Digidexo.com

Jak zatrzymać Foot skurcze

Skurcze stóp może być bardzo bolesne i może wystąpić, gdy najmniej się ich spodziewamy. Często powodują łuku stopy do zwijania lub może pochylenie palce pod dziwnym kątem i są wynikiem nieprawidłowego krążenia, odwodnienie, niedoborów żywieniowych i innych przyczyn medycznych. Przez następujące czynności Ciebie może nauczyć się szybko leczyć i zatrzymać skurcze stóp.

Instrukcje

Masuj stopy przez 10 do 15 minut przez łuku stopy i między palcami. Koncentrować się na obszarach, które są skurcze najbardziej poważnie, ale nie zaniedbywać reszty stóp. Celem masażu całą nogę jest pobudzenie krążenia i zatrzymać skurcze mięśni powodując skurcze stóp.

Spacer przez 5 minut, po masować nogę. Powinno to zapobiec skurcze powrotu poprzez stymulowanie przepływu do obszaru. Powtórz krok 1 i krok 2, jeśli wróci skurczy

Suplement diety z potasu, magnezu, wapnia i cynku. Brak któregokolwiek z tych składników odżywczych w organizmie może spowodować mięśnie do umowy i powodować skurcze w stopy.

Pić więcej wody. Odwodnienie może powodować skurcze mięśni i spam. Jeśli nie lubisz wody sok Wypróbuj lub napojów sportowych, aby przywrócić równowagę płynów w organizmie.

Zastosuj poprawkę mentol lub mentol krem do Twojej łydki. Skurcze stóp nie zawsze pochodzą od stóp, a może rozpocząć się w mięśniach łydek. Mentol plastry i kremy mogą zatrzymać skurcze mięśni i rozluźnienie mięśni.

umówić się z lekarzem, jeśli często występują skurcze stóp lub nie zatrzyma. Może to wskazywać na schorzenie, takie jak i zaburzenia równowagi elektrolitowej, odwodnienie, słabe krążenie i cukrzycy.

Wskazówki

  • Używać balsamu zawierającego mentol lub eukaliptusa podczas masażu stopy. Oba te składniki mogą pobudzać krążenie i złagodzić przyczyny skurcze nóg.
  • Jeśli masz na sobie buty, kiedy występuje skurcz kolana i nie można ich usunąć, idź na krótki spacer, jeśli to możliwe. W niektórych sytuacjach (na przykład w pracy) to nie może być opcją. Zamiast próbować poruszając palcami wewnątrz buta zatrzymać skurcze stóp. To nie może być najlepszym i najszybszym rozwiązaniem problemu, ale poruszając palcami pobudzi krążenie w stopy, które mogą łagodzić skurcze.
  • Nie ciągnąć nogę lub łydki w kierunku przeciwnym do skurczu. Może to skurcz mięśni, powodując skurcze stóp gorzej.