinach, w celu zwiększenia przepływu krwi. Doprowadzenie ciepła do skurczu natychmiast może zwiększyć stan zapalny i pogorszyć skurcz. Oczekiwanie na czas wystarczający, aby przejść pozwala ogrzać do być korzystne w zapobieganiu dalszej skurcze.

Jak zapobiec skurcze nóg nocna (aka Charlie Konie)

Jeśli kiedykolwiek obudził się w rozdzierający ból ze względu na skurcze nóg, które powodują węzłów mięśni nóg, prawdopodobnie jesteś zdesperowany, aby dowiedzieć się, jak ich powstrzymać. Po pierwsze, trzeba zrozumieć, co je powoduje. Istnieje wiele rzeczy, które mogą powodować zmienne noc skurcze kończyn --also zwane Charlie horses-- występuje. Skurcze mogą być spowodowane przez zaburzenia równowagi elektrolitowej, odwodnienie, zmęczenie mięśni, zaburzenia równowagi tarczycy, a będąc na wadze.

Instrukcje

utrzymać zdrową wagę. Ponieważ nadwagą wydaje się być jedną z przesłanek, które powoduje konie Charlie, utrzymanie idealnej wagi do swojego wzrostu pomoże wyeliminować jeden z czynników ryzyka.

Nie należy zmuszać się zbyt trudne. Jeśli próbujesz dostać się do kształtu, to powoli. Wykonując zbyt trudne lub zbyt długo na początku treningu prowadzi do zmęczenia mięśni. Spróbuj odpoczynku co drugi dzień, aby dać zmęczone mięśnie szansę odzyskania.

Wyciągnij cieląt często. Ustaw tę część codziennej rutyny, najlepiej wykonując go tuż przed pójściem do łóżka. Siedzi z nogami wyciągniętymi przed siebie, dotrzeć do chwycić duże palce u stóp, i wyciągnąć nogi do kolana. Jeśli nie jesteś na tyle elastyczne, aby to zrobić, lub pasek owinąć szalik całej podeszwy stóp, i pociągnąć końce tak, że jesteś wyciągając palce w kierunku kolan.

pobyt uwodniony. Jedną z najczęstszych przyczyn czasowych noc skurcze nóg nie jest picie wystarczającej ilości wody. Pij co najmniej 64 uncji wody dziennie. Złamać te się na osiem porcji osiem uncji każda, aby dać swoje ciało możliwość wchłaniania, czego potrzebuje. Pamiętaj, że kofeina jest naturalnym diuretykiem, co oznacza, że ​​pozbawia organizm zmagazynowanej wody. Jeśli pijesz kofeinę regularnie, spróbuj odstawieniu się go wyłączyć. Przynajmniej, uzupełnienia dawki kofeiny, pijąc więcej niż sugerowane dzienne spożycie wody.

Badania swoje leki. Niektóre leki, takie jak statyny leki i niektóre steroidy (takie jak predizon) nierównowagi przyczyny w chemii organizmu. Dowiedzieć się, czy leki jesteś na liście skurcze mięśni nóg lub jako efekt uboczny. Jeśli tak, należy porozmawiać z lekarzem o tym, co (jeśli w ogóle) leków mogą narazić Cię na do zwalczania tego zjawiska.

Utrzymanie zdrowej diety, z żywności zawierającej dużo wapnia i potasu. Ponieważ skurcze nóg są często spowodowane przez stężenia elektrolitów w ciało jest w równowadze, to jest ważne, aby mieć wystarczająco dużo wapnia i potasu w systemie. Jeśli nie lubisz jogurty, przetwory mleczne, czy banany, odwiedzić lokalne apteki kupić suplementy specjalnie dla skurcze nóg. Dodatki te zawierają elektrolity niezbędne do złagodzenia skurcze.

Sprawdź poziom tarczycy. Jeśli po wypróbowaniu wszystkich tych prostych środków, a twoje nocne kurcze nóg utrzymują się, umówić się z lekarzem. Przez czując swoją tarczycę i zamawiania niektórych badań krwi, lekarz może określić, czy tarczyca jest przyczyną konie Charlie i oferuje porady i / lub leków, aby twoja tarczyca funkcjonuje prawidłowo.

Jak kontrolować skurcze nóg

Skurcze nóg są nagłe i mimowolne skurcze mięśni w nodze. Kurcze nóg może być spowodowane przez napięcie mięśni, przytrzymując nogę w jednej pozycji przez długi czas, niedostatecznego ukrwienia oraz ucisku nerwu, między innymi. Skurcze nóg mogą być bardzo bolesne, ale zazwyczaj można wyleczyć w domu bez podróży do szpitala. Wszystko, czego potrzebujesz, aby pozbyć się skurcze nóg kilka prostych elementów.

Instrukcje

Rozpocznij rozciąganie rutynę. Rozciąganie mięśni może pomóc w kontroli i zapobiegania skurcze nóg. Najbardziej skuteczne rozciąganie będzie zależeć od konkretnego mięsień nogi, która skurczy. Przykładem ćwiczenia rozciągające, które mogą zapobiec skurcze nóg jest odcinek cielę. Aby to zrobić, stoją od 2 do 3 metrów od ściany. Zginać do przodu i oprzeć się na ścianie, jednocześnie utrzymując stopy płasko i na miejscu. Jeśli to możliwe, Mayo Clinic proponuje delikatnie pocierania mięśni podczas rozciągania go.

Zastosuj zimny pakiet do mięśnia. Cold Pack powinien pomóc zrelaksować mięśnie napięte. Jeśli wystąpi ból lub tkliwość po ten sposób, można zastosować ciepły ręcznik do mięśnia lub wziąć ciepłą kąpiel.

Weź suplementy witaminy E. Witamina E może znacząco zmniejszyć ryzyko skurcze nóg, według dr Fred Whittier, profesor medycyny wewnętrznej na Northeastern Ohio University College of Medicine. W jednym z badań przeprowadzonych przez Whittier, u pacjentów przyjmujących witaminę E poszedł ze średnio 10 na miesiąc skurcze nóg do 3,5 miesiąca. Dobre źródło witaminy E obejmują kiełków pszenicy, olej z krokosza barwierskiego, olej z kukurydzy, mąki owsianej i makarony.

