Digidexo.com

Jak zrobić paczkę ciepła Korzystanie spiżarni przedmioty

Ból mięśni są czymś nikt nie musiał cierpieć przez, zwłaszcza gdy są one pogarsza stres i wyczerpanie. Ciepłe ciepła stosowane do ból mięśni jest metoda czas-noszone za pomoc na relaks mięśni i złagodzić ból. Możesz kupić drogie poduszki lub wykorzystać worek wody, ale mniej kosztowne metody jest, aby pakiet ciepła za pomocą elementów z własnej spiżarni. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak zrobić to środka domu.

Instrukcje

ręczniki cięte na kawałki, które mają około 20 cm długości i 10 cm szerokości. Ten rozmiar jest idealny do właściwego kształtu i formy do opuszki ogrzewania.

Fold każdy kawałek ręcznika cięcia wzdłużnego. Upewnij się, że jest w środku-z. Szyć dwie strony: jeden krótki koniec i otwarty długi bok. Opuścić trzeci bok otwarty więc można go używać do wlać materiał wypełniający w szytym ręcznikiem. Obróć szyte sztuk ręczników prawą stroną na zewnątrz.

Scoop jedną filiżankę suchego ryżu (lub inny materiał został wybrany) i wlać do worka ręcznik. Wrzucić w jednym pakiecie z preferowanego smaku herbaty. Wlej kolejną filiżankę ryżu na torebkę. Wrzucić w innym torebkę i pokrycie go z filiżanki ryżu. Powtarzaj ten proces, dopóki nie nabrał we wszystkich 5 filiżanek ryżu.

Fold krawędzie nad ostatniego otwartego boku szyć tyle, że zamknięte. Ryż wypełni każdy pad się ciepła do co najmniej 3/4 drogi. Szyć z tym zamknięte.

Aby korzystać z worka, umieścić go w kuchence mikrofalowej przez jedną do dwóch minut, a następnie zastosować do obszaru dotkniętego.

Wskazówki

  • Podczas gdy wybór wypełniacza nie ogranicza się do tych konkretnych przedmiotów, te wymienione są mama-przetestowane i zatwierdzone przez ich zdolność do zatrzymywania ciepło ocieplenia dla obolałych mięśni.
  • Aromatyzowane torebki herbaty są w celu dokonywania Twoja paczka ciepła pachnące. Użyj wybór herbat smakowych lub pominąć je całkowicie, jeśli chcesz.