Digidexo.com

Self Help Masaż Leczenie Dla wybrzuszenia dysku

Technik masażu, które można użyć na sobie w leczeniu wybrzuszenia płyty oparte są na niewielkie ruchy - co oznacza, że ​​twoje kości są faktycznie masuje mięśnie i wspólnych przestrzeni. Konkretne ćwiczenia będzie działać jako technik samo-masażu, masując od wewnątrz samego ciała. Jest to bardzo skuteczna metoda, zwłaszcza do leczenia dysk wybrzuszenia, ponieważ jest to bardzo trudne dla masażysty naśladować taki mały ruch.

Mini-Back Bend Ćwiczenie

Mini widok zginania wykonania będzie rodzaj wewnętrznego siebie masażu, który jest wysoce skuteczny w leczeniu płyty wybrzuszenie. Tarcze wypukłe najczęściej wpływa na kręgosłup lędźwiowy. Twoje kręgi mają poduszkę płynu, który wypełnia przestrzeń między każdym dysku. W przypadku kręgosłupa sprężania poduszki wypełnione płynem są wypychane na zewnątrz, tworząc płytę wybrzuszenia. Celem tej małej, powtarzalnych ruchów jest, aby otworzyć przestrzeń między tarczami kręgosłupa lędźwiowego, co pozwala na poduszki, aby powrócić do normalnego stanu. Jeśli występuje znaczne kompresji lędźwiowej, codziennie rozciąganie kręgosłupa, które wydłuża powinien towarzyszyć tego ćwiczenia.

Ćwiczenie to powinno być wykonywane stojąc, ale jeśli spędzasz większość czasu siedzi po prostu przenieść do krawędzi fotela. Dolną część pleców ma naturalną krzywą i wyginać mini powrotem jest przeznaczony do wyolbrzymiania, że ​​krzywa w odcinku lędźwiowym kręgosłupa. W małych impulsów trzech sekundy za każdym zrobić zakręt mini-back. Ruch jest mały, a dokładniej, jedynie 3 do 5 cm przepływu podkreślając jednostronnie lędźwiowego. Umieszczając ręce na biodrze kości może pomóc rzucić miednicę do przodu, jak powstaje więcej miejsca w okolicy lędźwiowej. Powtórz ćwiczenie 30 razy w każdym secie, pięć razy dziennie, aż objawy zmniejszają.

Znalezienie źródła

Istotnym elementem w leczeniu i pobytu oraz w rozwiązywaniu dysk wybrzuszenia ujawniania źródła obrażeń. Był to uraz? Poślizgu, że upadek lub sprężonego kręgosłup? Przedłużone naprężenie jak przerywania lub przenoszenia jest najczęstszą przyczyną płyty wybrzuszenie. Większość urazy kręgosłupa nigdy nie będzie się wyleczyć lub traktowane bez pytania te ważne pytania.

Jest rygorystyczna o profilaktyce w zdrowiu plecach jest ważniejsza niż leczenie. Na przykład, często pogorszyć napięte ścięgna dolnej części pleców. Z biegiem czasu, to ogromne obciążenie i brak równowagi między napięte mięśnie ścięgno powoduje wybrzuszenia dysków lędźwiowych. Środków ostrożności w pracy fizycznej lub w sporcie przy użyciu techniki zapobiegawcze są bardziej cenne dla długotrwałego zdrowia stawów.

Odpoczynku i regeneracji

Kiedy już zaczął swoje ćwiczenia mini-back zginania i rozciągania rutyna, spokojnie. Jeśli Twoja praca wymaga podnoszenia ciężkich, powinien zostać zawieszony na cztery do sześciu tygodni. Jeśli dysk wybrzuszenia pogorszyły konkretnych sportów, także zrezygnować, które przez dłuższy okres odpoczynku. Powinien czuć ulgę w pierwszych 7 do 10 dni aktywnego wypoczynku i regeneracji. Korzystanie z ciepłej pad dwa razy dziennie na odcinku lędźwiowym kręgosłupa będzie uspokoić napięte mięśnie otaczające płytę. Miejscowo żel z arniki może towarzyszyć poczucie traktowania, jak również.