Rozważmy suplementacja magnezu. Magnez rozluźnia mięśnie i zapobiega skurcze, według dr Robert McLean, asystent kliniczny profesor medycyny na Yale University School of Medicine. McLean zaleca przyjmowanie jednej kapsułka 400 miligramów magnezu dwa lub trzy razy dziennie. Jednakże, należy skonsultować się z lekarzem przed wykonaniem tak, jak zbyt dużo magnezu może być szkodliwe dla niektórych osób, takich jak osoby z chorobami nerek.

uniknąć odwodnienia. Woda pomaga umowy mięśnie i zrelaksować się i utrzymuje komórki mięśniowe uwodnione i mniej drażliwy. Szczególnie ważne jest, aby pić wodę przed wysiłkiem, podczas wysiłku i bezpośrednio po ćwiczenia.

Jak leczyć skurcze szyi terapii magnetycznej

Skurcze szyi może być bardzo wyniszczające. Nie tylko ludzie, którzy cierpią z powodu tych skurcze w bólu, ale ból rzeczywiście zaczyna wpływu na inne obszary życia. Na szczęście, terapia magnetyczna pokazuje pewną obietnicę w leczeniu skurcze szyi. Zasadniczo, magnetyczne działa terapia przez blokowanie sygnałów bólu dotarcie do mózgu, pomaga zapobiegać kwasu mlekowego od budowania i poprawia krążenie krwi.

Instrukcje

1 Zapoznaj się z dostawcą opieki jeśli cierpią z powodu przewlekłego bólu, takich jak skurcze szyi. Może to być oznaką poważniejszej choroby. Ponadto, eksperci mogą polecić różne magnesy, w zależności od przyczyny skurcze szyi.

Zastanów wyborze owinąć szyi terapia magnetyczna z pulsującym terapii magnetycznej. Pulsujący terapii magnetycznego może być bardziej skuteczne w leczeniu skurczów szyi od produktów, które po prostu zawierać magnesy.

Kup naszyjnik magnetyczny. Nie tylko są one często atrakcyjne, ale mogą pomóc w zmniejszeniu skurcze szyi. Możesz też kupić wspierającego poduszkę dla szyi, który zawiera magnesy (patrz źródła poniżej).

Upewnij się, że ma magnesy się okresowo. Niektórzy eksperci uważają, możesz stać się "używane" do magnesów, zmniejszając ich skuteczność.

Wskazówki

 • Nigdy nie należy używać magnesów, jeśli myślisz, że jesteś w ciąży lub masz wszczepiony rozrusznik serca.
 • Nigdy mikrofalówki coś zawierającego magnes.

Co Witaminy Przyczyna Leg skurcze?

Nie ma nic aż tak irytujące jak się skurcze nóg. Jeśli śpisz, budzisz się z bólu. Jeśli jesteś w odległości może być kłopotliwy potknięcie. Jeśli siedzisz, nie może mieć miejsca do rozciągnięcia się nogę. Możesz zmniejszyć swoje szanse na uzyskanie skurcze nóg zapewniając dieta jest bogata w witaminy i minerały. Chociaż biorąc witaminy nie spowoduje skurcze nóg, nie mając pewnych witamin w organizmie spowoduje ich.

Definicja

Kurcze nóg jest krótki, mimowolne kurczenie się z mięśni nogi, głównie łydki, stopy lub uda. Innymi słowy, mięśni zgina na własną rękę i pozostaje w ten sposób, czy tego chcesz, czy nie.

Przyczyny

Przyczyną jest brak kurcze nóg. Pływacy wydają się skurcze, czy wskazują one swoje palce w określony sposób. Więcej mięśni nogi wydają się również bardziej podatne na skurcze. Niski poziom elektrolitów i diuretyki przydatne związane ze skurczem nogi. U pacjentów dializowanych i kobiety w ciąży skarżą się także skurcze nóg częściej niż inni. Powodem skurcze kończyn dolnych mogą być słabe krążenie w kończynach dolnych, które prowadzi do małej zawartości tlenu w tkance mięśni nóg.

Weź Witaminy

Niektóre witaminy pomogą zmniejszyć szanse na skurcze nóg. Należą do nich witaminy E (400 IU dziennie), który pomaga rozszerzać mięśni, krwi i cienki, aby poprawić krążenie krwi. Brak niektórych witamin B (100 mg dziennie) --thiamine (B1), kwas pantotenowy (B5) i pirydoksyna (B6) - są znane powodować skurcz. Witaminy te rozkładają węglowodany, tłuszcze i białka do produkcji energii oraz pomoc w obiegu. Wreszcie, witamina A (10.000 jm na dobę) i witaminy C (3000 mg na dobę) są potrzebne, aby uniknąć skurczów.

Minerały

Wraz z witamin, za coraz bardziej pewnych minerałów, jeśli są podatne na skurcze nóg. Uzyskać wystarczająco electrolytes-- magnez (400 mg dziennie), potas (100 mg dziennie), wapnia (1200 mg na dobę) i sód. Magnezu, wapnia i potasu, pozwala się wchodzić i wychodzić z komórek, podczas gdy zwiększa absorpcję wapnia magnezu.

Dieta

Natomiast można wziąć witaminy i minerały jak suplementy, bardziej skuteczny sposób, aby uzyskać odżywianie jest poprzez dietę. Jedz dobrze zrównoważona dieta bogata w owoce i warzywa. Najprostszym sposobem zapewnienia zrównoważonej diety jest przestrzeganie piramidy żywności promowanej przez Departament Rolnictwa USA. Obejmuje to: sześć do 11 porcji produktów zbożowych, 04:57 porcji warzyw, trzy porcje produktów mlecznych, 04:57 porcji mięsa, 03:58 porcji owoców i ograniczonych olejów.

