Digidexo.com

Jak Uwolnić ramię ból spowodowany ściągniętym nerwem

Ból ramię może czasami być spowodowane ściągniętym nerwu w szyjce. Ściągnięty nerwów w szyi może być spowodowane ze szczepu, napięcie, złamań, urazów naczyń krwionośnych i kręgów szyjnych. Ważne jest, aby zapobiec się z coraz ściągniętym nerwem przez powstrzymanie się od wykonywania i utrzymywania szyi w jednej pozycji zbyt długo. Po nerw jest uciskany, ciężka odmiana bólu mogą strzelać przez ramię, aw ciężkich przypadkach może to spowodować ramię, by stać nieruchomo.

Instrukcje

Dodanie dwóch lub trzech kostek lodu lub pokruszonego lodu do worka z tworzywa sztucznego. Zastosuj torbę bezpośrednio do obszaru pomiędzy szyi i łopatki. Odmrażać na powierzchni, przez co najmniej 15 minut. Pomoże to zmniejszyć wszelkie obrzęki spowodowane z nerve pinch.

wzięciu lekarstwa sprzedawane bez recepty przeciwzapalne, takie jak ibuprofen i paracetamol. Weź leki zgodnie z zaleceniami na etykiecie i upewnij się, aby pić dużo wody, aby pomóc system odpornościowy. To powinno być najszybszym sposobem łagodzenia bólu.

Powstrzymaj się od aktywności fizycznej, które mogą powodować ból w ramieniu się pogarszać. Odpoczywać jak najwięcej, ale także wykonywać swoją rękę przez cały dzień, delikatnie przesuwając go wokół ruchem okrężnym, aby pomóc rozciągnąć mięśnie i zmniejszyć stan zapalny.

Skonsultuj się z lekarzem, jeśli ból nie ustępuje lub pogarsza w ciągu dwóch do trzech dni. Możesz otrzymać silniejsze przeciwbólowe. Na przykład, lekarz może przepisać przeciwbólowe mięśni lub inne rodzaje bólu recepty przeciwbólowe.

Czy steryd zastrzyk dla skrajnych przypadkach szczypta nerwów, gdzie leki nie wystarcza w leczeniu bólu. Na przykład, jeśli stracisz uczucie w barku lub ramienia, lub jeśli nie można przenieść rękę, należy udać się do izby przyjęć do leczenia. Poinformować lekarza, jeśli ból utrzymuje się, a może on sugerować, dając zastrzyk sterydowy w miejscu gdzie nerw ściśnięte.