Digidexo.com

Jakie są Przeprowadzenie analizy?

Badania przewodnictwa nerwowe lub badania jest procedurą medyczną, która sprawdza testy warunków nerwowych, które powodują osłabienie, drętwienie i ból. Takie testy są wykonywane, aby zlokalizować źródło nietypowych wrażeń nerwowych i pomoc w diagnozowaniu i rozwiązywaniu warunki nerwowych i uszkodzenia.

Dlaczego Oni Wykonywane

Badania przewodnictwa nerwowego przeprowadzono dla trzech różnych powodów. Głównym powodem jest zlokalizowanie i oceny nasilenia uszkodzenia nerwów na nerwy, które prowadzą od mózgu i rdzenia kręgowego do małych zespołów nerwów gałąź z głównych zespołów. Powodem jest wtórne zaburzenia nerwowe do zdiagnozowania, jak cieśni tunelu, i dowiedzieć się, co ma w szczególności stan pacjentów, jeśli istnieje. Badania te są także wykorzystywane do znalezienia gdzie nietypowy drętwienie, mrowienie i ból mogą być pochodzące z, lub, gdzie to jest, czy to uczucie jest niejednoznaczna.

Procedura Szczegóły

Podczas badania przewodnictwa nerwowego jest wykonywana kilka tarcz elektrody płaskie metalowe przylega do skóry pacjenta. Elektrody emitują prądem bezpośrednio na miejscu, w którym są one umieszczone, na ogół od otaczających mięśni. Ponieważ kilka krótkich impulsów elektrycznych są wysyłane do miejsc nerwowych pacjent doświadczy nieznaczny spalenie lub mrowienia, a także skurcze mięśni. Początkowo badania może wywoływać pewien dyskomfort. Jednakże nie jest bardzo długi.

Danych zapisanych

Badanie rejestruje ilość czasu potrzebnego mięśnie do umowy w odpowiedzi na impuls elektryczny, który jest wysłany. Szybkość odpowiedzi jest nazywany jego "szybkość przewodzenia", czyli tam, gdzie badanie bierze swoją nazwę. Badania przewodnictwa są zwykle wykonywane na nagrywanie danych przed innymi badaniami neurologicznymi. Zazwyczaj badanie trwa około 15 minut do jednej godziny do zakończenia, które zależy od liczby obszarów nerwów i mięśni badane.

Wyniki

Wyniki tego badania pokazują przewodzenia nerwu czy Nerwy badano transmitują impulsy elektryczne do mięśni i nerwów czuciowych w normalnych prędkościach lub szybkością przewodzenia. Wolniejsze prędkości przewodzenia może wskazywać zaburzenia nerwowe i uszkodzenia. Bez względu na to, czy każdy stan jest diagnozowana, prędkość przewodzenia są zwykle spadł jak ludzie osiągnąć starszy wiek.