Co to są skurcze mięśni?

Skurcz mięśni jest mimowolny skurcz mięśnia lub grupy mięśni, które zazwyczaj występuje szybko i mocno; skurcze mięśniowe i warunki skurcz mięśni są często używane zamiennie.

Kurcze vs Spasm

Skurcz mięśni może opisać wszelkie większe mimowolne skurcze mięśni; kurcze mięśni jest często termin stosowany do opisania tylko spamu mięśni, które powodują, że są mocno skurczy, którym towarzyszy ból.

Przyczyny

Przęsła mięśni może być spowodowane przez różne czynniki, takie jak alkoholizm, stosowanych leków, odwodnienie, zmęczenie i intensywnego wysiłku fizycznego.

Ulga

Kurcze, że przyczyną napiętych mięśni i skurcze silny ból często mogą być łagodzone przez rozciąganie mięśni i ścięgien, który doświadcza skurczu.

Efekty

Przęsła mięśni może powodować ból i brak kontroli mięśni, na którym występują skurcze; może to wpływać żadnej aktywności fizycznej, które ma miejsce podczas skurczu, na przykład, skurcz nogi mogą osoba przewrócić.

Zapobieganie

Rozciąganie mięśni regularnie i unikanie odwodnienia może ograniczyć szanse przeżywa skurcze mięśni.

Jakie są przyczyny parafilii?

Parafilia jest kompulsywne stan seksualnej, która obejmuje "nietypowe" zachowania seksualne. W większości przypadków, będzie to oparte dominacja w tym zarówno pobudzenie i zadowolenie zależy od bardzo szczególnych przedmiotów, części ciała i czynności. To jest inny niż o fetysz seksualny, jak wiele osób może zostać pobudzony przez różne rzeczy, jak pornografia, bielizna, nogi, bondage i spanking, aby wymienić tylko kilka. To jest, gdy staje się to tylko fetysz metoda, w którym osoba może znaleźć podniecenie i satysfakcję, że staje parafilia.

Rodzaje

Warunkiem parafilii składa się z różnych rodzajów kompulsywnych zachowań seksualnych, w różnym nasileniu i intensywności od osoby do osoby. Jednak tylko dlatego, że ktoś znajduje przyjemność w jednej z tych rzeczy, nie oznacza indywidualnych cierpi na stan parafilii. To musi być przymus na to, aby być naprawdę parafilia. Dla niektórych osób, parafilia będzie pochodzić z fetyszyzmu, lub "utrwalenia" obiektu jak buty, bielizna, stopy, włosy lub coś nie naprawdę seksualnego w przyrodzie, aby znaleźć podniecenie i satysfakcję. Dla innych jest to transwestytyzm, który jest "zapotrzebowanie" na cross-dress zostać pobudzony seksualnie zaspokojone. Może pochodzić ona także z ekshibicjonizm i voyeuryzm, jak również sadomasochizm. Choć nie tak i nielegalne same w sobie, zoofilia, nekrofilia i pedofilia może stać form parafilii. Ponownie, tylko o uczestnictwo w tych działaniach nie czyni człowiek prawda paraphile; to jest, kiedy te rzeczy stają się jedynym środkiem do osiągnięcia zaspokojenie seksualne, że staje parafilia.

Pochodzenie

Dokładne pochodzenie lub przyczyną parafilii oraz kompulsywne zachowania seksualne jest obecnie nieznany, zgodnie z Mayo Clinic. Badania w tej dziedzinie jest nadal w jego względnej dzieciństwie, przez co trudno jest naprawdę domyślać lub wskazać dokładną przyczynę. Jednakże, istnieje wiele teorii, które stały się dość popularne w zależności od specjalista może poprosić.

Klimatyzacja

Jedna z teorii za parafilii jest to, że można rozwijać poprzez to, co określa się często jako kondycjonowania. Jeśli ta teoria jest prawdziwa, osoba cierpiąca parafilii nabędzie stan z wielokrotnym zaangażowania w akcie seksualnym z obiektu lub sytuacji, które im przynosi o pobudzenia seksualnego i satysfakcji. W miarę upływu czasu, jednostka będzie rozwijać głębsze i głębsze potrzeby tego obiektu lub sytuacji, dopóki jedyną drogą do osiągnięcia spełnienia seksualnego jest przez tego konkretnego obiektu lub sytuacji.

Regresji

Inni specjaliści teoretyzować, że parafilia jest rzeczywiście oparty na regresji, lub że osoba jest powrót do praktyki, która rozpoczęła się rok temu. Podobnie jak uwarunkowania, to nabyte przymus, ale ten akt lub scenariusz, z którego człowiek może tylko osiągnąć podniecenie i satysfakcję jest od początku w życiu "," coś z jego przeszłości.

Predyspozycje

Inna teoria dotycząca parafilii przyczyną jest najlepiej opisany jako prawie predyspozycji do tej choroby. Oznacza to, że osoba jest nachylona do opracowania szczególnej przymus płciowego. Dla niektórych osób może to być niezdolność do utworzenia "normalnych" stosunków międzyludzkich, które przynosi im do przymusu. Dla innych może to być makijaż chemiczną mózgu, który dyktuje przyjemności seksualnej nie działa jak ktoś bez kondycji. To może być również formą uzależnienia, w tym, po raz seksualnie narażone na obiekcie lub aktu, zasuwy na mózg zasadniczo do niego i człowiek jest zmuszony do zaangażowania się w praktyce bardziej w miarę upływu czasu, skutecznie zmieniając potrzebę "Użyj "Obiekt lub akt.

O Odpoczynku ból nóg

To polubisz ekspert ból nóg po wysiłku fizycznym lub po użyciu mięśnie nie są używane do korzystania. Odczuwania bólu nóg, podczas gdy w spoczynku, jednak dolegliwość może nie spodziewać.

