Digidexo.com

Redukcja poziomu kreatyniny

Kreatynina jest produktem rozpadu kreatyny we krwi. Kreatyna jest ważnym produktem metabolizmu mięśni. Nerki odfiltrować kreatyniny i jest usuwane jako produkt odpadowy. Wysoki poziom kreatyniny we krwi jest dobrym wskaźnikiem bazowym choroby nerek, a nawet niewydolności nerek.

Zmniejszyć Suplementy

Kreatyna jest aminokwasem, który może być stosowany w postaci tabletek w celu budowy masy ciała. Niektóre ciężarowców i tych, którzy chcą przytyć może wziąć kreatynę przez usta. Dodatek ten może podnieść poziom kreatyniny wystarczająco dużo, aby mogły być nieprawidłowe. Zmniejszenie poziomów, które są powodowane przez odżywczym tylko trzeba zmniejszyć ilość przyjmowaniu leku lub wyciąć dodatku całkowicie. Po kreatyny zostało przerwane, stężenie kreatyniny zwykle wrócić do normy.

Dieta

Najczęstszą przyczyną jest podwyższony poziom kreatyniny problemy z nerkami. Lekarz poinformuje Cię, aby rozpocząć dietę o niskiej zawartości białka. Lekarz będzie musiał dowiedzieć się dokładnie, ile białka potrzebuje organizm na podstawie masy ciała. W połączeniu z dietą o niskiej białka lekarz może przepisać Lasix. Jest to silny środek moczopędny, że zachęci oddawanie moczu. Z tego leczenia stężenia kreatyniny we krwi zacznie spadać, podczas gdy poziomy w moczu wzrośnie.

Niewydolność nerek

Jeśli leczenie nie pomaga obniżyć poziom kreatyniny w organizmie, zazwyczaj jest to oznaką uszkodzenia nerek i lekarz rozpocznie omawianie dializy. Nerki utrzymać równowagę płynów w organizmie. Dializa pomaga przywrócić tę równowagę. Zabieg ten ręcznie czyści krew zanieczyszczeń - pracę nerki normalnie zrobić.