Miażdżyca

Miażdżyca jest postępującą zwężenie i stwardnienie tętnic, które jest spowodowane przez starzenie, jak również inne czynniki. Jako stan pogarsza, ból lub pieczenie może być odczuwane w kończynach dolnych. Te występują, gdy osoba jest w pozycji leżącej. Ten ból jest gorszy noga odpoczynku podczas leżenia, ponieważ zablokowane tętnice w nodze nie umożliwiają odpowiedniego przepływu krwi do nóg i stóp. Aby złagodzić ten ból, poszkodowany może mieć powiesić nogi z boku łóżka.

Skurcze nóg odpoczynku

Podczas odpoczynku w zdrowy sen, osoba może być nagle obudzony z Charley konia w nogę. Kurcze nóg i skurcze występują w łydce, i może trwać od kilku sekund do kilku bolesnych minut. Mogą one również występować kilka razy w ciągu nocy. Te nocne kurcze nóg może być wniesiona w dniu po dniu wielokrotnie przy użyciu grupy mięśni lub po wysiłku fizycznym.

Skurcze nóg od siedzenia

Od czasu do czasu, można odczuwać ból nogi podczas odpoczynku w fotelu, czy stanowisko opiekunki jest taka, że ​​odcina krążenie. Kurcze tego warunku rzadko trwają dłużej niż kilka sekund lub minut po przywróceniu cyrkulacji.

W spoczynku, ból nóg At Night

Czasami osoba może dostać nogi skurcze podczas odpoczynku w łóżku. Może być niekontrolowany skurcz mięśni łydki i ból może się wahać od łagodnego do ciężkiego. Ataki te mogą być dla niektórych osób przewlekłe lub sporadyczne występowanie innych. Chociaż może się zdarzyć, że z nieznanych powodów, to wiadomo, że odwodnienie, a także pewne leki mogą powodować spoczynku ból nogi. Kurcze nóg może być również objawem poważniejszych problemów, takich jak miażdżyca tętnic lub choroby tarczycy.

Uzyskiwanie Pomocy

Każdy może doświadczyć odpoczynku ból nogi, ale kobiety w ciąży i osoby starsze są bardziej podatne. Gdy wystąpi skurcz nogi, wyprostuj nogi, podkreślić swoje nogi do tyłu i wyciągnąć swoje palce w kierunku kolana. Masować spasming mięśnie. Rozciągania mięśni nóg, powoli wstając, zginanie kolana i wagi dół na nogi skurcze przez kilka minut. Stosowanie obu ciepła lub zimna (w zależności od tego daje ulgę) może pomóc rozluźnić mięśnie.

Ciężkie warunki

Guza na nerwy rdzeniowe może powodować ból nóg w nocy. Przepuklina dysków w plecach może spowodować rwa kulszowa, które w rzadkich przypadkach mogą powodować nocne bóle nóg. Skontaktować się z lekarzem, jeśli masz nawracające bóle odpoczynku nogi.

Zapobieganie

Rozprostować nogi i łydki kilka razy w ciągu dnia i przed snem. Połóż się i powoli wyciągnij palcami w kierunku kolana. Unikać wskazując palcami podczas snu. Wciąż dobrze nawilżona przez picie ośmiu szklanek 8 uncji wody dziennie.

Urządzenia wspomagające dla choroby Parkinsona

Urządzeń pomocniczych może pomóc ludziom, którzy mają choroby Parkinsona zarządzać ich objawów i pozostają ambulatoryjnych. Walcówka chodziki, laski i wagi specjalistyczne nadgarstek wszystko może ułatwić funkcjonowanie fizyczne.

Choroba Parkinsona

Choroba Parkinsona powoduje drżenie fizyczne, problemy równowagi i trudności z chodzeniem, powodując konieczność urządzeń wspomagających, zgodnie Parkinsona i Ruchu Disorders Center of Maryland.

Rolling Walkers

Chodziki walcówka pomóc pacjentom z chorobą Parkinsona przezwyciężyć problemy z utrzymaniem równowagi, aby mogli chodzić bezpiecznie. Koła umożliwiają pacjentowi, aby przesunąć do przodu bez ciągłego zmiany położenia balkonika.

Stepover Różdżka i inne Laski

Laski można dodać stabilności dla osób cierpiących na Parkinsona. Trzciny różdżki dosuw nazwie zawiera kolorowy znacznik w pobliżu jego bazy, pokazuje pacjentom jak wysoko podnosić nogi.

Ciężarki na nadgarstki

Pacjenci z chorobą Parkinsona wykazują drżenie rąk może czasami znaleźć ulgę w tym stanie przez zastosowanie wagi nadgarstka do dotkniętych kończyn, zmniejszenie drżenia do rozsądnego poziomu.

Odporność

Pomimo korzyści oferowanych przez urządzenia pomocnicze, pacjenci wielu Parkinsona odmówić lub oprzeć się na stosowanie takich urządzeń, dopóki nie mają dodatkową opcję, ponieważ nie chcą się reklamować postęp swojej choroby, według Centrum Badania neurologiczne.

Jak leczyć nogę CrampKurcze nóg może wystąpić w każdej chwili, ale zwykle mają tendencję do strajku w nocy. Mogą one wynosić od łagodnego sztywność łydki do pełnego skurczu nogi wraz z bardzo silny ból. Bo kurcze nóg pojawić się nagle, bez zaawansowanej ostrzeżenia, że ​​nie zawsze jest to możliwe, aby traktować je jako coś, co rozwija się w miarę jak ból głowy. Istnieje kilka kroków, które można podjąć, aby pomóc osłabić skurcze nóg i zmniejsza ich nasilenie.

Instrukcje

Pić więcej wody. Odwodnienie jest odpowiedzialny za wiele dolegliwości, skurcze nóg włączone. Starać się w sześciu do ośmiu szklanek wody dziennie, aby utrzymać mięśnie elastyczna i nawilżona. Żywność o wysokiej zawartości wody są świetnym rozwiązaniem zbyt. Staraj się jeść więcej owoców takich jak arbuz i zielone warzywa liściaste.

Zwiększenie dziennego spożycia wapnia i potasu. Te dwa minerały pomoc w przetwarzaniu organizmu płynów (patrz krok pierwszy). Dla dodatkiem wapnia, spróbuj jogurt o niskiej zawartości tłuszczu i beztłuszczowe mleko, aby uzyskać duże dawki dziennej wapnia. Warzywa, takie jak kapusta, brokuły i bok choi są również ładowane z wapniem. Pokarmy bogate w potas to banany, mięso, drób, ryby i awokado. Spróbuj także suplementów wapnia przed snem.

lekkie ćwiczenia przed snem może pomóc pobudzić przepływ krwi w nogach. W odległości krótkiego spaceru lub jazdy na rowerze w niewielkiej odległości do zaangażowania mięśni nóg przed ustanawiające. Stretch łydki przed snem.

Noszenie butów duży łuk i wsparcie kostki może pomóc utrzymać ciało w odpowiednim dostosowaniu w ciągu dnia.

Leg skurcze, które są wywołane przez chodzenie może być frustrujące i kłopotliwe. Dla obu nocne skurcze nóg i skurcze nóg, że pieszy nie można poprawić za pomocą diety i ćwiczeń fizycznych, do lekarza. Leki na receptę są dostępne w leczeniu skrajne skurcze gdy nic pomaga.

Wskazówki

 • Kurcze nóg jest niekontrolowany skurcz mięśnia. Zwolnienie z skurcze mięśni występuje, gdy wydłuża powrót do normalnego stanu. Rozciąganie skurcz należy zrobić powoli, aby uniknąć rozdarcia mięśni.
 • Kiedy w środku ataku nogi skurcze, nie wskazują palcami. Spowoduje to, że skurcze tylko się jeszcze bardziej.
 • Chinina kiedyś regularnie przepisany skurcze nóg. Jest on dostępny w handlu jako składnik większości marki toniku. Istnieją pewne wątpliwości co do bezpieczeństwa chininy więc skontaktować się z lekarzem przed próbą tonik jako rozwiązanie.

Jak radzić sobie z zimnej pogody Leg skurcze

Zimno na skurcze nóg są często skargi w zimie. Niektórzy twierdzą nawet, mogą "czuć", gdy zbliża się śnieg, ze względu na bóle w nogach. Pogoda zimno skurcze nóg mają mniej wspólnego z temperaturą, a bardziej z przyzwyczajenia, które podejmujemy, kiedy pogoda stygnie, a mniej czasu spędzamy więcej czasu na zewnątrz i przytuliła się na kanapie. Z lekkim dostosowania stylu życia, można zminimalizować ból zimno pogodowych skurcze nóg.

Instrukcje

Przesuń się. Jeśli twoje mięśnie są obolałe nogi od siedzenia zbyt długo, muszą być rozciągnięte, zwłaszcza jeśli są aktywne podczas cieplejszych miesięcy, a następnie zwolnić, gdy robi się zimno. Rozciągać się w różnych pozycjach. Twoje ciało powie, w którą stronę iść. Jeśli staje się bolesne, łatwości lub zatrzymać. Masować bolące powierzchnię delikatnie dłonią.

Pić więcej wody. Odwodnienie jest częstą przyczyną skurcze mięśni. To jest wspólne dla ludzi, aby przestać pić tyle podczas zimnych miesięcy, lub zacząć pić złe rzeczy. Gorąca czekolada jest w porządku, ale trzeba jeszcze 8 szklanek wody dziennie. Jeśli potrzebujesz czegoś gorącego na rozgrzewkę, uncaffeinated herbata może liczą się swoimi 8 porcji wody.

Weź ciepłą kąpiel lub prysznic. To pomoże rozluźnić mięśnie i umysł.

Ulga w bólu, delikatnie masując obolałe mięśnie, a następnie stosując zimny kompres lub ogrzewania pad. Jeśli nadal potrzebujesz ulgę, wziąć over-the-counter leków, takich jak Tylenol lub Aleve. W niektórych poważnych przypadkach, może być konieczne, aby zobaczyć się z lekarzem, aby uzyskać leki przeciwbólowe na receptę.

Wskazówki

 • Jeśli pacjent przyjmuje żadnej recepty lub over-the-counter leków, należy porozmawiać z lekarzem lub farmaceutą przed zrobieniem leków przeciwbólowych.

Jak zatrzymać Foot skurcze

Skurcze stóp może być bardzo bolesne i może wystąpić, gdy najmniej się ich spodziewamy. Często powodują łuku stopy do zwijania lub może pochylenie palce pod dziwnym kątem i są wynikiem nieprawidłowego krążenia, odwodnienie, niedoborów żywieniowych i innych przyczyn medycznych. Przez następujące czynności Ciebie może nauczyć się szybko leczyć i zatrzymać skurcze stóp.

Instrukcje

Masuj stopy przez 10 do 15 minut przez łuku stopy i między palcami. Koncentrować się na obszarach, które są skurcze najbardziej poważnie, ale nie zaniedbywać reszty stóp. Celem masażu całą nogę jest pobudzenie krążenia i zatrzymać skurcze mięśni powodując skurcze stóp.

Spacer przez 5 minut, po masować nogę. Powinno to zapobiec skurcze powrotu poprzez stymulowanie przepływu do obszaru. Powtórz krok 1 i krok 2, jeśli wróci skurczy

Suplement diety z potasu, magnezu, wapnia i cynku. Brak któregokolwiek z tych składników odżywczych w organizmie może spowodować mięśnie do umowy i powodować skurcze w stopy.

Pić więcej wody. Odwodnienie może powodować skurcze mięśni i spam. Jeśli nie lubisz wody sok Wypróbuj lub napojów sportowych, aby przywrócić równowagę płynów w organizmie.

Zastosuj poprawkę mentol lub mentol krem do Twojej łydki. Skurcze stóp nie zawsze pochodzą od stóp, a może rozpocząć się w mięśniach łydek. Mentol plastry i kremy mogą zatrzymać skurcze mięśni i rozluźnienie mięśni.

umówić się z lekarzem, jeśli często występują skurcze stóp lub nie zatrzyma. Może to wskazywać na schorzenie, takie jak i zaburzenia równowagi elektrolitowej, odwodnienie, słabe krążenie i cukrzycy.

Wskazówki

 • Używać balsamu zawierającego mentol lub eukaliptusa podczas masażu stopy. Oba te składniki mogą pobudzać krążenie i złagodzić przyczyny skurcze nóg.
 • Jeśli masz na sobie buty, kiedy występuje skurcz kolana i nie można ich usunąć, idź na krótki spacer, jeśli to możliwe. W niektórych sytuacjach (na przykład w pracy) to nie może być opcją. Zamiast próbować poruszając palcami wewnątrz buta zatrzymać skurcze stóp. To nie może być najlepszym i najszybszym rozwiązaniem problemu, ale poruszając palcami pobudzi krążenie w stopy, które mogą łagodzić skurcze.
 • Nie ciągnąć nogę lub łydki w kierunku przeciwnym do skurczu. Może to skurcz mięśni, powodując skurcze stóp gorzej.

Jakie są Leczenie Foot & Leg skurcze?

Stopy i nogi skurcze są mimowolne skurcze mięśni, które mogą wystąpić w dowolnym czasie i bez uprzedzenia. Mogą być bardzo bolesne, ale zwykle nie są poważne, może być traktowany łatwo. Kurcze nóg i stóp może wystąpić z różnych powodów, takich jak problemy z krążeniem odwodnienie, nadużywanie mięśni i brak soli w diecie.

PŁYNÓW

Jeśli się odwodnić, mogą wystąpić skurcze nóg, szczególnie w nocy. Dzieje się tak wiele dla biegaczy i innych ludzi aktywnych, którzy pocimy, a zatem tracą dużo płynów ustrojowych. Zgodnie z Mayo Clinic, należy starać się pić co najmniej 64 uncji wody dziennie, aby pozostać w pełni nawilżona. Picie wody tonik, który zawiera chininę może również pomóc spokój nogi i stopy skurcze. Gotowanie 4 do 6 uncji tonikiem przed snem, aby pomóc skurcze walki.

Wilgotna ciepła

Wziąć gorący prysznic lub kąpiel, aby rozluźnić mięśnie w nogach i stopach. Postaraj się, aby woda tak gorące, jak można go znieść. Czy to prawo, zanim pójdziesz do łóżka, aby zapobiec nocne skurcze. Spróbuj moczenia lub pozwalając wodzie spływać nogi, przez co najmniej 15 minut. Jeśli zaczną się skurcze w ciągu dnia lub po treningu, wziąć gorący prysznic, a następnie.

Rozciąganie

Rozciągnąć mięśnie całkowicie przed wykonywania, aby zapobiec ich zaostrzenie. Rozciąganie mięśni wydłuża je i pomaga zapobiegać skurcze. Jeśli Twoje nogi i stopy zaczynają się skurcze i usiąść i wyciągnąć palce do góry w kierunku sufitu. To pomoże rozciągnąć i rozluźnić mięśnie.

Masaż

Masaż może szybko usunąć napięcie w mięśniach. Ice mięśnia podczas masażu są to rozładować napięcie. Przenieś w górę iw dół, aż skurcze mięśni odchodzi. Kurcze może wrócić po zatrzymaniu masażu. Jeżeli tak, wystarczy wmasować w razie potrzeby, aż znowu skurcze ustępują.

Leki homeopatyczne

Rumianku pomaga rozluźnić mięśnie i zapewnia ulgę od skurcze. Miejsce rumianku pozostawia do garnka z wrzącą wodą i pozostawić herbatę na strome przez kilka minut. Spuścić wodę i dodać cukier lub miód do słodzenia herbaty do smaku. Pozwalają herbata ostygnie i sączyć powoli.

Witaminy

Brak równowagi wapnia i potasu może powodować skurcze mięśni. Weź dobry multiwitaminowy, który zawiera witaminę A i E, kwas foliowy, i jeść żywności, które są bogate w potas, takich jak banany, sok pomarańczowy i ziemniaki.

Jakie są metody leczenia na skurcze mięśni?

Skurcz mięśni jest mimowolny skurcz mięśni, dając silny ból głęboko w mięśniach. Często nazywany "skurcz mięśni" przez tych, którzy ich doświadczają, skurcze są spowodowane nadmiernego wysiłku, szkody lub inne siedząc w jednej pozycji. Skurcze mięśni mogą być również spowodowane niedoborem odżywczych, lub może być oznaką bardziej poważny problem zdrowotny.

Zróżnicowane przyczyny

Skurcze mięśniowe zazwyczaj stanie po mięśnie zostały wykorzystane ciężko i jest rozciągnięty lub rozciągany w jednym lub więcej kierunkach. Mięśni próbuje odzyskać pożądaną wielkość i kształt, co powoduje bolesne skurcze.

Ale nie tylko czynniki fizyczne mogą powodować skurcze. Lęk, panika, napięcie i gniew może także wpływać na układ nerwowy, powodując skurcze, napięcie mięśni i sztywności. Ten ból jest często doświadczenie w szyi i ramion, a czasami w dolnej części pleców.

Rozciąganie

Skurcze mięśni powodują do umowy, co oznacza, że ​​skraca. Delikatne i powolne rozciąganie często zapewnia natychmiastową ulgę. Jeśli masz skłonność do skurczów w niektórych mięśniach, dodać specyficzne rozciąganie z tych obszarów do rutynowych fitness, i powinieneś zobaczyć zmniejszenie skurcze.

Ciepła i masażu

Skurcze mięśni mogą być poddane obróbce za pomocą gorącej kąpieli lub stosowania wkładki grzewczej. Jak stretching, ciepło poprawia krążenie krwi. Jednak niektórzy pracownicy służby zdrowia polecam lodu natychmiast po skurcz ma doświadczenie. Dowiedz się, co Twój dostawca zaleca podstawie konkretnych objawów.

Masuje okolicę podczas skurczu mogą również przyczynić się do zwiększenia przepływu krwi i złagodzić ból. Masaż leczniczy może być prowadzone leczenie skurcze i węzłów.

Rozgrzewka

Niezastosowanie się rozgrzać i rozciągnąć przed właściwy trening może powodować skurcze. Pamiętaj, aby uzyskać przepływ krwi do całego ciała, w szczególności na obszarze, gdzie można doświadczyć skurcze. Jeśli jesteś podatny na skurcze łydek, na przykład, upewnij się rozgrzać i to ten obszar delikatny stretching wziąć mięsień poprzez zakres ruchu. Stań z jedną nogą daleko przed sobą i naciśnij swoją tylną piętę do podłogi; utrzymywanie przez 20 sekund. Poczujesz napięcie w brzuchu mięśnia łydki. Powtórz ten odcinek po treningu też.

Jeśli quady są gdzie występują skurcze mięśni, spędzić pięć do 10 minut na cyklu lub maszyny eliptyczne, aby uzyskać ciepłe nogi. Upewnij się, że zaczynają się powoli. Następnie rozciągnąć dokładnie pociągając prawą kostkę do prawej Glute i przytrzymanie go przez co najmniej 20 sekund; powtórzyć po drugiej stronie. Jak w każdym obszarze podatne na skurcze, upewnij się, naciągnąć go dokładnie po treningu, jak również.

Pobyt uwodniony

Brak odpowiedniego nawodnienia może również przyczynić się do spazmów. Upewnij się, aby uzyskać dużo wody, aby zapobiegać i leczyć skurcze mięśni. Instytut Medycyny zaleca ludzie się około 3 litrów, czyli około 13 filiżanek płynów dziennie; kobiety powinny dostać 2,2 litra, czyli około 9 filiżanek dziennie. Trzeba więcej, jeśli pocić nadmiernie. Dobry wskaźnik jest mocz. Jeśli jest to bezbarwny lub lekko żółty, prawdopodobnie jesteś dobrze nawilżona.

Niezbędne minerały

Niskie poziomy składników mineralnych, takich jak potas, wapń i magnez w przebiegu skurczów mięśni. Niedobór potasu, w szczególności, jest związana z skurcze mięśni w długodystansowych biegaczy i innych sportowców wytrzymałościowych. Sklepy potasowe są uszczuplone podczas zajęć wytrzymałościowych, więc pamiętaj, aby zastąpić to, czego używasz. Jeśli niedobór minerałów jest przyczyną twoich skurcze mięśni, trzeba zwiększyć spożycie produktów bogatych w te składniki odżywcze. W niektórych przypadkach, może być zalecana suplementy, ale najpierw skonsultować się z lekarzem.

Ostrzeżenie

Większość skurcze mięśni nie są poważne i mogą być traktowane, postępując zgodnie z powyższymi wytycznymi. Ale jeśli wystąpią częste skurcze, mogą wskazywać skrzepy krwi lub inny potencjalnie poważny problem zdrowotny. Aby wykluczyć te problemy, upewnij się, porozmawiać z lekarzem.

Jak zmniejszyć Leg Calf skurcze w nocy w łóżku

Wiele osób odczuwa ból nocne kurcze nóg, co najmniej raz w życiu. Skurcze te są znane także jako CHARLEY koni i są spowodowane przez szereg przyczyn. Odwodnienie to jedna z głównych przyczyn. Jeśli często odczuwają te skurcze nóg w nocy, istnieje duża szansa, że ​​możesz mieć niedobór minerałów, konkretnie potasu lub wapnia. Niektóre leki, takie jak leki przeciwpsychotyczne lub pigułki antykoncepcyjne, może również przyczynić się do tego skurcze łydek, jak również. Istnieje wiele rzeczy, które możesz zrobić, aby im zapobiec.

Instrukcje

Bądź nawodniony. Pić wody i innych płynów w ciągu dnia, aby odeprzeć potencjalne skurcze. Napoje alkoholowe i kofeinę, choć należy unikać, ponieważ mają tendencję do szybszego spowodować odwodnienie. Napoje które regenerują elektrolity, takie jak Gatorade i Powerade, są zalecane.

Jedz zdrowe pokarmy bogate w wapń i potas. Dobrym źródłem potasu są banany, aby zachować niektóre przydatne, i jeść raz dziennie, aby utrzymać stężenie potasu. Możesz też wypić szklankę mleka lub soku warzywnego jeśli wystąpią skurcze.

Weź suplementy potasu lub wapnia, jeśli mimo jeść więcej pokarmów bogatych w surowce, nadal występują skurcze. Jeśli skurcze nadal, skontaktuj się z lekarzem. Zwykle te dodatki są dwa razy dziennie, raz rano i raz przed snem. Można również pracować w suplementy magnezu, aby pomóc również.

Wprowadzić ekstrakty ziołowe do swojej diety, aby ułatwić spastyczne mięśni. Cohosh Black jest zioło, które mówi się pomóc złagodzić skurcze. Weź trzy czarne pigułki cohosh dziennie, aby pomóc swoim skurcze. Miłorząb jest inny herb, który pomaga, więc jeśli nie możesz znaleźć Cohosh Black, użyj ginkgo. Jeśli te opcje nie działają, może trzeba iść do lekarza, aby dowiedzieć się, co jest przyczyną skurczów.

Skurcze nóg - przyczyny i leczenie

Kurcze nóg wpływają na ludzi w każdym wieku, ale są bardziej powszechne u osób starszych. Skurcze nóg są często spowodowane przez wysiłek, braki żywieniowe i odwodnienie. Skurcze nóg mogą być traktowane z masażu, gorących lub zimnych kompresów lub prostych zmian diety. Poważne lub powtarzające się skurcze mięśni nóg, które nie reagują na tradycyjne środki do domu powinny być oceniane przez lekarza.

Wysiłek

Sport, procedur fitness lub cokolwiek, że overworks noga mięśnia może powodować skurcze nóg. Skurcze nóg od wysiłku zazwyczaj naprawienia się po mięśni jest wypoczęty. Rozciąganie po okresie intensywnej aktywności fizycznej może zapobiec kurcze nóg.

Odwodnienie

Częstą przyczyną kurcze nóg jest odwodnienie. Brak płynów może spowodować mięśnie nóg do zaciągania i skurcze, bolesne skurcze w wyniku.

Niedobór w diecie

Ludzie, których diecie brakuje potasu i sodu może mieć skurcze nóg. Jeść wyważone, bogate w potas dieta często złagodzić problem.

Leczenie masaż lub Stretch

Masowanie skurcze nóg może pomóc rozwiązać problem. Delikatnie rozciągając nogę i zginając kolana często złagodzić skurcze nóg.

Gorące i zimne okłady

Korzystanie gorące okłady na ciepło i relaks mięśni może powstrzymać skurcze. Jeśli jest ból po skurcze ustępują, opakowania z lodem może być stosowane w leczeniu bólu.

Ostrzeżenie

Osoby z poważnymi skurcze nóg, które pojawiają się bez ostrzeżenia lub oczywistej przyczyny powinien porozmawiać z lekarzem, aby wykluczyć ewentualne podstawowych warunków, takich jak uszkodzenie nerwów lub podarte mięśni.

Jak leczyć Charley konia

Czy kiedykolwiek obudził się w środku nocy z tego okropnego bólu w nodze i więcej poruszać stopą gorszej ból staje? Twój nie sam, to Charley konia i wiele osób cierpi je każdej nocy, a niektóre tylko raz na jakiś czas. Bez względu na to ile razy można je dostać, tutaj jest jednym z najlepszych sposobów, aby je leczyć.

Instrukcje

Jak leczyć Charley Konie

1 RUB mięśnia łydki, jak tylko poczujesz, że koń Charley nadchodzi. Skieruj swoje stopy do ziemi, podczas gdy zacierają się skurcze mięśni. Przenieść stopę okrężnymi ruchami podczas pocieranie mięśni, co pozwala na relaks mięśni jeszcze bardziej.

Rub krem mięśni na mięśnia łydki po Charley koń ustąpi lub można trzeć na czasie skurczu. To zapewnia, że ​​pozostaną luźne mięśni podczas spoczynku lub spania.

Prop poduszkę pod nogi, gdy jesteś ustanawiające. Pozwala to na swobodny przepływ krwi i mięśni nie napinać jak to by z nogi bezpośrednio mieszkanie.

Obróć poduszki na podłożu i miejscu na mięśnia łydki. Można nawet umieścić je na poduszce, która opierając swoje nogi, aby uzyskać podwójny efekt.

Odwiedź swojego lekarza, czy Charley nieustannie pojawiają się konie noc po nocy. Może to być objawem czegoś poważniejszego.

Rozwiązania dla Leg skurcze

Kurcze nóg może wystąpić z różnych powodów. Mogą one być spowodowane przez odwodnienie, brak ruchu, uszkodzenia ciała, ciąży lub nadużywania. Skurcze nóg są skurcze i może powodować skrajne, nagły ból. Chociaż dokładna przyczyna skurcze nóg jest nieznany, rozwiązania są często naturalne i nie wymagają leczenia. Najczęściej, właściwa dieta i ćwiczenia mogą pomóc uniknąć tego problemu w wielu ludzi. Jeśli problem będzie się powtarzał, należy jak najszybciej skontaktować się z lekarzem.

Rozwiązania

Stanąć na zimnej powierzchni, które pomogą uspokoić skurcze. Wyprostuj nogi i pracy mięśni wokół stawu skokowego, zginając je w tę iz powrotem wiele razy. Masować nogę, gdzie wystąpił skurcz. Użyj Podgrzać, takich jak gorący ręcznik lub poduszka rozgrzewająca na całym obszarze, później, gdy pojawia się ból lub tkliwość. Umieść stopę chorej nogi na krześle i wyginać w stronę fotela, które powinny pomóc rozciągnąć mięśnie z skurcze. Nie wolno stawać na nogi lub umieścić wagę na nim.

Zapobieganie

Odprężyć się na odpoczynek, jak często, jak to możliwe w ciągu dnia. Wykonywać ćwiczenia rozciągające każdego dnia, aby uniknąć możliwości skurcze nóg. Rozpocząć schematu stojąc dwa metry od ściany podczas umieszczania dłonie płasko na ścianie. Pochylić się do przodu, utrzymując swoje nogi mocno na ziemi i liczyć do pięciu. Przemian odpoczynku i robi działalności w ciągu dnia; jeśli twoje stopy zaczynają boleć, usiąść i rozprostować nogi. Pić co najmniej osiem szklanek 12-uncji płynnej każdego dnia. Utrzymanie dobrze zbilansowanej diety, która zapewnia odpowiedni poziom wapnia i magnezu, które obejmuje produkty mleczne i zboża. Banany, ziemniaki, i pomarańcze są dobre dla potasu. Orzechy, nasiona, ciemne zielone warzywa są dobre dla wapnia i magnezu. Dodaj do swojej diety suplementów, aby zwiększyć ilość potrzebnych składników odżywczych.

Wezwać lekarza

Zadzwoń do lekarza, jeśli skurcze nóg trwa dłużej niż pół godziny lub przychodzi i odchodzi wielokrotnie. Zadzwoń do lekarza, jeśli masz skurcze nóg podczas ostatniego trymestru ciąży, tak, że mogą one pomóc w znalezieniu rozwiązań, które nie będą miały wpływu na dziecko. Zadzwoń do lekarza, jeśli skurcze nóg gorzej lub powoduje silny ból lub pulsujący. Lekarz może przepisać relaxer mięśni, aby pomóc w przewlekłych skurcze nóg i należy postępować zgodnie z jej wskazówkami co do joty.